header site akkasmosalman.ir

حماسه انتخابات ریاست جمهوری ۹۲

بسم الله/ هو المصوّر
عکس.ن: این تنها گوشه کوچکیست از حماسه سیاسی پرشور و پرغرور ملّت ایران در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم …
پ.ن: دیروز انتخابات صحنه های زیبایی داشت و حضور مردم با آن شور و حرارت آدم را دلگرم میکرد که بار دیگر مشت و سیلی محکمی به صورت استکبار زدیم!  اما در بعضی جاها با حواشی ای هم روبرو بود، من از جماران عکاسیم را آغاز کردم، از صندوق اخذ رأیی که در این سال‏ها به محل جمع آوری آرای جناح چپ مبدل شده است…/ از شادی و پیروزی حماسه سیاسی که بگذریم، از شمارش آرا فقط می‏توانم بگویم که جریان چپ و ضدانقلاب خوب توانست در این وسط از آب گل آلود ماهی بگیرد … یادمون باشه من و شما به وظیفه و تکلیفمون عمل کردیم، میزان رأی ملّت است، اینا رو امام راحلمون میگه! خواهش میکنم از شما دوستان عزیز نگذارید با فتنه ضدانقلاب در ما حزب اللهی‏ها و ارزشی‏ها دودستگی ایجاد شود.
نظر شما چیه؟!
thumbs hemase entekhab92 36 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 35 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 34 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 33 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 32 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 31 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 30 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 29 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 28 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 27 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 26 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 25 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 24 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 23 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 22 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 21 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 20 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 19 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 18 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 17 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 16 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 15 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 14 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 13 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 12 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 11 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 10 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 09 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 08 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 07 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 06 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 05 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 04 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 03 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 02 گالری عکس های خبری thumbs hemase entekhab92 01 گالری عکس های خبری

۹۷ دیدگاه به “حماسه انتخابات ریاست جمهوری ۹۲”

 1. چشم انتظار می‌گه:

  به شدت موافقم… دیگه چی میشه گفت…

  • چفیه ها را باز کنید!
   صدای ضرغامی توی سرم دَنگ دَنگ صدا می‌کند که (اگر مختار قبل از سال ۸۸ ساخته شده بود ممکن بود این حوادث اتفاق نیفتد.)

   حاشا و کَلّا، جناب ضرغامی. حاشا و کَلّا.

   نمی‌دانم فریاد و آهمان را از دست حامیان و دوستان با بصیرت انقلاب کجا باید ببریم. نمی‌دانم. با بصیرتانی که مانند «رُفاعه» و «عبداله بن مالک»، حجّت شرعی تراشیدند و چفیه بر گردن و عکس شهدا به دست، به انقلاب خنجر زدند.

   چرا؟ از خودم می‌پرسم چرا و برایش جوابی پیدا نمی‌کنم. آیا واقعاً از نتایج نظر سنجی ها بی اطلاع بودید؟! کسانی تا به این حد بی‌ اطلاع را چه به کار سیاست؟! یا چیز دیگری جلوی چشم‌هایتان را گرفته بود که پیش پا افتاده‌ترین تعاملات سیاسی را انجام ندادید؟

   این کدام بصیرت است که همه دست‌آوردها را در گلوگاه پایداری، اینگونه می‌بازد.این کدام حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی است که ظرف چند روز با تزویر موضعش را تغییر می‌دهد و با دروغ، سخنرانی قبلی‌اش را اعلام نظری خصوصی اعلام می‌کند؛ اصلا شما با چه مجوزی با مردم دودوزه بازی کردید. این کدام کارکشته سیاستی است که نمی‌داند باید به نفع بالاترین نظرسنجی کنار کشید.

   چرا؟ از خودم میپرسم و جوابی نمی‌یابم. از هواداران عادی که با شعارهای شما گردتان جمع شدند گله‌ای نیست. شِکوه و تمام شِکوه از شماهاست که خود را قَیّم همه چیز و همه کس می‌دانید ولی فهم سیاسی‌تان آنقدر ناچیز است که میدان سیاست را با کُری‌خواندن‌های فوتبال این محله و آن محله اشتباه گرفته‌اید.

   آقایان! بازی برده را با حجّت‌های شرعی‌تان به باختی تبدیل کردید، تلخ. بلندگوهای پرصدایتان را خاموش کنید، عبا از تن درآورید، چفیه‌ها را از گردن باز کنید و بروید. بروید گوشه‌ای پیدا کنید که از هیاهوی دنیا دور باشد. و آنوقت، نه به خدا، و نه به ما، و نه به شهدا، بلکه به خودتان پاسخ بدهید چرا اینگونه با انقلاب معامله کردید.

   به پروردگار سوگند که دوستان جاهل، کم از دشمنان زیرک نیستند.
   تاهمیشه … فدای سید علی
   http://tahamishe.ir/post/54

   • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

    دوست عزیز… تندروی نکن
    هر شخصی هر روزی از زندگی اش میتواند موضعی بگیرد، شاید من امروز مطالب و چیزهایی در مورد آقای الف بشنوم به سمت او بروم و پس فردا تحقیق و پرس و جو کنم در مورد آقای بروم سمت دیگر!
    به نظر شما مانعی داره که آقای پناهیان نظرش عوض شده؟! حالا گیریم یه اشتباهی کردند، معصوم که نیستند جائزالخطا هستند و دارای عقل و اختیار.
    مواظب باش با اسم “تا همیشه فدایی سید علی” در دام دشمن که منتظر نوشتن انتقادات ماها علیه همدیگر است گرفتار نشوی …
    مواظب باش در فتنه جدید که علیه حزب اللهی ها و ارزشیهاست غرق نشوی …
    الخیر فی ما وقع.

 2. دلخون می‌گه:

  هر کسی رئیس جمهور شد ما بهش احترام میذاریم و مثل بی فرهنگ های سال ۸۸ اعتراض نمی کنیم…

 3. دلخون می‌گه:

  انشالله با آمدن روحانی بی حجابی بر منه محجبه الویت نباشه… انشالله با آمدن روحانی عکس رفسنجانی جایگزین عکس حضرت اقا نباشه… آقای روحانی باید بدونه تا زمانی که تو مسیر ولایت باشه ما همه جوره حمایتش میکنیم اما بخواد گوشش به دهان خاتمی و هاشمی باشه عین احمدی نژاد به زباله دونی تاریخ میفرستیمش…

  • مهدی می‌گه:

   ظاهرا شما فراموش کردیده اید که مشروعیت روحانی از مردم است و نه از شما ، شما که الان خط و نشان هایتان شروع شده است حتما در آینده خواهیم دید که کفن پوش به خیابان ها خواهید آمد ، ۸ سال در برابر فاسدترین دولت برآمده از اصول گرایی تان سکوت کردید تا کشور را به این روز انداختید حالا خط و نشان کشیدن هایتان شروع شد .

