header site akkasmosalman.ir

آقای ناجا لطفاً برخورد کنید +فیلم

بسم الله
بازهم یاد این جمله معروف آسدمرتضی، سید شهیدان اهل قلم افتادم که خوب گفت:
در ایران همه آزادند الا حزب اللهی‏ها …
اینقدر دلم از دیدن صحنه‏های کتک خوردن بچه‏های حزب اللهی و بسیجی بدست نابرادران ناجا توی ورزشگاه آزادی خون شده که تاب نیوردم انتقاد نکنم.
بله. دیروز سه‏شنبه طبق قول و قرار قبلی بین بچه‏های فضای مجازی و قشر دانشجو و هیئتی توی ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردیم تا هم تیم خودمون رو تشویق کنیم و هم به تیم سعودی بفهمونیم که ما ساکت نمی‏نشینیم و از مردم مظلوم و بی دفاع بحرین حمایت می‏کنیم.

اینروزها همگی بخاطر کشتار بیرحمانه مسلمانان و شیعیان بدست آل سعود و آل خلیفه در بحرین و یمن و لیبی دلمون خون است و از این جنایات ماتم داریم. خصوصاً که در ایام حزن و عزای مادرمون حضرت فاطمه الزهرا (س) قرار داریم. داریم می‏بینیم و میشنویم که آل سعود و آل خلیفه چطور ناجوانمردانه و بیرحمانه شیعیان رو قتل عام می‏کنند و صدای هیچکسی درنمیاد!
اونوقت! اونوقت وقتی یک عده بچه مذهبی و هیئتی مخلص و بسیجی که خیلی‏هاشون دانشجو هم هستند وقتی میخوان از شیعیان بحرین حمایت کنند، نیروی باصطلاح انتظامی با دستور از وزارت کشور و امورخارجه میاد جلوی چشم بازیکنان و تماشاچی‏نماهایی که غیرت هم ندارند این بچه‏های مؤمن و بسیجی رو با باتوم و مشت و لگد میزنه و تعدادی رو هم بازداشت و آخر سر با زور باتوم و به طرزی وحشیانه از ورزشگاه میندازه بیرون!!! انگاری که ارازل و اوباش رو میزنند!!!
آقای احمدی‏مقدم فرمانده محترم ناجا واقعاً دست مریزاد با این قوای انتظامی! باید به پرسنل خدوم شما که تعدادی بسیجی رو مورد ضرب و شتم قرار دادند مدال شجاعت داد!
آقای احمدی‏مقدم شما خودت بسیجی بودی و ناجایی شدی. یادت که نرفته امام خامنه‏ای از جانشینی نیروی مقاومت بسیج شما رو به فرماندهی ناجا برگزیدند؟ یادت نرفته که خودت بسیجی بودی؟!
آقای ناجا! پرسنل شما رو چه شده که دیروز توی استادیوم آزادی کسانی رو مورد ضرب و شتم قرار دادند که در کف همین خیابون‏های تهران، غائله اغتشاشات رو جمع کردند، آتیش فتنه رو خاموش کردند و ارازل و اوباش رو و منافقین رو سر جاشون نشوندند؟
آقای ناجا با شما هستم با شما که نیروهاتون توی این مدت اغتشاشات فقط کار بچه بسیجی‏ها رو خراب کردند. هرجا گندی می‏زدند به اسم بسیج و بسیجی تموم شد. همیشه نیروهای ضدشورش ناجا از ترس توی سوارخی بودند تا آسیبی نبینند اما همین بچه بسیجی‏ها بودند که بخاطر عشق به ولایت و این انقلاب جونشون رو کف دستشون می‏گرفتند و با یک یا علی و یا زهرا و یا حسین می‏رفتند وسط جمعیت منافقین و فراریشون می‏دادند.
اصلا آقای ناجا یک سؤال شخصی دارم. شما نیروهاتون ۲۵ بهمن ۸۹ کجا بودند؟ نیروهای ضدشورش شما کجا بودند که سی نفر بریزن سر بنده و رفیقم و با حقد و غضب و کینه ما رو حدود یک ربع بزنند؟
لطفاً جواب ندین. چون میدونم نیروهای ضدشورش شما فقط ضدبسیج و ضدحزب اللهی‏ها هستند. هر وقت راهپیمایی مردمی صورت میگره، هر وقت تجمعی مقابل یکی از سفارت‏خانه‏ها در برابر ظلم یا اهانتی که می‏کنند و کلا هرجا مذهبی‏ها و حزب اللهی‏ها و ولایتی‏ها برای حفظ این نظام هستند نیروی ضدشورش ناجا هم آنجاست!!! اما هر وقت ارازل و اوباش و منافقین که مسلماً کمر به براندازی این نظام بسته‏اند حضور دارند، خبری از نیروی ضدشورش ناجا نیست!
این چه رسمی است آقا ناجا؟!
این چه منش و روشیه که تعدادی بچه مخلص بسیجی رو که همیشه برای ولایت جونشون کف دستاشونه توی ورزشگاه آزادی، جایی که برای تشویق تیم خودی و حمایت از شیعه اومدند رو به زشت‏ترین و قبیح‏ترین شکل ممکن بزنند و عین وحشی‏ها عده‏ای مظلوم مشکی‏پوش عزادار فاطمه (س) رو زخمی و بازداشت کنند؟!
بله در ایران همه آزادند الا حزب اللهی‏ها.
خداییش شرم نمی‏کنند از حضرت زهرا (س) در ایام فاطمیه که عین وحشی‏های گرگ‏ صفت به جان فرزندان عزادارش می‏افتند؟ حیا نمی‏کنند پرسنل خدومتون! از مادر سادات که جلوی تماشاچی‏های شنگول که با شعار نیروی انتظامی حمایت حمایت پای می‏کوبند و دست می‏زنند و افرادتون رو در بیرون کردن این جوانان مؤمن و انقلابی شیر می‏کنند؟
آقای ناجا. یقین دارم که نفرین جده‏ام زهرای اطهر دامن خیلی از پرسنل نامرد ناجا رو برای ضرب و شتم این جوانان مؤمن خواهد گرفت.
اگر هنوز هم از آن روحیه بسیجی چیزی در درون شما مانده باید با مسببین این حادثه زشت برخورد کنید و الا قهر الهی را انتظار بکشید …
یاحق
پ.ن: البته بعد از نوشتن این متن شنیدم که فرمانده محترم ناجا طی مصاحبه ای گفتند که با پرسنل خاطی این جریان برخورد شدیدی خواهند کرد. ما هم امیدواریم …
.

۱۹۷ دیدگاه به “آقای ناجا لطفاً برخورد کنید +فیلم”

 1. سعیدی می‌گه:

  هر جا سیاسیون ، دیپلماسی محافظه کارانه در پیش گرفتند. مومنین بازنده میدان شدند.

  و آنگاه که مومنین ابوذر وار به میدان آمدند ، به کوری چشم دشمنان پرچم اسلام ولایی افراشته ماند

  • هادی می‌گه:

   با سلام بر برادر بسیجی که این مطلبو نوشته .
   برادر عزیز ایران قانون داره و نه من عادی و نه تو بسیجی حق زیز پا گذاشتن قانون رو داریم
   با هر کسی که قانون رو زیر پا میذاره باید برخورد کرد حالا چه بسیجی چه غیر بسیجی
   آقای بسیجی تو یه بسیجی هستی نه چیز دیگه . واینکه عنوان بسیجی روی شما گذاشته شده اجازه ندارید هر کاری که دلتان بخواهد انجام بدید مملکت قانون داره هم برا من و هم برا تو هر دوی مان یکی هستیم .
   در ضمن از زحمات زیاد نیروی انتظامی خیلی متشکریم
   یاعلی

 2. مصطفی می‌گه:

  وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم…

 3. دوست می‌گه:

  املای کلمه اراذل را صحیح کنید
  یاعلی

 4. حمید می‌گه:

  در جمهوری اسلامی همه آزادند
  بجز حزب اللهی ها !! (بخش دوم)
  dadestan.mihanblog.com

 5. ایرانی می‌گه:

  دم ناجا گرم .

  • پاسخ می‌گه:

   البته تو فقط یک ایرانی هستی اگر یک مسلمان ایرانی بودی چنین نمی گفتی

   • ایرانی می‌گه:

    باز خوبه ما ایرانی هستیم ، شما که نه ایرانی هستید نه مسلمان !
    شما مزدورید برادر مزدور .

   • ايروني می‌گه:

    ایرانی بودن به مزدور و جیره خور بودن شرف داره. تو که از کتک خوردن رفقات اینقدر ناراحت میشی چطور به خودت که نه درجه ای داری نه اسمی که مثل نیروی پلیس وظیفه ی حفظ نظم رو بوجود بیاره داری اجازه میدی دست روی مردم بلند کنی و دهان به فحش و ناسزا باز کنی؟ میگی بسیاریشون دانشجو بودند. همین شماها با دانشجوها توی دانشگاه چه کردید و میکنید؟ من نمیدانم یا تو نمیدانی که دانشگاه سبز است؟ و بخاطر سبز بودن است که باید سرکوب شود؟

 6. مصطفی نصیری می‌گه:

  سلام
  دمت گرم
  دمت گرم دمت گرم
  ممنون

 7. ذبیح الله احیائی می‌گه:

  با با جون من
  شما یک چیزی را فراموش کردی آخه غیر بسیجی که عرضه کاری نداره باید جلو بسیجی هارو گرفت وگرنه …..وحقوق بشر !!!!به خطر میفته !!!!!

  • مزدک می‌گه:

   از لحن کلامت معلومه از این بسیجی های جنگ ندیده و ساندیس دیده ای ! به واقع شما عرضه هیچ کاری را جز چماق به دست گرفتن و با زنجیر و چاقو به جان مردم بی دفاع افتادن را ندارید .

   • امین می‌گه:

    مزدک عزیز شما که بسیج رو فقط توجنگ میبینی(که فکر نکنم سنتم قد بده) تواین سی و اندی سال کجا بودی که بجز جنگ بسیجیاییو ببینی که به جای دشمن باید با دوستان دشمن نما تا می کردن

   • طاها می‌گه:

    سلام
    به قول حسین قدیانی آره ساندیس میخوریم، پول نظام اسلامیه خودمونه، هرکس هم ساندیس میخواد بیاد تو تجمعات ما شرکت کنه، بعدش هم نی های ساندیس رو میکنیم تو چشم سران فتنه و ضد ولایت

 8. این مطلب هم خیلی جالب بود . امیدوارم استفاده کنید .
  یا علی !
  http://bahrain.persianblog.ir/post/76/

 9. اجسان می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  اللهم احفظ وانصر قائدنا و ولی امرنا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی
  والله قسم نیروی انتظامی ما به درد لای جرز دیوار می خوره.به امام حسین فقط کافیه مقام معظم رهبری انحلال نیروی انتظامی رو اعلام کنه و کار آنان را به بسیج و بچه حزب اللهی ها بده.خدا شاهده اگه از اون موقع به بعد تو ایران خبری از جرم و جنایت شنیدید!!!

  • امیر می‌گه:

   نه تو نه نه رهبرت اختیار انحلال نیروی انتظامی را ندارید ، وقاحت و هرج و مرج تا کجا !!!

   • mahdi می‌گه:

    امثال شما ترسوها هیچ وقت نمی توانند به این مملکت وفادار بمانندبنابراین نتیجه میگیریم وجود عده ای مفت خور که به هیچ دردی نمیخورند مضر جامعه است پس مرده شما بهتر از زنده بودنتان می باشد

    • امیر می‌گه:

     بی سواد برو اول قانون اساسی را بخوان بعد در افشانی کن . ترسو هم تو و همپالگی هایت هستین که بدون لشکر موتور سوار و چوب و چماق و تک تیرانداز و یگان ویژه و … جرات رو در رو شدن با مردم را ندارید .

     • امین می‌گه:

      هیچ چی ازین بدتر نیست که کار بزرگ دیگرانو کوچیک جلوه بدی
      امیر جان
      من دوست دارم نه به خاطر حرفات به خاطر این که هموطنیم

   • طاها می‌گه:

    سلام
    رهبر من هیچ وقت به فکر انحلال نیست، رهبر من به فکر انسجام حتی با دوستان سبز

  • علی می‌گه:

   بیسواد برو گاوتو بچرون.مدتی امورات امربه معروف را بهتون دادن بسه.همه شاهدن که چه گندهایی که نزدین…بزارین نیروی انتظامی بدبخت که دوسدار مردمه باروحیه کارشو ادامه بده.

