header site akkasmosalman.ir

اصلاحات بدون شرح…

بسم الله/ هو المصوّر
عکس.ن: دیگر اصلاحات شرحی لازم ندارد، آن هم اصلاحات دروغین! از باقیمانده آن جز بوی گَند و تعفن هم چیزی به مَشام نمی‏رسد…

*پ.ن: از “فتنه” میشه گذشت؟ از خون شهدا چی؟ با این همه سیاهی و ننگ، به نظر شما حضور “اصلاح‏ طلبان” در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی رو چطور میشه توجیه کرد؟ اصلاً حضوری در کار هست؟

دل.ن: هرگز در “دسترس” نبودیم… چه آن روزها که دست دوستانم را گرفتی و تا آسمان بردی و چه این‏ روزها که دست از تو شسته‏ ایم و نشسته‏ ایم… و این خاک “آنتن” نمی‏دهد…
.

۱۱۷ دیدگاه به “اصلاحات بدون شرح…”

 1. خواننده ی خاموش! می‌گه:

  اول بابت مطالب و عکسای خوبتون ممنون.. مخصوصا مهدیه..
  من گاهی به اینجا سر می زنم.. خیلی خوبه..
  و جسارتا:
  توجیه صحیح هست، نه توجیح!! هرچند که معلومه از عصبانیت انقدر غلیظ نوشتین!! :دی
  برقرار باشید

 2. نورانی می‌گه:

  بسیار زیبا بود خوشحال می شیم به وب ما نیز سر بزنید
  http://www.noorani.info

 3. با سلام لینک دو پوستر حماسه نه دی در سایز بزرگ
  http://postermovement.ir/profile.php?id=28
  در صورت صلاحدید اطلاع رسانی شود
  یا حق

 4. حسین مداحی می‌گه:

  اینجا جایی که نمیشه ساکت موندآآآ ….
  نوکرتم از این عکسا میذاری ما چاک دهنو وا کنیم ؟
  داداش من بچه نظام آبادمـــــا !

 5. Basiji می‌گه:

  کانالیزه کردن پتانسیل‌های فکری و عملی‌ تمام ایرانیان دوستدار انقلاب اسلامی جهت بهبود و پیشرفت‌هایی‌ اقتصادی، علمی‌، دینی، سیاسی،درمانی، امنیتی، اخلاقی‌،رفاه اجتماعی و آرمانگرایی برای نسل‌های حاضر و نسل‌های بعدی فقط از طریق قبول سلیقه‌های مختلف ولی‌ وفادار به اصل نظام مقدس میسر خواهد بود. تک صدایی تقریباً کامل که نزدیک ۷ سال در تمام مراکز کلیدی وجود دارد انقلاب عزیز ما را با بحران‌های بسیار شکننده میتواند روبرو کند..یا حق

 6. شاهد می‌گه:

  سلام
  درباره محمد خاتمی به هیچ عنوان نمیشه چیزی گفت چون هرچه قدر هم از این آدم بگیم باز هم کم گفتیم تو هر جایی خودش رو وفق به همون مکان داده
  ولی خیلی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق

 7. شايد شهيد آينده می‌گه:

  سید سلام
  لطفاً در رابطه f
  در رابطه با نامه همسر شهید غریب باکری که به نوری زاد نوشته است مطلبی بنویسید….
  به راستی خانم شهید باکری و همت از نام این بزرگواران سوءاستفاده نمی کنند……چرا روزگار به این کثیفی شده…چرا سیاسی بازی..چرا؟؟؟چرا بعضی از خانواده های شهدا قاطی این سیاسی بازی ها شدند…چرا؟؟؟
  البته ناگفته نماند وقتی زن شهید باکری مجدد ازدواج کند دیگه فکر کنم تمام سوالات به طور خودکار جواب داده شوند؟؟؟

 8. ا می‌گه:

  از کشته های بعد انتخابات میشه گذشت؟
  یا از کهریزک؟
  یا از کوی دانشگاه؟
  یا از کشته های زندانها زیر شکنجه؟
  یا از روح الامینی ها؟؟؟؟

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   کشته ها رو که خودتون کشتین… یکی مثل منو هم داشتین میکشتین که زنده موندم…
   آدمای خودتون توی کهریزک و زندان‏ها برای شهید سازی چه ها که نکردند!
   یادتون رفته؟
   رفیق ما رو که با تیر زدین و فکر کردین مرده و اسمشو توی لیست ۷۲ شهید اوردین چی؟ خدا رو شکر زنده موند گفت بابا من بسیجی بودم تیر خوردم، اونم با اسلحه غیر سازمانی! اینو چی میگی؟!
   …زمستان رفت و رو سیاهی به ذغال ماند…

   • نینوا می‌گه:

    “بای ذنب قتلت ” سید علی موسوی را به چه جرمی کشتید ؟؟؟ فرزند اتقلاب و جنگ . جانباز ۸ سال دفاع مقدس و برادر شهید .

    • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

     ۱- میثم عبادی، ۲- رامین رمضانی، ۳- ناصر امیر نژاد، ۴- حسام حنیفه، ۵- مصطفی غنیان، ۶- حسین غلام کبیری، ۷- سرور برومند، ۸- فاطمه رجب پور، ۹- داوود صدری، ۱۰- سهراب اعرابی، ۱۱- احمد نعیم آبادی، ۱۲-کیانوش آسا، ۱۳- حسین طوفان پور، ۱۴- یعقوب بروایه، ۱۵- حمیدحسین بیگ عراقی،١۶- مسعود خسروی دوست محمد، ۱۷- بهمن جنابی، ۱۸- سعید عبای قزگلی،۱۹- محمدحسین فیض، ۲۰- سجاد قائدرحمتی، ۲۱- فاطمه سمسارپور،۲۲- محرم چگینی قشلاقی، ۲۳- سعید اسماعیلی، ۲۴- سجاد سبزعلی پور،۲۵- مسعود هاشم زاده، ۲۶- اشکان سهرابی، ۲۷- نداآقا سلطان، ۲۸- علی فتحعلیان، ۲۹- بهزاد مهاجر، ۳۰- علیرضا افتخاری، ۳۱- سید علی موسوی، ۳۲- صانع ژاله، ۳۳- محمد مختاری و … اینها همه رو خودتون کشتید. باور نداری؟ خیلی از اینها که با اسلحه های غیر سازمانی نیروهای مسلح و منافقین کشته شدند. میدونی توی این اسامی چقدر بسیجی وجود داره که با همون سلاحی کشته شدند که نداآقاسلطان کشته شده؟!!! نه میدونی؟!

     یه نمونه هم من میگم جواب بده:
     بسیجی شهید حسین غلام کبیری را چرا کشتید؟ آن هم با خودرو در سعادت آباد با سرعت ۱۴۰ کیلومتر از روی سر و بدنش رد شدید؟ ها؟ جواب بده

     • نینوا می‌گه:

      جواب میدم . شما این همه از دوستای سبزمون رو گفتی . یه دونه کلا بسیجی گفتی . توی اون تظاهرات ها دیدم که چجوری همین برادرای بسیجی … ۳ بار از روی دختری که داشت فرار میکرد و ناگهان افتاد رد شدن . این هیچی نیست ؟؟؟ زورتون به دختر میرسه ؟؟؟ زورتون به کسایی میرسه که حتی یه چوب برای دفاع از خودشون نداشتن ؟؟؟؟؟ شما ها که همه چی داشتید . اسپری فلفل . خردل . تی ان تی . باتوم . تفنگ . همه چی . من خودم دوستایی که داشتم که بسیجی بودن . به خدا قسم با همه امکانات دیدمشون که میرفتن وسط میدون . توهم حقت این بود که میکشتنت و نمیذاشتن که همچین آدمن کثیفی بمونه . واقعا حقت مرگ ننگباره .

      • نینوا می‌گه:

       سهراب اعرابی مگه چی میگفت ؟؟؟ کیانوش آسا چی ؟؟ اینارو به چه حقی کشتینشون ؟؟؟ حالا میگید ما کشتیمشون . آدم مگه میشه اینقدر مثل شماها پست باشه که رفیقای خودشو بکشه ؟؟؟ کسایی که ۱۰ سال باهاشون بوده رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب این همه خون ریخته شده رو شماها باید بدید . به اسم حفظ نظام چه کارایی که نکردید . واقعا اون دنیا دیدنیه . همتون رو بخدا واگذار میکنم .
       “به راستی که خدا بر اعمال ما داناست “

      • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

       بازم بگو، تانک، هواپیما، میگ، اف ۱۴، موشک زمین به هوا، دوشکا، زیردریایی، خمپاره، توپ ۱۰۶، ناو هواپیما بر، پهپاد، قایق والفجر و عاشورا و …

 9. احمد محمد رجب الزربطاواي می‌گه:

  اللهم احفظ الاسلام واحفظ مراجعنا فی ایران الحبیبه واحفظ السید القائد علی الخامنائی ..خدا نجات اسلام در ایران ، منابع ما را ذخیره ذخیره رهبر محبوب آقای علی خامنئی

 10. شايد شهيد آينده می‌گه:

  سید راستی زن شهید باکری دوباره صداش در آمده:گفتم بد نیست این مطلب منتشر شود؟؟؟
  همسر شهید بزرگوار حمید باکری سلام علیکم

  به رسم ادب و نه برای گرفتن ژست با ادب بودن ، به شما سلام عرض می کنم و امیدوارم خداوند درجه ی عالی همه ی شهدا را که بر خلاف خانواده هایشان هیچ اختلاف عقیده ای با هم ندارند ، متعالی بگرداند.

  خواهر ، یادتان هست؟

  انگار همین دیروز بود که شهدای گمنام را برای تشییع و تدفین به داشگاه امیر کبیر برده بودند.راستشو بخوایندباورم نمی شد که حتی یک فرد در این مملکت باشه که بخواد با تکه استخوان هایی که به خاطر همین مملکت زیر شنی تانک خرد شده ، این قدر نا جوانمردانه برخورد کنه.

  اما دیدم طیف غیر قانونی علامه این قدر نامرد هستند که به جنگ یک پلاک و مشتی استخوان بره.اون ها فکر کردند که عظمت شهید در همین یک مشت استخوان هست ولی بد جوری اشتباه می کردند.

  اون روز قلبم شکست.نه قلب من ، قلب خیلی ها شکست.حتی اونایی که از انقلاب خوششون نمی اومد هم اشک از چشم سرازیر کردند و گفتند: آخه نامردا کجای دنیا با کسایی که واسه کشورشونکشته شدن ، این جور رفتار می کنند.

  خواهرم

  بعد از این قضیه ائتلاف سراسری اصلاح طلبان مقیم داخل و ضد انقلابیون مقیم خارج به این نتیجه رسید که این ها (شهدا) که مردن . چرا وقتمان را سر مبارزه با هاشون تلف کنیم.این کار بدتر باعث می شه چهار تا ناراضی از این انقلاب هم هست ، وقتی رفتار و بغض و کینه ی ما رو نسبت به کشته های نظام می بینه و حتی اگه دین هم نداره آزاده می شه و مثل ماهی از تور آزادی خواهی ما فرار می کنه و به دامان آزاده جمهوری اسلامی پناه می بره.

