header site akkasmosalman.ir

شوهر و فرزندم فدای ولایت

یادداشت میهمان: به قلم همسر عکاس مسلمان

بسم الله.
آن شب که شهاب را خونین و بال و پر شکسته دیدم بدترین شب زندگی‏ام را گذراندم. این خیلی برای من سخت بود که همسرم را در چنین وضعیتی ببینم، ولی حالا افتخار من خونی است که همسرم برای دفاع از انفلاب اسلامی، آرمان‏های امام راحل ، راه سرخ شهدا و دفاع از حریم ولایت هدیه کرده است.

عکس شهاب در اورژانس

افتخار من جانبازی شهاب‏ الدین برای صیانت از جمهوری اسلامی است.

عکس شهاب در ماشین بعد از ضرب و شتم توسط منافقین

افتخار من این است که شوهرم یک هنرمند بسیجی است، یک عکاس بسیجی که پرونده‏ای در بسیج ندارد، اما تفکرش تفکر یک بسیجی است. همه ما که عاشق این انقلاب و ولایتیم بسیجی هستیم و تا آخر بسیجی می‏مانیم و تا آخرین قطره خونمان پای این انقلاب می‏ایستیم.

شهاب وقتی ماجرای آن غروب کذایی را برایم تعریف کرد، از آن موقع تاکنون مسببین آن را لعن و نفرین می‏کنم، آخر آن افراد منافق حرامزاده بی‏حیا بعد از جنایت‏شان، می‏خواستند شوهرم را لخت کنند و در کوچه‏ بن‏بستی که در آن آتش روشن کرده بودند بسوزانند. یقیناً اینها بویی از انسانیت نبرده‏اند. اینها یزیدیان دورانند که رخت عوض کرده و می‏خواهند حکومت اسلامیمان را از ما بستانند. اما کور خواندند.

عکس شهاب بعد از پاسمان و بخیه در سرش

اگر دستگاه قضایی ما اینبار هم در دستگیری سران فتنه و محاکمه آنها کوتاهی کند، به اجداد طاهرین فرزندم قسم می‏خورم که خون‏های به ناحق ریخته شده شهدا و جانبازان فتنه ۸۸ تا ۲۵ بهمن امسال، گریبان خود آنها را خواهد گرفت و در روز جزا به خاطر قطره قطره‏ی خون‏های شهدا باید تقاص پس دهند.

درد من از خانواده‏هایی است که فرزندان خود را برای راهی غیر از راه اسلام تربیت می‏کنند و به میدان می‏فرستند، که این عاقبتی بد برای آنها رقم می‏زند و مسئولیت خون‏های به زمین ریخته شده‏ی فرزندانشان، گریبان خود آنها را هم در این دنیا و هم در آخرت خواهد گرفت.

خوشحالم از اینکه سایه شوهرم را هنوز بر سر خود و فرزندم دارم تا خود او بتواند پسرش را برای این انقلاب مثل خودش تربیت کند تا هردو سرباز ولایت باشند و انشاءالله در رکاب حضرت ولی عصر (عج) سربازی کنند.

عکس شهاب فردای 25 یهمن در بیمارستان

دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه‏ها بسازند، فرزندهایمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که:”خامنه‏ای را تنها گذاشتند”.

شوهرم، خودم و فرزندم فدای ولایت.


۳۹۳ دیدگاه به “شوهر و فرزندم فدای ولایت”

 1. نقدنيوز می‌گه:

  آغاز فعالیت بند میم تا محاکمه سران فتنه
  ما خواستار محاکمه سران دشمن و عمله هایشان هستیم و تا زمانی که اینان به سزای عملشان نرسند هرگز از پای نخواهیم نشست و به مسئولین قوه قضاییه هشدار می دهیم تا در سریعترین زمان ممکن، خواسته به حق مردم را عملی سازد. اخطار می کنیم که جز این راهی نیست، که اگر به وظیفه خود عمل نکنید امت حزب الله، ناگزیر، به بند “م” وصیت نامه خمینی کبیر(ره)، جامه عمل خواهد پوشاند.

  http://naghdnews.ir/band-e-mim.html
  http://naghdnews.ir/band-e-mim/11150-mim.html

  لطفا اطلاع رسانی کنید و به این طرح بپیوندید

  • khosro می‌گه:

   دوست عزیز واست ارزوی سلامتی میکنم.اما خواهشا واقعیت جامعه هم ببین.ببین دولت مردای مقدس تو چه بروز خانوادهاو جوونا اوردن.شاید تو شرمنده زن و بچت نیستی اما فکر میکنی چند درصد مثل تو هستن؟

  • ارارات می‌گه:

   جناب انقدر با حرص ولع می گوید عکاس مسلمان انگار که عکاس کافر هم کسانی هستند که عکسهایی از جنایات کهریزک و خردکردن ماشین و اموال مردم را توسط پاسداران انقلاب و سربازان امام زمان را بروی اینترنت نمایش داده اند.

   • ل.بیگدلی می‌گه:

    جناب عالی هم انقدر با ولع میگویید “خرد کردن اموال مردم توسط پاسداران انقلاب” که انگار نمیدانید میشود رفت خ ناصر خسرو و م گمرک و با خرید چند وسیله ی ناقابل خود را شبیه پاسداران و پلیس کرد و بعد به جان اموال مردم افتاد و به دوست بغل دستی هم گفت فیلم بگیرید برای اربابمان بی بی سی!!!
    .

    • فریاد می‌گه:

     اگر زمان عیسی و موسی بود حتما دروغگویانی همچون شماها روسیاه میشدید هرچند حالاهم روسیاه هستیداثارش در صورت نخس تان پدیدارگشته لعنت خدا بر دروغگوباد اخه دروغ هم شرط وشرایطی داره راهکاری داره ولی دروغگویان ولایت بی پروا دروغ می گویند تهمت می زنند به زعم انواع عکس وفیلم و صداهای ضبط شده از انواع جنایتکاریهای سربازان گمنام امام زمان که در دسترس عموم قرار گرفته و جهانی را تکان داد. جناب دروغگوباز انکار میکند اخه دروغگو؟ پس خودرو نیروی انتظامی جوان نگون بخت را زیرگرفت و له ش کرد حتما اونم دزده ماشین رو ربوده بود پس اون سه ماموری که با باتوم به سر دختر نازنین می کوبند از اسراییل اومده بودند سربازان گمنام ولایت که به کوی دانشگاه حمله ور شدند و مثل حیوان درنده دانشجویان عزیز ما را شکنجه می کردند حتما لات های ناصرخسرو بودند. نه حتما عوامل موساد بودن… تکرار می کنم جنایت کهریزک تجاوز به این جوانان رشید و لت وپار کردن سروصورتشان توسط جناب رادان و عواملش هرگز فراموش نخواهد شد. صدا وسیما خیلی تلاش کرد انواع ترفند به کاربردتا قتل ندا اقاسلطانرا گردن دیگران بیاندازد حتی رفتن ندای دیگری رو پیدا کردن ومصاحبه ی نمایشی هم ترتیب دادند تا اصل ندا را انکار کنند اما نتونستن که نتونستند. روسیاه باد دروغگو رسوا باد دروغگو ننگت باد ای دروغگو

  • سنگر می‌گه:

   نمی دونم ذاتا خرید یا خودتون رو به خریت زده اید اخه نادونها کدوم کعبه کدوم افتخار کدوم وصال کدوم شهید؟ بربرها سرعقل اومدند شماها هنوز در حماقت غوطه ورهستید البته هستند افرادی هچون شما که از نظر سواد و فرهنگ درپایینترین سطوح جامعه قرار دارید وحال با امتیازات بسیجی و جاسوسی زورکی خودرا بالاکشیده اید و رو صندلی دانشگاه نشسته اید یا ثروتی را بهش دست انداخته اید حال با تغییر ترس احاطه تون کرده چون هراس دارید که انرا ازدست دهید به همین خاطر چرندیاتی همچون فرهنگ شهادت و ره کعبه و.دهها تروهات دیگربرزبان میرانید مملکتیکه احمدینژاد ریس جمهورش باشه و کابینه اش صادق محصولی .کامران دانشگوه.نجار.گوسفند رحیم مشایی و مجلسی که همچون اصطبل نمایندگان پرخاشگری می کنند و قوه قضاییه جناب ملا نصرالدین (به خداقسم سواد پنجم ابتدایی نداره) پس اقا جان چه انتظاری از بسج بیسوادانی همچون عکاس باشی وامثالهم داشت مبارک هم تا اواخر سقوطش از این ارازل واوباش داشت وهمه باچشم خویش در تلویزیون اونهارارودیدید ولی سرانجام چی شد شما ارازل واوباش ولایت وقیحه بعدش چه ادبیاتی برای توجیه کارهای زشت تون ارائه می دهید

 2. مصطفی می‌گه:

  سلام به سرباز ولایت آقا خیلی دوست داریم چه خوشگل شدی حاجی .۱ خاطره بگم واست بخندی ۱ ذره حال بیای.روز ۲۵ بهمن توی میدان پونک ۲۰ تا از این سبزی هارو گرفتیم سوار ماشین کردیم بردیم سمته ناحیه که تحویل بدیم همچین که رسیدیم اونجا ۲ تا از پسرا همین که پاشونو از ماشین گذاشتن بیرون از ترس قش کردن واسشون آب قند آوردیم بهوش اومدن.حالا این بچه سوسولا بسیجی دلاور ما رو ببینن که چه طور لبخن میزنه با صورت خون آلودش.شهاب جان میخوامت ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا
  بر دشمنات لعنت

  • سبز می‌گه:

   آره تو که راست می گی !!!
   شما روز ۲۵ بهمن دنبال سوراخ موش بودین ، این فلک زده شهاب جایی پیدا نکرد اینجوری شد .
   شاید فکر می کنید این دروغ ها برای تقویت روحیه ی شما اثر داشته باشد . سخت ترسیدید از ترس ، پاک گیج و منگ شدین ، جالبه که نیروی ویژه و موتور و شتر و ون و تفنگ و سپر و باتون و … دارین باز در برابر مردمی که دست خالی روبروتون هستن دم از مظلومیت می زنین !!!

   • ايراني می‌گه:

    اصلا کی میگه این رو مردم زدن ؟
    این یه چاله میدونیه رفته چاقو کشی زدن له شده
    زن بدبختش هم باور کرده؟؟؟؟

    • سيد می‌گه:

     این جلبکای بی پدر نوبت انتخابات که میشه به استناد خوابِ چیز ِ میریزید اموی خودشون رو اکثریت می‌بینند و انتخابات را چیز. ولی وقتی عکس یک مسلمان را می‌بینند که خودشان روش چاقو کشیدن، میگن ۲۵ بهمن توی سوراخ موش بودین!!!
     حتما شهیر ژاله هم توی چاله میدون شهید شد، اگر بهشون رو بدی حتما میگن شهید چمران هم رفته بوده آمریکا جیب ریگان بزنه که کشتنش، شهید آوینی هم داشت برای هالیوود فیلم می‌ساخت که از بالای برج‌های دوقلو افتاد و مرد و …
     به خدا غیرتم خوب چیزیه، شرف هم خوب چیزیه، حیا هم خوب چیزیه. ولی حیف که توی این جلبکا پیدا نمیشه.

     • محمد می‌گه:

      شهید دزدی توی روز روشن !
      از کی تا حالا هموطنان اهل سنت ما شدن بسیجی ؟
      شما که مسلمانان اهل سنت را مسلمان حساب نمی کنین ؟ اگه راست می گین اجازه بدین یک مسجد در تهران درست کنن .
      خودتون کشتین از ترس شورش در شهرهای کردستان گفتین بسیجی بوده بعد که گندش دراومد و عکس های این شهید سبز با آیت ا.. منتظری رو شد شریعتمداری بی همه چیز شکنجه گر گفت نفوذی ما بوده !
      واقعا از این همه وقاحت خودتون خسته نشدین ؟

      • ارارات می‌گه:

       جناب بسیجی اومدی عکس جوانان مبارز روبگیری واسه شناسایی ببری پاداش بگیری انوقت انتظار داری به سر و کله نحس وبی ریختت نزنن. جناب الاغ برو ببین حکومت ولایت وقیح ت چه بلای سر این جوانان اوردن تو کهریزک اخه دیگر حنای حکومت و بسیجیانی همچون تو رنگش روباخته .اخه کدوم احمقی باور میکنه صانع ژاله رو منافین کشتند مگر حکومت چند ماه پیش نگفت سربازان امام زمان ریگی رو تو هوا گرفتند بااین وصف کی توانسته مسلحانه وارد خیابان بشه و صانع روبکشه پس ندا را کی کشت سهراب رو کی کشت حتما منافقین چهار جوان رشید رو تو کهریزک کشتند نه عزیز مردم اصلا اعتمادی به حکومت مافیا ندارند نقشه های شوم شما یکی پس از دیگری لو میرود فقط این را خوب بدانید که خون جانباختگان راه ازادی یک قطره اش هدر نخواهد رفت و سرانجام این مردم ایران است پیروز خواهد شد.درخاتمه بی خود به مردم مبارز برچسپ انگلیس وامریکارا نزنید چون خودتان بیش ازهمه نوکر انان هستید

      • تانیا می‌گه:

       آخه …… مگه بسیجی شیعه و سنی داره.
       تو شهید ارمنی ندیدی.حیف که خودتونو به خواب زدین
       وگرنه اگه کر و لال و کور هم بودین تا حالا باید بیدار میشدین.

   • محمد می‌گه:

    مردم کین دیگه؟؟؟
    اون احمق های تیتیش مامانی سوسول؟!
    از اونا کسی می ترسه؟ بدبخت؟ دیدم اوج حقارتتون رو؟
    بیچاره!

    • ترسو می‌گه:

     ساندیس خور عنتر فعلا که از همین سوسول ها همچین کتک خوردین که افتادین به عرعر کردن. عاشورا یادت نره! به ……. هم سلام برسون بگو ……… بزنه

    • ترسو می‌گه:

     کمت هم بود. باید جوری میزدن که روده هات از دماغت در بیاد. آشغال عوضی جوونهای مردم رو میکشید و بهشون تجاوز میکنید اونوقت میری موقع دزدی و متلک انداختن به ناموس مردم کتک میخوری میای اینجا میگی از سبزها کتک خوردی؟؟؟؟؟
     چطوره که به سبزها میگی سوسول ولی ازشون کتک میخوری؟؟ پس ببین که شما جوجه بسیجی ها دیگه چقدر بدبختید که از سوسول ها کتک میخورید!!
     به خدایی خدا قسم من اونجا بودن سرت رو گوش تا گوش میبریدم. شانس آوردی فقط، شانس!

   • sina می‌گه:

    اقای سبز شما لطفا گ… نخور البته اگه خواستی بخور

  • مهدی سالم می‌گه:

   سلام سید جان.
   لبخند بهترین کاریه که میشه کرد… حتی لیاقت ناسزا گفتن ما رو هم ندارند این منافقان جلبکی.

  • ......... روح ولی فقیه می‌گه:

   مادر …… ……. …… ولایت روزی میرسه که از ترس همون سوسول بری تو …… ننه ……. قایم بشی

 3. پريزاد می‌گه:

  خدا حفظشون کنه…
  ممنون که نوشتین.ما بیشتر نگران شما بودیم خانم.

 4. خرچنگ زاده می‌گه:

  ماشالله
  اجر رشادتت با آقا سید الشهدا

 5. هابیل می‌گه:

  درود و سلام بر هم‌سر سید شهاب
  به حتم اجر هم‌سران چنین مردانی کم از اجر شهدا و جانبازان نیست
  شکر کنید خدا رو که هم‌چنین روحیه‌ای به شما داده

 6. حاج محمد می‌گه:

  احسنت
  ماشالله بر سید عزیز و همسر بزرگوارشون
  آماده شنیدن انوع و اقسام فحش ها باشید از طرف این انسان نماهای شیطان صفت
  یاعلی

 7. .. می‌گه:

  هر سه سلامت باشید و از سربازان مهدی موعود(عج) ان شاالله..

 8. علی اوشانی می‌گه:

  سلام جانباز آقا
  امیدوارم امام عصرمون ظهر کنه و شما جزو شهدای رکابش باشید
  رسم ادب بود تشکر کنم از زحمات شما در این چند روز اردو
  علی اوشانی هستم از تهران نمیدونم یادتون بیاد یا نه ولی همین که توفیق داشتم شما رو ببینم برام کافیه
  به وبلاگم سر بزنید
  به امید ظهور
  یا علی

 9. سردار مرتضی می‌گه:

  این جمله آخرتون منو یاپ وصیت نامه یکی از شهدا انداخت.

 10. سلام سید. از همون شب که خبردار شدم این اتفاق برات افتاده شمارت رو میگیرم اما خاموشه. بعدش که نوشتی دست منافقین افتاده گفتم شاید سیم کارت رو بسوزونی و سیم جدید بگیری تا بتونم باهات حرف بزنم. اما دیگه بیشتر از این نمی تونم صبر کنم. خوش به سعادتت. بهت افتخار می کنیم. راستی دوربین من تو خونه بی استفاده مونده.

 11. محمودشون می‌گه:

  خانم محترم پس زن وبچه و پدر مادر اونایی رو که تو کهریزک همین امثال شوهر شما فدائیان ولایت لخت مادرزاد کردن بهشون تجاوز کردن کتکشون زدن کشتنشون چی باید بگن اگر بی اجازه آقاتون می تونین به کامپوتر دست بزنید برین اسم جوادی فر رو سرچ کنین ببینین سربازان ولایت قبل از شهادت این جوون چه بر سرش اووردن و هزاران جنایت کوچک وبزرگ اونوقت اگه واژه ای به نام شرم و وجدان در وجودتون هنوز باشه فکر کنم حداقل امشب راحت نمی خوابید یک لحظه فقط یک لحظه خودت رو جای مادر یا همسر بچه هایی که تو کهریزک و الان تو گوهر دشت و اوین و زندان های مخفی وزارت اطلاعات هستن بذار یک لحظه فکر کن پسرت یا شوهرت یا پدرت رو اعدام کنن(به هر جرمی) و نذارن حتی جنازه اش رو برای آخرین بار ببینی اونوقت بازم برای چهار تا مشت و لگدی که آقاتون خورده اینجوری جزع و فزع میکنی …. منتها مشکل اینه روح انسانیت وقتی سیاه و تیره از تعصب بشه باید خدا خیلی کمک کنه تا آدم بتونه دوباره شفافش کنه….

  • حمیدی می‌گه:

   ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست — عرض خود می بری و زحمت ما می داری
   یا تو از نادان ها و جاهلانی هستی که دروغ های کروبی بی سواد را باور کردی
   و یا از مغرضان لجوجی هستی که ما پابرهنگان تاریخ و دردکشان مظلوم به رهبری خمینی کبیر بساط عصیان و ستمگری تو را جمع کرده ایم.
   از دست فرزندان مظلوم امام روح الله و ولی امر مسلمین خامنه ای کبیر عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر

   • محمودشون می‌گه:

    حواله ات میدم به جمله آخر کامنتم …. بمون توسیاهی افکارت منم می تونم اینچوری جوابتو بدم:
    ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست — عرض خود می بری و زحمت ما می داری
    یا تو از نادان ها و جاهلانی هستی که دروغ های کیهان و صدا و سیما و احمدی نژاد را باور کردی
    و یا از مغرضان لجوجی هستی که ما بساط عصیان و ستمگری تو را جمع خواهیم کرد.
    از دست فرزندان پاک ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر

    • عون می‌گه:

     شماها خیلی رو سیاه تر از آنی هستید که حرفی برای گفتن داشته باشید.
     امثال تو و دوستان تو یا منافقید یا سلطنت طلب و یا بهائی هستید.شما نوکران اسرائیل هستید و دردتان فقط یک چیز است و آن محو اسلام عزیز است.شروع کردی به تهمت زدن که چنین و چنان…
     الیته باید قاچاقچی و متجاوز به عنف و قاتلان را اعدام کرد و هیچ منافقی هم حق زنده بودن ندارد.نمی دانم چرا عجیب گفته هایتان به رادیو اسرائیل و صدای امریکا شباهت دارد و البته از نوکران شیطان هم جز این توقع نیست.نه وزارت اطلاعات مانند اربابان آمریکائی شما زندان مخفی دارد و نه هیچ اعدامی بون حضور خانواده اش اعدام می شود.از این مطمئن باش.اما ما هیچ گاه از آرمانهای خود دست نخواهیم کشید صهیونیست کثیف….

