header site akkasmosalman.ir

دو تشکر و یک درخواست!

بسم الله/ هو المصوّر
عکس.ن: بهانه ای جهت تشکر و درخواست،
خدمت رئیس محترم قوه قضاییه!

محضر مبارک آیت الله،
جناب آقای حاج شیخ صادق آملی لاریجانی (زید عزه)
سلام علیکم

اول*الاحقر، سید شهاب الدین واجدی، بعنوان عضو کوچکی از جامعه عکاسی خبری و مطبوعاتی کشور بر خود فرض می‏دانم از “تیم حفاظت” جنابعالی که در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۰ به بهترین شیوه، با زیباترین آرایش، با اخلاق مداری و برخوردی مؤدبانه و دوستانه، اهالی رسانه را هدایت نموده و شرمنده خود ساختند، مراتب تشکر و سپاس خود را اعلام می‏نمایم.
انشاءالله محافظین محترم آقای هاشمی رفسنجانی یاد بگیرند…

دوم**روز گذشته که دادگاه علنی “مفسدین اقتصادی” و “منصور آریا” از رسانه ملی پخش شد، دوباره به قوه فضائیه امیدوار شدم، به امید اینکه دستگاه قضایی کشور، اشدّ مجازات برای اخلالگران اقتصاد این مرز و بوم را سرلوحه کار خود قرار داده و این عملکرد درس عبرتی باشد برای کسانی که فکر پلید اخلال در نظم و آرامش جامعه اسلامی را در سر می‏پرورانند.

سوم***و اما جناب آقای آملی لاریجانی، نزدیک به سه سال از وقایع و حوادث فتنه ۸۸ میگذرد، با خورده فتنه گران و نوچه هایشان برخورد کردید! اما آیا هنور وقت آن نرسیده است که با سران وقیح فتنه، یعنی امثال موسوی و کروبی برخورد شود؟! آیا وقت آن نرسیده که با باعث و بانی‏ها و هدایتگران اصلی و سردمداران آشوب‏های خیابانی برخورد قضایی و محاکمه ای علنی صورت پذیرد؟! شما که در روز معارفه تان از بریدن دست سران فتنه گفتید! حالا چه شده که افرادی مثل موسوی و کروبی را به حال خود رها نموده و فقط حصر خانگی را مجازات برایشان قلمداد می‏کنید، بخدا مانده ایم؟!
جناب آیت الله، این حقیر خود یکی از کسانی هستم که از منافقینِ تحت امرِ همین سران فتنه، در آشوب خیابانی ۲۵ بهمن ۸۹ مضروب و مجروح شدم، که شاید اگر سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از پانزده دقیقه ضرب و جرح و خونریزی شدید، مرا از دست اغتشاشگران نجات نمی‏دادند، حالا خانواده ام با افتخار و مباهات نام مقدس و زیبای “شهید” را یدک می‏کشید؛ اما صدحیف و هزارصدحیف که لیاقت شهادت و جانبازی را نداشتم…
رئیس بزرگوار دستگاه قضایی، شادی دل رهبرمان امام خامنه ای و التیام زخم های مادران، پدران، همسران و فرزندان یتیم شهدا و جانبازان فتنه، محاکمه و مجازات علنی کسانی است که روزی در لباس میش بر مسندهای قدرت در این جامعه تکیه زدند و پس از سالها نرسیدن به منافع خود، به امر ایادی کفر و استکبار لباس میش را درآورده و با ظاهر گرگ‏نمای خود به وحشی‏گری علیه مردم پرداخته و به قول خودشان آتشفشان خشم علیه این نظام و حکومت ولایی را براه انداختند که خاموش نخواهد شد!
حضرت آیت الله آملی لاریجانی، ریاست محترم قوه قضاییه ج.ا.ا ؛ خوب می‏دانید رهبر عزیزمان بارها از فتنه بزرگتری بعد از فتنه ۸۸ خبر دادند، و در برهه ای قرار داریم که در واپسین روزهای مانده به انتخابات مردمی مجلس نهم، دشمن بدنبال براندازی و آشوب مجدد در جامعه است؛ بعنوان عضو کوچکی از این جامعه اسلامی از شما بزرگوار درخواست می‏کنم با محاکمه سران فتنه، به استکبار چنان درس عبرتی داده تا همیشه تاریخ برایشان به یادگار بماند… که به فرمایش امام خامنه ای، فکر برگشتن آمریکا به جمهوری اسلامی ایران یک خواب آشفته، پریشان و غیرقابل تعبیر است.
و من الله التوفیق
.

۶۸ دیدگاه به “دو تشکر و یک درخواست!”

 1. عباس اسلامی می‌گه:

  سلام بر شما سیدبزرگوار
  تشکر از دو تشکرتان
  پیشنهاد درباره پیشنهادتان
  از گوگل پلاس این لینک را دریافت کردم اما برخی حوصله دریافت ندارند لطفا متن کامل این پست را در همان گوگل پلاس به اشتراک گذارید تا دوستان بیشتری استفاده نمایند.
  ممنون سیدجان
  درپناه حق باشید

 2. شاهد می‌گه:

  سلام
  …………………

 3. علی رضا می‌گه:

  سید جان حرف دل همه ی ملت ایرانو زدی خدا کنه یه مسئولی بیاد این متن رو بخونه!
  ممنون

 4. احسان خ می‌گه:

  وبلاگ خوبی داری. ما همچنان منتظر آموزش مجازی هستیم داداش.

 5. چند تن از اهالی قائم شهر و ساری می‌گه:

  بنام خدای مستضعفان.*******احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>> آقایان جمع؟!+ایام؟!+خانم فرح >>فرزندان محمد علی…؟!اگر به پشت کوه قاف هم بگریزند-از آه و نفرین مظلومان و همچنین از دادگاه عدل الهی راه فرار و گریزی نخواهند داشت.//>چوب خدا صدا ندارد و اگر بزند دوا ندارد+چراغی را که ایزد برفروزد هر آنکس پف کند-ریشه اش بسوزد.//>سپهر آیینه عدل است و شاید/که هر چه آن از تو بیند-وانماید/چو بد کردی-مباش ایمن زآفات/که واجب شد طبیعت را مکافات/به چشم خویش دیدم در گذرگاه/که بر جان موری می زد-مرغکی پا/هنوز از صید منقارش نپرداخت/که مرغ دیگر آمد کار او ساخت/سرای آفرینش سر سری نیست/زمین و آسمان بی داوری نیست.پایان.

 6. چند تن از اهالی قائم شهر و ساری می‌گه:

  + چندتن از اهالی قائم شهروساری

  بسمه تعالی.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آیت الله آملی لاریجانی و سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران. ما چند تن از کارگران-کارمندان و دانشجویان استان مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات مالی و اقتصادی آقایان جمع؟!+ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انتظار داریم تا دیر نشده و آقایان جمع؟!+ایام؟!و خانم فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>{کارخانه ها و۱-شرکت بسته بندی-جمع؟!>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای و…>جمع؟! + ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و کچاپ >ایام؟!>واقع در قائم شهر-میدان امام-کیلومتر۲ جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده-پژند>واقع در شهرک صنعتی ساری} + ۴-شرکت بافندگی خزر-سهامی خاص>{خریداری شده در چند ماه قبل با قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-جنب فرش ساوین-مابین جاده قائم شهر و ساری}>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-و به خانه هایشان در دوبی و کشورهای اروپایی فرار نکرده اند>به حساب مالی-فتنه گری و اخلال گریهای اقتصادی بیشمارشان رسیدگی شود.متشکریم. {چند تن ازکارگران-کارمندان و دانشجویان استان مازندران/۱۳۹۰٫۱۱٫۳۰}والسلام.

 7. چشم انتظار می‌گه:

  امیدوارم بشنوند آنهایی که باید بشنوند. و عمل کنند آنانی که باید عمل کنند.
  سید جان!
  دلسوزی از سر صدق و صفایت، ستودنی است.

 8. عماد شریعتی می‌گه:

  قوه محترم قضایی عکس کسانی که جرم کمتری دارند نشان می دهد ولی این بزرگ مجرمان که جرائمشان در تاریخ این مملکت کم سابقه است تصویرشان نشان داده نمی شود هیچ. اسمشان را هم مختصر می گویند، م الف. انگار که کسی اسم او را نمی داند. شما عکسی از این م الف را ندارید منتشر کنید؟

 9. تهاجم می‌گه:

  متاسفانه هر روز که میگذرد اینان گستاخ تر شده…کار به جایی می رسد که در برنامه دیروز امروز فردا نماینده اصلاح طلب همان حرف های سران فتنه را تکرار می کنند….

 10. فجرنور می‌گه:

  شروع شد
  هوس فیلترینگ کردی

 11. سلام و رحمه الله
  مرحبا
  به امید محاکمه علنی فتنه گران
  ان شاءلله

 12. علیرضا می‌گه:

  همش بازیه

 13. متفاوت می‌گه:

  سلام سید جان .
  نامه قشنگ و کاملی بود … فقط میگم اگه از این نامه جواب نگرفتیم ، بریم شکایت دستگاه قضایی رو پیش برادر رئیس قوه قضایه ، اقای پرسه در مه (ریاست مجلس) بکنیم … تا بلکه بتونیم از طریق مجلس پیگیر بشیم … البته تا دیر نشده و انتخابات جدید نرسیده … :دی
  :دی

 14. همچنان باید صبر کرد برای محاکمه…

 15. آی آدمها می‌گه:

  سلام.
  آی آدمها…
  ما منتظریم که بی ناموسان وطن فروش فتنه گر زودتر محاکمه شوند.
  پس تا به کی بی تفاوتی مسئولین قضایی؟!

 16. خانم دالیان.. می‌گه:

  با سلام
  ورود به ماه پر شکوه و پر افتخار تولد امیر علی خان و اینجانب مباررررررررررررررک باد:دی

 17. م.طاهري می‌گه:

  سلام

  ما هم امضا می کنیم این نامه را

 18. چند تن از اهالی قائم شهر و ساری می‌گه:

  + چندتن از اهالی قائم شهروساری:
  هل من ناصرینصرنی؟=آیا فریادرسی نیست به فریاد ما برسد؟؟؟؟؟

  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و…?>>>آقایان جمع؟!+ایام؟!+خانم فرح>>>ای عافیت طلبان اموی>ای مال مردم خواران>ای سوءاستفاده کنندگان از اموال مردم و بیت المال>ای ظلم کنندگان به یتیمان-بیوه زنان و مردان و زنان مستضعف>ای استثمار کنندگان جوانان و کارگران{جمع؟!+ایام+پژند}>ای سوءاستفاده کنندگان از امکانات دولتی و غیر دولتی>بزودی با خشم و قهر الهی و آه و نفرین ستم سوز مظلومان و آسیب دیدگان>بنای کاخ ستمتان ویرانه خواهد شد. ***لعنت الله علی القوم الظالمین.********************************************************#پیام-و اتمام حجت وجدانی>بسیار مهم با آقای الف{جمع؟!}:

  چند تن از اهالی قائم شهر و ساری: ۱-آقای الف{جمع؟!}>مبادا فکر نمایی با نصب پارچه فروش در دروازه ورودی کارخانه سس مایونز و کچاپ>{ایام؟!}>واقع در جاده کیاکلای قائم شهر-میتوانی ما را فریب دهی و نور چشمی فاسدت{ایام؟!}راتامدتها همچنان به اصطلاح مدیر عامل کارخانه سس قرار دهی. *** ۲-آقای الف>هر چه زودتربا ایام؟!تسویه حساب نما و اورا ازکارخانه سس و تمام زیر مجموعه هایت از جمله نایب رئیس هئیت مدیره شرکت بسته بندی{جمع؟!}>واقع در چشمه سر قائم شهر>اخراج نما. *** ۳-بعداز قطع حمایت مالی و خدماتی بطور کامل ازایام؟!>رضا اولادی قادیکلایی را کاملا مستقل گردان-و بگذار اوکاری آبرومندانه و مشروع را-بطور مستقل آغاز نماید. *** ۴-عدم برگزاری مراسم قرعه کشی اسفند۱۳۹۰>بدلیل سوءاستفاده شما وخانم فرح وایام؟!>از کتاب مقدس قرآن کریم-سرود ملی-و…>و + تقدیم نمودن جوایز مشتریان عزیز و محترم بصورت مستقیم به آنها *** ۵-اجرای کامل قانون کار+عدم استثمار کارگران و مردان و زنان مستضعف+ترک سوءاستفاده کامل از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی و اموال مردم و بیت المال *** ۶-آقای الف{جمع؟!>بعد از پایان تاریخ اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۱٫۱۴>حتی اگر به هر دلیلی کارخانه سس به فروش نرفت>بایدایام؟!>فاسدوحرام خوار را اخراج نمایی-وبه تمام موارد تذکر داه شده عمل نمایی>در غیر اینصورت تمام موارد گفته شده را عمل مینماییم-از جمله>به افشای مسائل پشت پرده سیاسی و اقتصادی سفر ایام؟>بدستور شما به کشور آلمان میپردازیم و اهداف فتنه جویانه و اخلال گرانه شما و ملاقاتهای پنهانی در کشور آلمان رابا…>در اختیار نهادهای امنیتی-قضایی و همه مردم آزاده ایران قرار خواهیم داد. + و تمام مطالب و گزارش تخلفات-فتنه گری و اخلال گری اقتصادی شما{جمع؟!+ایام؟!+فرح}را به تمام سایتها و خبرگزاریهای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط عالم به زبانهای انگلیسی-عربی و…ارسال مینماییم. *** حضرت علی {ع}میفرماید=هر که فرصت را شناخت از غم خلاص میشود.{۱۳۹۰٫۱۲٫۱}.*** *****پایان اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۱٫۱۴ *** هیهات منا الذله>1391.1.14. ******************************************************************#+ چندتن از اهالی قائم شهروساری:
  هل من ناصرینصرنی؟=آیا فریادرسی نیست به فریاد ما برسد؟؟؟؟؟

  بسمه تعالی.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آیت الله آملی لاریجانی و سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران. ما چند تن از کارگران-کارمندان و دانشجویان استان مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات مالی و اقتصادی آقایان جمع؟!+ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انتظار داریم تا دیر نشده و آقایان جمع؟!+ایام؟!و خانم فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>{کارخانه ها و۱-شرکت بسته بندی-جمع؟!>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای و…>جمع؟! + ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و کچاپ-ایام؟!>واقع در قائم شهر-میدان امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده-پژند>واقع در شهرک صنعتی ساری} + ۴-شرکت بافندگی خزر-سهامی خاص>{خریداری شده در چند ماه قبل با قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-جنب فرش ساوین-مابین جاده قائم شهر و ساری}>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه خانه هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی-فتنه گری و اخلال گریهای اقتصادی بیشمارشان رسیدگی شود.متشکریم. {چند تن ازکارگران-کارمندان و دانشجویان استان مازندران/۱۳۹۰٫۱۲٫۱}والسلام.

 19. محمد مقيمى می‌گه:

  سلام برادرم ،،،

  کلام زیبایت تا عمق وجودم رفت و مثل این بود که حرف دل خودم را میخواندم ، من هم مانند تو سید عزیز از آیت الله آملى لاریجانى تسریع در محاکمه اصحاب فتنه را میخواهم ، همان کسانى که خون به دل امام امت و ملت شریف ایران کردند و در کامشان شیرینى حماسه حضور را تلخ کرده و راى آنها را نادیده گرفتند و داغ به دل دلسوزان این انقلاب گذاشتند ، من به اسم تو و به نام تمامى شهدا و جانبازان فنه ۸۸ و به عنوان کمترین این مردم میخواهم که حق ما را از سران نفاق بگیرند و دل امام زمان ( عج ) را شاد کرده و التیامى باشند با احقاق این حق مسلم بر زخمى که از خنجر سبز فتنه برداشتیم .

  سالم و سربلند باشى ،،،

 20. عکس آزاد می‌گه:

  ek soal?agar manam majroh mishodam ya mimordam esmam shahid ya janbaz bood?ya faghat in eftekhar faghat nasib dostane rishi mishe na rishehi badesh mg shadat jang barae khoda va defa az namoos nist?shoma koja rafti jangidi vase khoda va namoset?khasteh nabashi

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   اگر کمی مطالعه داشته باشی در مورد جانبازی و شهادت بدک نیست، اونقدر جرأت نداری خودت رو معرفی کنی؟! پس باید عکاس ترسویی باشی…

   من ادعایی در مورد جانبازی ندارم، چون لیاقتش رو ندارم… اما شمای بی سواد بهتره بری کمی سوادت نم کشیده ات رو بالا ببری تا مبادا در گمراهی باقی بمونی و فقط شهادت رو در جنگ بببنی!!!

 21. عکس آزاد می‌گه:

  rasti bashad ke mohafezae aghae ahmadi nejad ham yad begiran

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   محافظای احمدی نژاد یه جاهایی اذیت کردن، اما انصافاً همکاری هم کردن… اینقدر با بچه های عکاس رفیق شده بودن که رفقای ما محافظا رو با اسم کوچیک صدا میزدن. مثل عبدالله و علی و حسن و …

 22. چند تن از اهالی قائم شهر و ساری/1 می‌گه:

  چوبدکردی مباش ایمن زآفات/که واجب شد طبیعت را مکافات/به چشم خویش دیدم درگذرگاه/که برجان موری میزد-مرغکی پا/هنوز از صید منقارش نپرداخت/که مرغ دیگر آمد کار اوساخت!/سرای آفرینش سرسری نیست/زمین و آسمان بی داوری نیست

  عاشقان عدالت علوی×××. چند تن از ساکنان استان مازندران-مطلب شماره/۱٫

  چند تن از ساکنان استان مازندران : هل من ناصر ینصرنی؟=آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟؟؟؟؟
  بنام خدا.بعداز تخلف بی سابقه در سیستم بانکی کشور که به اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی معروف شد-لزوم مبارزه سفت و سختر با مفسدان اقتصادی را هر چه پر رنگ تر نمود.بعد از این اختلاس بزرگ با تمام پیامدهایش- در اذهان مردم کوچه و بازار تا کارشناسان اقتصادی کشور -این سوال نقش بست که آیا نمیشود قبل از گسترده شدن و بالا رفتن حجم اختلاس و تخلف مالی-هر چه زودتر حتی قبل از اینکه مسئله رسانه ای شود-به وضع اخلال گران اقتصادی رسیدگی نمود و آنها را به دست قانون و عدالت سپرد؟متاسفانه بر اثر غفلت دوستان-باندهای موسوم به اصلاح طلبان در مراکز حساس سیاسی و اقتصادی و نظارتی کشور سکنی گزیدند و حلقه پیدا و پنهان این جریانهای آلوده-در دوران رفسنجانی و بویژه محمد خاتمی-موجب آماده شدن بستر فساد اقتصادی و دریافت مجوزهای طلایی-وامهای میلیاردی و…توسط اخلالگران فاسد شدند.به عنوان نمونه بسیار مهم آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون عضو کمیته مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!)و افراد حزبی اصلاح طلب دیگر نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی و…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-مخابرات-ایران خودرو و…نمود.برای باز شدن مطالب به ذکر چند تخلف مالی آقای الف با همکاری نور چشمی اش معروف به آقای ایام؟( تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان} میپردازیم=۱>آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-میدان جانبازان قائم شهر-چشمه سر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود+سوءاستفاده از روزنامه رسمی ؟؟؟با درج آگهی های خرید و فروش وام>اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.۲>آقای الف(جمع)چهارمین کارخانه اش را از پول وامهای بادآورده خود-چند ماه قبل ما بین جاده قائم شهر به ساری-با قیمت کلانی خرید.۳>آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند-از جمله تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و ساختگی-استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ -پرداخت رشوه-و حتی تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش.۴>آقای الف(جمع)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به انها میپردازد.۵>آقای الف(جمع؟!) با یاری{ایام؟!} با تشکیل اسناد جعلی وبا ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟۶>آقای الف علاوه بر خانه های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه هایش مینماید.۷>یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان به سمت میدان امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.////>در اینجا بیان ۲ نکته اساسی و مهم خالی از فایده نمیباشد: نکته اول=با اجرای تام و تمام اصل۴۴+ایجاد بانکداری اسلامی بدون ربا +نظارت ارگانهای موثر و قوی-حتی با رای و دیده بانی مردم بر سازمانها – شرکتها – کارخانه های خصوصی و دولتی و…در حد امکان می توان جلوی اخلال گران اقتصادی ایستاد و مانع کارهای ناصوابشان شد. نکته دوم =با اجرای تام و تمام> فرامین مقام معظم رهبری در فرمان ۸ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی-باید راه سوءاستفاده غارتگران اموال بیت المال و مفسدان مالی و اقتصادی چون آقای {جمع؟!} و آقای{ایام؟!} را کاملا مسدود نمود.انشاءالله.***#//>احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و…?>>>آقایان جمع+ایام و +خانم فرح>این همه ملک و املاک و مال و اموال را ظرف این مدت کوتاه از کجا آورده اید؟؟؟******************************************************************# چند تن از ساکنان استان مازندران-مطلب شماره/۲ . ××× ###بسمه تعالی.با عرض سلامی گرم و دوستانه و آرزوی عمری طولانی همراه با خیر و برکت خدمت مدیریت محترم.در قرآن کریم-سوره آل عمران-آیه۱۰۴میخوانیم=ولتکن منکم امه یدعون الی الخیر و یامرون بالمعروف و ینهون عن المنکر و اولئک هم المفلحون=باید از میان شما گروهی از خردمندان باشند که مردمان رابه نیکوکاری خوانده-آنان را وادار به کار نیک کرده و از کار بد باز دارند-این اندرز دهندگان مردمی رستگارند.+سوره حشر-آیه۹=و من یوق شح نفسه فاولئک هم المفلحون=کسانی که خویشتن را از آزمندی به مال نگاه میدارند-رستگار هستند. + سوره بقره-آیه ۱۲۳=بترسید از روزی که کسی به داد کسی نرسد و از او فدیه و خواهشی پذیرفته نیاید و یاری هم کرده نشوند(و هیچ کس از عذاب خداوند ایشان را باز ندارد). + سوره فجر-آیات۱۴الی۲۰=همانا پروردگار تو در کمینگاه است و کردار و رفتار شما را همی نگرد.(۱۴)آدمی را هر گاه پروردگارش بیازماید و گرامی دارد و او را نعمت دهد شادمان شده-گوید پروردگارم مرا گرامی داشت.(۱۵)اما هر گاه او را بیازماید و روزی را بر او تنگ گیرد-ناله سر داده گوید پروردگارم مرا خوار کرده است.(۱۶)نه چنین است-بلکه شما یتیم را گرامی نمی دارید.(۱۷)و خویشتن را بر غذا دادن به بینوا وادار نمی کنید.(۱۸)و مرده ریگ{مردم را که برای زن و فرزند نیازمند خود گذارده اند}به گستاخی می خورید.(۱۹)و گرد آوردن مال را با آزمندی بسیار دوست دارید.(۲۰)>(منبع=کتاب روح القرآن در توحید و مکارم اخلاق انسان-گزینش و ترجمه=دکتر محمد جواد مشکور-صفحات=۷۸-۷۹-۳۴۲)//حضرت علی {ع} میفرماید=…حذر کنید که دست نعمت بخش-دیده ای بیدار و دقیق دارد که به کوچکترین حساب داده های خود خواهد رسید-و از ذره کاهی به روز باز پرس صرفنظر نخواهد کرد.بهوش باشید-شیرینی دنیا درآن وقت بخوبی احساس میشود که کام تلخ نوشان شیرین گردد و نوای بینوایان آماده شود…. ای آنانی که حق بینوایان بردید و مال بیوه زنان بر ربودید-از اشک چشم {درهم}اندوختید و از خون دل-سکه دینار زدید-بترسید از آن روز که در دیدگان اشک بخشکد و در سینه ها خون نماند.اینجاست که صاحبان اشک و خون بدنبال کالای خویش به جستجو افتند و سود خود را تا آخرین پیکر در این سودا مطالبه نمایند…اینقدر در جمع مال حرص مزنید و این همه در پایمال کردن حقوق مردم افراط منمایید. مگذارید که لقمه مسموم حرام از گلوی شما فرو رود-چون خداوند متعال نام آن لقمه را آتش گذاشته است!شکمهای آتش انبار-چه زود خرمن هستی آتشخوار را خاکستر کنند و شرار فتنه و آشوب در جهان برافروزند.درهمه حال بخدا پناه میبریم! + حضرت علی(ع) جایی دیگر در مورد مالداران حق ستیز میفرماید=روزگاری فرا خواهد رسید که مال مالدار بر گردن وی وبال گردد و همچون ماری جانگزای جان او را بگزد-زیرا از فرمان الهی سر بپیچید و سر نافرمانی گرفت…+ شمشیر من همیشه بروی آنانی است که دست بخون و مال دیگران آلوده اند-بر آهیخته است. + در تقسیم بیت المال اشراف قریش برخلاف انتظار-خود را با دیگران مساوی دیدند و بر آشفتند-امیر المومنین علی{ع} فرمود=…به شما چنین گفتم=مرامعاف دارید و مانند همیشه دیگری را برای این مسئولیت بزرگ که به هزاران رنگ قابل تغییر است انتخاب کنید….آری بگذارید دیگری امیر شود و من مانند یک وزیر به کشور شما کمک کنم-زیرا در آن روز که من زمام توده را بدست گیرم به طبقات عیانی که مولود سازمان کثیف و آلوده پیشین است احترام نمیگذارم و به گله اشراف گوش نمیکنم و همه را با همان چشم که خداوند- نگران است نظر میکنم…اموالی که به خداوند متعال تعلق دارد مقتضی است بین بندگانش سیاه و سفید-آقا و خدمتکار-با تمام مساوات تقسیم گردد.آنانی که در مال خداوند بمنظور خود شیرینی-اسراف روا میدارند و حق را در محلش نمیگذارند-در آخرت به دقت بازپرس میشوند و نیز در دنیا از سپاسگزاری مردمی که مگس آسا به گرد هر حلوایی چرخ میخورند محروم میمانند.باش تا آنروز که تهی دست و مستمند شوی-آنگاه خواهی دانست که یاران شیرینکار و متملق چگونه از دور تو پراکنده میشوند و ترا تنها میگذارند….ای محرمان اسرار و شریکهای غم و شادی من شما باید مانند سپر در روزهای سختی از حقوق بینوایان دفاع کنید.شما باید در رسوم عدالت کمک و پشتیبان من باشید…من باید مقرارات اسلام و احکام قرآن را بدقت عمل نمایم و مردمان ستمگار و متخلف را هر که باشند به کیفر کردارشان برسانم. + گمنامی از امیر المومنین تمنا کرد که او را اندرزی چند گوید.در اجابت تقاضای او علی {ع}چنین فرمود=…از آن ریاکاران دروغزن بدور باش که ظاهری آرام و آهسته دارند ولی در نهاد همچون عفریتی خونخوار به فرصت نشسته اند تا کی ساده دلی بدام آنها در افتد و شیفته فریب و نیرنگ آنان گردد…. + حضرت علی{ع} به یکی از یارانش فرمود= ننگ باد ترا که سیر بخوابی و در کنار تو جمعی گرسنگان بنالند. + …اما قصری که پایه آن بر شالوده ظلم و ستم قرار گیرد و در استخر زلالش خون دل بیچارگان موج زند-در لابلای خشت آن عمارت هزاران امید و آرزو از این و آن محو و ناچیز گردد-هم در این جهان جهنمی است که آه دل مستمندان از کانون نامبارکش شعله زده و در سریعترین مدت خرمن هستی ستمکاران را خاکستر خواهد کرد. + …باز هم به هر چه مقدس است قسم- پولهایی که از ثروت دیگران بکابین زنان رفته و قباله های املاک بدان وسیله تنظیم شده است-به دست عدالت ما باز گرفته خواهد شد و آن اسناد و مدارک را که به امضای ظلم ننگین است-به هیچ رسمیت نخواهیم شناخت.(کتاب سخنان علی-ع- از نهج البلاغه-ترجمه=استاد جواد فاضل-صفحات=۲۹-۵۰-۵۴-۵۵-۵۷-۶۸-۱۹۰-۱۹۱-۱۹۲-۷۵۲)////>از خدای فریاد رس مظلومان و دردمندان-رسیدگی به وضع مالی متخلفان و اخلال گران اقتصادی را خواهانیم.در این جا به گوشه ای دیگر از تخلفات مالی و اقتصادی آقای الف معروف به>{ جمع کننده اموال مردم و بیت المال} با کمک نور چشمی اش >معروف به {سیاه و تار کننده /ایام/ خوش جوانان و کارگران }میپردازیم : ۱-آقای الف{جمع؟!}با شگردهای گوناگون از پرداخت مالیات و بدهی وامهای کلان برخی از بانکها میگریزد.الف برای فرار از پرداخت کامل مالیات به روشهایی این چنینی دست میزند=تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش+تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام ساختگی به منظور نشان دادن به مامور مالیات+استفاده از اسمهای مجهول هنگام خرید از شرکتها و کارخانجات دیگر+دادن رشوه +فاکتورهای صوری و…//آقای (جمع؟!)برای شانه خالی کردن و نپرداختن پول برخی از وامهایش اقدام به تشکیل اسناد جعلی -ورشکستگی فلان شرکت یا فلان کارخانه با کمک نور چشمی اش یعنی> آقای ایام؟!و…مینماید.الف برای نپرداختن برخی از بدهیهای سنگینش به بانکها بابت وامهای کلانش-اقدام به دریافت جواز شرکت و یا مغازه های پوششی به نام کارگران ساده دل مینماید. ۲ -الف تا کنون با انواع روشهای غیر قانونی و ناجوانمردانه موجب ورشکستگی و آسیب مالی برخی از همکارانش شد.۳-آقای الف که خود را به ریا حاج …؟!مینامد-از محل وامهای بادآورده اش به مشتریان ساده دلی که توسط وی آسیب مالی دیده اند-وام ربوی{نزول-ربا-پول بالا}میدهد.۴-حاج …؟! که بویی از مسلمانی و انسانیت نبرده است موجب ورشکستگی و آسیب مالی> دو جوان و برادر بازاری به نامهای بهروز و ذبیح الله روهنده قادیکلایی شد.آن دو برادر از غصه و استرس و فشار طلبکاران؟!دق کردند و هم اکنون در زیر خروارها خاک سرد{قبرستان سید نظام قائم شهر}آرمیده اند.۵-حاج …؟!={جمع؟!}با همکاری ایام؟! و فرح در محلهایی مانند> انباری در چشمه سر قائم شهر و> خانه ویلایی؟! و محل خلافکاری آقای ایام؟!درروستای میارود-اقدام به پودر نمودن بلوط و ماش مینمایند و آنرا درون فلفل مخلوط مینمایند.۶-آقای الف با خرید ۱تن خاکه چای از آقای…درون چای…خاکه چای و…میریزد تا با افزایش وزن سود هنگفتی ببرد؟؟؟۷-الف و ایام؟!و فرح درون انواع حبوبات و ادویه جات از جمله نخودلوبیا-عدس-لپه-فلفل-زردچوبه-سویا-چای و…آت وآشغال-مواد آلوده و وزن پر کن آلوده و غیر بهداشتی میریزند.۸-آقای ایام؟! در محصول سس مایونز و گچاپ؟از روغن و مواد تاریخ گذشته-همراه با اسانس و مواد خوشبو کننده به منظور رو نشدن دستش استفاده میکند.۹-الف{جمع؟!}+ ایام؟! +عاطفه+ فرح با انواع روشها میکوشند تا دیگر هیچ سایتی نظرات ما و دیگرانی که در مورد آنها نوشته اند-انتشار نیابد و مدیریت سایت نظرات قبلی را حذف نماید.آنها از دروغ و برچسب زدن تا تمنا و خواهش+و یا از موضع قدرت با کمک دوستان حزبی اصلاح طلب؟!متوسط و ارشد نزدیک و یا وابسته به کروبی -هاشمی رفسنجانی و خاتمی> تا بی ادبی و ناسزا به نویسندگان مطالب و…درصدد فرافکنی و انحراف اذهان از تخلفات مالی و اقصادی بیشمار آقایان الف+ایام؟! و خانمها عاطفه+ فرح میباشند.+آقایان جمع؟!+ایام؟! پشت افراد مذهبی و بانفوذ پنهان میشوند-تا از دست قانون و عدالت بگریزند.آنها با فریب افراد بانفوذ و مذهبی با انواع دروغها و برچسبها و منافق صفتی ها درصدد این میباشند تا از انتشار مطالب افشاگرانه بر علیه خودشان{جمع+ایام و…}جلوگیری نمایند؟؟؟۱۰-ما چند تن از کارگران-دانشجویان و کارمندان ساکن استان مازندران از مسئولان مربوطه نظارتی و قضایی خالصانه و دردمندانه خواهشمندیم تا دیر نشده و آقایان الف{جمع؟!}+ایام؟! و خانمها عاطفه + فرح> مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند و به خانه هایشان در دوبی و کشورهای اروپایی نرفته اند-به حساب تخلفات مالی و اقتصادی شان رسیدگی شود.متشکریم.یا علی(ع)مدد.{احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …؟>>>آقایان جمع؟!+ایام؟!و خانمها عاطفه + فرح فرزندان محمد علی؟!>>>از کجا آورده اید؟؟؟}والسلام.***********************************************************چند تن از ساکنان استان مازندران-مطلب شماره/۳٫

  چند تن از ساکنان استان مازندران :هل من ناصر ینصرنی؟=آیا فریاد رسی است به فریاد ما برسد؟؟؟؟؟

  بسمه تعالی.حضرت علی-ع-میفرماید=ازمعاشرت با فرومایه گان واراذل بپرهیزید که اینها ازخدانمیترسندوبیشتردشمنان ما ازهمین گروهند.+مستی۴نوع است=مستی شراب-مستی مال-مستی خواب-و مستی قدرت.+وکسانی که به ماتمسک میجویندبرنده اندوبه ماملحق میشوندوهرکه راهی جزراه ما بپیماید به هلاکت خواهدرسید.+هرکه قلبا مارادوست بدارد و بازبان
  هم ما را یاری نماید و یا با دشمنان ما
  بجنگد-باماودرجه مادربهشت خواهدبود.{کتاب پرتوی ازبیکران علم علی-ع-صفحات۲۵۲-۲۵۳-۲۵۸نوشته=محمدرضا حکیمی}.با عرض بهترین سلامها و آرزوها همراه با عمری طولانی خدمت مدیریت محترم و همه هموطنان آزاد اندیش ایرانی. بانزدیک شدن انتخابات مجلس نهم تکاپوی عجیبی دربین افرادواحزاب موسوم به اصلاح طلب بوجود آمده است.حالاچراسبزهایی که آزمایش خودرادرسینه تاریخ پرافتخارایران زمین-بد پس داده اند-اینگونه لجام گسیخته و سراسیمه وار برای دستیابی به صندلیهای مجلس خیزبرداشته اند-خودمطلب مفصلی است که ازحوصله این بحث خارج است.ولی آن مسئله ای که برای همه مردم آزاد اندیش ایران به اثبات رسیده این میباشدکه-سبزهای وطنی روسیاه دستشان برای هم مسلکیهای خوددرخارج هم- روشده است و این افراد وگروههای موسوم به سبز از دو سو موردفشاروافشاگری یاانتقادواقع شده اند.همفکران خارجی آنهارا به عدم اعتقاد به آزادی در دوران تصدییشان محکوم می نمایند و از دیگر سو همفکران داخلی- آنها را به سالوس وریاکاری برای موج سواری و بهره برداری-ازجریانات بعدازانتخابات ریاست جمهوری سال۱۳۸۸متهم میکنند.گذشته ازاین دو سنخ تفکر-آن موضوعی که اساسی ومهم میباشد این است که -افراد وگروههای سبزاصلاح طلب؟! نه هیچ اعتقادی به آزادی وکرامت انسانی دارند و نه در دوران تصدییشان بر ارگانهای مختلف – کار و عملکردی مردمی آنچنان که امروز از دیگران طلب میکنند-انجام نداده اند.برای طولانی نشدن بحثمان به برخی از نمونه های دسیسه گری سیاسی و تخلفات مالی و اخلال گری اقتصادی جریانات به اصطلاح سبز میپردازیم : //>آقای الف معروف به {جمع کننده اموال مردم و بیت المال و استثمار کننده کارگران و خیانت کننده به حق الناس و …} و + نور چشمی اش معروف به ایام= {سیاه و تار کننده- ایام- خوش کارگران و جوانان و سخنگو و همه کاره آقای جمع؟!} که در فساد وتخلفات مالی واقتصادی گوی سبقت را از آقای جمع؟! ربوده است-با کمک خستگی ناپذیر دوستان اصلاح طلبشان و بخصوص یکی از اعضای مرکزیت حزب اعتماد ملی؟!شیخ مهدی کروبی به ثروت و سرمایه بادآورده میلیاردی-همراه با وامهای بیشمار وکلان صدها میلیاردی و صدها قطعه انبار-مغازه-شرکت-ویلا-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-۲۰متری چشمه-پرژی کلا-جاده نظامی_میارود-دوبی-کشورهای اروپایی-میدان جانبازان قائم شهر-چشمه سر-۴کارخانه و …دست یافتند. //>آقای الف در نشست انتخاباتی آخرینش با آقای؟ و دیگر دوستان اصلاح طلب نزدیک به کروبی و رفسنجانی- به تصمیمات متفق القول زیر دست یافتند : ۱-در ابتدا قرار شد آقای {ایام؟!} را کاندیدای نماینده مجلس از قائم شهر نمایند-که نهایتا به دلیل فساد مالی و اخلاقی آقای {ایام}؟!این طرح به نتیجه نرسید.۲- در وهله دوم قرار شد آقای؟یکی از اعضای ارشد حزب اعتماد ملی؟! و چند نفر دیگر خود را نماینده نمایند-اگر توسط شورای نگهبان تایید شدند-که هیچ-ولی در غیر اینصورت با همکاری مالی و تبلیغاتی آقای الف صاحب۴کارخانه و نورچشمی اش معروف به{ایام؟!}با اشک و زاری دروغین و جنگ زرگری فریاد وامسلمانا سر دهند-که ای ملت حق ما اصلاح طلبان را خوردند و…۳-در وهله سوم قرار شد از یک یا دو نماینده ناشناخته و یا کمتر شناخته شده-استفاده نمایند. ۴- آقای؟عضو ارشد حزب شیخ مهدی کروبی مصرانه و پیگیرانه تر از دفعات قبل از الف و ایام؟!خواست که از حمایت مالی و اقتصادی از وی و همفکرانش مانند گذشته دریغ نورزند.۵-با نزدیک شدن انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی آقایان جمع؟!+ایام؟!به تصمیمات دیگری هم دست یافتند-که به گوشه کوچکی از آن اشاره میکنیم و میگذریم=آقایان الف و ایام از کاندیدای ناشناخته اصلاح طلب حمایت مالی و تبلیغاتی مینمایند؟! + آقایان جمع؟!+ایام؟! در صدد سوءاستفاده از افراد موجه و غیر سیاسی هستند-تا با فریب آنها مانند قبل به مطامع شیطانی سیاسی و مادی دنیوی خود دست یابند. + چاپ برگه ها-جزوات-بروشورها و عکسهای بزرگ تمام رنگی و گران قیمت توسط جمع و ایام و پخش آن در بین کارگران و زیر دستان آقای الف{جمع؟!+ایام؟! +فرح + عاطفه در هنگام شروع تبلیغات درآینده نزدیک> یکی از خوش خدمتی های آنها به افراد سبز اصلاح طلب میباشد. + پرداخت ۵۰۰ هزار تومان وام به کارگران کارخانه های آقای جمع؟! و دادن اهدایی به کارگران همچون اهدای پارچه کت و شلوار مردانه و زنانه-لوازم خانگی و…مانند دوره های قبل بویژه انتخابات مجلس ششم و انتخابات ریاست جمهوری سال۸۸-به منظور رای دادن کارگران و خانواده هایشان به افراد مورد نظر آقای جمع و ایام و خانمها فرح و عاطفه. + دادن شامهای انتخاباتی و تبلیغاتی-حتی با سوءاستفاده فرصت طلبانه و ریاکارانه از مراسمهای مذهبی و… + آماده نمودن وانت و اتوموبیل- همراه با راننده به منظور تبلیغات سیار در روزهای تبلیغات در آینده نزدیک +اجاره مغازه ها و ستادهای تبلیغاتی توسط آقایان جمع؟! و ایام؟! از پول وامهای کلان باد آورده- و از ثمره دسترنج و تلاش جوانان و کارگران زن و مرد مستضعف قائم شهر و ساری و…۶-شنیده ها حکایت از کمک مالی صدها میلیون تومانی آقای الف{جمع؟!} به شیخ مهدی کروبی و حزبش در گذشته دارد.الله اعلم.خدا بهتر می داند.۷-آقایان جمع وایام چرا از کاندیدای نا شناخته اصلاح طلب حمایت مالی و خدماتی مینمایید؟؟؟۸-آقای الف{جمع؟!} پول کمکهای مالی و خدماتی به افراد هوادار و وابسته به احزاب نزدیک به کروبی-خاتمی و هاشمی رفسنجانی را از کجا آورده ای؟۹-آقایان جمع؟!+ایام؟!چرا پول وامهای میلیاردی گرفته شده از کیسه بیت المال و مردم را->خرج خرید خانه و زمینهای بیشمار در بهترین نقاط خوش آب وهوای ایران-دوبی وکشورهای اروپایی نموده اید؟؟؟ ۱۰-در آخر این مبحث از مسئولان محترم قضایی بویژه ریاست محترم قوه قضاییه و همچنین سخنگوی محترم قوه قضاییه- حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای دردمندانه خواهشمندیم تا زمانی که آقایان جمع+ایام از کشور ایران مانند خاوری نگریخته اند-به حساب تخلفات و مفاسد اقتصادی بیشمارشان رسیدگی نمایید.متشکریم.{احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …>>>آقایان جمع؟! + ایام؟! و خانمها عاطفه + فرح> >ای هواداران سبز اصلاح طلب؟!>>>از کجا آورده اید؟؟؟}-والسلام.*****************************************************************#چند تن از ساکنان استان مازندران-مطلب شماره/۴ . ××× بسم الله الرحمن الرحیم.با عرض سلام و آرزوی سلامتی پایدار خدمت مدیریت عزیز و محترم . //>کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا.توجه-توجه-مهم+مهم=حضرت علی(ع)در نهج البلاغه-خطبه۱۲۶میفرماید=حتی اگر این ثروت از آن من بود-آنرا بین مردم بطور مساوی تقسیم میکردم-چه رسد به اینکه ثروتهااز آن خدا است-وحق طبیعی مردم است که از آن بطور مساوی بهره مند شوند.//حضرت محمد(ص)فرمود=ما جاع فقیر الا متع به غنی=هیچ تهی دستی گرسنه نماند-مگر آنکه ثروتمندی سهم او را به غارت برد.//حضرت علی(ع)درباره زر اندوزان رباخوارمیفرماید =بخدا قسم ربا در میان این امت مخفی تراست از جای پای مورچه که بروی تخته سنگی راه میرود-ایمان خود را با صداقت حفظ کنید.تاجر فاجر است و فاجر در آتش-مگر کسیکه بر طبق حق بگیردو بر طبق حق بدهد.//در قرآن کریم-سوره اعراف-قسمتی از آیه۱۳۷-میخوانیم=واورثنا القوم الذین کانوا یستضعفون مشارق الارض ومغاربها التی بارکنا فیها=تمام زمین پربرکت خدا از شرق تا غرب -میراث طبقه مستضعف است.//+درسوره نجم میخوانیم=وان لیس للانسان الا ما سعی=واینکه برای انسان هیچ چیز نیست-مگر آنچه برای آن کوشیده است.//+سوره نساء-آیه۳۲= …برای زنان ومردان نصیبی است از آنچه کسب کردند…//ودر کتاب مقدس قرآن کریم-سوره مدثر-آیه۳۸=هر کس مرهون آن چیزی است که خود کسب کرده است.-رسول خدا فرمود=ملعون کسی است که به حساب مردم-زندگی کند.{وسایل الشیعه-ج۲-ص۵۳}//قرآن کریم-سوره بنی اسرائیل-آیه۲۷=آنها که مال را بیهوده صرف میکنند-برادران شیطانند.//حضرت علی(ع)میفرماید=هیچ تهیدست محرومی گرسنه نمیشود-مگر آنکه سهم او در خوشگذرانی ثروتمندی صرف میگردد-وخدا این طبقه را مورد مواخذه ومسئولیت قرار خواهد داد.{نهج البلاغه-شرح محمد عبده}-//>در قسمتی از دومین سخنرانی امام حسین(ع) در روز عاشورا چنین میخوانیم=ویلکم ما علیکم ان تنصتوا الی فتسمعوا قولی….=وای بر شما چرا گوش فرا نمیدهید تا گفتارم را که شما را به رشد و سعادت فرامیخوانم-بشنوید-هر کس از من پیروی کند خوشبخت و سعادتمند است وهر کس عصیان و مخالفت ورزد از هلاک شدگان است….آری در اثر لقمه حرامی که بدست شما رسیده و در اثر غذاهای حرام و لقمه های غیر مشروعی که شکمهای شما از ان انباشته شده است-که خدا اینچنین بر دلهای شما مهر سکوت زده است-وای بر شما آیا ساکت نمیشوید؟//بعد از اینکه سکوت بر لشگریان عمر سعد حاکم گردید امام(ع)چنین فرمود =…ای مردم ننگ و ذلت و حزن و حسرت برشماباد- که با اشتیاق فراوان ما را به یاری خود خواندید و آنگاه که به فریاد شما جواب مثبت داده و به سرعت بسوی شما شتافتیم-شمشیرهای را که از خود ما بود بر علیه ما بکار گرفتید و آتش فتنه ای را که دشمن مشترک بر افروخته بود-بر علیه ما شعله ور ساختید-و به حمایت و پشتیبانی بپا خواستید-بدون اینکه این دشمنان -قدم عدل و دادی به نفع شما بردارند و یا امید خیری در آنان داشته باشید-مگر لقمه حرامی از دنیا که به شما رسانیده اند- ومختصر عیش و زندگی ذلت باری که چشم طمع به آن دوخته اید…رویتان سیاه که شما از سرکشان امت و از ته ماندگان احزاب فاسد هستید که قرآن را پشت سر انداخته اید- از دماغ شیطان در افتاده اید -از گروه جنایتکاران و تحریف کنندگان کتاب و خاموش کنندگان سنن میباشید که فرزندان پیامبران را میکشید و نسل اوصیاء را از بین میبرید-شما از لا حق کنندگان زنا زادگان به نسبت – و اذیت کنندگان مومنان و فریاد رس پیشوای استهزاءگران میباشید-که قرآن را مورد استهزاء و مسخره خویش قرار میدهند….آگاه باشید که این فرومایه (ابن زیاد)فرزند فرومایه مرا در بین دو راهی شمشیر و ذلت قرار داده است-{ و هیهات منا الذله }= و هیهات که ما به زیر بار ذلت برویم…(کتاب سخنان حسین بن علی-ع-از مدینه تا کربلا-محمد صادق نجمی-صفحات=۲۳۴+۲۳۵+۲۳۸)//>بعد از شهادت گروهی از یاران امام حسین(ع) آنحضرت محاسن شریفش را بدست گرفت و فرمود = …آگاه باشید- به خدا سوگند من به هیچ یک از خواسته های اینها جواب مثبت نخواهم داد -تا اینکه در حالیکه به خون خویش خضاب شده ام به لقای خدایم نائل گردم.حسین بن علی(ع) سپس با صدای بلند فرمود = آیا فریاد رسی نیست که به فریاد ما برسد -آیا کسی نیست که از حرم رسول خدا دفاع کند؟؟؟>این سخن گرانقدر امام حسین(ع)سرور و سالار شهیدان و آزادگان جهان- برای آن زمان یا مقطع خاصی نمیباشد-بلکه این گفتار الهی گونه -مربوط به انسانهای طول تاریخ حیات است-آنهایی که با هر گونه حق خوری-عیاشی-فتنه گری-فساد مالی-حیف و میل اموال عمومی -و آزار و ستمگری مخالفند- //>حضرت امام صادق میفرماید=کل شهر محرم-کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا=هر ماهی محرم وهر روزی عاشورا وهر زمینی کربلاست.//>ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجات=حسین چراغ هدایت وکشتی نجات است.//>امام حسین(ع)فرمود=خط الموت علی ولد آدم- مخط القلاده علی جید الفتاه=مرگ بر گردن فرزند آدم- زیبایی گردنبندی است برگردن دختری جوان.// حضرت علی(ع)میفرماید= مال زیاد حساب زیاد پس دادن لازم میکند+ بدکار هدف سرزنش است.+طمع خوار میکند+بدکاره- بدی خود را ظاهر میکند.+لال بودن بهتر از دروغگویی است.+مالها را حوادث غارت میکند.+مال آسایش وارث است. + حساب را باید قبل از عقاب تصفیه کرد. + حرص- علامت فقر است. + آخر ستم پشیمانی است. + تکبر کردن در هنگام ریاست-خواری دیدن در وقت انفصال است. + مردم در کارها دو جور عمل کننده اند-یکی آنها که عمر خود را در سود دیگران تباه کنند-و دیگر آنکه برای بعد از حیات خود کار میکند-و این آنکس است که دنیا و آخرت را با هم جمع کرده است. + مومن-دنیا را فدای دینش میکند و بدکار-دینش را فدای دنیایش میسازد. + بترسید از آن خدا که اگر بگوییدمیشنود-و میداند اگر پنهان بکنید. + بترسید از کریمی که گرسنه شده است- و از لئیمی که سیر شده است. + از دورو {ریاکار}بپرهیز-که دورو با آبرو نمیشود. + کجایند آنها که لشکرها جمع کرده میگفتند قویتر از ما نمیباشد؟؟؟ + کجاست آنکس که کوشید و زیاد کرد و-جمع-نمود و شمرد-پس تا کی مغرور کند شما را سراب آرزوها-تا کی بفریبد شما را اعمال شما. + مکاران و ناسپاسان اهل آتشند. + اینهاست از صفات منافقین= به خوشیها حسد میبرند-بلا را زیاد میخواهند و امیدوارها را ناامید میکنند. + چه بسا خاطر جمع که پریشان شد.+ ثروت عاقل-علم اوست- و ثروت جاهل مال او. + مال زیاد گناهها را میرویاند-و دل را تباه میکند. + حضرت علی (ع)درباره خود میفرماید= اگر بینی مومن را میزدم که مرا دشمن بدارد-دشمن نمیداشت.وهر آینه دنیا را به منافق میبخشیدم که مرا دوست بدارد-دوست نمیداشت. + هر که دنبال هوس رفت-نابود شد. + هر که به یتیم ستم کرد- به اولادش ستم شد. + هر که با حق دشمنی کند خوار میشود. + اگر منافق را حاجت روا نکنی-در عین اظهار دوستی هجوت میکند. + فریب دادن پست فطرتیست. + جمع کننده مال-غم جمع میکند.+در سالم ماندن از فتنه ها از خداوند مسئلت بجویید.{(منبع=کتاب علی-ع-نوشته>جعفر شهری-صفحات=۳۷۲>الی۳۸۸)}//۱> آقایان الف{ جمع کننده اموال مردم وبیت المال}+ایام(تباه کننده-ایام-خوش جوانان و کارگران)>فکر نکنید ما محتاج بخششی از طرف شما هستیم-ما به شماخورندگان حق وحقوق زیر دستان- و استثمارکننده کارگران -با فریادی بلند ورسا میگوییم =هیهات منا الذله=هیهات که ما به زیر بارذلت برویم.//> بعداز تخلف بی سابقه در سیستم بانکی کشور که به اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی معروف شد-لزوم مبارزه سفت و سختر با مفسدان اقتصادی را هر چه پر رنگ تر نمود.بعد از این اختلاس بزرگ با تمام پیامدهایش- در اذهان مردم کوچه و بازار تا کارشناسان اقتصادی کشور -این سوال نقش بست که آیا نمیشود قبل از گسترده شدن و بالا رفتن حجم اختلاس و تخلف مالی-هر چه زودتر حتی قبل از اینکه مسئله رسانه ای شود-به وضع اخلال گران اقتصادی رسیدگی نمود و آنها را به دست قانون و عدالت سپرد؟متاسفانه بر اثر غفلت دوستان-باندهای موسوم به اصلاح طلبان در مراکز حساس سیاسی و اقتصادی و نظارتی کشور سکنی گزیدند و حلقه پیدا و پنهان این جریانهای آلوده-در دوران رفسنجانی و بویژه محمد خاتمی-موجب آماده شدن بستر فساد اقتصادی و دریافت مجوزهای طلایی-وامهای میلیاردی و…توسط اخلالگران فاسد شدند.به عنوان نمونه بسیار مهم آقای الف(جمع کننده دارایی و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افراد حزبی وابسته به شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!)و افراد حزبی اصلاح طلب دیگر نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی و…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-مخابرات-ایران خودرو -بانکهای مختلف استان مازندران-و…نمود.برای باز شدن مطالب به ذکر چند تخلف مالی آقای الف با همکاری نور چشمی اش معروف به آقای ایام؟( تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان} میپردازیم=۱>آقای الف یا همان -جمع کننده اموال مردم و بیت المال- به یاری دوستان اصلاح طلبش>وامهای دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعددی دریافت نموده است.از جمله چند سال قبل یک وام میلیاردی -برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در بشل دریافت نموده است-ولی به جای ساخت کارخانه پول آنرا خرج خرید دهها ودهها قطعه انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-میدان جانبازان قائم شهر-چشمه سر و…نموده است. + //> آقای الف مبلغ۳۸۰میلیون تومان برای ورشکستگی و آسیب مالی زدن به رقبایش خرج نمود. + آقای الف با خرید سلفون و کارتن با طرح بسته بندی{رقیبش} >و پر کردن انواع حبوبات آلوده-نامرغوب-و پر از خاک و …موجب آسیب مالی شدیدی به یکی از همکارانش شد.؟ + //>الف با کمک آقای ایام؟!= (تباه کننده ایام جوانان و کارگران)>صدها قطعه زمین افراد ورشکست شده- یا نیازمند پول را با قیمت پایین خریداری نمود. + منبع مالی خرید زمین و خانه های ارزان قیمت-از وامهای بیشمارش تامین شده است.//>آقای الف همیشه قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان-محصولاتی چون=کشمش-کشک-سس-چای-ماکارونی و… را احتکار مینماید تا همزمان با افزایش قیمت و بالا رفتن تقاضای مردم-آن کالاها را بفروشد و سود زیادی به جیب بزند.//> آقای الف با خرید تولیدات یک ساله چند کالا- با طرح و نام اختصاصی و پیشنهادی خود- از کارخانجات مختلف>سودهای زیادی را بدست آورد.//۲>الف از پول وامهای کلانش به مشتریان و کسانی که آسیب مالی توسط وی دیده اند -وام ربا میدهد./۳>آقای (جمع)تاکنون موجب آسیب مالی به مشتریان ساده دل شده است.به عنوان نمونه جوان مغازه داری که سالها مشتریش بود -در مقطعی به دلیل مشکل مالی قادر به پرداخت بدهکاریش در زمان مشخص -نشده بود.درآنزمان (جمع)با بکار گیری شخصی با هویت ناشناس و جعلی چند مرتبه از آن جوان خرید میکند-بعد از کسب اعتماد دهها میلیون تومان پول جوان را نمیپردازد.در این شرایط آقای الف با قیافه ای حق به جانب برای به اصطلاح کمک -مبلغ ۳۲ میلیون به جوان وام ربا میدهد-و نزدیک۱۰۰میلیون تومان چک و سفته از جوان دریافت میدارد-که هم اکنون موجب بدبختی و انزوای جوان مغازه دار شده است.//۴>آقای الف صاحب ۴کارخانه میباشد.//۵>الف با یک واسطه اسپانسر تربیت بدنی؟شده است .وی با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی -و در اقدامی غیر قانونی -تحت عناوینی دروغین با خرج بیت المال به کشورهایی نظیر چین-روسیه-آلمان-فرانسه-سوئد-تایلند و…مسافرتهای مکرر مینماید.//۶>آقای الف برای عدم پرداخت حقوق قانونی کارگران و زیر دستانش از شگردهایی این چنینی استفاده مینماید=استفاده از کارگران قرار دادی+استفاده از کارگران روز مزد+به کار گرفتن زنان خانه دار مستضعف-با حقوقی بسیار پایین+وی برای سوء استفاده از کارگران قرار دادی -در اولین روز شروع کار اقدام به گرفتن امضاهای اجباری زیر برگه های دروغین ۶ماهه یا یک ساله-مبنی بر پرداخت کامل حقوق و خدمات و مزایا توسط کارگران مینماید.//۷>آقای(جمع)در یکی از مناطق خوش و آب و هوای آلاشت بیش از۱۰۰قطعه زمین دارد.وی با کلاهبرداری-زمین خواری و عدم پرداخت پول کافی-به فروشنده موجب آسیب مالی و در نهایت شکایت شاکی یا شاکیان شده است. ایام؟! نیز در آلاشت دهها قطعه زمین دارد -ایام؟!دهها قطعه از زمینهایش را تا کنون فروخته است.//۸> آقای الف در یکی از شهرهای ایران-بیش از ۱۰خانه و مغازه دارد.//۹>آقای الف{جمع} علاوه بر ویلاها و اماکن تفریحی شخصی -و خانه های متعدد کوچک و بزرگ یک خانه تجاری و مسکونی به ارزش صدها میلیون تومان دارد-وی بالای آخرین طبقه این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه هایش مینماید.//۱۰>سالها قبل یک قطعه زمینش واقع در میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان امام-بیش از یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان ارزش داشت-؟؟؟برای خرید آن ملک آمدند ولی (جمع)مبلغی بالا را پیشنهاد کرد.قیمت فعلی این زمین نزدیک ۲میلیارد تومان بر آورد میشود؟//۱۱>الف دور تا دور یکی از کارخانه های مهم و پول سازش را+چند طبقه ساختمان شخصی اش که مقابل شرکت بسته بندی(جمع)میباشد+حتی پنجره های مشرف به خیابان و خانه های همسایه ها را دوربینهای متعدد مدار بسته گذاشت.+همسایه های کارخانه{جمع}>از قرار گرفتن فیلم نوامیسشان در تلفن همراه آقای الف و ایام؟!اعتراض دارند-زیرا وی با دوربینهای مدار بسته اش فیلم نوامیس مردم در حیاط خانه هایشان را به تلفن همراهش انتقال میدهد-وبه دیگران نشان میدهد.//۱۲>الف برای فرار از پرداخت کامل مالیات به روشهایی این چنینی دست میزند=تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه های(جمع)+تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام ساختگی به منظور نشان دادن به مامور مالیات+استفاده از اسمهای مجهول هنگام خرید از شرکتها و کارخانجات دیگر+دادن رشوه و…//۱۳>آقای (جمع)برای شانه خالی کردن و نپرداختن پول برخی از وامهایش اقدام به تشکیل اسناد جعلی -ورشکستگی فلان شرکت یا فلان کارخانه با کمک آقای ایام؟! و…مینماید.//۱۴>الف در روز جمعه ۶آبان۱۳۹۰در هتلی با خرج فراوان و بریز و بپاش مالی به همراه صرف شام-در مراسم قرعه کشی به برخی از مشتریانش جوایزی چون سکه-اتوموبیل-لوازم خانگی-سفر به دوبی و…اهدا نمود.اشکال کار علاوه بر منبع مالی اسراف کاریهایش این بود> وی قبل و بعد از مراسم قرعه کشی دهها گرم از وزن کالاهای بسته بندی اش را کم کرد- و دهها تومان به قیمت کالاهایش افزود.//۱۵>آقای (جمع) برای در امان ماندن از پیگیری قانون و عدالت-با ریاکاری و فرصت طلبی تمام عیار -پشت افراد موجه-مذهبی و با نفوذ پنهان میشود.//۱۶>الف در ریاکای و فرصت طلبی به تمام معنی در ماه محرم اقدام به نصب پارچه های سبز و سیاه در ورودیهای کارخانه هایش می نماید- و در روز تاسوعا و عاشورا به عزاداران راستین حسینی -کیک-خرما-شیر برنج و…میدهد.//۱۷>آقای(جمع)با کمک ایام؟! و دوستانش- به کارهای خلاف قانون و تخلفات مالی و اقتصادی بیشماری دست میزند-از جمله= پراکنده نمودن کارگرانش در کارخانه های مختلف برای عدم تشکیل شورای کارگری+تشکیل اسناد جعلی ورشکستگی برای فرار از مالیات و نپرداختن بدهی برخی از وامهایش به بانکها+بکار گیری زنان کارگر برای پاک کردن انواع حبوبات و انواع ادویه جات-و …در خانه هایشان به منظور به حد نصاب نرسیدن تشکیل شورای کارگری؟به منظور دور زدن قانون+خرج وامهای مکررش برای خرید املاک و خرید جواهرات برای دخترش+استثمار کارگران و زیر دستان+سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی + دریافت وامهای میلیاردی متعدد و…//۱۸>آقای {جمع }و آقای تباه کننده{ ایام} خوش جوانان و کارگران> این پولها را از کجا آورده اید؟شما نه پدر پولداروزمین داری داشتید-{ پدرتان محمد علی که در رژیم سرمایه داری وابسته پهلوی به خاطر الواتی-عیاشی-وفساد آهی در بساط نداشت-ولاجرم کارت مفلسی دریافت نمود.} ونه خود مالی داشتید-چه شد در دوران خاتمی باحمایت وکمک خستگی ناپذیر دوستان اصلاح طلبتان و دوستان اداره ای؟بانکی؟ و…صاحب میلیاردها میلیارد پول ووام شدید؟//۱۹>آقای جمع!موضوع نشست شما با نماینده سابق؟ و… چه بود؟آیا دوست دارید همه چیز افشاء شود؟ آیا قرار است باز مثل همیشه پشت یک نماینده اصلاح طلب؟!ویا افراد موجه دیگر پنهان شوی؟؟؟وبه مقاصد پست دنیوی خود با غارت اموال بیت المال و مردم دست یابی؟؟؟//۲۰>شنیده ها از اهدای صدها میلیون تومانی آقای جمع به شیخ مهدی کروبی حکایت میکند.الله اعلم.//۲۱>آقای الف{جمع} پول کمک صدها میلیون تومانی به حزب اعتمادملی؟!شیخ مهدی کروبی + کمک مالی وخدماتی به یک حزب اصلاح طلب نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی را از کجا آورده ای؟؟؟؟//۲۲>مردم چشمه سر وگونی بافی قائم شهر به شما {جمع؟+ایام؟}فتنه میگویند>که دقیقا درست است >ولی آیا شما کمک کننده وهوادار فتنه گران هم هستید؟؟؟//۲۳>آقایان الف +ایام چرا وچگونه با ریاست جمهور شدن کروبی یا موسوی نانتان در روغن بود؟چرا با ریاست جمهوری آنهااعصابتان آرام ورها بود؟آیا حلقه مفقوده ای ما بین آرامش اعصابتان و به اصطلاح رئیس جمهور شدن موسوی یا کروبی وجود داشت؟؟؟//۲۴>به گفته دوستان نزدیک آقای ایام{سیاه و تار کننده ایام خوش مردم گونی بافی و چشمه سر قائم شهر}>وی در روستای میارود+ساروکلا با دستگاه گنج یاب به دنبال گنج و زیر خاکی میباشد؟؟؟//۲۵>آقای الف به ریا و منافق صفتی خود را حاج الف مینامد.؟! >حاج الف{آقای جمع}؟! نفر اول ودستور دهنده تخلفات میباشد +آقا ایام سخنگو و همه کاره جمع میباشد.//۲۶>آقای الف یا همان -جمع کننده اموال مردم وبیت المال- به یاری دوستان و آشنایان اصلاح طلب حزبی وابسته و هوادار شیخ مهدی کروبی و موسوی و…> وامهای صدها میلیونی- و دهها و بلکه صدها میلیاردی متعددی دریافت نموده است.//>حضرت علی(ع)میفرماید=سرمایه داری سرمایه هوسرانی است.+اینان این مال ربایان از لذت حقیقی بی بهره اند…+شمشیر من همیشه بر سر آنانی است که دست بخون و مال دیگران آلوده اند…+روزگاری فرا خواهد رسید که مال مالدار بر گردن وی وبال گردد…+توانگران در توش و توان خویش دو شریک نامهربان دارند-وارث بر روز فنای آنان چشم دوخته- و حوادث در انتظار فرصت است.+حضرت علی (ع)در جای دیگر در گوشه ای از فرمانش به مالک اشتر میفرماید = تقدیس نمیکنم آن توده را که حق مستمندان را از نیرومندان باز نگیرند…(نهج البلاغه -ترجمه مرحوم استاد جواد فاضل-صفحات۹۸-۵۰-۷۵۲-۵۰۱-۲۷۰-۴۶۸).//>حضرت رسول خدا(ص)میفرماید=ملعون است کسی که به حساب مردم زندگی کند.(وسایل الشیعه-ج۲صفحه۵۳)//>در قرآن کریم -سوره بقره-آیه۱۷۸میخوانیم = ای شما که ایمان آورده اید -از خدا پرواکنید-و اگر براستی مومن شده اید-از ربا هر چه باقی مانده رها کنید- و اگر نکردید پس به خدا و رسول -اعلام جنگ بدهید- و اگر توبه کردید سرمایه هایتان ازآن شماست-نه ستم کنید و نه ستم ببینید. + قرآن کریم-سوره توبه-آیه۳۴ و۳۵= آنانکه طلا و نقره(ثروت و سرمایه)ذخیره میسازند و در راه خدا انفاق نمیکنند-به عذابی دردناک بشارتشان ده. روزی که آن سکه های گداخته را بر پشت و سینه و پیشانی شان بگذارند-و بگویند بچشید آنچه را برای خود ذخیره کردید.+خدای فریاد رس درباره ثروت اندوزان و مالدوستان در سوره همزه میفرماید= وای بر هر نکوهشگر عیب جو-کسیکه مالی جمع کرد و شمردش.پندارد که مالش او را جاودان دارد.نه چنین است-بلکه انداخته شود در حطمه.تو از کجا دانی حطمه چیست؟آتشی خدایی است که بر دلها چیره گردد- و چون ستونهایی کشیده آنانرا بپوشاند و در بر گیرد.//>حضرت علی(ع)فرمود= اموال و ثروتهای عمومی به همه مردم تعلق دارد.//۲۷>خدایا بزرگی وجای حق نشسته ای> از جمع+ایام +فرح+ عاطفه نگذر>که اینها به حق الناس خیانت کردند و دل بیوه زنان-یتیمان-جوانان-وکارگران را شکستند.//>الف+ایام> کارگران وجوانان زیر دست شما از زن ومرد-عرق میریزند-کار میکنند-ولی حق آنها خرج خرید اتوموبیل دهها میلیون تومانی + تفریح ورفتن به ویلاهای خصوصی و دانشگاه آزاد دختر حاج الف؟!(عاطفه خانم)وخرج باشگاه وکلاس زبان و… پسرش عرفان(امیر حسین؟!)و…میشود؟؟؟؟؟//>>آقایان جمع و ایام و خانمها فرح و عاطفه >از مکافات عمل غافل نباشید زیرا= چراغی را که ایزد برفروزد-هر آنکه پف کند ریشه اش بسوزد./// خدایا دعا های همه درد کشیده ها را اجابت نما>دعاهای ما بندگان حقیرت را هم مستجاب گردان.آمین یا رب العالمین.//۲۸>آقایان جمع+ایام>در انتخاباتهای قبلی -بویژه انتخابات مجلس ششم و انتخابات ریاست جمهوری سال۱۳۸۸>به افراد حزبی به اصطلاح اصلاح طلب کمک مالی و خدماتی فراوانی نموده اند.//۲۹>الف کمک مالی و خدماتی کلان به ستادها و افراد اصلاح طلب برای به ریاست جمهوری رسیدن موسوی یا کروبی نموده است.//>توجه+توجه= با نزدیک شدن انتخابات مجلس نهم -آقای (جمع)با نشستهای متعدد در کنار افراد حزبی اصلاح طلب-قرار بر حمایت از افراد ناآشنا و یا کمتر شناخته شده> وابسته فکری به کروبی و موسوی و… همراه با دادن شامهای انتخاباتی و تبلیغاتی در منازل شخصی خودش(جمع)+دادن اهدایی به کارگران کارخانه هایش>به منظور ترغیب کارگران و جوانان زیر دستش> به رای دادن به افراد مورد نظر اصلاح طلب- مینماید.//۳۰> در آخر از نهادهای دست اندرکار انتظار داریم تا زمانی که دیر نشده-وآقایان جمع+ایام> مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-به تخلفات و مفاسد اقتصادی بیشمارشان رسیدگی شود.زیرا آنها ظاهرا با خرید خانه هایی در کشورهای اروپایی و همچنین دوبی >برای بعدها که گرفتار قانون و عدالت نشوند-برنامه ریزی نموده اند.*******//>احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و…؟>>>آقایان جمع+ ایام و خانمها فرح+عاطفه>>>از کجا آورده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟********************************************************#چند تن از ساکنان استان مازندران- مطلب شماره/ ۵٫ ××× چند تن از ساکنان استان مازندران : هل من ناصر ینصرنی؟=آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟؟؟؟؟