  پس بهتر دیدن به جای مبارزه با شهدا که فقط باعث بیشتر شدن وحدت بین مردم می شه ، به سو استفاده از شهدا روی بیاورند.شهدا را افرادی روشن فکر معرفی کنند که صبح به صبح از صندوق پستی پادگان دو کوهه روزنامه ی واشنگتن پست رو بیرون می آوردن و قبل از خوردن یه قهوه ی تلخ اخبار اون روز را مطالعه می کردند. هر چند این وصله آنقدر نه چسب بود که نه خود باور کردند و نه مردم

  در این بین نارضایتی بعضی از خانواده های شهدا (مثل شما)از دولت بهانه ی شد تا سو استفاده از شهدا با این شعار که حرف خانواده ی شهید ، دقیقا حرف خود شهید داست ، وارد مرحله ی جدیدی شود .دشمنان شهدا خیلی تلاش کردند که نارضایتی بعضی از این خانواده های شهدا از دولت را نارضایتی از حکومت و ولایت فقیه نشان دهند که در بعضی از موارد موفق و در بعضی موارد تیرشان به سنگ خورد.که متاسفانه در مورد شما موفق بودند.

  اما وقتی مردم دیدند اگر بخواهند حرف خانواده ی یک شهید را حرف خود شهید بدانند ، پس باید عده ای از شهدا را رو به روی یک دیگر قرار بدهند که این اتفاق برای شهدای جان بر کفی که پا به پای هم از نردبان شهادت بالا رفتند واقعا خنده دارد.چون عده ای از این خانواده ی سرداران شهید حامی دولت و عده ای مخالف دولت فعلی بودند.که این تقسیم بندی بعد از انتخابات به حامیان حکومت و مخالفین حکومت تبدیل شد که البته به غیر از شما و همسر و فرزندان شهید بزرگوار همت ، بقیه خانواده ی شهدا به حمایت از حکومت و ولی فقیه پرداختند. برای مثال از بین شهدای معروف:

  حامیان حکومت و ولایت فقیه:خانواده ی شهید صیاد شیرازی، برادر و خواهر و مادر شهید حاج همت، خانواده ی شهید کاوه ، خانواده ی شهیدان موحد دانش،خانواده ی شهید چمران، پدر شهید زین الدین،خانواده ی شهید احمد کاظمی ، خانواده ی شهید غلام حسین افشردی(حسن باقری) ، خانواده ی شهید علی اکبر شیرودی ، خانواده ی شهید علی اصغر رنجبران و…..

  اما متاسفانه شما و فرزندان بزرگوار شهید حمید باکری و همسر و فرزندان شهید همت و خواهر شهیدان باکری از کسانی حمایت کردید که هیچ بویی از اسلام نبردند و عمده تلاششان گرفتند گرین کارت بود تا سنگینی روسری را از سر بردارند.

  من از اینکه از موسوی حمایت کردید ناراحت نیستم ، حتی از اینکه از نام شهیدان همت و باکری استفاده شد تا تبلیغ کسی باشد که مخالف تفکر شهیدان هست ،این قدر ناراحت نیستم.چون راه شهید پر واضح است.

  اما چند سوال دارم

  چه چیز باعث شد که مجری شبکه صدای آمریکا کلمه مقدس شهید باکری را از دهانش که بوی گند شراب می دهد ، بیرون کند؟

  چه چیز باعث شد افرادی که در روزنامه های زنجیره ای عامل خشونت در ایران را رزمندگان جنگ معرفی می کردند و در آن روزها همت و باکری هم از این قضیه مستثنی نبودند ، امروز دلسوز شهیدان شدند؟

  مگر شهید همت نمی گوید:” پیام من به شما در عصر غیبت این است که مطیع محض ولایت فقیه باشید”

  آیا با فوت امام خمینی ، عصر غیبت هم تمام شد ، که دیگر از ولی فقیه حمایت نمی کنید؟

  هر کسی عقیده ای دارد ، فقط خواهشا بگویید این عقیده ماست ، نه عقیده ی شهید باکری

  خواهرم حتما فهمیده ایدکه:

  مردم این تقابل بین شهدا را باور نکردند چون حمایت از شما توسط ضد انقلابی بود که خود بسیاری از جوانان ما را به شهادت رساند و اصلاح طلبانی که شهادت را مظهر خشونت و شهید را نمونه ی بارز خشونت طلبی می دانستند . آنها فکر می کردند که چون شهید مرده است حق دفاع از خود و آرمان های خود را ندارد.این اشتباه بزرگترین اشتباه استراتژیک آنها بود چون جوانان نسل سوم این انقلاب وصیت نامه ی شهدا را از حفظ بودن و وارد میدان مبارزه با منافقان شدند.اصلا چه می گویم؟
  گویی همان همت و باکری و کاوه و خرازی و چمران و متوسلیان بودند که در جسم این جوانان بار دیگر هم قسم شدند که از این انقلاب دست نکشند مگر به غلطیدن در خون خودبیایید بار دیگر وصیت نامه ی شهید باکری را مرور کنیم:

  دعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند که در غیر این صورت زمانی فرامیرسد که جنگ تمام می شود و رزمندگان سه دسته می شوند:

  ۱- دسته ای به مخالفت با گذشته خود بر میخیزند و از گذشته خود پشیمان اند.

  ۲- دسته ای راه بی تفاوتی را برمیگزینند و در زندگی مادی غرق می شوند و همه چیز را فراموش می کنند.