 10. saeed می‌گه:

  واقعا ادم دیگه دوست و دشمن خودشم نمیشناسه واقعا متاسفم برای اون هایی که اجازه همچین کاری رو به خودشون دادن . عربستان به برادر های ما حمله میکنه بعد ما حتی اعتراض هم نمیتونیم بکنیم؟؟
  فقط میتونم بگم از ماست که بر ماست 🙁

 11. سعيد می‌گه:

  دلم خنک شد اون موقع که ناجا با وحشیانه ترین شکلی سبزها رو می زد وشماها هم میخندید وبا باتون وکابل به اونا کمک می کردید باید فکر امروز رو می کردیدکه نوبت ما هم می رسه که به شما بخندیم
  این دست انتقام الهیست

 12. يک رهگذر می‌گه:

  راستی یه مشت یعنی حدود ۴۵۰ نفر مسلمون هم تو سوریه مردن. واسه اونا نمیخواهید عزاداری کنید؟ یا فقط ۲۰ تا یحرینی کشته مسلمون بودن؟ تف به سیاست و تف به پیروان سیاست

  • saber می‌گه:

   شما حتما این آمار رو هم از بالاترین و بی بی سی میگیرید دیگه. من نمیدونم چطوره که یه نفر میتونه این قدر جاهل باشه و نفهمه که کی کدوم طرفه. شلوغی سوریه به نفع کیه. این تصاویر که از تیراندازی به طرف مردم پخش شده کار کیه.
   شما بهتر که تحقیق کنی و میتونی بفهمی که این قضایای سوریه به کجا ربط داره. البته اگر هم مطمئن بشی بخاطر مرض دل که دارید حاضر به قبول مطلب نیستید. امیدوارم خدا همه رو به راه راست هدایت کنه

   • يک رهگذر می‌گه:

    شما آمارتو از کجا میاری عزیز دلم؟؟

    • ل.بیگدلی می‌گه:

     آقا یا خانم رهگذر آمار مهم نیست…هرجا هر انسانی مظلوم واقع بشه ما از او حمایت می کنیم…من نمیدونم شماها چطور بین انسانها و انسانیت مرز می کشین؟
     بحرینی ها اولا شیعه هستن..دوم کشتاری که در بحرین انقدر وحشیانه صورت میگیره در هیجا نیست… سوم مردم بحرین غیرت دارن…پای آرمانهاشون ایستادن…
     و در کل بحرین و لیبی و فلسطین و سوریه و حتی یک آمریکایی مظلوم برای ما فرقی نداره!
     آمار ۲۰ نفر باشه یا یک نفر چه فرقی می کنه؟؟؟؟؟

     • من می‌گه:

      آره تو راست میگی !!
      پس چرا صدا و سیمایتان در باره ی سوریه هیچ خبری پخش نمی کند ؟؟
      یا صدا و سیما با افکار مورد ادعای شما هماهنگ نیست یا شما ریاکارید یا اینکه جرات ندارید به سیاست های نظام که البته صدا و سیما کاملا با آن هماهنگ است اعتراض کنید .

  • پاسخ می‌گه:

   ببخشید شما سنی هستید یا شیعه

 13. عمار می‌گه:

  سلام و درود؛
  دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی عمارنامه منتشر گردید.
  http://ammarname.ir/11/11/2945
  ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
  موفق و پیروز باشید .
  عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir

 14. آر پي جي زن می‌گه:

  چرا همیشه باید اتفاقی بیفته و افتضاحی به بار بیاد بعد حضرات دستور پیگیری رو بدن؟
  چرا از وقوع این حوادث جلوگیری نمی کنند؟
  چرا؟

 15. سلام سید جان . ارادت .
  این روایت همیشه تکراره . سالهاست که این اتفاق داره می یوفته . انگاری همیشه قراره مظلومیت حزب الله باقی بمونه .
  امیر علی ما چطوره . سلام برسونید .

 16. علی می‌گه:

  ظاهرا مردم سوریه مسلمان نیستن ، چون بسیجیان مخلص ! هیچ سخنی از مردم سوریه که زیر فشار دیکتاتوری بشار اسد هر روزه به خاک و خون می افتند نمی گویند . ننگ بر این همه ریاکاری و نفاق .
  این بسیجیان ظاهرا خودشان هم به توهم مخلص بودن گرفتار شده اند ، برادران , شما مزدور هستید نه مخلص اگر مخلص بودید که بین مسلمان ها فرق نمی گذاشتید باید جلوی سفارت سوریه هم تظاهرات می کردید ، باید به سوی سفارت سوریه هم کوکتل مولوتوف پرتاب می کردید ( همان کاری که بسیجیان مخلص در مشهد در برابر کنسول گری عربستان انجام دادند ) !
  بس کنید این اراجیف را ! خجالت نمی کشید ؟ آنقدر خودتان از خودتان با نام مخلص و فدایی و ایثار گر نام می برید که خودتان هم باورتان شده است مگر شما همان چاقو کشان و زنجیر کشان و چماق بدستان نبودید که بر سر زن و مرد و پیر و جوان در خیابان های تهران می کوبیدید ؟؟؟
  شما اصلا حق ندارید از اسلام و مسلمانی سخن بگویید شما باید نخست مسلمان بودن خود را ثابت کنید شیعه علی و انسان بودن پیش کش !

 17. مهدی می‌گه:

  آخی ، طفلکی ها !!!!کتک خوردید ؟ نوشجونتون
  یادتون رفته گله ای می ریختید تو خیابون و از کتک زدن پیرزن ای همه جا بی خبر هم شرم نداشتید
  من ماندم چرا هر بی سرپایی مثل شما فکر می کنه آخر مسلمان است و به خودش اجازه می دهد قضاوت کنه چی درست است و چی نادرست و حکم صادر می کنه انتظار داره همه برشون کف کنند
  در مورد جنایت آل سعود و آل الاغ ، آل فلان باشما موافقم ولی شما که دم از اسلام و بچه مسلمانی و… می زنید چطور است یک بار هم اسم سوریه رو نمی آرید
  به نظر شما مردم کشور دوست و برادر سوریه آدم نیستند ؟
  آخه چقدر آدم باید بی شرف باشه که هرجا که توش نون هست خودش رو سینه چاک اسلام نشون بده و هر جا که منفعتی نداره خودش رو به خریت بزنه
  امسال شما ها مایه ننگ نوع بشرند شرم دارم با تو هم نامم

  • حیران می‌گه:

   “شرم دارم با تو هم نامم”؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
   فکر کنم یکی باید به شما نشون بده بی شرف کیه؟! نکنه اون پیر زنی که گفتید ننه شیخ بی سواد بوده؟

  • روان می‌گه:

   بی سواد
   امسال با ث هستش

  • خاکریز می‌گه:

   یکی از چیزهایی که از اول تاریخ تا به الان بوده وهمیشه نیز خواهد بود این است که تا زمان فرج آقا صاحب الامر حق در مظلومیت بسرببرد واین افتخار بچه حزب اللهی هاست که بخاطر اسلام ومملکتمان کتک که سهله شهیدهم بشیم.
   اما تو با این تفکرات کثیفی داری بهتره اینو بدونی اونایی که به هر بهانه ای برای ضربه زدن به اصل ولایت مطلقه ای فقیه می ریزند تو خیابانها و آشوب میکنند یه عده منافق مزدورهستند که فقط دنبال تامین منافع دشمنان قدم برداشته انند .
   برای شما متاسفم که اینقدر کوته فکری که نمیتونی مسایل را درست درک کنی ودرست یا غلط را از هم تشخیص بدی.
   اگربسیجی به خیابان می آید فقط برای دفاع از حقو ق و آسایش مردم است اما منافقینی که به خیابان میریزند اموال مردم وبیت المال را آ تش میزنند و به اقتصاد مملکت آسیب می رسانند
   لذا هدف این دو گروه زمین تا آسمان باهم فرق میکند شماهیچ وقت نخواهی شنید که حزب الله اموال مردم را آتش زده یا به حقوق دیگران تجاوز کرده اما کاش این را میفهمیدند کسانی که همواره در باطل به سر برده اند

 18. محمدرضا می‌گه:

  اینکه باتوم نیروی انتظامی خودتان بود. نوش جان. منتظر نوازش مردم باشید، روزی که فرا خواهد رسید. دیر یا زود. انشاالله

 19. بسیجی می‌گه:

  اونجا حق … سبز بود کتک بخورند اینجا حق بسیجیان عزیز نبود.بعد یک نکته کی نیروی انتظامی شما رو زد که ما خندیدیم. بگید که اگر زده و ما ندیدیم بریم با بیشترین هزینه فیلمشو بگیریم وببینیم و بخندیم.

 20. **توجه **توجه**توجه**

  فیلم حواشی بازی پیروزی و الاتحاد
  ۱۳ اردیبهشت ۹۰
  /////////////////////////
  فیلم: شادی بعد از گل تماشگران و به اهتزار درآوردن پرچم بحرین و مصر :
  http://naghdnews.ir/clip/movie-clip/13788-bahrain.html

  گزارش تصویری: حواشی دیدار پرسپولیس و نماینده عربستانی در جام ملت های آسیا :
  http://naghdnews.ir/image/120-image-report/13794-image.html

  فیلم جدید از بازداشت و ضرب و شتم حامیان بیداری اسلامی توسط یگان ویژه :
  http://naghdnews.ir/clip/movie-clip/13791-bahrain.html

  فیلم: انتقال جسم بی جان بسیجی مضروب به بیرون استادیوم :
  http://naghdnews.ir/clip/movie-clip/13792-bahrain.html

  فیلم: شعار هواداران پرسپولیس و حامیان بیداری اسلامی بر علیه آل سعود
  پرسپولیس زلزله – آل سعود قاتله :
  http://naghdnews.ir/clip/movie-clip/13790-bahrain.html

 21. حیران می‌گه:

  نفرین جده‏ام زهرای اطهر ؟؟؟؟

  • سید شهاب الدین می‌گه:

   حضرت زهرا (س) جده‏ی سادات است و وفتی اوج مظلومیت فرزندان عزادارش رو میبینه حتماً ناراحت میشه و نامردان رو نفرین میکنه

   • حیران می‌گه:

    برادر عزیز! حضرت زهرا سلام الله علیها در آن ۷۵ یا ۹۵ روزی که بعد از پیامبر زنده بودند هرشب به دعا می ایستادند و تنها دعایی که در هرشب مشترک بود این بود که خدایا گنه کارانی را که در دلشان حب من و شوهرم و فرزندانم است را تا روز قیامت ببخش. چنین کسی چگونه می تواند اهل نفرین باشد؟! البته در ماجرای بستن دستان مولا و دفاع از ولایت و امامت می خواستند نفرین کنند که امام شان نگذاشتند.
    از مادرتان زهرا سلام الله برای ما نیز طلب مغفرت کنید.

 22. آخرالزمانه دیگه! شیعه بحرینی باید شکنجه بشه! خون بده! جون بده! بسیجی ایرانی هم باید کتک بخوره! نیروی خدوم انتظامی هم باید به وظیفه اش عمل کنه!
  و این یعنی اوج غربت شیعه!

  • محمد می‌گه:

   چقدر خودتون رو تحویل می گیرین !
   اگر دخالت شما نفهم ها نبود هم اکنون مردم بحرین به خواسته هاشون می رسیدن ، آل خلیفه با همین دخالت های شما مردم بحرین را سرکوب کرد شما به آل خلیفه خدمت کردین پس اینقدر شعار صد تا یه غاز ندهید لطفا .