  بسم الله الرحمن الرحیم.انشاء الله همه مفسدان- متخلفان و اخلال گران اقتصادی به دادگاه احضار شوند و در کوتاهترین مدت دادگاهی و مجازات شوند. باید به ریشه ها پرداخت .باید از کسانی که این اوضاع را به وجود آورده اند به عنوان مثال پرسید= آقایان الف=جمع؟!+ایام؟!+خانم فرح>مالک و سرپرستان شرکت بسته بندی انواع حبوبات واقع در چشمه سر قائم شهر و + شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده>پژند؟!} و…}- چرا قبل وبعد از مراسم قرعه کشی جمعه ۶آبان ۱۳۹۰در هتلی در قائم شهر> دهها تومان به قیمت کالاهای بسته بندیتان افزودید و دهها گرم از وزن کالاهای بسته بندی اتان را کم کردید؟ اقای (جمع…)چرا از زیر بار مالیات فرار میکنی؟چرا با روشهای گوناگونی چون -فاکتورهای صوری-اسمهای جعلی-تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایت-در صدد نپرداختن مالیات هستی؟چرا پول وامهای> دهها و بلکه صدها میلیاردیت را برای ساخت کارخانه بشل گرف

 23. چند تن از اهالی قائم شهر و ساری/2 می‌گه:

  ادامه مطالب بالا>… گرفتی >خرج خرید دهها ودهها قطعه خانه و زمین درآلاشت-بهنمیر-چشمه سر-میدان جانبازان قائم شهر و…نموده ای؟چرا از پولهای بادآورده ربا می دهی و در عین حال مزورانه در ماه محرم(ماه پیروزی خون بر شمشیر)پرچمهای سرخ و سیاه را در ورودی کارخانه هایت نصب می کنی؟چرا رشوه های ده میلیونی بلکه صد میلیونی به …میدهی ولی اگر یک کارگر دانشجو برای عمل قلب والدینش ۵۰۰هزار تومان بخواهد-از کم پولی ناله سر می دهی؟چرا با شگردهای گوناگون جوانان تحصیل کرده ولی بیکار را استثمار می کنی؟اقای (جمع…)این سرمایه ها را از کجا آورده ای؟اقای (جمع) چگونه شد بعد از ازدواج از شغل دست فروشی و بعد مغازه داری جز- ظرف چند سال با کمک دوستان حزبی هوادار شیخ مهدی کروبی و آقای هاشمی رفسنجانی >صاحب ۴ کارخانه و میلیاردها پول شدی؟پول سفرهای مکررت رابه کشورهایی چون-روسیه-چین-آلمان-فرانسه-تایلند و…را از کجا آورده ای؟سوالمان از دست اندکاران محترم این است- چه وقتی به وضعیت افراد متخلف مالی در شهرهای کوچکی چون قائم شهر و ساری و…مانند آقای{جمع} رسیدگی میشود؟با اینکه این متخلفان پشت افراد مذهبی-موجه-و بانفوذ پنهان میشوند-ولی از دید مردم شهر و روستاههای اطراف پنهان نمیباشند و دستشان رو شده است.برای نمونه چند مطلب در مورد آقای(جمع)کننده مال مردم و صاحب میلیاردها پول نامشروع و استثمار کننده کارگران-دانشجویان کارگر و زیر دستان را مینگاریم/=۱>یک قطعه زمین آقای(جمع)در میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان امام{جنب کارواش رودباری} -سالها قبل بیش از ۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش داشت-؟؟؟برای خرید آن ملک آمدند-ولی(جمع)مبلغ بالایی را پیشنهاد داد.-پول این زمین از وامهای کلان برای ساخت کارخانه ای در بشل و گسترش و پیشرفت شرکت بسته بندی ای (جمع) تامین شد.۲>آقای(جمع)در یکی از روستاهای آلاشت بیش از از ۱۰۰قطعه زمین خریدکه با کم دادن پول زمین به فروشنده و…موجب یایمال شدن حق؟؟؟شدشاکی از وی شکایت کرده است.۳>یکی از کارگران ظاهرا دانشجو که بدلیل اعتراض به عدم پرداخت حقوق قانونی اخراج شده بود-شکایت نمود-و به خاطر باهوشی این دانشجو و دادن یک قرار داد یا سفته -با تاریخ محدود-توانست(جمع)را محکوم کند وبه حکم دادگاه حقش را دریافت کند.۴>آقای(جمع)برای فرار از مالیات به روشهایی چون/فاکتورهای صوری-دفترهای خرید و فروش روزانه ساختگی-استفاده از اسمهای مختلف و…دست میزند.۵>آقای الف-برای تن ندادن به تشکیل شورای کارگری در کارخانه هایش-تعداد بیمه کنندگان را کمتر از تشکیل شورای کارگری مینماید و کارگران خود را در کارخانه هایش پراکنده میکند. اقای (جمع)به افراد…رشوه های میلیونی میدهد. ولی حق وحقوق کارگران بویژه از نوع قرار دادی را کامل نمیپردازد.البته وقتی احساس خطر کند مدتی با کارگران خوش رفتار می شود و کت و شلوار به انها هدیه می دهد ولی وقتی مشکلات بر طرف شدند -با افزایش قیمت کالاهایش و کم کردن وزن کالاهای بسته بندی و… پول هدایا را در می اورد و روز از نو و پولهای ربا وحرام خوردن از نو.درآن زمان هر اعتراضی کارشکنی و کم کاری حساب می شود -و در نهایت حق کارگر یایمال میشود.۶> آقای الف خود را به نیرنگ و ریا حاج الف؟!معرفی میکند و در ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر- پرچمهای سبز و سیاه را در ورودیهای کارخانه هایش نصب میکند و با همکاری خواهرش فرح از جیب مردم مستضعف به عزاداران راستین حسینی شیر برنج و…میدهد.//>>خدایا چرا هر چه سنگه مال پای لنگه؟نه ما اشتباه میکنیم زیرا خدا در سوره رعد آیه۱۱می فرماید=ان الله لا یغیر ما بقوم-حتی یغیروا ما بانفسهم=خداوند سرنوشت هیچ قوم و هیچ انسانی را تغییر نمی دهد -مگر آنکه آنها خود اقدامی نمایند. و حضرت علی(ع)در نهج البلاغه می فرماید=…و اگر نبود عهد و مسئولیتی که خداوند از آگاهان و دانشمندان هر جامعه ای گرفته است که در مقابل شکمبارگی و سیری ظالم و گرسنگی و بدبختی طبقه مظلوم ساکت و خاموش و بی تفاوت نمانند-هرگز خلافت را نمی پذیرفتم.یا علی(ع)مدد.دست حق یار و نگهدارتان باد.پایان.************************************************************************#چند تن از ساکنان استان مازندران- مطلب شماره/۶ . ××× بنام خدای مستضعفان.به کسانی که از آقایان و خانمهای به اصطلاح اصلاح طلب و آقای هاشمی رفسنجانی و افرادی مثل آنها طرفداری میکنند-میگوییم>1-در دوران آقای هاشمی رفسنجانی رانت خوری-دلالی-سوءاستفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی و …کلید خورد و در دوران همفکرش خاتمی به بهره برداری رسید.۲-به عنوان نمونه خدمتتان عرض نماییم-آقای الف>بعد از خدمت سربازی شغل دست فروشی را انتخاب کرد و جنب بیمارستان رازی قائم شهر کمپوت و آدامس و…میفروخت.آقای الف دقیقا مانند این افرادی است که شاعر گفت(جنگ آمد تماشاگر شدند-صلح چون آمد لاله پرپر شدند>با کمک پدرش دست به هر کاری زد> در دهه ۶۰ از خدمت سربازی و رفتن به جبهه جنگ بگریزد نشد-و لاجرم از روی اجبار به خدمت رفت.الف ظاهرا بعد از وقایع انتخابات ریاست جمهوری۱۳۸۸-بخاطر ترس از اجرای عدالت و قانون و گریز از کارهای فتنه گرانه -غیر قانونی و اخلال گری اقتصادی اش با کمک دوستانش؟!مبادرت به گرفتن کارت؟!!!نمود-تا مردم و افراد بانفوذ و مذهبی را بفریبد و در عین حال پنهانی و دور از چشم تیز بین مردم> با کمک دوستان اصلاح طلب حزبی وابسته و نزدیک به هاشمی رفسنجانی-کروبی و خاتمی به مقاصد شوم و شیطانی دنیوی خود دست یابد و گرفتار قانون و عدالت نشود.زهی خیال باطل.-آقای الف چند سال بعد از شغل دست فروشی و مغازه داری معمولی در دوران خاتمی با کمک دوستان اصلاح طلبش؟!بخصوص افراد حزبی نزدیک و وابسته به هاشمی رفسنجانی و یکی از اعضای مرکزیت حزب به اصطلاح اعتماد ملی؟!شیخ مهدی کروبی و…>>>به ثروت و سرمایه میلیاردی و وامهای متعدد کلان دست یافت.۴-به عنوان نمونه او پول یکی از وامهای میلیاردییش برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار بیسکوییت در بشل را خرج خرید صدها قطعه >خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-۲۰متری کوچه چشمه-میارود-دوبی-کشورهای اروپایی-پرژی کلا-چشمه سر-میدان جانبازان قائم شهر-۴کارخانه در قائم شهر و ساری و …نمود.*** ۵-توجه + توجه + توجه>>>#شنیده ها حکایت از کمک مالی صدها میلیون تومانی آقای جمع به شیخ مهدی کروبی دارد.الله اعلم.# #//>{آقای جمع>>>کمک مالی صدها میلیون تومانی به افراد حزبی و غیر حزبی-هوادار- وابسته یا نزدیک به کروبی-رفسنجانی و خاتمی و …را از کجا آورده ای؟؟؟؟؟؟؟}# + { //>6-آقای جمع برای چه منظور آقا ایام؟! را مکرر به کشور آلمان فرستادی-و او در آنجا چه انجام داد و با چه افرادی ملاقات نمود-و پول مردم و بیت المال را در آنجا خرج چه کرد؟؟؟۷- آقایان فتنه گران و اخلال گران اقتصادی>>>با خرج دهها و دهها هزار دلار و یورو در کشورهای اروپایی >>>به دنبال چه اهدافی هستید؟؟؟؟؟؟؟ #{۸-آقای جمع شما که برای جوایز اسفند ۱۳۹۰ پنجاه{۵۰}سکه قرار است جایزه بدهی-چرا صدها و صدها سکه احتکار نمودی-تا با قیمت بالا به مردم بفروشی-آخر چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟}# #//>9-این مشخص و همه میدانند شما برای پول و ثروت و قدرت در اجتماع و بازار دست به هر کاری میزنید و فرق نمیکند طرف مقابلتان با چه افکار و چه اعمال خوب یا بد باشد-ولی این را به مردم جواب دهید>>>چرا شما حاج الف=جمع؟! میگویی در آشفتگی و اختلال بازار و اقتصاد به منافعتان بهتر و راحتر میرسید-چرا؟/چرا؟/چرا؟؟؟//>10-آقایان جمع+ایام و خانم فرح>چوبدکردی مباش ایمن زآفات/چو واجب شد طبیعت را مکافات/به چشم خویش دیدم در گذرگاه/که بر جان موری میزد مرغکی پا/هنوز از صیدمنقارش نپرداخت/که مرغ دیگر آمد کار او ساخت*******.۱۱-آقای جمع؟!>پول این همه خدمات و کمکهای مالی صدها میلیون تومانی به افراد حزبی و غیر حزبی وابسته و نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی و خاتمی و کروبی را از کجا آورده اید؟؟؟ ۱۲-آقای جمع کننده اموال مردم و بیت المال>>منبع مالی تبلیغات همیشگی سه تا از کارخانه هایتان در شبکه استانی را از کجا آورده ای؟آیا فکر میکنی مردم نمیدانند هر سه کارخانه مال شما است؟ ۱۳-آقای جمع>روزگاری میرسد از تابلوهای تبلیغاتی روی آخرین طبقه خانه تجاری و مسکونی ات در دور میدا جانبازان قائم شهر >دیگر خبر نباشد!!! ۱۴-{جمع؟!+ایام؟!+پژند؟!}>>>شما دشمنان تاریخی امام حسین{ع}و امامان و پیامبران و مردم حق طلب دیگر هستید-پس به منافق صفتی-فرصت طلبی و فریبکاری> پارچه و پرچمهای سبز و سیاه را در ورودی کارخانه هایتان نصب نکنید-زیرا دیگر دستتان برای همه مردم آزاده رو شده است؟!

  ۱۵-توجه+خیلی مهم>مالک کارخانه ها وشرکت بسته بندی>جمع؟!>1-{واقع درچشمه سرقائم شهر}+۲-کارخانه سس مایونز وکچاپ >{ایام؟!}واقع درجاده کیاکلای قائم شهر}+۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده-پژند}-واقع در شهرک صنعتی ساری+۴-چهارمین کارخانه خریداری شده در چند ماه قبل -مابین جاده قائم شهر به ساری-حوای فرش ساوین{شرکت بافندگی خزر-سهامی خاص>از پول و وامهای متعدد دهها و صدها میلیاردی> آقایان عافیت طلب>مال مردم خور+استثمارکننده کارگران-جوانان و زیردستان+ خیانت کنندگان به حق الناس و سوءاستفاده کنندگان از اموال مردم و بیت المال>>>این همه ملک واملاک را ازکجاآورده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟********************************************************#
  چند تن از ساکنان استان مازندران-مطلب شماره/۷ . ×××
  بسمه تعالی.با عرض سلام و آرزوی سلامتی پایدار و خدا قوت خدمت مدیریت محترم .مدیریت محترم بابت انتشار نظرات و مطالبمان از شما کمال تشکر و قدردانی بسیار فراوان داریم.از خدای بزرگ تقاضامندیم شما را در راه خطیر و طاقت فرسای اطلاع رسانی موفق تر و پیروز تر نماید.از خداوند فریاد رس میخواهیم به شما مدیر عزیز و محترم و همه دلسوزان این مرز و بوم و همه مردم آزاده و منتظر راستین حضرت امام مهدی{ع}عمری طولانی همراه با خیر و برکت و سرافرازی و پیروزی همیشگی عنایت عطا فرماید.آمین یا رب العالمین.مدیریت محترم شما در ویرایش و کم یا حذف جمله یا کلمات نوشته شده مختارید.ریش و قیچی دست شما است.خدا شما و تمام همفکران و دوستان و همکارانتان را حفظ کند.آمین.ما را ببخشید که همیشه مزاحم وقت گرانبها و شریفتان میشویم-زیرا از دست آقایان جمع و ایام دلمان خون خون است.مدیریت محترم اگر بی ادبی نشود ما فکر نمیکردیم نظر و مطالبمان انتشار یابد -از اینرو مطالبمان را در مورد متخلفان کمی سربسته نوشتیم-ولی در آینده نزدیک اگر خدا بخواهد -به صورت مستقیم به اسم و رسم متخلفان اشاره مینماییم و -بیشتر سخن میگوییم-گرچه به نظر ما بیشتر مطالب واضع و شفاف است.با تشکر و قدردانی بسیار فراوان بابت انتشار مطالبمان.متشکریم.مدیریت عزیز تمام مطالب انتشار یافته+گزارش-نحوه تخلفات-مفاسد مالی و اخلال گری اقتصادی و……. >به دفتر مقام معظم رهبری{قسمت استفتائات و ارسال نامه}+سازمان بازرسی کل کشور+دیوان محاسبات کل کشور{ارتباط مستقیم با رئیس کل +دادستان محترم دیوان محاسبات کل کشور و گزارش مردمی-نظارت مردمی-دیوان محاسبات و سایت دیوان محاسبات}+سایت قوه قضاییه+مرکز ارتباطات مردمی {ارسال گزارش}قوه قضاییه+دادستان کل کشور+تماس با دادسرا+خبرگزاری قسط+خبرگزاری ماوا-نشریه داخلی قوه قضاییه+خبرگزاری مهر{مدیر عامل محترم آن}+دیوان عالی کشور+دیوان عدالت اداری+معاونت آموزش و تحقیقات قوه محترم قضاییه+سازمان تعزیرات حکومتی و ریاست محترم آن و معاون محترم امور مالی و اداری آن سازمان+سازمان مبارزه با قاچاق ارز و کالا+وزارت تعاون-کار و امور اجتماعی+وزارت اقتصاد و دارایی+سایت وزارت دادگستری{ تماس با وزیر محترم جناب آقای بختیاری} و سایر نهادهای نظارتی و قضایی و…ارسال شد.مدیریت محترم اگر امکان دارد دردمندانه-صمیمانه و خالصانه خواهشمندیم > مطالبمان را به نهادهای نظارتی-قضایی-اطلاعاتی و امنیتی اطلاع دهید-هر مکانی که خود بهتر میدانید.بویژه سازمان بازرسی کل کشور و دادستانی کل کشور{حضرت آقای محسنی اژه ای}از راه>{ ارسال پیام}زیرا جمع و ایام وفرح>با کمک…؟!>برای ارسال پیام و گزارش مجدد و کاملتر از قسمت ارسال پیام سازمان بازرسی کل کشور و ارسال نامه به دفتر مقام معظم رهبری> برای دوستانمان ایجاد مشکل نمودند-یعنی نظر ارسال نمیشود.جمع وایام>با کمک…؟!>کاری انجام دادند که هیچ نظر ما به تمام سایتهایی که طراحی و تولیدش با>{ایران سامانه}است-به هیچ عنوان ارسال نمیشودمثلا به هیچ عنوان نظر و مطالبمان به سایتهای خبری>آتی نیوز+بیباک نیوز+شفاف+عصر ایران+مازند نومه+صراط نیوز+فردا نیوز و…ارسال نمیشود.البته آنها نمیدانند این کارها بیفایده است -زیرا گزارش-مطالب -اسناد و…تخلفهایشان آنجایی که باید میرفت رفت و آنجایی که میباید گفت-گفته شد-دیگر باید منتظر اجرای قانون و عدالت باشند و بس.*********************************************************************#+ چندتن از اهالی قائم شهروساری:
  هل من ناصرینصرنی؟=آیا فریادرسی نیست به فریاد ما برسد؟؟؟؟؟

  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و…?>>>آقایان جمع؟!+ایام؟!+خانم فرح>>>ای عافیت طلبان اموی>ای مال مردم خواران>ای سوءاستفاده کنندگان از اموال مردم و بیت المال>ای ظلم کنندگان به یتیمان-بیوه زنان و مردان و زنان مستضعف>ای استثمار کنندگان جوانان و کارگران{جمع؟!+ایام+پژند}>ای سوءاستفاده کنندگان از امکانات دولتی و غیر دولتی>بزودی با خشم و قهر الهی و آه و نفرین ستم سوز مظلومان و آسیب دیدگان>بنای کاخ ستمتان ویرانه خواهد شد. ***لعنت الله علی القوم الظالمین.********************************************************# چند تن از اهالی قائم شهر و ساری : سخنی مهم با آقای الف>معروف به آقای جمع؟! > مالک۴کارخانه و …{جمع؟!+ایام؟!+پژند}>در قائم شهر و ساری .#

  چند تن از اهالی قائم شهر و ساری : ۱-آقایان الف{جمع؟!}+ایام؟!+خانم فرح>این را بدانید که امروز برخی از افرادی دور و اطرافتان را گرفته اند-که برای پول و سرمایه کلان شما-دست به هر کار و ترفندی میزنند. ۲-آقای الف همان افرادی که به قول حضرت علی-ع-همچون مگسان گرد شیرینی دورت را احاطه نموده اند-کسانی هستند از یک طرف خود اطلاعات داخلی شما را به بیرون درز میدهند-و از طرفی دیگر برای به اصطلاح حمایت از شما به کارهایی مبادرت میورزند-که هدفی جز سرکیسه کردن شما را ندارند-یعنی به قول معروف دو طرفه میخورند{چوب دو سر طلا}. ۳-آقای الف>آن افراد هوادار پول و وامهای بیشمار و کلانت>از یک سو خود مشکل برایتان ایجاد میکنند-و از یک سوی دیگر برای رفع مشکل شما به دروغ و ریا میکوشند. ۴-آقای الف آن افراد داخل کارخانه هایت و …؟!>از ظبط جلسات خصوصی و حتی ظبط حرفهای عادی و معمولی شما دریغ نمیورزند. ۵-آقای الف همان افرادی که برای مقابله با انتشار مطالبی در مورد شما در سایتهای اینترنتی پول کلانی میگیرند-خود برایتان مشکل ایجاد میکنند و چند روز در انتشار مطالب اینترنتی مشکلی ایجاد نمیکنند تا نظرات درج شود-وقتی چنان شد با قیل و قال به اصطلاح به کمک شما میشتابند-تا همان پولهایی که از جیب مردم مستضعف ستانده ای-را بربایند! ۶-آقای الف ما تمام اطلاعات و گزارش و اسناد خودمان را از نزدیکترین دوستان شما-برادرانت و یا افراد کارگر و کارمند سابق سالم و درستکار و راستگو کارخانه هایت-کسب کرده ایم-نه برخی از افراد دور و برت که ضربات بسا بیشتر به شما میزنند-و برای پول به شما خیانت میکنند. ۷-آقای الف اینقدر خودت را به محافظ-وکیل-استاد کامپیوتر و…دل گرم نساز-زیرا اگر در تاریخ مطالعه نمایی خواهی دریافت که اولین افرادی که در مقابل بحران اساسی؟!>ارباب! و شاه؟! و بزرگ! خود را تنها گذاشتند-همان کسانی بودند که از هیچ تملق-ریا و دست بوسی دریغ نمیورزیدند-نمونه آن محمد رضا پهلوی شاه خائن-مال مردم خوار و وابسته +سرهنگ قذافی متکبر-زورگوو دیکتاتور. ۸-آقایان الف=جمع؟!+ایام؟!+پژند؟!+خانم فرح}>با اینکه شاید-بعضی از جملات به نفع ما نبود-ولی صادقانه و راستی و حسینی همه گفته ها را برای اولین مرتبه-با شما در میان گذاشتیم-تا دریابید که دور و برتان چه خبر است-وآنقدر پشتتان را به افراد پول پرست گرم ننمایید. #*******توجه+توجه+مطلب بسیار مهم> > 9-آقای الف تا تاریخ=۱۳۹۱٫۱٫۱۴>به موارد تذکر داده شده قبلی{قطع حمایت کامل از آقای ایام؟!-و قطع حمایت مالی و خدماتی از وی و تسویه حساب کامل با او + مستقل نمودن رضا اولادی قادیکلایی و عدم ممانعت ازاستقلال کامل و آغاز کاری شرافتمندانه-حلال و مشروع از سوی رضا اولادی قادیکلایی فرزند شهید عباس اولادی قادیکلایی+ترک کامل سوءاستفاده از رضا اولادی قادیکلایی>برای دریافت وام و خدمات + عدم برگزاری مراسم قرعه کشی اسفند۱۳۹۰-و تقدیم جوایز بطور مستقیم به مشتریان عزیز و محترم-بدلیل سوءاستفاده شما و ایام؟!و خانم فرح از کتاب مقدس قرآن کریم-سرود ملی و… + ترک کامل سوءاستفاده از اموال مردم و بیت المال-ترک کامل سوءاستفاده از خدمات و امکانات ادارات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی + اجرای کامل قانون کار و ترک کامل استثمار و بهره کشی مردان و زنان مستضعف کارخانه هایت.}>عمل نما-در غیر اینصورت علاوه بر ارسال مطالب و گزارشات تخلفات مالی و اقتصادی{جمع؟!+ایام؟!+پژند؟!+خانم فرح}>به سایتها و خبرگزاریهای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط عالم به زبانهای فارسی-انگلیسی-عربی و…>تمام عملکردها/ملاقاتها و اهداف اقتصادی و سیاسی مخفی و پنهانی آقای ایام به دستور شما{آقای الف=جمع؟!} در سفرهای مکرر به کشورهای اروپایی-از جمله کشور آلمان را به استحضار نهادهای قضایی-امنیتی و همه مردم آزاده ایران خواهیم رسانید و + یک قدم بزرگ افشاگرانه عالم گیر و معنی دار؟! > در مورد تخلفات مالی-فتنه گری و اخلال گری اقتصادی{همچون فرار از پرداخت مالیات با شگردهای گوناگون+دریافت وامهای بیشمار و خرج آن برای مصارف خصوصی و شخصی+تهیه اسناد جعلی و ساختگی برای عدم پرداخت مالیات و برخی از بدهی وامهای دهها و صدها میلیاردتومانی بیشمارت به بانکها+سوءاستفاده از امکانات و خدمات دولتی چون تربیت بدنی- استاندارد-تامین اجتماعی-مخابرات-صنایع و… +***دستور به سفر نور چشمی ات معروف به تباه کننده -ایام-خوش جوانان و کارگران>به کشور آلمان برای مقاصد فتنه جویانه سیاسی و اقتصادی و اهداف مخفی و پنهانی با افراد…!!!درکشور آلمان و …} شما برخواهیم داشت.*******# ۱۰-آقای الف چند فرمایش الهی گونه امام علی-ع-را مینگاریم تا عبرت گیری وبه مطالب نگارش یافته بیندیشی و تصمیم نهایی را خود اتخاذ نمایی-گر چه نظر نهایی و تعیین کننده با قانون و دادگاه عدل الهی است و بس-ولی شاید با این کارها بار گناهان و تخلفاتت کاسته شود و مورد عفو خدا و مردم قرار گیری.*****حضرت علی{ع}میفرماید=…….ای آنانی که حق بینوایان را بردید و مال بیوه زنان بر ربودید-از اشک چشم {درهم}اندوختید و از خون دل-سکه دینار زدید-بترسید از آن روز که در دیدگان اشک بخشکد و در سینه ها خون نماند.اینجاست که صاحبان اشک و خون بدنبال کالای خویش به جستجو افتند و سود خود را تا آخرین پیکر در این سودا مطالبه نمایند…اینقدر در جمع مال حرص مزنید و این همه در پایمال کردن حقوق مردم افراط منمایید. مگذارید که لقمه مسموم حرام از گلوی شما فرو رود-چون خداوند متعال نام آن لقمه را آتش گذاشته است!شکمهای آتش انبار-چه زود خرمن هستی آتشخوار را خاکستر کنند و شرار فتنه و آشوب در جهان برافروزند.درهمه حال بخدا پناه میبریم! + حضرت علی(ع) جایی دیگر در مورد مالداران حق ستیز میفرماید=روزگاری فرا خواهد رسید که مال مالدار بر گردن وی وبال گردد و همچون ماری جانگزای جان او را بگزد-زیرا از فرمان الهی سر بپیچید و سر نافرمانی گرفت… + هر که به یتیم ستم کرد-به اولادش ستم شد. + هر که دشمنی کرد دشمن دار شد. + هر که ستم کرد-نابود شد. + هر که مخالفت خیر خواه کرد-نابود شد. + هر که به یتیم ستم کرد-به اولادش ستم شد. + هر که عاقبت امور راپایید-سالم ماند. + …باش تا آنروز که تهی دست و مستمند شوی-آنگاه خواهی دانست که یاران شیرینکار و متملق چگونه از دور تو پراکنده میشوند و ترا تنها میگذارند… + *** هر که آخر بین بود-سالم میماند.*****هر که فرصت را شناخت از غم خلاص میشود*****{چند تن از اهالی قائم شهر و ساری-۱۳۹۰٫۱۲٫۲} ***پایان اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۱٫۱۴ .*******************************************************#
  پیام و اتمام حجت وجدانی>بسیار مهم با آقای الف{جمع؟!}:

  چند تن از اهالی قائم شهر و ساری: ۱-آقای الف{جمع؟!}>مبادا فکر نمایی با نصب پارچه فروش کارخانه سس>در دروازه ورودی کارخانه سس مایونز و کچاپ>{ایام؟!}>واقع در جاده کیاکلای قائم شهر-میتوانی ما را فریب دهی و نور چشمی فاسدت{ایام؟!}راتامدتها همچنان به اصطلاح مدیر عامل کارخانه سس قرار دهی. *** ۲-آقای الف>هر چه زودتربا ایام؟!تسویه حساب نما و اورا ازکارخانه سس و تمام زیر مجموعه هایت از جمله نایب رئیس هئیت مدیره شرکت بسته بندی{جمع؟!}>واقع در چشمه سر قائم شهر>اخراج نما. *** ۳-بعداز قطع حمایت مالی و خدماتی بطور کامل ازایام؟!>رضا اولادی قادیکلایی را کاملا مستقل گردان-و بگذار اوکاری آبرومندانه-مشروع و حلال را-بطور مستقل آغاز نماید.+آقای الف تا پایان اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۱٫۱۴> و برای همیشه دست از سوءاستفاده از رضا اولادی قادیکلایی>فرزند شهید عباس اولادی قادیکلایی>به منظور دریافت وام و خدمات و…از او بردار و در شروع کار جدید و مستقل توسط وی مانع ایجاد مکن. *** ۴-عدم برگزاری مراسم قرعه کشی اسفند۱۳۹۰>بدلیل سوءاستفاده شما وخانم فرح وایام؟!>از کتاب مقدس قرآن کریم-سرود ملی-و…>و + تقدیم نمودن جوایز مشتریان عزیز و محترم بصورت مستقیم به آنها *** ۵-اجرای کامل قانون کار+عدم استثمار کارگران و مردان و زنان مستضعف+ترک سوءاستفاده کامل از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی و اموال مردم و بیت المال *** ۶-آقای الف{جمع؟!>بعد از پایان تاریخ اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۱٫۱۴>حتی اگر به هر دلیلی کارخانه سس به فروش نرفت>بایدایام؟!>فاسدوحرام خوار را اخراج نمایی-وبه تمام موارد تذکر داه شده عمل نمایی>در غیر اینصورت تمام موارد گفته شده را عمل مینماییم-از جمله>به افشای مسائل پشت پرده سیاسی و اقتصادی سفر ایام؟>بدستور شما به کشور آلمان میپردازیم و اهداف فتنه جویانه و اخلال گرانه شما و ملاقاتهای پنهانی در کشور آلمان رابا…>در اختیار نهادهای امنیتی-قضایی و همه مردم آزاده ایران قرار خواهیم داد. + و تمام مطالب و گزارش تخلفات-فتنه گری و اخلال گری اقتصادی شما{جمع؟!+ایام؟!+فرح}را به تمام سایتها و خبرگزاریهای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط عالم به زبانهای انگلیسی-عربی و…ارسال مینماییم. *** حضرت علی {ع}میفرماید=هر که فرصت را شناخت از غم خلاص میشود.{۱۳۹۰٫۱۲٫۲}.*** *****پایان اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۱٫۱۴ *** هیهات منا الذله>1391.1.14. ******************************************************************#+ چندتن از اهالی قائم شهروساری:
  هل من ناصرینصرنی؟=آیا فریادرسی نیست به فریاد ما برسد؟؟؟؟؟

  بسمه تعالی.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آیت الله آملی لاریجانی و سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران. ما چند تن از کارگران-کارمندان و دانشجویان استان مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات مالی و اقتصادی آقایان جمع؟!+ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انتظار داریم تا دیر نشده و آقایان جمع؟!+ایام؟!و خانم فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>{کارخانه ها و۱-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای و…>جمع؟!>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی-جمع؟! + ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و کچاپ-ایام؟!>واقع در قائم شهر-میدان امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده-پژند>واقع در شهرک صنعتی ساری} + ۴-شرکت بافندگی خزر-سهامی خاص>{خریداری شده در چند ماه قبل با قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-جنب فرش ساوین-مابین جاده قائم شهر و ساری}>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه خانه هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی-فتنه گری و اخلال گریهای اقتصادی بیشمارشان رسیدگی شود.متشکریم. {چند تن ازکارگران-کارمندان و دانشجویان استان مازندران/۱۳۹۰٫۱۲٫۲}والسلام.پایان.

 24. محمد مقيمى می‌گه:

  روزهاى تقریبا زیادى به شهادت حضرت فاطمه ( س ) مانده است اما نمیدانم چرا دلم بد هوایى شده براى ایام فاطمیه ، تسلیت مخصوص میگویم به تو سید جان و غزلى از خودم را در ادامه پیوست تقدیم حضور نازنینت میکنم :

  حکایتى ز غریب مدینه خواهم گفت
  روایتى ز غم و اشک شیعه خواهم گفت
  از آن شبى که به آل رسول بد کردند
  ز میخ و آتش و ضلع شکسته خواهم گفت
  حدیث خون و گل پرپر رسول خدا
  هزار مرثیه از فاطمیه خواهم گفت
  نداى وا ابتاه پشت در شنیده نشد
  ز خد نیلى و جور زمانه خواهم گفت
  به نام محسن زهرا شفیع آل عبا
  بغل بغل غزل و شعر و نوحه خواهم گفت
  براى درد یتیمان حیدر کرار
  به اسم فاطمه صد نعیه خواهم گفت
  براى تعزیت صاحب الزمان تا صبح
  ز قبر بى حرم و داغ سینه خواهم گفت

  http://moghimigraphic.ir/post/198

 25. شهاب می‌گه:

  با سلام به شما و وبلاگ خوبتون.
  آدرس وبلاگ رضا مقسمی ، گوینده شبکه بین المللی خبر ، جهت لینک در پیوندها
  http://rezamoghassemi.blogfa.com

 26. به قول امام خامنه‌ای عزیزتر از جان، هنوز خیلی مانده است تا به عدالت مطلوب جامعه اسلامی برسیم… و امیدواریم قوه‌ی قضاییه تمام تلاش خود را در جهت رسیدن به مطلوب به کار گیرد… تن عدالت در برخی جاها بدجور زخمی است و باید تیمارش کرد و از جمله‌ی آن، عدالت درباره سران فتنه است…

 27. به روزیم:
  حکایت ما و رتبه سوم جشنواره وبلاگ‌نویسی از حماسه تا حماسه…

 28. یاس می‌گه:

  سلام

  خوبی؟
  خداقوت

  ماشالله وب پر باری داری اگه مایل به تبادل لینک بودی خبرم کن

  موفق باشید
  یاعلی

 29. hassan می‌گه:

  سید اینقدر گوهه زیادی میخوری دندونات نشکنه ، خیلی خودت رو چوس میکنی ،انگار از … یکی از این اماما افتادی پایین
  …. …. چند تا ببوو رو دوره خودت جم کردی هی تز میدی ، ….مون . …. تو اون چشت با اون دوربینت . چقدر شماها حقیر هستید خودتون هم خبر ندارید

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   ادب یادت ندادن بچه قرتیِ بی سواد؟! شعور و انسانیتت که تعطیله!! از قلب بی بی سی و لندن روباه صفت کامنت میذاری؟!!
   من ادعایی ندارم… البته در برابر تو بچه پرووی بی دین و ایمون و صهیونیست که توی لندن داری با پول روباه پیر خوش میگذرونی، خیلی ادعا دارم…
   چون ریزی… حقیری… بی مایه ای.
   همین

 30. hassan می‌گه:

  سید اینقدر گوهه زیادی میخوری دندونات نشکنه ، خیلی خودت رو چوس میکنی ،انگار از … یکی از این اماما افتادی پایین
  …. …. چند تا ببوو رو دوره خودت جم کردی هی تز میدی ، ….مون . …. تو اون چشت با اون دوربینت . چقدر شماها حقیر هستید خودتون هم خبر ندارید

 31. وعده ما= جمعه۱۲اسفند۱۳۹۰ می‌گه:

  *** وعده ما= جمعه۱۲اسفند۱۳۹۰پای صندوقهای رای>انتخابات پرشور و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی ایران. ***
  بنام خدا.با سلام و درود و خداقوت-و عرض ادب و احترام خدمت شما سید بزرگوار.خدمتتان عرض نماییم که بعد ازروشنگری که در مورد آقایان الف و برادرش شد-از طرف نزدیکان حاج الف به چند سایت ارزشی مطالب زشتی ارسال شد-در چند مورد از چرند نامه ها آنها نام خود را- همیشه سبز -و -یییی- و…معرفی نموند-و بی ادبترین حرفها را به مدیریت ولایتمدار و ارزشی یکی از سایتهای استانی زدند-تازه وقتی ما به دفاع از مدیریت محترم آن سایت به آنها جواب دندان شکن دادیم ما را مزدور و پول بگیر و نان قرض دهنده به مدیر سایت متهم نموند.البته بعد از مدت کوتاهی دریافتیم آن شخص بی ادب کیست و از طرف چه کسی مطلب مینویسد-آن توهین ها هست تا وقتی دادگاهی شکل گرفت آقای الف و…پاسخگو باشند-از خدا میخواهیم آقای الف{جمع}هر چه زودتر با مطالب انتشار یافته ما و افراد ناشناس دیگر+ مدارکش؟!!!>برای مقابله با افشاگران و روشنگران تخلفات بیشمار وی و ایام به قانون و …رجوع کند تا هم> کا ر ما آسانتر شود و + هم تخلفات مالی و اقتصادی جمع و ایام به جریان رسمی و قانونی افتد و + هم >دست آخر حق به حقدار برسد-چه حق با آنها باشد و چه حق با ما و افراد نا آشنای دیگر-زیرا تنها نظر نهایی-تعیین کننده و اجرایی با قانون و دادگاه عدالت گستر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و بس. مدیریت محترم در بین آدمها خطرناکترین گروه کسانی هستند که چند چهره دارند و در هر مکانی با یک فکر و یک قیافه همگام ظاهر میشوند-این آدمهای منافق صفت فرصت طلب تیشه بر ریشه کشور میزنند-پس باید هر چه سریعتر آنها را طرد و افشا نمود تا افراد بیشتری را فریب ندهند. سید محترم ما نه همدیگر را دیدیم و نه میشناسیم-ولی ما تا اینجا میدانیم شما برای مقابله با فتنه گران سبز اموی دردها و رنجهای زیادی را متحمل شدید.خدا شما را حفظ کند.آمین.یا رب العالمین.دست مریزاد.خداحافظ.
  ——————————————————————————–——————————————————————————–*** وعده ما= جمعه۱۲اسفند۱۳۹۰پای صندوقهای رای>انتخابات پرشور و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی ایران. ***

  ——————————————————————————–
  بسمه تعالی.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام-وخدا قوت و آرزوی عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران.*****خدمت ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آیت الله آملی لاریجانی و سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای عرض مینماییم : ما چند تن ازاهالی استان مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات مالی و اقتصادی آقایان الف و برادر دومش و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دردمندانه خواهشمندیم به حساب مالی و
  تخلفات اقتصادی>آقایان الف و برادر دومش و خانم فرح-فرزندان آقای محمد علی-مالک و سرپرستان>{کارخانه ها و ۱-شرکت بسته بندی-جمع؟!>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای و…>جمع؟! + ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و کچاپ-ایام؟!>واقع در قائم شهر-میدان امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده-پژند>واقع در شهرک صنعتی ساری} + ۴-شرکت>{خریداری شده در چند ماه قبل با قیمت میلیاردی-از پول وامهای میلیاردی-مابین جاده قائم شهر و ساری}>رسیدگی شود.متشکریم. {چند تن از اهالی استان مازندران/.پایان.*********************************# *** وعده ما = جمعه۱۲اسفند۱۳۹۰پای صندوقهای رای-با شرکتی پرشور و سرنوشت ساز در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی ایران. ***
  بسمه تعالی. ۱-تمام مطالب درج شده در اینترنت+گزارشات دیگری که قابل انتشار نبود>به نهادهای قضایی-نظارتی و ارگانهای وابسته و زیر مجموعه آن نهادهای محترم و…ارسال شد. *** ۲-ما با آرزوی عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران-خالصانه و دردمندانه خواهشمندیم به مطالب و گزارشات ارسالی ما و دوستانمان رسیدگی شود.متشکریم. *** ۳-ما ازخدای بزرگ و فریادرس میخواهیم که آقای الف>اقدامی قانونی در جهت جلوگیری از مطالب درج شده انجام دهد تا روند رسیدگی به کار ما و…>را از نظر قانونی و قضایی بسیارآسان تر وسریعتر نماید-تا تخلفات مالی و اقتصادی آقایان الف و برادر دومش> بصورت رسمی و قانونی به جریان افتد-و نهایتا حق به حقدار برسد{حالا چه به نفع ما و چه به نفع آقایان الف و برادر دومش}.انشاءالله. *** ۴-با توجه به مطالب تایید شده و انتشار یافته توسط مدیران محترم سایتهای مختلف ارزشی اینترنتی-نظر نهایی و تعیین کننده و اجرایی مربوط به قوه دادرسان محترم قضاییه -نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد و بس-زیرا ما تابع قانون هستیم و حرف اول و آخر را قانون میزند و بس. *** ۵-ما فقط و فقط گلایه و شکوه از دست آقایان الف-و برادر دومش و خانم فرح داریم و بس>اگر احیانا خدای ناکرده ناخواسته به کسی اسائه ادب نمودیم-ما را ببخشید.ببخشید. *** ۶-ما منتظر رسیدگی وزارت محترم دادگستری بخصوص
  وزیر دادرسان و محترم دادگستری حضرت آقای
  بختیاری و دیگر نهادهایی که گزارشات مردمی در مورد تخلفات مالی و اقتصادی آقایان الف و برادر دومش ارسال شده است-میباشیم.دردمندانه خواهشمندیم به دادمان برسید.با آرزوی عمری طولانی برای مقام عظمای
  ولایت و همه دلسوزان ولایتمدار نظام مقدس
  جمهوری اسلامی ایران-از خداوند متعال.آمین.یا رب العالمین. ***خدایا مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مانند همیشه در کارهای مخربشان ناکام و سرشکسته گردان. بار الهی>دسیسه و مکرو حیله>فتنه گران-منافقان کوردل و اخلال گران اقتصادی رابه خودشان باز گردان و نقشه های شومشان را نقش بر آب و نخ نما بگردان.آمین.یا
  رب العالمین.دست مریزاد.یاعلی{ع}مدد.خداحافظ.