  ۳- دسته سوم به گذشته خود وفادار می مانند و احساس مسئولیت می کنند که از شدت غصه ها و مصائب دق خواهند کرد.

  پس از خدا بخواهید با وصال شهادت از عواقب زندگی بعد از جنگ در امان بمانید چون عاقبت دو دسته اول ختم به خیر نخواهد شد و جز دسته سوم ماندن سخت و دشوار خواهد بود.

  راستی خواهر شما جز کدام دسته اید؟

  والسلام علی من التبع الهدی

  • baran می‌گه:

   با سلام
   نامه بسیار زیبایی بود..من از کاربران سایت افسران هستم…ضمن دعوت از شما برای حضور در این سایت(البته شاید باشید) می خواستم این نامه در یک لینک جداگانه بگذارید…منکه خیلی حظ بردم عالی بود
   موفق باشید

 11. شايد شهيد آينده می‌گه:

  http://www.khabaronline.ir/news-13205.aspx
  http://www.nedayeenghelab.com/vdcawenu.49niw15kk4.html
  عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صحبتهای همسری که لایق نبود نام شهید باکری روش باشد….
  دل آدم می سوزه…

 12. منتظرگراف می‌گه:

  سلام بر آقا سید گل

  با پوستری با عنوان ” کبریت هایی که آتش نشد” به مناسبت نه دی به روزم

  و منتظر حضور و نظر شما

 13. کدام حضور؟
  یا از دست شورای نگهبان باز هم سیلی می‌خورند یا از دست رای مردم … این‌ها تفاله‌ای بیش نیستند که باید از دهان خاک ایران تف شوند به سرزمین آرزوهای‌شان … غرب … گرچه برای غرب هم دیگر کارایی ندارند و مهره سوخته‌ای بیش نیستند و فقط باید گفت: الفاتحه …

 14. عمارنامه می‌گه:

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
  http://www.ammarname.ir/link/6247
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir
  یا علی

 15. فجرنور می‌گه:

  سلام سید
  داداش باید بیان از زیر دست ما رد بشن
  خیالت راحت هر کدوم که بو گند دادند با شوتی به زباله دان میپیوندند
  مردم یه بار دیگه یه کشیده تو صورت این قرتی مرتی ها میزنند

 16. فجرنور می‌گه:

  سلام سید
  داداش باید بیان از زیر دست ما رد بشن
  خیالت راحت هر کدوم که بو گند دادند با شوتی به زباله دان میپیوندند
  مردم یه بار دیگه یه کشیده تو صورت این قرتی مرتی ها میزنند

 17. حسین می‌گه:

  بسم الله

  آدم یاد اون شعر میوفته که میگه: «ای تیر و کمان به کف گرفته، مولای مرا هدف گرفته، آیا که سر عناد داری؟ و …».
  و باز یاد اون عکس شما میوفتم که «مردی با عبای انگلیسی» اسمش بود.
  اصلاح ارزش ها، تنها کاری بود که تو ۸ سال فریب مردم سرمون آورد و از همون موقع بود که آستین ها کوتاه شد و پاچه ها بالا رفت، روسری ها شل شد و…
  پدرم این عکس رو که دید، دستش رو بلند کرد و کلی دعاتون کرد.

  یا علی

 18. چشم انتظار می‌گه:

  مرده شور اون قیافه ی منحوسش رو ببرند. خودش هم از بوی گند نفاقش در عذابه.
  .
  .

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   در مورد این سه نقطه: نمیدونم، شاید، نظر خودت چیه؟

  • spalisp می‌گه:

   درود بر محمد خاتمی . ایشالا امام زمان ظهور میکنه میفهمیم حق با کیه . اللهم عجل لولیک الفرج . شماها جز توهین چیز دیگه بلد نیستید . واگذارتون میکنم که خدا . یا علی . مرگ بر دیکتاتور چه شاه باشه چه دکتر

   • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

    یعنی سیدآمریکایی خیلی مسلمونه؟

    • نینوا می‌گه:

     حتما تو مسلمونی که تو این وبت جز تهمت و غیبت و دروغ و آبرو مومن رو ریختن هیچی نداری . اینا نشانه های مومن نیست . برو یه ذره به کارات فکر کن

     • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

      آبروی مؤمن؟!!!! هه

      • یگانه سادات می‌گه:

       حاجی ترو خدا اگه میخوایی بهش توهین کنی نگو

       نگو سید فلان این سید رو نگو

       من شما رو نمیدونم اما رو سادات خیلی حساسم

       خطا کرده اشتباه کرده جوابشم دید

       دید مردم نمیخوانش

       اما سید اولاد پیغمبره بگو خدا هدایتش کنه

       هر چی هست حرمت سیدارو نگه دار من و شما اگه حرمت خودامونا نگه نداریم بقیه ام توهین میکنن

       • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

        درسته… اما نه برای هر سیدی!… سیدمهدی هاشمی که داماد منتظری بود و اعدام شد هم سید بود، سادات بود! برای چی؟ برای تشکیل باند محارب و تروربستی علیه نظام اسلامی!!!

