header site akkasmosalman.ir

بیانیه پایانی هشتمین اجتماع حزب الله سایبر

بسم الله/ هو المصوّر
بیانیه پایانی هشتمین اجتماع حزب الله سایبر، که اینجانب در جمع حاضرین قرائت نمودم:
بسم الله الرحمن الرحیم
حزب الله سایبر به عنوان تشکلی خودجوش از فعالان فضای مجازی ضمن محکوم نمودن تقدس زدایی و هتک حرمت و توهین به ارزش ها و مقدسات، خصوصا اهانت به ساحت مقدس حضرت امام علی النقی (ع)، در پایان همایش بزرگداشت این امام همام، که تنها جلوه ای از نهضت های رزمندگان سایبری اسلام و جمهوری اسلامی است، نکاتی را متناسب با این موضوع و فضای سیاسی و اجتماعی فعلی اعلام می دارد:

۱- به لطف پروردگار و با عنایت امام غریب ما حضرت علی النقی علیه السلام، بار دیگر تلاش های مذبوحانه و نابخردانه دشمنان اسلام و نظام اسلامی سبب شد تا به کوری چشم بدخواهان، نیروهای ارزشی و انقلابی با هر تفکر و سلیقه ای زیر پرچم ابن الرضای دوم، انسجام یافته و خاطره تولد دگرباره انقلاب اسلامی، بعد از فتنه گری های ۸۸ را این بار در فضای مجازی زنده نمایند.

فعالیت های خالصانه و جهادگونه این جهادگران گمنام در مقابله با تقدس زدایی ها، سبب شد تا از غربت غریب سامرا غبار روبی شود و عطر دلنشین یاد او و نام زیبا و پر افتخارش یعنی «نقی» با شکوه بر زبان ها رانده شود. در این میان حزب الله سایبر نیز ضمن عرض «خدا قوت» و بوسه بر دستان فعالان سایبری عاشق امام نقی علیه السلام، به منظور افزایش این انسجام در سال جاری، ان شا الله فعالیت های آموزشی، دوره ها و همایش های تخصصی در سراسر کشور و حرکت های خودجوش در فضای مجازی را به طور ملموسی افزایش خواهد داد.

همچنین هر گونه ایجاد اخلال در سایت ها و سیستم های مرتبط با اهانت کنندگان به ارزش ها و مقدسات، کاملا تحت حمایت معنوی فعالان ارزشی فضای مجازی و این تشکل قرار خواهد گرفت.

۲- دشمنان ما با درکی سطحی از شاخص های توفیقات ایران اسلامی، دریافته اند که عشق ورزیدن و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و در امتداد آن تبعیت از ولایت مطلقه فقیه، از بنیان های اصلی قدرت نرم انقلاب اسلامی است، چنان که پیشوای راحل عظیم الشان مان، حضرت امام خمینی (ره)، در ابتدای وصیت نامه الهی سیاسی خود، به انوار مقدسه معصومین و یادگارهای آنان فخر و مباهات می نمایند.

بر این اساس پیشنهاد ۱۴ هفته برای بزرگداشت ۱۴ معصوم (ع) در نظر گرفته شده و فعالیت های ارزشمندی برای نشر معرفت هریک از معصومین در هفته مربوطه در فضای سایبر صورت پذیرد. در این خصوص حزب الله سایبر آمادگی کامل خود را برای اعلام زمان و برنامه های هر هفته و حمایت از فعالیت های جهادی برای ۱۴ بهانه خلقت در فضای مجازی اعلام می نماید.

۳- حزب الله سایبر، تدبیر به هنگام و حکیمانه مقام معظم رهبری در خصوص تشکیل شورای عالی فضای مجازی و سازمان مربوطه را بسیار مغتنم دانسته و از همه اعضای این شورا به خصوص ریاست آن توقع دارد تا با اهتمام به برگزاری جدی و شفاف جلسات شورا، تشکیل سازمان فضای مجازی کشور را هر چه سریع تر اجرایی نموده و ثرمات پرشمار این اقدام را برای مردم و خصوصا فعالان فضای مجازی جلوه گر سازند.

بدیهی است چنین حرکتی از سرگردانی فعالان سایبری در بین چند سازمان و وزارتخانه، که هر یک به نحوی متولی امر هستند، جلوگیری کرده و زیرساخت های رشد و هم افزایی را در این عرصه فراهم خواهد نمود.

لذا حزب الله سایبر به این فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و آمادگی خود را برای نقش آفرینی در تقویت این شورا و سازمان اعلام می نماید.

از سوی دیگر بنا بر پیش آمدهای اخیر، با شناختی همه جانبه از نوع فعالیت های سایبری، نهادهای حکومتی را از ورود قیّم مآبانه برای انسجام بخشی فعالان این بخش بر حذر داشته و از چنین نهادهایی می خواهد که اجازه دهند مجموعه های خودجوش و مردم نهاد در این امر همیار فعالان ارزشی فضای مجازی و رسانه های دیجیتال باشند و سازمان ها تنها به پشتیبانی آنان اکتفا کنند.

۴- حزب الله سایبر با مباهات به حضور بی نظیر مردم انقلابی ایران اسلامی در دو مرحله انتخابات با شکوه مجلس شورای اسلامی، این سرافرازی را به امت مقاوم و حزب اللهی، و ولی و رهبر حکیمشان تبریک عرض نموده و از همه منتخبان اصولگرای ملت، از هر حزب و گروه و سلیقه ای می خواهد تا با کنار گذاشتن اختلافات رقابتی و انتخاباتی، فضای ناخوشایند فعلی را شکسته و در آستانه تشکیل مجلس نهم، با سرلوحه قرار دادن منویات وحدت بخش امام خامنه ای عزیز (حفظه الله تعالی) تنها به خدمت خالصانه به نظام اسلامی و مردم سربلند در گوشه گوشه این خاک پرگهر بیاندیشند.

همچنین با ابراز تاسف از اظهارات سخیف و البته حساب شده برخی نمایندگان معلوم الحال – که مدتی است به خوراک دهنده رسانه های شکست خورده و به زباله دان فرستاده شده ی ضد نظام بدل شده اند- حمایت همه جانبه خود را از بسیج قهرمان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام نموده و از نمایندگان منتخب مردم می خواهیم تا با عدم رای به اعتبارنامه چنین فتنه افکنانی که تنها میراث خوار نام و اعتبار بزرگان انقلابند و علیرغم ادعاهایشان حتی یک هفته در جبهه های رزم حضور نداشته اند اجازه ورود اشباح الرجال به صحن مقدس مجلس و استفاده شیطانی از تریبون آن را ندهند.

۵- حزب الله سایبر به نمایندگی از امت حزب الله و همه دغدغه مندان، از قوه قضاییه و دستگاه های امنیتی می خواهد تا با شناسایی و محاکمه ی هتاکان و حرمت شکنان و اجرای احکام عبرت آموز، قلب امت اسلامی را مسرور ساخته و از وقوع پدیده هایی از این دست پیشگیری نمایند.

همچنین از قاضی القضات جمهوری اسلامی خواستاریم که بدنه آن قوه ی محترم را به سعه صدر بیشتر در برخورد با جوانان پرشور انقلابی در فضای مجازی فراخوانده و اجازه ندهند که انتقادهای دلسوزانه ی جهادگران سایبری از خواص مردود، ساکتین فتنه و یا اشتباهات برخی مسئولین، هرچند که گاهی با تندروی هایی همراه باشد، سبب پلمپ کردن سنگرهای انقلاب اسلامی در اینترنت شده و مشکلات قضایی برای چنین رسانه های ارزشی فراهم سازد.

علاوه بر این، از ایشان و سایر مسئولین ذی ربط خواستاریم تا به وضعیت مبحث مهم و ضروری فیلترینگ، که به واسطه افتادن در پیچ و خم های میانبخشی و بین سازمانی، شفافیت لازم خود را از دست داده، رسیدگی نموده و تکلیف دست اندرکاران این بخش و فعالان فضای مجازی را یکبار برای همیشه مشخص نمایند، تا ان شا الله از این پس کمتر شاهد وجود اشتباه در این عرصه و یا برخوردهای سلیقه ای با این موضوع باشیم.

در پایان حزب الله سایبر و همه اعضای آن و حاضرین اجتماع عظیم و باشکوه بزرگداشت امام علی النقی علیه السلام، ضمن بیعت مجدد با مصداق تام ولایت مطلقه فقیه، مقام معظم رهبری، به محضر ایشان عرض می نماییم که اگر در سوم خرداد ۶۱ بسیجیان امام خمینی (ره) با گوشه چشم رهبرشان و با دست مدد پروردگار عظیم، خرمشهر را آزاد ساختند، امروز در سوم خرداد ۹۱، بسیجیان امام خامنه ای، لبیک گویان پا در رکاب دارند تا برای حفظ مرزهای ارزشی انقلاب اسلامی در فضای مجازی و بلکه فتح قله های اقتدار در این عرصه، گوش به فرمان ولی، از هیچ ایثار و جان فشانی دریغ نکرده و تمام تخصص و توانمندی خود را در این مسیر نثار نمایند.

حزب الله سایبر
سوم خردادماه سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

۱۳۰ دیدگاه به “بیانیه پایانی هشتمین اجتماع حزب الله سایبر”

 1. بنده کم سعادتم نیستم سید جان!… داخل که شدم، شما داشتی با موبایل گپ می زدی… بعد هم ما رو بردن اون وسطا نشوندن که به علت ازدحام جمعیت، امکان تکان خورن نبود!… کلاً هم که شما می دویدی، نمی شد به پات رسید! 🙂
  خدا قوت… حقیقتاً چه کرد امام هادی!… چه جمعیتی!… در اجتماع های قبلی نمی شد چنین عکسی گرفت!
  اما «کلهم نور واحد» را اینجا آدم می فهمد… و نیز عشق یکسان ما به این انوار یکسان.

 2. علي(عاشق شهادت) می‌گه:

  سلام سید
  مجلس خوبی بود بنده هم تشریف داشتم و جلو نشسته بودم…………
  (آقای فضلی نژاد وقتی شروع به صحبت کرد عرض کرد بیمار هستم چند روزی و حتی به کیهان نرفتم…..این رو گفتم یه نشونه که ما هم بودیم..)
  اما چند انتقاد و یه تشکر……..
  ۱-مجری اصلا به درد مراسم نمی خورد خجالتی بود و توانایی لازم مدیریت مجلس را نداشت به نظر بنده…
  ۲-یه عده کمی از مجریان مراسم متاسفانه غرور کاذب داشتند این اصلا خوب نیست…..(فراموش نکنیم گل بی عیب خداست……….)
  تشکر::: مجالس حزب الله سایبری واقعاً عالی است و پر بار……….
  خداقوت…..
  —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 3. ارسلان می‌گه:

  سلام
  مراسمتون خیلی عالی بود.

 4. منظر می‌گه:

  سلام اخوی. مدتی نیومده بودم سر بزنم.
  دیشب منم بودم اما متأسفانه روی ماهت رو ندیدم.
  به برکت امام هادی (ع) خیلی عالی بود

 5. اون انتقاداتی که فرمودن درست بود… مجری خیلی ضایع و مداحی مطیعی، خیلی اضافه بود!… بد تر از همه اینکه ملت وسط مداحی، بلند شدن رفتن!!… اول مراسم هم که مجری با نور و صدا و عوامل پخش کلیپ ها هماهنگ نبود… شما هم که فرمودید قرار بوده سهیل کریمی، بیانیه را بخواند و با توجه به غیرمترقبه بودنش، گاف ندادی جز یکی دو جا ولی کلاً این تکبیر گفتن، چیز ضایعی بود اما بخش نکته دارش اینکه آخر بند چهارم، حجم الله اکبرها به طور محسوسی افزایش یافت!!
  بعدشم وقتی آقای پناهیان را دعوت کرده بودید، همین ایشان کافی بود… هرچند پیام فضلی اش هم خوب بود… کلاً دستتان درست… اجرتان با اجدادتان.

 6. حسن می‌گه:

  یا امام هادی (ع)
  برنامه با اینکه مجری ضعیفی داشت، اما خیلی خوب بود، مخصوصاً آقای پناهیان و مداحی مطیعی.
  دستتون درد نکنه

 7. دلخون می‌گه:

  رسمه وقتی مداحی میخواد برا یه امامی روضه بخونه ،میگه دلامونو ببریم تو حرمش .

  یا امام هادی، امشب باید دلمونو تو حرم ویرونت ببریم.

  آقاجون حرم ویرونت ، بهشت منه ….

 8. دکی می‌گه:

  ایول دکتر مطیعی مداح

 9. خوش به سعادت اونایی که رفتن… ما که جا موندیم! نشد که بیاییم… نشد حتی پخش مستقیمش رو از نصر تی وی ببینیم… بی‌توفیقی که میگن یعنی این!

  برنامه‌ی بعدی‌تون کی هست؟ شنیدم قراره مشهد باشه، درسته؟ امتحاناتم وسطای تیره، می‌خوام از الان برنامه‌ریزی کنیم که جا نمونیم دوباره!

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   والا زمان دقیقش معلوم نیست…
   حتما اطلاع رسانی میکنیم.

   • سلام آقا سید
    یه چیزی شنیدم …
    برنامه بعدی قراره مشهد باشه ؟؟؟؟
    از هم اکنون آماده همکاری برای اون مراسم از هماهنگ کردن سالن همایش …
    تا هماهنگ کردن هتل یا حسینیه یا خونه …
    تا هماهنگ کردن ســـــــــــــــــــــــــــــــاندیس و پذیرایی …
    تا هماهنگ کردن سرویس ایاب و ذهاب …هستیم
    خلاصه هرکاری که از دستم بر میاد …. در خدمتم …
    فقط بگو این خبر درسته؟؟؟؟

 10. فجرنور می‌گه:

  شبی ، پسری نزد مادرش که در آشپزخانه در حال پختن شام بود ، رفت و یک برگه کاغذ را به او داد . مادر دست هایش را با حوله ای تمیز کرد و نوشته ها را با صدای بلند خواند . پسرش با خط بچه گانه نوشته بود :

  صورتحساب :
  کوتاه کردن چمن باغچه ۵ دلار
  مرتب کردن اتاق خوابم ۱ دلار
  مراقبت از برادر کوچکم ۳ دلار
  بیرون بردن سطل زباله ۲ دلار
  نمره ی ریاضی خوبی که امروز گرفتم ۶ دلار

  جمع بدهی شما به من : ۱۷ دلار

  مادر لحظه ای به چشمان منتظر پسر نگاهی کرد ، سپس قلم را برداشت و پشت برگه صورتحساب فرزندش این عبارت را نوشت :

  بابت سختی ۹ ماه بارداری که در وجودم رشد کردی هیچ

  بابت تمام شب هایی که بر بالینت نشستم و دعا کردم هیچ

  برای تمام زحماتی که در این سال ها کشیدم تا تو بزرگ شوی هیچ

  بابت غذا ، نظافت تو و اسباب بازی هایت هیچ

  و اگر همه ی اینها را جمع بزنی خواهی دید که هزینه ی عشق به تو هیچ است . وقتی که پسر آنچه را که مادرش نوشته بود را خواند ، چشمانش پر از اشک شد و در حالی که به چشمان مادرش نگاه می کرد ، گفت : « مامان دوستت دارم » . آنگاه قلم را برداشت و زیر صورتحساب نوشت : قبلا به طور کامل پرداخت شده

  ***

  نتیجه : چرا همیشه ما از پدر و مادرمون طلب کاریم ؟ چرا همه ی کارهایی رو که اونا از روی عشق و محبت برای ما انجام میدن رو وظیفشون میدونیم ، و وقتی اون ها یه چیز کوچیک از ما می خوان با کلی اکراه و غر زدن اون کار رو انجام میدیم ؟

  قرآن کریم چه زیبا می فرماید که : آیا جواب نیکی به غیر از نیکیست ؟

  پاسخ

 11. محمد مقيمى می‌گه:

  در مورد همایش قبل از این به شما سید جان و اخوى میثم خسته نباشید و دست مریزاد گفته ام ، اما این پانوراماهاى فوق العاده چشم آدم را بد جورى نوازش میدهد … سالم و سربلند باشى ، التماس دعا .