 32. مستعار می‌گه:

  مفسد اقتصادی :
  صدا :م.ا متهم ردیف اول س .ش متهم ردیف دوم ص.س متهم ردیف سوم ح.م متهم ردیف چهارم و …….!!!!
  تصویر : شطرنجی !!!

  معترض به نتیجه انتخابات :
  صدا : نام ، نام خانوادگی ، شجره نامه ، نام برادر ، نام خواهر و ………
  تصویر : شفاف واضح و در چندین نوبت صدا و سیما پیش از دادگاه !! اعترافات را نشان می دهند .

  یا خودتان را به نفهمی می زنید یا مردم را ابله فرض می کنید ، این چه دادگاهی است که مجرمان و متهمان نباید شناخته شوند ؟ فکر می کنید رای این دادگاه فرمایشی را مردم باور می کنند ؟؟ پس از این نمایش همه ی متهمان با شرکت های جدید دیگری دوباره به همان کار شریف دزدی از بیت المال ادامه می دهند اما این بار حق و حساب ها را به موقع پرداخت می کنند تا اینجوری گندش در نیایید !!
  راستی جهرمی که از مجرمین اصلی بود در کجای این محکمه ی عدالت !! است ؟
  سرباز ولایت خاوری چه شد ؟ شما که ریگی را از آسمان یک کشور دیگر به ایران کشاندید و دستگیرش کردید شما که هواپیمای فوق مدرن پیشرفته ی آمریکا را به زمین کشاندید !!!، شما که آن نگون بخت بدبخت شهرام امیری ( قهرمان هسته ای سابق و زندانی کنونی ) را از قلب آمریکا به ایران بازگرداندید چطور نتوانستید خاوری را برگردانید ؟؟؟؟!!!
  شما که وقتی یک مخالف سیاسی به کشور دیگری پناهنده می شود دمار از روزگار خواهر و برادر و پدر و مادرش در می آورید تا به ایران برگردد نتوانستید خاوری را برگردانید ؟؟؟
  این ریاکاری و نمایش مسخره تنها برای مختومه کردن این فساد رسوا است که تنها یکی از هزاران فساد عوامل حکومتی است .

 33. 12 اسفند می‌گه:

  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و…?>>>آقایان الف+ایام و +خانم فرح>آیا میدانید مملکت قانون و حساب و کتاب دارد؟>>>آیا به مکافات عمل اعتقاد دارید؟>>>به توبه راستین از خدای متعال و بخشایش از خدا و مردم آزار دیده توسط شما-چطور؟؟؟>>>آیا میدانید طلب بخشایش از خداوند بزرگ و طلب بخشایش نمودن-عذر تقصیر خواستن مستقیم و حضوری و جبران مافات به هر طریق عقلی-شرعی و انسانی از مردمی که از اعمال و کارهایتان دچار صدمات روحی و مالی شده اند-شاید راهی را جلوی پایتان باز کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ >اگر میدانید-پس هر چه زودتر اقدام نمایید-شاید در کارتان گشایشی حاصل شود………….>در غیر این صورت تنها باید منتظر قانون و عدالت و دادگاه عدل الهی بود و بس .
  ( *** چندتن از ساکنان استان مازندران *** )

 34. ****حماسه بزرگ 12 اسفند 1390***** می‌گه:

  ****حماسه بزرگ ۱۲ اسفند ۱۳۹۰*****انتخابات مجلس نهم در رسانه های جهان(۲۷)؛
  یورو نیوز: مردم ایران سخنان رهبر انقلاب را اجرا کردند

  خبرگزاری رسا ـ یورو نیوز اعلام کرد: آیت الله خامنه‌ای، رهبری جمهوری اسلامی ایران در دقایق اولیه رأی خود را به صندوق انداخت.

  به گزارش خبرگزاری رسا، یورونیوز شبکه خبری ۲۴ ساعته اروپایی است که زیر نظر کمیسیون ارتباطات اتحادیه اروپا وابسته به اتحادیه اروپا فعالیت می‌کند و پربیننده‌ترین شبکه خبری اروپایی در جهان است.

  این شبکه با پخش بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در هنگام انداختن رأی گفت رهبر ایران از مردم خواسته است با وجود تهدیدهایی که علیه مردم ایران وجود دارد در انتخابات شرکت کنند و پاسخ اهانتهای غرب را بدهند.

  ——————————————————————————–————————————————————————————————————————————————————–————————————————————————————————————————————————————–———————————*** ما مردم مسلمان و ولایتمدار ایران با شرکت
  در
  انتخابات پرشور و سرنوشت ساز روز
  جمعه۱۲اسفند۱۳۹۰>سیلی بسیار محکمی
  بر بنا گوش استکبار به سرکردگی آمریکای جهان خوار-فتنه گران و منافقان کوردل
  فرود آوردیم.ما مردم مسلمان ایران
  اسلامی به فرمایش
  گهربار رهبرکبیر و عظیم الشان خود حضرت آیت
  الله العظمی امام خامنه ای
  لبیک گفتیم-و با
  شرکت در انتخابات پرشور و سرنوشت ساز روز
  جمعه۱۲اسفند۱۳۹۰-مشت محکمی بر دهان
  استکبار-منافقان بزدل و فتنه گران فرصت طلب
  زدیم-تا کور شد هر آنکس که نمیتوانست عزم و خروش ما را ببیند.والسلام.پایان.——————————————————————————–——————————————————————————–————————————————————————————————————————————————————–——————————————————————————توجه+توجه=در اینجا از افرادی که خدای ناکرده مستقیم یا غیر مستقیم به آنها اسائه ادب نمودیم و در عالم ناراحتی و بر آشفتگی و احساساتی شدن از کارهای افراد مورد نظرمان{آقای الف و ایام و خانم فرح}-گفته هایی از روی ناراحتی بیان نمودیم-تقاضامندیم ما را ببخشید-و حرفهایمان را به دل نگیرید-زیرا ما تنها طرف صحبتمان آقایان الف+ایام و خانم فرح است و لاغیر.با عذرخواهی مجدد و دوباره-ببخشید.متشکریم.——————————————————————————–——————————————————————————–————————————————————————————————————————————————————*****{آه مظلوم عالمی ویران کند.}*****——————————————————————————***پیام و سخنی مهم با آقای الف :

  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و…?>>>آقای الف>تمامی گفته های زیر را از ته دل و راستی و حسینی و شفاف خدمتتان عرض میکنیم:آقای الف>هیچ فکر کرده اید مسائل بوجود آمده امروز بخاطرآه جگر سوز مادر از دنیا رفته و دل شکسته-مرحوم علی رضا علی دوست قادیکلایی میباشد؟***این مسائل امروزی بخاطر عملکردهای دیروز شما و اطرافیانتان از جمله آقای{ایام}است>>>آیا شما از آه دل و ناله های جان سوز مرحوم علی رضا علی دوست با تنی کوفته و کتک خورده توسط آقای{ایام} و محبوس در خانه بعد از آزادی از زندان؟!- تنهای تنها و پا بسته-با آن همه قرصهای قوی با دوزهای بالا و کشنده-و لحظه جانکاه مرگش خبر دارید؟-ولی اگر حتی آنجا کسی نبود خدا که بود-خدا که دید-خدا که شنید.>>>آیا از گریه های مداوم و دلخراش مادر دل شکسته علی رضا خبر دارید؟>>>آیا از آه دل مادر داغدار مرحوم بهروز و ذبیح الله روهنده قادیکلایی محترم>هیچ خبر دارید؟>آیا میدانید آن مادر داغدار از ورشکست شدن ذبیح الله روهنده و استرسها و فشارهای بعد آن چه کشید؟>آیا از آه دل آن بازاری ساده دلی که بخاطر بدهکار بودن به شما و دریافت وام ربا توسط شما-در آستانه ورشکستگی قرار گرفت خبر دارید؟>>>آیا از آه دل آن صاحب بسته بندی…که ورشکست شد-خبر دارید؟>>>آیا از آه دل کارگران و کارمندان به ناحق اخراج شده از سه کارخانه اتان در قائمشهر و ساری خبر دارید؟؟؟>>>آیا از آه و غم دل جوانان و بازاریانی که از صحنه بازار به روشهای گوناگون یا حذف یا خانه نشین شدند خبر دارید؟>>>آیا از غم و آه دل آن فامیل و آشنای نزدیکی که در بدترین شرایط مادی و روحی دست شما و پدرتان آقای محمد علی را گرفت-و خالصانه و دلسوزانه از هیچ کوششی برای شما مضایقه نکرد-خبر دارید؟>هم خدا-هم ما و هم شما میدانید که در حق آن بستگان نزدیک و افراد دیگر چه کارهایی؟! و چه جفاهایی انجام داده شد؟؟؟!!!!>>>آیا از آرزوهای جوانانی که بر باد رفت و از ناله هایی که در دنیای فراموشی شما گم شد و از خاطر رفت-اطلاع دارید؟>هم خدا-هم ما-هم شما-و هم دیگران میدانیم و میدانند-چه جفاهایی توسط شما و بخصوص با فشار اطرافیانتان از جمله پدرتان و آقای ایام>به مرحوم علی رضا علی دوست قادیکلایی+مرحوم بهروز و ذبیح الله روهنده قادیکلایی+آن مغازه دار ساده دل+آن بازاریان شرافتمند + آن جوانان-کارگران- و کارمندان اخراج شده صاحب امید و آرزو+آن فامیل نزدیک دلسوز و دل سوخته شما +آن صاحب کارگاه بسته بندی و…وارد شد.>>>آقای الف>آیا فکر نمیکنید دیگر زمان آن رسیده است بعد از یک توبه راستین و خواندن دو رکعت نماز توبه و طلب بخشایش نزد خدای فریادرس>با طلب بخشایش و عذر تقصیر خواستن مستقیم و حضوری و جبران مافات به هر طریق عقلی-شرعی و انسانی از مردمی که از اعمال و کارهایتان دچار صدمات روحی و مالی شده اند-شاید راهی برایتان باز شود-و شاید گشایشی توسط حضرت حق تعالی در کارتان ایجاد گردد؟؟؟؟؟*******آقای الف اگر شما به جای ما بودید چه میکردید؟-گرچه ما وکیل و وصی دیگران نیستیم-ولی مسلمان که هستیم-و از درد و اجحاف به افراد هم کیش و دوستان خود چه کارگر-چه کارمند-چه دانشجو-چه بازاری شرافتمند و…>ناراحت و محزون میشویم*******آقای الف>آیا اگر شما به جای ما بودید و ما تمام خواسته قبلی و فعلی شما را از دم رد میکردیم و به هیچ خواسته شما توجه ای شرعی و انسانی نمیکردیم-چه کاری انجام میدادید-آیا غیر از سپردن مشکلات و مسائل بوجود آمده به دست عدالت و قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران- و دادگاه عدل الهی راه دیگری برایتان باقی میماند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 35. چند تن از اهالی استان مازندران می‌گه:

  توجه+توجه+توجه+مهم>>>چند جمله زیر از طرف آقایان جمع+ایام+خانم فرح است.بعد از پایان نوشته های آنها که در سایتهایی منتشر شده است-جوابیه ما را میخوانید.+۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰>>>جواب به بی سوادهای حسود__با شما هستیم ای ترسوهای حسودتنبل بیمغز بیعقل پشتکوهی بیکلاس دهاتی روستاهای قادیکلای بزرگ ساروکلا کوتنا_ قسمت چشمه سر قایم شهرو اهل ساری و یاهرخرابستونی که هستید و مامیدانیم.ما یاران و عاشقان همان دو مدیر و مدبر کاردان و مردمی هستیم که درموردآن بزگواران چرت وپرت سیاه میکنید.۱/فکر نکنی هرچه بیشتربگویید هیچ جای کسی تکان میخورد بلکه جوکهای شما را میخوانیم وحال میکنیم.۲/ترسوهاوکورکاسه ها این قدر کاسه گدایی در دست نگیرید و از ان رئیس سایت و ان مسئول وبلاگ عجز و التماس نکنید.به این در و ان درنزنید واز ان اقا و ان اقا تمنا وزاری نکنید زیرا کاری ازپیش نمیبریدو هیچ غلطی نمیتوانید بکنید برای اینکه کارهای ما اصولی است/تنبلهای مفت خوراگر به جای ۴یاپنچ کارخانه ۵۰کارخانه اگر بود هم جرم نبود و غیر قانونی نبودو شما جز حسودی کردن به خدمتهای ما به مردم عزیز کاری ازپیش نخواهید برد.۳/خود راخسته نکنید ما همانطریکه موجب حذف و بایکوت چرت و پرتهایتان در سایتهای سنگر نیوز/سیب خوشبو/میوه ممنوعه/هابیل و….شدیم کاری خواهیم کرد که از کارهایتان سخت پشیمان شوید و مرغهای اسمان برایتان گریه وزاری کنند.۴ای حسودان تنبل اگر شما مانند ان عزیزان کاردان و اهل کاروتلاش و زحمت بودید و مدیر و مدبر ومردمی بودید/هماکنون صاحب پیشرفت و یک زندگی ادم واربودید نه یک زندگی انگلی و میمون وار امروزی.۵/بسوزید بسوزید بمیرید بمیرید که خیلی بهتره/برای اینکه شما یک لاقباهای تنبل حسود بیعقل بیسواد کورکاسه گدا صفت احمق دیوانه بیتفکر بی اندیشه خام اندیش مفت خورانگل لیاقت زندگی را ندارید.چون مثل ادم زندگی نمیکنید.بار اخری باشد از متانت ان دو عزیزمردمی سواستفاده میکنید و حرفهای چرت وپرت نشخوار میکنید.مردن برایتان واجب است.ای پست فطرتان نانجیب مفت خور یک لاقبا….؟؟؟؟؟؟؟؟؟! // ساکنان چشمه سر قایم شهرو….//. ——————————————————————————————————-.بسم الله الرحمن الرحیم .الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقی

  سپاس خدایی را که دشمنان ما را از ابلهان قرار داد !!!!

  ۱-سوره نساء، آیه ۷۳:

  «لیقتل فی سبیل الله الذین یشرون الحیوه الدنیا بالاخره و من یقتل فی سبیل‌الله فیقتل او یغلب فسوف نوتیه اجرا عظیما»

  «مؤمنان باید در راه خدا با آنان که حیات مادی دنیا را بر آخرت برگزیدند جهاد کنند و هر کسی در جهاد به راه خدا کشته شود فاتح است زود باشد که او را اجری عظیم دهیم.»

  ۲- سوره بقره، آیه ۱۵۴:

  «و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل‌الله اموت بل احیاء ولکن لا تشعرون»
  «کسی را که در راه خدا کشته شد، مرده نپندارید، بلکه او زنده جاوید است، ولیکن شما این حقیقت را نخواهید یافت.»

  ۳- سوره آل عمران، آیه ۱۳۹- ۱۴۰

  «و لا تهنوا و لا تخرنوا و انتم الاعلون ان کنتم مومنین»

  «سست نشوید و اندوهگین نباشید و شما برترید، اگر هستید مؤمنان»
  ۴-سوره توبه، آیه ۲۰:

  «الذین ءامنوا و هاجروا و جهدوا فی سبیل‌الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون»

  «کسانی که ایمان آورده و هجرت کرده و در راه خدا با مال و جانشان به جهاد پرداخته‌اند، نزد خدا مقامی هر چه والاتر دارند و اینان همان رستگارانند.»
  ۵-سوره آل عمران، آیه ۱۶۹:

  «و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»

  «مرده نپندارید کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند، بلکه زنده‌اند و نزد خدای خود روزی می‌برند. »

  چند تن از ساکنان استان مازندران : احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح >>>این همه ملک و املاک-خانه و زمین و پول و وامهای متعدد میلیاردی را ظرف مدتی کوتاه از کجا آورده اید؟؟؟!!!! ***جوابیه و سخنی بی پرده و سریع با آقایان الف=جمع؟! + ایام؟! + خانم فرح>>>آقای الف>>اولابه این دلیل جواب دادن به نوشته های شما تا این ساعت طول کشید-زیرا چند نفر از برادرانمان به ماموریت کاری به خارج از استان مازندران رفته بودند-و باید مطالب به تایید همه میرسید.دوما ما هر روز مطالب را چک می نماییم که ببینیم تا چه کسانی مطلب جدیدی نوشته اند.سوما اگر نام سایتها و وبلاگها و خبر مربوطه را یاداشت نمیکردیم-هیچ وقت متوجه نمی شدیم که مطالب ما را{عده ای ناشناس ولی به احتمال قریب به یقین از آشنایان و آگاهان به تخلفات مالی و اقتصادی شما}یا کاملا کپی-یا با کمی تغییر و یا مطالبی جدیدتر به دهها سایت و وبلاگ ارسال نمودند. *** ۱-چرا به قول معروف در{روز روشن} به مردم محترم-شریف و آزاده روستاهای کوتنا-ساروکلا- و قادیکلای بزرگ قائم شهر+مردم محترم-آزاده و شریف شهرهای قائمشهر-ساری و…>توهین و بی ادبی می نمایید؟ *** ۲-آقای الف{جمع کننده اموال مردم و بیت المال}>به اطرافیانت از جمله برادرانت ایام و … >بگو به هر کاری دست بزنند-موقعیت متزلزل و خرابت را متزلزل تر و خراب تر می نمایند-و شما را در بین خاص و عام رسواتر می سازند. *** ۳-آقایان جمع+ایام+خانم فرح>>>ای ربا خواران-ای مال مردم خواران ریاکار>ما را از مردن و مرگ میترسانید-زهی خیال باطل-اگر قرار باشد مرگی را آرزو و یا انتخاب نماییم-ما همچون همه مسلمانان انقلابی ارزشمدار-شهادتی سرخ و انقلابی چون سردار و سالار شهیدان و آزادگان جهان امام حسین(ع)را برمی گزنیم-زیرا برای ما شهادت در راه خدا فوز عظیمی است. *** ۴-آقای الف>نام کاربری خود را به تقلید>ساکنان چشمه سر قائمشهر{یعنی همه مردم چشمه سر نه چند نفر}نامگذاری نمودید-به این میگویند تقلیدی کاملا ناشیانه… *** اگر شما را از افشای مسائل پشت پرده تخلفاتتان خیالی نیست>پس چرا دست به هر کاری می زنید تا یا هیچ مطالبی از ما و دیگران انتشار نیابد و یا مطالب انتشار یافته قبلی حذف شود؟ چرا اقدام به ارسال ویروسهای کامپیوتری-دریافت آی پی کامپیوترهای ما و دوستانمان-اشکال در ارسال نظر-اشکال و دست کاری در مطالب ایمیل-پرداخت پولهای کلان برای ایجاد مشکل برای ما و دیگران؟! در اینترنت و …-توهین و ناسزا به مدیران سایتهای ارزشی و…-توهین و تهدید به ما و…با انواع روشها و…….مینمایید؟ آقای الف چرا مانند ۲سال قبل با افکار بیمارگونه و خیالاتی در هنگام رانندگی کنترلت را ناگهان از دست دادی و با فشردن پدال گاز اتوموبیل وارد پیاده رو شدی؟ چرا مدل به مدل اتوموبیلهای مختلف کوچک و بزرگ و ارزان و گران قیمت از پول و اموال به غارت رفته مردم و بیت المال>برای خودت-برادرانت و دخترت تهیه مینمایی و سال به سال خانه ات را عوض میکنی؟ شما ها میترسید و ترسو هستید زیرا فکر میکنید مملکت قانون ندارد و همیشه دوران به اصطلاح اصلاح طلبان است و می توانید دست به هر کار غیر اسلامی-غیر قانونی-غیر انسانی و هر تخلف مالی و اقتصادی و…بزنید-و با قدرت پول و وامهای بادآورده توسط دوستان و آشنایان غیر حزبی و حزبی چون یکی از بستگان همسرت یعنی آقای{و.ر}نماینده سابق اصلاح طلب قائمشهر و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی؟!شیخ مهدی کروبی و…زمین و زمان را در اختیار بگیرید و به هر ظلم و فتنه و اجحافی مبادرت نمایید.زهی خیال باطل.دیگر دوران انحصارگری و یکه تازی هایتان به سر رسیده است. *** ۵-آقای الف{جمع}>آیا به افتخار اینکه پدرتان ممندلی الوات حرام خوار-در رژیم منحوس پهلوی مفتخر به کارت مفلسی شد-احساس باطل به شما دست داد که نجیب و نجیب زاده اید؟؟؟!!!! آیا فکر نمی کنید-هر ناسزایی که سر دادید لیاقت شما رباخواران رانت خور ریاکار فتنه گر منافق صفت و آزار رسانان به مردم و بازاریان شرافتمندشهرهای ساری-بابل-آمل+مردم گونی بافی و چشمه سر و زیراب و بهنمیر قائمشهر-۲۰متری کوچه چشمه{کوچه ظرافت قائمشهر} و روستاهای اطراف را دارد و بس؟ *** ۶-ما نمیدانیم قسم حضرت عباستان را قبول کنیم یا دم خروستان را-زیرا از یک طرف خود را یاران و عاشقان آن دوبزرگوار؟!{یعنی الف=جمع+ایام} می نامید- و از طرف دیگر همچون دروغگویی فراموشکار-خود را لو میدهید و می گویید>کارهای ما اصولی است؟؟؟!!!! *** ۷-چه کار به اصطلاح اصولی؟! و چه کار به زعم شما قانونی؟!-آینده به شما ثابت می کند که خوردن از کیسه مردم و بیت المال و خرج کردن و ریختن آن اموال غارت شده به زیر پای ضد انقلابیون فتنه گر منافق معاند -داخل و خارج از کشور{حزب اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و…+کشورهای آلمان و…}چه نتیجه و چه دستاوردی برایتان دارد؟!!! *** ۸-آقای الف>چه شد نامهای خود را ذکر نکردید و به دو بزرگوار؟!قناعت نمودید؟ *** ۹-آقایان جمع+ایام+خانم فرح ریایی فرزندان مفلس۷خط>شما را از خشم و قهر و نفرین خدا و مردم مظلوم-استثمار شده و سرکیسه شده هیچ راه فرار و گریزی متصور نمی باشد. آیا می دانید>کاخ ستم شما مال مردم خوران فتنه گر و اخلال گران اقتصادی-بزودی واژگون واژگون خواهد شد؟؟؟!!!! *** ۱۰-آیا می دانید در آینده ای نه چندان دور باید جواب توهین به مدیران ارزشی سایتها+توهین و تهدید به مردم آزاده و ارزشی قائمشهر و ساری و روستاهای اطراف و…{چه در اینترنت-چه در اجتماع و بازار با روشهای ضد قانونی و مجرمانه}+ توهین و ناسزا به مقامات ولایتمدار و توهین به…{که تصاویر و کاستهای آن موجود است}را بدهید؟؟؟!!!! *** ۱۱-آقای الف بی شک و شبهه بعد از پایان این آخرین مهلت اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۹٫۳۰>>>در صورتی که به موارد تذکر داده ما یعنی=(اخراج برادرت معروف به سیاه و تار کننده{ایام}خوش جوانان و کارگران و تسویه حساب با او از تمام شرکتها و کارخانه های و زیر مجموعه هایت در شهرقائمشهر+عدم سوءاستفاده ازآقای رضا اولادی قادیکلایی فرزند شهیدآقای عباس اولادی قادیکلایی برای دریافت وام-خدمات-مظلوم نمایی و…-و مستقل نمودن رضا و آغازی کاری مستقل-حلال و مشروع توسط وی+عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی شرکت بسته بندی بدلیل سوءاستفاده شما{الف=جمع}و ایام و خانم فرح از کتاب مقدس قرآن کریم و سرود ملی و…در مراسم قرعه کشی آبان۱۳۹۰+ترک کامل سوء استفاده از امکانات و خدمات نهادهای دولتی و غیر دولتی+اجرای کامل قانون کار+برگرداندن اموال به غارت رفته بیت المال به حساب بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران)عمل ننمایی>یک=جزئیات و کلیات و تمام تخلفات مالی-اخلال گری اقتصادی-سیاسی و…+دو=کاستها-فیلم-فاکتورها-صداهای توهین به مسئولان ولایتمدار نظام- و حرفهای منافقانه و مغرضانه سیاسی الف و برادرانت-عکسها-برگه ها-صدا و تصویر تمسخرایام و برادر کوچکتان در عالم…به مداحان اهل بیت و پیامبر اسلام{ص}-مدارک و اسناد تخلفات مالی و اقتصادی بیشمارتان از سالها قبل تا کنون و…به نوبت مستقیما و حضورا توسط چند تن از برادرانمان به دفترمقام معظم رهبری-سازمان بازرسی کل کشور-وزارت محترم اطلاعات و…تقدیم خواهد شد تا روز دادگاهی شما و تقدیم گزارشات و اسناد به قاضی محترم.دیگر تصمیمات شرعی-اسلامی و قانونی بعداز۱۳۹۱٫۹٫۳۰>با نظر جمعی اتخاذ می شود-و به هیچ عنوان به شما اطلاع داده نخواهد شد. *** و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام وکیفر گاهی بر میگردند . هیهات منا الذله=هیهات که ما زیر بار ذلت برویم>>>1391.9.30=سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و آخرین اتمام حجت وجدانی.*** ۱۳۹۱٫۹٫۳۰ *** ——————————————————————- هل من ناصر ینصرنی؟ : آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟

  بسمه تعالی.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آقای آیت الله آملی لاریجانی – سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای – حضرت آقای حجت الاسلام مصطفی پور محمدی ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور -حضرت آقای حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر محترم اطلاعات-حضرت آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عرض می نماییم : ما چند تن از اهالی استان مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات مالی-اقتصادی و… آقایان الف=جمع؟ ! + ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و ارگانهای قضایی-نظارتی-امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استدعا داریم تا دیر نشده و آقایان معروف به جمع؟!+ایام؟! و خانم فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>( کارخانه ها و۱-شرکت بسته بندی-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای-خشکبار و…>{جمع؟!}+ ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و کچاپ{ایام} و شرکت بسته بندی ایام؟!>هر دو واقع در قائم شهر-میدان امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن>واقع در شهرک صنعتی ساری} + ۴-شرکت بافندگی خزر-سهامی خاص>{خریداری شده در چند ماه قبل با قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-جنب فرش ساوین-مابین جاده قائم شهر و ساری} + ۵-مالک خانه گران قیمت دور میدان جانبازان قائمشهر-زمینی میلیاردی در حوالی میدان جانبازان به سمت میدان امام قائمشهر-دهها و دهها قطعه خانه و زمین در آلاشت/چند دستگاه خانه در بهنمیر/۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائم شهر/پرژی کلا/جاده نظامی/روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر/چشمه سر/دو خانه ویلایی و تفریحی در روستاهای میارود و کوتنای قائم شهر و…>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه خانه هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی و اخلال گریهای اقتصادی و…آنها رسیدگی شود + و در زمینه سفرهای مکرر آقای ایام برادر آقای الف به کشورهای اروپایی بخصوص کشور آلمان{اهداف و علت ارتباطات پشت پرده آنها با افراد معلوم الحال در کشور آلمان } + و ظاهرا ارتباط مالی-ملاقات و همنشینی با افراد سرمایه دار و صاحب قدرت مالی در روستای کوتنای قائم شهر و شهرهای دیگر{ساکنان فعلی شهر تهران} + *** (احیانا ارتباط آقای الف و برادرش-با جریان اختلاس و فساد بزرگ مالی ۳۰۰۰میلیارد تومانی بر اساس شنیده ها ) *** + خرج پولهای کلان از دارایی ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی نظیر تربیت بدنی-تامین اجتماعی-صنایع و… + { دریافت کننده وامهای متعدد میلیاردی با کمک دوستان هوادار و حزبی اصلاح طلب بخصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و نماینده سابق قائم شهر و…+ خرج وامهای متعدد میلیاردی برای مصارف شخصی-بویژه وام میلیاردی برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در شهرک صنعتی بشل قائمشهر و عدم ساخت کارخانه و خرج پول آن وامها برای خرید دهها و دهها قطعه خانه و زمین و ملک و املاک در نقاط مختلف کشور } + اسپانسر شدن تربیت بدنی و سفرهای مکرر اروپایی و خارجی دیگر با سوءاستفاده از امکانات و خدمات تربیت بدنی؟! + ربا خواری +رانت خواری+ اسناد سازیهای دروغین و جعلی مبنی بر اعلام ورشکستگی فلان کارخانه یا شرکت-دردمندانه خواهشمندیم اگر امکان دارد دستور تحقیق و بررسی صادر نمایید و در کنار رسیدگی به فساد بزرگ مالی و اختلاس ۳۰۰۰ میلیارد تومانی در دادگاه انقلاب تهران-در صورت محرز شدن-به تخلفات مالی و اقتصادی آقایان الف و ایام رسیدگی شود.متشکریم.با آرزوی عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.التماس دعا.{چند تن از اهالی استان مازندران-فروردین۱۳۹۱}والسلام. پایان.

 36. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بنام خدا

  بعداز تخلف بی سابقه در سیستم بانکی کشور که به اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی معروف شد-لزوم مبارزه سفت و سختر با مفسدان اقتصادی را هر چه پر رنگ تر نمود.بعد از این اختلاس بزرگ با تمام پیامدهایش- در اذهان مردم کوچه و بازار تا کارشناسان اقتصادی کشور -این سوال نقش بست که آیا نمیشود قبل از گسترده شدن و بالا رفتن حجم اختلاس و تخلف مالی-هر چه زودتر حتی قبل از اینکه مسئله رسانه ای شود-به وضع اخلال گران اقتصادی رسیدگی نمود و آنها را به دست قانون و عدالت سپرد؟متاسفانه بر اثر غفلت دوستان-باندهای موسوم به اصلاح طلبان در مراکز حساس سیاسی و اقتصادی و نظارتی کشور سکنی گزیدند و حلقه پیدا و پنهان این جریانهای آلوده-در دوران رفسنجانی و بویژه محمد خاتمی-موجب آماده شدن بستر فساد اقتصادی و دریافت مجوزهای طلایی-وامهای میلیاردی و…توسط اخلالگران فاسد شدند.به عنوان نمونه بسیار مهم آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون عضو کمیته مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!)و افراد حزبی اصلاح طلب دیگر نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی و…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-مخابرات-ایران خودرو و…نمود.برای باز شدن مطالب به ذکر چند تخلف مالی آقای الف با همکاری نور چشمی اش معروف به آقای ایام؟( تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان} میپردازیم=۱>آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-میدان جانبازان قائم شهر-چشمه سر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود+سوءاستفاده از روزنامه رسمی ؟؟؟با درج آگهی های خرید و فروش وام>اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.۲>آقای الف(جمع)چهارمین کارخانه اش را از پول وامهای بادآورده خود-چند ماه قبل ما بین جاده قائم شهر به ساری-با قیمت کلانی خرید.۳>آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند-از جمله تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و ساختگی-استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ -پرداخت رشوه-و حتی تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش.۴>آقای الف(جمع)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به انها میپردازد.۵>آقای الف(جمع؟!) با یاری{ایام؟!} با تشکیل اسناد جعلی وبا ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟۶>آقای الف علاوه بر خانه های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه هایش مینماید.۷>یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان به سمت میدان امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.////>در اینجا بیان ۲ نکته اساسی و مهم خالی از فایده نمیباشد: نکته اول=با اجرای تام و تمام اصل۴۴+ایجاد بانکداری اسلامی بدون ربا +نظارت ارگانهای موثر و قوی-حتی با رای و دیده بانی مردم بر سازمانها – شرکتها – کارخانه های خصوصی و دولتی و…در حد امکان می توان جلوی اخلال گران اقتصادی ایستاد و مانع کارهای ناصوابشان شد. نکته دوم =با اجرای تام و تمام> فرامین مقام معظم رهبری در فرمان ۸ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی-باید راه سوءاستفاده غارتگران اموال بیت المال و مفسدان مالی و اقتصادی چون آقای {جمع؟!} و آقای{ایام؟!} را کاملا مسدود نمود.

  والسلام.——————————————————————————————————–مهم+مهم+توجه+توجه+توجه>چند جمله زیر از طرف آقایان جمع+ایام+خانم فرح است.بعد از پایان نوشته های آنها که در سایتهایی{تکامل درمسیرظهور+قلم سفید=نقش قید در جمله و …} منتشر شده است-جوابیه ما را میخوانید.+۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰>>>جواب به بی سوادهای حسود__با شما هستیم ای ترسوهای حسودتنبل بیمغز بیعقل پشتکوهی بیکلاس دهاتی روستاهای قادیکلای بزرگ ساروکلا کوتنا_ قسمت چشمه سر قایم شهرو اهل ساری و یاهرخرابستونی که هستید و مامیدانیم.ما یاران و عاشقان همان دو مدیر و مدبر کاردان و مردمی هستیم که درموردآن بزگواران چرت وپرت سیاه میکنید.۱/فکر نکنی هرچه بیشتربگویید هیچ جای کسی تکان میخورد بلکه جوکهای شما را میخوانیم وحال میکنیم.۲/ترسوهاوکورکاسه ها این قدر کاسه گدایی در دست نگیرید و از ان رئیس سایت و ان مسئول وبلاگ عجز و التماس نکنید.به این در و ان درنزنید واز ان اقا و ان اقا تمنا وزاری نکنید زیرا کاری ازپیش نمیبریدو هیچ غلطی نمیتوانید بکنید برای اینکه کارهای ما اصولی است/تنبلهای مفت خوراگر به جای ۴یاپنچ کارخانه ۵۰کارخانه اگر بود هم جرم نبود و غیر قانونی نبودو شما جز حسودی کردن به خدمتهای ما به مردم عزیز کاری ازپیش نخواهید برد.۳/خود راخسته نکنید ما همانطریکه موجب حذف و بایکوت چرت و پرتهایتان در سایتهای سنگر نیوز/سیب خوشبو/میوه ممنوعه/هابیل و….شدیم کاری خواهیم کرد که از کارهایتان سخت پشیمان شوید و مرغهای اسمان برایتان گریه وزاری کنند.۴ای حسودان تنبل اگر شما مانند ان عزیزان کاردان و اهل کاروتلاش و زحمت بودید و مدیر و مدبر ومردمی بودید/هماکنون صاحب پیشرفت و یک زندگی ادم واربودید نه یک زندگی انگلی و میمون وار امروزی.۵/بسوزید بسوزید بمیرید بمیرید که خیلی بهتره/برای اینکه شما یک لاقباهای تنبل حسود بیعقل بیسواد کورکاسه گدا صفت احمق دیوانه بیتفکر بی اندیشه خام اندیش مفت خورانگل لیاقت زندگی را ندارید.چون مثل ادم زندگی نمیکنید.بار اخری باشد از متانت ان دو عزیزمردمی سواستفاده میکنید و حرفهای چرت وپرت نشخوار میکنید.مردن برایتان واجب است.ای پست فطرتان نانجیب مفت خور یک لاقبا….؟؟؟؟؟؟؟؟؟! // ساکنان چشمه سر قایم شهرو….//. ——————————————————————————————————-بسم الله الرحمن الرحیم .الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقی

  سپاس خدایی را که دشمنان ما را از ابلهان قرار داد !!!!

  ۱-سوره نساء، آیه ۷۳:

  «لیقتل فی سبیل الله الذین یشرون الحیوه الدنیا بالاخره و من یقتل فی سبیل‌الله فیقتل او یغلب فسوف نوتیه اجرا عظیما»

  «مؤمنان باید در راه خدا با آنان که حیات مادی دنیا را بر آخرت برگزیدند جهاد کنند و هر کسی در جهاد به راه خدا کشته شود فاتح است زود باشد که او را اجری عظیم دهیم.»

  ۲- سوره بقره، آیه ۱۵۴:

  «و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل‌الله اموت بل احیاء ولکن لا تشعرون»
  «کسی را که در راه خدا کشته شد، مرده نپندارید، بلکه او زنده جاوید است، ولیکن شما این حقیقت را نخواهید یافت.»

  ۳- سوره آل عمران، آیه ۱۳۹- ۱۴۰

  «و لا تهنوا و لا تخرنوا و انتم الاعلون ان کنتم مومنین»

  «سست نشوید و اندوهگین نباشید و شما برترید، اگر هستید مؤمنان»
  ۴-سوره توبه، آیه ۲۰:

  «الذین ءامنوا و هاجروا و جهدوا فی سبیل‌الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون»

  «کسانی که ایمان آورده و هجرت کرده و در راه خدا با مال و جانشان به جهاد پرداخته‌اند، نزد خدا مقامی هر چه والاتر دارند و اینان همان رستگارانند.»
  ۵-سوره آل عمران، آیه ۱۶۹:

  «و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»

  «مرده نپندارید کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند، بلکه زنده‌اند و نزد خدای خود روزی می‌برند. »

  چند تن از ساکنان استان مازندران : احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح >>>این همه ملک و املاک-خانه و زمین و پول و وامهای متعدد میلیاردی را ظرف مدتی کوتاه از کجا آورده اید؟؟؟!!!! ***جوابیه و سخنی بی پرده و سریع با آقایان الف=جمع؟! + ایام؟! + خانم فرح>>>آقای الف>>اولابه این دلیل جواب دادن به نوشته های شما تا این ساعت طول کشید-زیرا چند نفر از برادرانمان به ماموریت کاری به خارج از استان مازندران رفته بودند-و باید مطالب به تایید همه میرسید.دوما ما هر روز مطالب را چک می نماییم که ببینیم تا چه کسانی مطلب جدیدی نوشته اند.سوما اگر نام سایتها و وبلاگها و خبر مربوطه را یاداشت نمیکردیم-هیچ وقت متوجه نمی شدیم که مطالب ما را{عده ای ناشناس ولی به احتمال قریب به یقین از آشنایان و آگاهان به تخلفات مالی و اقتصادی شما}یا کاملا کپی-یا با کمی تغییر و یا مطالبی جدیدتر به دهها سایت و وبلاگ ارسال نمودند. *** ۱-چرا به قول معروف در{روز روشن} به مردم محترم-شریف و آزاده روستاهای کوتنا-ساروکلا- و قادیکلای بزرگ قائم شهر+مردم محترم-آزاده و شریف شهرهای قائمشهر-ساری و…>توهین و بی ادبی می نمایید؟ *** ۲-آقای الف{جمع کننده اموال مردم و بیت المال}>به اطرافیانت از جمله برادرانت ایام و … >بگو به هر کاری دست بزنند-موقعیت متزلزل و خرابت را متزلزل تر و خراب تر می نمایند-و شما را در بین خاص و عام رسواتر می سازند. *** ۳-آقایان جمع+ایام+خانم فرح>>>ای ربا خواران-ای مال مردم خواران ریاکار>ما را از مردن و مرگ میترسانید-زهی خیال باطل-اگر قرار باشد مرگی را آرزو و یا انتخاب نماییم-ما همچون همه مسلمانان انقلابی ارزشمدار-شهادتی سرخ و انقلابی چون سردار و سالار شهیدان و آزادگان جهان امام حسین(ع)را برمی گزینیم-زیرا برای ما شهادت در راه خدا فوز عظیمی است. *** ۴-آقای الف>نام کاربری خود را به تقلید>ساکنان چشمه سر قائمشهر{یعنی همه مردم چشمه سر نه چند نفر}نامگذاری نمودید-به این میگویند تقلیدی کاملا ناشیانه… *** اگر شما را از افشای مسائل پشت پرده تخلفاتتان خیالی نیست>پس چرا دست به هر کاری می زنید تا یا هیچ مطالبی از ما و دیگران انتشار نیابد و یا مطالب انتشار یافته قبلی حذف شود؟ چرا اقدام به ارسال ویروسهای کامپیوتری-دریافت آی پی کامپیوترهای ما و دوستانمان-اشکال در ارسال نظر-اشکال و دست کاری در مطالب ایمیل-پرداخت پولهای کلان برای ایجاد مشکل برای ما و دیگران؟! در اینترنت و …-توهین و ناسزا به مدیران سایتهای ارزشی و…-توهین و تهدید به ما و…با انواع روشها و…….مینمایید؟ آقای الف چرا مانند ۲سال قبل با افکار بیمارگونه و خیالاتی در هنگام رانندگی کنترلت را ناگهان از دست دادی و با فشردن پدال گاز اتوموبیل وارد پیاده رو شدی؟ چرا مدل به مدل اتوموبیلهای مختلف کوچک و بزرگ و ارزان و گران قیمت از پول و اموال به غارت رفته مردم و بیت المال>برای خودت-برادرانت و دخترت تهیه مینمایی و سال به سال خانه ات را عوض میکنی؟ شما ها میترسید و ترسو هستید زیرا فکر میکنید مملکت قانون ندارد و همیشه دوران به اصطلاح اصلاح طلبان است و می توانید دست به هر کار غیر اسلامی-غیر قانونی-غیر انسانی و هر تخلف مالی و اقتصادی و…بزنید-و با قدرت پول و وامهای بادآورده توسط دوستان و آشنایان غیر حزبی و حزبی چون یکی از بستگان همسرت یعنی آقای{و.ر}نماینده سابق اصلاح طلب قائمشهر و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی؟!شیخ مهدی کروبی و…زمین و زمان را در اختیار بگیرید و به هر ظلم و فتنه و اجحافی مبادرت نمایید.زهی خیال باطل.دیگر دوران انحصارگری و یکه تازی هایتان به سر رسیده است. *** ۵-آقای الف{جمع}>آیا به افتخار اینکه پدرتان ممندلی الوات حرام خوار-در رژیم منحوس پهلوی مفتخر به کارت مفلسی شد-احساس باطل به شما دست داد که نجیب و نجیب زاده اید؟؟؟!!!! آیا فکر نمی کنید-هر ناسزایی که سر دادید لیاقت شما رباخواران رانت خور ریاکار فتنه گر منافق صفت و آزار رسانان به مردم و بازاریان شرافتمندشهرهای ساری-بابل-آمل+مردم گونی بافی و چشمه سر و زیراب و بهنمیر قائمشهر-۲۰متری کوچه چشمه{کوچه ظرافت قائمشهر} و روستاهای اطراف را دارد و بس؟ *** ۶-ما نمیدانیم قسم حضرت عباستان را قبول کنیم یا دم خروستان را-زیرا از یک طرف خود را یاران و عاشقان آن دوبزرگوار؟!{یعنی الف=جمع+ایام} می نامید- و از طرف دیگر همچون دروغگویی فراموشکار-خود را لو میدهید و می گویید>کارهای ما اصولی است؟؟؟!!!! *** ۷-چه کار به اصطلاح اصولی؟! و چه کار به زعم شما قانونی؟!-آینده به شما ثابت می کند که خوردن از کیسه مردم و بیت المال و خرج کردن و ریختن آن اموال غارت شده به زیر پای ضد انقلابیون فتنه گر منافق معاند -داخل و خارج از کشور{حزب اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و…+کشورهای آلمان و…}چه نتیجه و چه دستاوردی برایتان دارد؟!!! *** ۸-آقای الف>چه شد نامهای خود را ذکر نکردید و به دو بزرگوار؟!قناعت نمودید؟ *** ۹-آقایان جمع+ایام+خانم فرح ریایی فرزندان مفلس۷خط>شما را از خشم و قهر و نفرین خدا و مردم مظلوم-استثمار شده و سرکیسه شده هیچ راه فرار و گریزی متصور نمی باشد. آیا می دانید>کاخ ستم شما مال مردم خوران فتنه گر و اخلال گران اقتصادی-بزودی واژگون واژگون خواهد شد؟؟؟!!!! *** ۱۰-آیا می دانید در آینده ای نه چندان دور باید جواب توهین به مدیران ارزشی سایتها+توهین و تهدید به مردم آزاده و ارزشی قائمشهر و ساری و روستاهای اطراف و…{چه در اینترنت-چه در اجتماع و بازار با روشهای ضد قانونی و مجرمانه}+ توهین و ناسزا به مقامات ولایتمدار و توهین به…{که تصاویر و کاستهای آن موجود است}را بدهید؟؟؟!!!! *** ۱۱-آقای الف بی شک و شبهه بعد از پایان این آخرین مهلت اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۹٫۳۰>>>در صورتی که به موارد تذکر داده ما یعنی=(اخراج برادرت معروف به سیاه و تار کننده{ایام}خوش جوانان و کارگران و تسویه حساب با او از تمام شرکتها و کارخانه های و زیر مجموعه هایت در شهرقائمشهر+عدم سوءاستفاده ازآقای رضا اولادی قادیکلایی فرزند شهیدآقای عباس اولادی قادیکلایی برای دریافت وام-خدمات-مظلوم نمایی و…-و مستقل نمودن رضا و آغازی کاری مستقل-حلال و مشروع توسط وی+عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی شرکت بسته بندی بدلیل سوءاستفاده شما{الف=جمع}و ایام و خانم فرح از کتاب مقدس قرآن کریم و سرود ملی و…در مراسم قرعه کشی آبان۱۳۹۰+ترک کامل سوء استفاده از امکانات و خدمات نهادهای دولتی و غیر دولتی+اجرای کامل قانون کار+برگرداندن اموال به غارت رفته بیت المال به حساب بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران)عمل ننمایی>یک=جزئیات و کلیات و تمام تخلفات مالی-اخلال گری اقتصادی-سیاسی و…+دو=کاستها-فیلمها=تصاویر-فاکتورها-صداهای توهین به مسئولان ولایتمدار نظام- و حرفهای منافقانه و مغرضانه سیاسی الف و برادرانت-عکسها-برگه ها-صدا و تصویر تمسخرآمیز>ایام و برادر کوچکتان در عالم…به مداحان اهل بیت و پیامبر اسلام{ص} و…….-توهین به…-مدارک و اسناد تخلفات مالی و اقتصادی بیشمارتان از سالها قبل تا کنون و…به نوبت مستقیما و حضورا توسط چند تن از برادرانمان به دفترمقام معظم رهبری-سازمان بازرسی کل کشور-وزارت محترم اطلاعات و…تقدیم خواهد شد تا روز دادگاهی شما و تقدیم گزارشات و اسناد به قاضی محترم و + دیدار حضوری با شما و دیدن ما و کسانی که به اندازه سر سوزنی فکر نمی کردی و فکر نمی کنی>که ما و… همان روشنگران و افشاگران تخلفاتت بوده باشیم-آن زمان پشیمانی و حسرت هیچ فایده ای ندارد و مهلت شمابه پایان میرسد و ما همه اسناد و مدارک را تقدیم دادگاه محترم خواهیم نمود.الوعده و الوفا.دیگر تصمیمات شرعی-اسلامی و قانونی بعداز۱۳۹۱٫۹٫۳۰>با نظر جمعی اتخاذ می شود-و به هیچ عنوان به شما اطلاع داده نخواهد شد و ما را تنها در دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهید دید و بس. *** و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام وکیفر گاهی بر میگردند . *** اولین مرحله امر به معروف و نهی از منکر=ازپاییز۱۳۸۷ الی اول پاییز۱۳۹۰ + دومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و اتمام حجت وجدانی=از پاییز۱۳۹۰الی۱۳۹۱٫۱٫۱۴ *** هیهات منا الذله=هیهات که ما زیر بار ذلت برویم>>>1391.9.30=سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و آخرین اتمام حجت وجدانی پایانی.*** ۱۳۹۱٫۹٫۳۰ *** —————————————————————————————————————————بنام خدا.با عرض ادب و سلام خدمت مدیریت ولایتمدار عزیز و محترم سایت وزین و ارزشی عکاس مسلمان.مدیریت محترم-ای سید بزرگوار ما از گل روی شما شرمنده ایم-که بیش از حد مزاحم اوقات شریف و گرانبهایتان میشویم-زیراسایت ارزشی و حق گویتان را بعد از خدا مرحمی بر زخمهای چندین ساله قلبهایمان و مردم ستم دیده و آزار دیده{توسط از خدا بیخبران نامسلمان=جمع+ایام+فرح}یافتیم.با عذرخواهی مجدد.ای سید بزرگوار و ولایتمدار-اگر امکان دارد برادرانه-صمیمانه-خالصانه و دردمندانه خواهشمندیم-مطالب تخلفات مالی و اقتصادی و…آقایان معروف به جمع و ایام و خانم فرح ساکنان چشمه سر قائمشهر را به اطلاع نهادهای محترم قضایی-نظارتی-امنیتی و اطلاعاتی و یا هر مکانی که خود بهتر میدانید-برسانید.دعای خیر ما و خانواده هایمان همیشه پشت و پناه شما و خانواده محترمتان میباشد.متشکریم.خداشما راحفظ کند.آمین.یا رب العالمین.———————————————————————- هل من ناصر ینصرنی؟ : آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟

  بسمه تعالی.با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آقای آیت الله آملی لاریجانی – سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای – حضرت آقای حجت الاسلام مصطفی پور محمدی ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور -حضرت آقای حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر محترم اطلاعات-حضرت آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عرض می نماییم : ما چند تن از اهالی استان مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات مالی-اقتصادی و… آقایان الف=جمع؟ ! + ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و ارگانهای قضایی-نظارتی-امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استدعا داریم تا دیر نشده و آقایان معروف به جمع؟!+ایام؟! و خانم فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>( کارخانه ها و۱-شرکت بسته بندی-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای-خشکبار و…>{جمع؟!}+ ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و کچاپ{ایام} و شرکت بسته بندی ایام؟!>هر دو واقع در قائم شهر-میدان امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند شیمی خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن>واقع در شهرک صنعتی ساری} + ۴-شرکت بافندگی خزر-سهامی خاص>{خریداری شده در چند ماه قبل با قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-جنب فرش ساوین-مابین جاده قائم شهر و ساری} + ۵-مالک خانه گران قیمت دور میدان جانبازان قائمشهر-زمینی میلیاردی در حوالی میدان جانبازان به سمت میدان امام قائمشهر-دهها و دهها قطعه خانه و زمین در آلاشت/چند دستگاه خانه در بهنمیر/۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائم شهر/پرژی کلا/جاده نظامی/روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر/چشمه سر/دو خانه ویلایی و تفریحی در روستاهای میارود و کوتنای قائم شهر و…>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه خانه هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی و اخلال گریهای اقتصادی و…آنها رسیدگی شود + و در زمینه سفرهای مکرر آقای ایام برادر آقای الف{به دستور الف=جمع}> به کشورهای اروپایی بخصوص کشور آلمان{اهداف و علت ارتباطات مکرر پشت پرده آنها با افراد معلوم الحال در کشور آلمان>حامی یا وابسته به گروهکهای معاند-فتنه گر و منافق ضد انقلاب+خرج کلان از جیب مردم و بیت المال و حمایتهای مالی و خدماتی از آنها + ارتباط نامشروع و مرموزانه برادر الف{ایام}>با دختری در کشور آلمان و ارتباط تلفنی ادامه دار بعد از آن…؟!!!} + و ظاهرا ارتباط مالی-ملاقات و همنشینی با افراد سرمایه دار و صاحب قدرت مالی در روستای کوتنای قائم شهر و شهرهای دیگر{ساکنان فعلی شهر تهران} + *** (احیانا ارتباط آقای الف و برادرش-با جریان اختلاس و فساد بزرگ مالی ۳۰۰۰میلیارد تومانی بر اساس شنیده ها ) *** + خرج پولهای کلان از دارایی ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی نظیر تربیت بدنی-تامین اجتماعی-صنایع و… + { دریافت کننده وامهای متعدد میلیاردی با کمک دوستان هوادار و حزبی اصلاح طلب بخصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و نماینده سابق اصلاح طلب قائم شهر و…+ خرج وامهای متعدد میلیاردی برای مصارف شخصی-بویژه وام میلیاردی برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در شهرک صنعتی بشل قائمشهر و عدم ساخت کارخانه و خرج پول آن وامها برای خرید دهها و دهها قطعه خانه و زمین و ملک و املاک در نقاط مختلف کشور } + اسپانسر شدن تربیت بدنی و سفرهای مکرر اروپایی و خارجی دیگر با سوءاستفاده از امکانات و خدمات تربیت بدنی؟! + ربا خواری +رانت خواری+ اسناد سازیهای دروغین و جعلی مبنی بر اعلام ورشکستگی فلان کارخانه یا شرکت-دردمندانه خواهشمندیم اگر امکان دارد دستور تحقیق و بررسی صادر نمایید و در کنار رسیدگی به فساد بزرگ مالی و اختلاس ۳۰۰۰ میلیارد تومانی در دادگاه انقلاب تهران-در صورت محرز شدن-به تخلفات مالی و اقتصادی آقایان الف و ایام رسیدگی شود.متشکریم.با آرزوی عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.التماس دعا.{چند تن از اهالی استان مازندران-فروردین۱۳۹۱}والسلام. پایان.