     • علی می‌گه:

      شما چرا هر وقت کم میارید شروع به تهمت زدن و سفسطه می کنید ؟!
      چگونه اعتراضات مردم تونس و مصر و لیبی و الجزایر و یمن و بحرین در صدا و سیما انقلاب ضد استکباری نام می گیرد ولی اعتراض مردم ایران فتنه و استکباری !!
      مبارک و بن علی و … هم اعتراضات مردم کشورشان را فتنه می نامیدند محمد رضا پهلوی هم همین را می گفت و اکنون شما هم !
      اما سرنوشت محتوم شما رقم خورده است : الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم ، پس بیش از این خود را منفور خدا و مردم نسازید .

      • ل.ب می‌گه:

       شما انگاری خوابی دادش!
       تو تونس و مصر و بقیه جاها میگن ” مرگ بر آمریکا”
       انگار بی بی سی اونارو یه جور دیگه بگوشتون میرسونه؟ آره؟؟؟؟؟؟
       اگه یکم تاریخ خونده بودی و با مردمای این کشورا در ارتباط بودی میفهمیدی که دیکتاتوری یعنی چی!!!
       می فهمیدی تو کشور اسلامی باشی و نتونی نماز جماعت بخونی یعنی چی!!!!!!
       این کشور اگر دیکتاتوری بود تو الان پشت اون کامپیوترت نمیتونستی راحت بشینی و واسه بچه ی بسیجی کتک خورده شاخ و شونه بکشی!
       اگر دیکتاتوری بود توی مخالف نمیتونستی پات رو از درخونتون بزاری بیرون!!!!
       چشماتون رو باز کنید راهپیماییای میلیونی ایران رو ببینید و ببینید که مردم پای آرمانهاشون وایسادن…
       شماهایین که چهارتا اطرافیانتون رو میبینید و فکر میکنید بله..دو روز دویگه نظام سرنگون میشه!!!
       پشتوانه ی ما خداست.
       خدا خودش این وعده رو داده .
       و ما هم به اون ایمان داریم.

       • محمد می‌گه:

        واقعا متاسفم از اینهمه بی سوادی !
        نمی دونم این اطلاعات نادرست را این پایگاههای مقاومت بسیج چگونه توی کله ی شما می کنن !
        بی سواد همین الان در عربستان یا کویت مردم به راحتی نماز می خونند ، ولی مردم عربستان هم صدایشان بلند شده است !
        عجب تعریفی از آزادی در ایران ارائه دادی بابا تو دیگه دو سور زدی به احمدی نژاد ! از کی تا حالا نوشتن در فضای مجازی با به کارگیری ضد فیلتر و نرم افزار مخفی کننده ی , … شده علامت آزادی در جمهوری اسلامی !؟
        پس دزدیدن رای مردم در انتخابات چی ؟
        پس نظارت استصوابی و انتخابات دو مرحله ای یعمی چی ؟
        پس اینهایی که توی خیابون به گلوله بسته می شن چی ؟
        اینهایی که به جرم اتهام من درآوردی تشویش اذهان عمومی به اعدام محکوم می شن چی ؟
        اینهمه روزنامه بسته شدن چی ؟
        اینهمه روزنامه نگار زندانی شدن چی ؟
        اگر راست می گین و نمی ترسین و آزادی وجود دارد چرا تا کنون یک مجوز برای راهپیمایی مردم مخالف در ایران صادر نشده ؟ آیا جز این هست که تعداد مخافلین این حکومت بسیار بسیار زیاد است ؟
        برو داداش یکمی در رفتار های حکومت های بن علی و مبارک و … بقیه ریز بشو ببین تا چه حد به رفتارهای حکومت ما نزدیک بودند بعد بیا اطلاعات غلط پایگاههای بسیج را اینجا پخش کن .
        در ضمن نماز خوندن دلیل ضالح بودن بنی امیه و بنی عباس هم نماز می خوندند و همه ی امامان شیعه را به شهادت رساندند .
        من باب اطلاع شما عرض کنم در لیبی یک مسجد را مردم به آتش کشیدند مسجدی که سخن سیف الاسلام ولی امر مسلمین لیبی معمر قذافی ، سخنانش در سردر آن نوشته شده بود .
        لیبی هم حکومت اسلامی ولی فقیهی می باشد و سرنگونی آن هم نزدیک است پنبه را از گوشتان درآورید .

        • سيد می‌گه:

         واقعا متاسفم از اینهمه بی سوادی !
         نمی دونم این اطلاعات نادرست را بی.بی.سی و بقیه رسانه‌های غربی چگونه توی کله ی شما می کنن!

         البته راستشو بخوای می‌دونم. ۹۹ تا راست میگن تا به موقعش ۱ دروغ بگن و مغز شما آدمای ساده لوح را پر کنن.

         گفتی “پس دزدیدن رای مردم در انتخابات چی ؟”
         – با کدوم مدرک؟ خواب میرحسین فتنه گر؟!
         گفتی “پس نظارت استصوابی و انتخابات دو مرحله ای یعمی چی ؟”
         – اولا یعمی نه و یعنی.
         ثانیا انتخابات دو مرحله‌ای یعنی عدالت یعنی احترام به قانون.
         ثالثا اگر منظورت از نظارت استصوابی شورای نگهبان است که از حقوق مردم دفاع می‌کند (حقوق مدنی و الهی)

         پس اینهایی که توی خیابون به گلوله بسته می شن چی ؟
         – خودکشی ندای .. را میگی یا شهادت شهید صانع ژاله رو؟ انشاءالله تقاص خون شهدا را پس می‌گیریم. هم هزاران شهید انقلاب و جنگ و هم شهدای فتنه.

         اینهایی که به جرم اتهام من درآوردی تشویش اذهان عمومی به اعدام محکوم می شن چی ؟
         – خدا شفات بده. فعلا که میرحسین و کروبی که حرف مفت می زنن و باعث هدر رفتن خون انسانهای بیگناه می‌شوند دارن راست راست راه میرن و کسی کاری به کارشون نداره. ولی نگران نباش تا زنده‌ایم تقاص بی‌حرمتیهاشون را میگذاریم کف دستشون

         بقیهش هم باشه انشاءالله بقیه جواب بدن.
         یا علی علیه السلام.

         • محمد می‌گه:

          یک پرسش از شما دارم مرد مردانه بدون رجز خوانی و بدون تهمت و سفسطه و شعار جواب بدین .
          نمی دونم سال ۵۶ به دنیا آمده بودی یا نه اما اگر سنت کفاف بده یا از بزرگترها پرسیده باشی در آن روزگار اخبار تظاهرات و کشته شدگان آن روزها در ایران را بی بی سی پخش می کرد ، با استدلال شما انقلاب ۵۷ از اساس وابسته به انگلیس بود ! و بیچاره محمد رضا پهلوی که می گفت بیگانگان در کشور آشوب می کنند درست بود !!
          حالا جواب بده .

          • بنده خدا می‌گه:

           فرض کنید انقلاب نا تمام مردم مصر با تشکیل یک دولت کاملاً مردمی به پیروزی برسد و در مقابل بازماندگان حکومت مبارک که احتمالاً مانند جنبش سبز ایران بالغ بر ده درصد مردم کشور می‌شوند، توسط غرب متشکل شوند و برای به هزیمت کشاندن دولت مردمی دست به آشوب بزنند و حتی به فعالیتهای تروریستی روی بیاورند، این عده اغتشاشگر دقیقاً معادل جنبش سبز در ایران خواهد بود.

       • امیرحسین می‌گه:

        من هم تو دوستام از این توهمی ها زیاددارم!جالب این جاست نمی خواهند هم از توهم بیرون بیاند!!

        اخه احمق ها می ریزید تو خیابون زندگی مردم رو می ریزید به هم می خوایید باهاتون بر خورد نکنه !

        به همه اونایی که نمی خواند بفهمند و فقط حرف های بی بی سی و … توی کلشونه بگم!
        برید یه نگاهی بندازید
        ۱- اونا همشون پرچم کشورشون دستشونه و رو پرچم کشورشون شهید می شند که ما یه افتخاره!حالا شما می خواید پرچم کشورتون رو پایین بکشید؟!!؟ به چه قیمتی؟
        ۲- اونا شعارشون الله اکبر و از صف نماز هاشون بلند می شند میاند!حالا شما می دونید نماز چیه؟
        ۳-اونا دونبال اینند که آمریکا و اسراییل و انگلیس رو بیرون کنند اونوقت شما غیر از حرف این ها رو قبول ندارید!!
        ۴- ببینید ما آیه قرآن داریم که هیچ وقت یهودی دوست مسلمان نیست و هیچ وقت مسلمان نباید دوست یهودی داشته باشه!حالا شما شدید سرباز پیاده اسراییل!شاید هم شما بیشتر از قرآن می فهمید.
        ۵-…
        به همه شما دوستان عزیز می گم
        شما یرادران ما هستید فقط یه زره توی توهمید.چون از بچگی پای ماهواره ها بودید بهتون حق می دم ولی سعی کنید یه زره با افکار خودتون مقابله کنید.

        • محمودشون می‌گه:

         پس چرا این محمودتون میره با یهودیای مخالف اسراییل دست دوستی می ده و مشایی که خیلی هم لطیفن می گه با مردم اسراییل دوستیم؟؟؟

       • khosro می‌گه:

        شما گوشت مشکل داره برادر یا اینکه اینقد مختو شستن فرق دیکتاتور و امریکا رو نمیفهمی.

     • رازی می‌گه:

      من هم تمام زندگیم را میگذارم بر سر اینکه کشورم را از دست ارازل و اوباشی چون خامنه ای پس بگیرم

      • ل.ب می‌گه:

       خدا رو شکر که دشمنان اسلام همه هتاکن و این نشونه ی اینه که منطقی ندارن و هر وقت منطقشون تموم میشه هتاکی میکنن.
       خودت رو تو آینه دیدی توهم ورت داشته دادش!: دی

      • حسين می‌گه:

       ارازل که نمی‌دونم چیه. ولی اراذل اونیه که به نائب امام زمان (عج) بی ادبی می‌کنه.
       خدایا ریشه‌ی همه شون رو از مملکت عزیزمون بکن.

      • محمد می‌گه:

       ایران همیشه مهد وطن دوستان بوده
       بیچاره ی بدبخت چیزی از وطن وسربلندیش نمیفهمی تو!
       جلبک بی خاصیت!!

      • زهرا می‌گه:

       از انسانهای بی شرفی همچون شما بعید نیست که به مرجع تقلید مسلمانان و رهبر یک امت هتاکی میکنید. حق هم دارید وقتی رهبرانتان در بی بی سی اعلام میکنند که قرآن وحی نیست و یا اینکه امام زمانی وجود ندارد و یا اینکه قرآن مربوط به زمان خودش بود و الان کارایی ندارد و خیلی حرفهای مفد دیگر از شما نوچه های آمریکا و اسرائیل انتظاری نیست که اینگونه مرجع تقلید و رهبر یک امت را که در حال حاضر مورد تأیید علمای عصر و سیاستمداران جهانی است اینگونه به بهائیان و شیطان پرستان بفروشید…
       یادتان بود که احساس خطر میکردید؟؟؟؟!!!!!

     • محمودشون می‌گه:

      می دونی که گناه تهمت زدن چقدره… باش تا صبح دولتت بدمد کین همه از نتایج سحر است….

     • محمودشون می‌گه:

      می دونی که گناه تهمت زدن چقدره… باش تا صبح دولتت بدمد کین همه از نتایج سحر است….

  • ل.ب می‌گه:

   چه توهماتی!!!
   روزی که شهید تشیع جنازه ی شهید ژاله بود چند دختر در جلوی اون همه جمعیت شعار مخالف میدادن. اگر سرچ کنید عکسهاش رو پیدا می کنید. به ده نفر هم نمیرسیدن. به نظرتون چرا؟؟؟؟ چون مطمئن بودن مردم با ایمان و بسیجی کاریشون ندارن…و بهشون تعرضی نمیکنن. اما خود من در روز قدس سال گذشته چادرم رو از سرم کشیدن و بهم توهین کردم…فقط خدا رو شکر کردم که در بین اون جمعیت بهم چاقو نزدن…بله..این شماهایید که وقتی یک دختر محجبه می بینید یا یک پسر بسیجی تا لخت کردن و کبریت زدنش میرید اما بسیجی منطق داره. حرف برای گفتن داره…زمانی مشت نشون میده که در مقابلش مشتی باشه…بسیجی کثل شما تشنه ی قدرت و خون نیستو بسیجی وطن فروش نیست. بسیجی غیرت داره. چیزی که هرگز در امثال شما نبوده و نیست و نخواهد بود!

  • فراز می‌گه:

   تو بو پای منبر شیخ بی سواد بشین و دروغ هاشو باور کن
   برو توهمات میرحسین خائنتون رو باور کن
   تاریخ مصرف شما ها خیلی وقته گذشته

   • انسان می‌گه:

    حواله همه تون به امام زمان ! ما که تاریخ مصرف مون گذشته !! شما برید حالشو ببرید !

   • سعید امامی می‌گه:

    akhe momen in khaeni ke azash esm mibari kasi bod ke to ye shab 300ta az sarkardehaye monafegho kosht be daste khodesh mage yadeton rafte in khaen ki bode chekare bode torokhoda yekam motalee konid yekam dorovariato ham razmato ham aghidehaye khodeto agah kon mir hoseyn kasie ke masode rajavi jayeze vase koshtanesh gozash tamame monafegha be khonesh teshnan bad chejor khaeniye chejor monafeghiye be esme eslam khaheshan in kararo nakonid chon hichi az eslam nemidonid…

  • .. می‌گه:

   خوب کاری کردن.. دستشون دردنکنه
   بازم همین کارو می کنیم..

  • علمدار می‌گه:

   پس برو دعا کن “خدا خیلی کمک کنه تا بتونی دوباره روح انسانیتو شفاف کنی”
   بلکه تفاوت توهمات یک مردک با IQ در حد جلبک دریایی رو با واقعیت درک کنی.
   بلکه بتونی شعارهای دروغین BBC و VOA و … را با حقیقت درک کنی.
   منم برات دعا می‌کنم. خدات شفا بده انشاءالله.

  • دختر ایرانی - برلین می‌گه:

   ماییم … ما که طعنه زاهد شنیده ایم
   ماییم … ما که جامه تقوا دریده ایم
   زیرا درون جامه به جز پیکر فریب
   زین راهیان راه حقیقت ندیده ایم

   بگذار تا به طعنه بگویند مردمان
   در گوش هم حکایت عشق مدام ما
   « هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
   ثبت است در جریده عالم دوام ما »
   .
   عکاس به اسم مسلمان بیشتر از یک ماه نمیشه که خدا جواب نگاه هات رو داد … خدا بهت کمک کنه که جواب دلت رو نداده … اگه نه الان در کنار همسرت نبودی …
   خوب میدونم که الان میخوای باز هم جوری جواب بدی که از زیر این کنایه ها شونه خالی کنی …
   اما چشمی که دنبال دختر مردم ، هر جورش مومن یا غیر مومن – مسلمان یا غیر مسلمان – بی حجاب و با حجاب و معصوم یا از دید تو غیر معصوم باشه … این بلایی که سرش اومده کمه … اسمش رو نذار برای صیانت از جمهوری اسلامی اسمش رو بذار صیانت خدا از حق دخترانی که تو بهشون تهمت و انگ چسبوندی …
   .
   .
   ما بی شماریم !
   .
   .
   مرا صورت پرستان خوار دارند ـــ
   ولی سیرت پرستان میستایند
   به بزم -پاکجانان- چون نهم پای
   در دل را به رویم می گشایند

  • محمد می‌گه:

   بیدار شو ای عزیز هوشیایار شو عزیز. عمرن

  • یک محمد هستم می‌گه:

   میدونی مجازات کسی که به دیگران تهمت تجاوزگری جنسی بزنه چیه؟
   کروبی یه شکری خورد تو هم باور کردی؟

  • یک محمد هستم می‌گه:

   میدونی مجازات کسی که به دیگران تهمت تجاوزگری جنسی بزنه چیه؟
   کروبی یه شکری خورد تو هم باور کردی؟

 12. علی ف می‌گه:

  به عنوان یکی از دوستان شهاب بهش تبریک میگم به خاطر همچین همسری
  انشاالله باشید و در رکاب صاحب الامر بجنگید

 13. زهرا می‌گه:

  خواهر عزیزم سلام
  جانبازی سید شهاب الدین نه تنها برای شما بلکه برای ملت ایران باعث افتخار است.
  امروز با خواندن این مطلب بار دیگر به خودم بالیدم که ما در ایران اسلامی چنین جوانان رشید و ولایی چون سید داریم…
  ملت حق جوی ایران هر روز برای شفای هرچه زودتر شوهرت دعا میکند
  خوشا به حالت
  اجرکم عندالله
  خونی که در رگ من است
  اگرچه اندک و کم است
  هدیه به رهبر من است

  • راه می‌گه:

   جانبازی ؟؟؟؟؟!!!
   آقا شهاب جانباز هم که شدی !
   ببین وام جانبازی می دن ۲۰ میلیون بدون بهره ۲۰ ساله !
   زودتر برو بگیر که کلکسیون وام و اضافه کاری و حق ماموریت و … کامل بشه !
   به این می گن رزق و روزی حلال !

 14. ره گذر می‌گه:

  سربلند باشید … خدا حفظشون کنه … شما شما رو برای انقلاب حفظ کنه …

 15. امیر آشوری می‌گه:

  از این که در راه ولایت و حمایت از ارزشها به جانبازی نائل شدید تبریک عرض میکنم.
  یقینا این از تفکر سالم و دغدغه های یک عکاس مخلص و مسلمان است.
  انشاءلله در این راه پایدار باشید.
  من همانی هستم که در قم افتخار پیدا کردم روی ماه شما “جان باز” عزیز و برزگوار را ببوسم
  ارادتمند
  امیر آشوری / قزوین

 16. محمد مقيمى می‌گه:

  سید جان ، خدا خودش میدونه که آرزو دارم چماق و سنگ اصحاب فتنه و اغتشاش تو ۲۵ بهمن به سر و صورت من میخورد … من اگه نباشم چیزى از دنیا کم نمیشه و کسى هم حسرت نبودنم رو نمیخوره ، اما شما و امثال شما سید جان علمدار سپاه حق هستین و من و امثال من با حضرت آقا بیعت کردیم و پشت سر شما داریم مبارزه میکنیم … باش سید عزیز ، باش مثل همیشه دلاور و بمون مثل همیشه پایدار …
  ( درود بر شما بانوى بزرگوار )

 17. shahheidar می‌گه:

  هم‌سر شهاب خان
  ماجور شدی با یک دلهره
  دلهره ای از جنس دلهره های رباب
  و
  شهاب جان جانبازیت در راه ولایت مبارک

 18. وارث می‌گه:

  سلام به آقا سید شهاب و همسر مکرمه
  امام خامنه ای: بسیجی یعنی علی (علیه السلام) که خود را وقف اسلام کرد.
  هر که را در عشق چشمی باز شد / پایکوبان آمد و جانباز شد
  تا ظهور دولت یار چند صباحی دیگر نمانده است. تقاص خون های به ناحق ریخته رو میگیرم . حالا چه با قوه قضاییه فعلی چه قوه قضاییه دولت یار.