  * سلام ما رو به الباقى رفقا ( میثم و امیر حسین و … الخ ) برسون و بى زحمت بگو فلانى گفت که با ما به از این باشید … 🙂 .

 12. احمدرضا212 می‌گه:

  سلام ..
  انقدر نفرمایید توهین …!!
  شان و منزلت اهل بیت بالاتر از این حرفاست …
  نجسی و وهابیت و بهاییت و یهود سگ کی باشند بخواند خرایش کنند ..!
  اللهم العن الجبت و طاغوت …
  ایشالا که این اجتماعات به هدفی برسه !!!!
  یا قاسم بن حسن (ع).

 13. م.طاهري می‌گه:

  سلام

  این استقبال خیلی حرف ها داشت
  باید به همه افسران جنگ نرم خدا قوت گفت

 14. سبحان می‌گه:

  سخنرانی حاج آقا پناهیان در اجتماع بزرگ حزب الله سایبر
  Flash RequiredFlash is required to view this media. Download Here.

 15. زهرا می‌گه:

  سلام
  برنامه بسیار عالی بود…مجری و مداح هم خوب بودند!لطفا به انصاف نقد بفرمایید
  من فامیلشون نیستم که دفاع کنم اما الحق والنصاف خوب بودند…و آفای فضلی نژاد و پناهیان هم خوبتر کردند برنامه رو…
  و قسمت آخر که شما بیانیه رو میخواندید…اکثرا در حال رفتن بودند….دو دلیل داشت!یکی دیر وقت بود…و باید فکری هم به حال خواهران میکردید…و دیگر اینکه متن بسیار بلند شما در حوصله جمع نبود…
  امید که در سالهای آینده برنامه بهتری گرفته بشه…
  راستی شما فقط همین یک عکس را گرفتید؟اگر مقدور هست بقیه را هم بگذارید
  یا علی

 16. شاهد می‌گه:

  سلام برادر
  خدا قوت

 17. آتنا س م می‌گه:

  سلام برنامه ی خوبی بود.بخشی از صحبت های طوفانی آقای پناهیان رو موفق شدم ببینم.خدا به ایشان و برگزار کنندگان این برنامه جزای خیر دهد.دست مریزاد.موفق و منصور باشید همواره

 18. خانم معلم می‌گه:

  سلام
  خیلی خوب بود . خوب هم برگزار شد . به اونایی که ایراد میگیرن بگین بیان همایش های اموزش و پرورش رو ببینن بعدا متوجه میشن مجری ناتوان یعنی چی؟

  کل برنامه تون خوب بود . دستتون درد نکنه همیشه سلامت باشین و برقرار و در این راهها قدم بردارین …

  من بازحمت خودمو رسوندم اونجا ولی واقعا از بودنم خوشحالم …
  عاقبت بخیر بشین همه تون …

 19. من یک مسافرم می‌گه:

  خدا قوت
  جای ما خالی
  بیانیه بسیار عالی و پر مغز بود
  اشاره به شورای عالی مجازی، بحث فیلترینگ، … اراجیف مطهری و …
  فقط با پیشنهاد ۱۴ هفته زیاد موافق نیستم، به نظرم محدودیت ایجاد می کنه، بهتره موضوعی کار کرد نه زمانی
  موفق و موید باشید

 20. حسین می‌گه:

  سید شهاب؛ اذا قرات البیانیه!

  http://up.vatandownload.com/images/k7069mxltxsss1gwstqj.jpg

  به نسبت لگنی که دوربین ما باشه، بد عکسی نیست!

 21. بنده خدا می‌گه:

  با سلام
  در مورد بند ۴ این بیانیه باید بگم فرزندان رهبر هم یک دقیقه سابقه حضور در جبهه های رزم را نداشته اند و برای سر پوش گذاشتن از این فرار تاریخی میگویند با اسم دیگری به جبهه رفتند حالا این پرسش مطرح میشود که فرزندان ایشان مهمتر بودند یا فرزندان اقای خامنه ای برای ترور ؟ ایشون که رکن اساسی جامعه و نظام بودند و بر عکس آقای خامنه ای انسانی عالم و فرهیخته بودند که ده ها کتاب از ایشان به یادگار مانده در حالی که اقای خامنه ای مدرک فقیه بودن خود را هم بعد رهبری گرفتند که در آن هم شبهاتی است چرا نمیگویید فرزندان ایشان هم با اسم جعلی به جبهه رفتند یا اسم جعلی فقط برای سرپوش گذاشتن به فرار کردن از به جبهه رفتن اقا مجتبی و سایر فرزندان رهبر هست به گواه خودتون مهدی هاشمی با اسم خودش به جبهه رفته اما من ماندم که چرا فقط فرزندان ایشان که در آن زمام مسئولیت اساسی هم در مملکت نداشتن باید با اسم جعلی به جبهه بروند من خورده برده ای از علی مطهری ندارم اما تنها کسانی که در مجلس حرف میزدن و جلوی گند کاری دولت را میگرفتند این و توکلی بودند حالا چی در پشت پرده هست که از این بیانیه ها میدهند ما نمیدانیم اما تا انجا که ما میدیدیمفقط این ۲ نفر یه خورده برای مردم کار میکردند .

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   قرار نشد توهین کنی؟!!!
   اگه منظورت اسم جعلیه، که بندگان خدا با اسم شناسنامه ای رفتند جبهه…
   توی شناسنامه شون “خامنه ای” نداره. به خامنه ای شهرت دارند …
   مثلا فرزندان رهبر عزیز ما که رفتند جبهه به نام سیدمصطفی حسینی و سید مسعود حسینی یا سید محسن حسینی یا سید مجتبی حسینی… باید جار میزدند ما همان فرزندان آقای خامنه ای هستیم؟!!!

 22. بنده خدا می‌گه:

  سلام سید جان
  من قصد توهین نداشتم الان مطلبم رو دوباره خوندم دیدم تو چینش حروف اشتباه کردم در هر صورت اگر ناراحت شدید من معضرت خواهی میکنم

 23. سلام/خدا قوت
  خدا را شکر که توفیق حضور در کنار جهادگران فضای مجازی و جمع پرشور حزب الله سایبر را پیدا کردم.
  بنده از نزدیک شاهد ، زحمات شما عزیزان در برگزاری هرچه بهتر همایش بودم ،سخنرانی ها عالی بود به ویژه پیام فضلی نژاد و حجت الاسلام پناهیان. لحن گفتار مجری برنامه هم ساده و خودمانی بود و به صمیمیت و سادگی برگزاری مراسم کمک می کرد. این قدر از حضور پرشور حزب الله سایبر در این مراسم خوشحال شدم ، که به دنبال صندلی خالی برای نشستن نبودم وتا آخر برنامه روی زمین نشسته و با اشتیاق برنامه را دنبال می کردم . امیدوارم دشمن یا مشاهده حضور به یاد ماندنی و پرشور حزب الله سایبر در مراسم پاسداشت امام هادی (ع) ، پیام استقامت و پایداری حزب الله در دفاع از حریم اهل بیت (ع) در فضای حقیقی و مجازی را درک کرده باشد .
  هدف این بود که خدمت شما دست اندرکاران برگزاری مراسم ، خسته نباشید و خدا قوت عرض کنم.
  کماکان ، منتظربهره مندی از کلاسهای مجازی آموزش عکاسی در سایت عکاس مسلمان هستم .
  یا علی

 24. بوی سیب می‌گه:

  سلام
  سید جون خدا قوت
  توفیقمون کم شده
  شرمنده
  یا علی

 25. دلخون می‌گه:

  سلام

  آقای واجدی اینجا رو همچنان عکاس خانه مسلمان نگه دارید . به جای این بیانیه ما انتظار عکس های مراسم رو داشتیم .

  میدونم انقدر کار بود که نتونستید دوربین دست بگیرید اما دلیل موجه نیست .

  شما اول یه عکاس هستید .پس انتظار داشتیم میاییم اینجا عکس های مراسم رو ببینیم نه بیانیه رو .

 26. عمار می‌گه:

  سلام.خدا قوت.با اینکه رو زمین نشسته بودیم اما مراسم تکی بود خیلی خوش گذشت و البته بیشتر به خاطر کم کاری خودمون سوزاندنمان.از مجری که بدون نت صحبت میکرد تا پیام فضلی نژاد و حاج آقا پناهیان و حاج حسین یکتا و میثم مطیعی که اعضای پایه ثابت هییت ما هستند.خلاصه که دست همگی بیست.

 27. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بنام خدا

  با عرض ادب و سلام و خداقوت خدمت مدیریت عزیز و محترم سایت وزین و ارزشی عکاس مسلمان.مدیریت محترم از اینکه در این قسمت مزاحم اوقات شریف و گرانبهایتان شدیم-ما را ببخشید و عفو کنید.خداشمارا حفظ کند و عمری طولانی همراه با سلامتی و موفقیت همیشگی به شما عنایت عطا بفرماید.آمین.یا رب العالمین.مدیریت محترم ما چند تن از ساکنان استان مازندران به تمامی فرامین و دستورات مقام معظم رهبری از سر جان و دل لبیک می گوییم و عمل می نماییم- و از اهداف و عملکردهای اسلامی و انقلابی یاران و همفکران ارزشی در فضای مجازی(حزب الله سایبر )حمایت می نماییم و آمادگی خود را برای مقابله و افشای فتنه گران و توهین کنندگان به مقدسات تا مرز شهادت اعلام می نماییم.ما اهانت شاهین نجفی ملعون به مقدسات را شدیدا محکوم می نماییم و از مراجع مسئول خواهان دستگیری و محاکمه فتنه گران-اخلال گران و توهین کنندگان به ادیان مقدس توحیدی>چون امثال شاهین نجفی- و آقایان معروف به جمع و ایام در چشمه سر قائمشهر{جاده کیاکلا+چشمه سر+۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائمشهر+***جاده قائمشهر به ساری***} می باشیم.این خائنان و توهین کنندگان به امامان تشیع علوی و پیامبر بزرگ اسلام-و مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توهین کنندگان به…….>خود را پشت افراد موجه و حاشیه های امن پنهان می کردند و میکنند-تا گرفتار قانون و عدالت- و خشم و قهر مسلمانان انقلابی ایران نشوند-ولی به خواست حضرت حق دستشان رو شده است و دیر یا زود در هر مکانی باشند و به هر مکان جدیدی بروند-تا از نگاه تیز بین مردم مسلمان و انقلابی ایران پنهان باشند>از عقوبت اعمال ضد ملی-ضد مردمی و ضد مذهبی خود>هیچ راه فراری نداشته و نخواهند داشت.و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام وکیفر گاهی بر میگردند .
  ————————————————————————————سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و پایان آخرین اتمام حجت وجدانی=۳۰آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی. *** اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع علی له ذلک بعدد ما احاط به علمک .{لعنت الله علی القوم الظالمین}.
  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح >>>ای عافیت طلبان اموی>ای غارت گران اموال مردم و بیت المال>ای توهین کنندگان به مقدسات مسلمانان-همچون شاهین نجفی ملعون>ای فرصت طلبان منافق>ای حامی فتنه گران اموی و منافقان ضد انقلاب داخل و خارج از کشور در آلمان و فرانسه و…>ای دشمنان کارگران – ای دشمنان اقتصاد و مال و دارایی مردم- و ای تخریب کنندگان تولید ملی>ای ریاکاران چند چهره>>>از کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و زمین-وامهای متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده اید؟؟؟!!!!—————————————————————————————————————————————–« تخلف مالی-مفاسد اقتصادی>اختلاس…؟!»

  یکی از موضوعات پر سر و صدای این روزها مسئله فساد بزرگ مالی می باشد.« اختلاس۳۰۰۰ میلیارد تومانی پرونده اختلاسها را در کشورمان گشود.»
  براساس خبرهای رسمی مدیر یکی از بانکهای خصوصی،صاحب۱۵شرکت صنعتی درکشور اقدام به چنین اختلاسی کرده است.خبرهای تکمیلی نشان از این دارد،وی مالک یکی از تیم های فوتبال لیگ برترمی باشد.یکی ازسایتهای خبری در مورد این موضوع می نویسد=«با تبانی و نفوذ با رئیس شعبه بانک صادرات در محل کارخانه فولاد،اقدام به صدور ال سی های جعلی به مبالغ ده ها میلیارد تومان می کرده است و بدون آنکه وجه ال سی های مذکور را به بانک بپردازد،ال سی هارا دریافت و به بانکهای دولتی و خصوصی دیگر داخل،به قیمت پایین تر از قیمت رسمی ال سی می فروخت.»
  طبق شواهدموجود،گذشت زمان و ادامه رسیدگی های پیگیر و قاطع قوه قضاییه،پرده های بیشتر و تازه تری از زوایای پنهان و مبهم اختلاس ۳۰۰۰میلیاردی را آشکارتر می سازد.

  برای درک بهتر موضوع،گذری مختصر به فهرستی از مهمترین اختلاسهای ۳۰سال گذشته می اندازیم:

  یک=فاضل خداداد/سمت=تاجر/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=اعدام.

  دو=مرتضی رفیق دوست/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=حبس ابد.

  سه=شهرام جزایری/سمت=تاجر-بخش خصوصی/میزان اختلاس=۱۴۵میلیون دلار/سرنوشت=۱۱سال حبس تعزیری.

  چهار=عبدالحمید رحمانی خلیلی/مدیر عامل سابق دخانیات/میزان اختلاس=۳میلیارد و ۲۹۶میلیون ریال/سرنوشت=پرداخت جریمه نقدی.