 23. محمدرضا می‌گه:

  اگروزارت امورخارجه وسازمان تربیت بدنی بخاطر حرمت شکنی وکشتار بی رحمانه نیروهای سعودی به شیعیان مظلوم وبی دفاع بحرین که حتی وحشیگری انان زنان وکودکان ومجروحین درامان نبودند بعنوان اعتراض بازی را لغو می کردند بدانید که هیچ اتفاقی نمی افتاد اسمان به زمین نمی رسید فقط با این عمل لبیک به مظلومیت مردم بحرین گفته بودیم/دوست عزیز در سوریه شورش صورت گرفته ان هم مسلح وبا تحریک نیروهای اسراییلی اما در بحرین مردم بحرین راهپیمای ارام واعتراض امیز انجام داده وانهم این بود چرا کشور مااکثریت شیعه هستند باید یک نفر سنی ناسبی ووهابی بر ما حکومت کند/نیروی انتظامی اگر سریعا از ولی نعمت های انقلاب عذر خواهی نکندومسوبین را مجازات نکند دیگر دربین نیروهای مافع انقلاب بدون جایگاه خواهند بودحتی این حرمت شکنی در وزشگاه یک پیام بسیار مهمی دارد که باید؟

 24. محمدرضا می‌گه:

  اگروزارت امورخارجه وسازمان تربیت بدنی بخاطر حرمت شکنی وکشتار بی رحمانه نیروهای سعودی به شیعیان مظلوم وبی دفاع بحرین که حتی وحشیگری انان زنان وکودکان ومجروحین درامان نبودند بعنوان اعتراض بازی را لغو می کردند بدانید که هیچ اتفاقی نمی افتاد اسمان به زمین نمی رسید فقط با این عمل لبیک به مظلومیت مردم بحرین گفته بودیم/دوست عزیز در سوریه شورش صورت گرفته ان هم مسلح وبا تحریک نیروهای اسراییلی اما در بحرین مردم بحرین راهپیمای ارام واعتراض امیز انجام داده وانهم این بود چرا کشور مااکثریت شیعه هستند باید یک نفر سنی ناسبی ووهابی بر ما حکومت کند/نیروی انتظامی اگر سریعا از ولی نعمت های انقلاب عذر خواهی نکندومسوبین را مجازات نکند دیگر دربین نیروهای مدافع انقلاب بدون جایگاه خواهند بودحتی این حرمت شکنی در وزشگاه یک پیام بسیار مهمی دارد که باید؟

 25. غزل می‌گه:

  من واقعا برای اون افرادی که به اصطلاح سبزند ولی سیاه می اندیشند، خودشون رو روشنفکر می دونند و مثل شیطان بزرگ داعیه حقوق بشرشون میشه و از این طرف نقض حقوق بشر در بحرین رو نمی بینندو خود رو به خواب زده اند و برای ایادی شیطان بزرگ مثل وهابیهای شیعه کش نجس العین عربستان سوت و کف می زنند بسیار بسیار متاسفم حداقل اگه یه ذره فقط یه ذره احساس و انسانیت و منطق داشتند می فهمیدند از چه کسانی باید حمایت کنند………البته اگر می داشتند می فهمیدند…

  • علی می‌گه:

   همه ی این چیزایی که گفتی من هم در باره ی شما می اندیشم که چرا از سوریه و مردم سوریه هیچ سخنی نمی گویید و خفه خون گرفته اید !

  • آینه می‌گه:

   من واقعا برای اون افرادی که به اصطلاح بسیجی اند ولی سیاه می اندیشند، خودشون رو روشنفکر می دونند و مثل شیطان بزرگ داعیه حقوق بشرشون میشه و از این طرف نقض حقوق بشر در سوریه رو نمی بینندو خود رو به خواب زده اند و برای ایادی شیطان مثل بشار اسد سوت و کف می زنند بسیار بسیار متاسفم حداقل اگه یه ذره فقط یه ذره احساس و انسانیت و منطق داشتند می فهمیدند از چه کسانی باید حمایت کنند………البته اگر می داشتند می فهمیدند…

 26. بسیجی گمنام می‌گه:

  ناجا + آل سعود + آل خلیفه = ورزشگاه آزادی
  http://mersad1390.blogfa.com/post-149.aspx

 27. بنده خدا می‌گه:

  حالا کجاشو دیدین! دنیا دار مکافاته. تو انتخابات به دستور … برای یه موجود بی ارزش و دار و دسته دزد و فاسدش دستتون رو به خون بهترین جوونای ایران که برای اعتراض به خیانت در امانت و اعتمادشون به خیابان ها آمدن آلوده کردین حالا شاکی هم میشوید؟ فاطمه زهرا تو کمر همتون بزنه که خدا رو فراموش کردید چسبیدید به بنده … اون و دست به هر خیانت و جنایتی به اسم دین میزنید.

 28. امین می‌گه:

  سلام آقا پسر یا
  دختر خانم

  قسمت اول:
  http://www.tebyan.net/GodlyPeople/Martyrs/Martyrs/2011/5/8/164172.html

  ابراهیم دعوتت کرده به من ربطی نداره.

  راستی شهید ابراهیم .
  باهر طرز فکری بد نیست چند دقیقه با من مسافر شی.
  قربونت/[چشمک]

 29. پريزاد می‌گه:

  درد داره اقا…درد…
  حالم از این همه ذلت به هم میخوره…
  کسی نیست جواب خانواده های اون چهار بسیجی ای رو بده که جلوی کنسولگری عربستان در مشهد بازداشت شدند و۳ روز زندانی بودند…
  http://zehneziba16.blogfa.com/post-141.aspx

  می دنین چرا

 30. مهدی مرادلو می‌گه:

  سلام خسته نباشید شما رو هم مثل اینکه افریدن کتک بخورید هم از خودی هم از خارجی
  ما که لیاقت کتک خوردن برای خدا رو پیدا نکردیم نمی دونم همینطوری سالم برم اون دنیا چی میشه شهدا بی سر علمدار اونطوری ومن سالم هی خوشبه حالتون اصلا من کوچ میکنم میام تهران*
  در پناه حق

 31. با عرض ادب و احترام خدمت شما

  سایت زیبایی دارید

  خوشحال می شویم با هم تبادل لینک داشته باشیم

  چنانچه موافق هستید ما را با نام پایگاه اینترنتی علقمه لینک کنید

  http://www.alghameh133.ir

  و خبرمان کنید تا در اولین فرصت شما را لینک کنید

  در ضمن در قسمت درباره سایت یک اشتباه تایپی پیش اومده اصلاحش کنید سید علی خامنه ای ، خامنهای تایپ شده

  موفق باشید

  یا علی

  التماس دعا

 32. حق الناس می‌گه:

  حق الناس همان حقوق بشر هستش حقوق مردم نه حقوق مسلمانان حقوق تمامی اقشار جامعه
  خب اگر حقوق بشر در اقلیت یا اکثریت تشیع در بحرین زیر پا گذاشته شده در یمن و سوریه و لیبی هم به همین شکل است لطفا به هر کجا که صدای اعتراض ملت بلند است اعتراض خود را نشان دهید
  همچنین صدای اعتراضی در ایران
  نمی دونم حتما به گفته خمینی نفت آب و برق شما مجا نی است
  و به این نون نمک وابسته هستید ونمی تونید صدای حق بشونید ونمی تونید حق بگید

 33. داداشت می‌گه:

  اخه داداشی
  یکم عقلت روکار بنداز
  اخه این همه جا وسط ورزشگاه ازادی جای این کاراست
  اونم تو مسابقه فوتبال
  مشکل این ادم ها اینه که توی همه کار خودشون رو دخالت میدن

  • سبز می‌گه:

   مشکل اینا نیست برادر !
   مشکل اون سیستم و نظامی هست که اینها رو پرورش داده ، این سیستم می خواد هیچ قانونی در مملکت وجود نداشته باشه نه دولت نه مجلس نه رای مردم تنها و تنها همه ی امور با رای یک نفر اداره بشه و اینها هم وابسته به بیت همون یک نفر هستند و خودشون رو بالاتر از قوانین می دونند .
   ولی چون همه هم بی سواد هستند و مخصوصا تاریخ مطالعه نمی کنند خودشون را حق می دونند جنایت می کنند آدم می کشد و هزار کثافت کاری دیگه انجام میدن اسمش را می گذارند عمل به وظیفه ی شرعی !

 34. elyas می‌گه:

  سلام دوست عزیز …
  بروزم … امیدوارم خوشت بیاد …
  با موضوعِ :
  ((مسوول فرهنگی یا سیب زمینی بیرگ))
  آدرس :
  http://www.sakha.mihanblog.com
  یا زهرا (س)

 35. تیرداد مزدیسنا می‌گه:

  استادیوم برای تماشای فوتباله و جای این سوسوی بازی ها نیست.
  بعدشهم فوتبال چه ربطی داره به بحرین و اسرائیل و… .
  همینه که امثال شما و بزرگترهاتون گند زدین به بوته ی ورزش این مملکت ،اونوقت مزاحمای بحرینی رو بسیجی معرفی می کنین و تماشاچی های ایرانی و رو بی غیرت.
  دست مریزاد نشون دادین که اصلا شما هم ایرانی نیستید.
  بایدبه جای عکاس مسلمان بنویسید عکاس عرب.
  واقعا برای این طرز تفکرتون متاسفم

  • ایران می‌گه:

   البته اینها فقط به دریوزگی کشورهای عربی مشغول هستند ، وقتی رییس دولت متقلبشون زیر تابلو خلیج عربی می نشیند چه انتظاری دارید .
   اول کلی جار و جنجال در باره ی دخالت عربستان در بحرین به پا کردند بعد وقتی واکنش شدید کشورهای عربی را دیدند به غلط کردن افتادن و صالحی را به قطر فرستادن تا بتونن قطر را واسطه کنند بین ایران و عربستان و از عربستان دلجویی کنند امیر قطر هم صالحی را تحویل نگرفت و با حقارت تمام پس فرستاد و گفت که زنش ( که ایرانی الاصل است ) را برای مذاکره به ایران می فرستد !
   باز هم گلی به جمال دولت عربستان که علیرغم این بی فرهنگی هایی که شماها درآوردین هیچ واکنش منفی نسبت به حجاج ایرانی در عربستان نشان نداند .

   • طاها می‌گه:

    سلام

    شما هم که همچون کروبیتان جاهل هستید! اعمال عربستان در قبال حجاج: قتل عام حاجیان در برائت از مشرکین، انگشت نگاری، توهین در فرودگاه ها، بازداشت

  • طاها می‌گه:

   سلام

   جهلتتون خنده داره. این بسیجیا کاری به عرب و غیر عرب ندارند، هرجا انسانی مظلوم واقع بشه مورد حمایت ماست.

 36. ABI می‌گه:

  اینقدر جوش نزن , ساندیس بخور خوب میشی.

  حیف فحش که آدم به شما کفتارهای بسیجی بده.

 37. elyas می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید …
  با مطلبِ (( بد حجابی … به نظزتان علت چیست ؟؟؟ )) به روزم …
  پیشنهاد میکنم حتما سر بزنید … اگر هم امکانش بود اطلاع رسانی کنید …
  حرف دل ((www.sakha.mihanblog.com))
  امیدوارم که سر بزنید و خوشنون بیاد …
  یا زهرا(س)

 38. elyas می‌گه:

  ……….
  با سلام و خسته نباشید …
  با مطلبِ (( بد حجابی … به نظزتان علت چیست ؟؟؟ )) به روزم …
  پیشنهاد میکنم حتما سر بزنید … اگر هم امکانش بود اطلاع رسانی کنید …
  حرف دل ((www.sakha.mihanblog.com))
  امیدوارم که سر بزنید و خوشنون بیاد …
  یا زهرا(س)
  ………

 39. هم رزم می‌گه:

  بازدید ولی امر مسلمین از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران + بهمراه پوستر http://www.pelak89.blogfa.com
  لطفا اطلاع رسانی کنید

  • مسلمان می‌گه:

   منظورت ولی امر کدام مسلمین است ؟
   از طرف خودت سخن می گویی یا از طرف همه ی مردم ایران یا از طرف مردم جهان ؟
   اینجانب ضمن التزام کامل به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران شخص آقای علی خامنه ای را به دلیل اینکه بارها از عدالت گفتار و کردار دور شده اند واجد شرایط رهبری نمی دانم و از نظر من ایشان این مقام را به روش های غیر قانونی در حیطه ی خود نگه داشته اند بنابراین در بهترین شرایط تنها می توانند ولی امر شما باشند .

 40. کامران می‌گه:

  من دستی که شما مزدوران و سگهای هار ….. و تراول و سهمیه را زد میبوسم.این شمایید که باید منتظر قهر و خشم خداوند بخاطر ظلمهایی که به مردم ایران در این ۲ سال کردید باشید.بسیجیهای واقعی یا خانه نشین شدند یا به جنبش مردمی ایران پیوستند.اما شما مزدوران بی ریشه چرا در ادامه دادن به اعمال ننگینتان اصرار دارید ؛الله و اعلم.

  • طاها می‌گه:

   سلام
   مردم تو جنبشهای انگلیسی و غربی نمیان. مردم تو جنبش ولایت فقیه اند. یکی از دوستاتون بهم میگفت: کمترین میزان محبوبیت رهبری در ایران ۷۰% میباشد و بیشترین ۹۰%

 41. الیاس می‌گه:

  سلام برادر …
  خسته نباشی …
  بروزم با مطلب “نظر جالب مهناز افشار درباره اسفندیار رحیم مشایی در مکه”
  پیشنهاد میکنم حتما سر بزنید و نظرتون رو راجع به مطلبم بذارید ….
  http://www.sakha.mihanblog.com : حرف دل
  یا زهرا(س)

 42. الیاس می‌گه:

  …………………….
  سلام برادر …
  خسته نباشی …
  بروزم با مطلب “نظر جالب مهناز افشار درباره اسفندیار رحیم مشایی در مکه”
  پیشنهاد میکنم حتما سر بزنید و نظرتون رو راجع به مطلبم بذارید ….
  http://www.sakha.mihanblog.com : حرف دل
  یا زهرا(س)
  ……………….