        • یگانه سادات می‌گه:

         میدونم
         شما فکر میکنی حضرت زهرا جوابشو نمیده

         تو این دنیا هم جوابش داده شد

         خاتمی هم الان منزوی شده

         • نینوا می‌گه:

          خاتمی آمریکایی هست یا شماها ؟؟؟/ خداییش زمان خاتمی اینقدر مشکل مالی داشت کشور ؟؟؟ همه میدونن زمان خاتمی ایران خزانه ملی پر از پول بود . نه مثل الان که دولت کلی بدهی داره . معلوم نیست این پول نفت و گاز و یارانه ها داره تو جیب کدوم بچه مسلمون یا غیر مسلمونی میره . بعد میگی سید آمریکایی ؟ ایران در زمان خاتمی هویت خودشو حفظ کرد . همه جا تحویلمون میگرفتن . الان حتی کشور هایی مثل عراق و عربستان و سوریه هم ایرانیارو حساب نمیکنن . من خودم تو سفری که توفیق شد به مکه مکرمه برم با دو چشت دیدم چقدر به ایرانی جماعت احترام میذارن . جدی هرکی که به این ملت خدمت میکنه رو بهش ظلم میکنن و نمونش کوروش کبیر ایرانی . جناب آقای احمدی نژاد تو یه مصاحبه هاش گفته بود اصلا کوروشی وجود نداشته و همش تخیلات هست . واقعا داره این نظام به کجا میره ؟؟؟؟ نظامی که حتی حرف علما هم در اون بی اهمیت هست . آیت الله مکارم شیرازی . آیت الله وحیدی خراسانی . آیت الله بیات زنجانی . حتی همین آقا سید حسن خودمون . نوه امام عزیزمون بهش توهین میکنند . واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

          • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

           من کاری به احمدی نژاد ندارم و عددی حسایش نمیکنم، حتی با اینکه وقتی از یک سفر استانی خسته کننده بر میگشتیم منو که دوتا دوربین به دوش داشتم رو بغل کرد و بوسید و دوستان گفتن رئیس جمهور بوسیدتت، برو افتخار کن… اما بازم برام اهمیت نداره. خاتمی هم منو بغل کرده و بوسیده، عکاس هر دوی این آقایون بودم ولی خیری ندیدم.

           ولی حداقلش میدونم دوران خاتمی جلوی اجنبی ها خم و راست میشدیم و بحث هسته ای رو متوقف کردیم، اما در دوران احمدی نژاد مثل مرد وایستادیم جلوشون و الان هم مثل مرد حاضریم تحمل سختی ها رو بکنیم تا نوکر امریکا و اروپا نباشیم…

 19. بی تاب هویزه می‌گه:

  عکس عالی بود.
  بوی وطن فروشی شون، خودشون رو هم داره خفه می کنه!
  اما متأسفم برای عده ای سرگردان که از بس دور و برشون بوی وطن فروشی بوده، دیگه هیچی رو متوجه نمی شن!

  • نینوا می‌گه:

   من فقط سوالی دارم . الان فساد اجتماعی و اقتصادی تو کشور بیشتر هست یا زمان خاتمی و هاشمی ؟؟؟؟؟ تو زمان هاشمی و خاتمی اصلا دروغ در مجلس و دولت بابی نداشت . ولی الان حتی مراجع هم به این موضوع شاکی هستند

   • نینوا می‌گه:

    چرا جواب این سوالمو ندادی ؟؟؟ در ضمن در زمان خاتمی ، آقا اجازه ندادن که فعالیت های هسته ای دوباره شروع بشه . بخاطر برخی مسائل اون موقع صلاح نبود . برای همین آقای خاتمی عزیز پا پیش نذاشتن دیگه . بدون اجازه رهبر که نمیشه . میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 20. م.طاهري می‌گه:

  سلام

  چه عکسی!
  الحق که بوی گندشون داره خودشون رو هم خفه می کند

 21. غریب آشنا می‌گه:

  سلام و عرض ادب
  وب جالب و زیبایی دارید
  خدا قوت
  من از مطالب و تصاویر وب شما خیلی خوشم اومد
  و اگر اجازه بدید وب شما رو لینک می کنم
  شما هم به ما سر بزنید و اگر لایق دونستید وبلاگ ما رو لینک کنید.

 22. تلنگرخانه می‌گه:

  بسم الله
  سلام
  پوستر “مجازات قاتلان” کار جدید بنده هستش
  ببینبد و نقد بفرمایید
  یاحق.

 23. چشم انتظار می‌گه:

  با ۲۴۷۰ سال بعد در چنین روزی…!
  به روزم.
  http://www.casebook.parsiblog.com

 24. جنگ رسانه ها می‌گه:

  سلام مومن عزیز
  ان شاءالله که حالتون خوب باشه . اومدم بگم که اگر خواستین تو وبلاگم کمکم کنین یا حداقل منو لینک کنین . من شما رو از قبل با اسم عکاس مسلمان لینک کردم
  به امید ظهور حضرت حق …

  یاعلی

 25. شاهد می‌گه:

  سلام
  آقا سید ما رو گیر آوردی عکسا چی شد پس

 26. منتظر می‌گه:

  هر وقت این خبیث وطن فروش رو میبینم نمیدونم چرا حالم بد میشه, حرمت این لباسی که تنشه و سیادتش رو نگه نداشت, همین نشانه خباثتشه.

 27. امیرحسین می‌گه:

  سلام علیکم

  -:¦:- — -:¦:-════════—:¦:- — -:¦:-
  با خامنه اے ڪسے نگردد گمراه

  او در شب فتنه مے درخشد چون ماه

  در هر نفسم براے او مے خوانم

  لا حول ولا قوه الا بالله
  -:¦:- — -:¦:-════════—:¦:- — -:¦:-
  http://quran-net.mihanblog.com/post/154

 28. سلام
  احوالکم سید

  خوبید؟
  خدارا شکر تصادفا وبلاگتون رو سر زدم.
  عالی بود خدا توفیقتون بده .مشکل عکس هام هم حل شد .به ماسر بزنید .خدا خیرتون بده.
  راستی اندکی پند برادر شهادت چرا ؟
  ولایت سرباز می خواهد وامام خامنه ای شهید زنده
  انشاالله باشیم.