 19. فروتن می‌گه:

  واقعا تکان دهنده است وحشی گری این عده!

 20. سلام برادر .
  یادداشت همسرت مثل عکسهای خودت زیبا و روان بود.
  راستی الان حالت چطوره؟ بهتری که

 21. r1e1z1a می‌گه:

  احسنت به این زن
  غیر از این هم انتظار نمی رفت
  فدایی ولایت ، همراهی ، این چنین می خواهد …

 22. سيد ابراهيم می‌گه:

  سرت سلامت سید، میبینم که جانباز شدی!
  خدا سایه تو بالا سر همسر و فرزندت نگه داره، انشاءلله با هم در رکاب مهدی فاطمه شهید بشیم! آمین!

 23. behzad می‌گه:

  جناب همسر عکاس بسیجى،

  متاسفم که همسرت به چنین روزى افتاده، بدون در نظر گرفتن هیچ خط فکرى، تو حق دارى براى همسرت یک همچین متنى بنویسى. متنى که به گمان من نه از براى عشق ولایت، بلکه بر خواسته از عشقى ست که میان شما وجود دارد.

  اسمم فتنه است. چون سبزه بودم این اسم را بر من گذاشتند. اما به من مى گویند منافق. شما هر چه دوست دارى من را خطاب کن. به من بگو که آیا خون همسرت رنگین تر از خون دیگر جوانان است؟ نمى گویم براى همه نامه ى همدردى بنویس، ولى آنروز که سهراب در خون غلتید و گلوله اى در سینه ى ندا فرو رفت، یا آنروز که امیر و محسن در کهریزک جان دادند، ذره اى به فکر فرو رفتى؟ شاید فقط خدایت بداند که همسرت در حال انجام چه کارى بود که به این روز افتاد، چون مردم “بسیجى” نیستند که براى رسیدن به اهدافشان هر چه انسانیت در وجودشان است زیر پا بگذارند.

  به امید آن روزى که هر که گمراه است، هدایت شود

  قطره ى از سیل خروشان ملت آزادى خواه

  • ل.ب می‌گه:

   شما همکرید و هم کور….سیل خروشانی که شما میبینید فقط مردم تهران هستن و بس…لطفا راهپیمایی تهران و همه ی استانهای کشور رو ببینید. لطفا یکبار پیچ ماهوارتون رو ببندید و اخبار رو از رسانه ی خودتون ببینید. لطفا روز ۹ دی تهران و همه ی استانها رو ببینید….. شما سبزهای بی غیرت کاخ نشین علیه کوخ نشینها قیام کردید . لطفا از توهم بیشمار بودن خارج بشید.. اگر دین ندارید لااقل وطنتون رو نفروشید!

   • انسان می‌گه:

    قربون ادب شما ولایت مدارا !!!! حاجی از حول محور ولایت چه خبر ؟؟
    تیکه کاخ نشین ات خیلی با حال بود !! والا آقا ما کاخ نداریم باور کن !! ما هم کلوخ نشینیم ! سایبری سپاه هم نیستیم که اردو ببرن مون و شکم سیر داشته باشیم

   • علی می‌گه:

    جناب ل . ب پس ما هم کوریم . هم کر ؟
    پس ما کاخ نشین هستیم ؟
    خوب ذوب شدگان ولایت را برایت نام میبرم که ببینی چه کسانی کاخ نشین هستند :
    – جناب سردار صادق محصولی به اعتراف خودش در مجلس یکصد و پنجاه میلیارد تومان ثروت دارد .
    – جناب مصباح یزدی سلطان واردات شکر که کارخانه های تولید شکر داخلی را نابود کرده است .
    – عالی جنابان پنهان شده در بنیاد تعاون سپاه که مخابرات را به یکصدم قیمت خریدند .
    – جناب واعظ طبسی سلطان حکومت خراسان با پرونده ی فساد شرکت المکاسب فرزند فاسدش .
    – جناب آقا مجتبی با حسب ۱٫۵ میلیارد پوندی در انگلیس .
    – و……

  • فراز می‌گه:

   آره خونش رنگین تره! نشون به اون نشون که خون سربازی که تو لشکر امام حسین کشته شد از خون اون کسی که تو لشکر یزید کشته شد رنگین تر بود
   کسی که برای محاربه با نظام مقدس اسلامی که خون ۳۰۰ هزار شهید براش ریخته شده آشوب کنه حقشه که کشته بشه، برین خدا رو شکر کنید که از نجابت جمهوری اسلامی هنوز دارید تو این مملکت نفس می کشید

   • علی می‌گه:

    خوب شد مقایسه کردی بین یزیدیان و حسینیان !
    یزید حکومت داشت تبلیغات داشت منبرهای نماز جمعه داشت ، نیروی مسلح سرخ پوش داشت ، زندان داشت ، شکنجه داشت ، و کشتار مخالف داشت ، و از همه مهمتر خود را خلیفه مسلمین و ولی امر می دانست .
    حسین و حسینیان تیلیغات نداشتند ، خشونت نداشتند ( آنها را مجبور به جنگ کردند یا ذلت یا مرگ ) ، نیروی نظامی نداشتند ، آنها را فتنه گر می خواندند ، آنها را خارجی می خواندند ، مسلم ابن عقیل را از بلندی ساختمان به پایین پرتاب کردند و بدن های جسینیان را به زیر پاهای اسبان له کردند .

    یزیدیان امروز ، حکومت دارند ، رادیو تلویزیون ، روزنامه ، تریبون نماز جمعه و … دارند ، خود را خلیفه ا.. می نامند ، زندان دارند ، شکنجه می کنند ، اعدام می کنند ، بدون بادی گارد شهامت حضور در بین مردم را ندارند ، لشکر موتورسواران سرخ رنگ دارند ، نیروی نظامی دارند ، مردم را در عاشورای سال گذشته از پل کالچ به پایین پرت کردند از روی بدن مردم با ماشین عبور کردند ، مخالفانشان را عامل خارجی و فتنه گر می دانند وه چه شباهتی بین یزیدیان ۱۴۰۰ سال پیش و یزیدیان زمان وجود دارد .

    • مهدی می‌گه:

     علی آقا
     به نظرت شیمون پرز و اوباما و هیلاری کلینتون حسینی هستن یا یزیدی ؟
     اونا الان از کی حمایت میکنن و از کی بدشون می آد ؟

    • انسان می‌گه:

     اینا الان سه سال طول میکشه تا مخ اش شون راه بیافته یه جوابی برات پیدا کنند ! آخه همشون مخ لص هستند دیگه

     • مهران می‌گه:

      صد البته از شما و حکومتتان حمایت می کنند .
      چرا برای لیبی و قذافی در کشتار مردم لیبی جلسه ی شورای امنیت تشکیل دادند ولی برای مبارزه ی مردم ایران تنها به اظهار نظر سطحی بسنده کردند .
      اینها تبلیغات هست و شما رگ و ریشه اتان به همان بی بی سی و سیا و … بند است نکند ماجرای خرید اسلحه از آمریکا و اسراییل را فراموش کرده اید ( ماجرای مک فارلین را می گویم ) .

   • behzad می‌گه:

    جناب على پاسخى زیبا و در خور داد، من نکته اى بس کوچک بگم در انتقاد حرف ایشان. زینب بود که عاشورا را زنده نگه داشت، چه کسى زینب را زنده نگه داشت؟ یزید، همانا اینان از یزیدیان خونخوارتراند.

  • سید می‌گه:

   بعضی آنقدر گفتند که حکومت جوانان ما را کشته است که روز ۲۵ بهمن بدون اسلحه آمده بودند
   ولی دوباره همه گفتند حکومت آنها را زده است
   مصاحبه کذب برادر شهید ژاله را پخش می کنند
   کدام ندا و کدام سهراب
   چرا همه را می خواهند به نام حکومت بنویسند
   اگر روز اغتشاش هم آدم بکشیم نمی ترسیم
   چون به نام حکومت می نویسند
   اصلا فتنه یعنی همین
   یعنی میلیاردها تومان پول که پای آزادی ایران هدر می رود
   آنقدر برای ندا و سهراب که معلوم نیست نوشته اید
   ولی برای بسیجی های شهید چیزی نوشته اید
   می دانید مظلوم هستند
   رهبرم مظلوم است
   وقتی می گویند با هواپیما اسب هایش را این طرف و آنطرف می برند
   ولی کسی خانه ی رهبرم را دیده
   گفتنی زیاد است شنیدنی کم است
   وقتی به رهبرم تهمت می زنند
   می گویم مدرک بیاورید
   می گویند بی بی سی گفته چه بگویم
   علی مظلوم است
   چه ۱۴۰۰ سال پیش
   چه حال
   تحقیق کنید
   زیرا نماز بعد طلوع خورشید قضا است

   • زهرا می‌گه:

    جناب علی خان!!!!!!
    ۱)این همه تهمت زدی سندت کجاست؟؟؟؟؟ نکند از جنس سندهای موسوی و کروبی برای اسباط تقلب در انتخابات است؟؟؟!!! فردای قیامت باید جواب پس بدی
    ۲) به فرض هم که چنین باشه اسلام هرگز با مال و ثروتی که از طریق حلال به دس آمده باشد مخالفتی ندارد.
    ۳) شما لطفا تکلیف مفسدان اقتصادی (آقازاده ها) که همگان بر آن واقفند و دستگاه قضایی در به در به دنبال دستگیری مهدی هاشمی است را مشخص کن.
    ۴) اگر اینهایی که گفتی قانونا مشخص شده باشد که از طریق حرام به دست آمده ما هم خواستار محاکمه آنها هستیم!!!!!
    ۵) امیدوارم بازهم به بی بی سی استناد نکنید، چراکه این شبکه هر وقت، وقت کند راست میگوید….

  • بينا می‌گه:

   شما که ندا رو می‌کشید تا بتونید روش اسم شهید (!) را بگذارید حداقل این رو که می‌تونستید ببینید:
   سیل خروشان ملت آزادى خواه در روز ۲۲ بهمن بود نه آن عده محدود روز ۲۵ بهمن!

   • محمد می‌گه:

    ]چرا از این عده ی محدود اینهمه ترس و واهمه دارید ؟
    یک حرف حساب : چرا دولتمردانتان اجازه ی برگزاری یک تظاهرات خاموش و همراه با سکوت به همین عده ی محدود را نمی دهند ؟
    اگر محدود هستند پس نگرانی نباید برای راهپیمایی آنها باشد و اگر مجوز نمی دهند پس نگران انبوه بودن آنها هستند !

 24. سعید توکلی می‌گه:

  سلام
  خدا به شما و همسرتان خیر دهد
  مستدام باشید زیر سایه ی امام خامنه ای

 25. سلام بر همسر صبور جانباز گرانقدر ولایت
  سلام بر دست‌های پرتوان و قلب بردبار شما خواهر خوب و مهربانم
  بسیار خوشحال و خرسندم از آشنایی با شمایی که اینقدر بزرگوارانه ایثار کردید/ احسنت بر شما/ خداوند شما و همسر و فرزندتان را حفظ کند عمری طولانی و باعزت نصیب‌تان کند و شهد شیرین شهادت را در رکاب مولایمان مهدی عج به شما بنوشاند/ مرا خواهر خود بدانید، ما همه فداییان ولایتیم:
  “دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه‏ها بسازند، فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که:”خامنه‏ای را تنها گذاشتند”.”

 26. .... می‌گه:

  زمانی که وحشی های لباس شخصی مثل شوهر بی ناموس تو به جون ملت بی گناه می افتن لت و پارشون می کنن یادتون رفته انگار. این توله بسیجی های بی شرف کم ادم کتک زدن؟
  امیدوارم خون های بی گناهی که ریختن گریبانتون رو بگیره.
  دین ندارید وگرنه می فهمیدید که امام علی گفته خون نا حق پایه حکومت رو سست می کنه
  شماها به اندازه کافی پایه این کاخ ظلم …….. سفاک رو سست کردید
  امیدوارم دوباره این بلا بدترش سرش بیاد تا بفهمی چه مزه ای داره

  • ل.ب می‌گه:

   شما اصلا دین دارید که اسم امام علی(ع) رو به زبون میارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   همین امام علی (ع) با مخالفینش چه کرد؟؟؟؟؟؟؟/ در جنگ جمل در یک روز جه بر سر منافقین آورد؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر دین داشتید بی غیرتی نمیکردید. اگردین داشتید حجاب از سر بر نمیداشتید. اگر دین داشتید در ماه رمضان روزه خواری نمیکردید…هم وطناتون رو لخت نمیکردید و با قمه به جانشون نمی افتادید…در خیابان هرزهگری نمیکردید.
   همین امام علی(ع) فرمودن فاصله ی حقیقت ۴ انگشته…فاصله ی بین چشم و گوش….شما فقط گوشتون به بی بی سی ..هرگز نخواستید حقیقت رو ببینید….اگر همین بسیجی ها نبودن تو و امثال تو لحظه ای در این مملکت آسایش نداشتید و الان باید وضعیت خفت بار افغانستان رو تجربه می کردید.الان باید سربازان آمریکایی به نوامیستون تجاوز میکردن تا معنی تجاوز رو بفهمین.

   • .... می‌گه:

    امام علی هیچ وقت با شمشیر و به زور حکومت نکرد بسجی بی عقل
    اگر می خواست به زور حکومت کنه که ۲۵ سال خونه نشین نمی شد
    شما ها همون خوارجی هایی هستید که از دین هم جلو زدید
    فکر کردی فقط اونایی که مثل بز ریش می ذارن و یه چفیه مثل قلاده میندازن دور گردنشون دین دارن؟
    یه نگاهی به نت بنداز ببین کیا با قمه به جون ملت افتادن؟
    همه مثل همون شوهر بی ناموس تو هستن.
    بیچاره ها ریشه شما کنده می شه زیاد به این لات بازی هاتون دل خوش نکنید
    گنده لات تر از شما ها رو بعد از اینکه ازشون سو استفاده شد اندازه پهن گاو هم تحویل نگرفتن
    چند روز دیگه می شید دستمال کثیف حکومت

   • سعید امامی می‌گه:

    agar yek sarbaze amrikaei tajavoz kone migim din nadare migim khodaro nemishnase migim namaz nemikhone kafare khoda lanatesh kone vali age yek sarbaze emam zaman ya yek mamore bazjoeye zendan ke esme khodesho mosalmon mizare namaz khon hast khodaro mishnase be aeme eteghad dare jaye mohr roye pishonish hamishe hast safe avale namaze jamaate va… ono chi begim?dg ino ke bbc nemige ino esraeil nemige.bekhoda ghasam hamin shomaha baes mishid ke eslamo bad jelve bedid bekhoda ghasam mardome ma paktarin mardoman vali bekhatere hamin kara va harfaye shomast ke eslam zade shodan toro bekhoda nakonid agah beshid khoda shenas beshid az tariki dar biayd in rahesh nist bekhoda

  • حسنا می‌گه:

   خیلی بدبختی!
   انقدر بی هویتی که حتی روت نمیشه اسمت رو بگی و به جاش … می ذاری!!
   فکر کردی با این اراجیفت که سرهم میکنی خیلی حال ما رو میگیری؟
   بدبخت بیچاره برو فکر خودت و امثال خودت باش که دوره ی اعمال وحشیانه و حیوانیتون به سر اومده خائن وطن فروش ایکبیری ازگل عقده اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی 🙂

   • انسان می‌گه:

    دوره زموونه دست شماست برادر ! اسم شون هم نگن حق دارند ! تو آزادی و میگی ما که میترسیم ! نه اینکه رومون نمیشه ! واقعا میترسیم ، از دست شماها میترسیم ، امنیت نداریم ، آسایش نداریم ، شادی نداریم ، نمیخواد کسی رو شیر کنید اسمشو بگه دوره شماست ! خوش به حالتون ! نون شب تون به راه است ، به خدایی که می پرستید من ماهی ۲۵۰ اجاره خونه میدم ، دیگه ندارم جلو زن و بچه ام ، خوش به حالتون که نمیترسید و اسم تون رو میارید ، خوش به حال اون آقا که حالا سرو کله اش زخمی شده و وام میگیره و غرامت بسیجی بهش میدن !
    بعله دوست گرامی ! دوره زمونه شماست ! حق دارید حرف بزنید و ما خفه بشیم
    خوش به حالتون ، منم واگذار میکنم به آقا امام زمان …

    • حسنا می‌گه:

     آخ آخ اشکم دراومد با این روضه ای که خوندی!
     بیخود خودتونو توجیح نکنین! آوردن اسم شجاعت می خواد که تو و امثال … ندارین! فقط بلدین یک ماسک سبز بزنین تا پشت اون بتونین هرغلطی که می خواین به اسم جنبش و انقلاب و براندازی نظام که(البته فقط و فقط یک توهم پوچه) رو بکنین!
     خیلی از ما هم وضع تو رو داریم ! تو خونه های ۵۰ متری داریم زندگی میکنیم،با ماهی ۲۰۰،۳۰۰ تومن از لحظات زندگیمون لذت می بریم و قانعیم! به نظاممون افتخار می کنیم.به اقتدار رهبرمون می بالیم! چرا؟؟!
     چونکه بعد از ۳۰ سال هنوز دشمنای این خاک نتونستن به اهداف کثیفشون برسن،چونکه انقلابمون داره واسه کشورهای دیگه الگو میشه،
     داره صادر میشه! سرتون از زیر برف بیارین بیرون لطفأأأأأأأأأأأأأأ !

     • انسان می‌گه:

      ماسک سبزی که شما نوشتید دقیقا همون ریشی هست که شما ها گذاشتید ! اون هم ماسک خوبیه تا به تمام اهدافتون برسید !
      با همین ریش هم وام میگیرید و هر غللطی دلتون بخواد میکنید و هم بهتون اهمیت میدن ، پس لطفا جا نماز آب نکشید ، بله قبول دارم انسانهایی از قماش شما ها هم هستند که با وضعی که فرمودید زندگی میکنند و محترم هستند و صد البته مثل شما به فکر صادر کردن انقلاب شون با زور و چماق و سرکوب نیستند !
      من هم مثل تو بسیجی از اسرائیل و آمریکا متنفرم ، ولی از تو بیشتر متنفرم که دنبال بگیر و ببند هستی و همش توهم اینو داری که ما عامل انگلیس و خارج هستیم !
      نه برادر ! راست میگی و من هم قبلا گفتم ، موضوع دقیقا همینه ، که جلوی وحشی هایی مثل شما شجاعت گفتن اسم مون رو نداریم … یا از کار بی کار میشیم ، یا می ریم کهریزک !!
      ولی تو میتونی اسمتو بگی ، چون نه کهریزک میری ، و نه از کار بی کار میشی !

     • .... می‌گه:

      شما بسیجی ها نافتون رو با ریا و دروغ بریدن.
      تمام دینتون وصله به ریشتون اگر اون رو بزنید دیگه دین ندارید.
      می شه بفرمایید این انقلاب کذایی شما برای کدوم کشور الگو شده؟
      اصلا زمانی که انقلاب شد شما ها چند سالتون بوده که الان ادعاش رو دارید؟
      فکر کنم تو و اون شوهر قداره کش و لاتت هنوز به دنیا نیومده بودید.
      این انقلاب ادعایی شما اگر خیلی هنر داشت باعث نمی شد ملت اعتراض کنن و ناراضی باشن.
      شما بسیجی ها فقط به درد این می خورید که پادوی یه مشت فرصت طلب باشید مثل …….. و احمدی نژاد

    • ل می‌گه:

     ما برا پول و شکم انقلاب نکردیم. شاید تو پدارت واسه شکمشون انقلاب کرده باشن و حالا که کمی بهشون سخت می گذره زدن زیر همه اعتقاداتشون اما پدران ما واسه شکم انقلاب نکردن…خواهر من ازدواج کرده. ماهی ۴۰۰ تومن کرایه میداد. ته حقوقشون ۱۰ هزارتومن بود! دو نفر با ۱۰ هزارتومن !!!! دو تا بسیجی بودن و با غیرت . با همدلی زندگی کردن و جیک نزدن. چون اعتقاداتشون وابسته به شکمشون نیست!!!