  پنج=کریم ملک آسا/عضو هئیت مدیره دخانیات/میزان اختلاس=۱۱میلیارد و ۷۸۰میلیون ریال/۷۳ضربه شلاق.

  شش=مدیران بیمه ایران/میزان اختلاس=۱هزار و ۲۰۰میلیارد تومان/تبرئه.

  هفت=الف.خ/مالک یک بانک خصوصی/میزان اختلاس=۳۰۰۰میلیاردتومان/سرنوشت=در حال رسیدگی.

  هشت=آقای الف معروف به{جمع}>کننده اموال مردم و بیت المال>با همکاری نور چشمی اش ملقب به سیاه و تارکننده -ایام-خوش جوانان و کارگران و خواهرشان فرح/شغل سابق=نخست دست فروشی آدامس و کمپوت جنب بیمارستانهای ولی عصر و رازی قائمشهر + کارگر تعمیرات ظبط صوت و رادیو + کارگر مغازه + مغازه داری جزء + نهایت>مالک شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای-خشکبار و مالک۴کارخانه-دهها و دهها خانه و زمین و……= متخلف مالی و اخلال گر اقتصادی و…/پس زمینه مالی=۰=صفر>بدون هیچ زمینه مالی>با پدری که بخاطر عیاشی-الواتی و مال مردم خوری در رژیم منحوس پهلوی مفتخر؟!>به کارت مفلسی شد/سرنوشت=…….؟؟؟!!!!

  اگر بخواهیم زمانی مشخص ازآغاز یا برجسته شدن موضوع اختلاس و اخلال گریهای اقتصادی را بیان نماییم،به ظاهر امر از دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی رفسنجانی میتوان نام برد.از آن دوران با گسترش کار دانشگاه آزاد و سرازیر شدن میلیاردها میلیارد تومان پول از کیسه دانشجویان بعضا از قشر مستضعف و زیر متوسط که با فروش قطعه ای زمین ارثی پدری اشان،و گسیل شدن آن پولهای هنگفت به جیب افراد خاص+حمایت از بازار آزاد-بخش خصوصی و ارتباط با تجارت جهانی بدون هیچ اصول و یا رابطه ای خاص و مدون شده+ سیاست جمع آوری نقدینگی در دست مردم،بدون یک نظارت اساسی و سایر موارد آشکار و پنهانی که از حوصله این مبحث خارج است،موجب کلید خوردن فساد اقتصادی شد و در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی با آماده شدن مناسب تر بستر،فساد و تخلفات مالی و اقتصادی نهادینه و اجرایی شد و در واقع به مرحله بلوغ خود نزدیک شد.

  برای بازتر شدن مطلب در مورد مسئله اختلاس-رانت خواری و دیگر تخلفات مالی و اخلال گریهای اقتصادی در سیستم مالی و بانکی کشور-به دو مثال به مثابه مشت نمونه خروار بسنده میکنیم و میگذریم.
  مثال اول:روزنامه کیهان-شماره ۱۹۹۸۷/یکشنبه۹مرداد۱۳۹۰مینویسد=(شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه۲۲امور اقتصادی،یکی از کارمندان رسمی بانک رفاه کارگران را مجرم شناخت.متهم پرونده که یکی از کارمندان بانک مذکور بوده است،با ایجاد حسابهای صوری و تغییر در سیستم حسابداری بانک با بدهکار و بستانکار کردن حسابها مبالغی را به حساب بستگان و دوستان خود واریز کرده و سپس اقدام به برداشت و خروج آن مبالغ از بانک می کرده است……..)

  مثال و نمونه بسیار مهم دیگر که هنوزعوامل آن به دست پرتوان عدالت و قانون سپرده نشده اند :

  آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون نماینده سابق اصلاح طلب شهر قائم شهر و یکی از اعضای شورای مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!) و افراد غیر حزبی و حزبی اصلاح طلب نزدیک و وابسته به آقای هاشمی رفسنجانی-محمد خاتمی و….…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-صنایع-بانکهای مختلف استان مازندران و…….نمود.

  ۱-:آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت ، بهنمیر ، میدان جانبازان قائم شهر ، پرژی کلا ، روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر ، روستای میارود و روستای کوتنای قائمشهر ،جاده نظامی ، ۲۰متری کوچه چشمه{کوچه ظرافت قائمشهر} ، فیروزکوه ، خانه هایی در دوبی و کشورهای اروپایی از جمله کشور آلمان ، چشمه سر قائم شهر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود که بدست وی{الف=جمع}متحمل آسیب مالی و ورشکستگی شدند. + دریافت کد اقتصادی در سابق به نام کارگران ساده دل + دریافت جواز شرکتهای صوری به نام کارگران ساده دل برای ضربه مالی زدن به رقبایش در سطح بازار و کارهای غیر قانونی دیگر. + پراکنده نمودن کارگرانش در کارخانه های مختلفش برای تن ندادن به تشکیل شورا یا انجمن کارگری + کار کشیدن مضاعف از زنان کارگر مستضعف چه در شرکت انواع حبوبات-ادویه جات و… بسته بندی اش و چه کار در خانه و پاک کردن حبوبات و خشکبار و…با حقوق کم و غیر قانونی + استثمار شدید دانشجویان کارگر و مردان و زنان کارگر مستضعف+دریافت امضاء و تایید اجباری در روز اول کاری از کارگران به منظور گرفتن مدرک مبنی بر پرداخت تمام سنوات و حقوق آنها بر پایه قانون کار + قرار بر ساخت ورزشگاه بزرگ توسط جمع و ایام با خدمات و امکانات تربیت بدنی…؟ و مشخص نشدن سرانجام آن و پولهای کلان خرج شده + قرار بر کارگزار تامین اجتماعی شهر…شدن توسط ایام به دستور آقای الف + فرار از پرداخت کامل مالیات با انواع شگردهای مختلف و……. >اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.

  ۲-:آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند،از جمله :

  تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و ساختگی{دفتری-کامپیوتری}با کمک افرادی خاص و در ساعاتی خاص دور از چشم دیگر کارمندان یا حسابداران سالم و کاردان ،استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ ، پرداخت رشوه ، تهیه فاکتورهای صوری ، مشاوره با افراد ماهر در فرار از پرداخت کامل مالیات و جعل اسناد به منظور ورشکستگی یا عدم توجیه اقتصادی دروغین فلان شرکت یا کارخانه ، حساب سازی ، دور زدن قانون با انواع شگردهای مختلف و غالبا پیچیده ،خرید ملک و املاک از پول وامهای میلیاردی متعدد به نام فرزندان و… ، تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش ، و…….

  ۳-:آقای الف(جمع کننده اموال مردم و بیت المال)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به آنها میپردازد.

  ۴-:آقای الف(جمع؟!) با یاری ایام؟!>{سیاه و تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان}>با تشکیل اسناد جعلی و با ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟!!!!

  ۵-:آقای الف در یکی از شهرهای ایران بیش از ۱۰مغازه و خانه دارد.آقای الف علاوه بر خانه های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه هایش مینماید.

  ۶-:یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی…؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.

  ۷-:شنیده ها حکایت از کمک مالی صدها میلیون تومانی آقای جمع به شیخ مهدی کروبی دارد.الله اعلم.

  ۸-: آقای الف مبلغ۳۸۰میلیون تومان برای ورشکستگی و آسیب مالی زدن به رقبایش خرج نمود.

  ۹-:آقای الف با خرید سلفون و کارتن با طرح بسته بندی{رقیبش} >و پر کردن انواع حبوبات آلوده-نامرغوب-و پر از خاک و …موجب آسیب مالی و نهایتا ورشکستگی یکی از همکارانش شد.آن همکار و برادرش که توسط آقای الف و ایام ضربه جبران ناپذیر مالی خوردند، به دلیل مشکلات روحی، فشار طلبکاران و…دق کردند و هم اکنون در زیر خروارها خاک سرد سید نظام آرمیده اند.

  ۱۰-:الف با کمک آقای ایام؟! ، صدها قطعه زمین افراد ورشکست شده،یا نیازمند پول را با قیمت پایین خریداری نمود.منبع مالی خرید زمین و خانه های ارزان قیمت الف ، از وامهای بیشمارش تامین شده است.

  ۱۱-:آقای (جمع)تاکنون موجب آسیب مالی به مشتریان ساده دل شده است.به عنوان نمونه جوان مغازه داری که سالها مشتریش بود ،در مقطعی به دلیل مشکل مالی قادر به پرداخت بدهکاریش در زمان مشخص ، نشده بود.درآنزمان (جمع)با بکار گیری شخصی با هویت ناشناس و جعلی چند مرتبه از آن جوان خرید میکند ،بعد از کسب اعتماد دهها میلیون تومان پول جوان را نمیپردازد.در این شرایط آقای الف با قیافه ای حق به جانب برای به اصطلاح کمک ، مبلغ ۳۲ میلیون به جوان وام ربا میدهد،و نزدیک۱۰۰میلیون تومان چک و سفته از جوان دریافت میدارد،که هم اکنون موجب بدبختی و انزوای جوان مغازه دار شده است.

  ۱۲-:آقای الف صاحب ۴کارخانه میباشد.وی جدیدترین کارخانه اش را با قیمت میلیاردی، چند ماه قبل،مابین جاده قائمشهر به ساری خریداری نموده است،نامبرده قصد این دارد ، دفتر مرکزی چند کارخانه اش را به آنجا منتقل نماید، تا از دید مردمی که به انحای مختلف مورد آزار او و نورچشمی اش ایام قرار گرفته اند، دور باشد.

  ۱۳:آقای الف با واسطه برادرش معروف به>ایام؟! ، اسپانسر تربیت بدنی…؟شده است .الف و ایام با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی،و در اقدامی غیر قانونی ،تحت عناوینی دروغین{ورزشی و…}>با خرج بیت المال به کشورهایی نظیر چین،روسیه،آلمان،فرانسه،سوئد،ژاپن،هندوستان،تایلند و…….مسافرتهای مکرر می نمایند.

  ۱۴:آقای(جمع)در یکی از مناطق خوش و آب و هوای آلاشت بیش از۱۰۰قطعه زمین دارد.وی با کلاهبرداری،زمین خواری و عدم پرداخت پول کافی،به فروشنده موجب آسیب مالی و در نهایت شکایت شاکی شده است. برادرش نیز،در آلاشت دهها قطعه زمین دارد،ایام، دهها قطعه از زمینهایش را تا کنون فروخته است.

  ۱۵:الف خود را به ریا حاج الف؟!،می نامد-و در آن حال از پول وامهای بادآورده ربا هم میدهد.الف در ریاکای به تمام معنی در ماه محرم اقدام به نصب پارچه های سبز و سیاه در ورودیهای کارخانه هایش می نماید،و در روز تاسوعا و عاشورا به عزاداران راستین حسینی، به کمک خواهر بزرگش که سرپرست قسمت زنان و نفر دوم وی بعد از ایام است ، کیک-خرما-شیر برنج و…میدهد.

  دراین قسمت مولف به زعم و استعداد خود،به ارائه چند راهکاربرای مقابله و ریشه کن شدن پدیده زشت اختلاس و مفاسد اقتصادی،می پردازد :

  ۱-:کوتاه کردن دست عناصر مرتبط با مافیای اختاپوسی وابسته به فتنه گران و اخلال گران داخل و افراد معلوم الحال مرتبط با آنها در خارج از کشور.

  ۲-:اجرای کامل اصل۴۴+اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری،در فرمان مهم و راهگشای ۸ماده ای،مبارزه با مفاسد اقتصادی.بی شک و شبهه اگربه فرامین و دستورات معظم له به درستی توجه میشد،قاعدتا این تخلف بزرگ مالی صورت نمی گرفت.

  ۳-:تشکیل و تاسیس نهادهای نظارتی،حتی با رای و دیده بانی مستقیم افراد منتخب ملت،بر روند کارهای بانکها،شرکتها،کارخانه های خصوصی و…

  ۴-:برقراری پایگاههای نظارت عمومی در فضای مجازی و ارسال گزارشات مردمی از تخلفات مالی و اقتصادی،در شهر و روستاهای کوچک و بزرگ ، و پاسخگو بودن به کاربران آن سایتها.{در حال حاضر چنین سایتهایی وجود دارد،مانند پایگاه اطلاع رسانی مجتمع قضایی امور اقتصادی قوه قضاییه_قسط_ و یا مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه،که کاری بسیارخوبی می باشد،ولی در کنار این همه کار مهم-دریافت نمودن جواب توسط>مردمی که گزارشات مستند تخلفات اقتصادی را از گوشه و کنار ایران اسلامی،ارسال می نمایند-می تواند اندکی از اعتماد و امید از دست رفته و ضایع شده توسط آن اخلال گران اقتصادی را ، به صحنه مردم و اجتماع برگرداند.

  ۵-:ایجاد بانکداری اسلامی بدون ربا{مطابق با اصل۴۴ و با توجه به نظر و اعتقاد بسیاری از صاحب نظران اقتصادی ارزشی،بانک و بیمه باید در مالکیت عموم و تصدی دولت باشد.}

  ۶-:بی شک رسانه ها و مطبوعات سهم عمده ای در اطلاع رسانی و رشد و اعتلای فرهنگ مردم داشته و دارند،از این رو با ساخت برنامه های مستند در مورد دلایل-ریشه ها- و راههای مقابله با پدیده شوم اختلاس-زمین خواری-رانت خواری و تمام تخلفات مالی و اقتصادی در شبکه های تلویزیونی،همراه با دعوت از کارشناسان خبره و اهل تخصص و تعهد،توام با نظر خواهی آزاد از مردم + شروع به کار مجلات عمومی و تخصصی،در کنار چاپ آثار راهگشای خوانندگان،می توان به فردایی بدون تخلف مالی و اختلاس امیدوار بود.