 4. منظر می‌گه:

  سلام سدشهاب
  به نظرم ما بردیم چون دشمن بازم شکست خورد
  جدای از ناراحتیه اینکه روحانی رأیش بالاست اصلیترین ناراحتی من اینه که بچه های خودی دارن به هم توهین میکنن. این یعنی در اوج نارحتی دشمن، با اهانت به طیف اصولگرا حالا طرفدار هرکسی دشمنو شاد کنیم.
  خدا بخیر کنه سید
  دعا کن دعا

 5. amin می‌گه:

  این عکس بنده است
  نظرتون بم بگین
  http://ahwazlider.mihanblog.com/post/1065

 6. جواد شادنلو می‌گه:

  تلاش برای پیروزی در ۴ سال دیگر

 7. به ياد سيدسجاد می‌گه:

  کاملا با نظرتون موافقم، ولی برخی از دوستان آرزوی قلبی شون اینه که بین حزب اللهی ها دو دستگی ایجاد بشه و همین طور هم دارن میزنن تو سر اونایی که به دکتر جلیلی رای دادن…

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   دعا کنید خدا کمکمون کنه که از این امتحان سخت پیروز بیرون بیاییم…

  • رضا می‌گه:

   اگر قرار باشد در همین دور اول روحانی پیروز بشه که ربطی به جلیلی نداره که چون وقتی یک نفر نصف به علاوه ۱ آرا را از آن خود می کند یعنی جلیلی که هیچ اگر همه نامزدها هم به نفع قالیباف کنار می رفتند تفاوتی نمی کرد.
   با این موضوع هم موافقم که باید به رای اکثریت احترام گذاشت و لو مطابق نظر ما نباشه. ما مثل جلبک های سبز نیستیم که به اختلاف رای ۱۰ میلیونی اعتراض کنیم. این در حالیه که اگر روحانی پیروز بشه با اختلاف خیلی کمی نسبت به نصف آرا پیروز میشه که این می تونه خودش نشاندهنده دقت فرایند انتخابات و احترام به رای اکثریت باشه.
   فقط خدا کنه روحانی خودش هم بداند که اون حرفایی که در مورد هسته ای به عابدینی زد دروغه!! و سعی نکنه راه گذشته را دنبال کنه.
   فقط از این ناراحتم که دوباره فرزندان هاشمی میشن همه کاره کشور!!!!

  • سبک مطهر می‌گه:

   جدای از توهین به حامیان دکترجلیلی
   انچنان تخریب گر جبهه پایداری شده اند که ..
   🙁
   ………………………………………………………………………………………………………………..
   در مملکت جمهوری اسلامی بچه حزب اللهی ها توان سختی کشیدنشان زیاد است ، اما تحمل سختی کشیدن رهبرشان خیلی کم ..!!

   ” إن الله لا یغیر ما بقوم حتى یغیروا ما بأنفسهم “

 8. سلام
  وظیفم این بوده که اصلح رو بشناسم و بهش رای بدم … این وظیفه ی من بوده …
  حالا رای آوردن یا نیاوردن سعید جلیلی دیگه با خداست …
  به بقیه اش کار ندارم … هرچه پیش آید خوش آید …
  “شما مامور به انجام وظیفه هستید ، نه نتیجه …” حضرت روح الله…
  ( ولی اگه روحانی رای بیاره ، یه بار سنگینی روی دوش ما می افته … میدونین که چی میگم …)
  چند فریم از دیروز گذاشتم روی وب … میزبان نگاه دوستان هستم …

 9. baran می‌گه:

  بازهم حماسه ای بزرگ صورت گرفت اما..
  اصولگرایان باید شکست می خوردن تا از فضای تخیلیشون بیرون بیان (خودم هم جزوشون هستم!)

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   درسته که ممکنه اصولگرایان تخیلات زیادی داشتن، اما دقت کنید ما واقعاً تکلیف رو انجام دادیم و نتیجه رو به خدا واگذار کردیم.

   • baran می‌گه:

    درسته .. امثال ماها براساس تکلیف شرعی رای دادیم و به قول حضرت آقا هم معذوریم اما خداوند همه رو می بینه .. طیف سیاسی اصولگرا تو این چندسال حتما خطاهای زیادی داشته که رای ملت اینطوری برگشته .. حتی اگه همه ماها به اقای قالیباف رای میدادیم بازم از رای روحانی کم نمیشد
    مشکل اساسی تر از این حرفاس و امیدوارم این شکست باعث بشه این جریان یه تجدیدنظر اساسی در منش و تفکر خودش بکنه و در کنار پرورش خصلتهای خوب و بی نظیرش ، معایب بزرگشو برطرف کنه (راستش فکر نمی کردم اون معایب چنین تاثیر بزرگی تو جامعه از خودش نشون بده)

 10. مصطفی کرمی می‌گه:

  السلام علی عبادالله الصالحین…
  الخیر فی ما وقع

 11. به رئیس جمهور منتخب تبریک میگم و این نتایج باعث نمیشه درباره مردمی رو که تا دیروز بصیر و هوشیار و پای انقلاب میدونستم، خلافش فکر کنم. ان شاءالله اصولگرایانی از این به بعد نه تنها بین خودشون که با همه گروه ها وحدت کنن و به رئیس جمهور کمک کنن که کشور جلو بره…

  با عرض پوزش بعدا میام عکسها رو میبینم! 🙂

 12. رضا عکاس باشی می‌گه:

  سلام سیدجان!
  ممنون بابت اشتراک عکس ها…
  وقتی میزان رأی رو شنیدم ابتدا کمی ناراحت شدم، دلم نمی خواست آقای روحانی رأی بیاره اما بعدش گفتم: مهم حضور حداکثری مردم ماست …. اما…
  اما وقتی شادی و لبخند کارمندان بی بی سی رو دیدم، غم بزرگی بر دلم نشست. بارها پیش خودم گفتم: وای! دشمنانمان شاد شدند 🙁
  تا دیروز تمام تلاش شان در عدم شرکت بود و حالا رأی دهندگان به روحانی را مخالفان رهبری می خوانند!
  تا دیروز بحث تقلب در انتخابات، بحث داغشان بود و امروز اصولگرایان را شکست خورده می دانند!
  هر چند پیروزی اصلاح طلبان یعنی محدودیت بیشتر بچه های مذهبی!
  هر چند پیروزی اصلاح طلبان یعنی غربت بیشتر سید علی خامنه ایی…

  اما ما همچنان ایستاده اییم … ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند…

 13. آرش.ح می‌گه:

  سید سلام. هیچی ندارم بگم فقط میتونم بگم خیلی گند زدیم.قبول دارم تکلیفمون رو درست انجام دادیم اما در انسجام دچار تردید و بیراهه روی … سید با اینکه رأی من آقا سعید بود اما حاضرم الان بگن قالیباف رأی آورده اما روحانی رئیس جمهور نشه!! حاضرم محسن رضایی رئیس جمهور بشه اما روحانی نشه!! حاضرم بمیرم ولی این روزا رو نبینم که دوباره کانون قدرت و ثروت و اصلاح طلبان و کارگزارانیها دوباره برگشتند!! ولی سید انگار دارم کابوس میبینم! ما به تکلیفمون عمل کردیم سید اما اونقدر در حق خودمون اصرار نداشتیم و نداریم که اونا در باطل خودشون انسجام دارن و پافشاری میکنند. سید خیلی بد اوضاعیه. سید آشنا و همسایه و فامیل ضدانقلاب از تیکه انداختن و مسخره کردن چه رودرو چه پیامکی ولم نمیکنن. اینا همش بخاطر اینه که در محاسباتمون هم دچار اشتباه شدیم، میگفتیم عمراً روحانی رأی بیاره!!!! اما دیدیم همون جلبکای فتنه و آدمهای خاکستری جامعه دست به دست هم دادن تا روحانی رأی بیاره… از همه بدتر شنیدم احمدی نژاد و مشایی هم به روحانی رأی دادن و توصیه هم کردند که اطرافیان به روحانی رأی بدهند. وای خدا … کمک کن خدا
  یا حسین