     • محمد می‌گه:

      بدبخت ها این حرفها رو تو کله ی شما کردن که تمام ثروت کشور را غارت کنن و به حساب های خارجی بفرستن !
      چرا ثروت کشور نباید برای رفاه مردم ایران هزینه بشه ؟
      تو دلت خوشه به اینکه با ماهی ۱۰۰۰۰ تومان زندگی کنی و ادعا کنی مسلمانی ؟ مسلمانی یعنی بیرون آوردن حق مردم از حلقوم آنهایی که غارتش کرده اند مسلمانی یعنی نابودی ثروت های انبوه ستمگران ظالم ، مسلمانی یعنی من لا معاش له لا معاد له ! مسلمانی یعنی اعتقاد به سخن پیامبر که هر گاه فقر از در وارد شود دین از در دیگر خارج می شود .
      شما حتی اصول اسلام را هم نمی دانید دم از مسلمانی می زنید ؟
      چرا سلطان خراسان ( مامون زمان ) واعظ طبسی که هنوز هم امام رضا را برای منافع شخصی در اسارت خودش نگه داشته است را نصیحت نمی کنی که فقیر باشد ؟
      چرا سردار میلیاردر صادق محصولی را نصیحت نمی کنی ؟
      چرا از پرونده ی فساد معاون اول رییس دولت ( نه رییس جمهور چون با تقلب بر سر کار است ) را نمی گویی ؟
      برو این شعارهای صد تا یه غاز را برای ذوب شدگان در ولایت بگو که از زور شکم سیری و فربه شدن توان راه رفتن ندارند و تو را با این اراجیف دل خوش کرده اند .
      مردم راهشان را انتخاب کرده اند : پایان ظلم ، پایان فساد ، پایان رشوه خواری و رانت خواری حکومتی ، پایان تبعیض جنسی و مذهبی ، پایان دیکتاتوری و آغاز مردم سالاری .

     • انسان می‌گه:

      نه برادر ! من اون قدر سنی نداشتم که تو انقلاب باشم ، و خیلی خوب میدونم انقلاب پنجاه و هفت به رهبری خمینی کبیر برای اعتقاداتمون بود ، و باور کن زیر اعتقاداتمون نزدیم ، به امام زمان قسم اگر کسی به خاک پاک این کشور حمله بکنه منم هم پای شما حاضرم شهید بشم ، اما تا حالا شما رو به جرم راه رفتن تو خیابون گرفتند ؟ باورت میشه اگه نه به تمام مقدسات قسم میخورم منو که از کار داشتم می اومدم بی خود و بی جهت گرفتند و بردند و زدند ! این آرمان انقلاب بود ؟ و بعد هم که ثابت شد اشتباه کردند ترسوندن ام که مبادا شکایت کنم ازشون !
      این بود اعتقاد ما ؟ دل خوش سیری چند ؟؟

      • ل.ب می‌گه:

       تا حالا شده تو کشور اسلامی اونم کشور خودت به خاطر حجابت بارها و بارها تحقیر بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
       شده چادر از سر کشیدن یه دختر رو ببینی؟؟؟؟؟؟؟
       رو زمین کشیده شدنش رو چی؟؟ دیدی؟؟؟
       دیدی وقتی دختر محجبه وارد یه رستوران، یه شرکت، یه مطب پزشک، دانشگاه و … میشه به خاطر ظاهرش آخرین نفریه که بهش توجه میشه و به پرسشش پاسخ داده میشه؟؟؟؟؟؟؟
       گفتی خمینی کبیر…..خوندی همین خمینی کبیر چیا گفته؟؟؟؟؟ شما به همون جمله ی” پشتیبان ولایت فقیه باشید…” هم گوش میدادین الان اینجا نبودین!
       پس لطفا دم از خمینی کبیر نزنید که من وقتی تو این قرن ۲۱ تو عصر ارتباطات دیدم که حرف خمینی کبیر رو هم تحریف کردید تازه فهمیدم چطور غدیر خم تحریف شد!
       سرباز خمینی اگر تو کشور خودش به اشتباه هم کتک بخوره پشت نمیکنه به همه چی، پشت نمیکنه به رهبر و نظامش…مثل مرد وایمیسه و کم و کاسیا رو نقد می کنه تا انقلابش منحرف نشه…دشمن واقعی رو می شناسه و به خاطر منافع شخصی دست دراز نمیکنه پیش دشمن خارجی که مثل گرگ نشسته و منتظر به خواب رفتن این مردمه! اونم یه گرگ هاری که وقتی بیاد تو کشور دیگه دوست و دشمن و سبز و قرمز سرش نمیشه!!!
       قبول کن که زدین تو جاده خاکی…

       • دختر ایرانی - برلین می‌گه:

        برو آقا جان یجور میگی چادر کشیدن از سر و یه جور میگی کشور اسلامی انگار ارث پدرته … کشور ما تاریخ ۲۵۰۰ ساله داره این سی سال اخیره که شما اسمش رو عوض کردید ! اینجا ایرانه … خودتون اسمشو گذاشتید اسلامی…

     • .... می‌گه:

      احیانا خواهر و داماد شما مرتاض هستند؟
      خالی بندی های تو هم شده مثل خالی بندی های صدا سیمای ایران
      زیاد فیلم تخیلی می بینی انگار

   • محمد می‌گه:

    توکه اسمتو بردی خیلی مردی

  • بينا می‌گه:

   حتما شما پیرو امام علی علیه السلام هستی؟!!!!
   پس حداقل برو اول کلام مولا را بخوان و صحبت کردن رو یاد بگیر.
   آدم نمی‌دونه دم خروس رو باور کنه یا قسم حضرت عباس علیه السلام رو؟!

 27. حسین می‌گه:

  آره حق دارید خواهر گرامی فقط به مادرانی که بچه هایشان در کهریزک کشته شده هم فکر کنید همسرانی که پدر بچه هایشان در زندان به سر می برند فکر کنید به جوانانی که توسط این حکومت کشته شدند فکر کنید ! بنده طرفدار موسوی نیستم بنده طرفدار واقعیت هستم. یاحق

  • ل.ب می‌گه:

   واقعیتی از جنس بی بی سی!!!!

   • انسان می‌گه:

    خیر !! از جنس سی ان ان ! شما درست میگی !!! تا یکی حرف میزنه شما بگو بی بی سی باشه ؟

   • من می‌گه:

    نه واقعیتی از جنس بیست و سی !
    ببینیم برادر ارتش سایبری به شما هم مثل بسیجیان ادارات برای رویارویی با مردم اضافه کار و ماموریت و وام و … می دن ؟!

    • بسيجي می‌گه:

     فکر کنم شما اصلا نمی‌دونی بسیجی یعنی چی؟
     اضافه کار رو به کارمند میدن. وام رو هم که به اونایی میدن که پول دارن توی بانک بخوابونن.
     بسیجی اونی نیست که انقلاب رو خرج خودش میکنه. بسیجی اونیکه که خودشو خرج انقلاب و اعتقاداتش میکنه.
     بسیجی یعنی علی علیه اسلام که تمام وجودش وقف اسلام بود.

   • .... می‌گه:

    یه بار هم باید بری کهریزک تا طعم اسلام ………. رو بفهمی :)))

 28. محمدمسیح می‌گه:

  سلام؛
  شهاب جان، ما بهت افتخار می کنیم.
  اون شب با مادرم داشتیم می آمدیم بیمارستان عیادتت که بچه ها گفتن میثم برگردونتت خونه؛ به خونه ات زنگ زدم پیدات نکردم.
  شرمنده نشد بیاییم دست بوسی.

 29. امیر عباس می‌گه:

  سلام علیکم
  درستش اینه:
  “دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه‏ها بسازند، فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که:”امام خامنه ای تنها ماند”.”
  که صد البته سلیقه ای است
  چاکریم
  یا علی

   • احسان می‌گه:

    اللـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه اکبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
    مـــــــــــــــــــــــــــــرگ بر دیکتاتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــور

    • بسيجي می‌گه:

     اللـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه اکبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
     مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرگ بر دیکتاتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــور
     مـــــــــــــــــــــــــــــرگ بر میـــــــــــــــــــــــــــــــــرحســـــــــــــین
     مـــــــــــــــــــــــــــــرگ بر شیـــــــــــــــــــــــخ بی‌ســــــــــــــــواد

     • مهدی می‌گه:

      تو به چه حقی به میرحسین موسوی توهین میکنی؟من موسوی نیستم ولی احمدی نژادی هم نیستم!؟؟؟
      همتون خشکه مقدس هستید فقط یه انگشتر دست کنید و رهبر رهبر کنید …من عاشق رهبرم ولی چون قدرت از آن شماست حتی اگه ……… هیچی بهتون نمیگن!

      • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

       این چرت و پرت ها چیه میگی … عاشق رهبری؟!!!! کدوم رهبر؟! منظورت رهبر اصلاحاته؟!
       میرحسین موسوی از سران فتنه است، همون باعث شد خیلیا کشته بشن و خیلیا هم مثل یکی از رفقا نابینا و جانباز بشوند.

 30. بسم رب الشهدا و الصدیقین…
  سلام آقا شهاب
  چه عکسایه باحالی انداختی،باعث افتخاره ما بچه بسیجی هاست این عکس به خون خضابت…
  یادته جمعه بعد از ظهر تو دوره روز آخر یه نفر نشسته بود جلو در سالن انفی تئاتر و ازش ژرستی گفتی حاجی شما کجایی؟؟کجا میشه پیدا کرد؟؟منم گفم ما زیاد بهت سر میزنم اما نه به این نامه الان
  گفتم عکس میگیرم اما برا دل خودم دوست دارم کمک کنی تا زیبایی های جنگی که توش هستیمو هر کسی در حد وسعش به تصویر بکشیم…
  یه بسیجی همه جا یه بسیجیه
  برادر شهاب اینو شما روز ۲۵ بهمن ثابت کردی…
  به همسرتون تبریک میگم که اینقدر زینب وار حرف میزنند.
  یاحق…باحق…تاحق

 31. رضا می‌گه:

  لعنت به اون چیز چیز گوی بی همه چیز و شیخ بی سوات و خاتمی مکار و اون راس فتنه.
  درود و صد درود به شما همسر ولایی وآقا شهاب نازنین.
  آقا شهاب با این حال جانبازیت برا ولایت برام دعا کن شدیدا محتاجم.
  راستی خوندم دوربینت رو اعوان و انصار معاویه بردن. شماره حساب اعلام کن ما یه کمی کمک کنیم شاید تو اجرت باهات شریک شیم.
  زنده باشید الهی همگی به حق امام زمان(ع)

 32. فانوس می‌گه:

  سلام سید
  امیدوارم با کمک معین از بند حاجی برهی …
  مع القاء

 33. حسام می‌گه:

  سلام…
  حاجی؟ یعنی این همه عکس انقلابی گرفتی… مزدشو نمیخواستی بگیری؟
  خوش به سعادتت … اجرت با سرورمون حسین (ع)

 34. من می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  این آیات قرآن را اگر خواستید بخوان ای مسلمان بعد فکر کن!

  آیه ۱۷ سوره جاثیه : ثم جعلناک علی شریعه من الامر فاتبعها = مبعوث کردیم ترا بر امر شریعت پیروی نما
  ولا تتبع اهوا الذین لا یعلمون = از خواسته های آنان که نمی دانند پیروی نکن
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه۱۴۴سوره آل عمران:وما محمد الا رسول قدخلت من قبله الرسل= محمد جزرسول(خدا) نیست- براستی پیش از او رسولانی بوده اند
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۹۲ سوره مائده : فاعلموا انما علی رسولنا البلاغ = و بدانید که بر عهده رسول ما فقط پیام رسانی آشکار است .
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۹۹ سوره مائده : ما علی الرسول الا البلاغ = جزء رساندن پیام بر عهده رسول خدا نیست .
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۵۴ سوره نور : و ما علی الرسول الا البلاغ المبین = بر عهده رسول ما جزء پیام رسانی آشکار نیست .
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۱۸ سوره عنکبوت : و ما علی الرسول الا البلاغ المبین = و بر عهده رسول ( خدا ) جزء پیام رسانی آشکار نیست .
  ………………………………………………………………
  آیه ۴۷ سوره شوری :
  فما ارسلناک علیهم – حفیظا ان علیک الا البلاغ= ای پیامبر تو فقط مبلغ دین هستی و کار دیگری به عهده تو نیست – تو نگهبان مردم نیستی
  ………………………………………………………………
  آیه ۱۲۳ سوره نسا : من یعمل سوءا بجزبه و لا یجد من دون الله ولیا و لا نصیرا =
  یعنی = هر کس عمل بدی کند جزا داده خواهد شد و برای او ولی و ناصری جز خدا یافت نمیشود
  …………………………………………………………………………………………………….
  آیه ۲۸ سوره الاسری : ان لا تتخذوا من دونی وکیلا = یعنی = جز من وکیل و کار گذاری نگیرید
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۷۵ یا ۷۹ سوره آ ل عمران : ولایامرکم ان تتخذوا الملائکه و النبیین اربابا ایامرکم بالکفر ؟
  خدا شما را امر نمیکند که فرشتگان و پیامبران را ارباب و مربی خود بگیرید – زیرا اینان اینکاره نیستند – آیا خدا به چنین کفری امر می کند ؟
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۲۲ سوره غاشیه : فذکر انما انت مذکر لست علیهم بمصیطر = تذکر بده تو فقط مذکری ( تذکر دهنده ) تو بر ایشان تسلط نداری
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۱۰۸ سوره انعام : وما جعلناک علیهم حفیظا وما انت علیهم بوکیل= ما تو را ( ای پیامبر ) نگهبان و کارگذار و حافظ مردم قرار ندادیم
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۴۸ سوره نساء : و کفی بالله ولیا و کفی بالله نصیرا = خدا کافی است برا ی ولایت و خدا برای یاری کافی است
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۸۳ سوره نسا ء : فما ارسلناک علیهم حفیظا = یعنی = ما تو را برای نگهبانی ایشان ( مردم ) نفرستادیم
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۵۷ سوره الاسری : و ما ارسلناک علیهم وکیلا = تو را کار گذار ایشان نکردیم
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۱۱۱ سوره الاسری : و لم یکن له شریک فی الملک ولم یکن له ولی من الذل و کبره تکبیرا
  برای خدا شریکی در ملک و ولی و سرپرستی نیست
  ………………………………………………………………………………………………
  آیه ۴۰ سوره رعد : فانما علیک البلغ و علینا الحساب = بر(عهده ) تو رساندن پیام است و بر ما حساب کردن ( در روز قیامت )
  ………………………………………………………………
  آیه ۸۳ سوره زخرف : فذرهم بخوضوا و یلعبوا حتی یلقوا یومهم الذی یوعدون
  پس بگذار ایشان را که گفتگو کنند و بازی کنند تا برسد به روزی که وعده شان داده ایم ( در روز قیامت )

  پس رهایشان کن تا در باطل فرو روند و بازی گوشی کنند تا به آن روزشان که وعده داده ایم برسند ( روز قیامت )
  ………………………………………………………………
  آیه ۴۷ سوره الانبیاء : و نضع الموازین القسط لیوم القیمامه فلا تظلم نفس شیا و ان کان مثقال حبه من خردل اتینا بها و کفی بنا حاسبین = روز قیامت ترازوی عدل بنهیم – به هیچ نفس چیزی ستم نشود اگر چه آن عمل همسنگ یک دانه خردل باشد – آنرا به ایشان بیاوریم – کافی است که ما به روز حساب ( روز قیامت ) برسیم .

  • مرصاد می‌گه:

   حالا مثلا چی؟
   حوصله نوشتن ندارم ولی داری قطعه سازی میکنی که به چی برسی؟
   اگر منظورت اینه که ما که از امام خامنه ای حمایت می کنیم در حال اش تباه هستیم باید بگم که بدجور زدی تو خاکی

  • ل.ب می‌گه:

   یه سری آیه رو ورداشتی سر و تهش رو زدی که چی؟؟؟
   تا حالا کجا دیدی قرآن رو اینجوری تفسیر کنن؟ حتما بی بی سی؟؟؟ آره؟
   قرآن تفسیر کردنشتونم مثل خودتونه..مضحک و خنده دار
   الحق که سربازای خوبی هستید برا اسلام آمریکایی!!!
   تو اگر واقعا دنبال حقیقت باشی میری دو تا تفسیر میزاری جلوت می خونی ببینی اینایی که نوشتی یعنی چی…..اون کلیپی که برا احمی نژاد درست کردن رو دیدی؟ از هر سخنرانی یک کلمه برداشتن چسبوندن به هم …الان هم تو همین کار رو کردی…..ما اینجوری قرآن نمیخونیم:D اگه قرآن واقعی رو نداری آدرس بده برات بفرستیم؛)

   • انسان می‌گه:

    شما برادر لازم نیست قرآن بخونی !!! بهش عمل کنی وضع ات بهتر میشه !
    در ضمن از کامپیوتر زیاد استفاده نکنید براتون خوب نیست ! اینا همش ساخته آمریکا و انگلیسه !!! کمک میکنید به اقتصاد و تکنولوژی استکبار !! استغفرالله !

   • زهرا می‌گه:

    چقدر زیبا تاریخ تکرار می شود!!!!!
    شما که با قرآن سروکار دارید لطف کنید قرآن را به نفع خودتان نخوانید نکندکه مصداق سخن امام حسین شوید!!!
    ماهم نگفته ایم امام خمینی و یا امام خامنه ای معصوم هستند اما به شمایی که مغرضانه آیات قرآن را تفسیر و تبیین میکنید میگویم در رابطه با ولایت فقیه بیشتر تحقیق کنید و درضمن شا را به یک روانپزشک ارجاع میدهم چراکه فکرمیکنید تفسیر و تبیین قرآن کار هر کسی است.
    برادر یا خواهرم ما هم این آیات را قبول داریم اما چرا بریده بریده؟؟؟؟
    فاین تذهبون؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا همه ی قرآن را نمی خوانید…
    این آیاتی که گفتید مربوط میشد به ولایت پیامبر که ما قبول داریم چه ربطی به ولایت فقیه داشت؟؟؟؟

    • محمد می‌گه:

     شما لطف کن یک آیه برای اثبات ولایت فقیه که بهش اعتقاد دارین بیاور !

     • ايراني مسلمان می‌گه:

      “یا ایها الذین امنوا اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی‌الامر منکم …”
      استدلال و آیه های اثبات ولایت فقیه همان استدلال و آیه های اثبات ولایت ائمه معصومین است و شرحش دراز است و اینجا جاش نیست. اگر کسی می‌خواهد بداند به خودش زحمت بدهد برود مطالعه کند، وقتی اندک چیزهایی آموخت بایید ادعا کند.
      این ادبیات هم که برای فلان چیز برو یک آیه بیاور ادبیات کعب الاخباری است.

      • محمد می‌گه:

       لطفا تفسیر المیزان را مطالعه بفرمایید در مورد این آیه از خودتان هم سند در نیاورید .
       خودتان را به زمین و زمان هم بکوبید نمی توانید در قرآن ، سنت ، عقل و اجماع دلیل برای این بدعت ( ولایت فقیه ) پیدا کنید .