  / عاشقان عدالت علوی
  یکشنبه ۲۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۱ بنام خدای مستضعفان./مطلب>1-*******احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>> آقایان جمع؟!+ایام؟!+خانم فرح >>فرزندان محمد علی…؟!اگر به پشت کوه قاف هم بگریزند-از آه و نفرین مظلومان و همچنین از دادگاه عدل الهی راه فرار و گریزی نخواهند داشت.//>چوب خدا صدا ندارد و اگر بزند دوا ندارد+چراغی را که ایزد برفروزد هر آنکس پف کند-ریشه اش بسوزد.//>سپهر آیینه عدل است و شاید/که هر چه آن از تو بیند-وانماید/چو بد کردی-مباش ایمن زآفات/که واجب شد طبیعت را مکافات/به چشم خویش دیدم در گذرگاه/که بر جان موری می زد-مرغکی پا/هنوز از صید منقارش نپرداخت/که مرغ دیگر آمد کار او ساخت/سرای آفرینش سر سری نیست/زمین و آسمان بی داوری نیست.پایان.—————————————-مطلب ۲->>>
  احمدنجفی مقدم قادیکلایی و…?>>>آقایان الف+ایام و +خانم فرح>آیا میدانید مملکت قانون و حساب و کتاب دارد؟>>>آیا به مکافات عمل اعتقاد دارید؟>>>به توبه راستین از خدای متعال و بخشایش از خدا و مردم آزار دیده توسط شما-چطور؟؟؟>>>آیا میدانید طلب بخشایش از خداوند بزرگ و طلب بخشایش نمودن-عذر تقصیر خواستن مستقیم و حضوری و جبران مافات به هر طریق عقلی-شرعی و انسانی از مردمی که از اعمال و کارهایتان دچار صدمات روحی و مالی شده اند-شاید راهی را جلوی پایتان باز کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ >اگر میدانید-پس هر چه زودتر اقدام نمایید-شاید در کارتان گشایشی حاصل شود………….>در غیر این صورت تنها باید منتظر قانون و عدالت و دادگاه عدل الهی بود و بس .
  ( *** چندتن از ساکنان استان مازندران *** )——————————————————————–ترجمه عربی مطلب/۱->>>
  الله المضطهدین. ******* النجفی وأحمد مرتضى Qadyklayy مقدم و …?>>> آقایان جمع؟!+ایام؟!+خانم فرح >>محمد علی … الأطفال؟!إذا أنا الفرار الى الجبال ق – ولعن من المضطهدین وأیضا الهروب من المحکمه ولن یفلتوا من العداله الإلهیه / /.>الخشب هو صوت الله، وإذا لم یکن لدیک موزع، وعلى ضوء ذلک من الله Brfrvzd تهب – حرق جذورها / />سبهر هو مرآه للعداله، وربما / کل ما هو الذی تراه – Vanmayd / سیئه تشو فعلت – أن لا Zafat آمن / کانت الطبیعه الإلزامیه للعقاب / عینیها رأیت حافله / وجون مورای رکض – طائر صغیر القدم / لا یزال .———————————————————–ترجمه عربی مطلب/۲->>>احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و…?>>>آقایان الف ایام و خانم فرح>هل تعرف هذا البلد والحسابات، ولها کتاب؟>>>هل تعتقد أن ممارسه العقاب؟>>>إلى التوبه الحقیقیه والمغفره من الله سبحانه وتعالى والناس إیذاء نتیجه لذلک – کیف؟>>>هل تعرف لطلب المغفره من الله والاستغفار – لإعاده تأهیل وتعویض أی شخص بشکل مباشر ونسأل عن ذرائع لإلقاء اللوم على عقلانیه – الأعمال الدینیه والإنسانیه وأفعال الناس الذین عانوا من الإصابات النفسیه والمالیه – وربما خطوه لفتح >إذا کنت تعرف – کلما کنت اتخاذ إجراءات – وربما فی فتح فرص العمل ویتحقق………….>وإلا لیس علینا سوى الانتظار لمحکمه القانون والعداله والعدل الإلهی، والکف عن .
  ( *** العدید من سکان محافظه *** )———————————————————————-ترجمه انگلیسی مطلب/۱->>>
  God of the Oppressed. ******* Ahmad Najafi and Morteza Moghadam Qadyklayy and …?>>> The gentlemen?!+Days?!+Farah Khanum >>Muhammad Ali … children?!If I flee to the mountains Qaf – and curse of the oppressed and also escape from the court and will not escape divine justice. / />Wood is the voice of God and if he does not have a dispenser, the light that God Brfrvzd whoever is blowing – its root burn. / />Sepehr is the mirror of justice, and maybe / whatever it is that you see – Vanmayd / bad Cho did – be not safe Zafat / was the obligatory nature of the punishment / her eyes I saw the bus / the John Murray ran – foot birdie / still .————————————————————————ترجمه فرانسوی مطلب/۱->>>Dieu de l’Opprimé. ******* Ahmad Najafi et Morteza Moghadam Qadyklayy et …?>>> Aqa ی une collection?!+Jours?!+Farah Khanum >>Ffersndan Muhammad Ali …?!Si je fuis à l’Qaf montagnes – et la malédiction de l’opprimé et aussi échapper à la cour et ne sera pas échapper à la justice divine / /.>Le bois est la voix de Dieu et s’il n’a pas un distributeur, la lumière que Dieu Brfrvzd celui qui souffle -. Sa racine brûler / />Sepehr est le miroir de la justice, et peut-être / quoi que ce soit que vous voyez – Vanmayd / mauvaise Cho a fait – ne pas être Zafat sécurité / était le caractère obligatoire de la peine / ses yeux, je voyais le bus / la John Murray a couru – birdie pied / encore .———————————————————————ترجمه لاتین مطلب/۱-
  Deus contereret. ******* Ahmad Najafi et Morteza Moghadam Qadyklayy et …?>>> In iudices?!+Dies?!+Ms Farah >>Muhammad Ali … filii?!Si Qaf fugiant ad montes – Et maledictio et fugiens opprimitur et non effugies iudicium Dei iustitiam. / />Et ligna vocem Dei dispensatorem non habet lumen a Deo qui flaret Brfrvzd – radice ardeat. / />Sepehr est speculum iustitiae, et maybe / quidquid est quod videre – Vanmayd / malum Cho fecit – esse non tutum Zafat / erat precationes natura poena / oculis vidi bus / Johannis Murray cucurrit – pes birdie / adhuc .———————————-این مطالب کوتاه ترجمه شده به زبانهای مختلف به عنوان نمونه بود-تا آقایان جمع+ایام+خانم فرح ریایی متخلف مالی و اخلال گر اقتصادی و فتنه گر>بدانند که بعد از پایان سومین مرحله امربه معروف و نهی از منکر و سومین و آخرین مرحله اتمام حجت وجدانی پایانی=۱۳۹۱٫۹٫۳۰>>>تمام مطالب تخلفات مالی و اقتصادی و …شما را در صورت تصمیم جمعی به خبرگزاریهای بین المللی ارسال خواهیم نمود.علاوه بر زبانهای بالا زبانهای آلمانی- چینی-ژاپنی-رومانی و…که تماما آماده است را به تمام خبرگزاریهای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط عالم ارسال مینماییم.ما با شما نه سر سوزنی شوخی داریم-نه قصد اذیت و نه مخ کار گیری{بر خلاف آنچه اطرافیانتان که امروز به دلایلی خاص؟!همنشین همیشگی شما شده اند-می گویند.}-هدف ما تنها و تنها انجام دادن وظایف شرعی-اسلامی و انسانی است و بس.یا اجرای موارد دهها بار تذکر داده شده>{برگرداندن اموال به غارت رفته بیت المال به صندوق بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران-اخراج و تسویه حساب با ایام فاسد-مستقل کردن رضا و آغاز شغلی مستقل و حلال و مشروع توسط وی-عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی-اجرای قانون کار} و یا شکایت-قانون و دادگاه عدالت+دادگاه عدل الهی و بس.دیگر تصمیمات شرعی و اسلامی و قانونی ما که در صورت عدم اجرای موارد تذکر داده شده با تصمیم جمعی اخذ و اجرا می شود>به هیچ عنوان به شما اطلاع داده نخواهدشد.مردم آزاده ایران اسلامی با افرادی که از دایره قانون-اسلام و نظام خارج شده و به جرگه اخلال گران-فتنه گران و منافقان پلیدضد اسلام و ضد وطن پیوسته اند-سر سوزنی شوخی و مسامحه نداشته و نخواهند داشت.آقای الف ریاکار معروف به فتنه گر-۷خط و جمع کننده اموال مردم و بیت المال>شما و برادرفاسد و حرام خوارت و خواهر ریاکار و منافق صفتت و پدر مفتخر به کارت مفلسی دررژیم ستمشاهی و گوش دهنده به رادیو اسرائیل- و بیننده ماهواره های آمریکا-بی بی سی و سیمای سرسپرده گان استکبار>نفاق و فتنه اموی و…….مانند شما>>>در مقابل به ظاهر گردن کلفتهایی که به نظام و مردم خیانت کردند>ریزترین و کوچکترین عددی نبوده و نیستید.{تمام موارد بالا با تصویر-صدا و…قابل اثبات است مانند دیگر تخلفات اقتصادی و سیاسی شما=جمع+ایام+فرح.}آقای الف{جمع}>یا اجرای موارد تذکر داده شده یا خشم و آه و نفرین خدا و مردم مظلوم و ستم دیده توسط شما+همراه با قانون و دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دادگاه عدل الهی.>>>>>*** 1391.9.30 ***
  پایان.

 37. برادران می‌گه:

  بنام خدا

  « تخلف مالی-مفاسد اقتصادی>اختلاس…؟!»

  یکی از موضوعات پر سر و صدای این روزها مسئله فساد بزرگ مالی می باشد.« اختلاس۳۰۰۰ میلیارد تومانی پرونده اختلاسها را در کشورمان گشود.»
  براساس خبرهای رسمی مدیر یکی از بانکهای خصوصی،صاحب۱۵شرکت صنعتی درکشور اقدام به چنین اختلاسی کرده است.خبرهای تکمیلی نشان از این دارد،وی مالک یکی از تیم های فوتبال لیگ برترمی باشد.یکی ازسایتهای خبری در مورد این موضوع مینویسد=«با تبانی و نفوذ با رئیس شعبه بانک صادرات در محل کارخانه فولاد،اقدام به صدور ال سی های جعلی به مبالغ ده ها میلیارد تومان می کرده است و بدون آنکه وجه ال سی های مذکور را به بانک بپردازد،ال سی هارا دریافت و به بانکهای دولتی و خصوصی دیگر داخل،به قیمت پایین تر از قیمت رسمی ال سی می فروخت.»
  طبق شواهدموجود،گذشت زمان و ادامه رسیدگی های پیگیر و قاطع قوه قضاییه،پرده های بیشتر و تازه تری از زوایای پنهان و مبهم اختلاس ۳۰۰۰میلیاردی را آشکارتر می سازد.

  برای درک بهتر موضوع،گذری مختصر به فهرستی از مهمترین اختلاسهای ۳۰سال گذشته می اندازیم:

  یک=فاضل خداداد/سمت=تاجر/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=اعدام.

  دو=مرتضی رفیق دوست/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=حبس ابد.

  سه=شهرام جزایری/سمت=تاجر-بخش خصوصی/میزان اختلاس=۱۴۵میلیون دلار/سرنوشت=۱۱سال حبس تعزیری.

  چهار=عبدالحمید رحمانی خلیلی/مدیر عامل سابق دخانیات/میزان اختلاس=۳میلیارد و ۲۹۶میلیون ریال/سرنوشت=پرداخت جریمه نقدی.

  پنج=کریم ملک آسا/عضو هئیت مدیره دخانیات/میزان اختلاس=۱۱میلیارد و ۷۸۰میلیون ریال/۷۳ضربه شلاق.

  شش=مدیران بیمه ایران/میزان اختلاس=۱هزار و ۲۰۰میلیارد تومان/تبرئه.

  هفت=الف.خ/مالک یک بانک خصوصی/میزان اختلاس=۳۰۰۰میلیاردتومان/سرنوشت=در حال رسیدگی.

  اگر بخواهیم زمانی مشخص ازآغاز یا برجسته شدن موضوع اختلاس و اخلال گریهای اقتصادی را بیان نماییم،به ظاهر امر از دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی رفسنجانی میتوان نام برد.از آن دوران با گسترش کار دانشگاه آزاد و سرازیر شدن میلیاردها میلیارد تومان پول از کیسه دانشجویان بعضا از قشر مستضعف و زیر متوسط که با فروش قطعه ای زمین ارثی پدری اشان،و گسیل شدن آن پولهای هنگفت به جیب افراد خاص+حمایت از بازار آزاد-بخش خصوصی و ارتباط با تجارت جهانی بدون هیچ اصول و یا رابطه ای خاص و مدون شده+ سیاست جمع آوری نقدینگی در دست مردم،بدون یک نظارت اساسی و سایر موارد آشکار و پنهانی که از حوصله این مبحث خارج است،موجب کلید خوردن فساد اقتصادی شد و در دوران محمد خاتمی با آماده شدن مناسب تر بستر،فساد و تخلفات مالی و اقتصادی نهادینه و اجرایی شد و در واقع به مرحله بلوغ خود نزدیک شد،که تا هم اکنون نیز ادامه دارد.

  برای بازتر شدن مطلب در مورد مسئله اختلاس-رانت خواری و دیگر تخلفات مالی و اخلال گریهای اقتصادی در سیستم مالی و بانکی کشور-به دو مثال به مثابه مشت نمونه خروار بسنده میکنیم و میگذریم.
  مثال اول:روزنامه کیهان-شماره ۱۹۹۸۷/یکشنبه۹مرداد۱۳۹۰مینویسد=(شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه۲۲امور اقتصادی،یکی از کارمندان رسمی بانک رفاه کارگران را مجرم شناخت.متهم پرونده که یکی از کارمندان بانک مذکور بوده است،با ایجاد حسابهای صوری و تغییر در سیستم حسابداری بانک با بدهکار و بستانکار کردن حسابها مبالغی را به حساب بستگان و دوستان خود واریز کرده و سپس اقدام به برداشت و خروج آن مبالغ از بانک می کرده است……..)

  مثال و نمونه بسیار مهم دیگر که هنوزعوامل آن به دست پرتوان عدالت و قانون سپرده نشده اند :

  آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون نماینده سابق اصلاح طلب شهر قائم شهر و یکی از اعضای شورای مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!) و افراد غیر حزبی و حزبی اصلاح طلب نزدیک و وابسته به آقای هاشمی رفسنجانی-محمد خاتمی و….…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-صنایع-بانکهای مختلف استان مازندران و…….نمود.

  ۱-:آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت ، بهنمیر ، میدان جانبازان قائم شهر ، پرژی کلا ، روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر ، روستای میارود و روستای کوتنای قائمشهر ،جاده نظامی ، ۲۰متری کوچه چشمه{کوچه ظرافت قائمشهر} ، فیروزکوه ، خانه هایی در دوبی و کشورهای اروپایی از جمله کشور آلمان ، چشمه سر قائم شهر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود که بدست وی{الف=جمع}متحمل آسیب مالی و ورشکستگی شدند. + دریافت کد اقتصادی در سابق به نام کارگران ساده دل + دریافت جواز شرکتهای صوری به نام کارگران ساده دل برای ضربه مالی زدن به رقبایش در سطح بازار و کارهای غیر قانونی دیگر. + پراکنده نمودن کارگرانش در کارخانه های مختلفش برای تن ندادن به تشکیل شورا یا انجمن کارگری + کار کشیدن مضاعف از زنان کارگر مستضعف چه در شرکت انواع حبوبات-ادویه جات و… بسته بندی اش و چه کار در خانه و پاک کردن حبوبات و خشکبار و…با حقوق کم و غیر قانونی + دریافت امضاء و تایید اجباری در روز اول کاری از کارگران به منظور گرفتن مدرک مبنی بر پرداخت تمام سنوات و حقوق آنها بر پایه قانون کار + فرار از پرداخت کامل مالیات با انواع شگردهای مختلف و……. >اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.

  ۲-:آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند،از جمله :

  تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و ساختگی با کمک افرادی خاص و در ساعاتی خاص دور از چشم دیگر کارمندان یا حسابداران سالم و کاردان ،استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ ، پرداخت رشوه ، تهیه فاکتورهای صوری ، مشاوره با افراد ماهر در فرار از پرداخت کامل مالیات و جعل اسناد به منظور ورشکستگی یا عدم توجیه اقتصادی دروغین فلان شرکت یا کارخانه ، حساب سازی ، خرید ملک و املاک از پول وامهای میلیاردی متعدد به نام فرزندان و… ، تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش ، و…….

  ۳-:آقای الف(جمع)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به آنها میپردازد.

  ۴-:آقای الف(جمع؟!) با یاری ایام؟!>{سیاه و تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان}>با تشکیل اسناد جعلی و با ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟!!!!

  ۵-:آقای الف در یکی از شهرهای ایران بیش از ۱۰مغازه و خانه دارد.آقای الف علاوه بر خانه های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه هایش مینماید.

  ۶-:یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی…؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.

  ۷-:شنیده ها حکایت از کمک مالی صدها میلیون تومانی آقای جمع به شیخ مهدی کروبی دارد.الله اعلم.

  ۸-: آقای الف مبلغ۳۸۰میلیون تومان برای ورشکستگی و آسیب مالی زدن به رقبایش خرج نمود.

  ۹-:آقای الف با خرید سلفون و کارتن با طرح بسته بندی{رقیبش} >و پر کردن انواع حبوبات آلوده-نامرغوب-و پر از خاک و …موجب آسیب مالی و نهایتا ورشکستگی یکی از همکارانش شد.آن همکار و برادرش که توسط آقای الف و ایام ضربه جبران ناپذیر مالی خوردند، به دلیل مشکلات روحی، فشار طلبکاران و…دق کردند و هم اکنون در زیر خروارها خاک سرد سید نظام آرمیده اند.

  ۱۰-:الف با کمک برادرش معروف به آقای ایام؟! ، صدها قطعه زمین افراد ورشکست شده،یا نیازمند پول را با قیمت پایین خریداری نمود.منبع مالی خرید زمین و خانه های ارزان قیمت الف ، از وامهای بیشمارش تامین شده است.

  ۱۱-:آقای (جمع)تاکنون موجب آسیب مالی به مشتریان ساده دل شده است.به عنوان نمونه جوان مغازه داری که سالها مشتریش بود ،در مقطعی به دلیل مشکل مالی قادر به پرداخت بدهکاریش در زمان مشخص ، نشده بود.درآنزمان (جمع)با بکار گیری شخصی با هویت ناشناس و جعلی چند مرتبه از آن جوان خرید میکند ،بعد از کسب اعتماد دهها میلیون تومان پول جوان را نمیپردازد.در این شرایط آقای الف با قیافه ای حق به جانب برای به اصطلاح کمک ، مبلغ ۳۲ میلیون به جوان وام ربا میدهد،و نزدیک۱۰۰میلیون تومان چک و سفته از جوان دریافت میدارد،که هم اکنون موجب بدبختی و انزوای جوان مغازه دار شده است.

  ۱۲-:آقای الف صاحب ۴کارخانه میباشد.وی جدیدترین کارخانه اش را با قیمت میلیاردی، چند ماه قبل،مابین جاده قائمشهر به ساری خریداری نموده است،نامبرده قصد این دارد ، دفتر مرکزی چند کارخانه اش را به آنجا منتقل نماید، تا از دید مردمی که به انحای مختلف مورد آزار او و برادرش ایام قرار گرفته اند، دور باشد.

  ۱۳:الف با واسطه برادرش ایام، اسپانسر تربیت بدنی…؟شده است .الف و ایام با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی،و در اقدامی غیر قانونی ،تحت عناوینی دروغین با خرج بیت المال به کشورهایی نظیر چین،روسیه،آلمان،فرانسه،سوئد،تایلند و…….مسافرتهای مکرر مینمایند.

  ۱۴:آقای(جمع)در یکی از مناطق خوش و آب و هوای آلاشت بیش از۱۰۰قطعه زمین دارد.وی با کلاهبرداری،زمین خواری و عدم پرداخت پول کافی،به فروشنده موجب آسیب مالی و در نهایت شکایت شاکی شده است. ایام نیز،در آلاشت دهها قطعه زمین دارد،ایام، دهها قطعه از زمینهایش را تا کنون فروخته است.

  ۱۵:الف خود را به ریا حاج الف؟!،می نامد-و در آن حال از پول وامهای بادآورده ربا هم میدهد.الف در ریاکای به تمام معنی در ماه محرم اقدام به نصب پارچه های سبز و سیاه در ورودیهای کارخانه هایش می نماید،و در روز تاسوعا و عاشورا به عزاداران راستین حسینی، به کمک خواهر بزرگش که سرپرست قسمت زنان و نفر دوم وی بعد از ایام است ، کیک-خرما-شیر برنج و…میدهد.

  دراین قسمت مولف به زعم و استعداد خود،به ارائه چند راهکاربرای مقابله و ریشه کن شدن پدیده زشت اختلاس و مفاسد اقتصادی،می پردازد :

  ۱-:کوتاه کردن دست عناصر مرتبط با مافیای اختاپوسی وابسته به فتنه گران داخل و افراد معلوم الحال در خارج از کشور.

  ۲-:اجرای کامل اصل۴۴+اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری،در فرمان مهم و راهگشای ۸ماده ای،مبارزه با مفاسد اقتصادی.بی شک و شبهه اگربه فرامین و دستورات معظم له به درستی توجه میشد،قاعدتا این تخلف بزرگ مالی صورت نمی گرفت.

  ۳-:تشکیل و تاسیس نهادهای نظارتی،حتی با رای و دیده بانی مستقیم افراد منتخب ملت،بر روند کارهای بانکها،شرکتها،کارخانه های خصوصی و…

  ۴-:برقراری پایگاهای نظارت عمومی در فضای مجازی و ارسال گزارشات مردمی از تخلفات مالی و اقتصادی،در شهر و روستاهای کوچک و بزرگ ، و پاسخگو بودن به کاربران آن سایتها.{در حال حاضر چنین سایتهایی وجود دارد،مانند پایگاه اطلاع رسانی مجتمع قضایی امور اقتصادی قوه قضاییه_قسط_ و یا مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه،که کاری بسیارخوبی می باشد،ولی در کنار این همه کار مهم-دریافت جواب مردمی که گزارشات مستند تخلفات اقتصادی را از گوشه و کنار ایران اسلامی،ارسال می نمایند-می تواند اندکی از اعتماد و امید از دست رفته،توسط آن اخلال گران اقتصادی،را به صحنه مردم و اجتماع برگرداند.

  ۵-:ایجاد بانکداری اسلامی بدون ربا{مطابق با اصل۴۴ و با توجه به نظر و اعتقاد بسیاری از صاحب نظران اقتصادی ارزشی،بانک و بیمه باید در مالکیت عموم و تصدی دولت باشد.}

  ۶-:بی شک رسانه ها و مطبوعات سهم عمده ای در اطلاع رسانی و رشد و اعتلای فرهنگ مردم داشته و دارد،از این رو با ساخت برنامه های مستند در مورد دلایل-ریشه ها- و راههای مقابله با پدیده شوم اختلاس-زمین خواری-رانت خواری و تمام تخلفات مالی و اقتصادی در شبکه های تلویزیونی،همراه با دعوت از کارشناسان خبره و اهل تخصص و تعهد،توام با نظر خواهی آزاد از مردم + شروع به کار مجلات عمومی و تخصصی،در کنار چاپ آثار راهگشای خوانندگان،می توان به فردایی بدون تخلف مالی و اختلاس امیدوار بود.

  ۷-:به هر مسلمان متعهد و با تقوایی واجب است،که با اهمیت قائل شدن به فریضه مقدس امربه معروف و نهی از منکر،در محله-روستا- و شهرشان،در مقابل هرگونه تخلف و فساد اقتصادی حساس باشند و بعد از چند مرتبه تذکر گفتاری همراه با متانت و ادب،در صورت نتیجه نگرفتن گزارشات تخلفات مالی و اقتصادی را به نهادهای نظارتی-قضایی و قانونی مربوطه اطلاع دهند-تا بساط رباخواری-رانت خواری-وامهای متعدد میلیاردی بی حساب و کتاب-زمین خواری و سایر مفاسد و تخلفات اقتصادی بر افتد- و هیچ منفعت طلبی مانند آقایان جمع+ایام و خانم فرح>در خیال خود حتی به غارت اموال و دارایهای مردم و بیت المال نیندیشند.انشاءالله.{دوشنبه/۲۸ فروردین۱۳۹۱}والسلام.پایان.

 38. برادران می‌گه:

  توجه+توجه+توجه>چند جمله زیر از طرف آقایان جمع+ایام+خانم فرح است.بعد از پایان نوشته های آنها که در سایتهایی{تکامل در مسیر ظهور+قلم سفید=نقش قید در جمله و …}>منتشر شده است-جوابیه ما را میخوانید.+۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰>جواب به بی سوادهای حسود__با شما هستیم ای ترسوهای حسودتنبل بیمغز بیعقل پشتکوهی بیکلاس دهاتی روستاهای قادیکلای بزرگ ساروکلا کوتنا_ قسمت چشمه سر قایم شهرو اهل ساری و یاهرخرابستونی که هستید و مامیدانیم.ما یاران و عاشقان همان دو مدیر و مدبر کاردان و مردمی هستیم که درموردآن بزگواران چرت وپرت سیاه میکنید.۱/فکر نکنی هرچه بیشتربگویید هیچ جای کسی تکان میخورد بلکه جوکهای شما را میخوانیم وحال میکنیم.۲/ترسوهاوکورکاسه ها این قدر کاسه گدایی در دست نگیرید و از ان رئیس سایت و ان مسئول وبلاگ عجز و التماس نکنید.به این در و ان درنزنید واز ان اقا و ان اقا تمنا وزاری نکنید زیرا کاری ازپیش نمیبریدو هیچ غلطی نمیتوانید بکنید برای اینکه کارهای ما اصولی است/تنبلهای مفت خوراگر به جای ۴یاپنچ کارخانه ۵۰کارخانه اگر بود هم جرم نبود و غیر قانونی نبودو شما جز حسودی کردن به خدمتهای ما به مردم عزیز کاری ازپیش نخواهید برد.۳/خود راخسته نکنید ما همانطریکه موجب حذف و بایکوت چرت و پرتهایتان در سایتهای سنگر نیوز/سیب خوشبو/میوه ممنوعه/هابیل و….شدیم کاری خواهیم کرد که از کارهایتان سخت پشیمان شوید و مرغهای اسمان برایتان گریه وزاری کنند.۴ای حسودان تنبل اگر شما مانند ان عزیزان کاردان و اهل کاروتلاش و زحمت بودید و مدیر و مدبر ومردمی بودید/هماکنون صاحب پیشرفت و یک زندگی ادم واربودید نه یک زندگی انگلی و میمون وار امروزی.۵/بسوزید بسوزید بمیرید بمیرید که خیلی بهتره/برای اینکه شما یک لاقباهای تنبل حسود بیعقل بیسواد کورکاسه گدا صفت احمق دیوانه بیتفکر بی اندیشه خام اندیش مفت خورانگل لیاقت زندگی را ندارید.چون مثل ادم زندگی نمیکنید.بار اخری باشد از متانت ان دو عزیزمردمی سواستفاده میکنید و حرفهای چرت وپرت نشخوار میکنید.مردن برایتان واجب است.ای پست فطرتان نانجیب مفت خور یک لاقبا….؟؟؟؟؟؟؟؟؟! // ساکنان چشمه سر قایم شهرو….//. ——————————————————————————————————-.بسم الله الرحمن الرحیم .الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقی

  سپاس خدایی را که دشمنان ما را از ابلهان قرار داد !!!!

  ۱-سوره نساء، آیه ۷۳:

  «لیقتل فی سبیل الله الذین یشرون الحیوه الدنیا بالاخره و من یقتل فی سبیل‌الله فیقتل او یغلب فسوف نوتیه اجرا عظیما»

  «مؤمنان باید در راه خدا با آنان که حیات مادی دنیا را بر آخرت برگزیدند جهاد کنند و هر کسی در جهاد به راه خدا کشته شود فاتح است زود باشد که او را اجری عظیم دهیم.»

  ۲- سوره بقره، آیه ۱۵۴:

  «و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل‌الله اموت بل احیاء ولکن لا تشعرون»
  «کسی را که در راه خدا کشته شد، مرده نپندارید، بلکه او زنده جاوید است، ولیکن شما این حقیقت را نخواهید یافت.»

  ۳- سوره آل عمران، آیه ۱۳۹- ۱۴۰

  «و لا تهنوا و لا تخرنوا و انتم الاعلون ان کنتم مومنین»

  «سست نشوید و اندوهگین نباشید و شما برترید، اگر هستید مؤمنان»
  ۴-سوره توبه، آیه ۲۰:

  «الذین ءامنوا و هاجروا و جهدوا فی سبیل‌الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون»

  «کسانی که ایمان آورده و هجرت کرده و در راه خدا با مال و جانشان به جهاد پرداخته‌اند، نزد خدا مقامی هر چه والاتر دارند و اینان همان رستگارانند.»
  ۵-سوره آل عمران، آیه ۱۶۹:

  «و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»

  «مرده نپندارید کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند، بلکه زنده‌اند و نزد خدای خود روزی می‌برند. »

  چند تن از ساکنان استان مازندران : احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح >>>این همه ملک و املاک-خانه و زمین و پول و وامهای متعدد میلیاردی را ظرف مدتی کوتاه از کجا آورده اید؟؟؟!!!! ***جوابیه و سخنی بی پرده و سریع با آقایان الف=جمع؟! + ایام؟! + خانم فرح>>>آقای الف>>اولابه این دلیل جواب دادن به نوشته های شما تا این ساعت طول کشید-زیرا چند نفر از برادرانمان به ماموریت کاری به خارج از استان مازندران رفته بودند-و باید مطالب به تایید همه میرسید.دوما ما هر روز مطالب را چک می نماییم که ببینیم تا چه کسانی مطلب جدیدی نوشته اند.سوما اگر نام سایتها و وبلاگها و خبر مربوطه را یاداشت نمیکردیم-هیچ وقت متوجه نمی شدیم که مطالب ما را{عده ای ناشناس ولی به احتمال قریب به یقین از آشنایان و آگاهان به تخلفات مالی و اقتصادی شما}یا کاملا کپی-یا با کمی تغییر و یا مطالبی جدیدتر به دهها سایت و وبلاگ ارسال نمودند. *** ۱-چرا به قول معروف در{روز روشن} به مردم محترم-شریف و آزاده روستاهای کوتنا-ساروکلا- و قادیکلای بزرگ قائم شهر+مردم محترم-آزاده و شریف شهرهای قائمشهر-ساری و…>توهین و بی ادبی می نمایید؟ *** ۲-آقای الف{جمع کننده اموال مردم و بیت المال}>به اطرافیانت از جمله برادرانت ایام و … >بگو به هر کاری دست بزنند-موقعیت متزلزل و خرابت را متزلزل تر و خراب تر می نمایند-و شما را در بین خاص و عام رسواتر می سازند. *** ۳-آقایان جمع+ایام+خانم فرح>>>ای ربا خواران-ای مال مردم خواران ریاکار>ما را از مردن و مرگ میترسانید-زهی خیال باطل-اگر قرار باشد مرگی را آرزو و یا انتخاب نماییم-ما همچون همه مسلمانان انقلابی ارزشمدار-شهادتی سرخ و انقلابی چون سردار و سالار شهیدان و آزادگان جهان امام حسین(ع)را برمی گزنیم-زیرا برای ما شهادت در راه خدا فوز عظیمی است. *** ۴-آقای الف>نام کاربری خود را به تقلید>ساکنان چشمه سر قائمشهر{یعنی همه مردم چشمه سر نه چند نفر}نامگذاری نمودید-به این میگویند تقلیدی کاملا ناشیانه… *** اگر شما را از افشای مسائل پشت پرده تخلفاتتان خیالی نیست>پس چرا دست به هر کاری می زنید تا یا هیچ مطالبی از ما و دیگران انتشار نیابد و یا مطالب انتشار یافته قبلی حذف شود؟ چرا اقدام به ارسال ویروسهای کامپیوتری-دریافت آی پی کامپیوترهای ما و دوستانمان-اشکال در ارسال نظر-اشکال و دست کاری در مطالب ایمیل-پرداخت پولهای کلان برای ایجاد مشکل برای ما و دیگران؟! در اینترنت و …-توهین و ناسزا به مدیران سایتهای ارزشی و…-توهین و تهدید به ما و…با انواع روشها و…….مینمایید؟ آقای الف چرا مانند ۲سال قبل با افکار بیمارگونه و خیالاتی در هنگام رانندگی کنترلت را ناگهان از دست دادی و با فشردن پدال گاز اتوموبیل وارد پیاده رو شدی؟ چرا مدل به مدل اتوموبیلهای مختلف کوچک و بزرگ و ارزان و گران قیمت از پول و اموال به غارت رفته مردم و بیت المال>برای خودت-برادرانت و دخترت تهیه مینمایی و سال به سال خانه ات را عوض میکنی؟ شما ها میترسید و ترسو هستید زیرا فکر میکنید مملکت قانون ندارد و همیشه دوران به اصطلاح اصلاح طلبان است و می توانید دست به هر کار غیر اسلامی-غیر قانونی-غیر انسانی و هر تخلف مالی و اقتصادی و…بزنید-و با قدرت پول و وامهای بادآورده توسط دوستان و آشنایان غیر حزبی و حزبی چون یکی از بستگان همسرت یعنی آقای{و.ر}نماینده سابق اصلاح طلب قائمشهر و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی؟!شیخ مهدی کروبی و…زمین و زمان را در اختیار بگیرید و به هر ظلم و فتنه و اجحافی مبادرت نمایید.زهی خیال باطل.دیگر دوران انحصارگری و یکه تازی هایتان به سر رسیده است. *** ۵-آقای الف{جمع}>آیا به افتخار اینکه پدرتان ممندلی الوات حرام خوار-در رژیم منحوس پهلوی مفتخر به کارت مفلسی شد-احساس باطل به شما دست داد که نجیب و نجیب زاده اید؟؟؟!!!! آیا فکر نمی کنید-هر ناسزایی که سر دادید لیاقت شما رباخواران رانت خور ریاکار فتنه گر منافق صفت و آزار رسانان به مردم و بازاریان شرافتمندشهرهای ساری-بابل-آمل+مردم گونی بافی و چشمه سر و زیراب و بهنمیر قائمشهر-۲۰متری کوچه چشمه{کوچه ظرافت قائمشهر} و روستاهای اطراف را دارد و بس؟ *** ۶-ما نمیدانیم قسم حضرت عباستان را قبول کنیم یا دم خروستان را-زیرا از یک طرف خود را یاران و عاشقان آن دوبزرگوار؟!{یعنی الف=جمع+ایام} می نامید- و از طرف دیگر همچون دروغگویی فراموشکار-خود را لو میدهید و می گویید>کارهای ما اصولی است؟؟؟!!!! *** ۷-چه کار به اصطلاح اصولی؟! و چه کار به زعم شما قانونی؟!-آینده به شما ثابت می کند که خوردن از کیسه مردم و بیت المال و خرج کردن و ریختن آن اموال غارت شده به زیر پای ضد انقلابیون فتنه گر منافق معاند -داخل و خارج از کشور{حزب اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و…+کشورهای آلمان و…}چه نتیجه و چه دستاوردی برایتان دارد؟!!! *** ۸-آقای الف>چه شد نامهای خود را ذکر نکردید و به دو بزرگوار؟!قناعت نمودید؟ *** ۹-آقایان جمع+ایام+خانم فرح ریایی فرزندان مفلس۷خط>شما را از خشم و قهر و نفرین خدا و مردم مظلوم-استثمار شده و سرکیسه شده هیچ راه فرار و گریزی متصور نمی باشد. آیا می دانید>کاخ ستم شما مال مردم خوران فتنه گر و اخلال گران اقتصادی-بزودی واژگون واژگون خواهد شد؟؟؟!!!! *** ۱۰-آیا می دانید در آینده ای نه چندان دور باید جواب توهین به مدیران ارزشی سایتها+توهین و تهدید به مردم آزاده و ارزشی قائمشهر و ساری و روستاهای اطراف و…{چه در اینترنت-چه در اجتماع و بازار با روشهای ضد قانونی و مجرمانه}+ توهین و ناسزا به مقامات ولایتمدار و توهین به…{که تصاویر و کاستهای آن موجود است}را بدهید؟؟؟!!!! *** ۱۱-آقای الف بی شک و شبهه بعد از پایان این آخرین مهلت اتمام حجت وجدانی=۱۳۹۱٫۹٫۳۰>>>در صورتی که به موارد تذکر داده ما یعنی=(اخراج برادرت معروف به سیاه و تار کننده{ایام}خوش جوانان و کارگران و تسویه حساب با او از تمام شرکتها و کارخانه های و زیر مجموعه هایت در شهرقائمشهر+عدم سوءاستفاده ازآقای رضا اولادی قادیکلایی فرزند شهیدآقای عباس اولادی قادیکلایی برای دریافت وام-خدمات-مظلوم نمایی و…-و مستقل نمودن رضا و آغازی کاری مستقل-حلال و مشروع توسط وی+عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی شرکت بسته بندی بدلیل سوءاستفاده شما{الف=جمع}و ایام و خانم فرح از کتاب مقدس قرآن کریم و سرود ملی و…در مراسم قرعه کشی آبان۱۳۹۰+ترک کامل سوء استفاده از امکانات و خدمات نهادهای دولتی و غیر دولتی+اجرای کامل قانون کار+برگرداندن اموال به غارت رفته بیت المال به حساب بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران)عمل ننمایی>یک=جزئیات و کلیات و تمام تخلفات مالی-اخلال گری اقتصادی-سیاسی و…+دو=کاستها-فیلم-فاکتورها-صداهای توهین به مسئولان ولایتمدار نظام- و حرفهای منافقانه و مغرضانه سیاسی الف و برادرانت-عکسها-برگه ها-صدا و تصویر تمسخرایام و برادر کوچکتان در عالم…به مداحان اهل بیت و پیامبر اسلام{ص}-مدارک و اسناد تخلفات مالی و اقتصادی بیشمارتان از سالها قبل تا کنون و…به نوبت مستقیما و حضورا توسط چند تن از برادرانمان به دفترمقام معظم رهبری-سازمان بازرسی کل کشور-وزارت محترم اطلاعات و…تقدیم خواهد شد تا روز دادگاهی شما و تقدیم گزارشات و اسناد به قاضی محترم.دیگر تصمیمات شرعی-اسلامی و قانونی بعداز۱۳۹۱٫۹٫۳۰>با نظر جمعی اتخاذ می شود-و به هیچ عنوان به شما اطلاع داده نخواهد شد. *** و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام وکیفر گاهی بر میگردند . هیهات منا الذله=هیهات که ما زیر بار ذلت برویم>>>1391.9.30=سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و آخرین اتمام حجت وجدانی.*** ۱۳۹۱٫۹٫۳۰ ***——————————————————————————————————بنام خدا
  توجه>{خبر فوری و بسیار مهم}>>>+توجه+توجه+مهم+مهم>>>آقای الف{جمع}>>>در مورد کارهای غیر قانونی و غیر اسلامی نور چشمی ات-برادرت-معروف به>{ایام}>چند نمونه سربسته می نویسیم و می گذریم-باشد خود عمق مسئله را دریابید-گرچه می دانیم همه کارها با اطلاع و دستور شما بوده است>>>سوءاستفاده از امکانات نهادهای دولتی و غیر دولتی-همچون تربیت بدنی/تامین اجتماعی/صنایع و ……. + اسپانسر تربیت بدنی شدن و سوءاستفاده از امکانات و خدمات تربیت بدنی…؟!>و مسافرت به کشورهای مختلف با عناوین دروغین ورزشی-به همراه شما{جمع=الف} + توهین به مقدسات-توهین به مداحان اهل بیت با خواندن آواز تمسخر آمیز-و توهین به ……. + پرداخت رشوه به…….>با سوءاستفاده از نام دین و عنوان کردن به اصطلاح حزب اللهی بودن شما؟!!!>برای کم نمودن مبلغ رشوه/ و کارت……. + خانه تفریحی و ویلایی در روستای میارود قائم شهر و انجام کارهای غیر قانونی توسط ایام در آنجا + علاقمند بودن ایام به گنج و زیر خاکی و گشتن در دو روستای ساروکلا و میارود قائمشهر و…. + ارتباط با…….؟!>از اهالی روستای قادیکلای بزرگ/همراه با عکس و صدا/ و ضربه مالی و روحی زدن به…>با اسم مستعار و هویت دروغین توسط ایام برادر الف=جمع کننده اموال مردم و بیت المال + خانه استیجاری در فیروز کوه/تفریح؟! و ریخت و پاش و پول خرج نمودن از اموال به غارت رفته ملت/مسئول درست کردن…>در خانه استیجاری فیروز کوه/همراهی با دوستانش در…و فرار از مجازات/سرزده آمدن شما{الف=جمع}>به خوابگاهش؟! و جمع کردن تمام جعبه های خالی سیگار توسط ایام/روابط نامشروع/ و انجام کارهای ………….>در سالها قبل + داشتن …غیر مجاز و دست پیش گرفتن و………….{مدارک و اسناد موجود است}. *** آقای الف>>> دیگر مطلبی تا اطلاع ثانوی>نمی نویسیم-زیرا به اندازه کافی توسط ما یا افراد دیگر مقاله ها{چه در غالب نظر/چه در غالب خبر}>و مطالب زیادی=چه کپی-یا با اندکی تغییر-چه مطلب مستقل و…..>در بیش از۱۰۰وبلاگ+وب سایت+خبرگزاری+مجله اینترنتی+نشریه اینترنتی+روزنامه و…….>انتشار یافته است-که دهها وبلاگ و وب سایت فقط با جستجوگر پیشرفته و جستجوی زیاد با سرچ کلمات کلیدی و یا جملات درون متن-قابل رویت می باشد.آقای الف>بیشتر از این نوشتن در مورد شما اسراف است-مگر اینکه دست به تهدید-توهین-اخلال گری-کارهای غیر قانونی-کارها و اعمال غیر اسلامی و…….>در اجتماع-اینترنت و…….>بزنید-مانند>سالها-ماهها و روزهای گذشته. *** آقای الف{جمع}>>>( برگرداندن اموال به غارت رفته بیت المال به حساب بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران + اخراج برادرت معروف به سیاه و تار کننده{ایام}خوش جوانان و کارگران و تسویه حساب با او از تمام شرکتها-کارخانه ها و زیر مجموعه هایت در شهرقائمشهر + عدم سوءاستفاده ازآقای رضا اولادی قادیکلایی فرزند شهیدآقای عباس اولادی قادیکلایی برای دریافت وام-خدمات-مظلوم نمایی و…/و مستقل شدن رضا و آغازی کاری مستقل-حلال و مشروع توسط وی + عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی شرکت بسته بندی-جمع؟!-بدلیل سوءاستفاده شما{الف=جمع}و ایام و خانم فرح از کتاب مقدس قرآن کریم و سرود ملی و…در مراسم قرعه کشی آبان۱۳۹۰ + ترک کامل سوء استفاده از امکانات و خدمات نهادهای دولتی و غیر دولتی + اجرای کامل قانون کار + عدم استثمار کارگران و زیر دستان ) *** وعده ما نهایتا تا>>>>>1391.9.30=پایان مرحله سوم امربه معروف و نهی از منکر و آخرین مرحله اتمام حجت وجدانی پایانی>>>1391.9.30 {یعنی از اول پاییز سال۱۳۸۷ هجری شمسی الی آخرین روز پاییز۱۳۹۱= دقیقا بیش از ۴ سال صبر-ملایمت و امربه معروف و نهی از منکر=۱۵۵۰روز.} *** بعد از این تاریخ شما هستید و ما / و قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دادگاه عدل الهی و دیگر تصمیمات قانونی-شرعی و اسلامی-که به شما به هیچ عنوان اطلاع داده نخواهد شد.>>>هیهات منا الذله=هیهات که ما زیر بار ذلت برویم.>>> 1391.9.30***

  ***احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح >>>از کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و زمین-وامهای متعدد میلیاردی-چند کارخانه و………….>را به دست آورده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *** ۱۳۹۱٫۹٫۳۰ *** {چند نفر از ساکنان استان مازندران/چهارشنبه ۱۳۹۱٫۱٫۳۰} پایان.

 39. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بسمه تعالی
  توجه-توجه>{خبر فوری و بسیار مهم}>>>در نشست دوستان در روز پنشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱>تصمیمات زیر با رای و نظر جمعی اخذ شد.:

  ۱-با توجه به پیشنهاد بسیار مهم برادر و دوست عزیزمان معروف به حاج آقا علوی{که از نظر سن و سال و تجربه از ما بالاتر است}>مبنی بر اینکه هم بهانه ای دست آقای الف ندهیم و هم از لحاظ وجدانی خیال ما راحت باشد که وقت مناسبی برای حل و فصل و انجام تذکرات اعلام شده به آقای الف داده باشیم-آخرین فرصت به تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰{یعنی ۳۰ آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی}موکول شده است.:

  ۲-آقای الف>ما می دانیم که برادر طماع و فاسدت معروف به ایام>برای به دست گرفتن شرکت رز طلایی قائم شهر{کارخانه سس}>شما را تحت فشار قرار داد-و حتی از فروش آن کارخانه به قیمت ارزان ۲۰۰میلیون تومانی به برادر کوچکتان با رای و نفوذ خواهر ریاکار و کمک کارتان فرح>شما رااز اینکار منع نمود-از این رو با توجه به اینکه شما تحت نفوذ شدید برادرتان ایام و سپس خواهرتان فرح می باشید-این زمان طولانی بهترین فرصت است که به موارد تذکر داده شده عمل نمایید و به حل و فصل-و گفتگو با ایام و فرح و…بپردازید.:

  ۳-آقای الف>تا نهایت=۱۳۹۲٫۹٫۳۰>{30آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی}>در اقدامی بسیار مهم از طرف شما و در اقدامی غیر قابل صرف نظر نمودن از طرف ما>برادر فاسد-حرام خوار-و منافق فرصت طلبتان را از تمامی شرکتها و کارخانه های تحت پوششتان در قائمشهر و ساری و هر مکان دیگر>اخراج نمایید و با او کاملا تسویه حساب نمایید تا حقیقت از باطل بیشتر شناخته شود.در وهله دوم رضا اولادی قادیکلایی را هر چه زودتر و نهایت تا=۱۳۹۱٫۹٫۳۰>{30آذر۱۳۹۱ هجری شمسی}>مستقل نمایید و با پرداخت تمامی حق و حقوقی که بر گردنتان دارد-بگذارید نامبرده کاری حلال و آبرومندانه را آغاز نماید.در وهله سوم عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی و اهدای جوایز به صورت مستقیم به مشتریان عزیز میباشد.در مرحله چهارم>جبران ضررهای مادی و معنوی به بازاریان-کارگران-جوانان و مردم عزیز و آزاده متضرر شده-توسط شما میباشد-که کاری بسیار اساسی و مهم می باشد.در صورت فوت افراد آسیب دیده مالی و روحی>دلجویی و کسب حلالیت و جبران مادی و معنوی به بهترین صورت ممکن از خانواده و بازماندگان داغدارشان نمایید-باشد که خدا از سر تقصیرات شما بگذرد-گرچه جرم و تخلفات برادرت هیچ جای بخشش و گذشت ندارد و نخواهد داشت. و در وهله…….الی آخر.:

  ۴-آقای الف>گرچه برگرداندن اموال به یغما رفته به حساب بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران>توسط شما و برادرتان کاری بسا مهم برای ما و تمام مردم مطلع است-ولی چون این کار باید به دستور صریح قانون باشد-برای شما بهتر است تا زمانی کار به دادگاه و قانون نکشیده است-اموال و حساب و کتابتان را پاک نمایید.:

  ۵-آقای الف>فکر ننمایید که با خارج شدن از مسیر نگاه و چشمان تیز بین مردم چشمه سر قائمشهر و روستاهای اطراف و بردن دفاتر مرکزی به کارخانه میلیاردی جدیدا خریداری شده>آسوده از تخلفات و اخلال گریهای اقتصادی و…خودتان می شوید-زیرا در این چند ماه مردم و مغازه داران از هر صنوفی>در اطراف کارخانه جدیدتان ما بین جاده قائمشهر به ساری + اهالی روستاهای اطراف کارخانه جدیدتان از جمله ارته-لموک و…….>از تخلفاتتان آگاه شده اند + کارخانه جدیدتان و محل دفاتر آینده کارخانه هایتان در مسیر جاده بین المللی و در دید روزانه مردم دلسوخته ای است که با هر بار دیدن املاک به یغما رفته خودشان داغ دل آنها تازه می شود- و نفرین و قهر و خشم الهی و مردم ستمدیده دامانتان را خواهد گرفت و کاخ ستمتان را واژگون واژگون خواهد نمود.:

  ۶-آقای الف به خدای احد و واحد سوگند که ما در آخرین نشستمان در کنار برادر بزرگمان حاج آقا علوی و…با دست گذاشتن روی کتاب مقدس قرآن کریم سوگند مستحکم خوردیم یا تا زمانی که شما موارد تذکر داده شده را عمل نمایید- و یا با تشکیل دادگاه عدالت و تقدیم تمامی اسناد و مدارک شما-ایام و فرح را به پشت میز دادگاه نکشاندیم-یک لحظه آرام و ساکت ننشینیم-حتی اگر سرمان را در این راه فدا کنیم و به شهادت برسیم-اجازه نخواهیم داد شهرمان مامن و جولانگاه مشتی فتنه گر و اخلال گر اقتصادی باشد.آقای الف>یا اجرای موارد تذکر داده شده و یا دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دادگاه عدل الهی.:

  ۷-آقای الف>تا اطلاع ثانوی مطلبی در مورد شما نمی نویسیم-زیرا مطالب بسیاری در مورد شما انتشار یافته است و بیشتر از این نوشتن در مورد شما اسراف است-مگر دست به تهدید/توهین/اخلال گری و…بزنید-مانند روزها-ماهها و سالهای گذشته. *** آقای الف>در صورت عدم انجام درست و کامل موارد تذکر داده شده توسط شما=الف{جمع}>بعد از پایان تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰>با صلاحدید و رای و نظر جمعی تصمیمات قانونی-شرعی و اسلامی گرفته خواهد شد- و به هیچ عنوان به شما اطلاع داده نخواهد شد. *** ۱۳۹۲٫۹٫۳۰ ***سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و پایان آخرین اتمام حجت وجدانی=۳۰آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی.{چند تن از اهالی استان مازندران/بهار۱۳۹۱} پایان.