 43. کویر می‌گه:

  سلام
  با متن جدیدم:
  نیا باران
  زمین جای قشنگی نیست…
  آپم…منتظر حضورتان در انسانم آرزوست…هستم..

 44. منتظر کوچک می‌گه:

  ما زنده به آنیم که آزام نگیریم ..

  این زمین،زمین ما نبود ..
  نبود
  نبود ..

 45. عین.کاف می‌گه:

  بسم رب الشهدا
  (اگر اشتباه نکنم)این جمله آقاست:”قتلگاه انقلاب در محافظه کاری است”
  اصلی ترین علت حضور ما دانشجوها در ورزشگاه هم همین است،که سیاست های محافظه کارانه دولت را در مورد انقلاب های بر خواسته و سر منشا گرفته از نام امام در خاور میانه را بر نمی تابیم.و این که از زد و خورد نیروی انتظامی و دستگیری و … هم ذره ای ترس نداریم چرا که به راهمون یقین کامل داریم.وگرنه ما کجا و استادیوم کجا؟با آن فضای بسیار بسیار مناسب!!!!!!!!
  نظرات شما رو هم در مورد اقدامات نیروی انتظامی در قضیه فتنه و مظلومیت بچه حزب اللهی ها و … رو قبول دارم،ولی استفاده از این ادبیات در مورد نیروی انتظامی(در شرایط کنونی)به صلاح نیست مخصوصا اگر در فضای مجازی ،در حال انتشار باشه.نیروی انتظامی هر چه که باشد و نیروهایش از هر اعتقادی باشند(که نباید باشد)به عنوان مرجع اول تامین کننده نظم و برقرار کننده امنیت است(اما در کل بهش نقد وارد است).و اگر قرار باشد ما بچه حزب اللهی ها در مورد نیروی انتظامی،از چنین ادبیاتی در فضای مجازی استفاده کنیم دیگر انتظاری از بقیه دوستان نیست.
  اگر قانع نشدی تو قسمت نظرات وبلاگم کامنت بزار تا بیشتر با هم صحبت کنیم.

 46. asghar می‌گه:

  با مطلب بنداز بیرون پفیوزو به روزم.

 47. ahmad می‌گه:

  haghete…. unvaght ke melato mizadin be fekre inja ham bayad mibodid…..heyf ke kam zadaneton hanu zaboonetoon deraze….dam az mosalmoni nazan age vaghian mosalmoni darbare mosalmona soorie benevis….heyf fosh ke bet bedam ahmagh

 48. محمد می‌گه:

  ای جان!
  جلبک ها چه جانی گرفته اند.
  آخر ای بدبختان، شما که روز کاگر هم ضایع شدین دیگه، شما بهتره که یه چند ماهی سکوت کنید.
  لرزه “ویبره موبایلم” از “جنبش اون جلبک ها” بیشتره، لعنت به حمایت لحظه ای غرب.

  • سبز می‌گه:

   شما که از ترس همین جلبک ها به شب ادراری افتادین بد بختها !
   کافیه یک سایت دو زاری توی اینترنت بنویسه فردا میدان هفت تیر تجمع بببین چند هزار از اراذل و اوباشتون بسیج می شن !

   • محمد می‌گه:

    ترس مال دزده نه صاحب خونه!

    معلومه که جمع می شند و بسیج می شن، هر وقت که دسته اوباش، وحشی، اغتشاشگر و … بخوان بیان بیرون، همین بسیج هستش که این لکه رو جمع می کنه.
    مطمئن باش که هر وقت که زور بسیج به وحوش نرسه، مردم تو دهنی خوبی واسشون نگه داشتن.

    • سبز می‌گه:

     بله البته بر منکرش لعنت ، پس این همه وام و پول اضافه کاری و رانت و … که به شما برادرای مزدور می دن بابت چی باید باشه ؟!
     راحت باش برادر بسیجی جنگ ندیده ! راستی حق ماموریت چماق کوبیدن بر سر زن و مرد بی دفاع چند می دن ؟ اضافه کاری بیشتر نشده ؟

   • طاها می‌گه:

    سلام

    تو برای تعرض به حضرت آقا کتک خوردی تا یادت باشه ایشون تنها نیستند.

 49. محمد می‌گه:

  کاگر=کارگر
  از بس که شما گند زدین به همه چی و همه چی رو “گروگان می گیرین”، روی بعضی از کلمه ها آدم حساس می شه.
  مثل همون که وقتی بهداد سلیمی قهرمان شد، گفتین “قهرمان سبز و فلان و اینا”. در صورتی که خبر نداشتین که دفعه قبلی مدالش رو تقدیم به احمدی نژاد کرده بود.

 50. وائل می‌گه:

  اعضا و جوارح ما دوربین مخفی های خدا هستن
  به وقتش همه چیو نشون میدن!

 51. وائل می‌گه:

  دستورالعمل فقط در یک چیز جمع شده
  در یک کلمه خیلی کوچک

  و آن ترک گناه است

  ولی فکر نکن ترک گناه چیز ساده‌ای است

  گاهی خیلی مشکل است

  و تمام دستورات بعداً خودشان می‌آیند

  شما گناه را ترک کنید دستورات بعدی و عبادات دیگر خود به خود به سمت شما می‌آید

  مرحوم آیت الله العظمی بهجت
  (رضوان خدا بر او باد

 52. بنده خدا می‌گه:

  ای داداش. لا اقل شما تو ورزشگاه آزادی دوربینی داشتی تا از تحرکات نیروی انتظامی فیلم بگیری ولی مارو تو مشهد کسی نبود نشون بده یا کسایی که فیلم گرفتن دوربینارو گرفتن یا نگه داشتن یا فیلمارو دراوردن. وقتی با تریل میرن رو پای بسیجی که فقط جرمش نماز خوندن تو پیاده روی مقابل سرکنسولگری عربستان تو مشهده چه انتظاری داری؟وقتی مارو به سمت خلاف جهت کنسولگری هدایت میکنن و بعد از تمام شدن تجمع میریزن به سر ما و وقتی یکی از پرسنل نیروی انتظامی مشهد در جواب کسی که فقط سوال کرد چرا گاز میزنید یه گاز فشرده اشک آور تو صورتش خالی کرد بنده خدا مچاله شد از درد . بعد جرم ما که رو به روی کنسولگکری تجمع کردیم چی بود؟ تجمع غیر قانونی بر ضد امنیت ملی … خنده دار نیست؟
  من یه سوال از آقای احمدی مقدم دارم. سردار نماز خوندن نیاز به مجوز داره؟

  • سبز می‌گه:

   وقتی مردم تنها گفتند رای من کو پاسخش چه بود ؟
   وقتی گفتند تقلب شده است پاسخش چه بود ؟
   مردم تنها می خواستند امانت داری بشود که نشد ، برگ های تا نخورده ی نو را در تلویزیون نشان دادند گفتند رای ها را خودمان بازشماری کردیم !! ، هر چه گفتند و توجیه کردند گند تقلب در انتخابات ریاست جمهوری بیشتر در آمد .
   وقتی باز مردم حرف خودشان را زدند پاسخ چه بود ؟ چوب و چماق و تجاوز و شکنجه و اعدام و بازداشت و پرتاب از پل کالج و زیر گرفتن مردم با ماشین و …
   بله برادر شاید تو صادق باشی و واقعا به جرم اعلام نظرت ( بدون تعرض به کنسول گری عربستان ) در باره ی مردم بحرین کتک خورده باشی و حالا تازه داری میفهمی چرا جنبش سبز می گفت مرگ بر دیکتاتور .

 53. خوشبخت می‌گه:

  شما تازه فهمیدید که نیروی انتظامی ایران هم ترسو وهم بی قانونی کارشه من اینو پنج سال پیش فهمیدم اینا از بسیجی جماعت میترسن وهمیشه عقده داشتن از بسیج این چیزا آدیه اینو بدونید که بیششششششترین مفاثد از خود همین نیروی افتضاهی هست که اینو هیچ وقت به پای کشور و ولایت فقیه ننویسین که خود آقای خامنه ای فرمود که هر وقت حق مر دم پایمال میشود باید جلوی آن را گرفت فرقی نمیکند که آن کیه باشه داد بزنید وآبروی اونو ببرید تا کسی حقش زایع نشه وهیچ وقت نزارید که بیگانه بخاد توی امور کشور دخالت کنه

  • علی می‌گه:

   ببین آش چقدر شور شده ! متحدین دیروز ( نیروی ویژه ی نیروی انتظامی ، اراذل و اوباش بسیجی و … ) که متحد با هم مردم رو می کشتن و شکنجه می کردن به جون هم افتادن اینها از وعده های خداست حالا صبر کنین اینقدر همدیگر و پاره کنین ( مثل جنگ بین رهبرتون و رییس دولت متقلبتون ) که نوبت به ملت قدرتمند ایران برسه و کشور عزیزمون رو از لوث وجود نکبت همتون پاک کنه .

   • طاها می‌گه:

    سلام

    علی جان! نظام خودمونه و هر وقت ببینیم هر نهاد و حزب و جمعیت و نیرویی در جریان رهبری است
    با آن متحد میشویم وگرنه آن نهاد و نیرو و حزب و… را رسوا میکنیم و لوث وجودشان را از این مملکت پاک میکنیم همانند منافقین و عشق بی بی سی ها و عشق لندن و شیکاگو و …ها رو.

 54. کسری می‌گه:

  یه جواب کوتاه به علی آقا که افاضات فرموده‌اند: … حالا صبر کنین اینقدر همدیگر و پاره کنین …
  اخوی، آرزو بر جوانان عیب نیست. البته اگه جوان باشی ولی اگه سنی ازت گذشته باشه و مثل من مویی سفید کردی یادت می‌اندازم که این مملکت از این دست‌اندازها زیاد دیده و رد کرده، بحمدالله اونی که باید حواسش جمع باشه زیاده از حد جمع است. شما برو بی‌بی‌سی تو ببین.

 55. حسین می‌گه:

  بسیج هم عقده ای داره هم با غیرت
  به با غیرتا میگم یا علی
  خسته نباشین
  ناجا که هیچی نیست
  اونجا که بسیج بخواد وارد شه ناجا و سبز ریشه کن میشه
  ولی من تابع حکم سید علی آقام
  درود بر بسیجی با غیرت

 56. حسین می‌گه:

  راستی خطاب به علی بگم داره به کدوم وعده ی خدا اشاره میکنه؟ولی اشکال نداره
  میدونم خودتو زدی به خواب عزیزم
  کجات داره میسوزه جونم؟
  بوش در اومد
  جانم فدای رهبرم
  سبز رو به وزارت اطلاعات میدیم
  میدونه چیکار کنه

  • محمد می‌گه:

   البته تو با اون تربیتت قطعا لایق همین نظام ولایی هستین .
   پیشنهاد می کنم کمی تاریخ را مطالعه کن البته ولایی ها هیچکدام باسواد نیستن و اهل مطالعه ی تاریخ نیستن اما اگر جریان شعبان بی مخ را پس از کودتای ۲۸ مرداد بر ضد دولت ملی دکتر مصدق بخوانی متوجه شباهت بسیار زیاد آنها با خودت و دیگر برادران اراذل و اوباش خواهی شد .