 14. دلخون می‌گه:

  ما آموخته ایم که به اصلح رای دهیم حتی اگر ۷۲ تن باشیم… 🙂

 15. دلخون می‌گه:

  به افتخار حامیان دکتر جلیلی و دکتر قالیباف که شیرینی انتخابات رو با برچسب تقلب به کام ملت تلخ نکردن 🙂

 16. مازیار می‌گه:

  دوستان سلام
  خدا را شاکریم که با فضل و عنایت حضرت حق و رهنمون های رهبری ملت ایران بار دیگر از آزمونی سخت و خطرناک سرفراز و سربلند بیرون آمد.
  بدانید که دشمنان ما بسیار حیله گر و مکار هستند.
  نتیجه ی انتخابات هرچه میشد آنها سعی در القای تفکر و مقصود خودشون دارند.
  نگید چون بی بی سی و غیره خوشحالن یعنی فلانی بد.
  این نقشه ی آنهاست.
  ملت ایران پیروز حقیقی انتخابات است.
  آقای دکتر روحانی هم به احتمال قوی رییس جمهور ایران.
  بیایم ما بچه مذهبی ها هم تا اونجایی که در توانمون هست و در چهارچوب نظام پشت سر ایشون به نیت تعالی کشور بایستیم.
  الخیر و فی ما وقع

  • رضا عکاس باشی می‌گه:

   آقا مازیار! فرمودید” نگید چون بی بی سی و غیره خوشحالن یعنی فلانی بد.”
   من نگفتمـ آقای روحانی بد هستند. گفتم: شادی دشمنان، غمگینم کرد … و بایست دید که دلیل این شادی چیست؟!
   هر چند مردمـ ایران همیشه غیرقابل پیش بینی بودند و هستند.
   مردمـ ما ثبات اقتصادی و سیاسی رو در کشور خواهان هستند که امیدوارمـ در دوره ی ریاست جمهوری آقای روحانی با کمک دیگر نامزدهای ریاست جمهوری و متخصصین متعهد کشورمون به این ثبات برسیم.
   همونطور که خیلی ها بخاطر منافع خودشون اختلاف بین شیعه و سنی رو دامن می زنند، الان هم خیلی ها هستند که بخاطر منافع خودشون از خداشونه که بین اصلاح طلب ها و اصول گراها اختلاف ایجاد بشه تا از آب گل آلود ماهی بگیرند اما :
   ما ایرانی ها با هر دین و قومیتی اتحاد خودمون رو حفظ می کنیم تا کور شود چشمـ آنکه نتوان دید.

 17. فجرنور می‌گه:

  السلام علیک یا ابالامیر
  هرچه از احساسات فاصله میگیری دست خدا رو در این حماسه میبینی
  چه طور؟
  امروز درباره این موضوع زیاد حرفیدیم ، حال تایپ کردن هم ندارم .خودت میدونی دیگه بگو

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   سلام مجید عزیز. بی شک حکمت خداست برای اینکه به جهانیان ثابت شود ایران دموکراتیک ترین حکومت و انتخابات رو داره …

   • فجرنور می‌گه:

    روسیاهی برای ذغال ماند سید جان
    آقای هاشمی ۴ سال پیش به بهانه تقلب در انتخابات با فرمان حمله خیابانی مردم رو به جون هم انداخت و نتیجش شهادت شهدای مظلوم فتنه و کشته شدن مردم عادی و گول خورده.
    ولی آقای هاشمی شورای نگهبان همان شورای ۴ سال پیش است و وزارت کشور هم همان وزارت کشور ،‌نظام مظلومی که به خود اجازه نمیدهد به رای دویست و اندی هزار نفر تعرضی داشته باشه چه طور شما دم از تقلب زدید؟
    دیشب هم سید بهت گفتم ،‌امثال هاشمی مدیون خون شهدای فتنه و مردم اند
    نا خدا بیدار است …

    • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

     روحانی هم دیشب حرفای عجیبی زد که نشان داد هنوز هم در دایره نظام است و ولایتمدار:
     “دکتر حسن روحانی: نظام مظلومی که ۴ سال پیش به اتهام جابجایی ۱۱ میلیون رأی زخم فتنه را چشید، پای ۲۵۰ هزار رأی بیشتر از ۵۰ درصد نامزد پیروز ایستاد”/

 18. هدی می‌گه:

  سلام
  من هم موافقم
  اولاً شکر به خاطر حماسه حضور حداکثری مردم و روسیاهی دشمنان
  ثانیاً سپاس از هواداران فهیم اصول گرا که نشون دادن قانون گرا هستن
  ثالثاً ما باید این دوران رو تجربه کنیم هرچند که بر خلاف میلمون باشه
  خدا با ماست

 19. سلام عکساخیلی جذابه منم ازحماسه حضورمردم گرگان عکس گرفتم برای دیدن عکسهای من به سایت پانابخش گلستان پایین صفحه قسمت گزارش تصویری مراجعه نمایید.

 20. میرحسین می‌گه:

  رای مان را پس گرفتیم .پرچم ایران مان را هم پس گرفتیم. راستی به نظرتان رهبرتان طرفدارانش را دور نزد؟ هاشمی را فرستاد جلو تا رد صلاحیت بشه که شما ها فکر کنید رهبر بر مواضع قبلی اش است ،جلیلی را علم کرد تا شما دلتان را به یک اصولگرای واقعی خوش کنید، قالی وحداد و ولایتی و رضایی مسیولیت شکستن ارای اصولگرایان را داشتند. از طرف دیگر با هاشمی سر روحانی توافق کرده بودند. دمش گرم! خدا را شکر که اینبار ” عقلانیت ” را بر جادو جنبل ترجیح داد.

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   رأی شما سر جایش بود … نیازی به پس گرفتن نداشت!
   شماها سال ۸۸ ظرفیت واقعیت رو نداشتید اما حالا ما با افتخار ظرفیت پذیرفتن هر رأیی را داشتیم حتی میرحسین را…
   برای ما مهم این است که شما به نوعی در همه پرسی به نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر آری گفتید و مردمی بودن نظام را ثابت کردید…
   برنده این انتخابات و همه انتخابات های پیشین، نامزدهای پیروز نبودند! برنده واقعی مردم بودند و بازندگان ضدانقلاب و منافقین و ایادی استکبار بودند.
   برنده این اتخابات هم مردم ایران شدند.