  ۷-:به هر مسلمان متعهد و با تقوایی واجب است،که با اهمیت قائل شدن به فریضه مقدس امربه معروف و نهی از منکر،در محله-روستا- و شهرشان،در مقابل هرگونه تخلف و فساد اقتصادی حساس باشند و بعد از چند مرتبه تذکر گفتاری همراه با متانت و ادب،در صورت نتیجه نگرفتن گزارشات تخلفات مالی و اقتصادی را به نهادهای نظارتی-قضایی و قانونی مربوطه اطلاع دهند-تا بساط رباخواری-رانت خواری-وامهای متعدد میلیاردی بی حساب و کتاب-زمین خواری و سایر مفاسد و تخلفات اقتصادی بر افتد- و هیچ منفعت طلبی مانند آقایان جمع+ایام و خانم فرح>در خیال خود حتی به غارت اموال و دارایهای مردم و بیت المال نیندیشند.انشاءالله.{نگارش یافته در تاریخ=دوشنبه/۲۸ فروردین۱۳۹۱/ویرایش شده در جمعه ۱۳۹۱٫۲٫۸}والسلام.پایان.
  ———————————————————————————————–بنام خدا
  «مبارزه سفت و سخت تر با مفسدان اقتصادی»

  بعد از تخلف بی سابقه در سیستم بانکی کشور که به اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی معروف شد-لزوم مبارزه سفت و سختر با مفسدان اقتصادی را هر چه پر رنگ تر نمود.بعد از این اختلاس بزرگ با تمام پیامدهایش- در اذهان مردم کوچه و بازار تا کارشناسان اقتصادی کشور -این سوال نقش بست که آیا نمیشود قبل از گسترده شدن و بالا رفتن حجم اختلاس و تخلف مالی-هر چه زودتر حتی قبل از اینکه مسئله رسانه ای شود-به وضع اخلال گران اقتصادی رسیدگی نمود و آنها را به دست قانون و عدالت سپرد؟متاسفانه بر اثر غفلت دوستان-باندهای موسوم به اصلاح طلبان در مراکز حساس سیاسی و اقتصادی و نظارتی کشور سکنی گزیدند و حلقه پیدا و پنهان این جریانهای آلوده-در دوران رفسنجانی و بویژه محمد خاتمی-موجب آماده شدن بستر فساد اقتصادی و دریافت مجوزهای طلایی-وامهای میلیاردی و…توسط اخلالگران فاسد شدند.به عنوان نمونه بسیار مهم آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون عضو کمیته مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!)و افراد حزبی اصلاح طلب دیگر نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی و…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-صنایع-مخابرات-ایران خودرو و…نمود.برای باز شدن مطالب به ذکر چند تخلف مالی آقای الف با همکاری نور چشمی اش معروف به آقای ایام؟( تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان} میپردازیم=۱>آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-میدان جانبازان قائم شهر-چشمه سر قائمشهر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود+سوءاستفاده از روزنامه رسمی ؟؟؟با درج آگهی های خرید و فروش وام>اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.۲>آقای الف(جمع)چهارمین کارخانه اش را از پول وامهای بادآورده خود-چند ماه قبل ما بین جاده قائم شهر به ساری-با قیمت کلانی خرید.۳>آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند-از جمله تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و ساختگی-استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ -پرداخت رشوه-و حتی تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش.۴>آقای الف(جمع)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به انها میپردازد.۵>آقای الف(جمع؟!) با یاری{ایام؟!} با تشکیل اسناد جعلی وبا ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟۶>آقای الف علاوه بر خانه های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه هایش مینماید.۷>یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.////>در اینجا بیان ۲ نکته اساسی و مهم خالی از فایده نمیباشد: نکته اول=با اجرای تام و تمام اصل۴۴+ایجاد بانکداری اسلامی بدون ربا +نظارت ارگانهای موثر و قوی-حتی با رای و دیده بانی مردم بر سازمانها – شرکتها – کارخانه های خصوصی و دولتی و…در حد امکان می توان جلوی اخلال گران اقتصادی ایستاد و مانع کارهای ناصوابشان شد. نکته دوم =با اجرای تام و تمام> فرامین مقام معظم رهبری در فرمان ۸ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی-باید راه سوءاستفاده غارتگران اموال بیت المال و مفسدان مالی و اقتصادی چون آقای {جمع؟!} و آقای{ایام؟!} را کاملا مسدود نمود.انشاءالله.والسلام.————————————————————–احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح>>>ای عافیت طلبان اموی>>>از کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و زمین-وامهای متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده اید؟؟؟!!!!———————————————————-یا فـــــاطمه زهـــرا::سلام الله علیها:: – اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
  بسمه تعالی
  توجه-توجه>{خبر فوری و بسیار مهم}>>>در نشست دوستان در روز پنشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱>تصمیمات زیر با رای و نظر جمعی اخذ شد.:

  ۱-با توجه به پیشنهاد بسیار مهم برادر و دوست عزیزمان حاج آقا علوی>مبنی بر اینکه هم بهانه ای دست آقای الف ندهیم و هم از لحاظ وجدانی خیال ما راحت باشد که وقت مناسبی برای حل و فصل و انجام تذکرات اعلام شده به آقای الف داده باشیم-آخرین فرصت به تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰{یعنی ۳۰ آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی}موکول شده است.:

  ۲-آقای الف{حاج الف؟!=جمع؟!}>ما می دانیم که برادر طماع و فاسدت معروف به ایام>برای به دست گرفتن شرکت رز طلایی قائم شهر{کارخانه سس}>شما را تحت فشار قرار داد-و حتی از فروش آن کارخانه به قیمت ارزان ۲۰۰میلیون تومانی به برادر کوچکتان با رای و نفوذ خواهر ریاکار و کمک کارتان فرح>شما رااز اینکار منع نمود-از این رو با توجه به اینکه شما تحت نفوذ برادرتان ایام و سپس خواهرتان فرح می باشید-این زمان طولانی بهترین فرصت است که به موارد تذکر داده شده عمل نمایید و به حل و فصل-و گفتگو با ایام و فرح بپردازید و مانند گذشته؟!>با آنها کنار بیایید-با توجه به اینکه تمامی املاک و کارخانه ها و تمام اختیارات دست شما است و شما دستور دهنده اصلی تخلفات در گذشته و حال می باشید-به نفعتان است که به تمام موارد دهها بار تذکر داده شده کاملا و به صورت صحیح عمل نمایید تا فرصت از دستتان در نرود-زیرا پشیمانی هرگز سودی ندارد.:

  ۳-آقای الف>تا نهایت=۱۳۹۲٫۹٫۳۰>{30آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی}>در اقدامی بسیار مهم از طرف شما و در اقدامی غیر قابل صرف نظر نمودن از طرف ما>برادر فاسد-حرام خوار-و منافق فرصت طلبتان را از تمامی شرکتها و کارخانه های تحت پوششتان در قائمشهر و ساری و هر مکان دیگر>اخراج نمایید و با او کاملا تسویه حساب نمایید تا حقیقت از باطل بیشتر شناخته شود.در وهله دوم رضا اولادی قادیکلایی را هر چه زودتر و نهایت تا=۱۳۹۱٫۹٫۳۰>{30آذر۱۳۹۱ هجری شمسی}>مستقل نمایید و با پرداخت تمامی حق و حقوقی که بر گردنتان دارد-بگذارید نامبرده کاری حلال و آبرومندانه را آغاز نماید.در وهله سوم عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی و اهدای جوایز به صورت مستقیم به مشتریان عزیز میباشد.در مرحله چهارم>جبران ضررهای مادی و معنوی به بازاریان-کارگران-جوانان و مردم عزیز و آزاده متضرر شده-توسط شما میباشد-که کاری بسیار اساسی و مهم می باشد.در صورت فوت افراد آسیب دیده مالی و روحی>دلجویی و کسب حلالیت و جبران مادی و معنوی به بهترین صورت ممکن از خانواده و بازماندگان داغدارشان نمایید-باشد که خدا از سر تقصیرات شما بگذرد-گرچه جرم و تخلفات برادرت هیچ جای بخشش و گذشت ندارد و نخواهد داشت. و در وهله…….الی آخر.:

  ۴-آقای الف>گرچه برگرداندن اموال به یغما رفته به حساب بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران>توسط شما و برادرتان کاری بسا مهم برای ما و تمام مردم مطلع است-ولی چون این کار باید به دستور صریح قانون باشد-برای شما بهتر است تا زمانی کار به دادگاه و قانون نکشیده است-اموال و حساب و کتابتان را پاک نمایید.:

  ۵-آقای الف>فکر ننمایید که با خارج شدن از مسیر نگاه و چشمان تیز بین مردم چشمه سر قائمشهر و روستاهای اطراف و بردن دفاتر مرکزی به کارخانه میلیاردی جدیدا خریداری شده>آسوده از تخلفات و اخلال گریهای اقتصادی و…خودتان می شوید-زیرا در این چند ماه مردم و مغازه داران از هر صنوفی>در اطراف کارخانه جدیدتان ما بین جاده قائمشهر به ساری + اهالی روستاهای اطراف کارخانه جدیدتان از جمله ارته-لموک و…….>از تخلفاتتان آگاه شده اند + کارخانه جدیدتان و محل دفاتر آینده کارخانه هایتان در مسیر جاده بین المللی و در دید روزانه مردم دلسوخته ای است که با هر بار دیدن املاک به یغما رفته خودشان داغ دل آنها تازه می شود- و نفرین و قهر و خشم الهی و مردم ستمدیده دامانتان را خواهد گرفت و کاخ ستمتان را واژگون واژگون خواهد نمود.:

  ۶-آقای الف به خدای احد و واحد سوگند که ما در آخرین نشستمان در کنار برادر بزرگمان حاج آقا علوی و…با دست گذاشتن روی کتاب مقدس قرآن کریم سوگند خوردیم-یا تا زمانی که شما موارد تذکر داده شده را کاملا عمل نمایید- و یا با تشکیل دادگاه و تقدیم تمامی اسناد-مدارک-گزارشات مستند مردمی و شهادت شاهدان عینی>شما-ایام و فرح را به پشت میز دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نکشاندیم-یک لحظه آرام و ساکت ننشینیم-حتی اگر سرمان را برباد دهیم و جانمان را در این راه فدا کنیم و به شهادت برسیم-اجازه نخواهیم داد شهرمان مامن و جولانگاه مشتی فتنه گر-منافق صفت و اخلال گر اقتصادی باشد.آقای الف>یا اجرای موارد تذکر داده شده و یا دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و یا خشم و قهر ستم سوز خدا و مردم ستمدیده{توسط شما=الف و برادر فاسدتان} و دادگاه عدل الهی .:

  ۷-آقای الف>تا اطلاع ثانوی مطلبی در مورد شما نمی نویسیم-زیرا مطالب بسیاری در مورد شما انتشار یافته است و بیشتر از این نوشتن در مورد شما اسراف است-مگر دست به تهدید/توهین/اخلال گری و…بزنید-مانند روزها-ماهها و سالهای گذشته. *** آقای الف>در صورت عدم انجام درست و کامل موارد تذکر داده شده توسط شما=الف{جمع}>بعد از پایان تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰>با صلاحدید و رای و نظر جمعی>دیگر تصمیمات قانونی-شرعی و اسلامی گرفته خواهد شد- و به هیچ عنوان به شما اطلاع داده نخواهد شد. *** ۱۳۹۲٫۹٫۳۰ ***سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و پایان آخرین اتمام حجت وجدانی=۳۰آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی. *** اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع علی له ذلک بعدد ما احاط به علمک .
  {چند تن از اهالی استان مازندران/ خرداد ۱۳۹۱} پایان.————————————————————————————سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و پایان آخرین اتمام حجت وجدانی=۳۰آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی. *** اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع علی له ذلک بعدد ما احاط به علمک .{لعنت الله علی القوم الظالمین}.
  و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام وکیفر گاهی بر میگردند .
  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح >>>ای عافیت طلبان اموی>ای غارت گران اموال مردم و بیت المال>ای توهین کنندگان به مقدسات مسلمانان-همچون شاهین نجفی ملعون>ای فرصت طلبان منافق>ای حامی فتنه گران اموی و منافقان ضد انقلاب داخل و خارج از کشور در آلمان و فرانسه و…>ای دشمنان کارگران – ای دشمنان اقتصاد و مال و دارایی مردم- و ای تخریب کنندگان تولید ملی>ای ریاکاران چند چهره>>>از کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و زمین-وامهای متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده اید؟؟؟!!!!————————————————————————————————————-
  هل من ناصر ینصرنی؟ : آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟
  یا فـــــاطمه زهـــرا::سلام الله علیها:: – اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
  بسمه تعالی

  با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آقای آیت الله آملی لاریجانی – سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای – حضرت آقای حجت الاسلام مصطفی پور محمدی ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور -حضرت آقای حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر محترم اطلاعات-حضرت آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عرض می نماییم : ما چند تن از اهالی استان مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات مالی-اقتصادی و… آقایان الف=جمع؟ ! + ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و ارگانهای قضایی-نظارتی-امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استدعا داریم تا دیر نشده و آقایان معروف به جمع؟!+ایام؟! و خانم فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>( کارخانه ها و۱-شرکت بسته بندی-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای-خشکبار و…>{جمع؟!}+ ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و کچاپ{ایام} و شرکت بسته بندی ایام؟!>هر دو واقع در قائم شهر-میدان امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن>واقع در شهرک صنعتی ساری} + ۴-شرکت بافندگی خزر-سهامی خاص>{خریداری شده در چند ماه قبل با قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-جنب فرش ساوین-مابین جاده قائم شهر و ساری} + ۵-مالک خانه گران قیمت دور میدان جانبازان قائمشهر-زمینی میلیاردی در حوالی میدان جانبازان به سمت میدان امام قائمشهر-دهها و دهها قطعه خانه و زمین در آلاشت/چند دستگاه خانه در بهنمیر/۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائم شهر/پرژی کلا/جاده نظامی/روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر/چشمه سر/دو خانه ویلایی و تفریحی در روستاهای میارود و کوتنای قائم شهر و…>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه خانه هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی و اخلال گریهای اقتصادی و…آنها رسیدگی شود + و در زمینه سفرهای مکرر آقای ایام برادر آقای الف به کشورهای اروپایی بخصوص کشور آلمان{اهداف و علت ارتباطات پشت پرده آنها با افراد معلوم الحال در کشور آلمان } + و ظاهرا ارتباط مالی-ملاقات و همنشینی با افراد سرمایه دار و صاحب قدرت مالی در روستای کوتنای قائم شهر و شهرهای دیگر{ساکنان فعلی شهر تهران} + *** (احیانا ارتباط آقای الف و برادرش-با جریان اختلاس و فساد بزرگ مالی ۳۰۰۰میلیارد تومانی بر اساس شنیده ها ) *** + خرج پولهای کلان از دارایی ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی نظیر تربیت بدنی-تامین اجتماعی-صنایع و… + { دریافت کننده وامهای متعدد میلیاردی با کمک دوستان هوادار و حزبی اصلاح طلب بخصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و نماینده سابق اصلاح طلب قائمشهر{مهندس و.ر}>از بستگان همسر آقای الف{جمع؟!} و…….+ خرج وامهای متعدد میلیاردی برای مصارف شخصی-بویژه وام میلیاردی برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در شهرک صنعتی بشل قائمشهر و عدم ساخت کارخانه و خرج پول آن وامها برای خرید دهها و دهها قطعه خانه و زمین و ملک و املاک در نقاط مختلف کشور } + اسپانسر شدن تربیت بدنی و سفرهای مکرر اروپایی و خارجی دیگر با سوءاستفاده از امکانات و خدمات تربیت بدنی؟! + ربا خواری + رانت خواری + کم فروشی-احتکار و گران فروشی + اسناد سازیهای دروغین و جعلی مبنی بر اعلام ورشکستگی فلان کارخانه یا شرکت + توهین و اهانت به مقدسات و توهین و اهانت به پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص)-اهانت به مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهانت به…….>دردمندانه خواهشمندیم اگر امکان دارد دستور تحقیق و بررسی صادر نمایید و در کنار رسیدگی به فساد بزرگ مالی و اختلاس ۳۰۰۰ میلیارد تومانی در دادگاه انقلاب تهران-در صورت محرز شدن-به تخلفات مالی و اقتصادی آقایان الف و ایام رسیدگی شود.متشکریم.با آرزوی عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.التماس دعا.{چند تن از اهالی استان مازندران/ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱}والسلام. پایان.