 57. arash می‌گه:

  khoda vakili hamoon shoari ke sare bazie estheghlal dadan az hame behtar bood:

 58. جیگر طلا می‌گه:

  سلام
  خوبید بسیجیا ؟
  من خودمم یک بسیجی دو آتیشه ی شیش سیلندر هستم.
  اما دارم به برادرام میگم عزیزم هر چیزی جایی داره. امام علی میگه عاقل کسیه که هرچیزی رو سر جای خودش قرار بده. خب عزیز دلم استادیوم که جای شعار سیاسی نیست. تازه اون تیم هم که نماینده ی دولت عربستان نیست. هست ؟ میری در جای بد شعار میدی انتظار داری همه با سلام و صلوات ازت تقدیر کنن؟
  هیچ وقت جلوتر از حکم آقا حرکت نکنید. هر وقت خودش صلاح بدونید اقدام میکنه.
  و اون وقته که مرد از نامرد مشخص میشه و معلوم میشه کی سر عهدش با امام زمان مونده و کی نمونده.
  برای طول عمر امام خامنه ای هفت تا صلوات

  • طاها می‌گه:

   سلام

   آقای محترم دو آتیشه! سیاست و با انسانیت قاتی کردی. همه جا میدانه نبرد حق علیه باطله.
   پس ورزشکاران هم که در مقابل صهیونیستها در میدان حاضر نمیشوند کار سیاسی میکنند؟

 59. بصیرت می‌گه:

  با سلام
  فقط چند انتقاد
  ۱- ورزشگاه جای حمایت از مردم مظلوم منطقه نیست
  ۲- شما اسم خود را گذاشته اید سرباز رهبر باید این را به خوبی بدانید که فضای ورزشگاه های کشور در بازی فوتبال کاملا سیاسی است و رفتنم به مسابقه ای چون فوتبال نشان دادن علاقه به فراماسونری است(برای اثبات این حرف به این لینک که وبلاگ یکی از دوستان هست سر بزرنید.
  http://www.bashir-zaman.mihanblog.com/post/19
  اگر ناراحت شدین ببخشید هدف فقط آگاهی دادن بود امیدوارم که مثمر صمر بوده باشد.
  * پیشنهاد
  اگر مفاوق باشید تبادل لینک کنیم تا بازدید وبلاگ ما هم به لطف شما زیادتر شود.
  با تشکر: بصیرت
  http://cyber-war598.mihanblog.com

 60. کسری می‌گه:

  یه گوش زد به دوست عزیز صاحب پایگاه خوب عکاس مسلمان
  برادرم درست است که می‌خواهی با نشر تمام نظرات مروّج دموکراسی باشی، ولی به‌نظر این برادرت که حداقل ۲۰ سالی از شما بزرگترم می‌گم که اجازه نده سایتت محلی باشه برای انعکاس نظرات معاندین. حداقل کمی نوشته‌ها رو تعدیل کن، این دوستان خودشون هزاران صفحه با منابع مالی باز مثل … (اسم نمی‌برم تا براشون تبلیغ نشه) دارن که حرف بزنن و بدون دغدغه ناسزاگوئی‌هاشون چاپ بشه. چرا اینجا؟

 61. انسان می‌گه:

  آخه ابله ها بسیج ، بسیجی ، راست ، چپ ، ولایت ، سبز ، دوم خردادی ، جمهوری اسلامی ، احمدی نژاد ، موسوی ، خاتمی ، درگیری خیابونی ، جنگ با عراق ، اسلام شیعه و سنی ، وهابیت ، کودتای ۲۸ مرداد ، انقلاب ۵۷ و … همه و همه ساخته دست اون کشورها و قدرتهای بزرگ دنیاست تا بتوننن راحتتر این مملکت رو ، ایران رو ، منابع انرژی ایران رو ، سرمایه های ایران رو ، مغز های متفکر ایران رو و … غارت کنن و فقط و فقط به خودش و مردم کشور خودشون آرامش ، امنیت ، آسایش ، علم ، تکنولوژی ، قدرت ، آزادی و … رو هدیه بدن و خاک بر سر کسایی که به ایران رو به سوریه ، روسیه ، چین ، امارات ، ترکیه ، برزیل ، گینه بیسائو ، آمریکا ، فرانسه ، کره ، ژاپن ، آلمان ، لبنان ، اسرائیل ، فلسطین ، عرب ها و هر کی از راه رسید مفت دادن رفت ، ولی مردم خودشون رو زیر چرخ های ماشین پلیسش له کرد و تو زندون ها بهشون تجاوز کرد و از کوچکترین حق انسان یعنی آرامش و امنیت بی بهره کرد ….

 62. حامد رازقی می‌گه:

  سلام استاد
  .
  واقعا وبلاگ زیبایی دارین
  .
  من از بچه های اردوی وبلاگ نویسان هستم که افتخار داشتم ۱ ساعت تو اردو سر کلاستون حضور داشته باشم
  .
  موفق باشید همیشه
  .
  خوشحال میشم نظرتونو در مورد فتوبلاگم بدونم
  .
  فعلا یا علی
  پیروز باشید همیشه

 63. neda می‌گه:

  کاش معنای واقعی حرف شهید آوینی رو میفهمیدید بعد درشتش میکردینو میذاشتین بالای صفحه آی اونی که میگی سید علی دستور بده ناجا برداشته شه! بدنش به شما دلت خنک میشه؟ اصلا میخوای همه بمیرن شما بسیجیای پر مدعا بمونید! به خدا اگه مثل شهید آوینی و امثال اونا بودین دلم نمیسوخت دلتون از جنبش سبزیا پره از ناجا پره از همه گلایه دارین جز همون عده ای که بین خودتون پول میگیرن تا کتک بزنن خم و راست میشن به فرض خوندن نماز، مشکی میپوشن واسه زهرای مرضیه (س) وداد سردخترای ۱۸ ساله میزنن عوض اینکه تو گوششون آروم نجوا کنن،چند نفرو جذب خودتون کردین ؟ فقط جمله از شهدا نگین اگه خیلی جونا جذب کسایی هستن که حالا نیستن به خاطر چیه و اگه از شما به قول خودتون حزب اللهی فراری علتش چیه خدا رو گم کردین آقایون بسیجی! صد بار اگر توبه شکستی باز آ….

 64. ولایت می‌گه:

  حق با علی است ولی کدام علی

 65. سوره می‌گه:

  سلام
  شب خوش…دیر صابون برادران نیرو انتظامی به تنتون خود اخوی
  اون موقع که بنا بر نظر دولت وقت سه رکعت نماز مستحبی به سمت سفارتخانه های المان فرانسه و انگلیس باید خونده میشد ما کیسه کشی شدیم
  اینقدر هم هیجان زده و تخیلی هم نشدیم
  اینقدر هم زود دنیا را سیاه و سفید ندیدیم. حتی برخی مواقع قبل یا بعد حادثه با نیرو انتظامی ها بحث هم میکردیم براشون توضیح هم میدادیم و یک نکته
  اینها تا دستور نداشته باشند اینطور عمل نمیکنند
  احمدی مقدم هم رسماً چرت گفته.

 66. سعید می‌گه:

  حزب اللهی ها با این کارشون کله آل خلیفه و آل سعود را کوفتن به طاق!!! آل خلیفه و سعود دارن از ترس به خودشون می لرزن!
  آخه برادر من، توی ورزشگاه که جای این کارها نیس.

 67. taha می‌گه:

  key mikhayn az khabe gheflat bidar shid?too oon fekre haghir va andaketoon chi migzare ke enghad rahat be khodetoon ejaze va mojaveze har kari midid?……be in fekr konid ke ma hame ensan hastim….basiji, naja,eghteshash gar, monafegh ,velayati va har kooft o zahre mare dige ro makhodemoon doros kardim ma fagaht adamim hame mese ham va barabar kari ke shoma ha be esme basiji boodan mikonin kharej az ensaniate…..hade aghal be esme basiji tohin nakonin….

 68. taha می‌گه:

  کی می خواهید از خواب غفلت بیدار شید؟؟ !!!تو اون فکر حقیرتون چی می گذره که خودتون رو برتر می دونید و به خودتون مجوز هر کاری رو می دهید؟…به این فکر کنید که ما همه انسان هستیم…بسیج ،ناجا ،اغتشاشگر ،منافق ،ولایتی و هر کوفت و ظهر مار دیگه رو ما خودموون درست کردیم خارج از این دسته بندی ها ما همه انسانیم ،همه مثل هم و برابر کاری که شما ها به اسم بسیجی بودن می کنید خارج از انسانیته…حد اقل به اسم بسیجی توهین نکنید….

 69. ولایت می‌گه:

  آقای انسان اول درست و با احترام بنویس بعد بگو این اطلاعات رو از کجا آوردی مگه توی زندان بودی ؟

 70. ولایت می‌گه:

  اگر معنی حرف شهید آوینی رو نمی فهمیدیم این کشور رو تقدیم می کردیم به اوانایی که تو خوشت میاد و براش از خونمون مایه نمیذاشتیم و از سر شکم سیری نمی نوشتی صد بار اگر توبه شکستی باز آ …

 71. اخمد می‌گه:

  برادر محترم این نیرو ها را که می بینی زمان جنگ هم همین طور بوداند بچه بسیجی ها موقعی که از خط بر می گشتند می بایست گندکاری های اینها را پاک می کرداند کار اینها به حالا ختم نمی شوند چون رفیق دزد شریک قافله هستند نیروهای انقلاب هیچ گونه امیدی باید از اینها نداشته باشد
  از طرف یاران دیروز فراموش شدگان امروز

 72. در این مواقع دلم برای کسانی که لباس نظام برتن دارند میسوزه. چون تصمیمات را آقایان سیاسی میگیرند. اگر خوب بشه کسی از سربازان نیروی انتظامی تشکر نمیکنه ( شاید هم بکنه ) اما اگر بد بشه قطعا کاسه و کوزه ها سر این بندگان خوا میشکنه. آنها سربازند و مامور به عمل به دستور.
  یکی از سرداران دفاع مقدس میگفت: من هرجا میرم سخنرانی و مصاحبه دانشجوها از من میپرسند که چرا بعد از آزادی خرمشهر جنگ راادامه دادید؟ با اینکه جوابش را میدانم اما این سئوال از من نباید پرسیده بشه. من سربازم و باید به دستور عمل کنم. این سئوال باید از دوستان سیاسی پرسیده شود.چون آنها تصمیم گیر بودند و ما سرباز.
  جریان استادیوم هم شبیه به این داستان است.
  جریان کوی دانشگاه و بی آبرو کردن سردار نظری هم که حکماً به یاد دارید. هیچوقت هیچکس حرفی از صادر کننده ی اصلی دستور حرفی نزده متاسفانه

 73. آزادی می‌گه:

  چطور می تونی از کشته شدن مردم کشور های دیگه دفاع کنی وقتی که هم وطن های خودتو منافق می دونی. توهم تا کی؟ پیامبر اسلام(ص) هم هیچ وقت به خودشون اجازه ندادند به مخالفانشان توهین کنند . چه برسه به تو و علی خامنه ای که اصلا عددی نیستید.

 74. یگانه سادات می‌گه:

  پس کوووووووووووووو عکس

  چرا من نمیبینم کووووووووووووووووووووووووووووو

 75. محسن یحیی می‌گه:

  سلام بر بسیجیان مظلوم
  سلام بر رهبر بزرگ جهان اسلام حضرت امام خامنه ای نائب برحق امام زمان(عج)
  سلام بر مردم آخرالزمان
  و درود بر مردم سرافراز ایران(مخصوصا شیعه ها)
  کاش برای نظراتت فیلتر می ذاشتی تا خودمون با همفکری هم یه فکری برای سوزوندن این ماجراها می کردیم.
  ولی اشکالی نداره. کسانی که جرات رودررویی با ما رو ندارن باید هم بیان توی فضای مجازی فحش بدن.
  خدایا این برادران ایرانی من اگر قابل هدایت هستند هدایت و اگر نیستند از ریشه نابودشان بگردان.(آمین یا رب العالمین)
  آخ که چه حالی میده روز قیامت تو صحرای محشر اینا ببینن حق با کیه. به امید اون روز

  • فریبا صالحی می‌گه:

   روز قیامت حق با کسی است که تجاوز نکرده، به صورت پیرمرد و پیرزن و زن و مرد مظلوم و از همه جا بی خبر( تو حوادث سال ۸۸ ) سیلی نزده، به کسی ظلم نکرده، از امکانات مملکت برای کارهای شخصیش سو استفاده نکرده، مفت خوری نکرده، وام بی نوبت نگرفته، برای سربازی بچه اش معافی نگرفته، زمین نگرفته، ماشین نگرفته، پست و مقام دولتی نگرفته، مهر رو داغ نکرده روی پیشونیش فشار نداده تا جاش بمونه،…، از همه مهمتر ریا کاری و تظاهر نکرده…
   اتفاقا روز قیامت کسانی شرمسار خواهند بود که بیشتر از همه دروغ گفتند و تزویر بافتند و از حق و حقوق مردم مسلمان جهان دم زدند و گلو پاره کردند اما صداشون از کشتار مردم سوریه در نیومد…شما چه بخواهید و چه نخواهید عمله اصحاب قدرت هستید و منتظرید تا بهتون دستور بدهند کجا رو خراب کنید و کجا رو به آشوب بکشید… اینقدر دم از خدا و پیغمبر و امام زمان نزنید بگذارید همین امام زمان برای مردم سالم و دور از دست های قدرت پرست و کثیف شماها باقی بمونه، بگذارید همین اعتقادات اندک برای جوونهای این مردم بمونه…نمی بینید چقدر در این مملکت منفور شدید نمی بینید چطور جوون ها با بغض نگاهتون می کنند از خشم خداوند و عواقب اعمالتون بترسید وبا ملت و مردم باشید نه با قدرت و پول و سیاست.