 29. سلام
  ومن الله توفیق
  دلشکسته……………………

 30. منتظر می‌گه:

  پاسخ همسر شهید عابدی به همسر شهید باکری

  خواهر عزیزم سلام

  امروز در سایت آقای نوری زاد بانامه ای مواجه شدم که وی ادعا کرده بود این نامه متعلق به شماست. باتوجه به محتوای نامه باور این ادعا برایم سخت است البته در گذشته مواضع نا مأنوس و تعجب برانگیز از شما خوانده بودم ولی اینبار کمی متفاوت بود، لذا بر آن شدم به عنوان یک همسنگر سابق و انشاءالله همسنگر فعلی و همسنگر آینده، نکاتی را به عرضتان برسانم.

  ازجهاتی من و شما شباهتهایی با هم داریم از جمله همسر شهید و معلم بودن شباهت دیگر تأکید بر آرمان شهدا، راه امام، اسلام، انقلاب، حجاب در یک کلام و همه ارزشهای اسلامی وانقلابی است اما تفاوت هایی هم داریم که به برخی از آنها اشاره می کنم.

  ۱. بنده برخلاف شما به پدیده های سیاسی و اجتماعی احساسی و یک بعدی نگاه نمی کنم. به عنوان مثال همچنانکه درنامه منتسب به شما آمده عبور ماشین نیروی انتظامی از روی یک فرد را می بینم و آنر ا تقبیح می کنم اما عبور ماشینی دیگر با سرعت ۱۴۰ کیلومتر از روی بدن بسیجی شهید غلام کبیری در میدان کاج سعادت آباد را هم می بینم و آن را نیز محکوم می کنم.

  ۲. بنده هرگونه افراطی گری را تقبیح می کنم از این رو به شیوه مقابله خشن با اغتشاشگران در خیابان بدون انجام تدبیر لازم برای تفکیک مردم عادی و عابران پیاده اعتراض دارم اما معتقدم با اغتشاشگران واقعی که به دستور صدای آمریکا، بی بی سی و رضا پهلوی به خیابان می آیند و چادر از سر زنان مومنه می کشند و صدها بانک را به آتش می کشند، مرگ بر اصل ولایت فقیه می گویند یعنی همان چیزی که همسران من و شما برای پاسدارای از آن و به فرمان ولی فقیه زمان به جبهه رفتند و جان عزیز خود را تقدیم کردند. شعار نه غزه، نه لبنان سر می دهند، شعار بهایی، بهایی حمایتت می کنیم سر می دهند، مانند گرگهای گرسنه یک بسیجی نوجوان را محاصره می کنند و لباس از تنش درمی آورند و ده ها جنایت دیگر مرتکب می شوند، با چنین سگان وحشی هم باید قاطعانه تر از قبل برخورد کنند.

  ۳. بنده برخلاف شما معتقدم اگر همین پاسداران و بسیجیانی که آقای نوری زاد معلوم الحال ناجوانمردانه و همسو با آمریکا و اسرائیل به ایشان حمله می کنند، نبودند آن گرگهای وحشی نه به تو رحم می کردند نه به من و نه حتی به زن و بچه های آقای نوری زاد و من برای این ادعای خود دلیل دارم از جمله به یاد شما می آورم همایش جنبش سبز را در برج میلاد قبل از انتخابات که هنگام پخش یک کلیپ به محض ظاهر شدن تصویر شهیدان همت و باکری جماعت سبزی یکصدا هو می کنند. می توانید در مورد این مسأله تحقیق کنید.

  از جمله پاره کردن پرچم عزاداری سید الشهدا در روز عاشورا و کف و سوت زدن آنها در روز عزای کائنات دقیقا مانند منافقین و طرفداران بنی صدر در روزعاشورای سال ۵۹ که موجب تأثر شدید امام(ره) گردید وایشان در یکی از سخنرانی های خود به همین مسأله اشاره کردند.

  از جمله ضرب و شتم یک معلم در مقابل چشمان زن و بچه اش فقط به خاطر اینکه ریش داشت طوری که از هوش رفت و صدا و سیما نیز هم صحنه ضرب و شتم او را بارها پخش نمود و هم مصاحبه با وی را در بستر بیماری و حتما شما نیز این فیلمها را مشاهده کرده اید.

  ۴. خانم امیرانی بنده برخلاف شما و آقای جوانفکرمعتقد نیستم که آقای میرحسین را دشمن در ترشی نگه داشته بود و او را به ترشی تشبیه نمی کنم. من او را به ماری سمی تشبیه می کنم که در آستین نظام پرورش یافته بود تا در روز موعود زهر خودرا بریزد و به خیال خامش نظام را از پای در آورد اما مردم ما در روز ۹ دی این مار را زیر پای خود له کردند.

  ۵. بنده برخلاف شما تظاهرات ۵۰ میلیون نفری ۹ دی در سراسر کشور را در دفاع از ظلم نمی دانم بلکه در مقابل خیانت و ظلم می دانم، خیانت و ظلمی که توسط آمریکایی ها، انگلیسی ها، اسرائیلی ها، رضا پهلوی، مسعودرجوی ها و میرحسین ها، کروبی ها، خاتمی ها و … مدیریت می شد که اگر مانندبنده اهل رصد رسانه ها باشید نمی توانید این واقعیت راانکار کنید. در حالی که مقامات آمریکایی و غربی علنا اعلام کردند که حامی جنبش سبز هستند و تمام توان رسانه ای خود را در حمایت از جنبش سبز به میدان آوردند هیچ آدم عاقل و منصفی نمی تواند غربی بودن جنبش سبز را انکار کند.