 28. بازی فلش « شلیک به مرتد »

  در ایام شهادت امام علی النقی علیه السلام و در واکنش به تقدس زدایی و هتک حرمت امام دهم شیعیان، حضرت علی نقی ، امام هادی علیه السلام توسط شاهین نجفی ملعون، و اثبات ارتداد وی بر اساس حکم مراجع تقلید، بازی فلش « شلیک به مرتد » توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید شده و به صورت رایگان در اختیار عاشقان امام نقی (ع) قرار می گیرد.

  http://www.honarenab.ir/Mahsoolat/Baziha/Shelik_be_Mortad/Shelik_be_Mortad01.aspx

 29. م.ع می‌گه:

  بسم الله….

  سلام علیکم….

  دلنگاره ای دیگر از دلداده ای دیگر زینت بخش وبمان شد…..

 30. رضا می‌گه:

  سخنرانی حجت الایلام پناهیان مثل همیشه عالی بود من توفیق نداشتم تو مراسم حاضر باشم؛ ولی دیشب تلویزیون تکه هایی از مراسم را پخش کرد. حرفهای آقای پناهیان خیلی تکان دهنده بود.
  راست می گفت، تقصیر ماست که به اجزه دادیم به اماممان توهین کنند. اصلا ما برای اهل بیت و برای شناساندن و صادر کردن فرهنگ اسلام و مذهب حقه شیعه به جهان چه حرکت مثبتی انجام دادیم!. فقط اکتفا به وبلاگ نویسی در حد ضعیف و بس!!!
  حرکت ابتکاری، کاری با دید جهانی، تلاش مضاعف و … اصلا و ابدا
  البته روی همه این حرفا اول به خودمه.

 31. احمدرضا212 می‌گه:

  آقا سلام ….باز منم خاک پایتان
  آنکه سالهاست دلش هست جایتان
  آقا دلم گرفته چرا دیر کرده اید ؟
  مردم در انتظار همه جمعه هایتان
  هر جمعه اننتظار .دعا.ندبه جانماز
  هر شب دو چشم خیس. در هوایتان
  من جمعه ها عجب دلم شور میزند
  ای کاش رنج وغصه تیاید سراغتان
  یا لااقل خدا کند از لحظه های تلخ
  باشد نصیب من همه درد و بلایتان
  من سالهاست که خواب به چشمم نمیرود
  در پای گاهوره های بی لالایتان
  آقا زمان بدرقه تان هیپکس نبود ؟
  آبی نریخت مادرتان پشت پایتان؟
  باشد صبور میشوم اما تو لااقل
  دستی برای من بده از دورها تکان
  حرفی نمانده بین شما و من وخدا ..
  جز اینکه باز میکنم این دم دعایتان
  امضا:دو چشم خیس و دلی در هوایتان
  دیوانه ای که لک زده قلبش برایتان..
  احمدرضا۲۱۲
  یا قاسم بن حسن (ع)

 32. هادی حسینی می‌گه:

  سلام
  امروز کاروان فرزندان روح الله در این کشور به حرکت در آمده
  کلیپی زیبا با محوریت شهدا:
  http://www.ferdos.info

 33. سلام آقا سید
  میخوام از تسبیح عکس بگیرم
  سیزده تا دونه کنارهم و یک دونه جدا
  واسه طراحی یه جلد کتاب هست
  هرکار میکنم خوب در نمیاد …
  چه کار کنم ؟ یه راه خوب پیشنهاد بدید اخوی …

  شما نداری؟

 34. چفیه گرافیک می‌گه:

  سلام آقا سید…
  خسته نباشی برادر…
  عکس جالبی شده…
  التماس دعا
  یا علی(ع)

 35. فاطمه سادات می‌گه:

  حیف نتونستم بیام 🙁

 36. فجرنور می‌گه:

  امان از درد و مریضی
  سید جون دعامون کن سلامتیمون زودتر برگرده
  امروز بعد از نماز به خدا گفتم :کفاره گناهامون تموم نشد؟
  کاش در کودکی آبله مرغون گرفته بودم تا الان اینطور زمین گیر نمیشدم
  کمی بهتر شدم امروز و سری به نت زدم.
  التماس دعا

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   سلام برادر عزیز.
   من ۲۰ سالگی آبله مرغان گرفتم…
   ۲۰ روز زمین گیرم کرد. اونم تنها در مشهد … توی خونه دانشجویی که خودم بودم و خدا و آقام امام رضا (ع)…

   • فجرنور می‌گه:

    سلام سید
    کجا مجایی
    داداش ما خوب شدیم ۱۲ روزه ولی جای جوش ها به مانند دوستانی شفیق در کنارم هستند
    نمیدونم بگم منتظر عکسهای سالگرد مراسم ارتحال امام امت از طرفت هستم یا منتظر عکس هایی از عشق وحال امت امام.

 37. احمدرضا212 می‌گه:

  حاجی سلام ..
  به mail سر بزنید ..
  کاری باهاتون دارم …

 38. بنده خدا می‌گه:

  سلام سید جان
  حتماٌ خبر های دیروز رو دنبال کردی و میدونی این بشار اسد دیکتاتور تو یه رو ۹۰ دنفر که اکثریتشونم کودک و زن بودن قتل عام کرد جالب اینجاست کهاین شهری که این نسل کشی توش انجام شده تمام مردمش مخالف اسد دیکتاتورن انوقت شبکه های سراسری خودمون وقتی میبینن نمیتونن این جنایت رو سانسور کنن میان با یه دروغ خنده دار و شیطانی میگن کاره مخالفان حکومت اسد بوده این یعنی چی؟ ایا تو بحرین از اول مخالفت ها ۱۰۰ نفر کشته شدن؟ چرا اونجا رو که منافعشون هست اگه یکی پاش بشکنه جار میزنن که این حکومت مردم رو سرکوب کرده بعد این کشتار رو راحت ازش رد میشن . واقعاً به نظر شما این حکومت داره به حق حکومت میکنه اگه اسد تمام مردمشم یه شبه قتل عام کنه این حکومت براش کف میزنه . ایا تو این قتل عام لشگر قدس نقشی نداشته ؟ رهبر اگه عادل هست چرا موضعشو تغییر نمیده و نمیگه این اسد داره نسل کشی میکنه؟ سید تا حالا از خودت پرسیدی این اسد چطوری به قدرت رسید ؟ به این جواب میرسی بابای شیطانش وقتی مرد قدرت به این رسید بدون دخالت مردم انوقت ما که به قول شما دنبال عدالتیم از یه ادمی که روزی ۱۰۰ نفر رو قتل عام میکنه حمایت میکنیم . الانم حتماً میخواین بگین کار امریکاست مثل جنایت های دیگه ای که گردن امریکا انداختین این خانواده اسد جنایت کارن مگه باباش تو یه روز ۳۰۰۰ نفر رو قتل عام نکرد ؟ یه پرسش از خودت بکن ببین کل کشته شده های بحرین تا الان اندازه ی یک نصف روز سوریه میشه؟ ایناست که من نوعی رو به شک میندازه که رهبر رکن اساسی رهبر اسلامیو که عدالت نداره . پشت امریکا پنهان شدیم هر جنایتی که این اقا و خودمون انجام میدیم گردن اونها میندازیم خدا این امریکا و اسرائیل و منافقین رو از شما نگیره

 39. بنده خدا می‌گه:

  حالام که دارن این اقای حداد عادل رو میکنن رئیس مجلس کسی که اگه دوباره رئیس مجلس بشه این مچ گیری های کوچکییک که تو زمان مجلس هشتم از دولت گرفته شد تموم میشه انوقت هست که د.لت عشق میکنه و هر گند کاریی میتونه تو مملکت میکنه به نظر بنده حداد عادل بهتر بره خونه بشینه شعر بنویسه چون مدرک ادبیات ایشون به درد دربونی مجلسم نمیخوره چه برسه به ریاست مجلس هر چند از انجایی که به لطف فامیل شدن با رهبر از رتبه ۳۰ تهران که اون هم با ابطال خیلی از رایها انحام شد یک دفعه شد نفر اول با اینکه کوچکترین کاری هم برای مردم نکرد و هر گند کاریی که دولت کرد با خنده روش سرپوش گذاشت همین اقای مطهری که الان مخالفشین ۱۰۰۰ برابر بیشتر از این اقا برای مردم داد زد و طلب حق مردم رو از دولت کرد حالام این حداد عادل مصاحبه کرده گفته طرح پرسش از رئیس جمهور وجهه مجلس را اورد چائین من موندم مجلس کازش چیه که این کار مجهشو بیاره پائین . خدایی پیغمبری به من بگو این اقا تو این ۳ دوره که در مجلس بوده برای مردم چه کاری انجام داده از کدوم گند کاری دولت جلوگیری کرده

 40. مامانی هستی می‌گه:

  سلام
  منکه سعادت آمدن به این مجلس را نداشتم خیلی دیر فهمیدم یعنی امروز….
  و تمام کلامی را که میخواهم بگویم در این جمله خلاصه میکنم (( تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد))

 41. سلامی دوباره
  با یه عکس و یه دردنامه حاصل از سفر چند روزه ام به تهران به روز هستم …

  تهران شهر بی تفاوتی ها ……
  http://www.MHSM.mihanblog.com

  میزبان نظر شما و دیگر دوستان هستم …
  هوحق

 42. دلخون می‌گه:

  بی ربط :

  هر وقت در زندگی ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛
  زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟
  هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است.

  حاج آقا دولابی

 43. احمدرضا212 می‌گه:

  دهم رجب سالروز ولادت امام جواد(ع) و باب االحوائج حضرت علی اصغر (ع)مبارکباد …
  اللهم عجل لولیک الفرج به حق شش ماهه کربلا ..
  حق علی (ع)..
  یا قاسم (ع)

 44. بانوي بي نشان می‌گه:

  سلام آقا سید خسته نباشید
  سید لطفا به ایمیلتون یه سر بزنید 

 45. محمد مقيمى می‌گه:

  سلام آقا سید ،،،

  مشکلى که مستحق دعاى شما بود و خدمتت عرض کردم الحمدالله داره حل میشه ، به لطف شما و عنایت مادر سادات همین روزها از شرش خلاص میشم … ولى با خودم خیلى درگیرم این روزها ، بدجورى با این نفس عماره دست به یقه شدم براى سر به راه کردنش و اینکه دارم به هر درى میزنم تا این ته مانده ایمان و بندگى رو حفظ کنم که فردا روز بیشتر از این که هست مقابل رب العالمین شرمنده و سرافکنده نباشم … من همیشه ملتمس دعاى خیرت هستم .

  * طرحى رو براى سالگرد عروج نور آماده کردم که همین جا تقدیم نگاه عزیز شما و همه دیگران میکنم ، امیدوارم بپسندید : http://www.islamupload.ir/user_uploads/iuMimo8665ea5d/emamruhollah.jpg .

  • دلخون می‌گه:

   این عکس منو یاد این متن میندازه :

   اماما!

   چه ساده لوح اند آنان که می پندارند عکس تو را به دیوارهای خانه ام آویخته ام، و نمی دانند که من دیوارهای خانه ام را به عکس تو آویخته ام!

 46. غلام عاشق حیدر می‌گه:

  اینجا پادگان سایبری فداییان امام هادی است…
  برای ادای تکلیف آمده ایم…
  تکلیفی که تا قیامت بر دوش ماست…
  http://www.sepahehadi.blogfa.com
  http://www.sepahenaghi.blogfa.com

 47. قرآن نت می‌گه:

  بسم الله
  سلام؛

  امیرالمؤمنین (علیه الصّلاه و السّلام) شخصیتى است

  که همه‌ى فرق اسلامى درباره‌ى عظمت او

  درباره‌ى خصوصیات او و درباره‌ى شأن و منزلت والاى او

  در اسلام، با یکدیگر اتفاق نظر دارند.

  حضرت آقا

  http://quran-net.mihanblog.com/post/270

 48. بنده خدا می‌گه:

  سلام سید جان
  حالت که خوبه؟ یه ۲ کلام به عنوان به دوست یه هم وطن باهات حرف دارم نه به عنوان یه کسی که با شما در عقاید سیاسی تفاوت داره. اگر میخوای اجداد طاهرینت از تو راضی باشن و شب اول قبر شرمنده این موضوع نشی از این کشتار بزرگ شیطانی بشار اسد دفاع نکن و این کشتار کودکان بی دفاع و معصوم رو گردن امریکا و دیگران نینداز این شهر که توش این اتفاق افتاده یک نفر رو نمیتونی پیدا کنی که موافق این شیطان بزرگ باشه یه سر برو یوتیوب فیلم ها رو ببین مطمئن باش اشک میریزی به حال این کودکان بی گناه تو این فیلم ها پر هست از لباس شخصی هایی که دارن بیرحمانه به طرف مردم شلیک مستقیم میکنن تانک هایی که شلیک میکنن ماله دولت هست یا مخالفین ؟ سید جان دوست من دیگه نمیشه پشت امریکا پنهان شد و جنایات اسد رو کار امریکا خواند خدایی پیغمبری چند صد نفر از لشگر قدس سپاه الان بین اون لباس شخصی ها هستن؟ اگه بگی نیستن به خودت و وجدان خودت خیانت کردی . این ادم شیطانی مانند پدرش هست . باباشم تو یه روز ۳۰۰۰ نفر رو قتل عام کرد اون موقع هم کار امریکا بود؟ چرا نمیگن انقلاب مصر و یمن و لیبی کاره امریکا بوده و ناتو به مردم این کشور ها کمک کرد میان الکی پز میدن میگن از انقلاب ما درس گرفتن . قسمت میدم به جد مطهرت که بگی از شروع درگیری های بحرین چند نفر کشته شدن و بگی ایا اندازه ی همین یک روز خونین سوریه ادم تو بحرین کشته شده؟ تانک ماله ارتش سوریست یا ماله مخالفینه که فوقش یک اسلحه اتوماتیک داشته باشن . سید جان نمیشه از واقعیت فرار کرد یه سرچ تو گوگل بکن ببین این اسد مثلاً مسلمان همسرشو به چه وضعی جلوی دوربین ها میبره انوقت شما میای از این شیطان سفت که با زور و دیکتاتوری و بدون هیچ گونه دخالت مردم به قدرت رسیده حمایت میکنی . خدایی بین اسد و مبارک و بن علی و قذافی و ال خلیفه چه فرقی هست همه اینها بدون خواست مردم حکومت میکردن و میکنن . شما اگه آزاده هستی اگه از حساب و کتاب آخرت میترسی مطمئن باش اگه از این شیطان سفت حمایت کنی همین کودکان بی گناهی که اینطور قتل عام شدن تو اون دنیا جلوت رو میگیرن و بازخواستت میکنن . همه ما وجدان داریم هر چقدرم که گناه کار باشیم اما تو خلوت خودمون یه تلنگری به خودمون میزنیم سید تو میدونی لشگر قدس تو این جنایات دست داره و داره به دولت اسد کمک میکنه که با کشتار هم شده صدا ها رو خفه کنه پس ازاده باش و واقعیت رو قبول کن . خدا همه ی مارو عاقبت بخیر کنه .
  یا علی مدد

 49. سلام
  میلاد جوادالائمه ،امام جود و سخا مبارک باشه ،
  ماه رجب که ماه خداست برای بنده هم دعا فرمایید.
  یا علی

 50. رضوان می‌گه:

  سلام باطرحی جدید به روزم
  منتظر نظرات سازندتون هستم
  یا جواد الائمه

 51. دلخون می‌گه:

  اماما! اگر چه تو در بین ما نیستی.اما هنوز کلمات و سخنانت هر لحظه در گوش‌ها و قلب‌های‌مان جاری و ساری است .