   • سید شهاب الدین می‌گه:

    من مطمئنم امام زمان (عج) هم ظهور کنند همین حرفها رو به ایشون میزنید. همین چیزها رو به ایشون و دولت ناب اسلامی ایشون امثال شما نسبت میدن. تهمت میزنن. تا بوده امثال شماها بودین.

   • طاها می‌گه:

    سلام

    هموطن گرامی حرفایی میزنی که انگار تو این مملکت نیستی ببینی کی وام بی نوبت میگیره، اتفاقا” اگه بسیجی باشی یا حزب الهی اصلا” وام نمیگیری

 76. امیر علی می‌گه:

  برادر بسیجی الهی خدا شما رو از رو زمین جمع کنه-خیلی دلت واسه بحرین میسوزه چرا دهانت رو باز میکنی-دهان ببند پاشو برو بحرین -دست شیران رو کی بسته

 77. ولایت می‌گه:

  بحرین که سهله بسیجی های امام زمان عالم رو می گیرن و پرچم مولایمان را در انتهای افق بر زمین می کوبند (( انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا ))

 78. رضي می‌گه:

  سلام با عرض خدا قوت چرا در قسمت پیوندها آدرس سایت ریاست جمهوری رو با عنوان”ریاست جمهوری ایران” نوشته اید؟حتما اصلاح کنید

 79. متعهد می‌گه:

  با سلام
  در زمان جنگ بسیجی چفیه بدوش بنشان کفن از کشور دفاع کرد
  امروز
  چفیه ها رو باید به کمر ببنده تا مملکت را آباد کنه

 80. کورش می‌گه:

  سلام بابا این نیروی انتظامی هم از وقتی فهمیده که نو ایران شده مترسک وتو فتنه ۸۸ تو سوراخ ها بودن و بسیجیای رهبر عزیز همه کارا و مقابله رو میکردن زورشون اومده خلاصه بگم اتیش گرفتن (من به جرات میگم یه درجه دار نوپوشون شجاعت یه بسیجی ۱۸ ساله رو نداره) بابا اینجا تو شهرمون تا اتفاقی میوفته مثله گداها دم در ناحیه مقاومت ایستادن میگم لطفا اگه میشه به بسیج بگید بیاد ما هم به فرمان فرماندمون که دستورش واسمون دستور حضرت اقاس میایم وبی هیچ منتی به اون قعله خاتمه میدیم باور کنید یگان ویزه شون تعجب کرد ما فلان جا رفتیم سر دستشونو گرفتیم بخدا ساعت ۴صبح تو محلشون از توی رختخواب ورش داشتیم رفتیم (در ضمن ما تو ماموریتمون هیچ هماهنگی با نیروی افتظاحی نداریم چون اگه بگیم با چراغ گردوناشون همه مارو لو میدن میدونید چرا چون ادمای خود نماین هستن خلاصه ما کارشون نداریم فرمانده ما فقط حضرت امام خامنه ای است وسلام

 81. حسن می‌گه:

  شما همیشه کاسه داغ تر از آش هستید حقتونه کتک بخورید.جوونای مردم مثل ندا و… بدست شما کشته شدند اگه من بودم بیشتر کتکتون می زدم.

  • طاها می‌گه:

   سلام

   به بی بی سی و رسانه های غربی و لندن نشینان تبریک میگویم که همچنان افراد ساده اندیشی را دارند که هجویاتشان را به خورد آنها بدهند. تا بسیج هست فتنه نیست

 82. سامان می‌گه:

  سلام بر همه. دیگه از بچه های ناجا بیشتر از این توقع نمیشه .فقط برای بچه های بسیج و مردم ضعیف زرنگند.کاش با یه……….جرات روبه رو داشتند.

 83. زخم خورده می‌گه:

  اگه بی دلیل زندان نمی رفتم، و بعد از ۸ ماه بهم نمی گفتم اشتباه شده!!!!!!!!!!!!!!!!! شما بی گناهید!!!!!!! اگه بچم وقتی بی گناه تو انفرادی سپاه بودم به دنیا نمی یومد!!!!!!! اگه زنم به خاطر بی پولی که من تو زندان بودم به سوء هاضمه مبتلا نمی شد و بچم سالم بدنیا می اومد!!!!! اگه خیانتهاتونو توی سوریه و ایران خودمون و جای جای دنیا که بوی نفت ازش میاد نمی دیدم!!!!!!! باور می کردم بسیجی هستید!!!!! شما همون کلب زهرا (زن همسایه سر کوچتون) هستید!! جهان آخرتیم در کاره ریش بازا!!!!

 84. میلادیاکریم می‌گه:

  سلام به همه…هم اونایی که ازمملکتمون بدشون میاد هم به اونایی که عاشق وحافظ مملکت و دینشونن.
  اینجا ایرانه دنیای عشق و آزادگی….مابایدپشتیبان رهبرمون و ولایت فقیه باشیم تا به مملکت آسیبی نرسه..این فیلمها و این چیزا رو بیخیال.ببین فکرت و عقلت چی میگه؟
  نیروهای انتظامی هم برای حفظ مملکت مجبورن این کارها رو انجام بدن..بیخیال زیاد سر درد دادم بهتون….یاعلی

 85. نه تفریط نه افراط می‌گه:

  با عرض سلام خدمت تموم دوستان مخالف و موافق و همچنین موافق و مخالف!!
  نیازی به اینکه اعصاب خوددتون رو متشنج کنین و کینه یک گروه از جسم انسانی بعلاوه روح انسانی،خواه انسان پرشعور یا کم شعور رو به دل بگیرین نیست.
  روح انسانیت فراتر از شیعه یا سنی،مسلمون یا مسیحی و ………………بودن، هست.
  فراتر از حزب گرایی و مکتب گرایی بودن هست.نمیخام بگم کدوم درسته کدوم اشتباه
  خداوند انسان و انسانیت رو دوس داره،
  برای برقراری عدالت مطلق جهانی،هیچ انسان عادی ای توان تغییر نداره جز اینکه تغییر از طرف تک تک آدمهای این دنیا شروع بشه که محاله یا موعود بیاد که بعضی اعتقاد دارن وبعضیا ندارن.
  توهین به عقیده هیچ آدم نفهم یا باشعوری در مرام انسانیت نمیگنجه.
  اگر با عقیده مکتبی مخالف هستین با بیان برهان و دلیل سعی در روشن کردنش داشته باشین و اگه روشن نشد بذارین در ظلالت افکارش باقی بمونه.که خداوند بهترین محاسبه گران است
  در پناه حقیقت باشید.

 86. تمّار می‌گه:

  قابل توجه سلطنت طلب های بی غیرت” ایرانی”!
  آرزوی آزادی حیوانی خویش را به گور خواهید برد%
  آینده فقط و فقط از آن حزب الله است.

 87. فداییان رهبری می‌گه:

  بسم رب المهدی
  آقایون چرا بحث الکی میکنید ؟همه ی اونایی که از نیروی انتظامی و بسیج دفاع میکنند دارای حق هستند ولی نیروی انتظامی جلوی بسیج مثل پشه میمونه.اونایی که بسیج رو با ساندیس و جنگ و غیره مقایسه میکنن بیان ببینم باباشون شجاعت یادشون داده بیان جلو جمعیتی که مثل سگ و شغال چشم به نابودی اسلام و بچه حزب اللهی نه نیروی انتظامی بستن وایسن؟؟؟بسیجی عاشق کربلاست……. و اونایی که چشم دیدن بسیج رو ندارن منافق محسوب و باید با همون کابل و چماق و ……. مثل حیوانات کشته شوند.

 88. سلام
  * فان حزب الله هم الغالبون *
  این است آغاز و پایان….
  یا حیدر خیبرشکن
  خداحافظ

 89. مسعود می‌گه:

  یا فاطمه زهرا
  تا خون در رگ ماست از حمایت مردم مظلوم بحرین دست نخواهیم کشید

 90. مسعود می‌گه:

  سه شنبه ورزشگاه آزادی میبینمتون بازی بحرین با ایران

 91. حامد می‌گه:

  نظام شما رو فقط موقعی که منافعش در خطره احتیاج داره وگرنه شماها از نظر اینا هیچ فرقی با بقیه جامعه ندارین
  امیدوارم روزی برسه که همه جامعه ایران درست فکر بکنند یا حق

 92. امیر می‌گه:

  سلام
  من پسر یکی از همین نظامی هایی هستم که میگین یا به قول شما آقای ناجا !!!
  ۲۶ ساله دارم زحمات و دردسرا و استرسا و خون دل خوردنا و تلاشای بی وقفه پدرم و همکاراش و میبینم و س میکنم،این آقایون ناجا آگه شب و روز ندارن ، اگه از خونوادشون دورن ، اگه هر توهین و تحقیریو تحمل میکنن فقط واسه این آب و خاک و این مردم
  دو تا سوال ازت دارم ، چون بسیجی هستی فکر میکنی هر کاری دلت خواست میتونی بکنی !!؟
  قانون واسه همه هست واسه شما نه !!؟
  یا خون شما رنگین تره !!؟
  قصد توهین به کسی و ندارم
  کلامم با اونایی که اسم بسیجی رو خودشون گذاشتن و مملکت و ارث باباشون میدونن !!!
  اونا هستن که آبروی بسیج و بسیجی بردن و بین مردم عادی و بسیجی و حزب اللهی فاصله انداختن !!!
  سعی کنیم انسان باشیم
  تو محضر خدا بسیجی و حزب اللهی وشیعه و سنی و یهودی،همه و همه برابرند !!!

 93. امیر می‌گه:

  راستی یادم رفت بگم
  هر کاری جایی داره و هر سخن مکانی
  ورزشگاه فوتبال جای کارای سیاسی و مذهبی نیست
  سعی کنیم حد و حریم خودمون و بشناسیم و چیزای محتلف و با هم قاطی نکنیم !!!

 94. عرفان می‌گه:

  تا وقتی مسئولین با مردم صادق نباشند این مملکت به جایی نمی رسد.
  یادمان باشد که ما دارای تاریخی گهر بار وارزشمند هستیم ومایه افتخار ملت ایران است زمانی که عربها درگیر جنگهای قبیله ایی بودند ما دارای فرهنگ و تمدن با وقار بوذیم بیایید قدر داشتها وتاریخ ارزشمند خود را بدانیم.

 95. امیر مسعود می‌گه:

  قطعا ناجا مسئول برقراری نظم و امنیت اجتماعی ج.ا.ا میباشد حال مخل این نظم اراذل باشند یا بسیجی ،فرقی نمیکنه بنظر میرسد اگر زدن بسیجی در ورزشگاه آزادی اتفاق افتاده قطعا آنان بسیجی نبودند و اگر هم بودند بسیجی نما بوده اند که باعث بر هم زدن نظم و ایجاد اختلال شده اند و واکنش ناجا را در بر داشته است و ضمنا از شما بزرگوار هم خواهش میکنم که با زدن عنوان بسیجی به خودتان قیافه حق به جانب نگیرید از لحن کلامتان مشهود است از بسیج (ب) آنرا هم درک نکرده اید .متشکرم

 96. وحید می‌گه:

  سلام داداش .. خدا قوت .. جانم فدای رهبر / جانم فدای انقلاب اسلامی ایران / ما بسیجی ها سرباز ولایتیم و به همه ی دنیا اعلام میکنیم که نمیذاریم دوباره دست علی زمان مارو ببندند ! آهای کسانی که نون انقلاب مارو میخورین و افکار و حرفای بی بی سی رو ترویج میکنین و آهای اونایی که ضدبسیج هستین ! شماها مثل سگی هستید که اینجا غذا میخورید و بجای اینکه اینجا پارس کنین جای دیگه پارس میکنین ( ببخشید که تشبیه بهتر واستون پیدا نکردم ) … فقط فراموش نکنین که ۱پل صراطی هست که باید از روش رد شین … اونجا دیگه بی بی سی نیس !!! اللهم اصلح کل فاسد من امور المسلمین . . . درضمن ، سن بسیجی ملاک نیست ، ملاک افکار بسیجیه ! بسیجی دیده ی بیدار عشق است ، بسیجی پیر میدان دار عشق است ، اگرچه کوچک و کم سن وسال است ، ولیکن در عمل سردار عشق است … بسیجی تا موقعی که زمام این انقلاب رو به دست امام زمان “ارواحنافداه” نده ، آروم نمیگیره .. به کوریه چشم هرچی منافق کوردل صلوات برمحمد و آل محمد .