  خانم امیرانی توصیه می کنم کتاب سایه عقابها، صفحه ۳۲۳ را بخوانید که توسط فردی به نام امیررضا پرحلم در سال ۸۴ منتشر شده است. درصفحه مذکور آقای مک کین از مقامات آمریکایی حتی نام جنبش را هم اعلام می کند «جنبش سبز» و دهها شواهد و قرائن دیگر که ندیدنشان از سوی شما بسیار عجیب است.

  ۶. بنده برخلاف شما آقای نوری زاد را نه تنها حر نمی دانم بلکه پست تر از حرمله می دانم که وقتی عرصه را بر ولی خود تنگ دید نه تنها به دفاع از او برنخاست بلکه برای عقب نماندن از ملک ری و غنائم دیگر از هنر تیراندازی خود نهایت استفاده را کرد تا بهتر از شمر و سنان و عمر سعد تیر به قلب ولی زمان بنشاند.

  من امثال نوری زاد را پست تر از مسعود رجوی و رضا پهلوی می دانم چون در حالی که به اذعان خودش در آغوش گرم پدر آرمیده بود خنجر از آستین به در آورد و در سینه پدر فرو کرد.

  خانم امیرانی می دانی چرا امثال نوری زاد چنین خیانت بزرگی را مرتکب شدند چون گمان کردند فتنه پر رعد و برق سبز کار انقلاب را یکسره خواهد کرد و آنگاه نه تنها سر ایشان بی کلاه خواهد ماند بلکه به جرم حامیان دیروز نظام ولایی محاکمه خواهند شد.

  از این جهت من او را موجودی حقیر و پست و پلیدتر از تمام خائنان تاریخ می دانم که حتی ارزش توجه هم ندارند، نوری زاد تشنه شهرت است و داعیه لیدری جنبش سبز را دارد. این مسأله را برخی از جنبش سبزی ها هم فهمیده اند. لذا به او و لاطائلاتش وقعی نمی نهند و از شما تعجب است که برای چنین موجود حقیری نامه می نویسی(اگرانتساب نامه مذکور به شما درست باشد)

  خانم امیرانی اگر واقعا به دنبال کشف حقیقت هستید در نامه ای دیگر از آقای نوری زاد چند سئوال کنید. یکی در مورد نظر وی راجع به حجاب، دوم در مورد امام، سوم در مورد انقلاب و بعد در مورد آمریکا، اسرائیل و جنایت های آنها و اگر دنبال شفافیت هستید هر پاسخی داد آن را منتشر کنید و اگر اینکار را نکردید، با عرض پوزش من شما را صادق نخواهم دانست و افکار عمومی نیر تکلیف خود را با شما خواهد دانست.

  ۷. خانم امیرانی آیا مصاحبه آقای نوری زاد با بی بی سی را نشنیدی که ۳۳ سال انقلاب را دوران خفقان نامید.

  آیا توهین اخیر او به امام را در سایتش نخواندی که امام بزرگوار ما را همردیف جباران زمان خوانده بود و همین الآن که این نامه را برای شما می نویسم دوستان خبر دادند آن مقاله توهین آمیز به امام را از سایتش برداشت.

  آیا آن مقاله نوری زاد را نخواندی که در آن از بهائیت عذرخواهی کرده بود و برای آنها اشک تمساح ریخته بود. جماعتی که تاریخ صد و پنجاه سال اخیر کشورمان پر است از جنایات ایشان.

  ۸. خانم امیرانی یا باید ادعاهای فوق را منکر شوی و ادعا کنی که دروغ است، در حالی که همه دیده اند و خوانده اند و شما نمی توانی تکذیب کنی، نمی توانی توهین های نوری زادبه امام و انقلاب را تکذیب کنی، نخواهی توانست حمایت آشکار آمریکاو اسرائیل رااز این جماعیت انکار کنی مگر اینکه خدای نا کرده اصلا خانم امیرانی درکار نباشد و عده ای در بی اطلاعی او از فضای سیاسی به نام او نامه می نویسند، یا اینکه اگر مطلع هستید پس نتیجه گیری بسیار نگران کننده خواهد بود، یعنی آنگاه خدای ناکرده باید باور کنیم که همسر شهید باکری هم به روی همه ارزشها و آرمانهای آن شهید عزیز و دیگر شهیدان پای گذاشته و در دام منافقین خبیثی مانند محمدنوری زاد افتاده است.

  ۹. خانم امیرانی فتنه سال ۸۸ به بهانه تقلب شعله ور شد و خسارات جبران ناپذیر مادی و معنوی فراوانی برکشور واردکرد آیا تاکنون وقت کرده اید در مورد صحت و سقم این ادعا و دروغ بزرگ تحقیق کنید؟

  ۱۰. آیا تا به حال از خودتان سئوال کرده اید که مدعیان تقلب چرا تاکنون حتی یک برگ سند دال بر تقلب رو نکرده اند. آیا همه این حوادث به خاطر آن دروغ بزرگ نبود؟

  خانم امیرانی در صورت صحت ادعای انتساب نامه مذکور به شما می گویم فاین تذهبون؟

  همسر شهید عابدی
  ۲۹/۹/۹۰

 31. امیرحسین می‌گه:

  سلام علیکم

  پوستر شماره ۲ با خامنه ای کسی نگردد گمراه/ویژه ۹ دی

  -:¦:- — -:¦:-════════—:¦:- — -:¦:-
  با خامنه اے ڪسے نگردد گمراه

  او در شب فتنه مے درخشد چون ماه

  در هر نفسم براے او مے خوانم

  لا حول ولا قوه الا بالله
  -:¦:- — -:¦:-════════—:¦:- — -:¦:-
  http://quran-net.mihanblog.com/post/156

 32. این لاشه «گند» را
  روزگاری
  عده ای «قند» پنداشتند!