 40. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بسمه تعالی
  توجه-توجه>{خبر فوری و بسیار مهم}>>>در نشست دوستان در روز پنشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱>تصمیمات زیر با رای و نظر جمعی اخذ شد.:

  ۱-با توجه به پیشنهاد بسیار مهم برادر و دوست عزیزمان حاج آقا علوی>مبنی بر اینکه هم بهانه ای دست آقای الف ندهیم و هم از لحاظ وجدانی خیال ما راحت باشد که وقت مناسبی برای حل و فصل و انجام تذکرات اعلام شده به آقای الف داده باشیم-آخرین فرصت به تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰{یعنی ۳۰ آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی}موکول شده است.:

  ۲-آقای الف{حاج الف؟!=جمع؟!}>ما می دانیم که برادر طماع و فاسدت معروف به ایام>برای به دست گرفتن شرکت رز طلایی قائم شهر{کارخانه سس}>شما را تحت فشار قرار داد-و حتی از فروش آن کارخانه به قیمت ارزان ۲۰۰میلیون تومانی به برادر کوچکتان با رای و نفوذ خواهر ریاکار و کمک کارتان فرح>شما رااز اینکار منع نمود-از این رو با توجه به اینکه شما تحت نفوذ شدید برادرتان ایام و سپس خواهرتان فرح می باشید-این زمان طولانی بهترین فرصت است که به موارد تذکر داده شده عمل نمایید و به حل و فصل-و گفتگو با ایام و فرح و…بپردازید.:

  ۳-آقای الف>تا نهایت=۱۳۹۲٫۹٫۳۰>{30آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی}>در اقدامی بسیار مهم از طرف شما و در اقدامی غیر قابل صرف نظر نمودن از طرف ما>برادر فاسد-حرام خوار-و منافق فرصت طلبتان را از تمامی شرکتها و کارخانه های تحت پوششتان در قائمشهر و ساری و هر مکان دیگر>اخراج نمایید و با او کاملا تسویه حساب نمایید تا حقیقت از باطل بیشتر شناخته شود.در وهله دوم رضا اولادی قادیکلایی را هر چه زودتر و نهایت تا=۱۳۹۱٫۹٫۳۰>{30آذر۱۳۹۱ هجری شمسی}>مستقل نمایید و با پرداخت تمامی حق و حقوقی که بر گردنتان دارد-بگذارید نامبرده کاری حلال و آبرومندانه را آغاز نماید.در وهله سوم عدم برگزاری مرحله دوم قرعه کشی و اهدای جوایز به صورت مستقیم به مشتریان عزیز میباشد.در مرحله چهارم>جبران ضررهای مادی و معنوی به بازاریان-کارگران-جوانان و مردم عزیز و آزاده متضرر شده-توسط شما میباشد-که کاری بسیار اساسی و مهم می باشد.در صورت فوت افراد آسیب دیده مالی و روحی>دلجویی و کسب حلالیت و جبران مادی و معنوی به بهترین صورت ممکن از خانواده و بازماندگان داغدارشان نمایید-باشد که خدا از سر تقصیرات شما بگذرد-گرچه جرم و تخلفات برادرت هیچ جای بخشش و گذشت ندارد و نخواهد داشت. و در وهله…….الی آخر.:

  ۴-آقای الف>گرچه برگرداندن اموال به یغما رفته به حساب بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران>توسط شما و برادرتان کاری بسا مهم برای ما و تمام مردم مطلع است-ولی چون این کار باید به دستور صریح قانون باشد-برای شما بهتر است تا زمانی کار به دادگاه و قانون نکشیده است-اموال و حساب و کتابتان را پاک نمایید.:

  ۵-آقای الف>فکر ننمایید که با خارج شدن از مسیر نگاه و چشمان تیز بین مردم چشمه سر قائمشهر و روستاهای اطراف و بردن دفاتر مرکزی به کارخانه میلیاردی جدیدا خریداری شده>آسوده از تخلفات و اخلال گریهای اقتصادی و…خودتان می شوید-زیرا در این چند ماه مردم و مغازه داران از هر صنوفی>در اطراف کارخانه جدیدتان ما بین جاده قائمشهر به ساری + اهالی روستاهای اطراف کارخانه جدیدتان از جمله ارته-لموک و…….>از تخلفاتتان آگاه شده اند + کارخانه جدیدتان و محل دفاتر آینده کارخانه هایتان در مسیر جاده بین المللی و در دید روزانه مردم دلسوخته ای است که با هر بار دیدن املاک به یغما رفته خودشان داغ دل آنها تازه می شود- و نفرین و قهر و خشم الهی و مردم ستمدیده دامانتان را خواهد گرفت و کاخ ستمتان را واژگون واژگون خواهد نمود.:

  ۶-آقای الف به خدای احد و واحد سوگند که ما در آخرین نشستمان در کنار برادر بزرگمان حاج آقا علوی و…با دست گذاشتن روی کتاب مقدس قرآن کریم سوگند خوردیم-یا تا زمانی که شما موارد تذکر داده شده را کاملا عمل نمایید- و یا با تشکیل دادگاه و تقدیم تمامی اسناد-مدارک-گزارشات مستند مردمی و شهادت شاهدان عینی>شما-ایام و فرح را به پشت میز دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نکشاندیم-یک لحظه آرام و ساکت ننشینیم-حتی اگر سرمان را در این راه فدا کنیم و به شهادت برسیم-اجازه نخواهیم داد شهرمان مامن و جولانگاه مشتی فتنه گر و اخلال گر اقتصادی باشد.آقای الف>یا اجرای موارد تذکر داده شده و یا دادگاه عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دادگاه عدل الهی.:

  ۷-آقای الف>تا اطلاع ثانوی مطلبی در مورد شما نمی نویسیم-زیرا مطالب بسیاری در مورد شما انتشار یافته است و بیشتر از این نوشتن در مورد شما اسراف است-مگر دست به تهدید/توهین/اخلال گری و…بزنید-مانند روزها-ماهها و سالهای گذشته. *** آقای الف>در صورت عدم انجام درست و کامل موارد تذکر داده شده توسط شما=الف{جمع}>بعد از پایان تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰>با صلاحدید و رای و نظر جمعی دیگر تصمیمات قانونی-شرعی و اسلامی گرفته خواهد شد- و به هیچ عنوان به شما اطلاع داده نخواهد شد. *** ۱۳۹۲٫۹٫۳۰ ***سومین مرحله امر به معروف و نهی از منکر و پایان آخرین اتمام حجت وجدانی=۳۰آذر ۱۳۹۲ هجری شمسی.{چند تن از اهالی استان مازندران/بهار۱۳۹۱} پایان.

 41. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بنام خدا

  با عرض ادب و سلام و خداقوت خدمت مدیریت عزیز و محترم سایت وزین و ارزشی عکاس مسلمان.مدیریت محترم از اینکه مجددا مزاحم اوقات شریف و گرانبهایتان
  شدیم-ما را ببخشید و عفو کنید-زیرا دلمان از دست آقایان معروف به جمع و
  ایام و خانم فرح خون خون است.خداشمارا حفظ کند و عمری طولانی همراه با
  سلامتی و موفقیت همیشگی به شما عنایت عطا بفرماید.آمین.یا رب
  العالمین.مدیریت محترم ما چند تن از ساکنان استان مازندران به
  تمامی‌فرامین و دستورات مقام معظم رهبری از سر جان و دل لبیک می‌گوییم و
  عمل می‌نماییم- و از اهداف و عملکردهای اسلامی‌و انقلابی یاران و همفکران
  ارزشی در فضای مجازی(حزب الله سایبر )حمایت می‌نماییم و آمادگی خود را
  برای مقابله و افشای فتنه گران و توهین کنندگان به مقدسات تا مرز شهادت
  اعلام می‌نماییم.ما اهانت شاهین نجفی ملعون به مقدسات را شدیدا محکوم
  می‌نماییم و از مراجع مسئول خواهان دستگیری و محاکمه فتنه گران-اخلال
  گران و توهین کنندگان به ادیان مقدس توحیدی>چون امثال شاهین نجفی- و
  آقایان معروف به جمع و ایام در چشمه سر قائمشهر و>{جاده کیاکلا+۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائمشهر+***جاده قائمشهر به ساری***}
  می‌باشیم.این خائنان و توهین کنندگان به امامان تشیع علوی و پیامبر بزرگ
  اسلام-و مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران و توهین
  کنندگان به…….>خود را پشت افراد موجه و حاشیه‌های امن پنهان می‌کردند و
  میکنند-تا گرفتار قانون و عدالت- و خشم و قهر مسلمانان انقلابی ایران
  نشوند-ولی به خواست حضرت حق دستشان رو شده است و دیر یا زود در هر مکانی
  باشند و به هر مکان جدیدی بروند-تا از نگاه تیز بین مردم مسلمان و
  انقلابی ایران پنهان باشند>از عقوبت اعمال ضد ملی-ضد مردمی‌و ضد مذهبی
  خود>هیچ راه فراری نداشته و نخواهند داشت.و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب
  ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام
  وکیفر گاهی بر میگردند .
  ————————————————————————————مدیریت محترم از خدای بزرگ تقاضامندیم شما
  را در راه خطیر و طاقت فرسای اطلاع رسانی موفق تر و پیروز تر نماید.از
  خداوند فریاد رس میخواهیم به شما مدیر عزیز و محترم و همه دلسوزان این
  مرز و بوم و همه مردم آزاده و منتظر راستین حضرت امام مهدی{ع}عمری طولانی
  همراه با خیر و برکت و سرافرازی و پیروزی همیشگی عنایت عطا فرماید.آمین
  یا رب العالمین.مدیریت محترم شما در ویرایش و کم یا حذف جمله یا کلمات
  نوشته شده مختارید.ریش و قیچی دست شما است.خدا شما و تمام همفکران و
  دوستان و همکارانتان را حفظ کند.آمین.مدیریت محترم تمامی‌مطالب و مقالات
  در دهها سایت و وبلاگ بصورت نظر و در بعضی موارد بصورت خبر و مقاله مستقل
  انتشار یافته است-بخصوص ۲ مقاله اول.مدیریت عزیز ما را ببخشید که همیشه
  مزاحم وقت گرانبها و شریفتان میشویم-زیرا از دست آقایان جمع و ایام دلمان
  خون خون است.مدیریت عزیز تمام مطالب انتشار یافته+گزارش-نحوه
  تخلفات-مفاسد مالی و اخلال گری اقتصادی و…….>آقایان معروف به جمع و ایام
  و خانم فرح>به بیش از ۴۰نهاد قضایی و نظارتی و…-از جمله>به دفتر مقام
  معظم رهبری{قسمت استفتائات و ارسال نامه}+سازمان بازرسی کل کشور+دیوان
  محاسبات کل کشور{ارتباط مستقیم با رئیس کل +دادستان محترم دیوان محاسبات
  کل کشور و گزارش مردمی-نظارت مردمی-دیوان محاسبات و سایت دیوان
  محاسبات}+سایت قوه قضاییه+مرکز ارتباطات مردمی‌{ارسال گزارش}قوه
  قضاییه+دادستان کل کشور+تماس با دادسرا+خبرگزاری قسط+خبرگزاری ماوا-نشریه
  داخلی قوه قضاییه+خبرگزاری مهر{مدیر عامل محترم آن}+دیوان عالی
  کشور+دیوان عدالت اداری+معاونت آموزش و تحقیقات قوه محترم قضاییه+سازمان
  تعزیرات حکومتی و ریاست محترم آن و معاون محترم امور مالی و اداری آن
  سازمان+سازمان مبارزه با قاچاق ارز و کالا+وزارت تعاون-کار و امور
  اجتماعی+وزارت اقتصاد و دارایی+سایت وزارت دادگستری{ تماس با وزیر محترم
  جناب آقای بختیاری} + در دهها
  سایت و وبلاگ ارزشی>مطلب زیادی به زبانهای فارسی- انگلیسی-عربی و……. انتشار
  یافته است. + ارسال گزارشات تخلفات مالی و……. جمع و ایام و فرح>به
  مدیریت دهها سایت و وبلاگ ارزشی{بیش از ۳۰۰سایت و وبلاگ}ارسال شده است
  و به>{بیش از ۲۰۰سایت و وبلاگ}نظرات و مقاله ها ارسال شده است-که بیش
  از>{150سایت و وبلاگ ارزشی}اقدام به انتشار مطالب ارسالی نمودند>{مجموعا
  بیش از ۵۰۰ سایت و وبلاگ}. + ارسال گزارشات مردمی به روابط عمومی دفتر حضرت آیت الله معلمی امام جمعه
  محترم قائمشهر و نماینده محترم مردم استان شهیدپرور مازندران درمجلس
  خبرگان رهبری + پایگاههای مقاومت بسیج قائمشهر و بابل + امام جمعه محترم جویبار + وب سایت اولین پایگاه خبری شهرستان شهید پرور قائم شهر + شهردار محترم قائمشهر +
  هیئتهای مذهبی قائمشهر>از جمله هیئت مردمی محبان اهل بیت قائمشهر- هیئت
  مکتب الحسین قائمشهر-هیئت منتظران مهدی{عج}قائمشهر-هیئت روضه
  الشهداء قائمشهر+هیئت عشاق الحسین{ع}قائمشهر +هیئت مکتب الشهداء قائم شهر
  + هیئت محبین اهل بیت(ع)جویبار و ….. + خبرگزاریهای مختلف-از
  جمله>ایرنا-ایسنا-قدس-مهر-فارس-موج-
  رسا-حزب الله-آریا-عصر نیوز_سلماس-هراز نیوز-سپاه نیوز=روابط عمومی سپاه
  پاسداران انقلاب اسلامی ایران-سامانه خبرگزاری بسیج و…….+ انتشار
  مقاله ها و نظرات در دهها سایت و
  وبلاگ و نشریات و روزنامه های اینترنتی ارزشی و…..>بصورت نظر و خبر مستقل یا
  در غالب سخن شما و….. + و سایر نهادهای نظارتی و قضایی و…..ارسال شد.مدیریت
  محترم اگر امکان دارد دردمندانه-صمیمانه و خالصانه خواهشمندیم >مطالبمان
  را به نهادهای نظارتی-قضایی-اطلاعاتی و امنیتی اطلاع دهید-و یا هر مکانی
  که خود بهتر میدانید.بویژه سازمان بازرسی کل کشور و دفتر مقام معظم رهبری. ( مدیریت عزیز در
  راستای فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر برادرانه-دردمندانه و
  خالصانه خواهشمندیم مطالب انتشار یافته را به نهادهای
  نظارتی-قضایی-اطلاعاتی و امنیتی و یا هرمکانی که میدانید اطلاع دهید-و یا
  در صورت امکان بزرگواری نمایید روشنگری نمایید>تا این فتنه گران و مفسدان
  اقتصادی تقریبا پنهان-دستشان رو شود و دیگر برای فرار از عدالت و قانون
  پشت این و آن پنهان نشوند.) *** خدا شما را حفظ
  کند.آمین.یا رب العالمین.دعای خیر ما و خانواده هایمان
  همیشه بدرقه راهتان میباشد.با آرزوی سلامتی همیشگی مقام معظم رهبری-شما مدیر بزرگوار و
  همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.آمین.مدیریت
  محترم>برادرانه-دردمندانه-خالصانه-مسلمان وارانه-دوستانه-التماسانه تمنا
  می کنیم-خواهش می کنیم>به داد مردم قائمشهر برسید تا دیر نشده است. ما
  هیچ مشکل شخصی با آقایان معروف به جمع و ایام و خانم فرح نداشته و نداریم-جز اینکه بر اساس
  تعلیمات الهی و انسانی دین مبین اسلام و کلام الهی حضرت محمد(ص) و در
  راستای انجام تکلیف فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر>نمی توانیم
  ببینیم شهرهایمان-روستاهایمان و استان شهید پرورمان مازندران>محل جولان و
  ظلم و اجحاف این منافق صفتان-اخلال گران و مفسدان اقتصادی و حامی فتنه گران و منافقان از خدا بی خبر باشد و بس. دست مریزاد.اللهم عجل لولیک
  الفرج.——————————————————————————–

  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع علی له ذلک بعدد
  ما احاط به علمک .{لعنت الله علی القوم الظالمین}.
  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح
  >>>ای عافیت طلبان اموی>ای غارت گران اموال مردم و بیت المال>ای توهین
  کنندگان به مقدسات مسلمانان-همچون شاهین نجفی ملعون>ای فرصت طلبان
  منافق>ای حامی‌فتنه گران اموی و منافقان ضد انقلاب داخل و خارج از کشور
  در آلمان و فرانسه و…>ای دشمنان کارگران – ای دشمنان اقتصاد و مال و
  دارایی مردم- و ای تخریب کنندگان تولید ملی>ای ریاکاران چند چهره>>>از
  کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و زمین-وامهای
  متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده
  اید؟؟؟!!!!—————————————————————————————————————————————–« تخلف
  مالی-مفاسد اقتصادی>اختلاس…؟!»

  یکی از موضوعات پر سر و صدای این روزها مسئله فساد بزرگ مالی می‌باشد.«
  اختلاس۳۰۰۰ میلیارد تومانی پرونده اختلاسها را در کشورمان گشود.»
  براساس خبرهای رسمی‌مدیر یکی از بانکهای خصوصی،صاحب۱۵شرکت صنعتی درکشور
  اقدام به چنین اختلاسی کرده است.خبرهای تکمیلی نشان از این دارد،وی مالک
  یکی از تیم‌های فوتبال لیگ برترمی‌باشد.یکی ازسایتهای خبری در مورد این
  موضوع می‌نویسد=«با تبانی و نفوذ با رئیس شعبه بانک صادرات در محل
  کارخانه فولاد،اقدام به صدور ال سی‌های جعلی به مبالغ ده‌ها میلیارد
  تومان می‌کرده است و بدون آنکه وجه ال سی‌های مذکور را به بانک
  بپردازد،ال سی‌هارا دریافت و به بانکهای دولتی و خصوصی دیگر داخل،به قیمت
  پایین تر از قیمت رسمی‌ال سی می‌فروخت.»
  طبق شواهدموجود،گذشت زمان و ادامه رسیدگی‌های پیگیر و قاطع قوه
  قضاییه،پرده‌های بیشتر و تازه تری از زوایای پنهان و مبهم اختلاس
  ۳۰۰۰میلیاردی را آشکارتر می‌سازد.

  برای درک بهتر موضوع،گذری مختصر به فهرستی از مهمترین اختلاسهای ۳۰سال
  گذشته می‌اندازیم:

  یک=فاضل خداداد/سمت=تاجر/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=اعدام.

  دو=مرتضی رفیق دوست/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=حبس ابد.

  سه=شهرام جزایری/سمت=تاجر-بخش خصوصی/میزان اختلاس=۱۴۵میلیون
  دلار/سرنوشت=۱۱سال حبس تعزیری.

  چهار=عبدالحمید رحمانی خلیلی/مدیر عامل سابق دخانیات/میزان
  اختلاس=۳میلیارد و ۲۹۶میلیون ریال/سرنوشت=پرداخت جریمه نقدی.

  پنج=کریم ملک آسا/عضو هئیت مدیره دخانیات/میزان اختلاس=۱۱میلیارد و
  ۷۸۰میلیون ریال/۷۳ضربه شلاق.

  شش=مدیران بیمه ایران/میزان اختلاس=۱هزار و ۲۰۰میلیارد تومان/تبرئه.

  هفت=الف.خ/مالک یک بانک خصوصی/میزان اختلاس=۳۰۰۰میلیاردتومان/سرنوشت=در
  حال رسیدگی.

  هشت=آقای الف معروف به{جمع}>کننده اموال مردم و بیت المال>با همکاری نور
  چشمی‌اش ملقب به سیاه و تارکننده -ایام-خوش جوانان و کارگران و خواهرشان
  فرح/شغل سابق=نخست دست فروشی آدامس و کمپوت جنب بیمارستانهای ولی عصر و
  رازی قائمشهر + کارگر تعمیرات ظبط صوت و رادیو + کارگر مغازه + مغازه
  داری جزء + نهایت>مالک شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای-خشکبار
  و مالک۴کارخانه-دهها و دهها خانه و زمین و……= متخلف مالی و اخلال گر
  اقتصادی و…/پس زمینه مالی=۰=صفر>بدون هیچ زمینه مالی>با پدری که بخاطر
  عیاشی-الواتی و مال مردم خوری در رژیم منحوس پهلوی مفتخر؟!>به کارت مفلسی
  شد/سرنوشت=…….؟؟؟!!!!

  اگر بخواهیم زمانی مشخص ازآغاز یا برجسته شدن موضوع اختلاس و اخلال
  گریهای اقتصادی را بیان نماییم،به ظاهر امر از دوران ریاست جمهوری
  آقای‌هاشمی‌رفسنجانی میتوان نام برد.از آن دوران با گسترش کار دانشگاه
  آزاد و سرازیر شدن میلیاردها میلیارد تومان پول از کیسه دانشجویان بعضا
  از قشر مستضعف و زیر متوسط که با فروش قطعه ای زمین ارثی پدری اشان،و
  گسیل شدن آن پولهای هنگفت به جیب افراد خاص+حمایت از بازار آزاد-بخش
  خصوصی و ارتباط با تجارت جهانی بدون هیچ اصول و یا رابطه ای خاص و مدون
  شده+ سیاست جمع آوری نقدینگی در دست مردم،بدون یک نظارت اساسی و سایر
  موارد آشکار و پنهانی که از حوصله این مبحث خارج است،موجب کلید خوردن
  فساد اقتصادی شد و در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی‌با آماده شدن مناسب
  تر بستر،فساد و تخلفات مالی و اقتصادی نهادینه و اجرایی شد و در واقع به
  مرحله بلوغ خود نزدیک شد.

  برای بازتر شدن مطلب در مورد مسئله اختلاس-رانت خواری و دیگر تخلفات مالی
  و اخلال گریهای اقتصادی در سیستم مالی و بانکی کشور-به دو مثال به مثابه
  مشت نمونه خروار بسنده میکنیم و میگذریم.
  مثال اول:روزنامه کیهان-شماره ۱۹۹۸۷/یکشنبه۹مرداد۱۳۹۰مینویسد=(شعبه سوم
  بازپرسی دادسرای ناحیه۲۲امور اقتصادی،یکی از کارمندان رسمی‌بانک رفاه
  کارگران را مجرم شناخت.متهم پرونده که یکی از کارمندان بانک مذکور بوده
  است،با ایجاد حسابهای صوری و تغییر در سیستم حسابداری بانک با بدهکار و
  بستانکار کردن حسابها مبالغی را به حساب بستگان و دوستان خود واریز کرده
  و سپس اقدام به برداشت و خروج آن مبالغ از بانک می‌کرده است……..)

  مثال و نمونه بسیار مهم دیگر که هنوزعوامل آن به دست پرتوان عدالت و
  قانون سپرده نشده اند :

  آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک
  پیگیر افرادی چون نماینده سابق اصلاح طلب شهر قائم شهر و یکی از اعضای
  شورای مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!) و افراد غیر حزبی و حزبی
  اصلاح طلب نزدیک و وابسته به آقای‌هاشمی‌رفسنجانی-محمد خاتمی‌و….…اقدام
  به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی‌از سیستم بانکی کشور و برخی
  از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت
  بدنی-صنایع-بانکهای مختلف استان مازندران و…….نمود.

  ۱-:آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و
  صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت
  کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها
  قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت ، بهنمیر ، میدان جانبازان
  قائم شهر ، پرژی کلا ، روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر ، روستای میارود و
  روستای کوتنای قائمشهر ،جاده نظامی‌، ۲۰متری کوچه چشمه{کوچه ظرافت
  قائمشهر} ، فیروزکوه ، خانه‌هایی در دوبی و کشورهای اروپایی از جمله کشور
  آلمان ، چشمه سر قائم شهر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود که بدست
  وی{الف=جمع}متحمل آسیب مالی و ورشکستگی شدند. + دریافت کد اقتصادی در
  سابق به نام کارگران ساده دل + دریافت جواز شرکتهای صوری به نام کارگران
  ساده دل برای ضربه مالی زدن به رقبایش در سطح بازار و کارهای غیر قانونی
  دیگر. + پراکنده نمودن کارگرانش در کارخانه‌های مختلفش برای تن ندادن به
  تشکیل شورا یا انجمن کارگری + کار کشیدن مضاعف از زنان کارگر مستضعف چه
  در شرکت انواع حبوبات-ادویه جات و… بسته بندی اش و چه کار در خانه و پاک
  کردن حبوبات و خشکبار و…با حقوق کم و غیر قانونی + استثمار شدید
  دانشجویان کارگر و مردان و زنان کارگر مستضعف+دریافت امضاء و تایید
  اجباری در روز اول کاری از کارگران به منظور گرفتن مدرک مبنی بر پرداخت
  تمام سنوات و حقوق آنها بر پایه قانون کار + قرار بر ساخت ورزشگاه بزرگ
  توسط جمع و ایام با خدمات و امکانات تربیت بدنی…؟ و مشخص نشدن سرانجام آن
  و پولهای کلان خرج شده + قرار بر کارگزار تامین اجتماعی شهر…شدن توسط
  ایام به دستور آقای الف + فرار از پرداخت کامل مالیات با انواع شگردهای
  مختلف و……. >اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.

  ۲-:آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند،از جمله :

  تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و
  ساختگی{دفتری-کامپیوتری}با کمک افرادی خاص و در ساعاتی خاص دور از چشم
  دیگر کارمندان یا حسابداران سالم و کاردان ،استفاده از اسمهای مجهول و
  دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ ، پرداخت رشوه ، تهیه
  فاکتورهای صوری ، مشاوره با افراد ماهر در فرار از پرداخت کامل مالیات و
  جعل اسناد به منظور ورشکستگی یا عدم توجیه اقتصادی دروغین فلان شرکت یا
  کارخانه ، حساب سازی ، دور زدن قانون با انواع شگردهای مختلف و غالبا
  پیچیده ،خرید ملک و املاک از پول وامهای میلیاردی متعدد به نام فرزندان
  و… ، تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه‌هایش ، و…….

  ۳-:آقای الف(جمع کننده اموال مردم و بیت المال)برخی از وامهایش را به نام
  افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به آنها میپردازد.

  ۴-:آقای الف(جمع؟!) با یاری ایام؟!>{سیاه و تباه کننده ایام خوش کارگران
  و جوانان}>با تشکیل اسناد جعلی و با ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا
  فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟!!!!

  ۵-:آقای الف در یکی از شهرهای ایران بیش از ۱۰مغازه و خانه دارد.آقای الف
  علاوه بر خانه‌های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد
  میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه
  این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه‌هایش مینماید.

  ۶-:یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان
  امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره
  تامین اجتماعی…؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد
  نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.

  ۷-:شنیده‌ها حکایت از کمک مالی صدها میلیون تومانی آقای جمع به شیخ مهدی
  کروبی دارد.الله اعلم.

  ۸-: آقای الف مبلغ۳۸۰میلیون تومان برای ورشکستگی و آسیب مالی زدن به
  رقبایش خرج نمود.

  ۹-:آقای الف با خرید سلفون و کارتن با طرح بسته بندی{رقیبش} >و پر کردن
  انواع حبوبات آلوده-نامرغوب-و پر از خاک و …موجب آسیب مالی و نهایتا
  ورشکستگی یکی از همکارانش شد.آن همکار و برادرش که توسط آقای الف و ایام
  ضربه جبران ناپذیر مالی خوردند، به دلیل مشکلات روحی، فشار طلبکاران و…دق
  کردند و هم اکنون در زیر خروارها خاک سرد سید نظام آرمیده اند.

  ۱۰-:الف با کمک آقای ایام؟! ، صدها قطعه زمین افراد ورشکست شده،یا
  نیازمند پول را با قیمت پایین خریداری نمود.منبع مالی خرید زمین و
  خانه‌های ارزان قیمت الف ، از وامهای بیشمارش تامین شده است.

  ۱۱-:آقای (جمع)تاکنون موجب آسیب مالی به مشتریان ساده دل شده است.به
  عنوان نمونه جوان مغازه داری که سالها مشتریش بود ،در مقطعی به دلیل مشکل
  مالی قادر به پرداخت بدهکاریش در زمان مشخص ، نشده بود.درآنزمان (جمع)با
  بکار گیری شخصی با هویت ناشناس و جعلی چند مرتبه از آن جوان خرید میکند
  ،بعد از کسب اعتماد دهها میلیون تومان پول جوان را نمیپردازد.در این
  شرایط آقای الف با قیافه ای حق به جانب برای به اصطلاح کمک ، مبلغ ۳۲
  میلیون به جوان وام ربا میدهد،و نزدیک۱۰۰میلیون تومان چک و سفته از جوان
  دریافت میدارد،که هم اکنون موجب بدبختی و انزوای جوان مغازه دار شده است.

  ۱۲-:آقای الف صاحب ۴کارخانه میباشد.وی جدیدترین کارخانه اش را با قیمت
  میلیاردی، چند ماه قبل،مابین جاده قائمشهر به ساری خریداری نموده
  است،نامبرده قصد این دارد ، دفتر مرکزی چند کارخانه اش را به آنجا منتقل
  نماید، تا از دید مردمی‌که به انحای مختلف مورد آزار او و نورچشمی‌اش
  ایام قرار گرفته اند، دور باشد.

  ۱۳:آقای الف با واسطه برادرش معروف به>ایام؟! ، اسپانسر تربیت بدنی…؟شده
  است .الف و ایام با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی،و در
  اقدامی‌غیر قانونی ،تحت عناوینی دروغین{ورزشی و…}>با خرج بیت المال به
  کشورهایی نظیر چین،روسیه،آلمان،فرانسه،سوئد،ژاپن،هندوستان،تایلند
  و…….مسافرتهای مکرر می‌نمایند.

  ۱۴:آقای(جمع)در یکی از مناطق خوش و آب و هوای آلاشت بیش از۱۰۰قطعه زمین
  دارد.وی با کلاهبرداری،زمین خواری و عدم پرداخت پول کافی،به فروشنده موجب
  آسیب مالی و در نهایت شکایت شاکی شده است. برادرش نیز،در آلاشت دهها قطعه
  زمین دارد،ایام، دهها قطعه از زمینهایش را تا کنون فروخته است.

  ۱۵:الف خود را به ریا حاج الف؟!،می‌نامد-و در آن حال از پول وامهای
  بادآورده ربا هم میدهد.الف در ریاکای به تمام معنی در ماه محرم اقدام به
  نصب پارچه‌های سبز و سیاه در ورودیهای کارخانه‌هایش می‌نماید،و در روز
  تاسوعا و عاشورا به عزاداران راستین حسینی، به کمک خواهر بزرگش که سرپرست
  قسمت زنان و نفر دوم وی بعد از ایام است ، کیک-خرما-شیر برنج و…میدهد.

  دراین قسمت مولف به زعم و استعداد خود،به ارائه چند راهکاربرای مقابله و
  ریشه کن شدن پدیده زشت اختلاس و مفاسد اقتصادی،می‌پردازد :

  ۱-:کوتاه کردن دست عناصر مرتبط با مافیای اختاپوسی وابسته به فتنه گران و
  اخلال گران داخل و افراد معلوم الحال مرتبط با آنها در خارج از کشور.

  ۲-:اجرای کامل اصل۴۴+اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری،در فرمان مهم
  و راهگشای ۸ماده ای،مبارزه با مفاسد اقتصادی.بی شک و شبهه اگربه فرامین و
  دستورات معظم له به درستی توجه میشد،قاعدتا این تخلف بزرگ مالی صورت
  نمی‌گرفت.

  ۳-:تشکیل و تاسیس نهادهای نظارتی،حتی با رای و دیده بانی مستقیم افراد
  منتخب ملت،بر روند کارهای بانکها،شرکتها،کارخانه‌های خصوصی و…

  ۴-:برقراری پایگاههای نظارت عمومی‌در فضای مجازی و ارسال گزارشات
  مردمی‌از تخلفات مالی و اقتصادی،در شهر و روستاهای کوچک و بزرگ ، و
  پاسخگو بودن به کاربران آن سایتها.{در حال حاضر چنین سایتهایی وجود
  دارد،مانند پایگاه اطلاع رسانی مجتمع قضایی امور اقتصادی قوه قضاییه_قسط_
  و یا مرکز ارتباطات مردمی‌قوه قضاییه،که کاری بسیارخوبی می‌باشد،ولی در
  کنار این همه کار مهم-دریافت نمودن جواب توسط>مردمی‌که گزارشات مستند
  تخلفات اقتصادی را از گوشه و کنار ایران اسلامی،ارسال می‌نمایند-می‌تواند
  اندکی از اعتماد و امید از دست رفته و ضایع شده توسط آن اخلال گران
  اقتصادی را ، به صحنه مردم و اجتماع برگرداند.

  ۵-:ایجاد بانکداری اسلامی‌بدون ربا{مطابق با اصل۴۴ و با توجه به نظر و
  اعتقاد بسیاری از صاحب نظران اقتصادی ارزشی،بانک و بیمه باید در مالکیت
  عموم و تصدی دولت باشد.}

  ۶-:بی شک رسانه‌ها و مطبوعات سهم عمده ای در اطلاع رسانی و رشد و اعتلای
  فرهنگ مردم داشته و دارند،از این رو با ساخت برنامه‌های مستند در مورد
  دلایل-ریشه‌ها- و راههای مقابله با پدیده شوم اختلاس-زمین خواری-رانت
  خواری و تمام تخلفات مالی و اقتصادی در شبکه‌های تلویزیونی،همراه با دعوت
  از کارشناسان خبره و اهل تخصص و تعهد،توام با نظر خواهی آزاد از مردم +
  شروع به کار مجلات عمومی‌و تخصصی،در کنار چاپ آثار راهگشای
  خوانندگان،می‌توان به فردایی بدون تخلف مالی و اختلاس امیدوار بود.

  ۷-:به هر مسلمان متعهد و با تقوایی واجب است،که با اهمیت قائل شدن به
  فریضه مقدس امربه معروف و نهی از منکر،در محله-روستا- و شهرشان،در مقابل
  هرگونه تخلف و فساد اقتصادی حساس باشند و بعد از چند مرتبه تذکر گفتاری
  همراه با متانت و ادب،در صورت نتیجه نگرفتن گزارشات تخلفات مالی و
  اقتصادی را به نهادهای نظارتی-قضایی و قانونی مربوطه اطلاع دهند-تا بساط
  رباخواری-رانت خواری-وامهای متعدد میلیاردی بی حساب و کتاب-زمین خواری و
  سایر مفاسد و تخلفات اقتصادی بر افتد- و هیچ منفعت طلبی مانند آقایان
  جمع+ایام و خانم فرح>در خیال خود حتی به غارت اموال و دارایهای مردم و
  بیت المال نیندیشند.انشاءالله.{نگارش یافته در تاریخ=دوشنبه/۲۸
  فروردین۱۳۹۱/ویرایش شده در جمعه ۱۳۹۱٫۲٫۸}والسلام.پایان.
  ———————————————————————————————–بنام خدا
  «مبارزه سفت و سخت تر با مفسدان اقتصادی»

  بعد از تخلف بی سابقه در سیستم بانکی کشور که به اختلاس ۳هزار میلیارد
  تومانی معروف شد-لزوم مبارزه سفت و سختر با مفسدان اقتصادی را هر چه پر
  رنگ تر نمود.بعد از این اختلاس بزرگ با تمام پیامدهایش- در اذهان مردم
  کوچه و بازار تا کارشناسان اقتصادی کشور -این سوال نقش بست که آیا نمیشود
  قبل از گسترده شدن و بالا رفتن حجم اختلاس و تخلف مالی-هر چه زودتر حتی
  قبل از اینکه مسئله رسانه ای شود-به وضع اخلال گران اقتصادی رسیدگی نمود
  و آنها را به دست قانون و عدالت سپرد؟متاسفانه بر اثر غفلت
  دوستان-باندهای موسوم به اصلاح طلبان در مراکز حساس سیاسی و اقتصادی و
  نظارتی کشور سکنی گزیدند و حلقه پیدا و پنهان این جریانهای آلوده-در
  دوران رفسنجانی و بویژه محمد خاتمی-موجب آماده شدن بستر فساد اقتصادی و
  دریافت مجوزهای طلایی-وامهای میلیاردی و…توسط اخلالگران فاسد شدند.به
  عنوان نمونه بسیار مهم آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت
  المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون عضو کمیته مرکزی حزب شیخ
  مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!)و افراد حزبی اصلاح طلب دیگر نزدیک به
  آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری
  عظیمی‌از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر
  دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-صنایع-مخابرات-ایران خودرو
  و…نمود.برای باز شدن مطالب به ذکر چند تخلف مالی آقای الف با همکاری نور
  چشمی‌اش معروف به آقای ایام؟( تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان}
  میپردازیم=۱>آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای
  دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای
  ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و
  دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-میدان جانبازان
  قائم شهر-چشمه سر قائمشهر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود+سوءاستفاده
  از روزنامه رسمی‌؟؟؟با درج آگهی‌های خرید و فروش وام>اقدام به معاملات
  غیر شرعی و غیر شفاف نمود.۲>آقای الف(جمع)چهارمین کارخانه اش را از پول
  وامهای بادآورده خود-چند ماه قبل ما بین جاده قائم شهر به ساری-با قیمت
  کلانی خرید.۳>آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر
  قانونی میزند-از جمله تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام
  غیر واقعی و ساختگی-استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد
  اولیه و…از کارخانجات بزرگ -پرداخت رشوه-و حتی تشکیل تیم فوتبال در یکی
  از کارخانه‌هایش.۴>آقای الف(جمع)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر
  دریافت میدارد-ومبلغی را به انها میپردازد.۵>آقای الف(جمع؟!) با
  یاری{ایام؟!} با تشکیل اسناد جعلی وبا ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه
  یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟۶>آقای الف
  علاوه بر خانه‌های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد
  میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه
  این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه‌هایش مینماید.۷>یک قطعه
  زمینش در اطراف میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان امام>سالها قبل بیش
  از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی؟برای
  خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت
  این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.////>در اینجا بیان
  ۲ نکته اساسی و مهم خالی از فایده نمیباشد: نکته اول=با اجرای تام و تمام
  اصل۴۴+ایجاد بانکداری اسلامی‌بدون ربا +نظارت ارگانهای موثر و قوی-حتی با
  رای و دیده بانی مردم بر سازمانها – شرکتها – کارخانه‌های خصوصی و دولتی
  و…در حد امکان می‌توان جلوی اخلال گران اقتصادی ایستاد و مانع کارهای
  ناصوابشان شد. نکته دوم =با اجرای تام و تمام> فرامین مقام معظم رهبری در
  فرمان ۸ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی-باید راه سوءاستفاده غارتگران
  اموال بیت المال و مفسدان مالی و اقتصادی چون آقای {جمع؟!} و
  آقای{ایام؟!} را کاملا مسدود
  نمود.انشاءالله.والسلام.————————————————————–احمد و مرتضی نجفی مقدم
  قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح>>>ای عافیت طلبان
  اموی>>>از کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و
  زمین-وامهای متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده
  اید؟؟؟!!!!—————————————————————————————————————————————————–هل من ناصر
  ینصرنی؟ : آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟
  یا فـــــاطمه زهـــرا::سلام الله علیها:: – اللهم صلی علی محمد و آل
  محمد و عجل فرجهم.
  بسمه تعالی

  با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت ریاست محترم قوه قضاییه
  حضرت آقای آیت الله آملی لاریجانی – سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای
  حجت الا سلام محسنی اژه ای – حضرت آقای حجت الاسلام مصطفی پور محمدی
  ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور -حضرت آقای حجت الاسلام حیدر مصلحی
  وزیر محترم اطلاعات-حضرت آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری و همه دلسوزان
  نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران عرض می‌نماییم : ما چند تن از اهالی استان
  مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات
  مالی-اقتصادی و… آقایان الف=جمع؟ ! + ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر
  قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و
  ارگانهای قضایی-نظارتی-امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران
  استدعا داریم تا دیر نشده و آقایان معروف به جمع؟!+ایام؟! و خانم
  فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>(
  کارخانه‌ها و۱-شرکت بسته بندی-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه
  سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه
  جات-چای-خشکبار و…>{جمع؟!}+ ۲-شرکت رز طلایی{کارخانه سس مایونز و
  کچاپ{ایام} و شرکت بسته بندی ایام؟!>هر دو واقع در قائم شهر-میدان
  امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳-شرکت آکند
  شیمی‌خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن>واقع در شهرک صنعتی
  ساری} + ۴-شرکت بافندگی خزر-سهامی‌خاص>{خریداری شده در چند ماه قبل با
  قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-جنب فرش
  ساوین-مابین جاده قائم شهر و ساری} + ۵-مالک خانه گران قیمت دور میدان
  جانبازان قائمشهر-زمینی میلیاردی در حوالی میدان جانبازان به سمت میدان
  امام قائمشهر-دهها و دهها قطعه خانه و زمین در آلاشت/چند دستگاه خانه در
  بهنمیر/۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائم شهر/پرژی کلا/جاده نظامی/روستای
  قادیکلای بزرگ قائمشهر/چشمه سر/دو خانه ویلایی و تفریحی در روستاهای
  میارود و کوتنای قائم شهر و…>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه
  خانه‌هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی و
  اخلال گریهای اقتصادی و…آنها رسیدگی شود + و در زمینه سفرهای مکرر آقای
  ایام برادر آقای الف به کشورهای اروپایی بخصوص کشور آلمان{اهداف و علت
  ارتباطات پشت پرده آنها با افراد معلوم الحال در کشور آلمان و… } + و ظاهرا
  ارتباط مالی-ملاقات و همنشینی با افراد سرمایه دار و صاحب قدرت مالی در
  روستای کوتنای قائم شهر و شهرهای دیگر{ساکنان فعلی شهر تهران} + ***
  (احیانا ارتباط آقای الف و برادرش-با جریان اختلاس و فساد بزرگ مالی
  ۳۰۰۰میلیارد تومانی بر اساس شنیده‌ها ) *** + خرج پولهای کلان از دارایی
  ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی نظیر تربیت
  بدنی-تامین اجتماعی-صنایع و… + { دریافت کننده وامهای متعدد میلیاردی با
  کمک دوستان هوادار و حزبی اصلاح طلب بخصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب
  اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و نماینده سابق اصلاح طلب قائمشهر{مهندس
  و.ر}>از بستگان همسر آقای الف{جمع؟!} و…….+ خرج وامهای متعدد میلیاردی
  برای مصارف شخصی-بویژه وام میلیاردی برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در
  شهرک صنعتی بشل قائمشهر و عدم ساخت کارخانه و خرج پول آن وامها برای خرید
  دهها و دهها قطعه خانه و زمین و ملک و املاک در نقاط مختلف کشور } +
  اسپانسر شدن تربیت بدنی و سفرهای مکرر اروپایی و خارجی دیگر با
  سوءاستفاده از امکانات و خدمات تربیت بدنی؟! + ربا خواری + رانت خواری +
  کم فروشی-احتکار و گران فروشی + اسناد سازیهای دروغین و جعلی مبنی بر
  اعلام ورشکستگی فلان کارخانه یا شرکت + توهین و اهانت به مقدسات
  و توهین و اهانت به پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) و حضرت امام زمان(ع)
  و…..-اهانت به مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران و
  دشمنی-بی ادبی و اهانت نسبت به…….>دردمندانه خواهشمندیم اگر امکان دارد
  دستور تحقیق و بررسی صادر نمایید و در کنار رسیدگی به فساد بزرگ مالی و
  اختلاس ۳۰۰۰ میلیارد تومانی در دادگاه انقلاب تهران-به
  تخلفات مالی و اقتصادی و……. آقایان معروف به جمع و ایام و خانم فرح رسیدگی شود.متشکریم.با آرزوی
  عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری
  اسلامی‌ایران.التماس دعا.اللّهم صلّ على محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم –
  اللهم عجل لولیک الفرج.{چند تن از اهالی استان مازندران/ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱} – یا علی(ع)مدد.والسلام. پایان.

 42. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بنام خدا
  با عرض ادب و سلام و خداقوت خدمت مدیریت محترم سایت وزین و ارزشی عکاس مسلمان. مدیریت محترم از اینکه در این قسمت مزاحم
  اوقات شریف و گرانبهایتان شدیم-ما را ببخشید و عفو کنید-زیرا دلمان از
  دست آقایان معروف به جمع=الف و ایام و
  خانم فرح >ساکنان چشمه سر قائمشهر>خون خون است.خداشمارا حفظ کند
  و عمری طولانی همراه با سلامتی و موفقیت همیشگی به شما عنایت عطا
  بفرماید.آمین.یا رب العالمین.مدیریت محترم ما چند تن از ساکنان استان
  مازندران به تمامی‌فرامین و دستورات مقام معظم رهبری از سر جان و دل لبیک
  می‌گوییم و عمل می‌نماییم- و از اهداف و عملکردهای اسلامی‌و انقلابی
  یاران و همفکران ارزشی در فضای مجازی(حزب الله سایبر )حمایت می‌نماییم و
  آمادگی خود را برای مقابله و افشای فتنه گران و توهین کنندگان به مقدسات
  تا مرز شهادت اعلام می‌نماییم.ما اهانت شاهین نجفی ملعون به مقدسات را
  شدیدا محکوم می‌نماییم و از مراجع مسئول خواهان دستگیری و محاکمه فتنه
  گران-اخلال گران و توهین کنندگان به ادیان مقدس توحیدی>چون امثال شاهین
  نجفی- و آقایان معروف به جمع و ایام در چشمه سر قائمشهر{جاده کیاکلا+چشمه
  سر+۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائمشهر+***جاده قائمشهر به ساری***}
  می‌باشیم.این خائنان و توهین کنندگان به امامان تشیع علوی و پیامبر بزرگ
  اسلام-و مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران و توهین
  کنندگان به…….>خود را پشت افراد موجه و حاشیه‌های امن پنهان می‌کردند و
  میکنند-تا گرفتار قانون و عدالت- و خشم و قهر مسلمانان انقلابی ایران
  نشوند-ولی به خواست حضرت حق دستشان رو شده است و دیر یا زود در هر مکانی
  باشند و به هر مکان جدیدی بروند-تا از نگاه تیز بین مردم مسلمان و
  انقلابی ایران پنهان باشند>از عقوبت اعمال ضد ملی-ضد مردمی‌و ضد مذهبی
  خود>هیچ راه فراری نداشته و نخواهند داشت.و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب
  ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام
  وکیفر گاهی بر میگردند .
  ————————————————————————————مدیریت محترم از خدای بزرگ تقاضامندیم شما
  را در راه خطیر و طاقت فرسای اطلاع رسانی موفق تر و پیروز تر نماید.از
  خداوند فریاد رس میخواهیم به شما مدیر عزیز و محترم و همه دلسوزان این
  مرز و بوم و همه مردم آزاده و منتظر راستین حضرت امام مهدی{ع}عمری طولانی
  همراه با خیر و برکت و سرافرازی و پیروزی همیشگی عنایت عطا فرماید.آمین
  یا رب العالمین.مدیریت محترم شما در ویرایش و کم یا حذف جمله یا کلمات
  نوشته شده مختارید.ریش و قیچی دست شما است.خدا شما و تمام همفکران و
  دوستان و همکارانتان را حفظ کند.آمین.مدیریت محترم تمامی‌مطالب و مقالات
  در دهها سایت و وبلاگ بصورت نظر و در بعضی موارد بصورت خبر و مقاله مستقل
  انتشار یافته است-بخصوص ۲ مقاله زیر.مدیریت عزیز ما را ببخشید که همیشه
  مزاحم وقت گرانبها و شریفتان میشویم-زیرا از دست آقایان جمع و ایام دلمان
  خون خون است.مدیریت عزیز تمام مطالب انتشار یافته+گزارش-نحوه
  تخلفات-مفاسد مالی و اخلال گری اقتصادی و…….>آقایان معروف به جمع و ایام
  و خانم فرح>به بیش از ۴۰نهاد قضایی و نظارتی و…-از جمله>به دفتر مقام
  معظم رهبری{قسمت استفتائات و ارسال نامه}+سازمان بازرسی کل کشور+دیوان
  محاسبات کل کشور{ارتباط مستقیم با رئیس کل +دادستان محترم دیوان محاسبات
  کل کشور و گزارش مردمی-نظارت مردمی-دیوان محاسبات و سایت دیوان
  محاسبات}+سایت قوه قضاییه+مرکز ارتباطات مردمی‌{ارسال گزارش}قوه
  قضاییه+دادستان کل کشور+تماس با دادسرا+خبرگزاری قسط+خبرگزاری ماوا-نشریه
  داخلی قوه قضاییه+خبرگزاری مهر{مدیر عامل محترم آن}+دیوان عالی
  کشور+دیوان عدالت اداری+معاونت آموزش و تحقیقات قوه محترم قضاییه+سازمان
  تعزیرات حکومتی و ریاست محترم آن و معاون محترم امور مالی و اداری آن
  سازمان+سازمان مبارزه با قاچاق ارز و کالا+وزارت تعاون-کار و امور
  اجتماعی+وزارت اقتصاد و دارایی+سایت وزارت دادگستری{ تماس با وزیر محترم
  جناب آقای بختیاری} +پایگاههای مقاومت بسیج قائمشهر-بابل و …+هیئتهای
  مذهبی قائمشهر-بابل و…+خبرگزاریهای مختلف از جمله>مهر-موج-قدس-فارس-حزب
  الله-عصر نیوز-آریا-رسا-سلماس-هراز نیوز-اولین پایگاه خبری
  قائمشهر-ایرنا-ایسنا-سپاه نیوز=روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ایران-سامانه خبرگزاری بسیج و ….. + ارسال نامه و گزارشات مردمی به دفتر حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان ولایتمدار مازندران و عضو محترم خبرگان رهبری + روابط عمومی دفتر حضرت آیت الله
  معلمی امام جمعه محترم شهر شهیدپرور قائمشهر و نماینده محترم مردم
  ولایتمدار استان مازندران در خبرگان رهبری + امام جمعه محترم جویبار +
  شهردار و فرماندار محترم قائمشهر + روابط عمومی صدا و سیمای استان مازندران و ارسال نامه به مدیران محترم آن + ارسال نامه به مراجع معظم تقلید و طرح سوال درباره نوع برخورد و وظایف محوله به عنوان یک مسلمان در مورد آقایان معروف به جمع و ایام در قسمت ارسال استفتاء و سایر نهادهای نظارتی و قضایی
  و…ارسال شد. مدیریت عزیز و بزرگوار در مورد آقایان معروف به جمع و
  ایام و خانم فرح در دهها سایت و وبلاگ ارزشی مانند سایت ارزشی شما-چه در
  غالب نظر-چه درغالب سخن شما و چه در غالب خبر مستقل مطالب زیادی انتشار
  یافته است->از جمله در سایت مدرسه علمیه خاتم الانبیاء>{تیتر خبر=یه کم
  هم از اختلاس>در قسمت=گردان ۳۵۱} + ۲ لینک خبری و مقاله جدیدا ارسال شده به نام>{« تخلف
  مالی-مفاسد اقتصادی>اختلاس…؟!» و «مبارزه سفت و سخت تر با مفسدان اقتصادی»}>در سایت وزین والاترین + انتشار ۲ لینک خبری در سایت وزین خبرگزاری آزادنگار به نامهای >{« تخلف
  مالی-مفاسد اقتصادی>اختلاس…؟!» و «مبارزه سفت و سخت تر با مفسدان اقتصادی»} و ….. + ارسال نظرات به وبلاگها و سایتهایی نظیر>>> سایت ارزشی عکاس مسلمان + سایت سپاه حضرت ولی
  عصر(عج)>وابسته به بسیج مستضعین و سایت سپاه انصارالحسین(ع) همدان- و پایگاه اطلاع رسانی سپاه علی بن ابیطالب-ع-قم>که فقط با
  ثبت نام و توسط کاربران قابل رویت است + سایت بچه های خاکریز + وبسایت رسمی هیئت محبین اهل بیت(ع)جویبار + سایت هیئت مکتب الشهداء قائمشهر + سایت هیئت عشاق الحسین(ع)قائمشهر + سایت ولایتمداران + وبلاگ بسم الله الرحمن الرحیم
  + مهاجر نت + ریحانه رسول + شعرتلخ طنز سیاسی + آدینه +
  صدای سکوت + فتنه نیوز + فتنه۸۸ + وبلاگ رویداد + ساقی
  + درهمه حال بگو سپاس + وبلاگ مهاجر + چلچراغ شهادت + خط سرخ شهادت +
  فصل آگاهی + پایان انتظار + سایت جاودانه + وبلاگ جهاد همچنان باقی
  است + عصر انتظار + سایت پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی رامیان-نوای
  کربلا + سایت کرببلایی +وبلاگ فانوس +وبلاگ یاران ناب-۲ + وبلاگ نویسان
  ارزشی گیلان + سایت حریم یاس + وبلاگ قلم سفید + وبلاگ مهرنما + وبلاگ
  لبگزه + حزب الله هم الغالبون +
  سایت کاج نیوز + سایت جنوب نیوز + تکامل در مسیر ظهور + سایت آوای
  سلماس + سایت سلماس + وبلاگ یاران ناب + سایت قافله + سایت دارالحدیث +
  سایت مردان ناب + وبسایت تصویر دل + وبسایت راهیان گراف + پایگاه خبری تحلیلی فصل انتظار + سایت شیعه گراف + سایت شیعه تولز + سایت شیعه آنلاین + گرافیک شیعه + ثامن گراف + قاف گراف + وبلاگ گرافیک ۵۹ + اشراق گراف +
  سایت خبری دی نیوز + سایت مجمع فرهنگی محبان شهداء + مدهوش۲ + آهستان +
  سایت آریاییان + قرآن نت + نوکرمردم + پاتوق عمارها +
  خبرگزاری عصر نیوز + سایت دوئل +
  سایت سنگر نیوز + سایت هشدار نیوز + اروم نیوز + میوه ممنوعه + خط مقدم + وبلاگ فصل انتظار شهرستان کردکوی + وبلاگ نه دی هشتاد و هشت + جاءالحق و زهق الباطل + نسیم باران + جویبار انتظار + دل نوشته های یک دختر شهید + شاهد + تفحص شهداء + تا صبح انتظار + گوهر بسیج + سیب خوشبو + سایت نقد نیوز + سایت خبری قدس آنلاین + سایتهای خبری آتی نیوز-بیباک نیوز-و فردا نیوز>{ارسال نظرات در پاییز۱۳۹۰-قبل از ایجاد مشکل ارسال نظر توسط آقایان معروف به جمع و ایام با کمک دوستان…؟!و قدرت پول و وامهای متعدد میلیاردی باد آورده + یک نظر مهم بصورت خواهشنامه از مسئولان قضایی و…انتشار یافته در سایت خبری آتی نیوز>در فروردین ۱۳۹۱>ارسال شده از تهران توسط دوستانمان} + سایت خبر آنلاین + سایت خبری تحلیلی عمارها + سایت خبری سیاسی عمارها + سایت این عمار + وبلاگ منتظر کوچک + وبلاگ دورکعت وبلاگ + پایگاه تخصصی و جامع جنگ نرم + سایت خبری و بین المللی جام نیوز + خبرنامه دانشجویان ایران + سایت تریبون مستضعفین + سایت خبری لمون پرس + سایت خبری فرارو + سایت تلخندک + شاید سخن حق + فانوس + آزاد اندیشان + شهید شلمچه + دل نوشته های قاصدک + راز افسانه میوه ممنوعه + آخرین بازمانده + راه نشانم بده + بسم الله العلی العظیم + سایت خبری و تبلیغاتی شمالنا به نقل از سایت ارزشی هراز نیوز + وصال یار + تریبون آزاد + ماه علقمه + منبر مجازی +
  نعلین سایبری + معبر سایبری + پایگاه خبری هراز نیوز + پایگاه فرهنگی
  شهید علی پور + سایت خبری عصرامروز + خبرنامه هستی نیوز + سایت تحلیلی برهان نیوز + سایت مذهبی لبیک یا حسین(ع) + سایت خبری-تحلیلی و تبیینی ۶ بهمن ۶۰ + سایت سرباز گمنام + سایت خبری و تحلیلی انقلاب نیوز و در دهها
  سایت و وبلاگ ارزشی
  دیگر……>مطلب زیادی به زبانهای فارسی- انگلیسی-عربی و……. انتشار
  یافته است. //>مدیریت عزیز در راستای فریضه
  مقدس امر به معروف و نهی از منکر برادرانه-دردمندانه و خالصانه
  خواهشمندیم مطالب انتشار یافته در دهها سایت و وبلاگ ارزشی را به نهادهای
  نظارتی-قضایی-اطلاعاتی و امنیتی و یا هرمکانی که میدانید-اطلاع دهیدو در
  صورت امکان خواهشمندیم روشنگری نمایید.متشکریم.مدیریت محترم اگر امکان
  دارد دردمندانه-صمیمانه و خالصانه خواهشمندیم >مطالبمان را به نهادهای
  نظارتی-قضایی-اطلاعاتی و امنیتی اطلاع دهید-و یا هر مکانی که خود بهتر
  میدانید-بویژه سازمان بازرسی کل کشور و دفتر مقام معظم رهبری.با تشکر و
  قدردانی بسیار فراوان.دست مریزاد.عزت زیاد.——————————————————————————–

  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع علی له ذلک بعدد
  ما احاط به علمک .{لعنت الله علی القوم الظالمین}.
  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح
  >>>ای عافیت طلبان اموی>ای غارت گران اموال مردم و بیت المال>ای توهین
  کنندگان به مقدسات مسلمانان-همچون شاهین نجفی ملعون>ای فرصت طلبان
  منافق>ای حامی‌فتنه گران اموی و منافقان ضد انقلاب داخل و خارج از کشور
  در آلمان و فرانسه و…>ای دشمنان کارگران – ای دشمنان اقتصاد و مال و
  دارایی مردم- و ای تخریب کنندگان تولید ملی>ای ریاکاران چند چهره>>>از
  کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و زمین-وامهای
  متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده
  اید؟؟؟!!!!—————————————————————————————————————————————–« تخلف مالی-مفاسد اقتصادی>اختلاس…؟!»