 97. امت حزب الله می‌گه:

  السلام علیک یاایهالصدیق الخمینی .. خدا قوت میگم بهت عکاس مسلمان .. جانم فدای رهبر / جانم فدای انقلاب اسلامی ایران / ما بسیجی ها سرباز ولایتیم و به همه ی دنیا اعلام میکنیم که نمیذاریم دوباره دست علی زمان مارو ببندند ! آهای کسانی که نون انقلاب مارو میخورین و افکار و حرفای بی بی سی رو ترویج میکنین و آهای اونایی که ضدبسیج هستین ! شماها مثل سگی هستید که اینجا غذا میخورید و بجای اینکه اینجا پارس کنین جای دیگه پارس میکنین ( ببخشید که تشبیه بهتر واستون پیدا نکردم ) … فقط فراموش نکنین که ۱پل صراطی هست که باید از روش رد شین … اونجا دیگه بی بی سی نیس !!! اللهم اصلح کل فاسد من امور المسلمین . . . درضمن ، سن بسیجی ملاک نیست ، ملاک افکار بسیجیه ! بسیجی دیده ی بیدار عشق است ، بسیجی پیر میدان دار عشق است ، اگرچه کوچک و کم سن وسال است ، ولیکن در عمل سردار عشق است … بسیجی تا موقعی که زمام این انقلاب رو به دست امام زمان “ارواحنافداه” نده ، آروم نمیگیره .. به کوریه چشم هرچی منافق کوردل صلوات برمحمد و آل محمد .

 98. امت حزب الله می‌گه:

  سلام .. ممنونم از توجه شما .. راستی ، پیشنهاد میکنم از شهید مطهری هم مطلب بنویسید .. اندیشه های این متفکر شهید باید رواج پیدا کنه . . . { الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِکَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ “زمر/۱۸” } … یا علی …

 99. شکوفه احمدپور می‌گه:

  به نظرمن نیروی انتظامی که حافظ ما جانان تو کشور وگرنه هرجومرج ایران عزیزیو فراگرفته بود.من ۲۲ سالمه و عاشق اینم که تو نیروی انتظامی استخدام بشم و بشم پلیس زن ولی هیچ کسی منو راهنمایی نمیکنه تورو خدا جون مامانتون یکی بگه به من چیکار کنم چه طور وارد نیروی انتظامی بشم.باتشکر از سایت قشنگتون

 100. شکوفه احمدپور می‌گه:

  به نظرمن نیروی انتظامی که حافظ ما جانما تو کشور وگرنه هرجومرج ایران عزیزو فراگرفته بود.من ۲۲ سالمه و عاشق اینم که تو نیروی انتظامی استخدام بشم و بشم پلیس زن ولی هیچ کسی منو راهنمایی نمیکنه تورو خدا جون مامانتون یکی بگه به من چیکار کنم چه طور وارد نیروی انتظامی بشم.باتشکر از سایت قشنگتون.وباتشکر از بچه های پلیس

 101. امين می‌گه:

  سلام تجمع غیر قانونی و بدون هماهنگی با وزارت کشور یعنی آشوب واغتشاش حالا هرکی میخواد باشه .چون بسیجی هستی هرکاری نمیتونی بکنی تو هم باید تابع قانونی باشی که سنگش رو به سینه میزنی.عزیزم خر را چپه سوار شدی استادیوم جای کار سیاسی نیست یه مکان فرهنگی ورزشیه .با مظلوم نمائی اشتباهتون رو توجیه نکنید.دست و پنجه نیروی انتظامی درد نکنه که به شماها فهموند با بقیه مردم فرقی نمیکنید.عزیزم کارهایی که داره ناجا میکنه اگه یک روز تو وامثال تو انجام بدن تا یک سال شبها خودتون رو خیس میکنین.همه بسیجی ها قابل احترامند ولی اونایی که خودشون با رفتارشون برای خودشون احترام ایجاد میکنند نه با مغلطه کاری وفیلم وسریال برای دیگران درست کردن.سردار احمدی مقدم دمت گرم بخاطر اقتدارت ودرود به تمام پرسنل ناجا.پسر جان تو هم برو یه فکر بهتری واسه مطرح شدن خودت بکن

 102. صادق می‌گه:

  حقشونه اون موقع که بخاطر منافع آدمای کثیف مردم رو ضرب و شتم میکردید باید فکر اینجارو هم میکردید تازه بسیجی واقعی امثال شهید همت و شهید باکری بودند که خودشون رو وقف ملتشون کردند حتی خانواده شون رو اما حالا خانواده و افکار اونا زیر پای آقایون و حیوون زاده هاشون داره له میشند نه این جوجه ها که از بسیجی بودن فقط شعاردادن رو یاد گرفتند اگر باز جنگ بشه اولین نفر این جانبازای فراموش شده و بایکوت شده اند که سینه سپر میکنند و باز حیوون زاده ها(آغا زاده ها)میرند سوراخ موش و این جوجه بسیجی ها میشند بادی گاردشون

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   مطمئنی؟

   • علی رضا می‌گه:

    زرشک پسره نفهم همون جوجه بسیجی که تو میگی اگه پاش بی افته برا بقای توی ابله جونشو میده چون واقعا ادمه
    تو هیچ حاج همت وشهید باکری رو میشناسی که ازشون مایه میذاری
    منش بسیجی بودنشون رو میدونی
    میدونی زیر بار ذلت و حرف زور نمی رفتن
    نفهم جان هر چی لایق خودت و امثالت هست رو به کسای دیگه نسبت نده خوبیت نداره!

 103. آرش می‌گه:

  ما بسیجی هستیم تا آخرش هم وایسادیم تا چشم شماهایی را که از ایل و طایفه همون منافق ها و مجاهدین خلق اوایل انقلابید را با همون نی ساندیس ها در بیاریم .شما ها هنوز جوجه اید برو یه کم استقلال فکری پیدا کن تا نیای اینجا حرف های رسانه های غربی را نشخار کنی

 104. ما می‌گه:

  salam,ba ham bashim,chera ba ham jadal konim,in che niroye basijist ke ba mardoom nist va az aghshare mokhtalef nist,akhe chera bayad niroye entezami monhal beshe,basij yani mardom va hameye onha baham va motahed,age tafraghe dashte bashe va ye tarafe bashe az mardom nist,khod mokhtare,etehade beyne hame mardom bayad hadafe basij bashe na ekhtelaf beyne oona

 105. ahmad می‌گه:

  bebinin azizaye man..chera ba in harfa khodetoono sargarm mikonin…yeki dige dare soodesho mibare..shoma ha inja bezanin saro kaleye ham dige..na basigi na mamooli hagh daran..hameye melat hagh dare…ta zamani k ma javoona bekhaym ba in harfa cheshmamoono roo vagheyiat bebandimo faghat arajifi k too ketabao internet neveshtaro bebinim hich vaght nemitoonim irano besazim…na basiji bade na daneshjoo na kaseb na tajer.maha hame ye melatim..faghat in vasat ye seri sood joo daran mamlekate maro michapan..jolooonaro bayad gereft,,ar ki donbale behboode irane nabayad faghat shoar bede..vaghean hamamoon bayad ye nirooye herasati bashim baraye iran..harja khata didim harja irad didim az koochik ta bozorg..bayad ye kari konim jolosh gerefte beshe.che khodemoon anjam bedim ch az jae dige komak begirim..pas dast az in harfao davahaye alaki bardarino be fekre asle matlab bashin…b omide irani abad ba tamame adamaye toosh…ya ali b hamatoon

 106. بسیجی ولایت مدار می‌گه:

  حرفای من به تموم کسانی که به بسیج و… اهانت میکنند هست:”من به عنوان یک بسیجی افتخار میکنم که بسیجی هستم و این چیزی نیس که هر کسی لیاقت بسیجی بودن را داشته باشه،بسیجی بودن شرف،ناموس،وجدان،دل و جرات،از خود گذشتگی میخواد و در رگ یکا یک بسیجی هاست و اما همه اینها در رگ تو اِی جوان وطن فروش که هیچ کدوم ازینهارو نداری نیست.اگه دانش اموزی یا دانشجو و یا هر کسی دیگه که هستی و این حرفای ضد بسیج و نیروی انتظامی و… میزنی باید بدونی که اگه ناموست(مادرت،خواهرت،دوست دخترت،زنت،دخترت)شب توی خونه خودشون هستند از وجود برادران و خواهران بسیجی مومن و ولایتمدار و نیز برادران و خواهران نیروی انتظامی و دیگر عرصه هاست.شماهایی که در پی خوش گذرونی به شیوه هایی مانند:پارتی،عیش و نوش انواع شرابهای الکلی و…هستین کجا بودید زمان دفاع مقدس چه میدونید از زمان جنگ که بسیجی ها چیکار میکردند تو هیچ چیز نمیدونی فقط فیلم هاشو دیدی نه این فیلم همه اون چیزی نیس که تو میدونی.مگه اون زمون ها به بسیج ساندیس با نی میدادن یا به بسیج ها نوامیس هم ملتی های خود را میدادن که با دشمن بجنگند و کشته و زخمی و شیمیایی،جانباز بشن؟!!!
  تویی که اضهار میکنی مسلمان هستی چرا نشانی از مسلمان بودن در وجودت نداری چرا فکر میکنی مسلمان هستی؟؟؟نه جای تو توی این کشوری که مسلمان هست نیست چون افراد دیگری را به کیش خود میکشونی.و تا وقتی که تو و امثال تو توی این کشور جمهوری اسلامی ایران فتنه بر پا میکنید باید هر گونه برخورد با شما مجاز باشد.
  بسیجی به دانشجو و دانش اموز بودن نیست بسیجی واسه همه ناموس پرست ها و… هست.ما بسیجی ها چی داریم که شماها معمولی هستین ندارین؟؟؟! اما شما چیزایی دارین که ما نداریم مثل خوش گذرونی ها و لباس های به قول خودتون فشن و با موهایی که معلوم نیس چیو میخواد از شخصیت آدمو نشون بده.
  یعنی شما فقط از این میترکید که چرا به برخی برخی از بسیجی ها ساندیس دادن؟؟؟؟!!! واقعا که!!
  شما ها اسم همه ماهارو مزدور گذاشتین.بد کردیم نمیگم از کشورتون میگم از ناموست در هر برنامه ای دفاع کردیم!!!؟. تو یک مفت خور و انگل واسه جامعه بیش نیستی که حتی حاضری به خاطر منافع خودت ناموست رو بفروشی و انقدر عرزه نداری فقط ار خانوادت مراقبت کنی اگه همه شماها اینکارو بکنید دیگه ما میریم کنار مگه ما از شما میخوایم که دست از ناموستون بکشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. واقعا خجالت داره و وقاحت داره که بجای دستت درد نکنه این همه حرف و اهانت بارمون کنید.نخواستیم بگید دستت درد نکنه اما به مقام بسیجی ها توهین نکنید.چرا فکر میکنید ما جیره خور هستیم ما از خون شماها هستیم و شماها از خون شهدا هستین.کدوم بسیجی واسه جیره گرفتن داره کار میکنه؟؟؟همه تون فکرتون خرابه فقط بلدین دهن بین باشین تا یکی چیزی گفت درجا حرفش را تایید کنید واسه همین هست که ما باید همیشه بالای سر شماها با چوب باتوم و چماق باشیم چون از خود اراده ندارین از دشمنان دوست نمای خودتون دارین دستور میگیرین.نوشِ جون اون بسیجی هایی که اگه اگه اگه جیره میگیرن بابت زحماتی که میکشن.بدبخت اگه ما جیره خور بودیم دیگه به ما نمیگفتن بسیجی فی صبیل الله.اگه فکر میکنی ما بسیجی ها جیره خور هستیم و تمام سهمیه دانشگاه ها و… از آنِ ماست خب تو چرا نمیای به جمع ما بپیوندی هااااااا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! اها یادم نبود که تو حتی ذره ای شرف و ناموس و… در وجودت نداری.
  کدوم دانشگاه طرفدار موج سبزه کی جرات داره که باشه اگه تو میدونی به من یا برادران بسیجی ام بگو.پس زر زیادی نزنید که دانشگاه ها موج سبزی هستند.اگه اشتباها یا عمدا برای برادران بسیجی مون از سوی نیروی انتظامی یا… مشکلی پیش اومده همه اینا از سیاست کشورمونه و به شما وطن فروشا ربطی نداره.ما بسیجی ها همیشه و همه جا هستیم و هیچ موجی تکرار میکنم هیچ موجی نمیتونه جلوی مارو بگیره تا زمانی که حضرت مهدی(عج) ظهور کند.بدبختا اگه دوران جنگ بسیج و بسیجی نبود کسی جبهه نمیرفت و اگه جبهه هم میرفتن اتحاد بسیجی نداشتن و الان نام کشورمان جمهوری اسلامی ایران نبود عراق نام داشت.بله همین عراق که همیشه خیرشو از رسانه های خبری میشنوی.اگه الان ناموست توی خونه جلوی چشمت هست از جان نثاری های شهدای بسیجی کشورمان و مقام معظم رهبری هست در غیر این صورت اگه اینجا هم از خاک عراق محسوب میشد هر کدوم از ناموست پیش سربازان عراقی یا امریکایی بود.بفهم همه اینارو.”