   • مهدی می‌گه:

    نه برادر باز هم واقعیت را ندیدید ، نمی خواهم وقایع سال ۸۸ را نبش قبر کنم اما یک چیز از روز روشن تر است هزینه هایی که مردم در سال ۸۸ دادند و خیلی هم سنگین بود و هنوز هم کسانی از مردم آن هزینه ها را دارند می دهند ضامن صیانت از آرای ۲۴ خرداد ۹۲ شد . حتما یادتان نرفته که سال ۸۸ ظرف دو ساعت ۴۰ میلیون رای شمارش شد!! ( و البته می دانیم شمارشی در کار نبود ) و سال ۹۲ تا صبح ۸۰۰۰۰۰ رای شمارش شد و پس از نزدیک به ۲۴ ساعت نتیجه ی نهایی را اعلام کردند .
    رهبر نظام هم فرمودند اگر نظام را قبول ندارید برای کشور شرکت کنید پس لطفا رای مردم را مصادره نکنید، من زنده و عاقل و بالغ شرکت کردم و خیلی های دیگراز خاکستری ها شرکت کردند که به جناح شما و افکارتان بگوییم : نه ! در شرایطی که تنها امکان حرف زدنمان همین بود از همین امکان استفاده کردیم . به سیاست خانمان برانداز اتمی اتان نه گفتیم ، به ایستادگی اتان در برابر دشمن ( که البته مفهوم عملی آن برای مردم ذلت و تورم و اختلاس و فقر است ) گفتیم نه . به ماجراجویانی که معلوم نیست به کدام سرویس بیگانه وصل هستند و می خواهند کشور را به کام جنگ و حمله ی نظامی ناتو و سازمان ملل ببرند گفتیم نه ، به آمریکا و انگلیس و دموکراسی اهدایی با بمب افکن بی ۵۲ هم نه گفتیم ، به همه ی جهانیان گفتیم مردم ایران خواسته های خود را از راههای مدنی و به دور از خشونت و آرام آرام دنبال می کنند و ذره ای از خواستشان هم کوتاه نمی آیند .

    • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

     بازم که ادعای پوچ تقلب!!!
     این حرفا رو باید گذاشت در کوزه …
     ما در برابر همین ادعاهای مسخره جونمون رو کف دستمون گرفتیم و برای حفظ این انقلاب خون دادیم، نمیگذاریم دوباره کسی از این اراجیف بلغور کنه:

     http://akkasemosalman.ir/1389/11/25/200
     http://akkasemosalman.ir/1389/11/30/201
     http://akkasemosalman.ir/1389/12/08/202

    • رضا عکاس باشی می‌گه:

     آقا مهدی! اگر ما خواهان مصلحت مملکتمان هستیم، اینجور گفتگو صحیح نیست . اگر ما ایرانی هستیم و مسلمان. من و ما اینجا معنی نداره.
     بایست از گذشته ها درس گرفت نه اینکه با یادآوری گذشته ها اختلاف ایجاد کرد.
     سال ۸۸ به هر دلیلی موسوی رأی نیاورد. مطمئناً، بچه و عقده ایی هم نیستید تا بخاطر اینکه اون موقع موسوی رأی نیاورد و حالا روحانی رأی اورده بخواهید کل کل کنید. اگر هدفتون نقده این شیوه ی که در پیش گرفتید درست نیست مثلا این جمله” به سیاست خانمان برانداز اتمی اتان نه گفتیم ” می تونستید بگید من تفکرتون رو در مورد انرژی هسته ایی قبول ندارم.
     ایرانی ها! اگر کسی درست صحبت نکرد دلیل نمی شه ما هم نادرست صحبت کنیم…
     خداوند آخر و عاقبت همه مون رو ختم به خیر کنه…

     • وحید می‌گه:

      دلیل رای دادن خیلی ها این بود که میدونستن اگه رای ندن دوباره یکی همرنگ احمدی نژاد رای میاره و اوضاع مردم و مملکت و دین و… از این بدتر مشه. پس رای دادن ضرورتا دلیل تایید نظام نیست. من مسلمونم و دین و مملکتمو دوس دارم. ولی موقعی به اسم اسلام رفتارایی میشه که دل هر انسان آزاده ای یه درد میاد، ناخودآگاه خیلیا علیه نظام موضع میگیرن. نمونش استادی که به دانشجوهای دختری که ظاهر خوبی دارن فقط در صورتی نمره میده که برن خونش… این استاد از صد تا فیلتر حراست و بسیج و … هم رد شده البته!!! برادران مخلص بسیجی هم کاملا از قضیه خبر دارن ولی انگار واسشون مهم نیست. خب وقتی من همچین چیزی رو میبینم چه قضاوتی باید بکنم دوست عزیزم؟…

 21. رنگ خدایی می‌گه:

  سلام حاجی….
  باز هم به فهم و کمال شما…
  الان ساعت ۴:۴۶ و من هنوز به خاطر رای نیاوردن کسی که مدنظرم بود شوکه شدم… حتی خوابم هم نمیبره.
  از همه بدتر که فکرمومشغول کرده دامن زدن به تفرقه و اختلاف بین بچه بسیجی هاست…
  آقایان قدیانی و حسنی بدجور اوضاع رو خراب کردن(چون احتمال دادم از دوستان شما باشن گفتم اینو) مگه حضرت آقا در مورد شنبه ی بعد از انتخابات نفرمودند؟:
  همواره باید شنبه‌ی پس‌از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم،‌ از هرگونه رفتار و گفتار تحریک‌آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند. ۱۳۸۸/۳/۲۳
  حتما این پست های اخیرشون رو دیدید همین ها اسم خودشون رو میزارن عمار ؟ همینان که میگن بابای ماست خامنه ؟ واقعا دلیل این کارها چیه ؟ شما تذکر نمیدید بهشون ؟ این آقایون که فکر میکنن از ما بهترونن اصلا به حرف ما گوش نمیدن.

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   من در حدی نیستم که به دوستانم تذکر بدم …
   البته نظر شخصی بنده اینه که تا قبل از انتخابات هر چه گفته و شنیده و نوشته شد میزاریم به حساب جانبداری از جریان همسو …
   اما بعد از اعلام نتایج واقعا باید تمکین کرد و همه را به رعایت اصول و تقوا و پرهیز از هرگونه تنش دعوت کرد …
   یعنی بایستی مرد و مردانه بنشینیم اولا آسیب شناسی کنیم چرا رأی مردم به آقای روحانی بیشتر است، ثانیاً هر کمکی که در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مؤثر میافتد را یارای ریاست جمهوری منتخب مردم کنیم.

 22. عمار می‌گه:

  بنده که تصمیم جدی گرفته ام، با تمام احترامی که برای دوستان قائلم، اما وقت خود را بیهوده در یک سری از سایتها و وبلاگهای ارزشی هدر ندهم.
  .
  .
  .
  ما پیروزیم زیرا؛

 23. سادات می‌گه:

  سلام دوستان
  این همه حرص و جوش نخورین ما باید به انتخاب مردم احترام بذاریم آخه خود آقا گفتن
  از این به بعد باید کشور رو به دست ائمه (ع) و شهدا بسپاریم و ازشون بخوایم تا اونجوری که خودشون میخوان اداره بشه

 24. م.طاهري می‌گه:

  کمربند ها را باید محکم بست…

 25. دلخون می‌گه:

  بی ربط:

  تا به عباس گفتند

  “اینجا را انگشت بزن متهم به یاری حسینی…”

  جلوی کوفیان انداخت دو دستش را…

 26. دختر مسلمان می‌گه:

  سلام برادر
  اول پیام تبریک رفسنجانی از رادیو پخش شد
  تا نصفه شب دختر و پسرا تو خیابون بدون حجاب میرقصیدن
  دلم خونه از دلخونی رهبر و جماعت بی عقل اصول گرا که اجماع نکردن و گیرم اجماع میکردن
  رایشون روهم به روحانی نمیرسید
  دلخونم از جهل مردم
  امان از دل رهبر
  امان…

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   سلام. دیشب واقعاً یکی از بدترین شب های زندگی ام بود!
   از دیدن آن صحنه ها هزاران بار به خودم لعن فرستادم که چه کردیم ما؟!!!
   خدایا بخیر گردان …