     • زهرا می‌گه:

      میشه بگید کجای قرآن نوشته نماز صبح دو رکعته و یا اینکه اصلا چطور باید نماز خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگر بخواید همینطور با سطحی نگری به آیات قرآن بنگرید نتیجه اش همان استدلال های غلط شماست…
      اصل ولایت فقیه بر هیچ کس پوشیده نیست و در روایات ائمه فروان داریم که در زمان غیبت امام زمان باید به دور علمایی جمع شویم که ویژگی هایش در حدیث امام موس کاظم ذکر شده
      به هرحال به شما پیشنهاد می کنم احادی فراوانی را که ما پس از قرآن کریم به آنها مراجعه میکنیم را با دقت مطالعه کنید. همچنین نظر علمایی همچون آیت الله بهاالدینی، علامه حسن زاده، آیت الله بهجت و دیگران که فراوانند را در مورد شخص مقام معظم رهبری مطالعه کنید.
      بازهم می گوییم: اگر از سرهایمان کوه بسازند فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که :”خامنه ای را تنها گذاشتند”.

      • محمد می‌گه:

       ببین خواهرم چرا کمی در اصول اسلامی نمی اندیشید ؟
       قرآن ، سنت ، اجماع و عقل مهمترین راه برای درک مسائل مسلمانان هستند .
       اگر به قول شما ولایت فقیه ستون حکومت اسلامی است خوب یک حرفی یک آیه ای یک چیزی در قرآن آمده بود ( که البته وجود ندارد ) با این حساب اهمیت نخوردن گوشت خوک از ولایت فقیه بالاتر است . اصول هر چیزی در زندگی مسلمانان در قرآن آمده است : اعتقاد به خداوند و پیامبران ، کمک به مردم و انفاق ، رعایت اصول اخلاقی ، درستکاری و صداقت ، بخشش ، نماز ، حج ، روزه و … کیفیت آنها نیز در سنت مشخص است اما شما برای ولایت فقیه نمی توانید چنین کنید .
       دوم اینکه از نظر عقلی که شما کمتر به آن متکی می شوید نمی توان تمام قدرت مطلقه در یک کشور را بدون حساب و کتاب و مادام العمر و نظارت و بازخواست و محاکمه و … به دست یک نفر سپرد ( خواهش می کنم خبرگان منصوب شده از طرف شورای نگهبان که سالی یک بار جلسه تشکیل می دهند و می گویند این آقا بهترین آدم روی زمین است را سند نظارت بر رهبر ارائه ندهید ، در ضمن توهین به رهبری هم اکنون جرم می باشد یعنی انتقاد از عملکرد ایشان جرم است !) .
       از نظر سنت ،در زندگی پیامبر و امامان معصوم هم چنین چیزی را نمی بینیم ، امام علی با خواست مردم و اراده ی مردم حکومت را پذیرفت اگرچه کاملا بر حق بود .

     • هادی می‌گه:

      نویسنده ای که تکه های زیادی از آیات را برای اثبات عدم تلاش برای هدایت و به عبارتی تساهل و داشتن رفتاری سکولار و یا بی تفاوت، کنار هم چیده ای؛ بد نیست به آیات زیر توجه کنی ان کنتم صادقین:
      در مورد اطاعت از ولی فقیه هم آیه ذکر شده در شماره ۵ کفایت میکند اگر مصداق الذین فی قلوبهم مرض نباشیم.
      ۱- سوره: ۸ , آیه: ۱

      یَسْأَلُونَکَ عَنِ الأَنفَالِ قُلِ الأَنفَالُ لِلّهِ وَالرَّسُولِ فَاتَّقُواْ اللّهَ وَأَصْلِحُواْ ذَاتَ بِیْنِکُمْ وَأَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ

      ش ۲- سوره: ۸ , آیه: ۲۰

      یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ أَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَلاَ تَوَلَّوْا عَنْهُ وَأَنتُمْ تَسْمَعُونَ

      ش ۳- سوره: ۳ , آیه: ۳۲

      قُلْ أَطِیعُواْ اللّهَ وَالرَّسُولَ فإِن تَوَلَّوْاْ فَإِنَّ اللّهَ لاَ یُحِبُّ الْکَافِرِینَ

      ش ۴- سوره: ۸ , آیه: ۴۶

      وَأَطِیعُواْ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَلاَ تَنَازَعُواْ فَتَفْشَلُواْ وَتَذْهَبَ رِیحُکُمْ وَاصْبِرُواْ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ

      ش ۵- سوره: ۴ , آیه: ۵۹

      یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ أَطِیعُواْ اللّهَ وَأَطِیعُواْ الرَّسُولَ وَأُوْلِی الأَمْرِ مِنکُمْ فَإِن تَنَازَعْتُمْ فِی شَیْءٍ فَرُدُّوهُ إِلَى اللّهِ وَالرَّسُولِ إِن کُنتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ ذَلِکَ خَیْرٌ وَأَحْسَنُ تَأْوِیلًا

      • محمد می‌گه:

       زدی به صحرای کربلا !
       متاسفانه هیچکدام از این آیات ربطی به ولایت فقیه ندارند ( ولایت غیر از رسول ا.. و امامان ) .
       برای اینکه از این جهالت بیرون بیایید تفسیر همین آیات را از تفسیر المیزان بخوانید ، امیدوارم پس از خواندن تفسیر المیزان ، مرحوم علامه طباطبایی را نیز فی قلوبهم مرض خطاب نکنید .

   • .... می‌گه:

    شما تا حالا اصلا قران خوندی جناب عکاس ؟
    من که بعید می دونم
    قران نخوندی بلغور کردی

 35. مبارز می‌گه:

  سلام
  من میگم بیشتر خطاب به همسرتون
  حاج خانم من باشم که میگم این عکس های این پست را باید اسمشو گذاشت عکس حجله ای
  چرا میگم حجله ای؟ شنیدم شهید آوینی زیاد اهل عکس انداختن نبود ولی چند ساعت قبل از حادثه شهادتش میگه بیا ازم یک عکس حجله ای بینداز! آقا سید خیلی مردی
  رک و راست بگم که آدمای مثل شما را کم دیدم
  به کمیل و بچه ها گفتم اگر دوباره خبری شد یه صدا ما رو بزنید ما هم کتک بخوریم! فقط بگو زیاد نزنند از جلو کسی بزنه ستون فقراتم میشکنه!
  به قول آقا سهیل…نوش جونت
  یا علی

  • انسان می‌گه:

   شما کتک نمی خوری برادر مطمئن باش
   من یه سبز ام ، ولی حرمت آوینی و امثال اون رو نگه میدارم …
   شما ساندیس ات نوش جون ات ، تشریف بیار و ما رو بزن ! باتوم و شوکر که داری ؟
   ما چیزی نداریم … بزن ! ولی به خدا این صدای بی بی سی نیست که تو خیابون میشنوی !
   برای یه بار هم که شده کمی فکر کن برادر !

   • زهرا می‌گه:

    جک ۹۰: سبزها هم حرمت نگه میدارند
    چه کسی حرمت شکنی شما را در ماه رمضان فراموش میکند که دختر و پسر دست در دست هم آب می نوشیدید و آشکارا روزه خواری میکردید و باز با ظاهری کاملا غیر اسلامی اقدام به خواندن نماز جمعه کردید و حتی حرمت نماز را هم شکستید…
    و یادمان هست بی حرمتی شما به عکس رهبر و مرجع تقلید یک امت یعنی امام خمینی (ره)
    و بازیادمان هست حرمت شکنی مغرضانه شما را در روز عاشورا که از گفتن جزئیات آن شرم دارم…
    بیش از آبروی خودتان و آن خونخواران را نبرید

   • انسان با انصاف می‌گه:

    این که توی خیابونا میشنویم صدای “میرحسین و کروبی اعدام باید گردند” است. البته بجز چند روز خاص که عده‌ای محدود شعارهای نا صحیح می‌دادند.
    حرمت شهید بزرگوار آوینی رو هم کسی جرأت نداره زیر سوال ببره. که حساب هنرهات نگذار.
    کتک و چاقو را هم که فعلا آقا سید خورده. (ساندیس رو هم جایی مطرح نکن، میخندند بهت)
    قبول دارم شاید شما هم مثل ما فکر می‌کنی. اشکال از جای دیگری است، عمربن سعد هم کلی فکر کرد تا تصمیم گرفت با امام حسین علیه السلام بجنگه. حر هم چند لحظه فکر کرد تا فهمید باید کنار امام علیه السلام بجنگه.
    شهید چمران هم که نابغه‌ی علم فیزیک بود فکر داشت، شهید شهریاری هم فکر داشت اونم از نوع نابش، ولی دشمنا نخواستن دیگه فکر کنه.فقط شما نیستی که فکر می‌کنی. حتی آقا دزده هم فکر می‌کنه تا راه دزدی جدید پیدا کنه.
    مهم اینه که مایه این فکر رسیدن به خدا باشه یا رسیدن به دنیا.

    • فریاد می‌گه:

     بر و اقا جون فلسفه بافی نکن قول شرف بهت مبدهم که اگر شهید اوینی وشهید چمران وهزارن شهدای دیگر اگر حالا زنده بودن و جور دیگری فکر می کردند چنان تهمتهای را به شون میچسپانیدن که یزید اینکارهارو نمیکرد بنده خدا مگر جناب رفسنجانی هشت سال تمام توسط خمینی فرمانده کل قوانبود چه تهمتها نکردن همین دیروز بود فائزه چنان دشنامهای را خورد که تنم لرزید مگر دختر فرمانده کل قوا نیست در ضمن توبرو نماز وروزه ات را خوب بخوان ششدانگ بهشت پیشکشت ما داریم تو جهنم ولایت زندگی میکنیم انوقت تو داری درس فلسفه به مردم یاد میدی و قیامت واخر زمان را یاد اورمیشی.توراهت روبگیر برو که اندکی مونده به خدابرسی ….

 36. مبارز می‌گه:

  ضمناً تمامی عکسهای سایت متعلق به خودم است …
  از این بعد نخیر اخوی! حسین قدیانی هم هست…و…

 37. عمار می‌گه:

  هر که در این بزم مقرب تر است
  جام بلا ببیشترش میدهند

 38. سلام
  داداش دمت گرم اجرت با آقا امام زمان (عج) ،تا زنده ایم رزمنده ایم
  یا علی فدایی سید علی

 39. م.ن می‌گه:

  سلام بر آقایی که بی یار و یاور در کربلا در خون خود غلتید تا اسم اسلام زنده بماند.
  حقا که از سلاله پاک همان مردی و تا آخرین دم حیات ولایت را تنها نمی گذاری.
  حقا همسری به صبوری زینب داری که در اوج ماتم و غم بهترینهای عالم چیزی جز زیبایی ندید.
  افتخارمان این است که عکاس مسلمان از آنهایی می خورد که داعیه آزادی بیان و عقیده دارند؛ که اگر اعتقادی به این مدعی می داشتند می بایست از ثبت لحظات هیاهوی پر تعدادشان! حظ می بردند.
  لحظه لحظه عمرشان بر پوچ و خالی بودن مدعایشان دلالت دارد چراکه اگر حرف حقی می داشتند نیازی به چوب و چماق نمی بود….

  • فریاد می‌گه:

   چوب وچماق در دستان سربازان ولایت است نه جوانانیکه برای گرفتن حقشان به خیابانها امدهاند انهم تنها با فریاد زدن من نمیدانم چرا شماها هی اصل مطلب را به انحراف میکشانید اری حقیقت دارد که بیش از سی سال مردم ایران عمرشان پوچ و خالی هدررفته وحال نمی خواهنداین وضعیت پوچ وبی ارزش ادامه یابد می خواهند مثل انسان زندگی کنند. ازاد باشند هرجورکه دوست دارند فکرکنن.لباس بپوشن.مسافرت کنن.وازادانه عقایدشان راابراز کنند و خود در سرنوشت مملکت خویش حق انتخاب داشته باشند و چون همه ی اینهارا ازشون گرفته اند چاره ای ندارند جز اینکه به خیابانها بریزند ودادخواهی کنند انهم دست خالی .کجای اینها جرم است تو دوست داری ولی فقیه داشته باشی هیچ اشکال نداره ولی جوانان فهیم گوسفند نیستند ونیازی به ولایت ندارند توکربلارا دوست داری بفرما بروانقدر اونجا باحسین مناجات کن تا باحسین محشور شوی کسی جلودارت نیست خوب می خواهی افکار پوسیده ات را زورکی تحمیل ما کنی .خوب گوش فرا ده دنیا باسرعت درحال تغییر وتحول است دیکتاتورهای مصر وتونس فروریخت دیکتاتور چهل ودوساله لیبی در حال ریزش است و دیکتاتور ……. هم تاریخ مصرفش رو به اتمام است کسی جلودار این سونامی عظیم نیست وحاکمان ایران خوب این نبض جنبش را حس میکنند ودیرهنگامی است خواب واسایش ندارند به هر ترفندی دست میزنند لو می رود هر توطئه ی میچینند نقش براب میشود حال تو ی نوعی اومدی فلسفه بافی میکنی کربلا ونینوارا سرهم می کنی نه عزیز این حکومت دیگر رفتنی است وبرو درفکر خودت باش اگر کاری نکردی چه خوب اما وای از ان روز که در و.اپسین لحظات عمر دیکتاتور …….. فقیه دست به کار ناشایستی بزنی همچون سعید تاجیک زحمات جبهه ات به باد خواهدرفت ودر دادگاه عدالت مردمی باید جوابگو باشی

   • م.ن می‌گه:

    چه خوب در فرهنگمان یاد گرفته ایم جواب ابلهان خاموشی است. لطفا از خوابی که به دروغ به آن فرورفته اید بیدار شوید….وگرنه وقتی بیدار میشوید که دیگر دیر شده است.

 40. امین می‌گه:

  جانباز جنگ نرم جانبازی ات مبارک .

 41. مجید می‌گه:

  با امید به بهبودی روز افزون شما
  اللهم کل ولیک الحجه بن الحسن
  راه ،راه سختی است.

 42. طلبه کوچک می‌گه:

  بر دشمنانتان لعنت. احسنت به همسرتان.یا علی

 43. haji می‌گه:

  ببین نامردا چه کار کردن سید ما رو!!!!
  ولی سید جون خیلی بهت میاد، خوش به حالت شدی جانباز و کی باشه بیاییم حلوای شهادتتو بخوریم.
  ما یه چوب کوچیک توی انتخابات خورد به دستمون از دست یکی از این سبزکا کلی افتخار کردم، حالا تو برو حالشو ببر.
  خدایا ما رو هم جانباز راه ولایت قرار بده و انشاالله شهید این راهمان گردان.
  شهادت نصیبتون
  یاعلی

 44. طلبه کوچک می‌گه:

  بر دشمنانتان لعنت. احسنت به همسرتان.یا علی

  (نام تصحیح شد)

 45. محدثه می‌گه:

  خدا قوت بسیجی حضرت ماه…

 46. روح الله مهدوی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  سلام

  الهی درد و بلاتون بخوره تو سر دشمن های این انقلاب ، عالی بود … خوش بحال سید شهاب که خانواده ای با این روح بزرگ و با ایمان دارند

  دعامون کنین

 47. سلام بر جانباز عزیز و همسرتان
  من و همسرم صمیمانه این جانبازی و جهاد در راه حق را به شما تبریک میگوییم انشالله جهاد در رکاب مولا نصیبتان شود
  به ما هم سر بزنید برادر
  زنده و پاینده باشید و همیشه ثابت قدم در راه حق و ولایت

 48. نرمولک می‌گه:

  همسر خوب هم نعمتی هست برای خودش ها…
  خدا یه نگاهی هم به ما داشته باش
  من که سید شهاب رو بعد از سه روز دیدم درد رو توی سرم حس کردم . همسرشون واقعا صبر زیادی دارن

 49. سعید می‌گه:

  خانم محترم!
  شوهر از خود گذشته ی شما اومده بود تو خیابون تا کسایی رو که به این حکومت اعتراض داشتن سرکوب کنه، معترضان نیومده بودند تو خیابون که با شوهر شما یا کس دیگه ای درگیر بشن. اومده بودند تا حرفشونو بزنن، اومده بودن که بگن از وضع موجود ناراضی اند، اومده بودند که بگن از دروغ خسته اند، اومده بودند ثابت کنن هنوز هستند. انتظار نداشته باش که وقتی شوهر تو و امثال اون با چماق به جون معترضان می افته، معترضان در عوض بهش گل هدیه بدن!

  • ل.ب می‌گه:

   میگن دوروغگو کم حافظه میشه..بالاخره اومده بودین اعتراض کنین یا از مصر حمایت کنین؟؟؟
   شما یه بار بشینین دور هم تکلیف خودتون رو روشن کنید بعد بیاین تو خیابون با سطل آشغالا مبارزه کنید.

   • حسن می‌گه:

    آمده بودند به حسنی مبارک ایران بگویند که از حسنی مبارک مصر عبرت بگیرد .
    آمده بودند که به هموظنانشان بگویند از مردم مصر بیاموزند که باید در برابر دیکتاتور ، قوی و با اراده و متحد باشند تا به پیروزی برسند .
    آمده بودند که به مردم مصر بگویند از تهران تا قاهره همه با هم هستیم بر ضد دیکتاتوری های رنگارنگ .

    • انسان با انصاف می‌گه:

     حسنی مبارک ایرانه ۳۴ ساله که در رفته. مثل اینکه شما خواب تشریف دارید.
     دیکاتوری این است که اقلیتی بخواهد بدون حتی کوچکترین مدرکی خود را اکثریت نشان دهد.

     • رضا می‌گه:

      مدرک از این بالاتر که رهبرانتون شهامت مجوز دادن به این اقلیت! را برای برگزاری یک راهپیمایی نمی دهند .
      باز هم سند می خواهی ؟

   • لیلا می‌گه:

    خوب برادر من می خواهیم توی خونمون دور هم باشیم ولی نمیذارن که. می خواهیم دور هم برای هم و با هم فکر کنیم ولی نمیدارن. میدونید که خونمون کجاست ؟همون جایی است که شما با لباس شخصی نظامی گری میکنید!!!
    شما دست کم یک اشکال بزرگ دارید. اشکال بزرگتون اینه که شکاک هستید به تمام عالم و آدم.یه کمی دقت کن . یه کمی هم اگه تونستی فکر کن.

  • ل.بیگدلی می‌گه:

   میگن دوروغگو کم حافظه میشه..بالاخره اومده بودین اعتراض کنین یا از مصر حمایت کنین؟؟؟
   شما یه بار بشینین دور هم تکلیف خودتون رو روشن کنید بعد بیاین تو خیابون با سطل آشغالا مبارزه کنید.

 50. شمع سوخته می‌گه:

  سلام و درود خدا بر همه رزمندگان و شیر مردان و شیر زنان شیعه و ولایت بلخص سید شهاب الدین واجدی و شیرزن مومنه‌اش و فرزند برومند و رشیدش 🙂

 51. امیر صالحی می‌گه:

  سلام برادر
  باز هم همون شعری که بران اس ام اس کردم رو می نویسم:
  هر چند به دست فتنه‌گر مضروبیم
  در چشم خلایق جهان محبوبیم
  چون فتنه ز کروبی و از موسوی است
  ما بر سر خصم فتنه‌گر می‌کوبیم
  راستی عذر زحمات چند روزه ما
  بروزم با مطلبی پیرامون اردو و منتظر حضور مجازی شما
  اردوی فعالان سایبری در قم
  http://amirsaalehi.blogfa.com/post-141.aspx

 52. محسن منافی می‌گه:

  زنده باد امیرعلی!!!