  یکی از موضوعات پر سر و صدای این روزها مسئله فساد بزرگ مالی می‌باشد.«
  اختلاس۳۰۰۰ میلیارد تومانی پرونده اختلاسها را در کشورمان گشود.»
  براساس خبرهای رسمی‌مدیر یکی از بانکهای خصوصی،صاحب۱۵شرکت صنعتی درکشور
  اقدام به چنین اختلاسی کرده است.خبرهای تکمیلی نشان از این دارد،وی مالک
  یکی از تیم‌های فوتبال لیگ برترمی‌باشد.یکی ازسایتهای خبری در مورد این
  موضوع می‌نویسد=«با تبانی و نفوذ با رئیس شعبه بانک صادرات در محل
  کارخانه فولاد،اقدام به صدور ال سی‌های جعلی به مبالغ ده‌ها میلیارد
  تومان می‌کرده است و بدون آنکه وجه ال سی‌های مذکور را به بانک
  بپردازد،ال سی‌هارا دریافت و به بانکهای دولتی و خصوصی دیگر داخل،به قیمت
  پایین تر از قیمت رسمی‌ال سی می‌فروخت.»
  طبق شواهدموجود،گذشت زمان و ادامه رسیدگی‌های پیگیر و قاطع قوه
  قضاییه،پرده‌های بیشتر و تازه تری از زوایای پنهان و مبهم اختلاس
  ۳۰۰۰میلیاردی را آشکارتر می‌سازد.

  برای درک بهتر موضوع،گذری مختصر به فهرستی از مهمترین اختلاسهای ۳۰سال
  گذشته می‌اندازیم:

  یک=فاضل خداداد/سمت=تاجر/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=اعدام.

  دو=مرتضی رفیق دوست/میزان اختلاس=۱۲۳میلیارد تومان/سرنوشت=حبس ابد.

  سه=شهرام جزایری/سمت=تاجر-بخش خصوصی/میزان اختلاس=۱۴۵میلیون
  دلار/سرنوشت=۱۱سال حبس تعزیری.

  چهار=عبدالحمید رحمانی خلیلی/مدیر عامل سابق دخانیات/میزان
  اختلاس=۳میلیارد و ۲۹۶میلیون ریال/سرنوشت=پرداخت جریمه نقدی.

  پنج=کریم ملک آسا/عضو هئیت مدیره دخانیات/میزان اختلاس=۱۱میلیارد و
  ۷۸۰میلیون ریال/۷۳ضربه شلاق.

  شش=مدیران بیمه ایران/میزان اختلاس=۱هزار و ۲۰۰میلیارد تومان/تبرئه.

  هفت=الف.خ/مالک یک بانک خصوصی/میزان اختلاس=۳۰۰۰میلیاردتومان/سرنوشت=در
  حال رسیدگی.

  هشت=آقای الف معروف به{جمع}>کننده اموال مردم و بیت المال>با همکاری نور
  چشمی‌اش ملقب به سیاه و تارکننده -ایام-خوش جوانان و کارگران و خواهرشان
  فرح/شغل سابق=نخست دست فروشی آدامس و کمپوت جنب بیمارستانهای ولی عصر و
  رازی قائمشهر + کارگر تعمیرات ظبط صوت و رادیو + کارگر مغازه + مغازه
  داری جزء + نهایت>مالک شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه جات-چای-خشکبار
  و مالک۴کارخانه-دهها و دهها خانه و زمین و……= متخلف مالی و اخلال گر
  اقتصادی و…/پس زمینه مالی=۰=صفر>بدون هیچ زمینه مالی>با پدری که بخاطر
  عیاشی-الواتی-فساد و مال مردم خوری در رژیم منحوس پهلوی مفتخر؟!>به کارت مفلسی
  شد/سرنوشت=…….؟؟؟!!!!

  اگر بخواهیم زمانی مشخص ازآغاز یا برجسته شدن موضوع اختلاس و اخلال
  گریهای اقتصادی را بیان نماییم،به ظاهر امر از دوران ریاست جمهوری
  آقای‌هاشمی‌رفسنجانی میتوان نام برد.از آن دوران با گسترش کار دانشگاه
  آزاد و سرازیر شدن میلیاردها میلیارد تومان پول از کیسه دانشجویان بعضا
  از قشر مستضعف و زیر متوسط که با فروش قطعه ای زمین ارثی پدری اشان،و
  گسیل شدن آن پولهای هنگفت به جیب افراد خاص+حمایت از بازار آزاد-بخش
  خصوصی و ارتباط با تجارت جهانی بدون هیچ اصول و یا رابطه ای خاص و مدون
  شده+ سیاست جمع آوری نقدینگی در دست مردم،بدون یک نظارت اساسی و سایر
  موارد آشکار و پنهانی که از حوصله این مبحث خارج است،موجب کلید خوردن
  فساد اقتصادی شد و در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی‌با آماده شدن مناسب
  تر بستر،فساد و تخلفات مالی و اقتصادی نهادینه و اجرایی شد و در واقع به
  مرحله بلوغ خود نزدیک شد.

  برای بازتر شدن مطلب در مورد مسئله اختلاس-رانت خواری و دیگر تخلفات مالی
  و اخلال گریهای اقتصادی در سیستم مالی و بانکی کشور-به دو مثال به مثابه
  مشت نمونه خروار بسنده میکنیم و میگذریم.
  مثال اول:روزنامه کیهان-شماره ۱۹۹۸۷/یکشنبه۹مرداد۱۳۹۰مینویسد=(شعبه سوم
  بازپرسی دادسرای ناحیه۲۲امور اقتصادی،یکی از کارمندان رسمی‌بانک رفاه
  کارگران را مجرم شناخت.متهم پرونده که یکی از کارمندان بانک مذکور بوده
  است،با ایجاد حسابهای صوری و تغییر در سیستم حسابداری بانک با بدهکار و
  بستانکار کردن حسابها مبالغی را به حساب بستگان و دوستان خود واریز کرده
  و سپس اقدام به برداشت و خروج آن مبالغ از بانک می‌کرده است……..)

  مثال و نمونه بسیار مهم دیگر که هنوزعوامل آن به دست پرتوان عدالت و
  قانون سپرده نشده اند :

  آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک
  پیگیر افرادی چون نماینده سابق اصلاح طلب شهر قائم شهر و یکی از اعضای
  شورای مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!) و افراد غیر حزبی و حزبی
  اصلاح طلب نزدیک و وابسته به آقای‌هاشمی‌رفسنجانی-محمد خاتمی‌و….…اقدام
  به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی‌از سیستم بانکی کشور و برخی
  از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت
  بدنی-صنایع-بانکهای مختلف استان مازندران و…….نمود.

  ۱-:آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و
  صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت
  کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها
  قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت ، بهنمیر ، میدان جانبازان
  قائم شهر ، پرژی کلا ، روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر ، روستای میارود و
  روستای کوتنای قائمشهر ،جاده نظامی‌، ۲۰متری کوچه چشمه{کوچه ظرافت
  قائمشهر} ، فیروزکوه ، خانه‌هایی در دوبی و کشورهای اروپایی از جمله کشور
  آلمان ، چشمه سر قائم شهر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود که بدست
  وی{الف=جمع}متحمل آسیب مالی و ورشکستگی شدند. + دریافت کد اقتصادی در
  سابق به نام کارگران ساده دل + دریافت جواز شرکتهای صوری به نام کارگران
  ساده دل برای ضربه مالی زدن به رقبایش در سطح بازار و کارهای غیر قانونی
  دیگر. + پراکنده نمودن کارگرانش در کارخانه‌های مختلفش برای تن ندادن به
  تشکیل شورا یا انجمن کارگری + کار کشیدن مضاعف از زنان کارگر مستضعف چه
  در شرکت انواع حبوبات-ادویه جات و… بسته بندی اش و چه کار در خانه و پاک
  کردن حبوبات و خشکبار و…با حقوق کم و غیر قانونی + استثمار شدید
  دانشجویان کارگر و مردان و زنان کارگر مستضعف+دریافت امضاء و تایید
  اجباری در روز اول کاری از کارگران به منظور گرفتن مدرک مبنی بر پرداخت
  تمام سنوات و حقوق آنها بر پایه قانون کار + قرار بر ساخت ورزشگاه بزرگ
  توسط جمع و ایام با خدمات و امکانات تربیت بدنی…؟ و مشخص نشدن سرانجام آن
  و پولهای کلان خرج شده + قرار بر کارگزار تامین اجتماعی شهر…شدن توسط
  ایام به دستور آقای الف + فرار از پرداخت کامل مالیات با انواع شگردهای
  مختلف و……. >اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.

  ۲-:آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند،از جمله :

  تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و
  ساختگی{دفتری-کامپیوتری}با کمک افرادی خاص و در ساعاتی خاص دور از چشم
  دیگر کارمندان یا حسابداران سالم و کاردان ،استفاده از اسمهای مجهول و
  دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ ، پرداخت رشوه ، تهیه
  فاکتورهای صوری ، مشاوره با افراد ماهر در فرار از پرداخت کامل مالیات و
  جعل اسناد به منظور ورشکستگی یا عدم توجیه اقتصادی دروغین فلان شرکت یا
  کارخانه ، حساب سازی ، دور زدن قانون با انواع شگردهای مختلف و غالبا
  پیچیده ،خرید ملک و املاک از پول وامهای میلیاردی متعدد به نام فرزندان
  و… ، تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه‌هایش ، و…….

  ۳-:آقای الف(جمع کننده اموال مردم و بیت المال)برخی از وامهایش را به نام
  افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به آنها میپردازد.

  ۴-:آقای الف(جمع؟!) با یاری ایام؟!>{سیاه و تباه کننده ایام خوش کارگران
  و جوانان}>با تشکیل اسناد جعلی و با ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا
  فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟!!!!

  ۵-:آقای الف در یکی از شهرهای ایران بیش از ۱۰مغازه و خانه دارد.آقای الف
  علاوه بر خانه‌های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد
  میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه
  این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه‌هایش مینماید.

  ۶-:یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان
  امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره
  تامین اجتماعی…؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد
  نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.

  ۷-:شنیده‌ها حکایت از کمک مالی صدها میلیون تومانی آقای جمع به شیخ مهدی
  کروبی دارد.الله اعلم.

  ۸-: آقای الف مبلغ۳۸۰میلیون تومان برای ورشکستگی و آسیب مالی زدن به
  رقبایش خرج نمود.

  ۹-:آقای الف با خرید سلفون و کارتن با طرح بسته بندی{رقیبش} >و پر کردن
  انواع حبوبات آلوده-نامرغوب-و پر از خاک و …موجب آسیب مالی و نهایتا
  ورشکستگی یکی از همکارانش شد.آن همکار و برادرش که توسط آقای الف و ایام
  ضربه جبران ناپذیر مالی خوردند، به دلیل مشکلات روحی، فشار طلبکاران و…دق
  کردند و هم اکنون در زیر خروارها خاک سرد سید نظام آرمیده اند.

  ۱۰-:الف با کمک آقای ایام؟! ، صدها قطعه زمین افراد ورشکست شده،یا
  نیازمند پول را با قیمت پایین خریداری نمود.منبع مالی خرید زمین و
  خانه‌های ارزان قیمت الف ، از وامهای بیشمارش تامین شده است.

  ۱۱-:آقای (جمع)تاکنون موجب آسیب مالی به مشتریان ساده دل شده است.به
  عنوان نمونه جوان مغازه داری که سالها مشتریش بود ،در مقطعی به دلیل مشکل
  مالی قادر به پرداخت بدهکاریش در زمان مشخص ، نشده بود.درآنزمان (جمع)با
  بکار گیری شخصی با هویت ناشناس و جعلی چند مرتبه از آن جوان خرید میکند
  ،بعد از کسب اعتماد دهها میلیون تومان پول جوان را نمیپردازد.در این
  شرایط آقای الف با قیافه ای حق به جانب برای به اصطلاح کمک ، مبلغ ۳۲
  میلیون به جوان وام ربا میدهد،و نزدیک۱۰۰میلیون تومان چک و سفته از جوان
  دریافت میدارد،که هم اکنون موجب بدبختی و انزوای جوان مغازه دار شده است.

  ۱۲-:آقای الف صاحب ۴کارخانه میباشد.وی جدیدترین کارخانه اش را با قیمت
  میلیاردی، چند ماه قبل،مابین جاده قائمشهر به ساری خریداری نموده
  است،نامبرده قصد این دارد ، دفتر مرکزی چند کارخانه اش را به آنجا منتقل
  نماید، تا از دید مردمی‌که به انحای مختلف مورد آزار او و نورچشمی‌اش
  ایام قرار گرفته اند، دور باشد.

  ۱۳:آقای الف با واسطه برادرش معروف به>ایام؟! ، اسپانسر تربیت بدنی…؟شده
  است .الف و ایام با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی،و در
  اقدامی‌غیر قانونی ،تحت عناوینی دروغین{ورزشی و…}>با خرج بیت المال به
  کشورهایی نظیر چین،روسیه،آلمان،فرانسه،سوئد،ژاپن،هندوستان،تایلند
  و…….مسافرتهای مکرر می‌نمایند.

  ۱۴:آقای(جمع)در یکی از مناطق خوش و آب و هوای آلاشت بیش از۱۰۰قطعه زمین
  دارد.وی با کلاهبرداری،زمین خواری و عدم پرداخت پول کافی،به فروشنده موجب
  آسیب مالی و در نهایت شکایت شاکی شده است. برادرش نیز،در آلاشت دهها قطعه
  زمین دارد،ایام، دهها قطعه از زمینهایش را تا کنون فروخته است.

  ۱۵:الف خود را به ریا حاج الف؟!،می‌نامد-و در آن حال از پول وامهای
  بادآورده ربا هم میدهد.الف در ریاکای به تمام معنی در ماه محرم اقدام به
  نصب پارچه‌های سبز و سیاه در ورودیهای کارخانه‌هایش می‌نماید،و در روز
  تاسوعا و عاشورا به عزاداران راستین حسینی، به کمک خواهر بزرگش که سرپرست
  قسمت زنان و نفر دوم وی بعد از ایام است ، کیک-خرما-شیر برنج و…میدهد.

  دراین قسمت مولف به زعم و استعداد خود،به ارائه چند راهکاربرای مقابله و
  ریشه کن شدن پدیده زشت اختلاس و مفاسد اقتصادی،می‌پردازد :

  ۱-:کوتاه کردن دست عناصر مرتبط با مافیای اختاپوسی وابسته به فتنه گران و
  اخلال گران داخل و افراد معلوم الحال مرتبط با آنها در خارج از کشور.

  ۲-:اجرای کامل اصل۴۴+اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری،در فرمان مهم
  و راهگشای ۸ماده ای،مبارزه با مفاسد اقتصادی.بی شک و شبهه اگربه فرامین و
  دستورات معظم له به درستی توجه میشد،قاعدتا این تخلف بزرگ مالی صورت
  نمی‌گرفت.

  ۳-:تشکیل و تاسیس نهادهای نظارتی،حتی با رای و دیده بانی مستقیم افراد
  منتخب ملت،بر روند کارهای بانکها،شرکتها،کارخانه‌های خصوصی و…

  ۴-:برقراری پایگاههای نظارت عمومی‌در فضای مجازی و ارسال گزارشات
  مردمی‌از تخلفات مالی و اقتصادی،در شهر و روستاهای کوچک و بزرگ ، و
  پاسخگو بودن به کاربران آن سایتها.{در حال حاضر چنین سایتهایی وجود
  دارد،مانند پایگاه اطلاع رسانی مجتمع قضایی امور اقتصادی قوه قضاییه_قسط_
  و یا مرکز ارتباطات مردمی‌قوه قضاییه،که کاری بسیارخوبی می‌باشد،ولی در
  کنار این همه کار مهم-دریافت نمودن جواب توسط>مردمی‌که گزارشات مستند
  تخلفات اقتصادی را از گوشه و کنار ایران اسلامی،ارسال می‌نمایند-می‌تواند
  اندکی از اعتماد و امید از دست رفته و ضایع شده توسط آن اخلال گران
  اقتصادی را ، به صحنه مردم و اجتماع برگرداند.

  ۵-:ایجاد بانکداری اسلامی‌بدون ربا{مطابق با اصل۴۴ و با توجه به نظر و
  اعتقاد بسیاری از صاحب نظران اقتصادی ارزشی،بانک و بیمه باید در مالکیت
  عموم و تصدی دولت باشد.}

  ۶-:بی شک رسانه‌ها و مطبوعات سهم عمده ای در اطلاع رسانی و رشد و اعتلای
  فرهنگ مردم داشته و دارند،از این رو با ساخت برنامه‌های مستند در مورد
  دلایل-ریشه‌ها- و راههای مقابله با پدیده شوم اختلاس-زمین خواری-رانت
  خواری و تمام تخلفات مالی و اقتصادی در شبکه‌های تلویزیونی،همراه با دعوت
  از کارشناسان خبره و اهل تخصص و تعهد،توام با نظر خواهی آزاد از مردم +
  شروع به کار مجلات عمومی‌و تخصصی،در کنار چاپ آثار راهگشای
  خوانندگان،می‌توان به فردایی بدون تخلف مالی و اختلاس امیدوار بود.

  ۷-:به هر مسلمان متعهد و با تقوایی واجب است،که با اهمیت قائل شدن به
  فریضه مقدس امربه معروف و نهی از منکر،در محله-روستا- و شهرشان،در مقابل
  هرگونه تخلف و فساد اقتصادی حساس باشند و بعد از چند مرتبه تذکر گفتاری
  همراه با متانت و ادب،در صورت نتیجه نگرفتن گزارشات تخلفات مالی و
  اقتصادی را به نهادهای نظارتی-قضایی و قانونی مربوطه اطلاع دهند-تا بساط
  رباخواری-رانت خواری-وامهای متعدد میلیاردی بی حساب و کتاب-زمین خواری و
  سایر مفاسد و تخلفات اقتصادی بر افتد- و هیچ منفعت طلبی مانند آقایان
  جمع+ایام و خانم فرح>در خیال خود حتی به غارت اموال و دارایهای مردم و
  بیت المال نیندیشند.انشاءالله.{نگارش یافته در تاریخ=دوشنبه/۲۸
  فروردین۱۳۹۱/ویرایش شده در جمعه ۱۳۹۱٫۲٫۸}والسلام.پایان.
  ———————————————————————————————–بنام خدا
  «مبارزه سفت و سخت تر با مفسدان اقتصادی»

  بعد از تخلف بی سابقه در سیستم بانکی کشور که به اختلاس ۳هزار میلیارد
  تومانی معروف شد-لزوم مبارزه سفت و سختر با مفسدان اقتصادی را هر چه پر
  رنگ تر نمود.بعد از این اختلاس بزرگ با تمام پیامدهایش- در اذهان مردم
  کوچه و بازار تا کارشناسان اقتصادی کشور -این سوال نقش بست که آیا نمیشود
  قبل از گسترده شدن و بالا رفتن حجم اختلاس و تخلف مالی-هر چه زودتر حتی
  قبل از اینکه مسئله رسانه ای شود-به وضع اخلال گران اقتصادی رسیدگی نمود
  و آنها را به دست قانون و عدالت سپرد؟متاسفانه بر اثر غفلت
  دوستان-باندهای موسوم به اصلاح طلبان در مراکز حساس سیاسی و اقتصادی و
  نظارتی کشور سکنی گزیدند و حلقه پیدا و پنهان این جریانهای آلوده-در
  دوران رفسنجانی و بویژه محمد خاتمی-موجب آماده شدن بستر فساد اقتصادی و
  دریافت مجوزهای طلایی-وامهای میلیاردی و…توسط اخلالگران فاسد شدند.به
  عنوان نمونه بسیار مهم آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت
  المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون عضو کمیته مرکزی حزب شیخ
  مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!)و افراد حزبی اصلاح طلب دیگر نزدیک به
  آقای‌هاشمی‌رفسنجانی و…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری
  عظیمی‌از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر
  دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-صنایع-مخابرات-ایران خودرو
  و…نمود.برای باز شدن مطالب به ذکر چند تخلف مالی آقای الف با همکاری نور
  چشمی‌اش معروف به آقای ایام؟( تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان}
  میپردازیم=۱>آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای
  دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای
  ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و
  دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-میدان جانبازان
  قائم شهر-چشمه سر قائمشهر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود+سوءاستفاده
  از روزنامه رسمی‌؟؟؟با درج آگهی‌های خرید و فروش وام>اقدام به معاملات
  غیر شرعی و غیر شفاف نمود.۲>آقای الف(جمع)چهارمین کارخانه اش را از پول
  وامهای بادآورده خود-چند ماه قبل ما بین جاده قائم شهر به ساری-با قیمت
  کلانی خرید.۳>آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر
  قانونی میزند-از جمله تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام
  غیر واقعی و ساختگی-استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد
  اولیه و…از کارخانجات بزرگ -پرداخت رشوه-و حتی تشکیل تیم فوتبال در یکی
  از کارخانه‌هایش.۴>آقای الف(جمع)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر
  دریافت میدارد-ومبلغی را به انها میپردازد.۵>آقای الف(جمع؟!) با
  یاری{ایام؟!} با تشکیل اسناد جعلی وبا ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه
  یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟۶>آقای الف
  علاوه بر خانه‌های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد
  میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه
  این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه‌هایش مینماید.۷>یک قطعه
  زمینش در اطراف میدان جانبازان قائم شهر به سمت میدان امام>سالها قبل بیش
  از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی؟برای
  خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت
  این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.////>در اینجا بیان
  ۲ نکته اساسی و مهم خالی از فایده نمیباشد: نکته اول=با اجرای تام و تمام
  اصل۴۴+ایجاد بانکداری اسلامی‌بدون ربا +نظارت ارگانهای موثر و قوی-حتی با
  رای و دیده بانی مردم بر سازمانها – شرکتها – کارخانه‌های خصوصی و دولتی
  و…در حد امکان می‌توان جلوی اخلال گران اقتصادی ایستاد و مانع کارهای
  ناصوابشان شد. نکته دوم =با اجرای تام و تمام> فرامین مقام معظم رهبری در
  فرمان ۸ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی-باید راه سوءاستفاده غارتگران
  اموال بیت المال و مفسدان مالی و اقتصادی چون آقای {جمع؟!} و
  آقای{ایام؟!} را کاملا مسدود
  نمود.انشاءالله.والسلام.————————————————————–احمد و مرتضی نجفی مقدم
  قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح>>>ای عافیت طلبان
  اموی>>>از کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و
  زمین-وامهای متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده
  اید؟؟؟!!!!—————————————————————————————————————————————————–هل من ناصر
  ینصرنی؟ : آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟
  یا فـــــاطمه زهـــرا::سلام الله علیها:: – اللهم صلی علی محمد و آل
  محمد و عجل فرجهم.
  بسمه تعالی

  با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان ولایتمدار مازندران و عضو محترم خبرگان رهبری – حضرت آیت الله معلمی امام جمعه محترم شهر ولایتمدار قائمشهر و نماینده مردم شهید پرور استان مازندران در خبرگان رهبری-ریاست محترم قوه قضاییه
  حضرت آقای آیت الله آملی لاریجانی – سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای
  حجت الا سلام محسنی اژه ای – حضرت آقای حجت الاسلام مصطفی پور محمدی
  ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور -حضرت آقای حجت الاسلام حیدر مصلحی
  وزیر محترم اطلاعات-حضرت آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری و همه دلسوزان
  نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران عرض می‌نماییم : ما چند تن از اهالی استان
  مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات
  مالی-اقتصادی و… آقایان الف=جمع؟ ! + ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر
  قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و
  ارگانهای قضایی-نظارتی-امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران
  استدعا داریم تا دیر نشده و آقایان معروف به جمع؟!+ایام؟! و خانم
  فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>(
  کارخانه‌ها و ۱-شرکت بسته بندی-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه
  سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه
  جات-چای-خشکبار و…>{جمع؟!} + ۲-شرکت رز طلایی قائمشهر{کارخانه سس مایونز و
  کچاپ{ایام}>واقع در قائم شهر-میدان
  امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳- شرکت پخش و بسته بندی ایام؟!>واقع در کیلومتر ۲ جاده قائمشهر به ساری-اولین پل عابر پیاده-داخل کوچه>{درون کارخانه وسیع نساجی} + ۴-شرکت آکند
  شیمی‌خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن>واقع در شهرک صنعتی
  ساری} + ۵-( کارخانه وسیع{نساجی-بافندگی}>خریداری شده در سال ۱۳۹۰با
  قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-ما بین جاده قائمشهر به ساری-محل دفتر مرکزی شرکت صنایع بسته بندی جمع؟! + محل کارگاه بسته بندی محصولات شرکت بسته بندی ایام و دفتر مرکزی شرکت پخش و بسته بندی ایام–/>الف به خیال واهی خود برای دور ماندن از چشمان تیز بین مردم و خلاصی از اعتراضات برحق مردم حوالی گونی بافی-چشمه سر قائمشهر و روستاهای اطراف بخاطر فساد کاریها و مزاحمتهای وی و بخصوص برادر فاسدش معروف به ایام و همچنین برای دور ماندن از چشمان تیز بین ادارات دولتی از جمله اداره محترم دارایی و مالیات و …در این مکان به درون کوچه آمده است.زهی خیال باطل. ) + ۶-مالک خانه گران قیمت دور میدان
  جانبازان قائمشهر-زمینی میلیاردی در حوالی میدان جانبازان به سمت میدان
  امام قائمشهر-دهها و دهها قطعه خانه و زمین در آلاشت/چند دستگاه خانه در
  بهنمیر/۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائم شهر/پرژی کلا/جاده نظامی/روستای
  قادیکلای بزرگ قائمشهر/چشمه سر/دو خانه ویلایی و تفریحی در روستاهای
  میارود و کوتنای قائم شهر و…>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه
  خانه‌هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی و
  اخلال گریهای اقتصادی و…آنها رسیدگی شود و در زمینه سفرهای مکرر آقای
  ایام برادر آقای الف به کشورهای اروپایی بخصوص کشور آلمان{اهداف سیاسی و اقتصادی و علت
  ارتباطات پشت پرده آنها با افراد معلوم الحال در کشور آلمان و … } + و ظاهرا
  ارتباط مالی-ملاقات و همنشینی با افراد سرمایه دار و صاحب قدرت مالی در
  روستای کوتنای قائم شهر و شهرهای دیگر{ساکنان فعلی شهر تهران} + ***
  (احیانا ارتباط آقای الف و برادرش-با جریان اختلاس و فساد بزرگ مالی
  ۳۰۰۰میلیارد تومانی بر اساس شنیده‌ها) *** + ( فساد مالی-رانت خواری و اختلاس از بانکهای استان مازندران و …….به عنوان وام و خدمات و…) + خرج پولهای کلان از دارایی
  ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی نظیر تربیت
  بدنی-تامین اجتماعی-مخابرات-صنایع و … + { دریافت کننده وامهای متعدد میلیاردی با
  کمک دوستان هوادار و حزبی اصلاح طلب بخصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب
  اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و نماینده سابق اصلاح طلب قائمشهر{مهندس ولی
  الله رعیت}>از بستگان همسر آقای الف{جمع؟!} و ….. + خرج وامهای متعدد
  میلیاردی برای مصارف شخصی-بویژه وام میلیاردی برای ساخت کارخانه ای تمام
  خودکار در شهرک صنعتی بشل قائمشهر و عدم ساخت کارخانه و خرج پول آن وامها
  برای خرید دهها و دهها قطعه خانه و زمین و ملک و املاک در نقاط مختلف
  کشور } + سفرهای مکرر خارجی و اروپایی بااسپانسر شدن تربیت بدنی به منظور
  سوءاستفاده از امکانات و خدمات تربیت بدنی…؟! + ربا خواری + رانت خواری +
  کم فروشی-احتکار و گران فروشی + اسناد سازیهای دروغین و جعلی مبنی بر
  اعلام ورشکستگی فلان کارخانه یا شرکت + به چنگ آوردن برخی از املاک و کارخانه های امروزی اش با شگردهای گوناگون و با سوءاستفاده از اعتماد دوستان و شرکای سابقش>از جمله به چنگ آوردن شرکت بسته بندی جمع و بخصوص به چنگ آوردن و غصب کارخانه ای وافع درکیلومتر۲جاده کیاکلای قائمشهر=کارخانه سس ایام فعلی> و نپرداختن مبلغ کامل مالی به شرکایش-توام با به جان خریدن نفرین و خشم خدا و بندگان مظلوم خدا از این اعمال ضد انسانی و ضد اسلامی + آسیب مالی و به طبع آن آسیب روحی وارد آوردن و ورشکست نمودن چند مغازه دار-کارخانه دار و بازاری شرافتمند + سوءاستفاده از کارگران و کارمندان ساده دل برای دریافت جواز مغازه و بخصوص دریافت جواز شرکتهای پوششی برای مقابله با رقبا و آسیب مالی وارد نمودن به بازاریان- و انجام کارهای غیر انسانی و غیر قانونی دیگر + سوءاستفاده از موقعیت فرزندان شهید از جمله سوءاستفاده از رضا اولادی قادیکلایی برای دریافت وام-خدمات و مظلوم نمایی و به خدمت گرفتن و همراه نمودن رضا با افکار و اعمال ناصواب و حرامش با پرداخت حقوق بسیار بالای ماهانه و مبالغ کلان دیگر به عناوین گوناگون از پول و وامهای میلیاردی بادآورده و اموال به غارت برده شده مردم-بازاریان و بیت المال توسط جمع و ایام-پرداخت هزینه مسافرتهای خارجی و …به رضا اولادی قادیکلایی + حمایتهای مالی و خدماتی بسیار فراوان از احزاب به اصطلاح اصلاح طلب و گروههای وابسته به سبزهای اموی + حمایتهای مالی و خدماتی فراوان به حامیان و اعضای گروهک تروریستی منافقین کوردل در کشورهای آلمان-فرانسه و … + ( حمایتهای خدماتی و مالی فراوان از افرادی به نام ……. و خرج صدها میلیون تومانی در آلمان و …>برای دریافت پناهندگی سیاسی در مواقع حساس و بحرانی؟! / خرید خانه و ویلا در کشورهای اروپایی /تاسیس شرکت و فروشگاههای بزرگ به اصطلاح ایرانی در آلمان و … / کمکهای مالی آقای ایام به انجمنهای وابسته به گروهک تروریستی منافقین توسط … از دوستان صمیمی آقای ایام به دستور مستقیم آقای الف=جمع؟!>برای روز مبادا؟!! ) + سوءاستفاده از دین مبین اسلام و در عین حال توهین و اهانت به مقدسات و توهین
  و اهانت به پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) و حضرت امام زمان(ع) و
  …-اهانت به مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران و
  دشمنی-بی ادبی و اهانت نسبت به…….>دردمندانه و برادرانه خواهشمندیم-لطف نموده و بزرگواری نمایید>دستور تحقیق و بررسی صادر نمایید و به تخلفات
  مالی-اقتصادی و …….>آقایان الف={جمع؟!} و ایام و خانم فرح >رسیدگی
  شود.متشکریم.با آرزوی عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان
  نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران.التماس دعا.اللهم عجل لولیک الفرج. { چند
  تن از اهالی استان مازندران/ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۱} – یا
  علی(ع)مدد.والسلام. پایان.

 43. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بنام خدا

  « آقای جمع کننده اموال مردم و بیت المال کیست؟؟؟!!!! »

  چو بد کردی مباش ایمن زآفات/که واجب شد طبیعت را مکافات/به چشم خویش دیدم درگذرگاه/که برجان موری میزد-مرغکی پا/هنوز از صید منقارش نپرداخت/که مرغ دیگر آمد کار اوساخت!/سرای آفرینش سرسری نیست/زمین و آسمان بی داوری نیست ::

  ۱-:: در قرآن کریم-سوره آل عمران-آیه۱۰۴میخوانیم=ولتکن منکم امه یدعون الی الخیر و یامرون بالمعروف و ینهون عن المنکر و اولئک هم المفلحون=باید از میان شما گروهی از خردمندان باشند که مردمان رابه نیکوکاری خوانده-آنان را وادار به کار نیک کرده و از کار بد باز دارند-این اندرز دهندگان مردمی رستگارند. + سوره حشر-آیه۹=و من یوق شح نفسه فاولئک هم المفلحون=کسانی که خویشتن را از آزمندی به مال نگاه میدارند-رستگار هستند. + سوره بقره-آیه ۱۲۳=بترسید از روزی که کسی به داد کسی نرسد و از او فدیه و خواهشی پذیرفته نیاید و یاری هم کرده نشوند(و هیچ کس از عذاب خداوند ایشان را باز ندارد). + سوره فجر-آیات۱۴الی۲۰=همانا پروردگار تو در کمینگاه است و کردار و رفتار شما را همی نگرد.(۱۴)آدمی را هر گاه پروردگارش بیازماید و گرامی دارد و او را نعمت دهد شادمان شده-گوید پروردگارم مرا گرامی داشت.(۱۵)اما هر گاه او را بیازماید و روزی را بر او تنگ گیرد-ناله سر داده گوید پروردگارم مرا خوار کرده است.(۱۶)نه چنین است-بلکه شما یتیم را گرامی نمی دارید.(۱۷)و خویشتن را بر غذا دادن به بینوا وادار نمی کنید.(۱۸)و مرده ریگ{مردم را که برای زن و فرزند نیازمند خود گذارده اند}به گستاخی می خورید.(۱۹)و گرد آوردن مال را با آزمندی بسیار دوست دارید.(۲۰)>(منبع=کتاب روح القرآن در توحید و مکارم اخلاق انسان-گزینش و ترجمه=دکتر محمد جواد مشکور-صفحات=۷۸-۷۹-۳۴۲)

  ۲-:: حضرت علی {ع} میفرماید=…حذر کنید که دست نعمت بخش-دیده ای بیدار و دقیق دارد که به کوچکترین حساب داده های خود خواهد رسید-و از ذره کاهی به روز باز پرس صرفنظر نخواهد کرد.بهوش باشید-شیرینی دنیا درآن وقت بخوبی احساس میشود که کام تلخ نوشان شیرین گردد و نوای بینوایان آماده شود…. ای آنانی که حق بینوایان بردید و مال بیوه زنان بر ربودید-از اشک چشم {درهم}اندوختید و از خون دل-سکه دینار زدید-بترسید از آن روز که در دیدگان اشک بخشکد و در سینه ها خون نماند.اینجاست که صاحبان اشک و خون بدنبال کالای خویش به جستجو افتند و سود خود را تا آخرین پیکر در این سودا مطالبه نمایند…اینقدر در جمع مال حرص مزنید و این همه در پایمال کردن حقوق مردم افراط منمایید. مگذارید که لقمه مسموم حرام از گلوی شما فرو رود-چون خداوند متعال نام آن لقمه را آتش گذاشته است!شکمهای آتش انبار-چه زود خرمن هستی آتشخوار را خاکستر کنند و شرار فتنه و آشوب در جهان برافروزند.درهمه حال بخدا پناه میبریم! + حضرت علی(ع) جایی دیگر در مورد مالداران حق ستیز میفرماید=روزگاری فرا خواهد رسید که مال مالدار بر گردن وی وبال گردد و همچون ماری جانگزای جان او را بگزد-زیرا از فرمان الهی سر بپیچید و سر نافرمانی گرفت… + شمشیر من همیشه بروی آنانی است که دست بخون و مال دیگران آلوده اند-بر آهیخته است. + در تقسیم بیت المال اشراف قریش برخلاف انتظار-خود را با دیگران مساوی دیدند و بر آشفتند-امیر المومنین علی{ع} فرمود=…به شما چنین گفتم=مرامعاف دارید و مانند همیشه دیگری را برای این مسئولیت بزرگ که به هزاران رنگ قابل تغییر است انتخاب کنید….آری بگذارید دیگری امیر شود و من مانند یک وزیر به کشور شما کمک کنم-زیرا در آن روز که من زمام توده را بدست گیرم به طبقات عیانی که مولود سازمان کثیف و آلوده پیشین است احترام نمیگذارم و به گله اشراف گوش نمیکنم و همه را با همان چشم که خداوند- نگران است نظر میکنم…اموالی که به خداوند متعال تعلق دارد مقتضی است بین بندگانش سیاه و سفید-آقا و خدمتکار-با تمام مساوات تقسیم گردد.آنانی که در مال خداوند بمنظور خود شیرینی-اسراف روا میدارند و حق را در محلش نمیگذارند-در آخرت به دقت بازپرس میشوند و نیز در دنیا از سپاسگزاری مردمی که مگس آسا به گرد هر حلوایی چرخ میخورند محروم میمانند.باش تا آنروز که تهی دست و مستمند شوی-آنگاه خواهی دانست که یاران شیرینکار و متملق چگونه از دور تو پراکنده میشوند و ترا تنها میگذارند….ای محرمان اسرار و شریکهای غم و شادی من شما باید مانند سپر در روزهای سختی از حقوق بینوایان دفاع کنید.شما باید در رسوم عدالت کمک و پشتیبان من باشید…من باید مقرارات اسلام و احکام قرآن را بدقت عمل نمایم و مردمان ستمگار و متخلف را هر که باشند به کیفر کردارشان برسانم. + گمنامی از امیر المومنین تمنا کرد که او را اندرزی چند گوید.در اجابت تقاضای او علی {ع}چنین فرمود=…از آن ریاکاران دروغزن بدور باش که ظاهری آرام و آهسته دارند ولی در نهاد همچون عفریتی خونخوار به فرصت نشسته اند تا کی ساده دلی بدام آنها در افتد و شیفته فریب و نیرنگ آنان گردد…. + حضرت علی{ع} به یکی از یارانش فرمود= ننگ باد ترا که سیر بخوابی و در کنار تو جمعی گرسنگان بنالند. + …اما قصری که پایه آن بر شالوده ظلم و ستم قرار گیرد و در استخر زلالش خون دل بیچارگان موج زند-در لابلای خشت آن عمارت هزاران امید و آرزو از این و آن محو و ناچیز گردد-هم در این جهان جهنمی است که آه دل مستمندان از کانون نامبارکش شعله زده و در سریعترین مدت خرمن هستی ستمکاران را خاکستر خواهد کرد. + …باز هم به هر چه مقدس است قسم- پولهایی که از ثروت دیگران بکابین زنان رفته و قباله های املاک بدان وسیله تنظیم شده است-به دست عدالت ما باز گرفته خواهد شد و آن اسناد و مدارک را که به امضای ظلم ننگین است-به هیچ رسمیت نخواهیم شناخت.(کتاب سخنان علی-ع- از نهج البلاغه-ترجمه=استاد جواد فاضل-صفحات=۲۹-۵۰-۵۴-۵۵-۵۷-۶۸-۱۹۰-۱۹۱-۱۹۲-۷۵۲)

  ۳-:: حضرت علی(ع)در نهج البلاغه-خطبه۱۲۶میفرماید=حتی اگر این ثروت از آن من بود-آنرا بین مردم بطور مساوی تقسیم میکردم-چه رسد به اینکه ثروتهااز آن خدا است-وحق طبیعی مردم است که از آن بطور مساوی بهره مند شوند. //حضرت محمد(ص)فرمود=ما جاع فقیر الا متع به غنی=هیچ تهی دستی گرسنه نماند-مگر آنکه ثروتمندی سهم او را به غارت برد. //حضرت علی(ع)درباره زر اندوزان رباخوارمیفرماید =بخدا قسم ربا در میان این امت مخفی تراست از جای پای مورچه که بروی تخته سنگی راه میرود-ایمان خود را با صداقت حفظ کنید.تاجر فاجر است و فاجر در آتش-مگر کسیکه بر طبق حق بگیردو بر طبق حق بدهد. //در قرآن کریم-سوره اعراف-قسمتی از آیه۱۳۷-میخوانیم=واورثنا القوم الذین کانوا یستضعفون مشارق الارض ومغاربها التی بارکنا فیها=تمام زمین پربرکت خدا از شرق تا غرب -میراث طبقه مستضعف است. //+درسوره نجم میخوانیم=وان لیس للانسان الا ما سعی=واینکه برای انسان هیچ چیز نیست-مگر آنچه برای آن کوشیده است.//+سوره نساء-آیه۳۲= …برای زنان ومردان نصیبی است از آنچه کسب کردند… //ودر کتاب مقدس قرآن کریم-سوره مدثر-آیه۳۸=هر کس مرهون آن چیزی است که خود کسب کرده است.رسول خدا فرمود=ملعون کسی است که به حساب مردم-زندگی کند.{وسایل الشیعه-ج۲-ص۵۳} //قرآن کریم-سوره بنی اسرائیل-آیه۲۷=آنها که مال را بیهوده صرف میکنند-برادران شیطانند. //حضرت علی(ع)میفرماید=هیچ تهیدست محرومی گرسنه نمیشود-مگر آنکه سهم او در خوشگذرانی ثروتمندی صرف میگردد-وخدا این طبقه را مورد مواخذه ومسئولیت قرار خواهد داد.{نهج البلاغه-شرح محمد عبده} ::

  ۴- :: حضرت علی(ع)میفرماید= مال زیاد حساب زیاد پس دادن لازم میکند + بدکار هدف سرزنش است. + طمع خوار میکند + بدکاره- بدی خود را ظاهر میکند. + لال بودن بهتر از دروغگویی است. + مالها را حوادث غارت میکند. + مال آسایش وارث است. + حساب را باید قبل از عقاب تصفیه کرد. + حرص علامت فقر است. + آخر ستم پشیمانی است. + تکبر کردن در هنگام ریاست-خواری دیدن در وقت انفصال است. + مردم در کارها دو جور عمل کننده اند-یکی آنها که عمر خود را در سود دیگران تباه کنند-و دیگر آنکه برای بعد از حیات خود کار میکند-و این آنکس است که دنیا و آخرت را با هم جمع کرده است. + مومن-دنیا را فدای دینش میکند و بدکار-دینش را فدای دنیایش میسازد. + بترسید از آن خدا که اگر بگوییدمیشنود-و میداند اگر پنهان بکنید. + بترسید از کریمی که گرسنه شده است- و از لئیمی که سیر شده است. + از دورو {ریاکار}بپرهیز-که دورو با آبرو نمیشود. + کجایند آنها که لشکرها جمع کرده میگفتند قویتر از ما نمیباشد؟؟؟ + کجاست آنکس که کوشید و زیاد کرد و-جمع-نمود و شمرد-پس تا کی مغرور کند شما را سراب آرزوها-تا کی بفریبد شما را اعمال شما. + مکاران و ناسپاسان اهل آتشند. + اینهاست از صفات منافقین= به خوشیها حسد میبرند-بلا را زیاد میخواهند و امیدوارها را ناامید میکنند. + چه بسا خاطر جمع که پریشان شد. + ثروت عاقل-علم اوست- و ثروت جاهل مال او. + مال زیاد گناهها را میرویاند-و دل را تباه میکند. + حضرت علی (ع)درباره خود میفرماید= اگر بینی مومن را میزدم که مرا دشمن بدارد-دشمن نمیداشت.وهر آینه دنیا را به منافق میبخشیدم که مرا دوست بدارد-دوست نمیداشت. + هر که دنبال هوس رفت-نابود شد. + هر که به یتیم ستم کرد- به اولادش ستم شد. + هر که با حق دشمنی کند خوار میشود. + اگر منافق را حاجت روا نکنی-در عین اظهار دوستی هجوت میکند. + فریب دادن پست فطرتیست. + جمع کننده مال-غم جمع میکند. + در سالم ماندن از فتنه ها از خداوند مسئلت بجویید.{(منبع=کتاب علی-ع-نوشته>جعفر شهری-صفحات=۳۷۲>الی۳۸۸)}

  ۵-:: مولای متقیان حضرت علی{ع}در نهج البلاغه در جملات قصارش میفرماید=هر که فرصت را شناخت-از غم خلاص میشود. + هر که امیدوار را نامید کند-نا امید می شود. + از دورو{منافق}بپرهیز که دو رو با آبرو نمی شود. + هر که دشمنی کرد دشمن دار شد. + هر که ستم کرد-نابود شد. + هر که مخالفت خیر خواه کرد-نابود شد. + هر که به یتیم ستم کرد-به اولادش ستم شد. + هر که با گمراهان بزیست-گمراه شد. + هر که عاقبت امور راپایید-سالم ماند. + هرکه به جای بد رفت-متهم شد. + هر که در کارها تدبیر نکرد-سرگردان شد. + در سالم ماندن از فتنه هاازخداوند مسئلت بجویید. + دانا جز با همانند خود انس نمیگیرد. + امید خودراازهمه کس به سوی خدا ببرید تا امیدوار بشوید و امید غیر به خداست که جز نامیدی نمی آورد. + بترسید از آن خدا که اگر بگوییدمیشنود و میداند اگر پنهان بکنید. + هر که آخر بین بود-سالم میماند. + هر که فرصت را شناخت از غم خلاص میشود(منبع=کتاب علی-ع-نوشته جعفر شهری=صفحات>372الی۳۸۶)

  ۶- :: با توجه به سطور ذکر شده در بالا موارد زیر را در مورد آقایان معروف به جمع و ایام و خانم فرح می نگاریم-تاحقیقت از باطل هر چه بیشتر شناخته تر شود- و کاملا مشخص شود>ریاکاران-اخلال گران اقتصادی/خیانت کنندگان به حق الناس/آسیب مالی و روحی واردآورندگان به جوانان و کارگران و بازاریان/ غصب کنندگان کارخانه ها-اموال مردم و بیت المال و خورندگان اموال شرکای سابق-بازاریان-کارگران و…/ توهین کنندگان به مقدسات/ توهین کنندگان به…>همچون آقایان جمع و ایام و خانم فرح>دشمنان اسلام و مردم هستند و ما از خدای فریاد رس مظلومان و دردمندان-رسیدگی به وضع مالی متخلفان و اخلال گران اقتصادی در شهرهای کوچک چون قائمشهر و ساری را خواهانیم.در این جا به گوشه دیگری از تخلفات مالی و اقتصادی آقای الف معروف به>{ جمع کننده اموال مردم و بیت المال} با کمک سخنگو-همه کاره و نور چشمی اش ایام>معروف به {سیاه و تار کننده /ایام/ خوش جوانان و کارگران } و کمک کارشان خانم فرح می پردازیم :

  ۷- :: آقای الف{جمع؟!}با شگردهای گوناگون از پرداخت مالیات و بدهی وامهای کلان برخی از بانکها میگریزد.الف برای فرار از پرداخت کامل مالیات به روشهایی این چنینی دست میزند=تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش+تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام ساختگی به منظور نشان دادن به مامور مالیات{دفتری-کامپیوتری}+استفاده از اسمهای مجهول هنگام خرید از شرکتها و کارخانجات دیگر+پرداخت رشوه +فاکتورهای صوری و … //آقای (جمع؟!)برای شانه خالی کردن و نپرداختن کامل مالیات و پول برخی از وامهایش اقدام به تشکیل اسناد جعلی -ورشکستگی فلان شرکت یا فلان کارخانه با کمک نور چشمی اش آقای ایام می نماید.الف برای نپرداختن برخی از بدهی های سنگینش به بانکها بابت وامهای کلانش-اقدام به دریافت جواز شرکت و یا مغازه های پوششی به نام کارگران ساده دل می نماید.الف در گذشته جواز کد اقتصادی را برای کارهای غیر قانونی به نام کارمندان و کارگران ساده دل دریافت می نمود.آقای جمع در سالها قبل برای ورشکست نمودن و آسیب مالی وارد آوردن به مرحوم ذبیح الله روهنده قادیکلایی اقدام به خرید سلفون شرکت بسته بندی رویای سبز می نمود و درون آنها را با کمک برادرش ایام و خواهرش فرح پر از آت و آشغال و مواد آلوده و غیر بهداشتی می کرد- و سپس با دریافت جواز شرکتهای پوششی به نام افراد معلوم الحال با بازاریاب هایی با هویت جعلی و دروغین از چنگ قانون و عدالت می گریخت- و در نهایت با این تخلفات و دیگر اعمال ناجوانمردانه اش موجب آسیب روحی و مالی و ورشکستگی مرحوم ذبیح الله روهنده قادیکلایی شد.