 27. امین می‌گه:

  عالی بود . حس کردم اندوه ما از ۸۸ را واقعا درک کردین برادران ارزشی!!
  عالی بود دیشب … روز پیروزی ما…. چشمانتان را باز کنید شاید دیدید مردم واقعا شما را نمیخواهند. اگر هم ندیدید میتوانید رای ها را نگاهی کنید. مجموع رای اصولگراها از روحانی کمتره. ایران مال شما نیست . خیلی حالتان گرفته است نه!؟ عیبی ندارد:)))

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   اشتباه میکنید، حال ما گرفته نیست، ما خوشحالیم که شما رو آوردیم تا دوباره رأی اعتماد به جمهوری اسلامی بدهید.
   معلوم شد جمهوری اسلامی رو میخواهید که به یک روحانی معتدل رأی دادید.
   در ضمن بگم همین مردمی که روحانی رو انتخاب کردند قبلا احمدی نژاد رو آوردند بالا …
   چشماتون رو باز کنید، اینجا ایران است، مهد مردان و زنان مسلمان که برای اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران به آنکه لیاقتش باشد نشان و کرسی ریاست جمهوری میدهند.

  • عمار می‌گه:

   گیرم که جنگ جملی هست، غمی نیست

   یک فتنه بین المللی هست، غمی نیست

   ما تجربه کردیم که در لحظه فتنه

   تا رهبر ما سید علی هست، غمی نیست.

  • رضا عکاس باشی می‌گه:

   مخلص سید 🙂
   آقا امین! به کسی رأی دادیم که رأی اکثریت رو نداشت، اما مهم اینه که همه مون مثل یک خانواده با وجود تمام اختلافات در انتخاب رئیس جمهورمون مشارکت کردیم. من به روحانی رأی ندادم به جلیلی هم رأی ندادم.
   این جمله ی شما که “مردم واقعا شما را نمی خواهند” یا “خیلی حالتان گرفته است نه!؟ عیبی ندارد:)))” نشون دهنده ی تحلیل نادرست تون از مسائله و اینکه می خواهید یه جورایی احساسات بچه هایی که نامزد منتخب شون رأی نیورده رو جریحه دار کنید، اما این رو بدونید که ما با احساس تصمیم نگرفتیم که بخواهیم تحت تأثیر حرفهای شما رفتار نامناسبی داشته باشیم.
   آقا امین! گفتید:”ایران مال شما نیست” 🙂
   رضا عکاسباشی، امین، سید شهاب و … ایرانی هستند و ایران، مال همه ی ایرانی هاست…
   مراقب حرف زدن هامون باشیم…

   • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

    اتهام تقلب در فتنه ۸۸ گذشت و روسیاهی به ذغال ماند؛
    این انتخابات با همان دولت و شورای نگهبانی برگزار شد که مظلومانه به تقلب محکوم شدند …

   • مهدی می‌گه:

    بله ایران متعلق به همه است و این کاملا درست است و اگر به این جمله اعتقاد عملی دارید می پرسم آیا ایرانی هایی که نظام جمهوری اسلامی را نمی خواهند و در این انتخابات هم صرفا به دلیل اینکه کشور به یک افراط گرای دیگر تحویل داده نشود شرکت کردند نباید انتظاراتشان برآورده شود ؟
    آیا این ایرانیان که شمارشان هم کم نیست حق زندگی در میهنشان را ندارند ؟ ما باید یاد بگیریم که هیچکدام از ما حق مطلق نیستیم و هر کدام بخشی از حقیقت را با خود داریم من در رفراندم جمهوری اسلامی سنم به رای دادن نمی رسید و پس از آن هم هیچکس از من نظرم را نخواسته است و اکنون هم اگر رفراندوم برگزار شود جمهوری اسلامی را نمی خواهم آیا این جرم است ؟

    • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

     راهپیمایی عظیم عاشورائیان در ۹ دی ۸۸ را بیاد بیاورید …
     ببنید اینها ضد حکومت بودند یا مدافع نظام اسلامی؟!
     نگاه نکنید حسن روحانی ۱۸ میلیون رأی آورده فکر کنید همه مخالفان جمهوری اسلامی بهش رأی دادن!
     ما در فامیل و آشنای خودمان داشتیم که به روحانی رأی دادن چون از عملکرد اصولگراها خسته بودند و روحانی رو فردی معتدل میدانند و نظرشون اینه که روحانی مشکل اقتصادی رو حل میکنه …

     • مهدی می‌گه:

      برادر من راهپیمایی هایی که فقط حکومتی ها از حق برگزاری آن برخوردارند ملاک است ؟؟ اگر راهپیمایی ملاک است پس به مخالفان و منتقدان هم اجازه ی برگزاری راهپیمایی بدهید تا شمارشان را ببینید . در قانون اساسی خودمان و در قانون اساسی هیچ کشور دیگری ملاک نظر و رای مردم راهپیمایی نیست و رفراندوم ملاک است پس استناد به راهپیمایی وجهه ی قانونی ندارد .
      قبول دارم که برخی از اصول گرایان هم به روحانی رای دادند ولی اگر خاکستری ها و منتقدین و مخالفین نمی آمدند ایشان احتمالا رایش در حد همان آراء باطله بود . وقتی آیت ا.. خامنه ای از مخالفین نظام هم دعوت می کنند که در انتخابات شرکت کنند ایشان این واقعیت را که مخالفین نظام قابل توجه هستند را پذیرفته اند وگرنه تعداد کم مخالفان تاثیری در انتخابات ندارد و دعوت کردن از آنها بی معنی است من این نگرش جدید آیت ا.. خامنه ای را به فال نیک می گیرم و مطمئن هستم روزهای خوبی را در آینده خواهیم دید .

      • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

       ممکنه راهپیمایی نداشته باشه، اما هم وجهه مردمی داره و هم رسانه ای … یعنی رسانه ها حضور مردم موافق یا مخالف رو در راهپیمایی ها میسنجند …
       کجا نوشته که امام خامنه ای از مخالفین دعوت کردند؟!!!
       ایشان حضور اصلاح طلبان رو در کنار اصولگرایان خواستند تا رقابت پرشور باشه …
       اصلاح طلبان یعنی مخالفان نظام؟!!! یعنی هرکسی با این جریان بود خواهان براندازی نظام هم هست؟! اصلاح طلبانی که ما میشناسیم همیشه میگویند قانون و نظام را قبول داریم اما میخواهیم آزادیهای بیشتری در جامعه باشد. هیچ وقت نگفتند ما میخواهیم نظام رو عوض کنیم.
       ضمناً آقای روحانی خودش رو اصلاح طلب نمیدونه، ایشون یک انسان فراجناحی کاملا معتدل با علقه به طیف اصلاح طلبان و کارگزاران هست و ضمناً خودش را مطیع رهبری هم میداند.

       • مهدی می‌گه:

        سخنرانی آیت ا.. خامنه ای در اینجا نوشته شده است :
        http://farsi.khamenei.ir/package?id=22298&news_id=22904
        و ایشان اشاره داشته اند :
        “من توصیه‌ى اوّل و اهمّم حضور در پاى صندوقهاى رأى است؛ این از همه چیز مهم‌تر است براى کشور. ممکن است بعضیها – حالا به هر دلیلى – نخواهند از نظام جمهورى اسلامى حمایت بکنند امّا از کشورشان که میخواهند حمایت کنند، آنها هم باید بیایند پاى صندوق رأى. همه باید بیایند.”