 53. جعفر می‌گه:

  سلام بر مجاهدین راه خدا
  به راستی و چه زیبا حضرت امام فرمودند که از دامن زن مرد به معراج رود.
  ایثار و فداکاری خانواده مکرمتان را ارج می نهیم.
  به امید خدا محاکمه سران فتنه نزدیک است. اندکی صبر سحر نزدیک است.
  البته با تمام قوا اعلام می کنیم اگر این بار هم قصور شود به پاس خون شهیدان و جانبازان عزیز این خاک و بوم آسایش را از قوه قضائیه هم خواهیم گرفت. باید این بار قاطعانه عمل کنند.
  مردم دیگر صبرشان تمام تمام شده و اندک مجالی برای نفس کشیدن این پلیدان بی حیای روزگار نخواهند داد.
  ان شاالله همگی جزو یاران خاص مولامون باشیم (آمین یا رب العالمین)
  در پناه حق باشید و یا علی مدد

 54. سلام.
  جانم فدای رهبر…
  یاحق.

 55. مهدی مهاجر (عکاس) می‌گه:

  سلام
  شهید شی جوون …

 56. یکی از همین مردم می‌گه:

  اولا که نوش جونش! کاش جاهای دیگه شم میزدن، ولی فکر کنم ذلشون نیومده از این بیچاره ترت کنند!
  دفعه بعد انشاالله، به مدد امام زمانی که از خودتون هم دروغین تره، نوبت خودت باشه! شما شخصا از این فیض محروم موندی!!! مثل زن و بچه مردم، که توی خیابون هم از هیچ وحشی گری به سمتشون خودداری نمی کنند و نمی کنید… الان دیگه نوبت شماست!

 57. محمد می‌گه:

  بسم الله
  سلام شهید زنده
  سرباز جانباز سید علی
  خدا خودتو خونوادتو حفظ کنه جانباز انقلاب
  جان سرباز فدای رهبرش

 58. روح الله می‌گه:

  امیدوارم به آرزوتون برسید خواهرم، اجرکم عندالله

 59. سروش می‌گه:

  برادر من،بدان که همنشین پیامبران خواهی بود.همه ی کسانی که جان فدای “امام خامنه باشند”.
  لعن خدا بر ضد ولایت فقیه.

  واقعا” این زیباترین جمله ای بود که شنیده ام:
  دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه‏ها بسازند، فرزندهایمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که:”خامنه‏ای را تنها گذاشتند”.

  • سبز ایرانی می‌گه:

   جناب ابو هریره ( متخصص جعل احادیث در زمان پیامبر ) از کجا و با چه سندی ایشان را که سعی در فرستادن مردم به اوین و کهریزک و … داشت همنشین پیامبران می دانی ؟ خدایا ببین جسارت و توهین به پیامبرانت چه ارزان شده است .
   دیگر اینکه فرزند این خانم وقتی بزرگ شدند در کتابها می خوانند که مردم ایران پس از یکصد سال مبارزه با دیکتاتوری های رنگارنگ ( شاه و شیخ ) بالاخره به ارزوی خود آزادی و دموکراسی رسیدند . این شعارهای شما هم دیگر رنگی ندارد و کلیشه ای است .

   • رضا می‌گه:

    دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه‏ها بسازند، فرزندهایمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که:”خامنه‏ای را تنها گذاشتند”.

 60. شهاب جان سلام.بعد از اینهمه بی خبری!با این تصاویر از تو روبرو شدم.واقعا متاسفم.امیدوارم هر چه زودتر خوب بشی یا اینکه الان خوب و سلامت باشی.این متعرضان همان هایی هستند که بر طبل دموکراسی می کویند و شعار جمهوری ایرانی سر می دهند.اینها همانهایی هستند که خود را اهل گفتمان می دانند.حاجی ما اونروز خیابان هاشمی بودیم.اگر می دونستم میومدم کمک؛یه بلایی سرشون می آوردم که مرغ های آسمون خون ببارند.دلم برات تنگ شده.بیشتر مواظب خودت باش برادر.به همسر محترم هم سلام برسان.راستی نوگل نو رسید مبارک باشه.خدا حفظش کنه انشا الله. من الله توفیق.

 61. با عرض سلام خدمت برادر ارجمند آقای شهاب الدین
  امروز اول اسفند ۸۹ انتقام شما را از این فتنه گران خواهیم گرفت
  التماس دعا
  همیشه نورانی و پیروز باشید

  • بیتا می‌گه:

   برای تقویت روحیه ی بسیجیان ساندیس خور مزدور باید بیشتر از اینها وعده بدهی بدجوری ترس توی خونشان رسوخ کرده برادر سایبری !

   • ايراني می‌گه:

    خانم این ساندیس خورو جایی نگو بهت میخندن.
    بسیجی که وقت نیاز خودشو روی مین می‌اندازه ترس توی خونش که هیچ توی وجودش راه نداره. مگر از خدای واحد و صمد.

   • محمد می‌گه:

    حقارت عجیب شما واقعا لذت بخشه!!!
    آخرین نفس های یک جلبک خسته!!!

    • علی می‌گه:

     ببین برادر سایبری ، بسیجی ، اطلاعاتی ، و حاجی ، سید و … یا هر چیزی که هستی
     با این شعارها نمی توانید ترستان را پنهان کنید ، چند روز پیش داشتم از میدان هفت تیر گذر می کردم جماعت موتورسواران بسیجی را دیدم ، مردم با تعجب و نفرت نگاهشان می کردند آنها هم مردم را همینطور و البته با ترس نگاه می کردند ، جالبتر این بود که برخی از این سربازان ولایت و عاشق شهادت یک ماسک هایی زده بودند که فقط چشمها و دهانشان معلوم بود ، بیچاره ها با اینکه پنجاه شصت نفر با موتور بودند می ترسیدند مردم ازشون عکس یا فیلم بگیرند می خواستند شناسایی نشوند پس داداش به این می گن حقارت !

 62. عون می‌گه:

  خواهرم همیشه مستدام باشیو زینبی….

 63. مرصاد می‌گه:

  بسم الله
  شما هم در اجر و ثواب این عزیز شریک هستی چه اینکه اگر جزع و فزع می داشتید سودی نمی بردید

  خداوند صبر زینبی به ما عطا کند انشاالله

  [url=http://www.tak-tir.blogfa.com]مرصاد[/url]

 64. نی نوا می‌گه:

  تقبل الله
  طوبی لکم
  ******
  آخرین و مهمترین پیام «یه حبه قند»؛

  هرگز نشه فراموش؛ لامپ اضافی خاموش!

 65. مریم می‌گه:

  به کسانی که به اینجا ..به سایت فرزندان من سر میزنند و نوشته ایی مینویسند از سر کینه ونفرت میگویم ..سخنی با شما دارم … زیاده گویی نکنید که ملت ما صبرشان فقط و فقط به جهت حرمت کلام آقا و سیدشان امام خامنه ایی است …. به ولای علی قسم نخواهم گذشت از سر خون بی گناهانی که در این چند ساله به دست ریخته شده…. مادر و دختری که در مهد کودک کشتید …. مردمی که در آتش مسجد لولاگر به دست شما سوختند و شهید شدند …. بسیجیان که جرمشان چیزی نبود جز حفظ نظم و امنیت مردم از دست دزدان و قاتلانی چون شما …به الله قسم تک تک شما را سپردم به دست دادگاه عدل الهی ….بترسید از لحظه مجازات شما که بدست الله خواهد بود

  • محمود می‌گه:

   حاج خانم جوش نزن ، الله رو درست کردند که امثال تورو گول بزنن
   خدای شما خدای قتل و کشتاره
   کاش ما هم انگ مسلمونی رو خودمون نداشتیم
   ننگ بر شما و فرزندان قاتلی که تربیت کردی

  • vahid می‌گه:

   فعلا که این جلبکا به برکت صبوری رهبر ازانتقام دررفتند.

 66. مهدی می‌گه:

  ارادت داریم! آفرین بر این خانواده بسیجی!

 67. مسعود می‌گه:

  سلام سید شهاب
  اجرت با آقا ! دستمریزاد مرد!

 68. خاتم می‌گه:

  سلام:)
  آقا خدا قوت… انشاء الله از مولا امام زمان به همراه من که کنارش ژست گرفتم عکاسی کنی:D
  خدا بواسطه‌ی همون انگشتری که دستت هست از دست اون حرووومزاده‌ها نجاتت داد:)
  تو تنها نیستی… باهاتیممم:)
  دعام کن، خیلی

 69. سلام
  چقدر آن روز مهمانی با هم خندیدیم…
  چقدر همسرت یادم داد چگونه عکس بگیرم…
  چقدر عکسش را که دیدم بغضم ترکید…
  زینب میدان باش و بمان…
  راست می گویی…جان به چه کار آید اگر سید علی تنها باشد؟

  آهای زن پسر عمو.زن استاد.رفیق!
  دست عباس به همراهت باشد…

 70. دوئل می‌گه:

  للحق
  نوشته ی شما را خواندم بانو … یادم آمد یوم العیار عاشورا را … لا یوم کیومک یا اباعبدالله … به لحظه ای که عمه ی سادات ، امام عشق را غرقاب خون دید … قدردان دلهره ی اضطراب و دلهره ی شما برای شهاب مان هستیم … اما یادتان و یادمان باشد که هزاران هزار شهاب خوش رنگ این روزگار آزگار ، باید در آسمان سرخ رنگ ولایت محو و بی سو شوند … و مگر نه آنکه ما را برای قربانی شدن در راه معشوق آفریده اند؟
  غلام و نوکر بچه های فاطمه (س) / میثم محمدحسنی

 71. مطهر نیوز می‌گه:

  سلام علیکم
  امیدورام حالت از چند روز پیش که با هم بودیم بهتر شده باشه
  ما راه حق را خواهیم پیمود , حتی اگر در این راه کشته شویم باکی نیست , باشد که خونمان نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کند
  یا حق

 72. سیداحمد می‌گه:

  سلام علیکم آقا سید.
  بهتری انشاء الله؟
  در پناه امام زمان باشید.
  ارادتمند.
  یا علی.

 73. ترسو می‌گه:

  گور بابای خودت و شوهرت. آخه …… اگه مردم میخواستن شوهر عنتر بد ترکیبت رو بکشن که تا حالا هفت تا کفن پوسونده بود!!!

  • ايراني می‌گه:

   یک کلام هم بشنوید از زبان ادب آدمای توسو!

  • حسین نقاد می‌گه:

   کله پدرت… ترسو
   هرچی لایق خودت و خانوادته به بقیه نسبت نده. نمی خواستن بکشنش و این طوری زدن؟
   شهاب جان! دایورت کن! داداش
   شیر بچه خامنه ای جان بازی ات مبارک

  • محمد می‌گه:

   خب اون وقت شهید می شد که!
   مردم کین دیگه؟؟ نکنه اونایی که ۲۲ بهمن اومده بودن از مریخ با اتوبوس آوارده بون؟

   کلا این احساس فشار و عصبانیت شما برای ما دلچسبه!
   از این عصبانیت ان شاالله بترکید و ما هم به شما بیشتر بخندیم!!

   • محمد می‌گه:

    مردم اونهایی هستند که شما اجازه ی راهپیمایی آرام (و حتی در سکوت ) به آنها نمی دهید ، می دونید چرا چون می ترسید میلیونی بیان توی خیابون و رسوا بشین ، آره داداش این گوی و میدان اگر یک ذره شهامت در وجود تون هست اجازه بدین مخالف های شما راهپیمایی سکوت برگزار کنند اونوقت ببینم باز هم از این رجز خوانی ها می کنید .
    شما که می گفتین فتنه مُرد ، سبزها مُردن ، کشور در برابر میکروب ! های سال گذشته واکسینه شد و … پس ۲۵ بهمن چی شد هر چی رشته بودین پنبه شد ، نه برادر دیگه اینجوری نمی مونه مردم راهشون روشنه این شمایید که خودتون رو به نفهمی می زنین ، پیش از انقلاب هم یادمه ساواکی های پهلوی همین منطق شما رو داشتند اما چی شد ؟ دیر یا زود شما هم به همون سرنوشت مبتلا می شین پس کمی بیاندیشید .

  • vahid می‌گه:

   اگر نظام مردمو میکشت حالا تو نبوذدی که پیام توهین آمیز بدی بدبخت

 74. امین می‌گه:

  سلام بر من شهاب جان برسانید! مرحبا شهاب! مرحبا!
  اخبار حال و احوال شهاب رو تو وبلاگش بذارید.

 75. عرفان می‌گه:

  برادر اجرت با امام زمان
  ——————————
  دانلود فیلم کشته شدن شهید ۲۵ بهمن
  http://www.mimahmadi-nejad.blogfa.com
  هم اکنون روی وبگاه سروش مهر

  • شورش می‌گه:

   عرفان خودت خری اومدی لینک درست کردی انوقت داستان سرهم میکنی که روز۲۵ بهمن صانع ژاله توسط منافقین کشته شده .مردباش جواب بده ومثل اربابانت جناب ولایت فقیه دروغ مباف اولا اونکسیکه پلاکارت خامنه ای رانمیگداشت پاره کنند همچون شهاب کتک خورد درثانی هم صانع ژاله وهم محمد مختاری خود عضوی ازجنبش ازادیخواهی ایران هستند واگر می خواهی ثابت کنم.. .صانع کرد سنی است خودت خوب میدانی هیچ ادم سنی مذهب ولایت فقیه راقبول ندارد وخوب میداند مگربرضدولایت فقیه یعنی اهل سنت حال از سویی خلق کرد به علت قومیتش مورد تبعیض رژیمهای دیکتاتوری واقع گردیده پس مگر ادم انقدر مزدورباشد که پیرو ولایت فقیه شود واین صفت در صانع ژاله موجود نبود چون هم روشنفکربود وهم دانشجوی هنر وارزوداشت همچون بهمن قبادی فیلم سازشود و تمام مردم هم صدای برادر ودیگربستگانش راشنیدند که صانع بسیجی نبود وباکلک روز بعداز کشته شدنش توسط فامیل مزدورش عکسش رو دزدیده وکارت بسیج صادرکرده بودند اما رژیم ولایت که رسواشده حیثیت وابروی ندارد باز دروغش را توجیه میکنددراخر هردونفر باگلوله کشته شدن وسیمای جمهوری اسلامی واضح بیان نمود که با گلوله منافقین کشته شده با این وصف شما دروغ سرهم می کنی و می خواهی با این دروغ پردازیها افکار عمومی رامنحرف نمایی این تصویرنشان نداد که گلوله ی شلیک شده باشد وبه این فرد اثابت کرده باشد اما من برات متاسفم.ولایت مدار دروغگو

 76. قاسم می‌گه:

  سلام بر سید..
  راه را ادامه میدهیم..

 77. سبز می‌گه:

  شوهرتون رفته بودن حقشون را مطالبه کنند یا بر سر زن و بچه ملت بکوبند که این طوری شدند؟…من خودم ۱۰ ها فرق شکافته زن و مرد بی گناه را دیدم که امثال آقا شهاب شما عنایت فرموده بودند..خواهرم وای اگر از پس امروز بود فردایی

  • انسان با انصاف می‌گه:

   نه سبز خان! اونایی که شهید ژاله رو کشتن رفته بودن سر زن و بچه ملت بکوبند.
   پس: وای اگر از پس امروز بود فردایی

  • محمد می‌گه:

   با دوربین می خواست فرق کیو بشکافه؟؟!!
   ۱۰ ها فرق شکافته؟!!! کوتاه بیا بابا!! بیگناه؟؟؟؟ زن و بچه ملت؟؟؟!!! کدوم ملت؟؟
   خوبی شما؟؟!!
   خدایا یک باتوم به ما عنایت بفرما تا استخوان هایتان را خرد کنیم!!

   • محمد می‌گه:

    وقتی با چوب و چماق و باتون به مردم حمله کنید می توانید یک یا چند را مجروح کنید و البته خودتان هم مورد حمله قرار گیرید .
    اما وقتی با دوربین به سمت جمعیت حمله می کنید خوب می توانید از صدها نفر عکس برداری کنید و عکس آنها را به سربازان گمنام بدهید تا شناسایی شوند و راهی اوین و کهریزک و رجایی شهر و … شوند و داستان شکنجه و اعتراف تحت شکنجه و تجاوز و اعدام و کما فی السابق ادامه پیدا کند . روشن شد داداش ؟!

 78. ایریت می‌گه:

  سلام خانم خانما. خوبی؟
  چه با افتخار قطرات خونش روی لباسش ریخته! و چه با افتخار ازش یاد کردی! با خانم زینب محشور باشی. نمی دونستم بچه دار شدید.خوشحال شدم.
  یا م ح م د

 79. علیرضا می‌گه:

  سلام!
  فقط یک سوال؟ چرا هیچ نظر مخالفی نگذاشتی؟؟ عزیز!!!

 80. محمد امین می‌گه:

  لا حول ولا قوه الا بالله

 81. رامیم می‌گه:

  زنی چنین زینبی برازنده مرد مجروح عشق حسین زمان است…
  پسرتان علی اکبر سپاه عشق شود؛ انشاءالله.

 82. سید می‌گه:

  امیر جوادی فر ادم نبود، امسال همینا کشتنش، روح الامینی ادم نبود؟ دروغ بود؟ این مرتیکه ی چماق به دست با زن ها و جوونایی که تو خیابون باتوم خوردن فرق داشت؟
  نبودین ببینین امثال شماها امروز از ترس همین صد و پنجاه نفر که تازه دستگیر هم شده بودن و قبل تر هم مرده بودن چه دودی ازشون بلند میشد!
  رفتنی هستین، اقاتون در میره، شما ها ام رنگ عوض میکنین و همچنان نون به نرخ میخورن، کم مونده.
  درود به مردم ازاده ی ایران.

  • سيد می‌گه:

   فعلا که میرحسین باید به فکر جا باشه.
   جان به چه کار آید اگر سید علی تنها باشد./ تا خون در رگ ماست خامنه‌ای رهبر ماست.
   عجب جوکی: نام به نرخ روز خور. اونی که روی مین می‌خیزه نان به نرخ روز خور نمیشه.

  • محمد می‌گه:

   الحمد لله که عصبانی هستین!! ما از این عصبانیت خوشحالیم!!
   هیچکس نباید به غیر حق کشته بشه مثل روح الامینی !
   ولی خیلی ها به حق باید یه بلایی سرشون بیاد.
   اگر مولا علی ع اینجا بود فکر کنم گردن خیلی هاتون رو می شکست!

   • محمود می‌گه:

    مولا علی تونم …….. بیش نبود ، حضرت محمدتونم …… و ……. بوده
    خوب شد خودت اذعان کردی مملی

   • انسان می‌گه:

    کی عصبانیه اخوی ؟ توهم ات زیاد شده ! بابا گردن کلفتید دیگه ! ما هم میدونیم ، ان شا الله خیلی ها به حق باید یه بلایی سرشون بیاد ! اولیش اون بالا عکس انداخته !

  • vahid می‌گه:

   عزیزم شام کمتر بخور خواب نما نشی .

 83. نی نوا می‌گه:

  سلام
  تقبل الله
  طوبی لکم
  ودست مریزاد به همسر محترم!
  ***********
  جرم پایان نامه به اصطلاح “سیاسی” بودن آن است فقط همین!
  http://azarshtafarsh.blogfa.com/post-334.aspx

 84. نی نوا می‌گه:

  ضمنا برادر محترم باز هم که ما را دچار حذف لینک فرموده اید!!!

 85. عماد می‌گه:

  هر کی زده دستش درد نکنه. انشالا همه ی بسیجی ها بازم کتک بخورن تا بفهمن مزه ی اون باتوم و مشت و لگد و فحش های ناموسی که توی بازداشتگاه وزارت کشور به من و ۲۰۰ ۳۰۰ معترض بی دفاع دیگه دادن از چه جنسیه. حقت بوده. نوش جونت عوضی.