  اماما!
  دیروز تو با دلی آرام و قلبی مطمئن از میان ما تا به خدا سفر کردی وآسمانی شدی و ما را در روزگاری که ظلم بیداد می کند و عدالت به مسلخ می رود تنها گذاشتی .
  اماما! تو رفتی وفقدانت آنچنان ناباورانه بود که ما از غم هجرانت تا ابد خواهیم سوخت .

  اماما!

  چیزی که بعد از توما را امیدوار کرد جانشین عالم و فرزانه و وارسته ای است که بر مسند رهبری تکیه زد.

  اما ما!

  بعد از تو اینک سخنانت از گلوی فرزند خلف صالح‌ت، سید علی خارج می شود .
  اویی که بوی تو را می‌دهد.
  حرف‌هایش، حرف‌های توست .
  و رفتارش، رفتار توست.
  اماما!

  تو به تبعیت ازجد بزرگوارت پیامبر اکرم (ص) رفتی اما
  دستانمان را در دستان علی زمان گذاشتی
  و چه زیبا انتخابی بود “سید علی”!!!
  و این خود سعادتی بود که تو برای ما به ارمغان گذاشتی .

  اماما !

  جوانان ما اگر چه روزهای با تو بودن را درک نکردند .

  ولی روزهای بی تو بودن را هم با وجود سید علی احساس نکردند . زیرا که در تمام لحظاتی که با مقتدایمان سید علی هستیم تو را در کنارش حس می کنیم .

  اماما!

  در زمان حیاتت تو از نامحرمان و ناهلان گفتی .

  تو گفتی نگذارید انقلاب به دست ناهلان و نامحرمان بیافتد .

  و چه زیبا سید علی به میثاقی که با تو بسته بود عمل کرد .
  این مرد خدایی
  در تک تک لحظاتی که غبار فتنه صحن شهرم را فرا گرفته بود. به طوری که حق و باطل در هم آمیخته بود و تفکیک آن برای هر کسی میسر نبود .

  او بود که تمام ناملایمات و تهمتها را به جان خرید تا بتواند مرز بین حق و باطل را برای ما مشخص کند

  او هیچگاه انقلابت را رها نکرد. همان انقلابی که صاحب اصلی اش به گفته خودت امام زمان(عج) است .

  اماما!
  مطمئن باش حتی اگر قطعه قطعه ام کنند .

  تا زنده‌ام نخواهم گذاشت این سفارشت روی زمین بماند و انقلابت به دست نااهلان بیافتد و

  نخواهم گذاشت که فرزند خلفت در این راه پر خطر و پر فتنه تنها بماند .

  ای روح خدا!
  ملت ایران به وجود امامی چون تو افتخار می کند. و ملتهای دیگر به تاسی از انقلاب تو به پا خاسته اند .و به گفته خودت که آینده را خوب ترسیم کرده بودی بسیج مستضعفین جهانی شکل گرفته و انقلاب جهانی در راه است /انشاالله تعالی

  اماما !
  اگر امروز تو در کنارمان نیستی، وصدای ملکوتیت را نمی شنویم اما همه دنیا فریاد شده و صدای تو از حنجره ها به خوبی به گوش جهانیان می رسد و آمریکا و سگ نگهبانش را به وحشت انداخته است

  و سحن آخر اینکه :

  اماما! خیالت آسوده باشد که
  تا انقلاب مهدی(عج) و تا زمانی که امام خامنه ای(مد ظله العالی) هست، یعنی تو هستی
  آری؛ تو در کنارمان هستی.
  و ما تو را با تمام وجود حس می کنیم…
  و بوی تو را از “سید علی” استشمام می کنیم

  و از اعماق جانمان فریاد بر می آوریم که :

  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی(عج) –حتی کنار مهدی(عج) خامنه ای عزیز ما را نگهدار /آمین یا رب العالمین

 52. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 53. باران می‌گه:

  سلام هر کاری کردم نشد بیام دفعه ی بعدم که مشهده کلا نمی تونم بیام خوش به حالتون که مردید و راحتید هر و هر قت که بخواید میرید.
  التماس دعا
  خوششششش بگذره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 54. قرآن نت می‌گه:

  In The Name Of ” ALLAH”

  “Imam khomeini” The truth always live

  By Ayatollah Sayyed Ali Khamenei

  پوستر در :

  http://quran-net.mihanblog.com/post/271

 55. دلخون می‌گه:

  امروز حرم امام و تشیع شهدای گمنام چقدر زیبا بود.
  چه حس خوبی بود وقتی با امام و شهدا برای حسین فاطمه گریه می کنی.

  آی شهدایی که امروز اومدین تهران! یه نگاهی به ما بی سرو پاها بکنید.

 56. در زیر میتونید لینک عکس های کمتر دیده شده ای از امام خامنه ای / برادر ایشان / آقا و برادرشان در زندان ساواک
  / امام خمینی / برادرشان / سید احمد خمینی / آیت الله طالقانی / شهیدان همت باکری آوینی /
  رفسنجانی / میرحسین / احمدی نژاد /یاسر عرفات / ابراهیم یزدی /حسین شریعتمداری / هویدا /صدور انقلاب و… را که واحد رصد گروه جمع آوری کرده را مشاهده کنید
  بعضی از عکس ها را باید با فیلتر شکن دید البته اما اکثرشون ارزش یکبار دیدن را دارند چون دفعه اولیه کی میبینیدشون
  بعضی از اونها هم قابلیت استفاده جهت طراحی رو دارند :

  http://rupert.persiangig.com/PIC%20OF%20BLOGHAA/bloghaa%2022/hands-imam-%20bp.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/02/hossein-fatemi-5-Copy-bp.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/02/imam-se-bp.jpg
  http://bahman58.ir/index/images/stories/agha/Khamenei-koodak-019.jpg
  http://gallery.moqawama.org/albums/userpics/10001/normal_khamenei018.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/538766_10150895257637228_45245172227_11788432_1447307475_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/297405_10150433743927228_1270142402_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/409446_10150598459677228_45245172227_10861054_365242920_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/s720x720/428639_366269690063124_422427881_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/526286_101510048106872 28_45245172227_11976613_1114358632_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/s720x720/306200_10150848828977228_45245172227_11702088_248633046_n.jpg
  http://mahdirezaei.persiangig.com/image/120211162705_18.jpg
  http://taknaz.ir/upload/57/0.475918001317139976_taknaz_ir.jpg
  http://www.up.perfo.ir/images/pluwmhkn24ennhcvfp90.jpg
  http://taknaz.ir/upload/62/0.549357001323845230_taknaz_ir.jpg
  http://taknaz.ir/upload/67/0.524571001336285077_taknaz_ir.jpg
  http://www.fardanews.com/files/fa/news/1391/3/1/94789_391.jpg
  http://s1.picofile.com/file/6638740440/%DB%8C%D8%A8%D8%A8.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/8hsm5j0z6ldrkj2iti1m.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/hlvj11b8dhgzkfdjwlu.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/mltjg1w0cka68q7jwv.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/amuk4fm5nwacuu5vs3ez.jpg
  http://www.noor-karbala.com/dnn/Portals/0/ 28A.jpg
  http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/4/69989_195.jpg
  http://etedaal.ir/UserUpload/Image/%D8%B9%2846%29.jpg
  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1388/12/1/50267_682.jpg
  http://noorportal.net/uploads/89434_608.jpg
  http://fararu.com/files/fa/news/1391/2/23/5128_210.jpg
  http://up.tamishe.ir/images/t7mrvik9ulhfufd2yj7.jpg
  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/8/16/120312_527.jpg
  http://vares.ir/wp-content/uploads/2012/02/untitled.jpg
  http://iranpoliticsclub.net/photos/arafat-IRI/images/Khomeini,%20Arafat,%20Hassan,%20Khalkhali%20Paris%202%20days%20after%20Shah%20left%20Iran.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/_1IXKYb1l64Y/TUxKPLMuyXI/AAAAAAAACHo/6prHfJiZ0VQ/s1600/2011-02-04_122247.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/_1IXKYb1l64Y/TUxK6O_WByI/AAAAAAAACIg/4B_O7TuBMsA/s1600/reza5.jpg
  http://msroot.persiangig.com/image/MAZHABI/emam/0082.jpg
  http://www.hameyema.com/wp-content/2012/02/2231.jpg
  http://ahadith.ir/fa/images/phocagallery/olama/emam-khomeini/thumbs/phoca_thumb_l_15%2011.jpg
  http://www.tebyan-zn.ir/images/125cbbea-e682-48b7-87ef-69d4069ed590.jpg
  http://www.khabaronline.ir/images/2011/7/11-7-11-936363_20101010_1697576155.jpg
  http://shahed.isaar.ir/attachment/1388/08/226371.jpg
  http://www.iranbeneathchador.com/images/boyposter3.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/martyr-bp.JPG
  http://www.fardanews.com/files/fa/news/1391/1/22/90559_368.jpg
  http://www.funsara.com/Pics/20111105/FunSara.Com-6e703bac57.jpg
  http://www.shadzist.com/uploads/admin/2020540fc0.jpg
  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_%284%29.jpg
  http://ammariyon.ir/files/fa/news/1390/1/21/5419_726.jpg
  http://ammariyon.ir/files/fa/news/1390/1/21/5417_590.jpg
  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_%281%29.jpg
  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_%289%29.jpg
  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1389/12/16/86553_673.jpg
  http://www.parsine.com/files/fa/news/1391/1/13/28056_535.jpg
  http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1390/5/23/24614_116.jpg
  http://www.parsine.com/files/fa/news/1388/2/25/11128_239.jpg
  http://www.iranianuk.com/uk87/pic22/9059473.jpg
  http://moradirasool.blogfa.com/post/18
  http://www.taknaz.ir/upload/35/0.702892001299498041_taknaz_ir.jpg
  http://taknaz.ir/upload/68/0.974114001337152317_taknaz_ir.jpg
  http://taknaz.ir/upload/58/0.774841001317907080_taknaz_ir.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/399910_10150610068262228_45245172227_10901309_284613341_n.jpg
  http://taknaz.ir/upload/66/0.721016001333861923_taknaz_ir.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/01/hossein-fatemy-2-bp.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/exporting-revolution
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/Copy-of-6292_475.JPG
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2012/02/10895_454.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/20100114180902t350-10.jpg
  http://2.bp.blogspot.com/-iPRH2AM6eQU/Tx78NYVZa-I/AAAAAAAAAE0/qPNLu_rAeDo/s1600/Salman-Rushdie-The+Satanic+Verses.jpg
  http://www.tarikhirani.ir/Images/news/1332066367_khomeini-yazdi.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/n00071063-r-b-002.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/09/GAZA-child-fre-s.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/01/ahmadinejad-sun-bp.jpg

  سید جان از اون مورد ما رو بی خبر گذاشتید -خبری شد منتظریم
  – ضمنا میشه این سوال امنیتی قسمت نظرات رو که خیلی هم سخته رو ( چون ما تا تصمیم کبری بیشتر نخوندیم ) بذارید زیر باکس تایپ نظرات که حواسمون باشه پرش کنیم؟! ما که هر دفعه دو بار باید نظر بدیم وردپرس هم که نظر را نگه نمیدارد

 57. صریر ( نوای آب ) می‌گه:

  در زیر میتونید لینک عکس های کمتر دیده شده ای از امام خامنه ای / برادر ایشان / آقا و برادرشان در زندان ساواک
  / امام خمینی / برادرشان / سید احمد خمینی / آیت الله طالقانی / شهیدان همت باکری آوینی /
  رفسنجانی / میرحسین / احمدی نژاد /یاسر عرفات / ابراهیم یزدی /حسین شریعتمداری / هویدا /صدور انقلاب و… را که واحد رصد گروه جمع آوری کرده را مشاهده کنید
  بعضی از عکس ها را باید با فیلتر شکن دید البته اما اکثرشون ارزش یکبار دیدن را دارند چون دفعه اولیه کی میبینیدشون
  بعضی از اونها هم قابلیت استفاده جهت طراحی رو دارند :

  http://rupert.persiangig.com/PIC%20OF%20BLOGHAA/bloghaa%2022/hands-imam-%20bp.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/02/hossein-fatemi-5-Copy-bp.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/02/imam-se-bp.jpg
  http://bahman58.ir/index/images/stories/agha/Khamenei-koodak-019.jpg
  http://gallery.moqawama.org/albums/userpics/10001/normal_khamenei018.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/538766_10150895257637228_45245172227_11788432_1447307475_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/297405_10150433743927228_1270142402_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/409446_10150598459677228_45245172227_10861054_365242920_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/s720x720/428639_366269690063124_422427881_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/526286_101510048106872 28_45245172227_11976613_1114358632_n.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/s720x720/306200_10150848828977228_45245172227_11702088_248633046_n.jpg
  http://mahdirezaei.persiangig.com/image/120211162705_18.jpg
  http://taknaz.ir/upload/57/0.475918001317139976_taknaz_ir.jpg
  http://www.up.perfo.ir/images/pluwmhkn24ennhcvfp90.jpg
  http://taknaz.ir/upload/62/0.549357001323845230_taknaz_ir.jpg
  http://taknaz.ir/upload/67/0.524571001336285077_taknaz_ir.jpg
  http://www.fardanews.com/files/fa/news/1391/3/1/94789_391.jpg
  http://s1.picofile.com/file/6638740440/%DB%8C%D8%A8%D8%A8.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/8hsm5j0z6ldrkj2iti1m.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/hlvj11b8dhgzkfdjwlu.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/mltjg1w0cka68q7jwv.jpg
  http://www.up.98ia.com/images/amuk4fm5nwacuu5vs3ez.jpg
  http://www.noor-karbala.com/dnn/Portals/0/ 28A.jpg
  http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/4/69989_195.jpg
  http://etedaal.ir/UserUpload/Image/%D8%B9%2846%29.jpg
  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1388/12/1/50267_682.jpg
  http://noorportal.net/uploads/89434_608.jpg
  http://fararu.com/files/fa/news/1391/2/23/5128_210.jpg
  http://up.tamishe.ir/images/t7mrvik9ulhfufd2yj7.jpg
  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/8/16/120312_527.jpg
  http://vares.ir/wp-content/uploads/2012/02/untitled.jpg
  http://iranpoliticsclub.net/photos/arafat-IRI/images/Khomeini,%20Arafat,%20Hassan,%20Khalkhali%20Paris%202%20days%20after%20Shah%20left%20Iran.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/_1IXKYb1l64Y/TUxKPLMuyXI/AAAAAAAACHo/6prHfJiZ0VQ/s1600/2011-02-04_122247.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/_1IXKYb1l64Y/TUxK6O_WByI/AAAAAAAACIg/4B_O7TuBMsA/s1600/reza5.jpg
  http://msroot.persiangig.com/image/MAZHABI/emam/0082.jpg
  http://www.hameyema.com/wp-content/2012/02/2231.jpg
  http://ahadith.ir/fa/images/phocagallery/olama/emam-khomeini/thumbs/phoca_thumb_l_15%2011.jpg
  http://www.tebyan-zn.ir/images/125cbbea-e682-48b7-87ef-69d4069ed590.jpg
  http://www.khabaronline.ir/images/2011/7/11-7-11-936363_20101010_1697576155.jpg
  http://shahed.isaar.ir/attachment/1388/08/226371.jpg
  http://www.iranbeneathchador.com/images/boyposter3.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/martyr-bp.JPG
  http://www.fardanews.com/files/fa/news/1391/1/22/90559_368.jpg
  http://www.funsara.com/Pics/20111105/FunSara.Com-6e703bac57.jpg
  http://www.shadzist.com/uploads/admin/2020540fc0.jpg
  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_%284%29.jpg
  http://ammariyon.ir/files/fa/news/1390/1/21/5419_726.jpg
  http://ammariyon.ir/files/fa/news/1390/1/21/5417_590.jpg
  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_%281%29.jpg
  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_%289%29.jpg
  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1389/12/16/86553_673.jpg
  http://www.parsine.com/files/fa/news/1391/1/13/28056_535.jpg
  http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1390/5/23/24614_116.jpg
  http://www.parsine.com/files/fa/news/1388/2/25/11128_239.jpg
  http://www.iranianuk.com/uk87/pic22/9059473.jpg
  http://moradirasool.blogfa.com/post/18
  http://www.taknaz.ir/upload/35/0.702892001299498041_taknaz_ir.jpg
  http://taknaz.ir/upload/68/0.974114001337152317_taknaz_ir.jpg
  http://taknaz.ir/upload/58/0.774841001317907080_taknaz_ir.jpg
  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/399910_10150610068262228_45245172227_10901309_284613341_n.jpg
  http://taknaz.ir/upload/66/0.721016001333861923_taknaz_ir.jpg
  http://2.bp.blogspot.com/-iPRH2AM6eQU/Tx78NYVZa-I/AAAAAAAAAE0/qPNLu_rAeDo/s1600/Salman-Rushdie-The+Satanic+Verses.jpg
  http://www.tarikhirani.ir/Images/news/1332066367_khomeini-yazdi.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/n00071063-r-b-002.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/09/GAZA-child-fre-s.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/01/ahmadinejad-sun-bp.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/01/hossein-fatemy-2-bp.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/exporting-revolution
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/Copy-of-6292_475.JPG
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2012/02/10895_454.jpg
  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/20100114180902t350-10.jpg

 58. صریر ( نوای آب ) می‌گه:

  در زیر میتونید لینک عکس های کمتر دیده شده ای از امام خامنه ای / برادر ایشان / آقا و برادرشان در زندان ساواک

  / امام خمینی / برادرشان / سید احمد خمینی / آیت الله طالقانی / شهیدان همت باکری آوینی /

  رفسنجانی / میرحسین / احمدی نژاد /یاسر عرفات / ابراهیم یزدی /حسین شریعتمداری / هویدا /صدور انقلاب و… را که واحد رصد گروه جمع آوری کرده را مشاهده کنید

  بعضی از عکس ها فیلتر هستند البته- اما اکثرشون ارزش یکبار دیدن را دارند چون دفعه اولیه کی میبینیدشون

  بعضی از اونها هم قابلیت استفاده جهت طراحی رو دارند :

  می بخشید که فرصت بارگذاری و لینک دهی خود عکس ها نیست :

  http://rupert.persiangig.com/PIC OF BLOGHAA/bloghaa 22/hands-imam- bp.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/02/hossein-fatemi-5-Copy-bp.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/02/imam-se-bp.jpg

  http://bahman58.ir/index/images/stories/agha/Khamenei-koodak-019.jpg

  http://gallery.moqawama.org/albums/userpics/10001/normal_khamenei018.jpg

  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/538766_10150895257637228_45245172227_11788432_1447307475_n.jpg

  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/297405_10150433743927228_1270142402_n.jpg

  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/409446_10150598459677228_45245172227_10861054_365242920_n.jpg

  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/s720x720/428639_366269690063124_422427881_n.jpg

  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/526286_101510048106872 28_45245172227_11976613_1114358632_n.jpg

  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/s720x720/306200_10150848828977228_45245172227_11702088_248633046_n.jpg

  http://mahdirezaei.persiangig.com/image/120211162705_18.jpg

  http://taknaz.ir/upload/57/0.475918001317139976_taknaz_ir.jpg

  http://www.up.perfo.ir/images/pluwmhkn24ennhcvfp90.jpg

  http://taknaz.ir/upload/62/0.549357001323845230_taknaz_ir.jpg

  http://taknaz.ir/upload/67/0.524571001336285077_taknaz_ir.jpg

  http://www.fardanews.com/files/fa/news/1391/3/1/94789_391.jpg

  http://s1.picofile.com/file/6638740440/یبب.jpg

  http://www.up.98ia.com/images/8hsm5j0z6ldrkj2iti1m.jpg

  http://www.up.98ia.com/images/hlvj11b8dhgzkfdjwlu.jpg

  http://www.up.98ia.com/images/mltjg1w0cka68q7jwv.jpg

  http://www.up.98ia.com/images/amuk4fm5nwacuu5vs3ez.jpg

  http://www.noor-karbala.com/dnn/Portals/0/ 28A.jpg

  http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/4/69989_195.jpg

  http://etedaal.ir/UserUpload/Image/ع(۴۶).jpg

  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1388/12/1/50267_682.jpg

  http://noorportal.net/uploads/89434_608.jpg

  http://fararu.com/files/fa/news/1391/2/23/5128_210.jpg

  http://up.tamishe.ir/images/t7mrvik9ulhfufd2yj7.jpg

  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/8/16/120312_527.jpg

  http://vares.ir/wp-content/uploads/2012/02/untitled.jpg

  http://iranpoliticsclub.net/photos/arafat-IRI/images/Khomeini, Arafat, Hassan, Khalkhali Paris 2 days after Shah left Iran.jpg

  http://1.bp.blogspot.com/_1IXKYb1l64Y/TUxKPLMuyXI/AAAAAAAACHo/6prHfJiZ0VQ/s1600/2011-02-04_122247.jpg

  http://1.bp.blogspot.com/_1IXKYb1l64Y/TUxK6O_WByI/AAAAAAAACIg/4B_O7TuBMsA/s1600/reza5.jpg

  http://msroot.persiangig.com/image/MAZHABI/emam/0082.jpg

  http://www.hameyema.com/wp-content/2012/02/2231.jpg

  http://ahadith.ir/fa/images/phocagallery/olama/emam-khomeini/thumbs/phoca_thumb_l_15 11.jpg

  http://www.tebyan-zn.ir/images/125cbbea-e682-48b7-87ef-69d4069ed590.jpg

  http://www.khabaronline.ir/images/2011/7/11-7-11-936363_20101010_1697576155.jpg

  http://shahed.isaar.ir/attachment/1388/08/226371.jpg

  http://www.iranbeneathchador.com/images/boyposter3.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/martyr-bp.JPG

  http://www.fardanews.com/files/fa/news/1391/1/22/90559_368.jpg

  http://www.funsara.com/Pics/20111105/FunSara.Com-6e703bac57.jpg

  http://www.shadzist.com/uploads/admin/2020540fc0.jpg

  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_(4).jpg

  http://ammariyon.ir/files/fa/news/1390/1/21/5419_726.jpg

  http://ammariyon.ir/files/fa/news/1390/1/21/5417_590.jpg

  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_(1).jpg

  http://www.aviny.ir/gallery/albums/userpics/10001/normal_aviny_(9).jpg

  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1389/12/16/86553_673.jpg

  http://www.parsine.com/files/fa/news/1391/1/13/28056_535.jpg

  http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1390/5/23/24614_116.jpg

  http://www.parsine.com/files/fa/news/1388/2/25/11128_239.jpg

  http://www.iranianuk.com/uk87/pic22/9059473.jpg

  http://moradirasool.blogfa.com/post/18

  http://www.taknaz.ir/upload/35/0.702892001299498041_taknaz_ir.jpg

  http://taknaz.ir/upload/68/0.974114001337152317_taknaz_ir.jpg

  http://taknaz.ir/upload/58/0.774841001317907080_taknaz_ir.jpg

  http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/399910_10150610068262228_45245172227_10901309_284613341_n.jpg

  http://taknaz.ir/upload/66/0.721016001333861923_taknaz_ir.jpg

  http://2.bp.blogspot.com/-iPRH2AM6eQU/Tx78NYVZa-I/AAAAAAAAAE0/qPNLu_rAeDo/s1600/Salman-Rushdie-The+Satanic+Verses.jpg

  http://www.tarikhirani.ir/Images/news/1332066367_khomeini-yazdi.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/n00071063-r-b-002.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/09/GAZA-child-fre-s.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/01/ahmadinejad-sun-bp.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2011/01/hossein-fatemy-2-bp.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/exporting-revolution

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/Copy-of-6292_475.JPG

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2012/02/10895_454.jpg

  http://hezbollahphoto.bloghaa.com/files/2010/07/20100114180902t350-10.jpg

 59. صریر ( نوای آب ) می‌گه:

  در زیر میتونید لینک عکس های کمتر دیده شده ای از امام خامنه ای / برادر ایشان / آقا و برادرشان در زندان ساواک
  / امام خمینی / برادرشان / سید احمد خمینی / آیت الله طالقانی / شهیدان همت باکری آوینی /
  رفسنجانی / م ی ،ر،ح، س ،ی ن / احمدی نژاد /یاسر عرفات / ابراهیم ی زدی /حسین شریعتمداری / ه وی دا /صدور انقلاب و… را که واحد رصد گروه جمع آوری کرده را مشاهده کنید

  بعضی از عکس ها ف، ی ،ل، ت ،ر البته اما اکثرشون ارزش یکبار دیدن را دارند چون دفعه اولیه کی میبینیدشون

  بعضی از اونها هم قابلیت استفاده جهت طراحی رو دارند

  http://postermovement.ir/upost.php?id=28&pid=272

  • صریر ( نوای آب ) می‌گه:

   راستی برادر خبری از اون موضوع نشد – ما را هم بی خبر نذارید
   ضمنا اگه ممکنه این سوال امنیتی نظرات رو هم که خیلی سخته ( آخه ما تا تصمیم کبری بیشتر نخوندیم) را هم بذارید زیر باکس نظر تا مجبور نباشیم دوباره نظر رو تایپ کنیم وردپرس هم که نظر را نگه نمیداره

 60. بانوي بي نشان می‌گه:

  سلام آقا سید خسته نباشید
  امروز تشییع شهداء بودید؟؟؟

 61. کلام می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام خسته نباشید
  بروزم با [ناگفته هایی از کمپین توهین به امام نقی(علیه السلام) تا شاهین نجفی خواننده ی(( نقی)) ]
  کلام

 62. سلام سید جان خدا قوت
  اول بگو چرا مدتیه دیگه کمتر میای تو فضای مجازی ؟!
  بعد هم بگو تکلیف ما که تهران نیستیم چیه برای همچین جماعاتی؟
  انگار انصار غیر حزب الله همتشون تو جمع کردن بچه های حزب الله بیشتره …!

 63. دلخون می‌گه:

  بی ربط:
  حاجب بروجردی قصیده ای زیبا در مدح امیر المومنین، علی (ع) سرودند که شاه بیت آن این بود:
  حاجب اگر محاسبه حشر با علیست
  من ضامنم که هر چه بخواهی گناه کن!

  همان شب در عالم رویا مولا علی بن ابیطالب (ع) به خواب ایشان آمده و فرمودند:
  اگر چه محاسبه در دست ماست اما اگر اجازه بدهی من بیت آخر شعرت را اصلاح کنم!

  حاجب عرض می کند:

  یا مولا شعر برای شما و در مدح شماست!