        می بینید که آیت ا.. خامنه ای پذیرفته اند و دعوت کرده اند از کسانی که اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارند بیایند و شرکت کنند . امیدوارم شما و دوستانی که خود را پیرو ایشان می دانید جلوتر از ایشان حرکت نکنید . وقتی ایشان وجود کسانی که موافق جمهوری اسلامی نیستند را در کشور پذیرفته اند می توان بر اساس همین نگرش طرح آشتی ملی را پایه گذاری کرد . مخالفان و منتقدین نظام هم لزوما خواستار تغییر نظام نیستند اگر آزادی های فردی و اجتماعی ، آزادی های سیاسی و مذهبی و عقیدتی ، آزادی مطبوعات و اینترنت ، آزادی احزاب ، آزادی زندانیان سیاسی ، حق برگزاری تجمعات غیر حکومتی ، آزادی صدا و سیما ، جدایی نظامیان و شبه نظامیان از سیاست و اقتصاد و حذف انتخابات دو مرحله ای از نظام انتخابات کشور و … نظایر اینها که اتفاقا جملگی بر طبق قانون اساسی کشور هم می باشند پیاده شوند بنده هم یقینا طرفدار نظام خواهم بود اما متاسفانه اشخاص و جناح هایی قیم مابانه کشور را تحت تسلط خود قرار داده اند و به هیچ روی نمی خواهند از سر راه مردم کنار بروند و عامل این همه مشکل و فساد و بدبختی در کشور هستند بنابراین منتقدین فکر می کنند مشکل اصلی خود نظام است که قابلیت برخورد با اینها را ندارد .

        • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

         عزیز دلم مهدی جان، مگه میشه جایی مخالف نباشه؟!!!
         همه جا هست، در مدرسه، در دانشگاه، در خونه و بین خانواده، در محل کار، در احزاب و گروه ها و …
         همه جا مخالف هست، اما باید دید مخالفین چقدر هستند؟! زیاد یا کم؟
         انتخابات سال ۸۴ احمدی نژاد آبادگرانی (اصولگرا) از صندوق دوم خردادیها بیرون آمد … آیا مخالفین به ایشان رأی داده بودند؟ یا دوم خردادیها تقلب؟!
         سال ۸۸ احمدی نژاد با ۲۴ میلیون نفر اول شد و موسوی با ۱۳ میلیون نفر دوم … آیا مخالفین به احمدی نژاد رأی داده بودند؟! یا بازم میخوای بگی تقلب شده بود؟!
         ………..
         در بحث مخالفین نظام مطمئن هستم در بین ۷۵ میلیون جمعیت ایران اسلامی خیلی خیلی زیاد فشار بیاریم ۱۰ میلیون هم حاضر به تغییر نظام نیستند!
         شما مشکلت اینه که فکر میکنی چون روحانی رأیش زیاد بوده حتما همه مخالفین بهش رأی دادن!
         اما بدون که سخت در توهم و اشتباهی، من کسانی میشناسم که از تندروهای جریان راست کشور هستند و به روحانی رأی دادن چون سیاست اش رو قبول دارند. کاش از اون لاک سبز و بنفش بیرون بیای و بری لابلای مردم، بری مسجد محل، بری توی هیئت پیش بروبچ مذهبی که هرکدوم پستی در دولت دارند؛ ببینی که حتی حتی حتی بسیجی، سپاهی، ارتشی، ناجایی، دیپلمات، اطلاعاتی، کارمند ارشد دولت و … که مثلا قشر مایل به اصولگرایان و حزب اللهی ها هستند هم به روحانی رأی دادند! و جالب است که پاسخ های جالبی هم میدهند و هرکدام از مزیتهای روحانی و معایب دیگر کاندیداها میگویند.
         باور کن مهدی عزیز مخالفین خیلی در رأی دادن شرکت کرده باشند ۵ میلیون نفر … تازه دست بالا گرفتم!
         بیشتر کسانی که رأی دادند یا فکر مسائل اقتصادی و معیشت بودند، یا دنبال حفظ نظام توسط یک فرد معتدل آخوند!
         ببین من کی بهت میگم روحانی اون کسی نیست که فکر میکردید!!!! اون با همه معایبش و وفاداری به جریان اصلاحات و هاشمی، فردی ولایتمدار و مطیع رهبری هست. تمام

 28. میرزا می‌گه:

  http://www.mashreghnews.ir/fa/news/224279/مردم-حماسه-آفرینی-یا-تسلیم
  مشرق—مالک از سرا پرده معاویه بازگشت! ای نفرین بر آن مردمی که عزت و مقاومت را به نان فروختند، علی تنها ماند ، عمرو عاص پیروز شد، به حضرت ولی عصر بگوئید: عصر، عصر شما نیست. مردم تحمل سختی ندارند و از عاشورا فقط سینه زنی را بلدند… امان نامه ای که عباس نگرفت، مردم ما گرفتند و …
  ۱- در چند روز پس از انتخابات، پیامک هایی با مضامین فوق در بین بعضی از هواداران یکی از نامزدها رد و بدل شد و آنها که برای پیروزی او نماز امام زمان و حدیث کساء خوانده بودند با خواندن این پیامک ها وجودشان از خشم و غصه و… مالا مال شد و چراهای زیادی ذهنشان را بر آشفت: چرا شورای نگهبان فلانی را تائید کرد تا رئیس جمهور شود؟ چرا مردم به ما رای ندادند؟ چرا مردم از مقاومت روی گردان شدند و …

  ۲- آن که باد می کارد ، طوفان درو خواهد کرد! آنهایی که از وضع موجود شکوه دارند باید اندکی(فقط اندکی) تامل کنند که در گذشته چه کاشته اند که اکنون میوه (به گمان آنها) تلخ ۲۴ خرداد نصیبشان شده است؟ مردم کجا درس مقاومت خوانده اند که دوستان توقع داشتند در ۲۴ خرداد درس مقاومت پس بدهند؟ کجا، چگونه و کی به مردم مقاومت آموخته اید که حالا از آنها توقع پایداری و مقاومت دارید؟ در هشت سال گذشته سینما به مردم درس مقاومت داده یا تئاتر؟ نکند فیلم های خیانت محور چند سال اخیر به مردم درس مقاومت داده؟ یا تئاتر هایی مانند “هدا گابلر” مردم باید از مکتب ایرانی و فضائل کورش و بهار و… درس مقاومت می گرفتند یا از گدایی مذاکره با آمریکا توسط برخی مسوولان؟ مگر می شود مردم از پیش خود و همین جوری به مقاومت علاقه مند شوند ؟ فلان نماینده شاخص مجلس که با افتخار اعلام می کند که رفع توقیف فیلم مبتذل «من مادر هستم» کار اوست، الگوی مقاومت مردم بود یا بهمان جریان سیاسی کار یا مروجان بیداری انسانی‌؟؟

  ۳- آیا در سال های اخیر حتی یک سرود حماسی برای ترویج مقاومت ساخته شد که مردم را به مقاومت تشویق کند؟ صدا و سیما فیلم یا مجموعه برای ترویج فرهنگ مقاومت ساخته و نمایش داده است؟