 86. محمد می‌گه:

  سلام
  کاری به رهبری ندارم ، چون سید و از تبار مولایمان علیست ، اما یه چیز میگم ، هم اینوری ها بعضی از ادماشون ، آدمای بلانسبط گاو و یه دنده هستن که از دین فقط …
  نگم چه چیزایی یاد گرفتن ، هم بعضی از اونوری ها که به شعار آزادی خیلی حرفا …
  هم بعضی از آدمای اینوری ها آدمای خوب و با خدا و منطقی هستند هم انوریها…
  فقط این سیاست مضخرفه که ، فقط مردمو به جون هم میندازه …
  راستی امروز یه بزرگی میگفت : پس فرق ما با مصر و بحرینو بقیه کشورها چیه ؟
  معترضین اگه اومدن تو خیابون، باید کتک بخورند ؟ حتی اگه حرف اشتباه زدند ؟
  حتی اگه عکس آقا رو پاره کردن ؟ چون معترضن ، چون میخوان حرفشونو بزنن ؟ دیگه مهم نیست مسلمونند ، آدمن ، چون معترضن باید کتک بخورن ؟
  آقای خامنه ای مقامش عالی و متعالیست انشاءالله .
  اما انوقدر که از دین میفهمم زمان امیرالمونین علی (علیه السلام) نیز به آقا بی احترامی کردن ، دورو اطرافیان آقا ، خواستن بلند بشن و طرفو بکشن ، و در محضر آقا گفتن خونت حلاله ، اما آقا فرمودند صبر کنید و بنشینید سر جاتون ، و با اون مرد حرف زد و اون مرد شیعه شد …
  البته اینم که اینا با این جمعیت الان میریزن بیرون ، کار خطایی ، چند نفرن مگه ؟
  فقط باعث میشه در مردم ترس به وجود بیاد ، همین !
  البته این نظامم با مردم کاری کرده ، کسی نداره بیاد حرف بزنه …
  به قول آقا ، آخرالزمان تشخیص حقانیت خیلی سخته ، یخورده بیشتر فکر کنیم .
  سعی کردم خیلی خلاصه بگم ، اگه طولانی شد ما رو حلال کنید.
  راستی ایمیلی که دادم ، الکیه ، چون اجبار بود که بگیم ، ما هم اجبار تو سرمون نمیره ، دیگه یه چیزی زدیم دیگه !!! در هر صورت اگه نظری بود ، همینجا در خدمتم.
  یا علی مدد

  • حسین نقاد می‌گه:

   سلام آقا محمد
   این بزرگ حتما اینی بوده که شما می گی ولی باید فکر کرد و سطحی نگر نبود و نماند؛ هر اعتراضی بهانه ای دارد و ادامه اعتراضات بهانه هایی؛ اما صرف اینکه در فلان جا اعتراض هست اونجا هم هست اینجا هم هست دلیل بر وحدت بهانه نیست؛ فکر می کنم قبول دارید! گرچه ممکن است شعار معترضان در مکان های مختلف واحد باشد اما غالبا تعریف ها متفاوت است مثل کلمه آزادی؛ این را به خود شما وا می گذارم؛ بیاندیشید که در هر کدام از این گروههای معترض مفهوم آزادی چیست. گفت هر کسی از ظن خود شد یار من…
   نوع حکومت ها نیز باید بررسی شود؛ مثلا گفته می شود همه اینها دیکتاتوری است. باید تعریفی جامع و مانع از دیکتاتوری داشت. آیا می شود قذافی را با مثلا پادشاه بحرین مقایسه کرد؟ به چه صورت؟ چه مشترکاتی دارند و چگونه از هم متمایز می شوند؟ شاید گفته شود هر دیکتاتوری شرایطی دارد و طبق همان شرایط به دیکته کردن اوامر و عقاید خود می پردازد. خوب این حرف قابل قبولی است حال باید دید چه کسی دیکته می کند؟ احساساتی نشویم که شما نشان دادید اینطور نیستید. آیا می توان گفت اجبار به اجرای قانون یک نوع دیکتاتوری است؟ جوامع بی حکومت بقا نخواهند داشت؛ حکومت بی قانون نیز به همین صورت؛ حال قانون در کنار لازم الاجرا بودن قابل اجرا نیز باید باشد؛ می دانیم که واضع قانون نیز باید خبره و نخبه باشد. اگر همه این شرایط به منظور ایجاد جامعه ای مترقی درست پیش رفته باشد باید دید که یک فرد یا حتی یک گروه از چه سو و با چه سلک فکری به جریانی که حکومت باشد معترض است. تا اینجا معلوم کردیم که هر حاکمی صرف اجرای قانون و طبیعتا تحمیل آن به مردم دیکتاتور نیست! در کشور ما قانونی وضع است که مردم به آن رای داده اند(۱) نظام بر اساس انتخاب شکل می گیرد از صفر تا صدش(۲) این قانون گرچه اشکالاتی هم دارد(که طبیعی است) اما باز واضعین آن نمایندگان مردم بوده اند، مصلحین آن نیز به همین ترتیب(۳) عده ای با رعایت نکردن قانون قصد بدعت دارند(۴) برای اجرایی کردن اقدام خود با هر کس و نا کسی گعده می گیرند(۵) به خشونت دست می زنند(۶) نتیجه شماره ۵شان، تعارض عمل و شعار را به همراه داشته است(۷) جریان اعتراضی که آرزوی انقلاب دارد به صورتی کاریکاتوری سعی در شبیه سازی خود به یک انقلاب را دارد حال انکه نه اکثریت آرا مردم را داراست و نه آنقدر حاضر به هزینه از خود است که تا آخر در این راه بماند(۸) حکومت حاضر به خاموشی اعتراضات به هر قیمت نیست(۹)؛ این فرقی اساسی است با دیگر کشورهایی که معترضینش خود را شاگرد این انقلاب می دانند(۱۰) و آنقدر به تنگ آمده اند که با اکثریت بی شبهه خود(۱۱)، حاضر به هزینه دادن در برابر تانک(۱۲) و مسلسل(۱۳) و تیرباران هوایی جنگنده ها(۱۴) و ترور توسط نیروهای ویژه داخلی و خارجی(۱۵) و زندان های مخوف(۱۶) و… و… هستند. حال ببینید که کدام یک از این ها را ما داریم که این شخصیت های معترض نشان! برای رسیدن به آرمان های فکری خود که به عقیده راقم این سطور به دلیل شماره ۵ تعارضات فراوانی دارد حاضر به هزینه دادن نیستند(۱۷)
   این شماره ها بسیار اند همین ها را کافی می دانم و آن هم به جهت جمله سطحی آن بنده خدا بود که گفتید بزرگی است برای خودش…
   والسلام

  • vahid می‌گه:

   ما مگه گفتیم هیچکس خطا نکرده؟ گفتیم ضعف مدیریتی نیست؟ تا حکومت دست معصوم نباشه احتمال خظا هست اما آقا خوب کشورداری کرده و بعدشم ما دشمن زیاد داریم باید ملکت آروم بمونه

 87. فدایی سبز می‌گه:

  توی اتوبوس بودیم ، حدودای ساعت سه و نیم
  در حال حرکت به سمت میدون ولی عصر ، از ونک
  مردم به آرامی اما به آهنگ بالا در حال حرکت به سمت میدون ولی عصر بودن
  سر ایستگاه که .وایستاد ، دوتاشون وارد اتوبوس شدن
  یکی شون که چاقتر بود و تو مایه های ۲۲ سن داشت یه جا واسه نشستن پیدا کرد
  اون یکی موهاش رنگ کاهی بود ، پالتوی صورتی پوشیده بود ، بچه سال تر بود و خیلی لا غرتر
  اون چاق همش میخندید به لاغر جمع و جور اصرار میکرد که بیاد ور پاش بشینه
  به شوخی میگفت بابا تو که چیزی نیستی ، ورزش واسه پاهام
  هی میگفتن میخندیدن ، بقیه تو اتوبوس در حال حرف زدن بودن
  یکی فحش میداد ، اون یکی نفرین میکرد ، همه مخالف بودن ، موافقا سدایی ازشون در نمیومد
  سر فاطمی ، یهو ، لباس شخصی ها ریختن یه پسر گرفتن
  یارو داشت خیلی آروم میرفت به سمت پایین که نشونش کردن و گرفتنش
  اتوبوس سمت خانوما شلوغ شد ، همه هو کردیم ، داد زدیم نبرش ، سر و صدا که بالا گرفت
  همه ی پیاده رو به سمت اتوبوس برگشت
  لباس شخصی ها بیشتر شدن ، هجوم اوردن سمت اتوبوس
  یه سری لباس شخصی با تفنگ آی بزرگ ، روی موتور کوبیدن به شیشه های اتوبوس
  وحشی شدن ، هجوم اوردن به سمت اتوبوس
  راننده ی بی شرف نگه داشت ، در عقب زد
  سه تا گولاخ وارد اتوبوس شدن ، وحشتناک ، وحشتناک بودن
  دختر لاغر پالتو صورتی ُ نشون کرده بودن این دفعه
  یارو داد زد پیاده شو
  دختر عقب رفت ، گفت من که چیزی نگفتم ، گفتم ولش کنین
  اومد جلوتر دست دخترلاغر گرفت کشید ، گفت بهت میگم بیا
  دوستش بغلش کرد گفت آقا برو ، ما گفتیم فقط ولش کن
  دو تای دیگه هم اومدن تو اتوبوس سمت خانوما
  جا نبود
  ما گرفتیمشون که دستشون به دختر نرسه
  یارو قنداد تفنگش برد بالا کوبوند تو دلم ، بعد کوبوند تو دست خانوم بغلی ، مادر بود احتمالا
  بعد با همون قنداق کبوند تو جمجمه ی دختر لاغر
  تو بغل زن افتاد ، از دماغ و دهنش خون اومد
  بی هوش شد ، کشیدنش بردنش
  بد بردنش
  بد
  دوستش جیغ زد ، نبرینش ، دوستم فقط گفت ولش کنین
  دوست چاق رُ هم بردن ، با موی سر کشیدنش بردنش
  کف آسفالت لگد میزدن می بردنش
  دو تا دختر شاد بردن
  انداختن تو ماشین شخصی بردنشون
  خیلی شیک و خوشگل بودن
  گناه داشتن
  تا آخر اما پای حرفشون بودن
  شرف داشتن

 88. بسیجی حق می‌گه:

  حالا حالاها مونده خواهر بسیجی!
  ان شاء الله بدتر از این رو هم خواهی دید در دفاع از باطل!

  • بسيجي می‌گه:

   در دفاع از حق نه باطل.
   بله در دفاع از حق ما را مثل اصحاب امام حسین علیه السلام بکشید.
   ما راضی هستیم و همیشه به درگاه خدا دعا می‌کنیم: اللهم ارزقنا توفیق الشهاده
   البته به شما هم اشکالی وارد نیست. این اثر لقمه‌ی حرامه که حق رو باطل و باطل و حق می‌بینید.
   اگر پدرتان برای پولی که به خانه می‌آورد مثل پدر من زحمت می‌کشید اینطوری نمی‌شدید.

  • محمد می‌گه:

   بسیجی ابله هم دیدیم! بسیجی سبز چه …ه دیگه؟؟!!!!!!!!!!!

 89. شاهين می‌گه:

  همسر عزیز عکاس مسلمان
  از زخمی شدن همسرت متأسفم. هر نوع خشونتی را باید محکوم کرد. ولی لحظه‌ای و فقط لحظه‌ای از آن سو از پشت میز محاکمه برخیز و از این سو جایی که فکر می‌کنی مشتی منافق ایستاده‌اند نگاه کن. اول باید تفکر قالبی‌ات را کنار بگذاری. آن‌ها را هموطنان خود ببین و بعد بنگر اگر همین بلایی که به سر همسرت آمده به سر او بیاید چه؟ او نیز همسری و برادری و خواهری دارد و بعد از دیدن سر خونین دلبندش خشمگین می‌شود. نگو آن‌ها منافق و مستحق چنین برخوردی هستند. تن آدمی شریف است به جان آدمیت. مطمئن باش به آن خدایی که هر روز در برابرش به نماز می‌ایستی مطمئن باش اگر همسر تو و امثال او بر سر معترضانی که سلاحی حمل نمی‌کنند باتوم نزنند و سلاح نکشند همسر تو نیز زخمی نمی‌بیند. انتظار نداشته باشد که از این سو صدها نفر زخمی شوند و از آن سو کسی آسیبی نبیند. من هم فجایعی دیده‌ام که باورش ممکن است برای شما مشکل باشد. دیده‌ام برادران وفادار ولایت به زنی که نوزاد به بغل داشت در درون اتوبوس گاز فلفل پاشیده‌اند و … چشم‌ها را باید شست بانو!

  • سيد می‌گه:

   آقا سید و امثالهم بر سر هیچ معترضی باتوم نزده و سلاح هم نکشیده.
   البته حساب سربازان نیروی انتظامی هم با برادران وفادار ولایت بسیار بسیار جداست.

 90. امیر توانا می‌گه:

  الله اکبر
  همسر سید شهاب شیر زنی غیر این بود متعجب می شدم.
  یا علی برادر شهاب

 91. سيب سرخ می‌گه:

  با سلام
  خدا خیرت بده جووُن
  آخرالزمون شده و باید دین‌مون رو مثل آتش کف دست حفظ کنیم و از سوزشش چشم‌پوشی کنیم (درد رو باید تحمل کرد دیگه)
  امام زمانی باشید و بشید
  حالا که این‌قده به خدا نزدیک شدید، دعامون کنید
  راستی!
  قدر خانم‌ت رو بدون که این همه شجاع و دین‌داره
  یا علی

 92. رئوف زماني می‌گه:

  ایول ایول داش شهابو ایول

 93. زهرا می‌گه:

  زنده باشی سید
  ما تا آخر ایستاده ایم
  مرگ بر ضد ولایت فقیه
  جانم فدای رهبر

 94. سلام همسنگر قدیمی
  ما رو یادتونه؟

  باورم نمی شد اون عکاس مسلمانی که بدجوری کفر فتنه گرها رو در اورده همون عاشورائیان قدیمی وبلاگیها باشه
  من هم یک وبلاگ جدید زدم و دیر به دیر میام عهد جانان اما امروز رفته بودم وبلاگ قدیمی تون دیدم امدید اینجا منم اومدم که دیدم وااااااااااااااای

  خوش به حالتون
  کاش ما هم خار چشم کفار و فتنه گرها باشیم سهم ما نهایتا دوسه تا بدوبیراه و فحشه شما اون بالا مقرب ترید
  سر و روی خونی تون باز هم رسواگر منافقین زنده باد مخالف من شد

  التماس دعای فرج و شهادت
  به امید ظهور

  • لیلا می‌گه:

   شما چه رفتارهای عجیبی دارید!!!! از خونریزی و زخم وشرارت و …. خوشتون میاد. حالا شدید مقربان درگاه الهی ؟؟!!!!
   اینا برای زمان جنگ بود نه الان. راهت کج شده خبر نداری.

   • سيد می‌گه:

    کی از خونریزی و زخم وشرارت و …. خوشش میاد؟
    به غیر از اونی که مرتکب این اعمال میشه؟!!!!
    در ضمن جنگ تمام نشده. تا دشمن هست دفاع هست و مقاومت.

 95. سعید توکلی می‌گه:

  سلام داداش
  یه ایمیل اومده برام که به اسم شماس. shahabvajedi@gmail.com توش کلی اهانت به آقا بود
  پیگیری کن به بچه ها بگو هکش کنن
  خدا حفظت کنه
  یاعلی

 96. محسن می‌گه:

  ای بابا این همه تو و رفیقات (قدیانی، محمد حسنی…..) ما رو زدین……..یکبار هم ما شما رو زدیم…..اما هنوز تا عدالت خیلی مانده!

  راستی این همه ژست عکاس به خودت نگیر…………خودم صددفعه باتوم به دست دیدمت…..

  • محمد می‌گه:

   صد دفعه؟؟
   باتوم؟؟؟
   عدالت به اینه که شما جلبکا حذف بشین از دریای ملت!!
   مزاحم!!!

   اونقدر منتظر تغییر نظام بشین تا زیر پاتون مثل مغزتون جلبک سبز بشه!!

   ذوالفقار علی عین عدالت است و برای اجرای عدالت باید ذوالفقارها بر فرق خوارجیان کوفته شود!
   مگه بازی رفت و برگشته که یکی من یکی تو!
   سرنوشت محتوم شما نابودیسیت. در راه عدالت جهانی!!!

 97. بند میم می‌گه:

  ” بند میم ” تا محاکمه سران فتنه آغاز به کار کرد.
  به ” بند میم ” بپیوندید.

  ما خواستار محاکمه سران دشمن و عمله هایشان هستیم و تا زمانی که اینان به سزای عملشان نرسند هرگز از پای نخواهیم نشست و به مسئولین قوه قضاییه هشدار می دهیم تا در سریعترین زمان ممکن، خواسته به حق مردم را عملی سازد. اخطار می کنیم که جز این راهی نیست، که اگر به وظیفه خود عمل نکنید امت حزب الله، ناگزیر، به بند “م” وصیت نامه خمینی کبیر(ره)، جامه عمل خواهد پوشاند.

  http://naghdnews.ir/band-e-mim/11150-mim.html
  http://naghdnews.ir/band-e-mim.html
  http://naghdnews.ir/band-e-mim/11150-mim.html
  http://naghdnews.ir/band-e-mim.html
  http://naghdnews.ir/band-e-mim/11150-mim.html

  لطفا اطلاع رسانی کنید.

 98. سعيد می‌گه:

  میشه شما ای عکاس مسلمان بگید در کجای اسلام زدن باتوم به ناموس مردم جهاد در راه خدا و صواب انگاشته شده؟ البته شماها که دیگر از خوارج که علی را می کشتن بالاتر نیستید که اونا هم می گفتن (( لا حکم الا الله ))
  ان شاء الله شماها توسط یاران امام زمان در جنگی مثل نهروان پیش رهبران جهنمیتان ……. و ………. فرستاده می شوید.

  • رضا می‌گه:

   مثل اینکه عکسای بالا را ندیدید آقا سعید.
   آقای عکاس باباتوم به ناموس مردم نزده‌اند! دوستان شما به ایشون حمله کرده‌اند.
   و تایید می‌کنم که زدن باتوم به ناموس مردم گناهی بزرگ است. خدای از تقصیر این گناهکارن سبز نگذارد.
   ان شاء الله.

  • محمد می‌گه:

   حماقت و خود فریبی هم حدی دارد ای جلبک جوان!!

 99. شراره می‌گه:

  نفرمایید تو رو خدا! الان یک عده مسلمان مومن !!!میان و از قیامت و اتیش جهنم میگن که چی؟چرا گفتی منافق حرامزاده داستان فلانی رو نشنیدی که به غلامش گفت حرام زاده امام باهاش برخورد کرد و…چرا به مادر مخالفینتون تهمت میزنید و از این حرف ها .
  قوه قضائیه هر وقت عقرب سیاه رو به سزای عملش رسوند حق ما رو هم میگیره

 100. گمنامیان می‌گه:

  http://gomnamian.blogspot.com/2011/02/blog-post_9135.html
  زنانی و دخترانی که در خیابان های تهران برای آزادی می جنگید….!
  زنانی و دخترانی که در خیابان های تهران برای آزادی می جنگید، واقعا بی ادب هستید، قلب مقام معظم رهبری را شکسته اید/ چرا نمی ایستید که این آقایان بسیجی ، بتوانند به راحتی شما را کتک بزنند؟ چرا مقاومت می کنید ؟نگاه کنید و ببیند در اثر مقاومت شما ، این برادر بسیجی ، اوف شده است ؟خجالت دارد

 101. مهدی مومنی مقدم می‌گه:

  سلام حاج خانوم سلام به دلاوری و سلحشوری شما و همسرتون
  خدا شما رو حفظ کنه
  باعث افتخار مایین
  هم شما و هم همسر مهربونتون
  از خدا میخوام هرچه زودتر این عوال فتنه رو به سزای اعمالشون برسونه
  جان ما فدای رهبر

 102. مرضیه می‌گه:

  سلام یه سوال داشتم ایمیل زیر متعلق به شماست:
  shahabvajedi@gmail.com
  از اون جایی که من شک داشتم. مزخرفاتی که با این ایمیل برای من فرستاده شده نوشته شما باشه اینو فرستادم. و امیدوارم که همینطور هم باشهX-(

 103. در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم — سر زنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور

  البته مطئمن شو که در راه کعبه قدم برداشته ای.

