header site akkasmosalman.ir

گالری تصاویر


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/akkasemosalman.com/httpdocs/wp-content/uploads/et_temp/Gallery-Asar-16237_200x200.jpg) is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/akkasemosalman.ir/:/tmp/) in /var/www/vhosts/akkasemosalman.ir/httpdocs/wp-content/themes/ePhoto/epanel/custom_functions.php on line 748
گالری تصاویر
* گالری آثار که حاصل سال‏ها عکاسی حقیر می‏باشد، شامل چند زیر مجموعه است: گالری رهبر عشق، شامل تعدادی از عکس های مقام معظم رهبری است که اجازه انتشار آن را دارم. گالری تصاویر کاربردی شامل تعدادی از تصاویر ویژه پس زمینه و طراحی با کیفیت و ابعاد بزرگتر می‏باشد. گالری عکس مستند شامل عکس های مستند اجتماعی از آئین، رسوم، ابنیه و طبیعت است. گالری عکس‏های خبری شامل عکس‏هایی است که بصورت “عکس نوشت خبری” در این وب سایت بارگزاری شده است. گالری عکس ماندگار شامل تعدادی عکس محبوب و ماندگار به انتخاب خودم است. گالری کارهای گرافیکی هم شامل تعدادی از طرح پوسترهایی است که در این سال‏ها طراحی نمودم.
– به علت کثرت عکس‏ها در بایگانی آثار و افزوده شدن آثار جدید، گالری‏ها به مرور بروزرسانی می‏شوند.
– لطفاً برای مشاهده عکس ها، یکی از گالری ها را از طریق منوی بالا یا آیکن‏های زیر به تناسب موضوع انتخاب کنید.

گالری رهبر عشقگالری تصاویر کاربردیگالری مستند اجتماعیگالری عکس خبریگالری عکس ماندگارگالری کارهای گرافیکی


دیدگاه های بسته شده اند .

comments-bottom

تصاویر منتخب

تصاویر اتفاقی

جانم فدای امام هادی ... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۷م,فرو,۱۳۹۱ | ۳۴ بازخورد
دو تشکر و یک درخواست... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۳۰م,بهم,۱۳۹۰ | ۶۸ بازخورد
بهنام تشکر (دکتر نیم... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۴م,تیر,۱۳۹۰ | ۲۴۶ بازخورد

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.