  آیا چیزی جز رفاه طلبی و دنیا خواهی به مردم آموزش داده شده است ؟ آیا جز اشرافیت و مصرف گرایی برای مردم الگویی پرداخته و ارائه شده که حالا دوستان توقع مقاومت از مردم دارند؟ نکند دوستان توقع دارند که مردم از پیش خود با مقاومت و فرهنگ آن آشنا شده باشند؟ آیا از خیابانهایی که بی حجابی و بی حیایی در آن موج می زند توقع تراوش مقاومت دارید؟

  ۴- از سوی دیگر دوستان مذاکره کننده هسته ای در چند سال اخیر به چه میزان دغدغه آشنا سازی مردم با فرایند مقاومت را داشته و چه قدر به مردم گزارش کار داده اند که اکنون توقع دارند جامعه متوجه حساسیت مقاومت در این مسیر باشد و به آن رای بدهد؟ وقتی دولت در دوسال اخیر تحریم ها را ریشه و علت تمام معضلات اقتصادی جامعه معرفی می کند و مردم با گوشت و پوستتان فشار های اقتصادی را لمس می کنند و از آن عذاب می کشند طبیعی است که سخنان «روحانی» برای این قشر از جامعه جذاب باشد!

  وقتی که روحانی از زبان همین مردم می گوید چرخ سانتریفوژها باید بچرخد به شرطی که چرخ کارخانه ها و چرخ معیشت مردم نیز بچرخد! وقتی تیم مذاکره کنند هیچ تلاشی برای تبیین و توصیف ماهیت تحریم ها برای جامعه انجام نمی دهد چگونه مسئله این تیم (یا حامیان ایشان) توقع دارند که مردم میان تحریم ها و معضلات اقتصادی ناشی از اقدامات رئیس جمهور و گروه اقتصادی او تفکیک قائل شده و به گزینه مقاومت رای بدهند؟ آیا در چند سال اخیر حتی یک تلاش متمرکز فرهنگی جهت تبیین روند مقاومت هسته ای (نه برای مردم) بلکه برای نخبگان و اساتید دانشگاه و حوزه از جانب دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی طراحی شده که امروز منتظر همراهی با این روند از سوی حوزه و دانشگاه باشیم؟

  ۵- چگونه برخی افراد احساساتی بخود اجازه اهانت به مردم را می دهند در هنگامی که همین مردم با درک موقعیت حساس کنونی با حضور کم نظیر در انتخابات به داد نظام و انقلاب رسیدند و ثبات بقای آن را برای آینده تضمین کردند؟

  ۶- مردم به خوبی معنای عزت و استقلال را می فهمند اما به شرط آن که در این خصوص معلمی مانند حضرت امام به آنها درس مقاومت بدهد! ۱۸ میلیون رایی که به رئیس جمهور منتخب داده شد رای اصلاح طلبانه نبود ( که اگر بود باید یکی پاسخ بدهد ۱۴ میلیونی که رای نداده اند چه گرایشی دارند؟)

  رای به روحانی رای به بهبود و ثبات اقتصادی بود و مردمی که بر اساس همه اطلاعات موجود تحریم ها را در آشفتگی اقتصادی دو سال اخیر مقصر می دانستند به استقبال کسی رفتند که سخن از رفح تحریمها به میان آورده بود! به نظر دوستانی که مردم را شماتت می کنند اگر دراین دو سال توضیحات دقیق و قانع کننده ای در خصوص دلائل وضعیت نابسمان اقتصادی به مردم داده می شد باز هم مردم به گزینه مقابل مقاومت هسته ای رای می دادند؟

  وقتی می توانیم از جامعه توقع بصیرت داشت که زمینه های ایجاد بصیرت و کسب آن را در جامعه فراهم کرده باشیم! نکند دوستان خیال می کنند راه گسترش بصیرت در جامعه تاسیس قارچ گونه سایت هایی است که هنرستان تقلب و کپی کاری از روی یکدیگر است؟ و یا انتشار نشریات بی خواننده ای که تنها فایده اش اشتغال بعضی از همین دوستان احساساتی است ؟

  ۷- جهت استحضار دوستان عاطفی و مغموم این روزها عرض می شود که : نه مردم از مقاومت رویگردان شدند و نه مقاومت به اسم و رسم یک نفر سنجاق شده است و به تعبیر حضرت امام راه و رسم شهادت کور شدنی نیست! هنوز هم دیر نشده است! ما نبردی طولانی با جهان استکبار در پیش داریم و اگر بناست که مردم در این مسیر مستحکم و استوار پیش بیایند و پای کار بایستند باید مقاومت و فلسفه آن و الگوهای آن و راه و رسم آن را بیاموزیم و به جامعه آموزش دهیم. آن هم عملی و نه با روش های نخ نما شده مثلاً فرهنگی!

  به فرمایش امیر مؤمنان(ع) مردم به حاکمانشان شبیه ترند تا پدرانشان ! اگر بنا باشد جامعه به مقاومت وایستادگی در برابر جهان کفر و شرک و استکبار رای بدهد، باید مسئولان آن جامعه در این مقاومت پیشگام باشند! هنگامی که بسیاری از مسئولان عزیز هیچ دغدغه ای جز جنگ قدرت و سیاسی کاری ندارند، با راننده و خودروی اختصاصی سر کار می روند، خود و اطرافیانشان از امکانات کامل و رایگان پزشکی، رفاهی، ورزشی و… بهره مندند، هیچ درک و فهم خاصی نسبت به عدم قدرت خرید ندارند، با مسئله ای به نام اجاره نشینی و پیدا نشدن مسکن و فشار صاحب خانه برای تخلیه و عدم کفاف حقوق و در آمد برای اجاره یک واحد ۴۰ یا ۵۰ متری روبرو نیستند، معنای فشار قبر در مترو و اتوبوس را نمی فهمند، به فرزندشان نداریم نگفته و نمی گویند و در عوض از ویلاهای اختصاصی فلان جای کرج یا بهمان جای کلاردشت یا خانه های سازمانی دائمی چند صد متری دلزده شده و چرای در مرتع بیت المال را به تعبیر امیرالمؤمنین(ع) حق خود می دانند چگونه از مردم توقع مقاومت و نفی رفاه طلبی دارید؟ مردم به چه کسی در مقاومت و کنار گذاردن رفاه اقتدا کنند؟

  ۸- بخش قابل توجهی از آرایی که روحانی را به ریاست جمهوری رساند همان آرایی است که احمدی نژاد را هشت سال برکرسی ریاست جمهور نشاند! دوستان باید از خودشان بپرسند مردمی که در جستجوی «عدالت» به احمدی نژاد رای دادند چرا این بار مواضع روحانی را پسندیدند؟ اگر وعده های عدالت احمدی نژاد محقق شده بود باز هم کسی از حامیان او به روحانی رای می داد؟

  نکند در منظر دوستان، محرومان ساکن در خراسان جنوبی یا هرمزگان یا لرستان و فارس و … اصلاح طلبانی اند که ازسوی شبکه های ماهواره ای شارژ و به دنیا طلبی تشویق و ترغیب شده اند؟

  ۹- دوستان از خود پرسیده اند که اگر شماتت مردم ضروری و جایز بود چرا برای یک بار هم که شده حضرت امام و یا رهبر انقلاب مرتکب آن نشدند؟ آیا شماتت مردم و اهانت به آنها مصداق تقدم بر ولایت نیست؟

  *دکتر محمد صادق کوشکی

 29. رنگ خدایی می‌گه:

  سلام حاجی،
  یه سوال دارم:
  یه جایی خوندم این مطلب رو آقای روحانی گفتند:
  نظام مظلومی که ۴ سال پیش به اتهام جابجا کردن ۱۱ میلیون رای زخم فتنه چشید، امروز پای ۲۵۰ هزار رای بیشتر از ۵۰ درصد نامزد پیروز ایستاد.