 107. بسیجی ایرانی می‌گه:

  حرفای من به تموم کسانی که به بسیج و… اهانت میکنند هست:”من به عنوان یک بسیجی افتخار میکنم که بسیجی هستم و این چیزی نیس که هر کسی لیاقت بسیجی بودن را داشته باشه،بسیجی بودن شرف،ناموس،وجدان،دل و جرات،از خود گذشتگی میخواد و در رگ یکا یک بسیجی هاست و اما همه اینها در رگ تو اِی جوان وطن فروش که هیچ کدوم ازینهارو نداری نیست.اگه دانش اموزی یا دانشجو و یا هر کسی دیگه که هستی و این حرفای ضد بسیج و نیروی انتظامی و… میزنی باید بدونی که اگه ناموست(مادرت،خواهرت،دوست دخترت،زنت،دخترت)شب توی خونه خودشون هستند از وجود برادران و خواهران بسیجی مومن و ولایتمدار و نیز برادران و خواهران نیروی انتظامی و دیگر عرصه هاست. ادامه در بخش بعدی

 108. هادی می‌گه:

  بسیجی ها خدا قوت

 109. حرفای من به تموم کسانی که به بسیج و… اهانت میکنند هست:”من به عنوان یک بسیجی افتخار میکنم که بسیجی هستم و این چیزی نیس که هر کسی لیاقت بسیجی بودن را داشته باشه،بسیجی بودن شرف،ناموس،وجدان،دل و جرات،از خود گذشتگی میخواد و در رگ یکا یک بسیجی هاست و اما همه اینها در رگ تو اِی جوان وطن فروش که هیچ کدوم ازینهارو نداری نیست.اگه دانش اموزی یا دانشجو و یا هر کسی دیگه که هستی و این حرفای ضد بسیج و نیروی انتظامی و… میزنی باید بدونی که اگه ناموست(مادرت،خواهرت،دوست دخترت،زنت،دخترت)شب توی خونه خودشون هستند از وجود برادران و خواهران بسیجی مومن و ولایتمدار و نیز برادران و خواهران نیروی انتظامی و دیگر عرصه هاست. بقیه در دیدگاه های بعدی بخونید

 110. شماهایی که در پی خوش گذرونی به شیوه هایی مانند:پارتی،عیش و نوش انواع شرابهای الکلی و…هستین کجا بودید زمان دفاع مقدس چه میدونید از زمان جنگ که بسیجی ها چیکار میکردند تو هیچ چیز نمیدونی فقط فیلم هاشو دیدی نه این فیلم همه اون چیزی نیس که تو میدونی.مگه اون زمون ها به بسیج ساندیس با نی میدادن یا به بسیج ها نوامیس هم ملتی های خود را میدادن که با دشمن بجنگند و کشته و زخمی و شیمیایی،جانباز بشن؟!!!
  تویی که اضهار میکنی مسلمان هستی چرا نشانی از مسلمان بودن در وجودت نداری چرا فکر میکنی مسلمان هستی؟؟؟نه جای تو توی این کشوری که مسلمان هست نیست چون افراد دیگری را به کیش خود میکشونی.و تا وقتی که تو و امثال تو توی این کشور جمهوری اسلامی ایران فتنه بر پا میکنید باید هر گونه برخورد با شما مجاز باشد.

 111. بسیجی به دانشجو و دانش اموز بودن نیست بسیجی واسه همه ناموس پرست ها و… هست.ما بسیجی ها چی داریم که شماها معمولی هستین ندارین؟؟؟! اما شما چیزایی دارین که ما نداریم مثل خوش گذرونی ها و لباس های به قول خودتون فشن و با موهایی که معلوم نیس چیو میخواد از شخصیت آدمو نشون بده.
  یعنی شما فقط از این میترکید که چرا به برخی برخی از بسیجی ها ساندیس دادن؟؟؟؟!!! واقعا که!!
  شما ها اسم همه ماهارو مزدور گذاشتین.بد کردیم نمیگم از کشورتون میگم از ناموست در هر برنامه ای دفاع کردیم!!!؟. تو یک مفت خور و انگل واسه جامعه بیش نیستی که حتی حاضری به خاطر منافع خودت ناموست رو بفروشی و انقدر عرزه نداری فقط ار خانوادت مراقبت کنی اگه همه شماها اینکارو بکنید دیگه ما میریم کنار مگه ما از شما میخوایم که دست از ناموستون بکشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. بقیه در دیدگاه بعدی

 112. واقعا خجالت داره و وقاحت داره که بجای دستت درد نکنه این همه حرف و اهانت بارمون کنید.نخواستیم بگید دستت درد نکنه اما به مقام بسیجی ها توهین نکنید.چرا فکر میکنید ما جیره خور هستیم ما از خون شماها هستیم و شماها از خون شهدا هستین.کدوم بسیجی واسه جیره گرفتن داره کار میکنه؟؟؟همه تون فکرتون خرابه فقط بلدین دهن بین باشین تا یکی چیزی گفت درجا حرفش را تایید کنید واسه همین هست که ما باید همیشه بالای سر شماها با چوب باتوم و چماق باشیم چون از خود اراده ندارین از دشمنان دوست نمای خودتون دارین دستور میگیرین.نوشِ جون اون بسیجی هایی که اگه اگه اگه جیره میگیرن بابت زحماتی که میکشن.بدبخت اگه ما جیره خور بودیم دیگه به ما نمیگفتن بسیجی فی صبیل الله.اگه فکر میکنی ما بسیجی ها جیره خور هستیم و تمام سهمیه دانشگاه ها و… از آنِ ماست خب تو چرا نمیای به جمع ما بپیوندی هااااااا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! اها یادم نبود که تو حتی ذره ای شرف و ناموس و… در وجودت نداری.

 113. کدوم دانشگاه طرفدار موج سبزه کی جرات داره که باشه اگه تو میدونی به من یا برادران بسیجی ام بگو.پس زر زیادی نزنید که دانشگاه ها موج سبزی هستند.اگه اشتباها یا عمدا برای برادران بسیجی مون از سوی نیروی انتظامی یا… مشکلی پیش اومده همه اینا از سیاست کشورمونه و به شما وطن فروشا ربطی نداره.ما بسیجی ها همیشه و همه جا هستیم و هیچ موجی تکرار میکنم هیچ موجی نمیتونه جلوی مارو بگیره تا زمانی که حضرت مهدی(عج) ظهور کند.بدبختا اگه دوران جنگ بسیج و بسیجی نبود کسی جبهه نمیرفت و اگه جبهه هم میرفتن اتحاد بسیجی نداشتن و الان نام کشورمان جمهوری اسلامی ایران نبود عراق نام داشت.بله همین عراق که همیشه خیرشو از رسانه های خبری میشنوی.اگه الان ناموست توی خونه جلوی چشمت هست از جان نثاری های شهدای بسیجی کشورمان و مقام معظم رهبری هست در غیر این صورت اگه اینجا هم از خاک عراق محسوب میشد هر کدوم از ناموست پیش سربازان عراقی یا امریکایی بود.بفهم همه اینارو.”

 114. کدوم دانشگاه طرفدار موج سبزه کی جرات داره که باشه اگه تو میدونی به من یا برادران بسیجی ام بگو.پس زر زیادی نزنید که دانشگاه ها موج سبزی هستند.اگه اشتباها یا عمدا برای برادران بسیجی مون از سوی نیروی انتظامی یا… مشکلی پیش اومده همه اینا از سیاست کشورمونه و به شما وطن فروشا ربطی نداره.ما بسیجی ها همیشه و همه جا هستیم و هیچ موجی تکرار میکنم هیچ موجی نمیتونه جلوی مارو بگیره تا زمانی که حضرت مهدی(عج) ظهور کند.

 115. بگو ببینم کدوم دانشگاه طرفدار موج سبزه کی جرات داره که باشه اگه تو میدونی به من یا برادران بسیجی ام بگو.پس زر زیادی نزنید که دانشگاه ها موج سبزی هستند.اگه اشتباها یا عمدا برای برادران بسیجی مون از سوی نیروی انتظامی یا… مشکلی پیش اومده همه اینا از سیاست کشورمونه و به شما وطن فروشا ربطی نداره.ما بسیجی ها همیشه و همه جا هستیم و هیچ موجی تکرار میکنم هیچ موجی نمیتونه جلوی مارو بگیره تا زمانی که حضرت مهدی(عج) ظهور کند.بدبختا اگه دوران جنگ بسیج و بسیجی نبود کسی جبهه نمیرفت و اگه جبهه هم میرفتن اتحاد بسیجی نداشتن و الان نام کشورمان جمهوری اسلامی ایران نبود عراق نام داشت.بله همین عراق که همیشه خیرشو از رسانه های خبری میشنوی.اگه الان ناموست توی خونه جلوی چشمت هست از جان نثاری های شهدای بسیجی کشورمان و مقام معظم رهبری هست در غیر این صورت اگه اینجا هم از خاک عراق محسوب میشد هر کدوم از ناموست پیش سربازان عراقی یا امریکایی بود.بفهم همه اینارو اگه ذره ای قدرت فهم داشته باشی””

 116. بسیج نیرویی عظیم است که در اکثریت خانواده‌ها حداقل یک عضو دارد و در مقاطع مختلف اعم از جنگ تحمیلی و فتنه‌ها ثابت کرده که می‌‌توان برای عقب راندن دشمن روی نیروهای این سازمان حساب ویژه ای باز نمود. این درحالی است که حضور بسیج در سایر عرصه‌ها اعم از علم و فن آوری نیز به روند پیشرفت، سرعت بالایی بخشیده است.

 117. غریبه می‌گه:

  ظلم وکشتار انسانها چه مسلمان و چه کافر هیچ فرقی نمیکنه،وقتی به خودتون اجازه دادین مردم رو با کابل و چماق پذیرایی کنین به فکر این روزم باید بودی که سرخودتون بیاد برادر بسیجی عزیز

 118. غریبه می‌گه:

  برو ادب یاد بگیر بعد اظهار نظر کن فاتحه ایرانو باید خوند ش که تو مدافعش شدی

 119. علی می‌گه:

  خب بسیجیهای عزیزی که اکثرا هم بیکارید همین چرت و پرتارو راجع به ناجا میگید که موتوراتونو تو خیابون میخوابونند دیگه. اونوقت حلا باز باید التماس کنید.چرا عاقل کند کاری…. درکل چاره ای نیست دیگه پلیسند وشماهم باید احترام بذارید چون راه دیگه ای ندارید.توهمه جای دنیا ماشنیدیم پلیس مسئول برقراری نظم وامنیته نه چهارتا بچه که پلاکهای موتورشونو برمیدارن مثلا مثلا میخوان بگن کار ما امنیته البته روی صحبتم با بسیجی نما هاست.توبسیجم مثل جاهای دیگه خوب وبد هست. باتشکروقدردانی از بچه های زحمت ناجا

 120. علی می‌گه:

  من خودم یک بسیجی ام و بسیجیهای (قانونمند) روهم دوست دارم ولی این مذخرفاتی که دوستمون گفت که باید ناجارو منحل کنندو اینها رو حرفهای بیهوده خنده داری میدونم. آخه دوست عزیز مثلا مثلا بسیجی تو واقعا عقل داری ؟؟؟به نظرت این حرفات باعث اتحاد بین نیروها درمقابل فتنه میشه یا تفرقه که اونوریاهم دقیقا همینو میخوان؟دشمن شاد کن نباشیم.یه مقدار باعقل و درایت بیشتر میتونیم متحد ناجا باشیم نه دشمنش.مطئن مطمئن باش بدون ناجا هیچی نیستیم اونا هم همینطور بدون بسیج هیچی نیستنددرنتیجه اتحاد اتحاد اتحاد.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۶م,مرد,۱۳۹۵ | ۲ بازخورد
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۹م,مهر,۱۳۹۴ | ۳۶ بازخورد
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۶م,خرد,۱۳۹۴ | ۲ بازخورد

تصاویر اتفاقی

شورای امنیت سرگردان... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۴م,تیر,۱۳۸۵ | ۷ بازخورد
برای پاسداری جانباز،... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۴م,تیر,۱۳۹۰ | ۴۶ بازخورد
مرحوم آیت الله سید م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۰م,اسف,۱۳۹۱ | ۱۵ بازخورد

تصاویر محبوب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.