 33. سلام سید جان
  محکم و مثل شیر، گام هایت استوار

  والعاقبه للمتقین.

 34. gomnam می‌گه:

  با سلام به خدمت همسنگر عزیز …
  با طرحِ “امروز دشمنان رویِ چه دست گذاشته اند ؟؟؟” بروزم …
  انشاءالله که حداقلّش گلوله ی کوچکی باشد در برابر این بمباران هایِ دشمن …
  حرفِ دل ،،،www.sakha.mihanblog.com
  یا زهرا .سلام الله علیه.

 35. با سلام به شما وتوفیق هر چه بیشتر شما. بسیار به شما افتخار می کنم که انقدر موفق هستید…..هر چیزی که رنگ خدایی داشته باشد حتما موفقیت درش هست واین نه شعار بلکه عین واقعیت هست چرا که خودم در تمام عمرم که بیشترش را در اروپا میگذرانم به وضوح میبینم. کارتون بسیار زیباست. از خداوند و اجدادم می خواهم و اگر لایق باشم برایتان دعا می کنم که به آرزوتون که عکس گرفتن از جمال زیبای مولایمان است توفیق پیدا کنید و حتما قسمتتان خواهد شد. انشالله.

 36. http://1175.blogfa.com/post-1341.aspx
  عکس حاج حسن طهرانی مقدم درکنار صادق آهنگران

 37. پایگاه اطلاع رسانی ” هیئت محبان الحسین عشاق العباس ”
  “پایگاه اینترنتی قافله “آماده تبادل لینک و لوگو با سایت های ارزشی می باشد.
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم.آدرس و لوگو “پایگاه اینترنتی قافله” تغییر کرده .بی زحمت لینک این پایگاه رو به شکل زیر تغییر دهید
  لینک قبلی پایگاه اینترنتی قافله:www.ghafeleh.com
  لینک جدید پایگاه اینترنتی قافله :www.ghafeleh.info
  کد بنر ما :

  کد لوگو ما :

  با تشکر از همکاری شما.التماس دعا

 38. محمد خزایی می‌گه:

  لینک جدید چفیه مشکی : خشکاندن ریشه آنگلا ساکسون به دست دکتر عباسی
  http://chaphiemeshki.blogfa.com/post-60.aspx

  از بازدیدتان خوشحال می شویم
  یا علی التماس دعا

 39. امین می‌گه:

  بوی بد سکولاریسم…
  عزیز باشی.

 40. مسعودساس می‌گه:

  سلام
  دلم می خواد بگیرم ریز ریزش کنم
  بوی گندش خودش رو هم کلافه کرده

 41. علی ملکی می‌گه:

  سلام اخوی تشکر بابت پست … مثل همیشه هزینه کفاره دیدن عکس ، هم افتاد گردن شما 😀
  لعنت خدا بر منافقان
  مرگ بر ضدولایت فقیه

  ¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤¸¸.\
  \¸ لبیکَ یــاخامنه ای ,.,\
  .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*
  ..\
  ☻/
  /▌
  / \

 42. فجرنور می‌گه:

  تشنه عکسی زیبا از امام هستیم

 43. مسعودساس می‌گه:

  سلام
  شما خیلی وقته تو دل ما لینکید.
  شهادت نصیبتون
  از نوع گمنام و به همین زودی ها

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   ما مخلص هر چی بی ترمزشیم…

   • نینوا می‌گه:

    شما رو هم به خدا واگذار میکنم . دیگه هم از وب تمام فریب و دروغتون بازدید نخواهم کرد . یا علی مدد . خدانگهدار .

    • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

     میدونم واقعیت سخته، هم دیدنش و هم شنیدنش… عکس مثل پوستر نیست، عکاس نمیتونه دروغ بگه چون عکس باید واقعیت رو نشون بده، شما از دیدن واقعیت ها خسته و دلزده شدی…
     برات آرزوی موفقیت میکنم هرجا که رفتی…

 44. هادی می‌گه:

  آقاسید شهاب سلام،در مورد این آقای ناشناس چرا خودتون رو ناراحت میکنی(درموردکشتنه شدن مردم) فراموش کردندکسایی که فاطمه هاراکشتند،امام حسین ها را کشتند بعد هم مدعی شدند برجنازه دختر رسول ا…باید نماز کنند ویا قاتلانی که برا امام حسین عذاداری کردند.حالاهم که کشته اندمردم را بعد می گویند شهدای سبز.آقای ناشناس که امیدوارم حرفات از روی ناآگاهی باشه اگه شما مستندی رو که یه آمریکایی در مورد مرگ نداآقاسلطانی تهیه کرده میدیدی که چطور یه زن از پشت ندا رو مورد هدف قرار داد هیچ وقت این حرف ها رونمی گفتی.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۶م,مرد,۱۳۹۵ | ۲ بازخورد
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۹م,مهر,۱۳۹۴ | ۳۶ بازخورد
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۶م,خرد,۱۳۹۴ | ۲ بازخورد

تصاویر اتفاقی

شب‏‏های دوکوهه... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۳م,اسف,۱۳۹۱ | ۴۱ بازخورد
نخستین گردهمایی مجمع... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۷م,ارد,۱۳۹۱ | ۱۹ بازخورد
عکس‏های رمضانیه۹/ مر... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۲م,مرد,۱۳۹۱ | ۲۱ بازخورد

تصاویر محبوب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.