  آیا درسته ؟
  اگر درسته کجا گفتند ؟ کی گفتند ؟

  البته این متن داخل یکی از نوشته های وبلاگ سه الف هستش

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   سلام.
   رسانه ها در ابتدا گفتند دکتر روحانی در گفتگوی تلفنی با شبکه یک چنین گفته است!
   بعدش اصلاحیه زدند که یکی از اعضای تیم کارشناسی ستاد ایشان به نقل از دکتر روحانی این جمله را بیان نموده است!
   و بعدش هم فهمیدیم که این جمله کلا در وبلاگ “سه الف برادر مجدالدین معلمی” آمده است و سندی مبنی بر بیان از طرف آقای روحانی فعلا ندیدم.

 30. آرش.ح می‌گه:

  سلام سید. دکتر شریعتی خیلی قشنگ میگه:
  ای خداوند!
  به علمای ما مسئولیت
  و به عوام ما علم
  و به مومنان ما روشنایی
  و به روشنفکران ما ایمان
  و به متعصبین ما فهم
  و به فهمیدگان ما تعصب
  و به زنان ما شعور
  و به مردان ما شرف
  و به پیران ما آگاهی
  و به جوانان ما اصالت
  و به اساتید ما عقیده
  و به دانشجویان ما نیز عقیده
  و به خفتگان ما بیداری
  و به دینداران ما دین
  و به نویسندگان ما تعهد
  و به هنرمندان ما درد
  و به شاعران ما شعور
  و به محققان ما هدف
  و به نومیدان ما امید
  و به ضعیفان ما نیرو
  و به محافظه کاران ما گشتاخی
  و به نشستگان ما قیام
  و به راکدان ما تکان
  و به مردگان ما حیات
  و به کوران ما نگاه
  و به خاموشان ما فریاد
  و به مسلمانان ما قرآن
  و به شیعیان ما علی(ع)
  و به فرقه های ما وحدت
  و به حسودان ما شفا
  و به خودبینان ما انصاف
  و به فحاشان ما ادب
  و به مجاهدان ما صبر
  و به مردم ما خودآگاهی
  و به همه ملت ما همت، تصمیم و استعداد فداکاری
  و شایستگی نجات و عزت ببخش

 31. فجرنور می‌گه:

  سلام
  سید سید سید سید
  یه خبر ناز دارم برات
  خودم وقتی بدون واسطه شنیدم از خوشحالی فریادی کشیدم به وسعت بغض این چند روز
  این بد اخلاقی های قبل از انتخابات و شادی های فاسد (در برخی از میادین)بعد از آن.
  دیشب یا دیروز بود نمیدونم ، زنگیدم ور نداشتی
  بهت نمیگم دیگه مزش به اون لحظه بود
  دلتم بسوزه

 32. سید کمیل می‌گه:

  هوالودود
  همیشه از دیدن عکسها و مطالبتون لذت بردم
  به ماه سر بزنید

 33. امین می‌گه:

  نه دوست عزیز … شما این بار تقلب نکردید تا جریان ۸۸ را کمرنگ کنید. مردم که احمق نیستند. از تمام اسناد این امر مشخص بود .
  در ضمن ایران مال همه است در این شکی نیست اما بنظرم اگاه باشید تندرویهای شما را اکثریت نمیخواهند. نمیپسندند. شما هم نمیتوانید بر مردم به نام دین بتازید . این افراطی گیریهایتان جز زدگی مردم از دین و انقلاب چیزی نداشت. خودتان هم میدانید که اکثریت مردم این منش شما را نمیپسندند.
  در ضمن مردم به جمهوری اسلامی رای ندادند. جمهوری اسلامی را هدایت کردند تا واقعا جمهوری باشد.
  وسلام

 34. محسن فیض الله می‌گه:

  سلام
  ما رأی به انقلاب دادیم مهم اینه که حالا حسن روحانی در دایره انقلاب رئیس جمهور منتخب ملت است

 35. م.طاهري می‌گه:

  سلام
  من همیشه یک سوال تو ذهنم هست درباره حرفه شما. عکاس ها چطور عکس هاشون رو آرشیو می کنند؟

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   سلام.
   درباره همه عکاسها نمیدونم، ولی اکثراً مثل بنده عمل میکنند:
   یعنی اول سعی میکنند یه بایگانی در ذهن داشته باشند، دوم روی رایانه تا جایی که حافظه داخلی جا داشته باشه، سوم نسخه برداری روی لوح فشرده، چهارم انتقال به یک یا دوسه حافظه خارجی برای داشتن پشتیبان …

 36. امین می‌گه:

  هه! کم نیار واجدی جان … کم نیار متوهم عزیز … برادر ارزشی عزیز ….
  بای

 37. میرحسین می‌گه:

  خیلی ریاکاری که این عکسهای کتک خوردنت را دوباره علم کردی .برادر من هم ۱۹ سالش بود که شهید شد بدنش تیکه تیکه شده بود عکسها را هم دارم ولی تا حالا به نمایش نگذاشتیم .یک هفته تو بیمارستان بود مدفوع می اورد بالا چون روده اش سوراخ سوراخ شده بود.یک پاش را قطع کردند. وقتی پاش را دید پتو را کشید روی سرش واشک می ریخت. یک هفته توگرمای تیرماه اب نخورد .ازتشنگی یکبار چنگ زد به سرمش تا ان را بنوشد یکبار دیگرهم چنگ زد به حوله خیسی ( که رو پیشانیش گذاشته بودیم تا کمی خنک شود از تب وعفونتی که تمام بدنش را گرفته بود ) وابش را در بر زبانش می چلاند .پدرم بهش گفته بود اسماعیل جان دکترها گفتند نباید اب بخوری یک کم تحمل کن یاد لبهای تشنه امام حسین بیافت .اسماعیل گفت بابا امام حسین ۳ روز اب نخورد ولی من یک هفته ست که تشنه ام .شب جمعه با زبان تشنه به لقاء خدا پیوست.
  جالا بچه سوسول یک ذره خون از سرت اومده می گی برای انقلاب خون دادی.واقعا خجالت داره.بچه ای سنت قد نمیده خون دادن وایثار صاحبان اصلی انقلاب (جنبش سبز ورهبرانشان) را بیاد اوری.زمان امام خمینی وجنگ وانقلاب را تجربه نکردی که بدانی ارمانهای ایقلاب چی بود وچی شد؟راستی چه شد ان همه شعار عدالت وپیشرفت؟ شاید منظورتان از عدالت توزیع مساوی فقر وفساد و اعتیاد در بین مردم بود که صد البته در ان موفق یودید؟مگر نظر شما به نظر احمدی نژاد نزدیکتر نبود؟ شما بی بصیرت ها بعد از ۵ سال به حرف ما رسیدید که احمدی نزاد دشمن ایران و اسلام است.

 38. میرحسین می‌گه:

  جواب بی ربط سیری چند؟ البته جواب منطقی نداری که بدی.هرجا کم میاری دری وری می گی

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.