  حضرت علی(ع) می فرماید پس بیت آخرت را این گونه بنویس:

  حاجب یقین محاسبه حشر با علیست
  شرم از رخ علی کن و کمتر گناه کن

 64. قرآن نت می‌گه:

  کیست مولا ذات بی همتای حق
  بعد حق هر کس بود شیدای حق

  کیست مولا لام خلقت را هدف
  عـیـن عـلـم و یـاء دریای شرف

  کیست مولا دین احمد را کمال
  متصل نورش به ذات لا یـزال

  کیست مولا نعمت حـق را اتـم
  مـعـنی تـفـسیر نـون و الـقـلم

  کیست مولا قاسم نـار و جحیم
  صاحب تقسیم جنات و نعیم

  کیست مولا باب شـبیر و شبـر
  بـر یتیمان مـهـربـانـتـر از پدر

  کیست مولا نور حق را منجلی
  حجت بر حـق حـق یعـنی عـلی

  در ولایت حب او تکوینی است
  دین منهای علی بی دینی است

  بی علی درجسم هستی روح نیست
  کشتی شرع نبی را نوح نیست

  بی علی قرآن کتاب بی بهاست
  چون علی آیات حق را محتوا ست

  بـی عـلی اسـلام تـمـثـالـی بـود
  در مثل چون طبل تو خالی بود

  بی علی اصل عبادت باطل است
  بی علی هر کس بمیرد جاهل است

  بی علی تقوی گلی بی رنگ و بوست
  بـنـد گی هـمچون نماز بی وضو ست

  برای رسیدن به حضرت حق تعالی مراتبی است.
  همه ی مراتب را که بگذرانی
  باید از نردبان علی(ع)
  امامت و ولایت علی ابن ابیطالب(ع) گذر کنی.
  اگر قدم در راه ولایت گذاشتی
  خود حضرت دستت را می گیرد و بالا می برد.
  در آخر اشاره ای داشته باشم به این آیه که عین ولایت پذیری هست :

  إِنَّا هَدَیْنَاهُ السَّبِیلَ إِمَّا شَاکِرًا وَإِمَّا کَفُورًا

  ما راه را به او نشان دادیم خواه شاکر باشد و پذیرا گردد یا ناسپاس

  سوره انسان آیه ۳

  پوستر در:

  http://quran-net.mihanblog.com/post/273

 65. سلام سید… تسلیت بخاطر رحلت آقا روح الله و پیشاپیش تبریک برای عید ولادت مظهر ولایت.
  می خواهم خواهش کنم اول به این عکس ها نگاه کنید:
  http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/105/d/3/Arab__s_old_style_clothes_3_by_Mustafa_H.jpg
  http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2010/105/9/e/Arab__s_old_style_clothes_4_by_Mustafa_H.jpg
  http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2010/105/7/7/Arab__s_old_style_clothes_6_by_Mustafa_H.jpg
  http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/105/6/d/Arab__s_old_style_clothes_8_by_Mustafa_H.jpg
  http://fc01.deviantart.net/fs39/i/2008/348/4/5/Zanbiah_chador_by_Mustafa_H.jpg

  اینها مدل های اسلامی است که فردی به نام مصطفی تهیه کرده و فایل فشرده مجموعه آنها را قرار داده روی وب برای استفاده در طرح های گرافیکی… می خواستم از شما خواهش کنم اگر زمانی و وقتی بود، روی اینجور کارها فکر کنید و چنین مجموعه تصاویری را تهیه کنید که خیلی مفید است… مثلاً فیگور های مختلف یک روحانی یا یک بسیجی یا یک رزمنده دفاع مقدس یا یک خانوم چادری و از این قبیل… از آنجایی که شما در عکاسی حرفه ای هستید و می توانید، چنین پیشنهادی دادم… جسارت بنده را ببخشید بزرگوار.

 66. سلام بر سید؛
  خدا قوت..
  دست شما و همه دوستان بابت برگزاری همایش درد نکند.
  انصافن همایش خوبی بود و ان شاءلله که تأثیر خوبی در فکر و رفتار و عمل حاضران بگذارد.
  در این چند روز چند بار آمدم اینجا اما نشد کامنتی بگذارم.
  حیف که نشد آن روز بیشتر صحبت کنیم.
  باشد برای نوبت بعد، اگر زنده باشم ان شاءلله.

 67. جناب ما می‌گه:

  عطف به مفاد بیانیه:

  صحیح است!
  صحیح است!

 68. بانوي بي نشان می‌گه:

  ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد دل رمیده ما را انیس و مونس شد
  آغاز بیست و چهارمین سالگرد رهبری و ولایت فرزند خلف حضرت روح الله، نائب برحق امام زمان(عج)،امام خامنه ای روحی له فدا گرامی باد

 69. SM می‌گه:

  قابل توجه طراحان گرافیک ، هیأت مذهبی و پایگاه های بسیج سراسر کشور ؛
  مرکز عکس KHAMENEI-PH با رسالت انتشار تصاویر بزرگ و با کیفیت عالی از مقام معظم رهبری آغاز به کار کرد …
  امیدواریم با لینک این وبلاگ ما را در این امر یاری نمایید.
  با تشکر …

  آدرس : http://www.KHAMENEI-ph.blogfa.com

 70. سید جون قوربون جدت برم
  یک گوشه کار هم بده به ما والله ما هم دوست داریم یه قدم برداریم برا انقلاب وراه امام و شهدا البته بی مزد ومنت ها !
  ما که سردار باقر قلی خان نیستیم که اعتقاد داشته باشیم ضمیمه لایه خواص شدن آپارتمان قلهک وباغ امجدیه است یا اردشیر خان که برای نطقهای بیداری اسلامی هم حکم ماموریت می زند یا….

 71. قسیم می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام اخوی
  ضمن قبولی طاعات و عبادات انشاءالله که حالتان خوب باشد کماکان ما تو حیاط منتظریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
  مقدور بود التماس دعا

 72. احمدرضا212 می‌گه:

  شهادت امّ المصائب، دخت گرامی امیرالمؤمنین(ع)، قهرمان صبر و ایثار،

  مظهر حلم و استقامت، پیام‌رسان بزرگ کربلا و عاشورا،

  بانوی خورشیدهای دربند ، احیاگر حماسه جاوید کربلا،

  عمّه سادات، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) تسلیت باد ..

  آجرک الله یا صاحب الزمان ..
  وکلام آخر ..
  سلام علی قلب الزینب الصبور …
  ((ایشالا تا جون داریم داخل روضه آقااابا عبد الله معتکف باشیم ..))

 73. فجرنور می‌گه:

  سلام
  سید کجائی از یه دنده و قد بودن رفیقت خسته شدم
  هیچ نقدی رو قبول نداره
  اه

 74. روایت خون می‌گه:

  سلام حاجی فهمیدی روایت خون را به ناحق فیلتر کردن!!؟بدون هیچ اطلاعی و دلیلی!!
  حاجی نذار خون بچه حزب اللهی ها در فضای اینترنت پایمال بشه!یه کاری بکن ،ازت حمایت کامل میخوام!! آجرک الله!منتظر حمایتت هستم
  http://revayatkhoon.bloghaa.com/1391/03/15/630/

  http://revayatkhoon.bloghaa.com/1391/03/16/%D8%B7%D8%B1%D8%AD%D8%B1%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/

  http://www.teribon.ir/archives/107883

  http://takhribchimajazi.ir/dastneveshte/35-dastneveshte/2234-revayatkhon

  http://www.chatrbaz.ir/?p=389

  http://gababil.ir/post/105

 75. بنده خدا می‌گه:

  سلام سید جان
  اول از این بگم که در مورد اون مطلب معذرت خواهی کردیم اما انگار با ما حرف نمیزنی به هر حال ما دوست داریم درست که عفاید سیاسیمون یکی نیست اما جفتمون بچه شیعه هستیم و در عقاید مذهبی با هم زاویه نداریم چند باری نظر دادم در مورد دیکتاتور اسد اما جوابمو ندادی خدایی پیغمبری دوباره نظراتمو بخون ببین درست میگم یا نه ما که نباید در یک چیز غلط پافشاری کنیم حالا این به کنار خدایی دوست دارم یک بار قسمت بشه رو در رو بشینیم بحث کنیم به یه نتیجه ای برسیم چون میدونم ادم منطقی هستی و بیشتر حرف هایی که زدمو باهاش موافق بودی بعضی هاشم مخالف حالا اینا به کنار این چند وقته یه هجمه ای در باره یک ادم کوچک به نام شهین نجفی را افتاده من نظرمو میگم احتمالاً باهاش موافقی .
  ببین سید جان اجداد طاهرینت کسایی نیستن که بشه با یک اهنگ بهشون توهین کرد اصلاً گفتن این حرف هم درست نیست این خوانندم یکی از ادم های ی مملکت بوده بهتر نیست بجای صادر کردن حکم مرگ بگردیم دنبال دلیل این کارش به نظر من صادر کردن حکم مرگ راحت ترین کاره این کار گریز از مسئولیته که کسی پاسخگو نباشه که چرا اون کسی که مروج دین هست باید جوری این کار رو بکنه که همچین بازده ای داشته باشه حالا این امده اهنگ خونده خیلی از جون های ما هم طرز فکر این رو دارن من در بحث کلانش میگم نه فردی به نظر من باید الان که دارن دینمون رو خشن جلو میدن و دین شمشیر میگن باید با برنامه تر جلو میرفتیم نه اینکه راحت ترین کار رو بکنیم و برای سرش جایزه بزاریم اون ادم دیگه نسخه خودش رو خودش پیچیده احتیاجی به مرگ نداره کسی که به اجداد طاهرینت توهین کنه زندگی براش جهنم هست بعدم ما حر رو دیدیم مگه آب رو فرزند پیغمبر نبست اما در آخر رستگار شد سید جان چون میدونم ادم تحصیل کرده و منطقی هستی این حرف ها رو میزنم وگر نه اگه ادم متعصب و افراطی بودی اصلاً بحث نمیکردم چون جوابمو میدونستم حالا این ادم این کارو کرد چیکار باید میکردیم که نکردیم که این اتفاق افتاد فقط این ادم رو مقصر ندونیم منو شمام مقصریم نتونستم این جوون رو جذبش کنیم اما دشمن جذبش کرد پس اگه اونو ادام میکنیم خودمونم شلاق بزنیم به خدا این نهج البلاغه دنیای معرفت توش هست واسه همه چیز یک مسلمون برنامه داره بعد تو دانشگاه ها اثری ازش نیست خدایی وصیت نامه امام مهمتره یا نهج البلاغه ؟ این ادم اگه توبه کنه ایا بازم باید اعدامش کرد به فاطمه زهرا (ع) من نمیخوام از این ادم دفاع کنم از اهنگم دلم خون هست اما این راهش نیست که با خون ریختن روی اشتباهات خودمون سرپوش بزاریم به نظر من نباید این قضیه رو گنده میکردن چون با این کار راه رو واسه توهین های دیگه هم باز کردیم وقتی دشمن میبینه ما به امامون حساسیم بازم دوست داره این کار رو بکنه دادن حکم ارتداد به این سرعت به نظر من یکم عجولانه بود راه های دیگه ایم بود اما ما راحت ترین کار رو انتخاب کردیم .

 76. بنده خدا می‌گه:

  خدا بیامرزه عبد خدا اقای بهجت رو واقعاً مرد خدا بود از لقب دوری میکرد امروز از یک جایی رد میشدم دفتر یک مرجع بود تو ۵ جمله ۵ لقب به خودش داده بود از قدیم گفتن درخت هرچی پر بار تر بشه افتاده تر میشه من عاشق اقای بهجت بودم خدا روزیم نکرد خدمتشون برسم اما واقعاً افتاده بود اما بعضی از این مراجع …… راستی سید یه چیزی از این اقای به اصطلاح حجت الاسلام انصاریان فهمیدم که سندیت هم داره ایشون یه حسینیه رو تو خیابون ری که شایدم رفته باشی با کمک اقای شاهرودی با سند بازی صاحب شده قضیه از این قراره که ایشون رو بعنوان امین قرار میدن چون با پول مردم این مکان خریداری شده بوده و به نامش میزنن و ازش وکالت میگیرن بعد اختلافی که با مسئولین حسینیه بوجود میاره با سند بازی و پارتی بازی زمان ریاست اقای شاهرودی این حسینیه رو صاحب میشه در صورتی که یک ریال هم بابت خرید این حسینیه پول نداده بوده بعدم مردم هر جایی میرن کاری نمیتونن بکنن حتی میگفتن بیت هم امدن ولی رهبر ورود نکده تو این قضیه زمانی خیابونای اطراف این حسینیه هم پر میشد از ادم وقتی ایشون منبر میرفت اما الان به زور ۵۰ نفر میرن که اونم از اقوام خودشونن مطمئن هستم میدونی کجا رو میگم حسینیه ای که بیشتر اوقات اونجا منبر میرفت مخصوصاً ماه رمضان تو خیابون ری خیابون ابمنگل قدیم من خودم این ادم رو ادم سالمی میدونستم اما بعد شنیدن این قضیه نشستن پای منبرشو درست نمیدونم حالا خودتم یه تحقیق کن مطمئن میشی

 77. ز.م می‌گه:

  از ۳۱ اردیبهشت تا امروز که ۱۸ خرداده خیلی وقت میگذره
  دوست دارین آپ کنین؟آیا؟

  سلام؛
  پست هاتون خیلی برام مفیده،خدا خیرتون بده…

 78. دلخون می‌گه:

  موضوع چیه که اینجا به روز نمیشه ؟؟

 79. راشد14 می‌گه:

  سلام علیکم.
  به نظرم خیلی بیشتر از اینها بایست چنین جمع هایی تشکیل بشه.خیلی نیازه.
  در ضمن لینک شدید.اگر مایل بودید لینک کنید.
  به امید ظهور آقامون.
  یاعلی مدد./

 80. قفس ویران می‌گه:

  سلام
  خدا ازتون قبول کنه.

  اگه میشه به روز رسانی کنید.
  ممنون.

 81. سلام داداش
  خدا قوت
  ——————————————-
  طرحی که قول داده بودم برای حضرت زهرا سلام الله علیها آماده کنم،
  بالاخره آماده شد.
  ولی . . .
  این روضه خصوصی است . . .
  هرکی طاقت دیدن این روضه رو داره میتونه با رمز یازهرا وارد بشه . . .

 82. شاهد می‌گه:

  سلام سید جان
  روز پدر مبارک
  نبودم رفته بودم اعتکاف
  آقا پس کی میخوای مطلب جدید بزاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 83. غواص گمنام می‌گه:

  سلام خوشحال میشوم از سنگر خودتون به سنگر ما معبری بزنید تا به هم مهمات برسونیم تا همرزمان جنگ نرم در کانال غریب نمانند…!
  یا حق

 84. غواص گمنام می‌گه:

  سلام خوشحال میشوم از سنگر خودتون به سنگر ما معبری بزنید تا به هم مهمات برسونیم تا همرزمان جنگ نرم در کانال غریب نمانند…!
  یا حق
  http://ghavasegomnam.blogfa.com/

 85. بانوي بي نشان می‌گه:

  سلام دوستان گرامی و طرفداران گرامی وبلاگ عکاس مسلمان اصلا نگران نباشید سید به دلیل مشغله فراوون نمیرسن به روز بشن…:-)
  :-):-):-) 

 86. منظر می‌گه:

  کجایی سید؟!! نگرانتم……..

 87. Hassan می‌گه:

  SALAM
  NISTI HAJI. Omran Mano Yadet Biyad

 88. با سلام و خدا قوت.
  سوال:چگونه از اجتماعات حزب الله سایبر مطلع شوم؟؟؟

 89. یه بنده ناخلف می‌گه:

  آدرس سایتش چیه؟؟؟

 90. سیدمهدی حسینی الهاشمی می‌گه:

  بسمه تعالی
  سلام علیکم
  ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم
  ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
  امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم
  فردا به عشق فاطمه شمشیر می زنیم
  ما را نبی «قبیله سلمان» خطاب کرد
  روی غرور و غیرت ما هم حساب کرد
  از ما بترس، طایفه ای پر اراده ایم
  ما مثل کوه، پشت علی ایستاده ایم
  اللهم احفظ سیدنا و قائدنا و مولانا سید علی الحسینی الخامنه ای وجعلنا من انصارمولاناصاحب العصروالزمان

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.