  ۸-:: الف تا کنون با انواع روشهای غیر انسانی و ناجوانمردانه با دور زدن قانون به کمک افراد ماهر در زمینه فرار از قانون و…>موجب ورشکستگی و آسیب مالی برخی از همکارانش شد.حاج …؟! که بویی از مسلمانی و انسانیت نبرده است موجب ورشکستگی و آسیب مالی> دو جوان و برادر بازاری به نامهای بهروز و ذبیح الله روهنده قادیکلایی شد.آن دو برادر از غصه و استرس و فشار طلبکاران؟!دق کردند و هم اکنون در زیر خروارها خاک سرد{قبرستان سید نظام قائم شهر}آرمیده اند.

  ۹- :: آقای الف که خود را به ریا حاج …؟!مینامد-از محل وامهای بادآورده اش به مشتریان ساده دلی که توسط وی آسیب مالی دیده اند-وام ربوی{نزول-ربا-پول بالا}میدهد.

  ۱۰-:: حاج …؟!={جمع؟!}با همکاری ایام؟! و فرح در محلهایی مانند> انباری در چشمه سر قائم شهر و خانه ویلایی و محل خلافکاری آقای ایام؟!در روستای میارود-اقدام به پودر نمودن بلوط و ماش نموده و آنرا درون فلفل مخلوط مینمایند.آقای الف با خرید ۱تن خاکه چای از آقای…درون چای…خاکه چای و…میریزد تا با افزایش وزن-سود هنگفتی ببرد؟؟؟ آنها درون انواع حبوبات و ادویه جات از جمله نخودلوبیا-عدس-لپه-فلفل-زردچوبه-سویا-چای و …{جمع؟!+ایام؟!}>آت وآشغال- و مواد وزن پر کن آلوده و غیر بهداشتی میریزند-آنها با کاهش وزن محصولات بسته بندی جمع؟! و ایام؟! سود هنگفتی تاکنون به جیب زده اند.

  ۱۱- :: آقای جمع تا کنون موجب ایجاد نزاع و درگیریهای خانوادگی زیادی بین همسران جوان شده است.برادرش ایام از قول برادر بزرگش جمع می گوید=اگر کارمند-کارگر و بازاریاب کارخانه ها و شرکتها و مغازه هایمان به نوعی از زیر بار قانون ما تخطی نماید و در مقابل ما قرار بگیرد-او را فورا اخراج نمی کنیم بلکه حدود ۶ ماه تا نهایت یک سال بستگی به نوع کارش حقوقش را دو برابر؟! می نماییم-تا زندگی خود را با آن شرایط مالی وفق دهد- وقتی که به آن شرایط عادت نمود و خرجش را به میزان حقوقش تنظیم نمود- وی را اخراج می نماییم تا همسرش او را زیر سوال ببرد و او را عامل بدبختی زندگیش فرض نماید و نهایتا دچار مشکلات زیاد مالی و روحی شود تا دیگر دست از پا خطا ننماید.

  ۱۲- :: آقای جمع برای ضربه وارد نمودن به همکاران-دوستان-آشنایان و افرادی که با انحصار گرایی-رباخواری-رانت خواری-توهین نمودن او به مقدسات-توهین نمودن او به عقاید مذهبی و سیاسی مسلمانان و اعمال غیر قانونی و انجام دادن تخلفات مالی و اقتصادی و…او مخالف هستند-ماهها فکر می کند تا نقشه ای بکشد تا بتواند ضربه روحی یا مالی ناجوانمردانه و سنگینش را به آنها وارد نماید.

  ۱۳-:: آقای (جمع)تاکنون موجب آسیب مالی به مشتریان ساده دل شده است.به عنوان نمونه جوان مغازه داری که سالها مشتریش بود -در مقطعی به دلیل مشکل مالی قادر به پرداخت بدهکاریش در زمان مشخص -نشده بود.درآنزمان (جمع)با بکار گیری شخصی با هویت ناشناس و جعلی چند مرتبه از آن جوان خرید میکند-بعد از کسب اعتماد دهها میلیون تومان پول جوان را نمیپردازد.در این شرایط آقای الف با قیافه ای حق به جانب برای به اصطلاح کمک -مبلغ ۳۲ میلیون به جوان وام ربا میدهد-و نزدیک۱۰۰میلیون تومان چک و سفته از جوان دریافت میدارد-که هم اکنون موجب بدبختی و انزوای جوان مغازه دار شده است.

  ۱۴- :: بر اساس مدارک مستدل و تایید افراد مطلع-آقای جمع با کمک برادرش ایام کارخانه واقع در جاده کیاکلای قائمشهر=کارخانه سس ایام فعلی + شرکت بسته بندی{جمع؟!} و شرکت آکند شیمی خزر=کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن-را با شیوه های غیر انسانی-غیر قانونی و با سوءاستفاده از اعتماد افراد دوست و فامیل و آشنا با شگردهای گوناگون از جمله بوجود آوردن شرایط ساختگی عدم فروش محصول و سود دهی + بالا بردن زیان دهی کالاها + بوجود آوردن شرایط تحمیلی فروش کارخانه + ایجاد موانع ساختگی برای تولید و…>به چنگ آورده و غصب نموده است و از دادن مبلغ کامل مالی به شرکای سابقش امتناع می ورزد.

  ۱۵- :: آقای الف چهارمین کارخانه وسیعش را در سال۱۳۹۰>ما بین جاده قائمشهر به ساری از پول وامهای میلیاردی متعددش خریداری نموده است-وی کارگاه و دفتر شرکت پخش و بسته بندی ایام و دفتر مرکزی شرکت بسته بندی جمع؟! را به آنجا منتقل نموده است- و به خیال خام خود دور از چشمان تیزبین مردم مسلمان انقلابی و بویژه ماموران خدوم ادارجات دولتی به کارهای غیر قانونی اش مشغول میباشد.:

  ۱۶-:: آقای جمع مبلغ۳۸۰میلیون تومان و آقای ایام مبلغ بیش از۱۲۵میلیون تومان برای ورشکستگی و آسیب مالی زدن به رقبای مشترکشان خرج نمودند-آنها تاکنون برای ورشکستگی و آسیب مالی وارد نمودن به همکارانشان-تا آنجاییکه ما اطلاع داریم مجموع مبالغشان به بیش از نیم میلیارد تومان رسیده است.

  ۱۷- :: در آخر این سطور با باز نگارش چند جمله از مطالب مردم آسیب دیده مالی و روحی و استثمار شده از دو برادر نامسلمان از خدابی خبر و خیانت کننده به حق الناس-در دهها سایت و وبلاگ ارزشی مطالبمان را به پایان می بریم:

  ( …این خائنان و توهین کنندگان به امامان تشیع علوی و پیامبر بزرگ
  اسلام-و مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران و توهین
  کنندگان به…….>خود را پشت افراد موجه و حاشیه‌های امن پنهان می‌کردند و
  میکنند-تا گرفتار قانون و عدالت- و خشم و قهر مسلمانان انقلابی ایران
  نشوند-ولی به خواست حضرت حق دستشان رو شده است و دیر یا زود در هر مکانی
  باشند و به هر مکان جدیدی بروند-تا از نگاه تیز بین مردم مسلمان و
  انقلابی ایران پنهان باشند>از عقوبت اعمال ضد ملی-ضد مردمی‌و ضد مذهبی
  خود>هیچ راه فراری نداشته و نخواهند داشت.
  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع علی له ذلک بعدد
  ما احاط به علمک .{لعنت الله علی القوم الظالمین}.
  و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب
  ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام
  وکیفر گاهی بر میگردند .
  احمد و مرتضی نجفی مقدم قادیکلایی و …?>>>آقایان جمع و ایام و خانم فرح
  >>>ای عافیت طلبان اموی>ای غارت گران اموال مردم و بیت المال>ای توهین
  کنندگان به مقدسات مسلمانان-همچون شاهین نجفی ملعون>ای فرصت طلبان
  منافق>ای حامی‌فتنه گران اموی و منافقان ضد انقلاب داخل و خارج از کشور
  در آلمان و فرانسه و…>ای دشمنان کارگران – ای دشمنان اقتصاد و مال و
  دارایی مردم-ای تخریب کنندگان تولید ملی> و ای ریاکاران چند چهره>>>از
  کجا و چگونه ظرف این مدت کوتاه این همه ملک و املاک-خانه و زمین-وامهای
  متعدد میلیاردی-چند کارخانه و…….را به دست آورده
  اید؟؟؟!!!! )—————————————————————————————————————————————————–هل من ناصر
  ینصرنی؟ : آیا فریاد رسی نیست به فریاد ما برسد؟
  یا فـــــاطمه زهـــرا::سلام الله علیها:: – اللهم صلی علی محمد و آل
  محمد و عجل فرجهم.
  بسمه تعالی

  با عرض سلام و ابراز ادب و احترام و خدا قوت خدمت حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان ولایتمدار مازندران و عضو محترم خبرگان رهبری – حضرت آیت الله معلمی امام جمعه محترم شهر ولایتمدار قائمشهر و نماینده مردم شهید پرور استان مازندران در خبرگان رهبری-ریاست محترم قوه قضاییه
  حضرت آقای آیت الله آملی لاریجانی – سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای
  حجت الا سلام محسنی اژه ای – حضرت آقای حجت الاسلام مصطفی پور محمدی
  ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور -حضرت آقای حجت الاسلام حیدر مصلحی
  وزیر محترم اطلاعات-حضرت آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری و همه دلسوزان
  نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران عرض می‌نماییم : ما چند تن از اهالی استان
  مازندران ازمسئولان محترم قضایی کشور دردمندانه خواهشمندیم به تخلفات
  مالی-اقتصادی و… آقایان الف=جمع؟ ! + ایام؟! و خانم فرح>ساکنان چشمه سر
  قائم شهر رسیدگی شود.ما از مسئولان محترم-زحمتکش و خدوم نهادها و
  ارگانهای قضایی-نظارتی-امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران
  استدعا داریم تا دیر نشده و آقایان معروف به جمع؟!+ایام؟! و خانم
  فرح-فرزندان محمد علی ساکن کوچه اسلام قائم شهر-مالک و سرپرستان>(
  کارخانه‌ها و ۱-شرکت بسته بندی-{جمع؟!}>واقع در قائم شهر-خیابان ساری-چشمه
  سر-نرسیده به امام زاده اسماعیل-شرکت بسته بندی انواع حبوبات-ادویه
  جات-چای-خشکبار و…>{جمع؟!} + ۲-شرکت رز طلایی قائمشهر{کارخانه سس مایونز و
  کچاپ{ایام}>واقع در قائم شهر-میدان
  امام-کیلومتر۲جاده کیاکلا-جنب شرکت اشباع چوب نصام + ۳- شرکت پخش و بسته بندی ایام؟!>واقع در کیلومتر ۲ جاده قائمشهر به ساری-اولین پل عابر پیاده-داخل کوچه>{درون کارخانه وسیع نساجی} + ۴-شرکت آکند
  شیمی‌خزر{کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن>واقع در شهرک صنعتی
  ساری} + ۵-( کارخانه وسیع{نساجی-بافندگی}>خریداری شده در سال ۱۳۹۰با
  قیمت میلیاردی-از پول وامهای بیشمار دهها و صدها میلیاردی-ما بین جاده قائمشهر به ساری-محل دفتر مرکزی شرکت صنایع بسته بندی جمع؟! + محل کارگاه بسته بندی محصولات شرکت بسته بندی ایام و دفتر مرکزی شرکت پخش و بسته بندی ایام–/>الف به خیال واهی خود برای دور ماندن از چشمان تیز بین مردم و خلاصی از اعتراضات برحق مردم حوالی گونی بافی-چشمه سر قائمشهر و روستاهای اطراف بخاطر فساد کاریها و مزاحمتهای وی و بخصوص برادر فاسدش معروف به ایام و همچنین برای دور ماندن از چشمان تیز بین ادارات دولتی از جمله اداره محترم دارایی و مالیات و …در این مکان به درون کوچه آمده است.زهی خیال باطل. ) + ۶-مالک خانه گران قیمت دور میدان
  جانبازان قائمشهر-زمینی میلیاردی در حوالی میدان جانبازان به سمت میدان
  امام قائمشهر-دهها و دهها قطعه خانه و زمین در آلاشت/چند دستگاه خانه در
  بهنمیر/۲۰متری چشمه=کوچه ظرافت قائم شهر/پرژی کلا/جاده نظامی/روستای
  قادیکلای بزرگ قائمشهر/چشمه سر/دو خانه ویلایی و تفریحی در روستاهای
  میارود و کوتنای قائم شهر و…>مانند خاوری از کشور ایران نگریخته اند-وبه
  خانه‌هایشان در کشورهای اروپایی و دوبی فرار نکرده اند>به حساب مالی و
  اخلال گریهای اقتصادی و…آنها رسیدگی شود و در زمینه سفرهای مکرر آقای
  ایام برادر آقای الف به کشورهای اروپایی بخصوص کشور آلمان{اهداف سیاسی و اقتصادی و علت
  ارتباطات پشت پرده آنها با افراد معلوم الحال در کشور آلمان و … } + و ظاهرا
  ارتباط مالی-ملاقات و همنشینی با افراد سرمایه دار و صاحب قدرت مالی در
  روستای کوتنای قائم شهر و شهرهای دیگر{ساکنان فعلی شهر تهران} + ***
  (احیانا ارتباط آقای الف و برادرش-با جریان اختلاس و فساد بزرگ مالی
  ۳۰۰۰میلیارد تومانی بر اساس شنیده‌ها) *** + ( فساد مالی-رانت خواری و اختلاس از بانکهای استان مازندران و …….به عنوان وام و خدمات و…) + خرج پولهای کلان از دارایی
  ملت با سوء استفاده از امکانات و خدمات دولتی و غیر دولتی نظیر تربیت
  بدنی-تامین اجتماعی-مخابرات-صنایع و … + { دریافت کننده وامهای متعدد میلیاردی با
  کمک دوستان هوادار و حزبی اصلاح طلب بخصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب
  اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و نماینده سابق اصلاح طلب قائمشهر{مهندس ولی
  الله رعیت}>از بستگان همسر آقای الف{جمع؟!} و ….. + خرج وامهای متعدد
  میلیاردی برای مصارف شخصی-بویژه وام میلیاردی برای ساخت کارخانه ای تمام
  خودکار در شهرک صنعتی بشل قائمشهر و عدم ساخت کارخانه و خرج پول آن وامها
  برای خرید دهها و دهها قطعه خانه و زمین و ملک و املاک در نقاط مختلف
  کشور } + سفرهای مکرر خارجی و اروپایی بااسپانسر شدن تربیت بدنی به منظور
  سوءاستفاده از امکانات و خدمات تربیت بدنی…؟! + ربا خواری + رانت خواری +
  کم فروشی-احتکار و گران فروشی + اسناد سازیهای دروغین و جعلی مبنی بر
  اعلام ورشکستگی فلان کارخانه یا شرکت + به چنگ آوردن برخی از املاک و کارخانه های امروزی اش با شگردهای گوناگون و با سوءاستفاده از اعتماد دوستان و شرکای سابقش>از جمله به چنگ آوردن شرکت بسته بندی جمع و بخصوص به چنگ آوردن و غصب کارخانه ای وافع درکیلومتر۲جاده کیاکلای قائمشهر=کارخانه سس ایام فعلی> و نپرداختن مبلغ کامل مالی به شرکای سابقش و ایجاد مشکلات ثانوی دیگر ناشی از به چنگ آوردن و غصب کارخانه ای واقع در جاده کیاکلای قائمشهر با انواع روشهای مکارانه و مرموزانه غیر انسانی-توام با به جان خریدن نفرین و خشم خدا و بندگان مظلوم خدا از این اعمال ضد انسانی و ضد اسلامی + آسیب مالی و به طبع آن آسیب روحی وارد آوردن و ورشکست نمودن چند مغازه دار-کارخانه دار و بازاری شرافتمند + سوءاستفاده از کارگران و کارمندان ساده دل برای دریافت جواز مغازه و بخصوص دریافت جواز شرکتهای پوششی برای مقابله با رقبا و آسیب مالی وارد نمودن به بازاریان- و انجام کارهای غیر انسانی و غیر قانونی دیگر + سوءاستفاده از موقعیت فرزندان شهید از جمله سوءاستفاده از رضا اولادی قادیکلایی برای دریافت وام-خدمات و مظلوم نمایی و به خدمت گرفتن و همراه نمودن رضا با افکار و اعمال ناصواب و حرامش با پرداخت حقوق بسیار بالای ماهانه و مبالغ کلان دیگر به عناوین گوناگون از پول و وامهای میلیاردی بادآورده و اموال به غارت برده شده مردم-بازاریان و بیت المال توسط جمع و ایام-پرداخت هزینه مسافرتهای خارجی و …به رضا اولادی قادیکلایی + حمایتهای مالی و خدماتی بسیار فراوان از احزاب به اصطلاح اصلاح طلب و گروههای وابسته به سبزهای اموی + حمایتهای مالی و خدماتی فراوان به حامیان و اعضای گروهک تروریستی منافقین کوردل در کشورهای آلمان-فرانسه و … + ( حمایتهای خدماتی و مالی فراوان از افرادی به نام ……. و خرج صدها میلیون تومانی در آلمان و …>برای دریافت پناهندگی سیاسی در مواقع حساس و بحرانی؟! / خرید خانه و ویلا در کشورهای اروپایی /تاسیس شرکت و فروشگاههای بزرگ به اصطلاح ایرانی در آلمان و … / کمکهای مالی آقای ایام به انجمنهای وابسته به گروهک تروریستی منافقین توسط … از دوستان صمیمی آقای ایام به دستور مستقیم آقای الف=جمع؟!>برای روز مبادا؟!! ) + سوءاستفاده از دین مبین اسلام و در عین حال توهین و اهانت به مقدسات و توهین
  و اهانت به پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) و حضرت امام زمان(ع) و
  …-اهانت به مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران و
  دشمنی-بی ادبی و اهانت نسبت به…….>دردمندانه و برادرانه خواهشمندیم-لطف نموده و بزرگواری نمایید>دستور تحقیق و بررسی صادر نمایید و به تخلفات
  مالی-اقتصادی و …….>آقایان الف={جمع؟!} و ایام و خانم فرح >رسیدگی
  شود.متشکریم.با آرزوی عمری طولانی برای مقام معظم رهبری و همه دلسوزان
  نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران.التماس دعا.اللهم عجل لولیک الفرج. { چند
  تن از اهالی استان مازندران/ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۱} – یا
  علی(ع)مدد.والسلام. پایان.

 44. عاشقان عدالت علوی می‌گه:

  بنام خدا

  « هشدار-اخطار و پیام فوری و بسیار مهم به آقای الف=جمع کننده اموال مردم و بیت المال »

  ۱-:: آقای الف>به شما شدیدا اخطار می کنیم و هشدار و تذکرتان می دهیم-که خطوط قرمز ما و هر ایرانی مسلمان انقلابی>مقدسات/ائمه اطهار(ع) و دین مبین اسلام-مقام معظم رهبری-اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه-خاک پاک وطن-اموال مردم/بیت المال و حق الناس- و خواهران/مادران و نوامیسمان می باشد/این را بدان هر کسی از این خطوط مقدس عبور نماید و یا قصد کوچکترین توطئه یا کار شومی را در ذهن یا عمل داشته باشد-برای یک لحظه آنی و گذرا هرگز نخواهیم گذاشت-روی آرامش و قرار را به خود ببیند و آزادانه و بیخیال به کار و زندگی خود بپردازد.

  ۲-:: الف>بر ما پوشیده نیست برادر فاسد و ملعونت شرکت خارهای نقاق-ناامنی و بهره کشی ضد قائمشهری موسوم به شرکت رز طلایی قائمشهر=کارخانه سس ایام + لانه فساد-نقاق و تباهی واقع در روستای میارود را به محلی امن برای سود جویی-استثمار-اذیت و آزار نوامیس مردم قرار داه است.برادر فاسدتان معروف به ایام با اطلاع شما پول و سودهای هنگفتی که از اعمال غیر قانونی-بهره کشانه و ظالمانه>همراه با پودر کردن بلوط و ماش و ریختن در فلفل-و دیگر اعمال و کارهای تبهکارانه-فساد آمیز-ضد انسانی و ضد اسلامی و…….به چنگ آورده است را>در جیب گشاد فتنه گران و سبزهای اموی داخل- و حامیان و اعضای کوردل گروهک تروریستی منافقین و انجمنهای وابسته به آن در آلمان و …می ریزد.

  ۳-:: آقای الف>اینرا بدان ما هنوز در راه روشنگری و افشاگری در قدم ابتدایی هستیم و هنوز دیگر قدمهایمان را برنداشته ایم.

  ۴-:: آقای الف>به تو شدیدا اخطار می کنیم -به تو هشدار می دهیم و به تو تذکر می دهیم>در اسرع وقت درهای لانه حمایت از نفاق-ناامنی و بهره کشی سس ایام + لانه فساد و نفاق در روستای میارود را هر چه زودتر سه قفله نما و یا همزمان بعد از بستن>این دو لانه حمایت از نفاق و فسادرا به فروش برسان- و کارگران و کارمندان زحمتکش سس ایام را به کارخانه بزرگ نساجی{محل کارگاه و شرکت پخش و بسته بندی ایام و دفتر مرکزی جمع؟!} و یا به شرکت بسته بندی در چشمه سر بفرست- و حق و حقوقشان را بر مبنای قانون کار پرداخت نما. //>الف>اگر در این دو لانه را نبندی و سه قفله ننمایی بی گمان دیر یا زود خشم و قهر خدا و مردم مسلمان انقلابی دامنتان را خواهد گرفت و دروازه های لانه حمایت مالی و خدماتی از نفاق در سس ایام و خانه فساد میارود گل گرفته خواهد شد- و در آنزمان هر شک و شبهه ای در زمینه دستور مستقیم شما به ایام برای انجام تخلفات از اذهان محو خواهد شد و تنها فقط شما مسئولیت تمامی اعمال دهشتناک -غیر قانونی-ضد اسلامی و ضد انسانی نظیر>توهین به مقدسات و ائمه اطهار(ع)/توهین به مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران/اخلالگریهای اقتصادی-اجتماعی و سیاسی/حمایتهای مالی و خدماتی از فتنه گران و سبزهای اموی داخلی و حامیان و اعضای گروهک تروریستی منافقین در کشورهای بیگانه/توهین و تهدید به مرگ جوانان و نوامیس مردم>خواهید بود.

  ۵-:: آقای الف>به پسرت عرفان هشدار بده چه در زمان مدرسه و چه هم اکنون در کلاسهای خصوصی و نزد دوستان نوجوانش>از عموی فاسدش و بخصوص از فتنه گران و منافقان آدم کش هواداری نکند و اذهان پاک نوجوانان ما را آلوده و مسموم نگرداند. //>الف>به دخترت عاطفه شدیدا اخطار بده و به او هشدار بده>دست از گمراه نمودن دانشجویان و دست از نفاق بازیها در محیط مقدس دانشگاه بردارد/ و امواج و خبرهای شبکه های ماهواره ای بیگانگان معاند همچون صدای آمریکا-بی بی سی و سیمای نفاق را در اختیار دانشجویان قرار ندهد و موجب گمراهی و آلوده کردن اذهان مردم نشود.

  ۶-:: الف و ایام ملعون به شما ۲ برادر متخلف هشدار می دهیم>اگر دست از اخلال گریهای اجتماعی و آزار و اذیت مردم از جمله>>توهین و ناسزا و تهدید به مرگ خانواده و نوامیس مردم>هنگام رفتن یا تعطیل شدن از دانشگاهها و کلاسهای خصوصی و در زمان باز بودن مدارس /بوق زدن ممتد همراه با عربده کشی و فریاد با چند اتوموبیل و موتور سوار/توهین به مقدسات و توهین به افراد افشاء کننده تخلفات و مفاسد اجتماعی-اقتصادی و سیاسی الف و ایام مفسد و …>بر ندارید و سر جایتان ننشینید>شک نکنید نخست با قانون و سپس با خشم و قهر مردم مسلمان و ناموس دوست مازندرانی مواجه خواهید شد- و در مقابل شما و گماشتگانتان با صلابت تا سر حد مرگ و شهادت خواهیم ایستاد و جوابتان را خواهیم داد.

  ۷-:: در پایان تاکید می کنیم>>>یک=برادر مفسد و حامی فتنه گران و منافقان را هر چه زودتر از سس ایام اخراج نما تا خود دنبال کار خود برود و مانند صنایع بسته بندی جمع تا حدودی آرامش و امنیت به کارگران و مردم آن حوالی برگردد. + دو=بعد از تسویه حساب و اخراج ایام فاسد>درهای ۲ لانه حمایت از فساد-نفاق و ناامنی را بسته و یا همزمان به فروش برسان-زیرا ما نمی توانیم تا سال ۱۳۹۲ صبر و تحمل نماییم که شما آقایان جمع و ایام و عرفان و خانمها فرح و عاطفه>>>از جوانان-کارگران-کارمندان-خواهران-مادران و نوامیس مردم-ظالمانه با ناامنی و نفاق کار بکشید و نهایتا پول و سودهای هنگفت کارخانه هایتان از جمله سس ایام و لانه فساد و نفاق میارود و…به جیب عمال و ایادی استکبار و اسراییل غاصب یعنی همان فتنه گران و گروهک منافقین ضد ایران و ایرانی برود. *** {اخراج ایام + بستن و یا همزمان فروش لانه حمایت از فتنه و نفاق و فساد=لانه سس ایام و لانه میارود + مستقل نمودن رضا اولادی قادیکلایی تا تاریخ=۱۳۹۱٫۹٫۳۰=۳۰آذر۱۳۹۱ + جبران آسیب مالی و روحی مردم و بازاریان شرافتمند آسیب دیده مالی و روحی توسط شما دو برادر>نهایت تا تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰=۳۰آذر۱۳۹۲ هجری شمسی + برگرداندن اموال به غارت برده بیت المال به صندوق بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران + اجرای کامل قانون کار و عدم استثمار ظالمانه کارگران و زیر دستان + ترک کامل اعمال و کارهای شوم اخلال گرانه اقتصادی-اجتماعی و سیاسی و…..} ***

  (چند تن از اهالی استان مازندران/سه شنبه ۱۳۹۱٫۴٫۲۷) پایان.

 45. چند تن از اهالی استان مازندران می‌گه:

  بنام خدا

  « پیام فوری و بسیار مهم به آقای الف=جمع کننده اموال مردم و بیت المال »

  ۱-:: آقای الف>بدانید و آگاه باشید-که خطوط قرمز ما و هر ایرانی مسلمان انقلابی>حفظ و دفاع از آرمانهای مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام میباشد./این را بدانید هر کسی قصد کوچکترین توطئه یا کار شومی را در ذهن یا عمل داشته باشد-مردم ولایتمدار ایران اسلامی برای یک لحظه هم هرگز نخواهند گذاشت-معاندان و بدخواهان روی آرامش و قرار را به خود ببیند و آزادانه و بیخیال به کار های فتنه گرانه و اخلال گرانه خود بپردازند.

  ۲-:: الف>بر ما پوشیده نیست برادر فاسد و ملعونت شرکت خارهای نقاق-ناامنی و بهره کشی ضد قائمشهری موسوم به شرکت رز طلایی قائمشهر=کارخانه سس ایام؟! + لانه فساد و تباهی واقع در روستای میارود را به محلی امن برای سود جویی-استثمار-اذیت و آزار نوامیس مردم قرار داه است.برادر فاسدتان معروف به ایام پول و سودهای هنگفتی که از اعمال غیر قانونی-بهره کشانه و ظالمانه>همراه با پودر کردن بلوط و ماش و ریختن در فلفل-و دیگر اعمال و کارهای تبهکارانه-فساد آمیز-ضد انسانی و ضد اسلامی و…….به چنگ آورده است را>در کیسه فتنه گران و سبزهای اموی داخل- و حامیان و اعضای کوردل گروهک تروریستی منافقین و انجمنهای وابسته به آن در آلمان و …می ریزد.

  ۳-:: آقای الف>اینرا بدان ما هنوز در راه روشنگری و افشاگری در مورد شما در قدم ابتدایی هستیم.

  ۴-:: آقای الف>>>در اسرع وقت درهای لانه حمایت از …-ناامنی و بهره کشی سس ایام + لانه فساد و تباهی و…در روستای میارود را هر چه زودتر سه قفله نما و یا همزمان بعد از بستن>این دو ملک را به فروش برسان- و کارگران و کارمندان زحمتکش کارخانه؟!>سس ایام؟!>را به کارخانه بزرگ نساجی{محل کارگاه و شرکت پخش و بسته بندی ایام و دفتر مرکزی جمع؟!} و یا به شرکت بسته بندی در چشمه سر بفرست- و حق و حقوقشان را بر مبنای قانون کار پرداخت نما-در غیر این صورت آنزمان هر شک و شبهه ای در زمینه دستور مستقیم شما به ایام برای انجام تخلفات از اذهان محو خواهد شد و تنها فقط شما مسئولیت تمامی اعمال غیر قانونی-ضد اسلامی و ضد انسانی نظیر>توهین به مقدسات و ائمه اطهار(ع)/توهین به مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران/اخلالگریهای اقتصادی-اجتماعی و سیاسی/حمایتهای مالی و خدماتی از فتنه گران و سبزهای اموی داخلی و حامیان و اعضای گروهک تروریستی منافقین در کشورهای بیگانه/توهین و تهدید به ما و دوستانمان و توهین به …….>خواهید بود.

  ۵-:: آقای الف>به پسرت عرفان شفاف و صریح بگو>چه در زمان مدرسه و چه هم اکنون در کلاسهای خصوصی نزد دوستانش>از عموی فاسدش ایام؟! و بخصوص از منافقان و فتنه گران اموی هواداری نکند و اذهان پاک نوجوانان ما را آلوده و مسموم نگرداند. //>الف>به دخترت عاطفه واضح و شفاف بگو>دست از گمراه نمودن دانشجویان و دست از نفاق بازیها در محیط مقدس دانشگاه و …….بردارد و موجب گمراهی و آلوده نمودن اذهان مردم نشود.

  ۶-:: الف و ایام به شما ۲ برادر با صدای رسا می گوییم>اگر دست از آزار و اذیت مردم از جمله>>توهین و ناسزا و تهدید به… خانواده و …….>هنگام رفتن یا تعطیل شدن از دانشگاهها و کلاسهای خصوصی و در زمان باز بودن مدارس /بوق زدن ممتد همراه با عربده کشی و فریاد با چند اتوموبیل و موتور سوار/توهین به مقدسات و توهین به افراد افشاء کننده تخلفات و مفاسد اقتصادی-سیاسی و…شما=الف و ایام مفسد و …>بر ندارید و سر جایتان ننشینید>شک نکنید با قانون-دادگاه عدل الهی و خشم و نفرین خدا و بندگان مظلوم او مواجه خواهید شد. ۷-:: در پایان تاکید می کنیم>>>یک=برادر مفسد و حامی فتنه گران و منافقان را هر چه زودتر از سس ایام؟!>اخراج نما تا خود دنبال کار خود برود و مانند صنایع بسته بندی جمع؟!>تا حدودی آرامش و امنیت به کارگران و مردم آن حوالی برگردد. + دو=بعد از تسویه حساب و اخراج ایام فاسد>درهای ۲ لانه حمایت از فساد-نفاق-ناامنی-استثمار و بهره کشی را بسته و یا همزمان به فروش برسان-زیرا ما نمی توانیم تا سال ۱۳۹۲ صبر و تحمل نماییم که شما آقایان جمع و ایام و عرفان و خانمها فرح و عاطفه>>>از جوانان-کارگران-کارمندان-خواهران-مادران و نوامیس مردم-ظالمانه با ناامنی و نفاق کار بکشید و نهایتا پول و سودهای هنگفت کارخانه هایتان از جمله سودهای کلان کارخانه! سس ایام؟! و لانه فساد و تباهی میارود و…به جیب عمال و ایادی استکبار و اسراییل غاصب یعنی همان فتنه گران و گروهک منافقین ضد اسلام و ضد ایران و ایرانی برود. *** {اخراج ایام + بستن و یا همزمان فروش لانه حمایت از فتنه و نفاق و فساد=به اصطلاح کارخانه سس ایام و لانه میارود + مستقل نمودن رضا اولادی قادیکلایی تا تاریخ=۱۳۹۱٫۹٫۳۰=۳۰آذر۱۳۹۱ + جبران آسیب مالی و روحی مردم و بازاریان شرافتمند آسیب دیده مالی و روحی توسط شما دو برادر>نهایت تا تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰=۳۰آذر۱۳۹۲ هجری شمسی + برگرداندن اموال به غارت برده بیت المال به صندوق بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران + اجرای کامل قانون کار و عدم استثمار ظالمانه کارگران و زیر دستان + ترک کامل اعمال و کارهای شوم اخلال گرانه اقتصادی-سیاسی و…..} ***

  ( چند تن از اهالی استان مازندران/ چهار شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۱ هجری شمسی ) پایان.

 46. چند تن از اهالی استان مازندران می‌گه:

  بنام خدا
  توجه-توجه>>> ما تا اطلاع ثانوی مطلبی در مورد آقایان الف و ایام و عرفان- و خانمها عاطفه و فرح نمی نویسیم-مگر آقایان الف و ایام و …>دست به تهدید و توهین مانند ماهها و روزهای گذشته بزنند- و خودشان یا دوستانشان به نام ما و یا با آی پی کامپیوترهای ما اقدام به>دستکاری در ایمیلهای شخصی ما و دوستانمان-ارسال ویروسهای مخرب کامپیوتری-جمع آوری داده های کامپیوتری؟!-تهدید به سوءاستفاده از آی پی کامپیوترهای ما-تهدید به ایجاد نمودن مشکلات قانونی و…توسط کارکنان خدوم و ولایتمدار پلیس قضایی سایبری و……..برای ما و دوستانمان نمایند. آقای الف>ما مخلص و چاکر- و گوش به فرامین مقام معظم رهبری بوده-هستیم و خواهیم بود و ما مخلص کارکنان و برادران خدوم-ولایتمدار و سختکوش پلیس محترم قضایی سایبری و همه نهادهای محترم قضایی/نظارتی/اطلاعاتی و امنیتی بوده-هستیم و خواهیم بود. هم استانی های محترم از این به بعد خواهشمندیم مطالبمان را کپی یا دستکاری و کم و زیاد نکنید-از این به بعد هر گونه کپی از مطالب ما و ارسال نظرات ما یا دوستانمان به سایتها و وبلاگها کاری نادرست است.از خداوند یکتا آرزوی عمری طولانی همراه با سلامتی همیشگی برای مقام معظم رهبری-مسئولان ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران-کارکنان خدوم و دلسوز نهادهای قضایی/نظارتی/اطلاعاتی و امنیتی و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواهانیم.آمین یارب العالمین.اللهم عجل لولیک الفرج. ( چند تن از اهالی استان مازندران/جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ) خداحافظ .

 47. چند تن از اهالی استان مازندران می‌گه:

  بنام خدا

  « پیام و مطلب آخرین و پایانی. »

  توجه-توجه-مهم>پیام و مطلب آخرین به آقای الف>>>آقای الف برای آخرین مرتبه به شما تذکر می دهیم به موارد زیر هر چه سریعتر عمل نمایید.>1-{ اخراج نمودن برادر فاسدت از کارخانه سس ایام-تسویه حساب کامل با او و قطع کامل حمایتهای مالی و خدماتی از برادرت معروف به ایام + بستن در لانه سس ایام + بستن لانه فساد و نفاق میارود و سه قفله کردن درهای آن دو لانه و یا همزمان فروش لانه سس ایام و لانه میارود.} ۲-( مستقل نمودن رضا اولادی قادیکلایی تا تاریخ=۱۳۹۱٫۹٫۳۰=۳۰آذر ۱۳۹۱ ) ۳-{ برگرداندن اموال به غارت رفته بیت المال به صندوق بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران } ۴-( جبران آسیب مالی و روحی مردم و بازاریان عزیز>نهایت تا تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰=۳۰آذر۱۳۹۲ هجری شمسی/ در غیر اینصورت بعد از اتمام آخرین روز مهلت>شما هستید و قانون-دادگاه عدل الهی-خشم و نفرین خدا و مردم مظلوم آسیب دیده مالی و روحی- و انجام دیگر اعمال شرعی/قانونی و اسلامی که به شما ابدا اطلاع داده نخواهد شد و بس . *** هیهات منا الذله=هیهات که ما زیر بار ذلت برویم. *** ( چند تن از اهالی استان مازندران/جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ) پایان آخرین نوشته و مطلب .

 48. علویان می‌گه:

  یه کم هم از اختلاس

  بنام خدا

  بعداز تخلف بی سابقه در سیستم بانکی کشور که به اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی معروف شد-لزوم مبارزه سفت و سختر با مفسدان اقتصادی را هر چه پر رنگ تر نمود.بعد از این اختلاس بزرگ با تمام پیامدهایش- در اذهان مردم کوچه و بازار تا کارشناسان اقتصادی کشور -این سوال نقش بست که آیا نمیشود قبل از گسترده شدن و بالا رفتن حجم اختلاس و تخلف مالی-هر چه زودتر حتی قبل از اینکه مسئله رسانه ای شود-به وضع اخلال گران اقتصادی رسیدگی نمود و آنها را به دست قانون و عدالت سپرد؟متاسفانه بر اثر غفلت دوستان-باندهای موسوم به اصلاح طلبان در مراکز حساس سیاسی و اقتصادی و نظارتی کشور سکنی گزیدند و حلقه پیدا و پنهان این جریانهای آلوده-در دوران رفسنجانی و بویژه محمد خاتمی-موجب آماده شدن بستر فساد اقتصادی و دریافت مجوزهای طلایی-وامهای میلیاردی و…توسط اخلالگران فاسد شدند.به عنوان نمونه بسیار مهم آقای الف(جمع کننده پول و اموال مردم و بیت المال)با دور زدن قانون و کمک پیگیر افرادی چون عضو کمیته مرکزی حزب شیخ مهدی کروبی(اعتماد ملی؟!)و افراد حزبی اصلاح طلب دیگر نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی و…اقدام به کلاهبرداری-زمین خواری و رانت خواری عظیمی از سیستم بانکی کشور و برخی از سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی نظیر>تامین اجتماعی-تربیت بدنی-مخابرات-ایران خودرو و…نمود.برای باز شدن مطالب به ذکر چند تخلف مالی آقای الف با همکاری نور چشمی اش معروف به آقای ایام؟( تباه کننده ایام خوش کارگران و جوانان} میپردازیم=۱>آقای الف(جمع کننده اموال مردم وبیت المال)با دریافت وامهای دهها و صدها میلیونی و میلیاردی متعدد-از جمله وام میلیاردی بشل برای ساخت کارخانه ای تمام خودکار در آن-و خرج پول وام بشل برای خرید دهها و دهها قطعه ویلا-انبار-مغازه-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-میدان جانبازان قائم شهر-چشمه سر و …+پرداخت وام ربوی به مشتریان خود+سوءاستفاده از روزنامه رسمی ؟؟؟با درج آگهی های خرید و فروش وام>اقدام به معاملات غیر شرعی و غیر شفاف نمود.۲>آقای الف(جمع)چهارمین کارخانه اش را از پول وامهای بادآورده خود-چند ماه قبل ما بین جاده قائم شهر به ساری-با قیمت کلانی خرید.۳>آقای(جمع)برای فرار از مالیات دست به کارهای خلاف و غیر قانونی میزند-از جمله تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام غیر واقعی و ساختگی-استفاده از اسمهای مجهول و دروغین هنگام خرید مواد اولیه و…از کارخانجات بزرگ -پرداخت رشوه-و حتی تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش.۴>آقای الف(جمع)برخی از وامهایش را به نام افراد دیگر دریافت میدارد-ومبلغی را به انها میپردازد.۵>آقای الف(جمع؟!) با یاری{ایام؟!} با تشکیل اسناد جعلی وبا ادعای کذب ورشکستگی فلان کارخانه یا فلان شرکت-از پرداخت مالیات و بدهی بانکها طفره میرود؟؟؟۶>آقای الف علاوه بر خانه های کوچک و بزرگ متعددش >خانه ای تجاری و مسکونی چند صد میلیون تومانی در دور میدان جانبازان قائم شهر دارد>وی بالای آخرین طبقه این ساختمان اقدام به تبلیغات سه تا از کارخانه هایش مینماید.۷>یک قطعه زمینش در اطراف میدان جانبازان به سمت میدان امام>سالها قبل بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است.اداره تامین اجتماعی؟برای خرید این ملک آمد ولی آقای جمع مبلغی بالاتر پیشنهاد نمود.هم اکنون قیمت این ملک آقای جمع نزدیک ۲میلیارد تومان برآورد میشود.////>در اینجا بیان ۲ نکته اساسی و مهم خالی از فایده نمیباشد: نکته اول=با اجرای تام و تمام اصل۴۴+ایجاد بانکداری اسلامی بدون ربا +نظارت ارگانهای موثر و قوی-حتی با رای و دیده بانی مردم بر سازمانها – شرکتها – کارخانه های خصوصی و دولتی و…در حد امکان می توان جلوی اخلال گران اقتصادی ایستاد و مانع کارهای ناصوابشان شد. نکته دوم =با اجرای تام و تمام> فرامین مقام معظم رهبری در فرمان ۸ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی-باید راه سوءاستفاده غارتگران اموال بیت المال و مفسدان مالی و اقتصادی چون آقای {جمع؟!} و آقای{ایام؟!} را کاملا مسدود نمود.

  والسلام.

  ( http://alkhatam.ir/content/view/1241/310 )

  منبع خبر:
  alkhatam

 49. علویان می‌گه:

  « آقای جمع کننده اموال مردم و بیت المال کیست؟؟؟!!!! »
  چو بد کردی مباش ایمن زآفات/که واجب شد طبیعت را مکافات/به چشم خویش دیدم درگذرگاه/که برجان موری میزد-مرغکی پا/هنوز از صید منقارش نپرداخت/که مرغ دیگر آمد کار اوساخت!/سرای آفرینش سرسری نیست/زمین و آسمان بی داوری نیست.
  ۱-:: در قرآن کریم-سوره آل عمران-آیه۱۰۴میخوانیم=ولتکن منکم امه یدعون الی الخیر و یامرون بالمعروف و ینهون عن المنکر و اولئک هم المفلحون=باید از میان شما گروهی از خردمندان باشند که مردمان رابه نیکوکاری خوانده-آنان را وادار به کار نیک کرده و از کار بد باز دارند-این اندرز دهندگان مردمی رستگارند. + سوره حشر-آیه۹=و من یوق شح نفسه فاولئک هم المفلحون=کسانی که خویشتن را از آزمندی به مال نگاه میدارند-رستگار هستند. + سوره بقره-آیه ۱۲۳=بترسید از روزی که کسی به داد کسی نرسد و از او فدیه و خواهشی پذیرفته نیاید و یاری هم کرده نشوند(و هیچ کس از عذاب خداوند ایشان را باز ندارد). + سوره فجر-آیات۱۴الی۲۰=همانا پروردگار تو در کمینگاه است و کردار و رفتار شما را همی نگرد.(۱۴)آدمی را هر گاه پروردگارش بیازماید و گرامی دارد و او را نعمت دهد شادمان شده-گوید پروردگارم مرا گرامی داشت.(۱۵)اما هر گاه او را بیازماید و روزی را بر او تنگ گیرد-ناله سر داده گوید پروردگارم مرا خوار کرده است.(۱۶)نه چنین است-بلکه شما یتیم را گرامی نمی دارید.(۱۷)و خویشتن را بر غذا دادن به بینوا وادار نمی کنید.(۱۸)و مرده ریگ{مردم را که برای زن و فرزند نیازمند خود گذارده اند}به گستاخی می خورید.(۱۹)و گرد آوردن مال را با آزمندی بسیار دوست دارید.(۲۰)>(منبع=کتاب روح القرآن در توحید و مکارم اخلاق انسان-گزینش و ترجمه=دکتر محمد جواد مشکور-صفحات=۷۸-۷۹-۳۴۲)

  ۲-:: حضرت علی {ع} میفرماید=…حذر کنید که دست نعمت بخش-دیده ای بیدار و دقیق دارد که به کوچکترین حساب داده های خود خواهد رسید-و از ذره کاهی به روز باز پرس صرفنظر نخواهد کرد.بهوش باشید-شیرینی دنیا درآن وقت بخوبی احساس میشود که کام تلخ نوشان شیرین گردد و نوای بینوایان آماده شود…. ای آنانی که حق بینوایان بردید و مال بیوه زنان بر ربودید-از اشک چشم {درهم}اندوختید و از خون دل-سکه دینار زدید-بترسید از آن روز که در دیدگان اشک بخشکد و در سینه ها خون نماند.اینجاست که صاحبان اشک و خون بدنبال کالای خویش به جستجو افتند و سود خود را تا آخرین پیکر در این سودا مطالبه نمایند…اینقدر در جمع مال حرص مزنید و این همه در پایمال کردن حقوق مردم افراط منمایید. مگذارید که لقمه مسموم حرام از گلوی شما فرو رود-چون خداوند متعال نام آن لقمه را آتش گذاشته است!شکمهای آتش انبار-چه زود خرمن هستی آتشخوار را خاکستر کنند و شرار فتنه و آشوب در جهان برافروزند.درهمه حال بخدا پناه میبریم! + حضرت علی(ع) جایی دیگر در مورد مالداران حق ستیز میفرماید=روزگاری فرا خواهد رسید که مال مالدار بر گردن وی وبال گردد و همچون ماری جانگزای جان او را بگزد-زیرا از فرمان الهی سر بپیچید و سر نافرمانی گرفت… + شمشیر من همیشه بروی آنانی است که دست بخون و مال دیگران آلوده اند-بر آهیخته است. + در تقسیم بیت المال اشراف قریش برخلاف انتظار-خود را با دیگران مساوی دیدند و بر آشفتند-امیر المومنین علی{ع} فرمود=…به شما چنین گفتم=مرامعاف دارید و مانند همیشه دیگری را برای این مسئولیت بزرگ که به هزاران رنگ قابل تغییر است انتخاب کنید….آری بگذارید دیگری امیر شود و من مانند یک وزیر به کشور شما کمک کنم-زیرا در آن روز که من زمام توده را بدست گیرم به طبقات عیانی که مولود سازمان کثیف و آلوده پیشین است احترام نمیگذارم و به گله اشراف گوش نمیکنم و همه را با همان چشم که خداوند- نگران است نظر میکنم…اموالی که به خداوند متعال تعلق دارد مقتضی است بین بندگانش سیاه و سفید-آقا و خدمتکار-با تمام مساوات تقسیم گردد.آنانی که در مال خداوند بمنظور خود شیرینی-اسراف روا میدارند و حق را در محلش نمیگذارند-در آخرت به دقت بازپرس میشوند و نیز در دنیا از سپاسگزاری مردمی که مگس آسا به گرد هر حلوایی چرخ میخورند محروم میمانند.باش تا آنروز که تهی دست و مستمند شوی-آنگاه خواهی دانست که یاران شیرینکار و متملق چگونه از دور تو پراکنده میشوند و ترا تنها میگذارند….ای محرمان اسرار و شریکهای غم و شادی من شما باید مانند سپر در روزهای سختی از حقوق بینوایان دفاع کنید.شما باید در رسوم عدالت کمک و پشتیبان من باشید…من باید مقرارات اسلام و احکام قرآن را بدقت عمل نمایم و مردمان ستمگار و متخلف را هر که باشند به کیفر کردارشان برسانم. + گمنامی از امیر المومنین تمنا کرد که او را اندرزی چند گوید.در اجابت تقاضای او علی {ع}چنین فرمود=…از آن ریاکاران دروغزن بدور باش که ظاهری آرام و آهسته دارند ولی در نهاد همچون عفریتی خونخوار به فرصت نشسته اند تا کی ساده دلی بدام آنها در افتد و شیفته فریب و نیرنگ آنان گردد…. + حضرت علی{ع} به یکی از یارانش فرمود= ننگ باد ترا که سیر بخوابی و در کنار تو جمعی گرسنگان بنالند. + …اما قصری که پایه آن بر شالوده ظلم و ستم قرار گیرد و در استخر زلالش خون دل بیچارگان موج زند-در لابلای خشت آن عمارت هزاران امید و آرزو از این و آن محو و ناچیز گردد-هم در این جهان جهنمی است که آه دل مستمندان از کانون نامبارکش شعله زده و در سریعترین مدت خرمن هستی ستمکاران را خاکستر خواهد کرد. + …باز هم به هر چه مقدس است قسم- پولهایی که از ثروت دیگران بکابین زنان رفته و قباله های املاک بدان وسیله تنظیم شده است-به دست عدالت ما باز گرفته خواهد شد و آن اسناد و مدارک را که به امضای ظلم ننگین است-به هیچ رسمیت نخواهیم شناخت.(کتاب سخنان علی-ع- از نهج البلاغه-ترجمه=استاد جواد فاضل-صفحات=۲۹-۵۰-۵۴-۵۵-۵۷-۶۸-۱۹۰-۱۹۱-۱۹۲-۷۵۲)

  ۳-:: حضرت علی(ع)در نهج البلاغه-خطبه۱۲۶میفرماید=حتی اگر این ثروت از آن من بود-آنرا بین مردم بطور مساوی تقسیم میکردم-چه رسد به اینکه ثروتهااز آن خدا است-وحق طبیعی مردم است که از آن بطور مساوی بهره مند شوند. //حضرت محمد(ص)فرمود=ما جاع فقیر الا متع به غنی=هیچ تهی دستی گرسنه نماند-مگر آنکه ثروتمندی سهم او را به غارت برد. //حضرت علی(ع)درباره زر اندوزان رباخوارمیفرماید =بخدا قسم ربا در میان این امت مخفی تراست از جای پای مورچه که بروی تخته سنگی راه میرود-ایمان خود را با صداقت حفظ کنید.تاجر فاجر است و فاجر در آتش-مگر کسیکه بر طبق حق بگیردو بر طبق حق بدهد. //در قرآن کریم-سوره اعراف-قسمتی از آیه۱۳۷-میخوانیم=واورثنا القوم الذین کانوا یستضعفون مشارق الارض ومغاربها التی بارکنا فیها=تمام زمین پربرکت خدا از شرق تا غرب -میراث طبقه مستضعف است. //+درسوره نجم میخوانیم=وان لیس للانسان الا ما سعی=واینکه برای انسان هیچ چیز نیست-مگر آنچه برای آن کوشیده است.//+سوره نساء-آیه۳۲= …برای زنان ومردان نصیبی است از آنچه کسب کردند… //ودر کتاب مقدس قرآن کریم-سوره مدثر-آیه۳۸=هر کس مرهون آن چیزی است که خود کسب کرده است.رسول خدا فرمود=ملعون کسی است که به حساب مردم-زندگی کند.{وسایل الشیعه-ج۲-ص۵۳} //قرآن کریم-سوره بنی اسرائیل-آیه۲۷=آنها که مال را بیهوده صرف میکنند-برادران شیطانند. //حضرت علی(ع)میفرماید=هیچ تهیدست محرومی گرسنه نمیشود-مگر آنکه سهم او در خوشگذرانی ثروتمندی صرف میگردد-وخدا این طبقه را مورد مواخذه ومسئولیت قرار خواهد داد.{نهج البلاغه-شرح محمد عبده} ::

  ۴- :: حضرت علی(ع)میفرماید= مال زیاد حساب زیاد پس دادن لازم میکند + بدکار هدف سرزنش است. + طمع خوار میکند + بدکاره- بدی خود را ظاهر میکند. + لال بودن بهتر از دروغگویی است. + مالها را حوادث غارت میکند. + مال آسایش وارث است. + حساب را باید قبل از عقاب تصفیه کرد. + حرص علامت فقر است. + آخر ستم پشیمانی است. + تکبر کردن در هنگام ریاست-خواری دیدن در وقت انفصال است. + مردم در کارها دو جور عمل کننده اند-یکی آنها که عمر خود را در سود دیگران تباه کنند-و دیگر آنکه برای بعد از حیات خود کار میکند-و این آنکس است که دنیا و آخرت را با هم جمع کرده است. + مومن-دنیا را فدای دینش میکند و بدکار-دینش را فدای دنیایش میسازد. + بترسید از آن خدا که اگر بگوییدمیشنود-و میداند اگر پنهان بکنید. + بترسید از کریمی که گرسنه شده است- و از لئیمی که سیر شده است. + از دورو {ریاکار}بپرهیز-که دورو با آبرو نمیشود. + کجایند آنها که لشکرها جمع کرده میگفتند قویتر از ما نمیباشد؟؟؟ + کجاست آنکس که کوشید و زیاد کرد و-جمع-نمود و شمرد-پس تا کی مغرور کند شما را سراب آرزوها-تا کی بفریبد شما را اعمال شما. + مکاران و ناسپاسان اهل آتشند. + اینهاست از صفات منافقین= به خوشیها حسد میبرند-بلا را زیاد میخواهند و امیدوارها را ناامید میکنند. + چه بسا خاطر جمع که پریشان شد. + ثروت عاقل-علم اوست- و ثروت جاهل مال او. + مال زیاد گناهها را میرویاند-و دل را تباه میکند. + حضرت علی (ع)درباره خود میفرماید= اگر بینی مومن را میزدم که مرا دشمن بدارد-دشمن نمیداشت.وهر آینه دنیا را به منافق میبخشیدم که مرا دوست بدارد-دوست نمیداشت. + هر که دنبال هوس رفت-نابود شد. + هر که به یتیم ستم کرد- به اولادش ستم شد. + هر که با حق دشمنی کند خوار میشود. + اگر منافق را حاجت روا نکنی-در عین اظهار دوستی هجوت میکند. + فریب دادن پست فطرتیست. + جمع کننده مال-غم جمع میکند. + در سالم ماندن از فتنه ها از خداوند مسئلت بجویید.{(منبع=کتاب علی-ع-نوشته>جعفر شهری-صفحات=۳۷۲>الی۳۸۸)}

  ۵-:: مولای متقیان حضرت علی{ع}در نهج البلاغه در جملات قصارش میفرماید=هر که فرصت را شناخت-از غم خلاص میشود. + هر که امیدوار را نامید کند-نا امید می شود. + از دورو{منافق}بپرهیز که دو رو با آبرو نمی شود. + هر که دشمنی کرد دشمن دار شد. + هر که ستم کرد-نابود شد. + هر که مخالفت خیر خواه کرد-نابود شد. + هر که به یتیم ستم کرد-به اولادش ستم شد. + هر که با گمراهان بزیست-گمراه شد. + هر که عاقبت امور راپایید-سالم ماند. + هرکه به جای بد رفت-متهم شد. + هر که در کارها تدبیر نکرد-سرگردان شد. + در سالم ماندن از فتنه هاازخداوند مسئلت بجویید. + دانا جز با همانند خود انس نمیگیرد. + امید خودراازهمه کس به سوی خدا ببرید تا امیدوار بشوید و امید غیر به خداست که جز نامیدی نمی آورد. + بترسید از آن خدا که اگر بگوییدمیشنود و میداند اگر پنهان بکنید. + هر که آخر بین بود-سالم میماند. + هر که فرصت را شناخت از غم خلاص میشود(منبع=کتاب علی-ع-نوشته جعفر شهری=صفحات>372الی۳۸۶)

  ۶- :: با توجه به سطور ذکر شده در بالا موارد زیر را در مورد آقایان معروف به جمع و ایام و خانم فرح می نگاریم-تاحقیقت از باطل هر چه بیشتر شناخته تر شود- و کاملا مشخص شود>ریاکاران-اخلال گران اقتصادی/خیانت کنندگان به حق الناس/آسیب مالی و روحی واردآورندگان به جوانان و کارگران و بازاریان/ غصب کنندگان کارخانه ها-اموال مردم و بیت المال و خورندگان اموال شرکای سابق-بازاریان-کارگران و…/ توهین کنندگان به مقدسات/ توهین کنندگان به…>همچون آقایان جمع و ایام و خانم فرح>دشمنان اسلام و مردم هستند و ما از خدای فریاد رس مظلومان و دردمندان-رسیدگی به وضع مالی متخلفان و اخلال گران اقتصادی در شهرهای کوچک چون قائمشهر و ساری را خواهانیم.در این جا به گوشه دیگری از تخلفات مالی و اقتصادی آقای الف معروف به>آقای جمع>{ جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بیت المال} با کمک سخنگو-همه کاره و نور چشمی اش>معروف به آقای ایام>{سیاه و تار کننده /ایام/ خوش جوانان و کارگران } و کمک کارشان خانم فرح می پردازیم :

  ۷- :: آقای الف{جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بیت المال}با شگردهای گوناگون از پرداخت مالیات و بدهی وامهای کلان برخی از بانکها میگریزد.الف برای فرار از پرداخت کامل مالیات به روشهایی این چنینی دست میزند=تشکیل تیم فوتبال در یکی از کارخانه هایش+تشکیل دفاتر خرید و فروش روزانه با اعداد و ارقام ساختگی به منظور نشان دادن به مامور مالیات{دفتری-کامپیوتری}+استفاده از اسمهای مجهول هنگام خرید از شرکتها و کارخانجات دیگر+پرداخت رشوه +فاکتورهای صوری و … //آقای (جمع؟!)برای شانه خالی کردن و نپرداختن کامل مالیات و پول برخی از وامهایش اقدام به تشکیل اسناد جعلی -ورشکستگی فلان شرکت یا فلان کارخانه با کمک نور چشمی اش آقای ایام می نماید.الف برای نپرداختن برخی از بدهی های سنگینش به بانکها بابت وامهای کلانش-اقدام به دریافت جواز شرکت و یا مغازه های پوششی به نام کارگران ساده دل می نماید.الف در گذشته جواز کد اقتصادی را برای کارهای غیر قانونی به نام کارمندان و کارگران ساده دل دریافت می نمود.آقای جمع در سالها قبل برای ورشکست نمودن و آسیب مالی وارد آوردن به مرحوم ذبیح الله روهنده قادیکلایی اقدام به خرید سلفون شرکت بسته بندی رویای سبز می نمود و درون آنها را با کمک برادرش ایام و خواهرش فرح پر از آت و آشغال و مواد آلوده و غیر بهداشتی می کرد- و سپس با دریافت جواز شرکتهای پوششی به نام افراد معلوم الحال با بازاریاب هایی با هویت جعلی و دروغین از چنگ قانون و عدالت می گریخت- و در نهایت با این تخلفات و دیگر اعمال ناجوانمردانه اش موجب آسیب روحی و مالی و ورشکستگی مرحوم ذبیح الله روهنده قادیکلایی شد.

  ۸-:: الف تا کنون با انواع روشهای غیر انسانی و ناجوانمردانه با دور زدن قانون به کمک افراد ماهر در زمینه فرار از قانون و…>موجب ورشکستگی و آسیب مالی برخی از همکارانش شد.حاج …؟! که بویی از مسلمانی و انسانیت نبرده است موجب ورشکستگی و آسیب مالی> دو جوان و برادر بازاری به نامهای بهروز و ذبیح الله روهنده قادیکلایی شد.آن دو برادر از غصه و استرس و فشار طلبکاران؟!دق کردند و هم اکنون در زیر خروارها خاک سرد{قبرستان سید نظام قائم شهر}آرمیده اند.

  ۹- :: آقای الف که خود را به ریا حاج …؟!مینامد-از محل وامهای بادآورده اش به مشتریان ساده دلی که توسط وی آسیب مالی دیده اند-وام ربوی{نزول-ربا-پول بالا}میدهد.

  ۱۰-:: حاج …؟!={جمع؟!}با همکاری ایام؟! و فرح در محلهایی مانند> انباری در چشمه سر قائم شهر و خانه ویلایی و محل خلافکاری آقای ایام؟!در روستای میارود-اقدام به پودر نمودن بلوط و ماش نموده و آنرا درون فلفل مخلوط مینمایند.آقای الف با خرید ۱تن خاکه چای از آقای…درون چای…خاکه چای و…میریزد تا با افزایش وزن-سود هنگفتی ببرد؟؟؟ آنها درون انواع حبوبات و ادویه جات از جمله نخودلوبیا-عدس-لپه-فلفل-زردچوبه-سویا-چای و …{جمع؟!+ایام؟!}>آت وآشغال- و مواد وزن پر کن آلوده و غیر بهداشتی میریزند-آنها با کاهش وزن محصولات بسته بندی جمع؟! و ایام؟! سود هنگفتی تاکنون به جیب زده اند.

  ۱۱- :: آقای جمع تا کنون موجب ایجاد نزاع و درگیریهای خانوادگی زیادی بین همسران جوان شده است.برادرش ایام از قول برادر بزرگش جمع می گوید=اگر کارمند-کارگر و بازاریاب کارخانه ها و شرکتها و مغازه هایمان به نوعی از زیر بار قانون ما تخطی نماید و در مقابل ما قرار بگیرد-او را فورا اخراج نمی کنیم بلکه حدود ۶ ماه تا نهایت یک سال بستگی به نوع کارش حقوقش را دو برابر؟! می نماییم-تا زندگی خود را با آن شرایط مالی وفق دهد- وقتی که به آن شرایط عادت نمود و خرجش را به میزان حقوقش تنظیم نمود- وی را اخراج می نماییم تا همسرش او را زیر سوال ببرد و او را عامل بدبختی زندگیش فرض نماید و نهایتا دچار مشکلات زیاد مالی و روحی شود تا دیگر دست از پا خطا ننماید.

  ۱۲- :: آقای جمع برای ضربه وارد نمودن به همکاران-دوستان-آشنایان و افرادی که با انحصار گرایی-رباخواری-رانت خواری-توهین نمودن او به مقدسات-توهین نمودن او به عقاید مذهبی و سیاسی مسلمانان و اعمال غیر قانونی و انجام دادن تخلفات مالی و اقتصادی و…او مخالف هستند-ماهها فکر می کند تا نقشه ای بکشد تا بتواند ضربه روحی یا مالی ناجوانمردانه و سنگینش را به آنها وارد نماید.

  ۱۳-:: آقای (جمع)تاکنون موجب آسیب مالی به مشتریان ساده دل شده است.به عنوان نمونه جوان مغازه داری که سالها مشتریش بود -در مقطعی به دلیل مشکل مالی قادر به پرداخت بدهکاریش در زمان مشخص -نشده بود.درآنزمان (جمع)با بکار گیری شخصی با هویت ناشناس و جعلی چند مرتبه از آن جوان خرید میکند-بعد از کسب اعتماد دهها میلیون تومان پول جوان را نمیپردازد.در این شرایط آقای الف با قیافه ای حق به جانب برای به اصطلاح کمک -مبلغ ۳۲ میلیون به جوان وام ربا میدهد-و نزدیک۱۰۰میلیون تومان چک و سفته از جوان دریافت میدارد-که هم اکنون موجب بدبختی و انزوای جوان مغازه دار شده است.

  ۱۴- :: بر اساس مدارک مستدل و تایید افراد مطلع-آقای جمع با کمک برادرش ایام کارخانه واقع در جاده کیاکلای قائمشهر=کارخانه سس ایام فعلی + شرکت بسته بندی{جمع؟!} و شرکت آکند شیمی خزر=کارخانه سفید کننده و شوینده پژند و آویشن-را با شیوه های غیر انسانی-غیر قانونی و با سوءاستفاده از اعتماد افراد دوست و فامیل و آشنا با شگردهای گوناگون از جمله بوجود آوردن شرایط ساختگی عدم فروش محصول و سود دهی + بالا بردن زیان دهی کالاها + بوجود آوردن شرایط تحمیلی فروش کارخانه + ایجاد موانع ساختگی برای تولید و…>به چنگ آورده و غصب نموده است و از دادن مبلغ کامل مالی به شرکای سابقش امتناع می ورزد.

  ۱۵- :: آقای الف چهارمین کارخانه وسیعش را در سال۱۳۹۰>ما بین جاده قائمشهر به ساری از پول وامهای میلیاردی متعددش خریداری نموده است-وی کارگاه و دفتر شرکت پخش و بسته بندی ایام و دفتر مرکزی شرکت بسته بندی جمع؟! را به آنجا منتقل نموده است- و به خیال خام خود دور از چشمان تیزبین مردم مسلمان انقلابی و بویژه ماموران خدوم ادارات دولتی به کارهای غیر قانونی اش مشغول میباشد.:

  ۱۶-:: آقای جمع مبلغ۳۸۰میلیون تومان و آقای ایام مبلغ بیش از۱۲۵میلیون تومان برای ورشکستگی و آسیب مالی زدن به رقبای مشترکشان خرج نمودند-آنها تاکنون برای ورشکستگی و آسیب مالی وارد نمودن به همکارانشان-تا آنجاییکه ما اطلاع داریم مجموع مبالغشان به بیش از نیم میلیارد تومان رسیده است.

  ۱۷- :: در آخر این سطور با باز نگارش چند جمله از مطالب مردم آسیب دیده مالی و روحی و استثمار شده از دو برادر نامسلمان از خدابی خبر و خیانت کننده به حق الناس-منتشر شده در دهها سایت و وبلاگ ارزشی-مطالبمان را به پایان می بریم:

  (…این مفسدان و اخلال گران اقتصادی و …….>خود را پشت افراد موجه و حاشیه‌های امن پنهان می‌کردند و
  میکنند-تا گرفتار قانون و عدالت- و خشم و قهر مسلمانان انقلابی ایران
  نشوند-ولی به خواست حضرت حق دستشان رو شده است و دیر یا زود در هر مکانی
  باشند و به هر مکان جدیدی بروند-تا از نگاه تیز بین مردم مسلمان و
  انقلابی ایران پنهان باشند>از عقوبت اعمال ضد ملی-ضد مردمی‌و ضد مذهبی
  خود>هیچ راه فراری نداشته و نخواهند داشت.
  اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع علی له ذلک بعدد
  ما احاط به علمک .{لعنت الله علی القوم الظالمین}.
  و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب
  ینقلبون (شهداء آیه ۲۲۷)
  وکسانی که ظلم وستم کردند ،به زودی خواهند دانست که به چه دوزخ انتقام
  وکیفر گاهی بر میگردند .

  ( http://fa.azadnegar.com/alavian/news/171142.html )

 50. علویان می‌گه:

  مملی مفلس،تک خال کیست؟!!
  محمد علی معروف به>{مملی مفلس تک خال و ممد مفسد مفلس} می باشد.
  ۱- : : محمد علی معروف به>{مملی مفلس تک خال} می باشد.دوستان سابقش و بعضی از مردم محترم استان مازندران از جمله شهرهای قائمشهر و ساری در گفتگوهای روزانه وی را مملی مفلس / ممد تک خال / تشی مفسد و یا ممد مفت خور خطاب می نمایند.

  ۲- : : تک خال در زبان عرفی مردم استان مازندران به معنی کسی است که اهل شیادی-حقه بازی-فساد و مال مردم خوری می باشد.

  ۳- : : ممد تک خال در رژیم پهلوی بدلیل ورشکستگی-فساد-عیاشی و ولگردی لاجرم کارت مفلسی دریافت نمود.این کارت در آن دوران نصیب این مفت خور شیاد شد و مملی مفلس تکخال>با در دست داشتن کارت مفلسی از لحاظ به اصطلاح قانون-امنیت داشت و هیچ بدهکاری نمی توانست از وی طلب پول و مال خود نماید؟!

  ۴- : : ممد مفسد تک خال>در دوران گذشته از مسافرت کارفرمای خود به خانه خدا نهایت سوءاستفاده را نمود- و با دزدیدن و غارت اموال آن مغازه دار شرافتمند-موجب آسیب مالی وی گردید.

  ۵- : : مملی مفلس>مدت کوتاهی در دوران قبل از انقلاب با شراکت یکی از رفقایش با پول این و آن مغازه داری نمود-ولی بدلیل عیاشی-دائم الخمری و فساد اخلاقی ورشکست شد و مدتی را در سیاه چال در کنار دزدان-کلاهبرداران و جانیان به سر برد.وی در داخل زندان هم از اعمال ریاکارانه و ناهنجارانه خود>چون زیرآب زدن دیگران-دزدیدن پول زندانیان خلافکار{شاه دزد}-فروش… و دیگر کارهای غیر اخلاقی که قلم از نوشتن آن شرم دارد خوداری نمی کرد.

  ۶- : : در این قسمت از رذالت و فسادکاری مملی مفلس تک خال>بصورت خلاصه تنها به عنوان مشت نمونه خروار به ۳ مورد بسنده می کنیم و می گذریم :

  یک=به گفته مملی مفسد تک خال-رفقای سابقش و به تایید و تصریح فرزندانش-وی با اینکه در دهه ۴۰ پدر ۴فرزند به نامهای الف-فرح و…بوددر یک مورد از کارهای فسادآلودش با کلاهبرداری و جمع آوری پولهای مردم از جمله با غارت مرموزانه پول و اموال یکی از بازاریان شریف آن دوران به اتفاق یکی از دوستانش با موتور سواری عاریه ای-به شهر نو تهران رفت و مانند همیشه دارو ندارش را سر فساد و الکل گذاشت-بعد از چند روز با به پایان رسیدن پولهایش ساعت سیکو{۵}خود را فروخت و ساعاتی دیگر را غرق در فساد و تباهی>از پولهای به غارت رفته مردم شد.

  دو=نامبرده به همراه رفقایش برای تامین خرج عیاشی و فسادکاریهایش>به باغهای مرکبات و…….مردم می رفت.ممد تک خال در یکی از روزها به زمین کاهوی آقای …رفت و بعد از نشخوار کردن مشروبات الکلی{عرق سگی}>با چکمه اش تمام کاهوهای آنجا را لگد کوب و تخریب نمود؟!

  سه=ممد تک خال>بعد از سرنگونی رژیم منحوس پهلوی همچون دیوانگان به زمین و زمان فحاشی می نمود و با همکاری پسر بزرگش الف به اذیت و آزار مردم مسلمان و انقلابی می پرداخت-تا جایی که خون به دل شهید بسیجی آقای عباس اولادی قادیکلایی نمود.ممد مفلس با کمک درسهای مرموزانه و شیطانی پسر بزرگ۷خطش{الف=جمع؟!}چند سالی سکوت نمود تا مگر کار پسر بزرگش الف مهیا شود و یا شرایطی فراهم شود که رفتن به خدمت سربازی الف منتفی شود-ولی کارش به جایی نرسید و هر کاری نمود در نهایت به ناچاری آقای الف به خدمت سربازی رفت ولی با انواع روشهای ریاکارانه و مرموزانه که در اعمال و رفتار الف مشهود بوده و است-توانست در چند ماه آخر با یک بازی کودکانه به همراه یک زخم! سطحی؟>از خدمت معاف شود. در اینجا خالی از لطف نیست که این بیت شاعر که در مورد الف-ایام و فرح هم صدق می نماید را بیان نماییم>(جنگ آمد تماشاگر شدند/صلح چون آمد لاله پرپر شدند.)

  ۷- : : قابل توجه می باشد که-مملی مفلس تک خال>پدر آقای الف{جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بیت المال} + خانم فرح{دستیار و حمایت کننده دو برادر مفسدش} + برادر الف و فرح معروف به دشمن>{ایام / و سیاه و تباه کننده ایام خوش مردم و جوانان} می باشد.پسر بزرگ ممد مفلس{الف=جمع؟!} مانند پدرش ربا خواری می نماید و با ریاکاری محض و با پنهان شدن پشت افراد موجه و مذهبی شیادانه از دین مبین اسلام سوء استفاده می نماید-و با غارت و سوءاستفاده از امکانات و خدمات نهادهای دولتی و غیر دولتی با کمک سخنگویش{دشمن>ایام}
  / به رانت خواری-فساد مالی-اخلال گری اقتصادی-اختلاس-رشوه دهی-چپاول و غارت اموال مردم و بیت المال می پردازد و با انواع روشهای مرموزانه و ریاکارانه از چنگ قانون و عدالت می گریزد.

  ۸- : : مملی مفلس این روزها در دوران پیری خود هنوز از اعمال نا انسانی و فساد آلودش دست نکشیده است- و علاوه بر رباخواری از پول اموال مردم و بیت المال با کمک پسر بزرگش الف{جمع؟!}>از هر چه کار مردمی و خیر خواهانه میباشد سخت گریزان و فراری است – و در عوض از هر کار و عملی که بوی فساد و ضربه مالی و روحی وارد آوردن به مردم بزرگوار استان مازندران می دهد>با همراهی پسرانش سخت حمایت و جانبداری میکند-تا اندازه ای که تا کنون موجب آسیب مالی و روحی-ورشکستگی و در نهایت مشکلات خانوادگی جوانان و یا دق نمودن-افسردگی و … افراد زیادی همچون مرحوم آقایان بهروز و ذبیح الله روهنده قادیکلایی-یک دبیر محترم بازاری-یک بازاری محترم بهنمیری-یک بازاری ساده دل قائمشهری-دو بازاری آملی-چند صاحب کارگاه و کارخانه همکار الف{جمع؟!} و …..شد.

  ۹- : : قابل توجه است-در مورد ممد مفلس تک خال که هم در گذشته و هم در حال حاضر>نا انسانی بی آبرو-بی ارزش-فاسد- و بی قدر و مقدار است به این دلیل مطالبی به نگارش در آمد تا هموطنان عزیز و آزاده امان دریابند> که این مطلب کاملا مشخص و واضح است از نطفه فاسد و حرام چنین پدر شیاد-فاسد و مال مردم خواری-چنین فرزندان مال مردم خور/مفسدان اقتصادی و…یعنی الف{جمع؟!} + ایام؟! + فرح >به جامعه تحمیل می شود تا آخرالامر این سه فرزندش{جمع-نا ایام-فرح}>جامعه را به لوث وجود ناپاکشان آلوده نمایند.

  ۱۰- : : در آخر قابل ذکر است : آنچه که در این روزهای انفعال و استیصال مملی مفلس از اعمال و رفتارش قابل مشاهده است-این می باشد که وی بعد از گذشت دهها سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی-هنوز در آرزوی برگشتن ربع پهلوی و یا دیگر سرکرده های فتنه-نفاق و فساد/چون دو پسرش الف + نا>ایام و دخترش فرح>لحظه شماری می کند-خواب و خیالی که هرگز بر آورده نخواهد شد و وی و هر که مانند او-این آرزوی خامشان را برای همیشه تاریخ به گور خواهند برد.

  ( http://fa.azadnegar.com/irani4677/news/178872.html )

 51. علویان می‌گه:

  آقای جمع؟! یا چوب دو سر طلا؟؟؟!!!!
  نویسنده : amiri0770 حضرت علی-ع-میفرماید=ازمعاشرت با فرومایه گان واراذل بپرهیزید که اینها ازخدانمیترسندوبیشتردشمنان ما ازهمین گروهند.
  ۱-::حضرت علی(ع)می فرماید=مستی۴نوع است>مستی شراب-مستی مال-مستی خواب-و مستی قدرت. + وکسانی که به ماتمسک میجویندبرنده اندوبه ماملحق میشوندوهرکه راهی جزراه ما بپیماید به هلاکت خواهدرسید. {کتاب پرتوی ازبیکران علم علی-ع-صفحات۲۵۲-۲۵۳-۲۵۸نوشته=محمدرضا حکیمی}.

  ۲-::با اینکه ماهها به روز انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است-تکاپوی عجیبی دربین افرادواحزاب موسوم به اصلاح طلب بوجود آمده است.حالاچراسبزهایی که آزمایش خودرادرسینه تاریخ پرافتخارایران زمین-بد پس داده اند-اینگونه لجام گسیخته و سراسیمه وار برای دستیابی به قدرت در قوه مجرییه خیزبرداشته اند-خودمطلب مفصلی است که ازحوصله این بحث خارج است.ولی آن مسئله ای که برای همه مردم آزاد اندیش ایران به اثبات رسیده این میباشدکه-سبزهای وطنی روسیاه دستشان برای هم مسلکیهای خوددرخارج هم- روشده است و این افراد وگروههای موسوم به سبز از دو سو موردفشار-افشاگری یاانتقادواقع شده اند.همفکران خارجی آنهارا به عدم اعتقاد به آزادی در دوران تصدییشان محکوم می نمایند و از دیگر سو همفکران داخلی- آنها را به سالوس وریاکاری برای موج سواری و بهره برداری-ازجریانات بعدازانتخابات ریاست جمهوری سال۱۳۸۸متهم میکنند.گذشته ازاین دو سنخ تفکر-آن موضوعی که اساسی ومهم میباشد این است که -افراد وگروههای سبزاصلاح طلب؟! نه هیچ اعتقادی به آزادی وکرامت انسانی دارند و نه در دوران تصدییشان بر ارگانهای مختلف – کار و عملکردی مردمی آنچنان که امروز از دیگران طلب میکنند-انجام نداده اند.

  ۳-::برای طولانی نشدن بحثمان به برخی از نمونه های دسیسه گری سیاسی و تخلفات مالی و اخلال گری اقتصادی برخی از افراد هوادار و وابسته به جریانات به اصطلاح اصلاح طلب سبز می پردازیم :
  آقای الف معروف به {جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بیت المال و استثمار کننده کارگران و خیانت کننده به حق الناس و …} و + نور چشمی اش معروف به ایام>{سیاه و تار کننده- ایام- خوش کارگران و جوانان و سخنگو و همه کاره آقای جمع؟!} که در فساد وتخلفات مالی واقتصادی گوی سبقت را از آقای جمع؟! ربوده است-با کمک خستگی ناپذیر دوستان اصلاح طلبشان و بخصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی؟!شیخ مهدی کروبی به ثروت و سرمایه بادآورده میلیاردی-همراه با وامهای بیشمار وکلان صدها میلیاردی و صدها قطعه انبار-مغازه-شرکت-ویلا-خانه و زمین در آلاشت-بهنمیر-۲۰متری چشمه-پرژی کلا-جاده نظامی_روستای میارودقائم شهر-روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر-دوبی-کشورهای اروپایی-میدان جانبازان قائم شهر-چشمه سر قائمشهر + ۴کارخانه در قائمشهر و ساری و …….دست یافتند-از جمله جدیدترین کارخانه اش را سال ۱۳۹۰ از کیسه مردم و بیت المال و وامهای دهها و صدها میلیاردی-ما بین جاده قائمشهر به ساری با قیمت میلیاردی خریده است.به گفته دوستان و آشنایان نزدیک آقای الف و به تایید برادر مفسدش ایام و همچنین به تصریح برادر کوچکش…/آقای الف{جمع؟!}>یکی از چند سرمایه دار و ملک و املاک دار بزرگ استان مازندران و از افراد ثروتمند کشور ایران می باشد-که از شغل دست فروشی آدامس و کمپوت در نزدیکی بیمارستانهای رازی و ولی عصر(عج)قائمشهر- و به ترتیب از شغل کارگری تعمیرات ظبط و رادیو-کارگری مغازه خواربار فروشی-کارگر عمده فروشی-مغازه داری جزء>با کمک دوستان وابسته به احزاب اصلاح طلب و ……. از جمله یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی شیخ مهدی کروبی و نماینده سابق قائمشهر-و با سوءاستفاده از امکانات نهادهای دولتی و غیر دولتی-همراه با خیانت به حق الناس و بازاریان شریف به ثروت میلیاردی و افسانه ای آنچنانی دست یافته است.الف در عطش شیطانی بدست آوردن پول و ثروت میلیاردی حرام و نامشروع هیچ حد و مرزی را برسمیت نمی شناسد و موجب آسیب مالی و روحی فراوان به بسیاری از بازاریان شرافتمند از جمله به چند دوست و آشنا و نزدیکانش شده است.این در حالی است چند آشنا و بستگانش در بحرانی ترین وضعیت مالی و روحی او و پدرش از هیچ دلسوزی و کمک انسانی و اسلامی کوتاهی نکردند-ولی جواب آقای الف به جای قدرشناسی و به جای آوردن شکر خدای بزرگ جز خیانت و غصب کارخانه ها و مغازه ها-وارد آوردن آسیب مالی و روحی و….. به فامیل و دوست و آشنا>با انواع روشهای مکارانه و ریاکارانه چیز دیگری نبود؟؟؟!!!!

  ۴-::با نزدیک شدن انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری آقایان جمع؟!+ایام؟!به تصمیمات بسیاری مانند انتخابات قبل دست یافتند-و در این ماههای باقی مانده به روز تبلیغات انتخابات-مشغول عمل نمودن به کارهای فرصت طلبانه از قبل مشخص شده اشان میباشند-که ما در اینجا به گوشه کوچکی از آنها اشاره میکنیم و میگذریم>آقایان جمع؟!+ایام؟! در حال سوءاستفاده از افراد موجه و غیر سیاسی هستند-تا با فریب آنها مانند قبل به مطامع شیطانی سیاسی و مادی دنیوی خود دست یابند. + قرار بر چاپ برگه ها-جزوات-بروشورها و عکسهای بزرگ تمام رنگی و گران قیمت توسط آقای الف{جمع؟!+ایام؟! +فرح + عاطفه مانند گذشته برای روزهای تبلیغات انتخابات> یکی از خوش خدمتی های آنها به افراد سبز اصلاح طلب میباشد. + پرداخت ۵۰۰ هزار تومان وام به کارگران کارخانه های آقای جمع؟! و دادن اهدایی به کارگران همچون اهدای پارچه کت و شلوار مردانه و زنانه-لوازم خانگی و …….مانند دوره های قبل بویژه انتخابات مجلس ششم و انتخابات ریاست جمهوری سال۸۸-به منظور رای دادن کارگران و خانواده هایشان به افراد مورد نظر آقای جمع و ایام و خانمها فرح و عاطفه. + دادن شامهای انتخاباتی و تبلیغاتی-حتی با سوءاستفاده فرصت طلبانه و ریاکارانه از مراسمهای مذهبی و ……. + قرار بر آماده نمودن وانت و اتوموبیلهای شخصی برای تبلیغات سیار در کوچه ها و روستاهای مختلف قائمشهر و اجاره نمودن مغازه ها و ستادهای تبلیغاتی توسط آقایان جمع؟! و ایام؟! از پول وامهای کلان باد آورده- و از ثمره دسترنج و تلاش جوانان و کارگران زن و مرد مستضعف قائم شهر و ساری>در برخی از شهرهای استان مازندران-به همراه خاصه خرجیهای دهها میلیون تومانی از عملکردهای منافقانه و مزورانه آقایان معروف به جمع و ایام در این روزهای باقیمانده به انتخابات میباشد.

  ۵-::آقای الف{جمع کننده و غارتگر اموال مردم و بیت المال}>ریاکارانه و فرصت طلبانه چون افراد وابسته به حزب باد به هر خس و خاشاکی می آویزد تا مگر آب رفته به جوی برگردد و رویای بدون تعبیرش تعبییر شود-ولی او شاید نداند دوران عوام فریبی افراد به اصطلاح اصلاح طلبانی چون خاتمی-هاشمی رفسنجانی-موسوی و کروبی و…به پایان رسیده است و وی دیگر هرگز نخواهد توانست از جیب مردم مستضعف و صندوق بیت المال حیف و میل و خرجهای افسانه ای و آنچنانی انجام دهد.آقای الف و برادر فاسدش معروف به تباه و سیاه کننده/ایام/خوش کارگران و جوانان باید با جبران اعمال به غایت خائنانه و اخلالگرانه سیاسی و اقتصادی و جبران نمودن آسیبهای مالی و روحی وارد آورده شده توسط آنها به مردم و بازاریان شریف-و بستن و سه قفله نمودن لانه های حمایت از فساد و نفاق میارود و سس ایام-که سودهای هنگفت آن مراکز فساد اقتصادی به جیب فتنه گران و منافقان داخلی و خارجی رفته و می رود- و با انجام توبه به درگاه الهی-اندکی از بار گناهانشان را بکاهند تا در روز مبادا جرم و گناهشان نزد خدا و مردم- و عدالت و قانون کمتر شود.

  ۶-::شنیده ها حکایت از کمک مالی صدها میلیون تومانی آقای الف{حاج الف=جمع؟!} به شیخ مهدی کروبی و حزبش در گذشته دارد.الله اعلم.

  ۷-::مردم مسلمان و انقلابی استان مازندران از آقای الف{جمع}سوالات فراوان دارند- و منتظر پاسخگویی از طرف وی میباشند-از جمله:
  {آقایان جمع؟! + ایام؟! و خانمها عاطفه + فرح>>> ای هواداران و دوستان سرسخت فتنه گران و منافقان جدید لجنی و اموی >>>از کجا آورده اید؟؟؟} + آقای الف{جمع؟!} پول کمکهای مالی و خدماتی به افراد هوادار و وابسته به احزاب نزدیک به کروبی-خاتمی و هاشمی رفسنجانی و ……. را از کجا آورده ای؟ + آقایان جمع؟!+ایام؟!چرا پول وامهای میلیاردی گرفته شده از کیسه بیت المال و مردم را خرج خرید خانه و زمینهای بیشمار در بهترین نقاط خوش آب وهوای ایران-دوبی وکشورهای اروپایی نموده اید؟؟؟ + آقایان جمع و ایام چرا پشت افراد مذهبی و بانفوذ پنهان میشوید؟ + چرا قصد فریب افراد مذهبی-و بانفوذ و موجه-با انواع دسایس-دروغ-فرصت طلبی-فریبکاری و منافق صفتی -برای مقابله با افراد بیشمار آشنا-دوست و غریبه >افشاگر تخلفهای بیشمار مالی و اخلال گری اقتصادی و…خود دارید؟؟؟ + آقایان جمع وایام>دیگر دستتان رو شده است و کسی فریب شما را نمیخورد. شما {جمع+ایام}با دوستان سبزهای اموی داخلی و فتنه گران و منافقان خارجی مستقر در کشورهای آلمان و فرانسه و …تنها ماندید و افراد مذهبی و با نفوذ و موجه{از معاون و مسئول آن سازمان دولتی تا کارمند و رئیس موسسات و نهادهای مختلف دولتی و غیر دولتی تا بازنشستگان مراکز مختلف دولتی در استان مازندران-تهران و…} و حتی آشنایان و نزدیکانتان دقیقا به ماهیت فرصت طلبانه و منافق صفتانه شما آقایان جمع +ایام>پی برده اند و دستتان برای همه از جمله مردم قائم شهر-ساری و آمل رو شده است.

  ۸-::در اینجا بسیار ضروری و لازم است به دو موضوع مهم در مورد خانم فرح و آقایان معروف به جمع و ایام>ساکنان چشمه سر قائمشهر بپردازیم.>>>یک=آقای الف که به فریب و ریا خود را حاج الف مینامد و علاوه بر رباخواری و رانت خواری و تخلفات بیشمار دیگر مالی و اقتصادی-در انتخابات قبل بویژه انتخابات ریاست جمهوری سال۱۳۸۸>دست به یک کار بسیار منافقانه و مکارانه زد>وی به برادران-اعضای درجه یک خانواده اش و بعضی از افراد نزدیک شرکت بسته بندی{جمع؟!}رهنمودی عمروعاصانه صادر نمود-که اصل کارها و اعمال ریاکارانه وی را بصورت ساده و روان بیان مینماییم. آقای جمع گفت=برای اینکه این دوره انتخابات ریاست جمهوری از دوره های قبل حیاتی و مهمتر است-و برای اینکه مانند قبل نقطه اتکایی به افراد با نفوذ در بالا داشته باشیم تا کارهایمان بهتر پیش رود و هر ننه قمری مزاحم و رقیب ما نشود-من{حاج الف=جمع}در بین مردم خود را بیطرف جا میزنم تا اگر هیچ کدام از این۴گزینه رئیس جمهور نشد و یا شرایط بحرانی شد کم نیاورده باشیم و مشکلی برایمان پیش نیاید!و حالت مردمی خود را مانند همیشه حفظ کنیم؟!/آقای…{برادر کوچکترالف}>مانند پسرم عرفان{امیر حسین؟!}و دخترم عاطفه که در مدرسه و دانشگاه به نفع موسوی تبلیغات فراوان میکنند-خودت را طرفدار شدید وی نشان بده زیرا احتمال رای آوردن مهندس موسوی خیلی زیاد است/آقای ایام در بین مردم خود را طرفدار احمدی نژاد نشان بده و از وی هواداری نما تا در صورت رای آوردن احمدی نژاد ما کم نیاوریم-اگر کسی از تو پرسید چرا تا دیروز طرفدار سرسخت رفسنجانی و خاتمی بودی-ولی امروز تغییر عقیده دادی.بگو تا الان{دوره دوم ریاست جمهموری آقای احمدی نژاد}وی را نمیشناختم؟!/خانم فرح ببین طرز فکر زنان کارگر-دوستان-آشنایان و نزدیکان به کدام سوءتمایل دارد-اگر همفکر ما هستند که هیچ-اگر نه- کم کم و بصورت تدریجی روی گزینه کروبی و موسوی بیشتر تاکید نما و ذهن آنها را به هر طریق ممکن به سمت آنها سوق بده-زیرا با ریاست جمهور شدن یکی از آنها مانند دوران خاتمی نان ما در روغن است؟؟؟!!!! + دو=آقای الف{جمع}به اطرافیان نزدیکش و اعضای خانواده اش گفته بود :
  به دلیل حساس بودن دوره نهم انتخابات مجلس من و فرح و ایام از تحریم انتخابات حمایت میکنیم + {…=برادر کوچکم و پدرم{محمد علی پدرعیاش و فاسدش که در رژیم فاسد شاه مفتخر به کارت مفلسی شد و در بین مردم قائمشهر ملقب به مملی مفلس تک خال میباشد}+ و …….؟!ا>>>از افراد ناشناخته اصلاح طلب و …….در بین مردم و کارگران حمایت کنند که در هر حال و هر فرمی که شود به نفع ما باشد. + در اینجا ضروری است عرض نماییم شاید برخی-سطور نگارش یافته بالا را یک داستان فرض نمایند ولی جز واقعیت محض چیز دیگری نیست-زیرا آقایان جمع+ایام وخانم فرح بویی از انسانیت-آزادگی-مردمی بودن و یگرنگی نبردند و هر چه انجام میدهند و هر چه میگویند جز منفعت طلبی و ریاکاری محض نیست-و دقیقا کارآنها مصداق چوب دو سر طلا؟!>میباشد.

  ۹-::(…اما منافقینی که در لباس دوستی اسلام و انقلاب و امام خمینی(ره) خود را بجای دلسوز و ناجی ملت ایران(!) جا زده اند بدانند، ایستادگی شان مقابل انقلاب اسلامی و اسلام انقلابی و انقلابیون مسلمان ایرانی و تعظیم آنان به آمریکای مستکبر و اسرائیل کودک کش کار آنان را به جایی خواهد رساند که عاقبتی جز نابودی برایشان قابل تصور نیست. و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین./فرقه سبز نقطه ای مقابل عقلانیت
  سه شنبه ۲۴ آذر ماه سال ۱۳۸۸= این چند جمله داخل پرانتز برگرفته از وبلاگ ارزشی و تحلیلی عبرت-میباشد.)

  ۱۰-::در آخر این مبحث از مسئولان محترم قضایی-نظارتی-اطلاعاتی و امنیتی بویژه ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آقای آیت الله آملی لاریجانی-سخنگوی محترم قوه قضاییه حضرت آقای حجت الا سلام محسنی اژه ای-حضرت آقای حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر محترم اطلاعات-حضرت آقای حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور-حضرت آقای بختیاری وزیر محترم دادگستری و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران>دردمندانه خواهشمندیم تا زمانی که آقایان جمع+ایام از کشور ایران مانند خاوری نگریخته اند-به حساب تخلفات مالی-مفاسد اقتصادی و دیگر اخلال گریهای بیشمارشان رسیدگی نمایید.متشکریم.
  اللهم عجل لولیک الفرج.
  یاعلی مدد.

  ( http://vista.ir/links/27220/ )

 52. علویان می‌گه:

  عاقبت گرگ زاده گرگ شود گر چه با آدمی بزرگ شود

  تاکنون مطالب زیادی در مورد مفاسد و تخلفات مالی آقای الف{جمع} و برادرش انتشار یافته است-ولی این بار کمی موضوع فرق میکند-زیرا میخواهیم از کسی سخن به میان آوریم که او نه آن بازاری محترم و ساده دل{خ}است/نه آن دبیر سابق بازاری کوچه هفت تیر است/ نه صاحب کارگاه بسته بندی … ورشکسته است/ نه آن جوان بازاری ضربه خورده از الف و برادرش است/ نه سخن از دهها کارگر و کارمند سابق کارخانه ها-شرکتها و مغازه های آقای الف است/ و حتی سخن از پسر خاله های آقای الف>یعنی محروم بهروز و ذبیح الله روهنده قادیکلایی نیست / این مرتبه سخن از یک فرهنگی بازنشسته و بازاری پیشکسوت و محترم قائمشهری است که سالهای سال شرافتمندانه در بازار استان مازندران کار کرد و شاگردان زیادی را کار و حرفه فروشندگی آموخت و می آموزد و هیچگاه راه و رسم مردمی-مستقل بودن و آزاده بودن را ترک نگفت.آن بازاری قائمشهری از بستگان نزدیک آقای الف می باشد که در بدترین وضعیت مالی و روحی دست الف و پدرش را گرفت تا مگر راه را از چاه باز شناسند و از اعمال گذشته توبه کنند و به دامان مردم برگردند و زندگی انسانی و شرافتمندانه ای را پیش رو قرار دهند-ولی الف و پدرش بعد از مستقل شدن کم کم به جاده شیطانی خود پیوستند و با اندوختن اموال مردم و بیت المال-نه تنها قدردان نبودند -بلکه شدیدترین آسیبهای مالی و روحی را به این بازاری قائمشهری و خانواده اش از جمله پسر جوان و صاحب امید و آرزویش وارد آوردند.

  در اینجا به صورت گذرا و فشرده به چند مورد از آسیبهای مالی و روحی آقای الف{جمع}به فامیل نزدیکش{کارفرما ی دلسوز سابقش}می پردازیم ::

  ۱- :: آقای الف بعد از دریافت مدرک دیپلم-با کمک پدرش هر کاری نمود تا از رفتن به خدمت سربازی بگریزد نشد و لاجرم از سر ناچاری به خدمت رفت-در حین خدمت هم حقه هایش به جایی نرسید-ولی در چند ماه آخر خدمتش با انواع روشهای مرموزانه و یک بازی کودکانه و …از خدمت معاف شد.بعد از خدمت عاطل و باطل مانده بود چه کند-نه حرفه ای می دانست-نه قدرت بیان و کلامی داشت و نه حتی اجتماعی نبود و از جمع مردم می گریخت.بعد از مدتی دکه داری و دست فروشی-و کارگری در تعمیراتی رادیو و ظبط-با واسطه پدر و مادرش به ملاقاتهای مکرر آن فرهنگی و بازاری قائمشهری که از بستگان نزدیک او و مادرش بود-شتافت/ در آنزمان فامیل نزدیکش مدیریت یکی از شرکتهای تعاونی فرهنگیان استان مازندران را در اختیار داشت-از آنجاییکه الف و والدینش می دانستند-این فامیلشان شخصی خیرخواه و مردمی است و تاکنون افراد مستضعفی از آشنا و غریبه را سر کار آورده و یا برای افرادی با کمک دوستان و آشنایان خیر خانه ساخته است>به او مراجعه نمودند.

  آن فامیل به الف کمکهای مالی و خدماتی زیادی نمود تا صاحب یک مغازه کوچک شد.بدلیل عجز الف در پرداخت اجاره ماهانه خانه استیجاری-آن فامیل نزدیکش کمکهای فروانی به الف نمود.بعد از گذشت چند سال آقای الف و پدرش با انواع حقه بازی و نقشه های مکارانه موجب استعفاء و بیرون آمدن آن فامیل از شرکت تحت مدیریتش شدند-تا به اصطلاح در بیرون و در بازار بیشتر پیشرفت و ترقی می نماییم! / *** این اولین لطمه مادی و معنوی به آن فامیل خیر بود-زیرا آن سالها-سالهای آغازین پیشرفت فامیلشان در اجتماع بود و وی داشت نبردبان ترقی را می پیمود تا هم به خودش هم به مردم و هم به فرزندانش خیر برساند. ***

  ۲- :: آن فامیل دلسوز کار خود را به امید روزگار بهتر برای خودش-فرزندانش- و الف که برای او کم از پسرش نبود-از دست داده بود.بعد از مدتی کارشکنی و نقشه های از قبل طراحی شده پدر آقای الف مستقل شد.

  ۳- :: به پیشنهاد آن فامیل شرکت عمده فروشی تهیه-پخش و توزیع مواد غذایی و بهداشتی تاسیس شد.یکی دیگر از راهکارهای عملی آن بازاری شرافتمند این بود که شرکت بسته بندی انواع حبوبات و ادویه جات و…تاسیس شود و چند درصد از سود آن شرکت بسته بندی به تهیه دفاتر و لوازم مورد نیاز افراد یتیم و نیازمند اختصاص یابد-زیرا آن فامیل چون خود پدرش را در سن خردسالی از دست داده بود درد بی پدری و یتیمی را می دانست.اما متاسفانه آقای الف وقتی فن و هنر کار عمده فروشی مواد غذایی و بازار را بدست آورد-با ناجوانمردی و حقه بازی خود مستقلا به انجام طرحهایی که از قبل برای انجامش به فامیلش قول داده بود-پرداخت.گرچه شاگرد پیشرفت می کند و روزی خود شاید برتر از استاد شود-اما نکته قابل توجه این است-آقای الف{جمع؟!} با همکاری برادر مفسدش{عدو>ایام} و خواهرش فرح>با کمک دوستانشان نه تنها به وعده و پیمانش با آن فامیل پایبند نبود-بلکه موجب پا نگرفتن شرکت بسته بندی آن فامیلش که از مدتها قبل بطور سنتی تولید می شد و قرار بود به تولید انبوه با وسایل پیشرفته برسد-شد.

  *** در اینجا الف دومین ضربه مالی و روحی را به آن فامیل نزدیک و خیرخواهش وارد نمود.

  ۴- :: آقای الف به کمک برادرش با بالابردن و پایین آوردن قیمت اقلام بسته بندی-ایجاد مزاحمتهای گوناگون همچون تحریم کردن فامیل و کارفرمای سابقش بدترین ضربه ها را به آن بازاری قائمشهری وارد آورد.

  ۵- :: در اوائل دهه ۸۰شمسی آقای الف{جمع کننده-غصب کننده-و غارتگر اموال مردم و بیت المال} وقتی متوجه شد کارفرمای سابقش{فامیل نزدیک الف}با شراکت پسرش و یک بازاری مطرح قائمشهری قصد شراکت برای تاسیس کارخانه دارند-از سویی گمان کرد که شاید رقیبی مانند مرحوم ذبیح الله روهنده و شرکت بسته بندی رویای سبز-برایش پیدا شده است-و از طرف دیگر می دانست آن کارفرمای سابقش که مردی دنیا دیده و کارآزموده است-شایدبازار انحصاری و سود جوییهای آنچنانی اورا با مشکل رقابت مواجه نماید-تدابیری اندیشید تا در زمان مناسب با رفتارهای دست پایین و مظلومانه- و در نهایت ریاکاری و فریبکاری اعتماد دوباره فامیلش را مجددا بدست آورد- و آمادگی خود را برای شرکت در تاسیس کارخانه اعلام نمود.

  ۶- :: پسر آن بازاری قائمشهری قصد ادامه تحصیل داشت-ولی وقتی مواجه با تاسیس کارخانه دستمال کاغذی توسط پدرش و الف شد-بعد از کمی اعتراض برای شراکت الف-نهایتا برای ساختن دنیایی بهتر برای خودش و تاسیس یک بنیاد خیریه برای کمک به محرومان و نیازمندان از چند درصد سود کارخانه دستمال کاغذی-اعلام آمادگی نمود و یکی از شرکا و سهام داران در کنار پدرش و الف-شد.

  پسر آن فرهنگی و بازاری مانند تمام جوانان به اقتضای سنش دنیایی زیبا و رویایی برای خود و خانواده اش ساخت-حتی نام محصول کارخانه دستمال را به نام فرزندی که در راه بود-گذاشت.روزها و شبهایش به انتظار روزگار بهتری سپری شد تا هم شخص مفیدی برای جامعه باشد و هم موجب سرافرازی خانواده اش- و در این بین ادامه تحصیلات دانشگاهی از مقطع لیسانس به بالاتر در همهمه آرزوها و امیدهای خوشایند در ذهنش کم رنگ شد.پدر آن جوان- خوشحال از سرانجام یافتن فرزندش و مشغول شدن به حرفه و کاری-سخت خوشحال و راضی بود-از این رو تمام کارهای مربوط به گرفتن جواز-دریافت جواز از ادارات مختلف چون اداره کشاورزی-بهداشت و …+پیگیری کارهای ساختمانی و …رابا جان و دل انجام داد.

  اما متاسفانه آقای الف با طراحی برادرش>یک=بوجود آوردن شرایط تحمیلی فروش+دو=ایجاد شرایط ساختگی زیان دهی کالا{ظاهرا ضرر در تولید گالن۴لیتری-بعد از به سر انجام نرسیدن تولید دستمال کاغذی}+سه=اخراج افراد مورد اعتماد کارفرمای سابق الف + چهار=بر زمین گذاشتن کار برای ماههای طولانی و ایجاد فشار به دو شریکش توسط الف برای بریدن و رسیدن به انفعال + پنج=دخالت دادن پدر حقه باز الف در کارها + شش=بر زمین گذاشتن کار تولید دستمال بعد از اتمام تمام کارهای اداری و خرید دستگاه و حتی تولید آزمایشی-به بهانه عدم داشتن پول کافی برای ادامه کار و انواع روشهای مرموزانه دیگر که از حوصله بحث خارج است.

  {آقای الف در همان وقت تولید دستمال وام کلانی را با رانت خوری گرفت که بعدها مشخص شد-زیرا اگر آن فامیل خیرخواه و پسرش متوجه کمترین خیانت به اموال مردم و بیت المال می شدند-سریعا از او جدا می شدند-مانند این روزها}

  در اینجا آقای الف سومین و چندمین ضربه را به آن فامیل نزدیکش که بسیار در حق او و پدرش نیکی انجام داد و آنها را از آن وضعیت بد مالی و روحی نجات داد-واردآورد.

  آقای الف>با انواع روشهای مرموزانه کارخانه واقع در کیاکلا{کارخانه سس ایام فعلی با مدیریت برادر فاسد الف=جمع؟}را غصب نمود و یا به اصطلاح خرید-ولی به گفته افراد مطلع و بخصوص تایید پسر آن فامیل ستم دیده>بصورت غیر مستقیم>آقای الف با دو شریک طرف بود=یکی پدر و یکی پسر/پدر حتی فرض کنیم فامیل نزدیک آقای الف بود و فرضا می خواست مالش را ببخشد-ولی پسر مبلغ بالاتری را در نظر داشت-الف>(یک چهارم)پول پسر را پرداخت نکرد و بهانه نپرداختن را گذشت ایام ذکر کرد.

  اگر بخواهیم بطور خلاصه ضربه های مالی و روحی الف به آن دو پدر و پسر فامیل را برشماریم-چنین می شود ::

  ۱-الف و پدرش موجب استعفاء آن فرهنگی از شرکت تعاونی فرهنگیان شدند-به بهانه رشد و ترقی بیشتر برای خود و فرزندانت.

  ۲-جدا نمودن افراد صادق از کنار آن فرهنگی و بازاری محترم توسط الف و پدرش.

  ۳-جدایی الف برخلاف عهد و پیمان در زمان نامناسب+و زیر پا گذاشتن همه تعهدات قبلی همچون تشکیل شرکت بسته بندی و …

  ۴- مانع پا گرفتن شرکت بسته بندی فامیل نزدیک-و ایجاد مشکلات عدیده در بازار برای عدم خرید از آن بازاری شرافتمند.

  ۵-هدر دادن سالها وقت گرانبهای آن پدر و پسر+برباد دادن آرزوی آن پسر جوان توسط آقای الف>با ایجاد موانع ساختگی برای سر نگرفتن کار تولید کارخانه ای واقع در جاده کیاکلا{سس ایام فعلی}

  ۶-نپرداختن>{یک چهارم از پول فروش تحمیلی کارخانه جاده کیاکلا}به پسر-به عنوان شخصی بالغ و عاقل{اگر پسر می دانست الف پول را نمی پردازد-هیچگاه حاضر به امضاءنمودن انتقال اجباری کارخانه کیاکلا به آقای الف نمی شد.}

  ۷-ایجاد مشکلات روحی و مشکلات ثانوی دیگر برای آن دو پدر و پسر.

  *** توجه=۱-تمامی مطالب بالا توسط کارمندان و کارگران سابق و حال کارخانه های الف و بصورت غیر مستقیم توسط پسر آن بازاری محترم-بی آنکه خود بدانند که آیا روزگاری حرفشان به گوش صاحب دردی می رسد و یا فرضا در فضای مجازی در اختیار تمام هموطنان عزیز و آزاده امان قرار می گیرد-منتشر شده است.

  *** ۲-باشد روزی و روزگاری آن دو پدر و پسر حاظر به شکایت بر علیه الف و برادرش شوند-تا آنزمان تمامی مدارک از صدا-تصاویر-عکسها-توهین ها-بحثهای انحرافی-برگه ها-کپی برگه ها و فاکتورهای تخلفات و سوءاستفاده از امکانات و خدمات نهادهای دولتی و غیر دولتی و غصب و غارت اموال مردم و بیت المال-قبل از ارائه به دادگاه بعد از پایان تاریخ=۱۳۹۲٫۹٫۳۰{۳۰آذر۱۳۹۲}>در صورت تصمیم جمعی>تا هر قسمتی از صدا یا مدارک مربوط به آسیب مالی الف به آنها است را ظبط و کپی نمایند و برای اثبات حرفشان در اختیار دادگاه قرار دهند-همچنانکه ما در این مدت دیدارهای مستقیم با بعضی از افراد آسیب دیده مالی و روحی نموده ایم.

  ۳-آنچه در آخر سطور قابل نوشتن می باشد-این است-آن فرهنگی و بازاری محترم قائمشهری که کارفرما و استاد سابق آقای الف بود-به عنوان یک فامیل دلسوز برای کمک به وضعیت بد روحی و مالی آنها تلاشهای فراوان نمود-به آنها بیش از حد و اندازه اشان-دلسوزانه و خیر خواهانه اعتماد کرد-اعتماد-دلسوزی و احترامی که اصلا لیاقت آن را نداشتند و به آن خیانت نمودند-به احتمال زیاد آن فامیل خیرخواه فراموش نموده بود>>>

  عاقبت گرگ زاده گرگ شود گر چه با آدمی بزرگ شود (سعدی)

  { http://fa.azadnegar.com/alavian/news/213802.html }
  پایان.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.