 104. فانوس می‌گه:

  رفته بودم سفری سوی دیار شهدا
  که طوافی بکنم گرد مزار شهدا
  به امیدی که دل خسته هوایی بخورد
  و تبرک شود از گرد و غبار شهدا
  خشکی چشم عطش خورده از آنجاست که من
  آبیاری نشدم فصل بهار شهدا
  آخرین خط وصایای دل من این است
  که مرا خاک سپارید کنار شهدا

  خوش به حالت شهاب جان . این نشونه خوبیه .
  خدا بهت عنایت داره .

  شهاب جان میشه مارو هم لینک کنی ..؟

 105. hasan می‌گه:

  mesle inke bache haye ma az ooni ke fekr mikardam delrahm tar hastan. haji ro ye joori zadan ke hanooz mitoone harf bezane. khoda kheireshoon bde ke az khodeshoon aghl va erade daran va mesle heyvanat cheshm va goosh baste nistan.

  bozak namir bahar myad, komboze ba khyar myad.
  ya ali

  • امير می‌گه:

   حسن خارجی، فارسی بنویس.
   بچه های شما دل رحم نیستن که اگر بودن شهید ژاله الان زنده بود. زورشون نرسیده!
   یک کلام هم خطاب به اونایی که به شهید ژاله و آقا سید حمله کردن: اولئک کالانعام با هم اضل.

  • محمد می‌گه:

   همان علی که نوشتی بلایی به سرت میاره که اون سرش ناپیدا!!!
   معنی علی هیچگاه نفهمیدید!
   کلا گویا آی کیو ی جلبکا پایینه!!!

 106. روبه صبح می‌گه:

  اللهم ارزقنا شهاده فی سبیلک بحق شهدائک

 107. alihasan می‌گه:

  baraye hameye mosalmanan va be khosus hakeman va basijian va khanevadeshan arezuye shahadat mikonam

 108. سلام دوست عزیز سید شهاب گل
  اگر سر به سر تن به کشتن دهیم *** از ان به که کشور به دشمن دهیم
  دریغ است ایران که ویران شود *** کنام پلنگان و شیران شود
  همه ی ما فدای امام خامنه ای

 109. پاورقی می‌گه:

  دیدم یکی نوشته که خوب کاری باهات کردن. من هم می گم خوب کاری کردن باهات، چون با این کار ها خودشون رو صایع می کنند.
  سایت شما رو لینک کردم

 110. علی می‌گه:

  عاقبت چاپلوسی وپاچه خواری

  http://www.youtube.com/watch?v=TY99H8BVU1c&feature=related
  نگاه کنید و عبرت بگیرید . شما وامثال شما از(سعید جون) که عزیزتر که نیستید.
  هان ای دل عبرت بین از دیده نظر کن هان ایوان مدائن را آیینه‌ی عبرت دان
  یک ره ز لب دجله منزل به مدائن کن وز دیده دوم دجله بر خاک مدائن ران
  خود دجله چنان گرید صد دجله‌ی خون گویی کز گرمی خونابش آتش چکد از مژگان
  بینی که لب دجله کف چون به دهان آرد گوئی ز تف آهش لب آبله زد چندان
  از آتش حسرت بین بریان جگر دجله خود آب شنیدستی کاتش کندش بریان
  بر دجله‌گری نونو وز دیده زکاتش ده گرچه لب دریا هست از دجله زکات استان
  گر دجله درآموزد باد لب و سوز دل نیمی شود افسرده، نیمی شود آتش‌دان
  تا سلسله‌ی ایوان بگسست مدائن را در سلسله شد دجله، چون سلسله شد پیچان
  گه‌گه به زبان اشک آواز ده ایوان را تا بو که به گوش دل پاسخ شنوی ز ایوان
  دندانه‌ی هر قصری پندی دهدت نو نو پند سر دندانه بشنو ز بن دندان
  …….
  از خاقانی

 111. سيد می‌گه:

  تا زنده‌ایم رزمنده‌ایم.
  لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین (علیه السلام) است.

 112. وائل می‌گه:

  سلام سید بزرگوار و بانوی محترم
  واسه سلامتی هر دو و تقوای هر چه بیشترتان:
  اللًّهُـ‗__‗ـمَ صَّـ‗__‗ـلِ عَـ‗__‗ـلَى مُحَمَّـ‗__‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗__‗ـَد و عَجِّـ‗__‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗__‗ـم
  دعام کنید

 113. تبادل نظر می‌گه:

  اجرت با آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشزیف دلاور
  به همسر محترمتان نیز خسته نباشید می گویم

 114. حسین می‌گه:

  سلام به همه ی حیدری ها و . . .

  . . . و خاک بر سر اون ابله هایی که هنوز بعد از یک سال و اندی هنوز نتونستن بفهمن کی حق و کی باطل ,

  چشم و گوش باز هایی که یک بار سوره ی بقره رو خونده باشن میدونن که اینا تخم و ترکه همون قومین

  که حتی زمانی که از بهشت براشون نعمت و طعام میاد بازم خزعبل میگن و درخواست عدس و گندم

  و پیاز و . . . کوفت و زهر ماری که از زمین در میاد رو میکنن

  فقط عبارت زیبای ( صمٌ بک ) میتونه این احشام رو وصف کنه , یکی نیست بگه آخه زبون نفهما اگه

  امریکا بیاد اینجا براتون تخم دو زرده میکنه . . . . ؟!

  نه , میشید یه بد بختایی مثل عراق و افغانستان که نه از غیرت نداشتتون چیزی میمونه نه از ناموستون . . .

  البته شما ها هم دنبال همینید که نه غیرت داشته باشید نه ناموس که به لطف سید شهاب ها و شیر زنایی

  که از خیلی از مرد های نامرد شما مرد ترن و پشت همسرانشون ایستادن , این آرزو رو به گور نامبارکتون

  میبرید , انشا الله

  قبلنا میگفتن :

  ( ان کس که نداند و نداند که نداند , بگذار که در جهل مرکب ابد الدهر بماند ) اما حالا فرق کرده

  سید شهاب هایی که مثل زمان جنگ هنوز خاک و ناموس و وطن از جون براشون مهم تره خرخره ی

  شما رو میجون , البته جویدن خرخره مال آلان که مطمعن شدیم حرف حق تو مغز پوکتون نمیره . . .

  پس منتظر شب تاریکتون باشید چون . . . . .

  ( قد افلح المومنون )

 115. حاج امير می‌گه:

  سلام علیکم برادر و خواهر همسنگر گرامی
  باور کن تا عکس این برادرمون رو دیدم بغض گلویم را گرفت
  انقدر از دیدن این عکس هم ناراحت شدم هم خوشحال که هنوز رهبرم تنها نیست … واقعا عکسی شده خون رو صورتشه اما میخنده …
  برات دعا میکنم انشالله زود برگردی …

  راستی اینم یه سو‍ه برای عکس گرفتن شما … خدا حفظت کن و فرزندانتون رو در پرتو ولایت نگه داره

  اینو بخون سو‍ه دستت میاد
  http://vorojak.org/ftopicp-8415.html%26sid=192537b331a7b2694c9047e36396448d#8415
  یاعلی

 116. بهنام می‌گه:

  گوه خورده که میگه می خواستن لختش کنن! تو عکس اول حتی دکمه ی پیرهنش پاره نشده و معلومه به لباساش هیچ آسیبی نرسیده!
  گوه خورده که میگه می خواستن آتیشش بزنن! کسی رو که بخوان آتیش بزنن لخت نمی کننش . با لباس می سوزوننش که آتیش بگبره!
  ریدم به تناقض گویی های شوهرت تا خبرگزاری هاتون و رهبرتون

  یه چند وقت از …… شوهرت بعنوان …… استفاده نکنی فکرت باز میشه خوب؟

 117. روح الله می‌گه:

  هیچ حرف دیگه ای به زبونم جاری نمیشه جز اینکه بگم “من به داشتن همچین خواهر و برادری افتخار میکنم “

 118. پیک نت می‌گه:

  معمرقذافی حاکم لیبی که ۴۲ سال است، لیبی را در حال انقلاب و خود را رهبر آن می داند، دوشنبه شب، پس از کشتار بی رحمانه ی تظاهر کنندگان این کشور، در تلویزیون لیبی ظاهر شده و گفت که او رئیس جمهور نیست که بتوان او را برکنار کرد، بلکه رهبر است و کنار نمی رود!

  قذافی در همین سخنرانی از جنایات امریکا در بمباران فلوجه عراق سخن گفت و از فرمان یلتسین برای به توپ بستن پارلمان این کشور. اما نگفت که اگر آنها چنین کردند و بد کردند، تو چرا با مردم کشور خودت چنین کردی؟ پشت جنایات امریکا که نمی توان پنهان شد و جنایت کرد!

  قذافی بعد از این سخنرانی به زعم خویش انقلابی، از هوادارانش خواست تا برای حمایت از او به خیابان آمده و راهپیمائی کنند.

  آنچه او کرد، گفت و خواست، با شیوه عمل و سخنان تبلیغاتی علی خامنه ای و احمد جنتی و احمد خاتمی در نماز جمعه های تهران و … مو نمی زد.

 119. ولایت ندار می‌گه:

  نمونه هایی از دلایل اعتراض مردم ایران :
  نرخ بیکاری بالای ۳۰ در صد است. ۴۸
  در صد مواد مخدر تولیدی افغانستان در ایران مصرف می شود.
  بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون ایرانی مواد مخدر مصرف می کنند.
  ۶ میلیون زن مطلقه داریم که ۸۰۰ هزار تن آنها در تهران زندگی می کنند.
  ۶ میلیون ایرانی از کشور گریخته اند.
  سن سقط جنین به ۱۸ سال رسیده و ترمیم پرده بکارت یکی از پر رونق ترین کسب و کارهای پزشکان است. ایران پرمصرف کننده ترین لوازم آرایش زنان در جهان است.
  هم جنس گرائی در خوابگاههای دانشجوئی شایع است.
  زنان ایرانی به ساخت و ساز مشروبات الکلی کشانده شده اند.
  هرسال ۱۲ میلیون پرونده تشکیل می شود.
  در خودکشی زنان رتبه‌ سوم جهان را پیدا کرده ایم.
  در اعدام رتبه دوم جهانی، بعد از چین.
  در مهاجرت نخبگان بین ۹۱ کشور جهان اول شده ایم .
  در آزادی مطبوعات رتبه ۱۷۲ را از میان ۱۷۵ کشور جهان کسب کرده ایم.
  در بهداشت و تامین سلامت مردم به رتبه ۱۲۳ سقوط کرده ایم.
  در سهم زنان در مدیریت به رتبه‌ ۱۰۱ میان ۱۲۰ کشور رسیده ایم.
  درسرعت اینترنت رتبه‌ ۱۸۶ (پائین‌تر از بورکینافاسو و افغانستان) را بدست آورده ایم.
  پول ملی “ریال” هم سومین پول بی‌ارزش دنیا شده است.

  مردم ما این چیزها را به پوست و گوشتشان حس می کنند شما دل خوش کرده اید به اراجیفی همچون جانم فدای ولایت و سرباز ولایت و … همه ی این مشکلات ناشی از نظام ولایت است .

 120. sabz می‌گه:

  دفتر آیت‌الله العظمی سیستانی در عراق، توصیه‌های تازه وی در ارتباط با تظاهرات مردم را به تمام نمایندگان و نمایندگی های این مرجع تقلید شیعه ابلاغ کرد. بموجب این توصیه ها تظاهرات مردم علیه کمبود و گرانی و فساد سازمان های دولتی حق تمامی افراد و مجاز است. بموجب این توصیه ها، تظاهرات نباید با تخریب اموال عمومی و خصوصی و کشتار همراه باشد.

 121. سلام. خدا را شکر که خوبید. خدا را شکر که عباس شده اید برای انقلاب
  موفق باشید

 122. حجت می‌گه:

  سلام و ادب و احترام
  همیشه به این سایت سر می زنم و افتخارم این است چنین دوستی در محیط سایبری دارم
  بعد از دیدن این عکسها خیلی ناراحت شدم و اشک از چشمانم جاری شده
  خوشحالم و خدا را شاکرم که چنین دوستانی دارم
  و خدا لعنت کند این نامردهای حرام زاده را
  به شما هم خدا صبر دهد و به عکاس مسلملن طول عمر
  تهران آمدم حتما برای دیدن این سرباز حضرت ماه خواهم آمد
  دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه‏ها بسازند، فرزندهایمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که:”خامنه‏ای را تنها گذاشتند”.

  یا علی

 123. محبوبه می‌گه:

  خانم محترم که دعا میکنی که شوهرت سالم هست و بالای سرت هست لطفا به خانمهایی فکر کن که شوهرانشان برای عقایدشان در زندانهای مهلک همین دولتی که به نوغی دارد به تو و شوهرت سود میرساند اسیر هستند به کودکانی فکر کن که پدران خود را در این زندانها از دست میدهند به پدر و مادری فکر کن که فرزندانشان را در دانشگاه میفرستند که تحصیل کنند نه اینکه در غل و زنجیز اسیر شوند برای چه؟؟ برای اینکه نمیخواهند فکرشان و روحشان در غل و زنحیری باشد که این رزیم برایشان ساخته است آیا فکر میکنی فقط اجداد فرزندان تو از دیار دیگر اومدند که دعایشان همه را میگیرد خانم محترم منطق داشته باش و تعصب را کنار بگذار همه ما ایرانیان مثل شما یک رگ عرب داریم با پسوند سید پس افتخار به اجداد فرزندانت نکن ولی شما کاری کنید که فرزندانتان به شما افتخار کنند نه اینکه باعث سر افکندگی آنها باشید و جالب اینحا است که وفتی شوهرتان را خون آلود دید یدناراحت شدید ولی الان که خوب شدند از ریختن اون خوب کثیفی که ریخته شد شکر میکنی و در دل میگی خدا را شکر یک امتیاز دیگه از این رزیم میتوانیم کسب کنیم دیکران که شهید بشوند و در زندانها ی متروک باشند فدای سر شوهرم و بجه هام متاسفم برای کوته فکریتان

 124. حسین عسگری می‌گه:

  سلام شهاب جان
  این بی شرف ها به موبایلت هم رحم نکردن! ما هر چی می زنگیم خاموشه برادر؛ یه لطفی کن بگو یکی به جای ما جای زخم پیشونیت رو ببوسه تا ببینیمت. می خواستم مثل میثم ازت بنویسم بزنم سر در دیوارمون گفتم بگذار به رسم سنت غلط گذشته، تا هستی درباره ات نگم؛ دعا می کنم توفیق بی حد و حصر بیابی در سرعت بخشیدن به ظهور حضرت حجت(عج) و دست آخر شهادت در رکابشون؛ از اونجایی که باید در حق برادر ایمانی ات دعا کنی… متقابلاً یادت نره 🙂
  ۶۹مدد

 125. روان می‌گه:

  سلسله موی دوست حلقه ی دام بلاست
  هرکه دراین حلقه نیست فارغ از این ماجراست

 126. amin afagh می‌گه:

  اگر از سرهایمان کوه بسازند نخواهیم گذاشت فرزندانمان در تاریخ بخوانند :خامنه ای تنها ماند :
  http://aminafagh.persiangig.com/image/Copy%20of%20P1040378.JPG
  شیاطین انس بدانند که امروز دیگر نه یک شهاب بلکه صد ها و هزاران شهاب ثاقب در کمینشان نشسته است که از سوختن خود نیز ابایی ندارند که :«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون فرحین بما آتیهم الله من فضله و یستبشرون بالذین لم یلحقوا بهم من خلفهم الا خوف علیهم و لا هم یحزنون؛ گمان مبر آنان که در راه خدا کشته شده اند مرده اند، بلکه نزد پروردگار خویش زنده اند و روزی داده می شوند، بدانچه خدا از فضل و رحمت خود به آنها عنایت کرده شادمان اند و آرزو می کنند که بشارت شهادت دوستان دنیاشان به آنها برسد تا آنها را با خود در این شهادت شریک بینند»
  اگر برادرم از پا افتاد من پشت اویم و اگر دوربینش افتاد و سلاحش را به یغما بردند هنوز هستند کسانی که حقایق را در قاب تصویر بنشانند….
  http://aminafagh.persiangig.com/image/Copy%20of%20P1040378.JPG

 127. محمودشون می‌گه:

  در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کآنجا

  سرها بریده بینی بی‌جرم و بی‌جنایت

  اول اسفند ۱۳۸۹،گزارشی از مبارزه‌ی بسیجیان و یگان ویژه با تظاهرکنندگان، تحت عنوان “نبرد روز ولنتاین” توسط یک بسیجی در سایت الف منتشر شد؛ مخاطب این یادداشت، آن گزارشگر بسیجی و دیگر همراهان اوست:

  اینجا تهران نیست؛ اینجا ایران است!

  دیگر خیابان‌ها فقط ولیعصر و انقلاب نیستند؛ اینجا میدانی در شیراز، اصفهان، مشهد و زاهدان است که با صدای “الله اکبر” و “مرگ بر دیکتاتور” پر شده است.

  صداهای “حیدری”ها هم به گوش می‌رسد.

  نمای الله اکبر مشت‌های گره شده است و سیمای حیدرگویان، زنجیر و باتوم فنری، عطر الله اکبر، بوی خون است و رایحه حیدر، گاز اشک‌آور.

  چند روز از ۲۵ بهمن و اول اسفند می‌گذرد و کلمه‌ها بر صفحه‌های مجازی شکل می‌گیرد، آن‌ها که از دهانشان بوی “مرگ بر دیکتاتور” به مشام می‌رسد امیدوارند، شهدای خود را پاس می‌دارند و برای مقاومت و شاید تقدیم شهدایی دیگر بنام آزادی، اعلام حضور می‌کنند اما گروهی که وجودشان وابسته‌ به زنجیر و آهن است، در همان حال که شب را نگران از فردا، در کنار فرزندشان مزه‌مزه می‌کنند؛ گزارش یک روز پر کار که فرزند همسایه‌ای را با قدرت ناشی از باتوم از بالای پلی به زمین پرت کرده‌اند با افتخار می‌نویسند که: “از میدان انقلاب وارد خیابان آزادی می‌شویم و به غرب می‌رویم؛ پیش از آن، قدری از جیره‌ی جنگیم را می‌خوریم و زنجیرم را از کیف به جیب بارانیم می‌برم، اکبر صباغیان فرمانده یگان حاشیه‌ی میدان است، می‌ایستیم به صحبت، سبزها برایش جدی نیستند، خوشحال است که سبزها آمده‌اند و او بعدازظهر سر کار نمانده است؛ جمع کردن سبزها برای اکبر بیش‌تر یک تفریح است”.

  اما مردم هنوز در خیابان‌ها هستند؛ بدون اسلحه، با مشت‌هایی که با اعتراض به گلوله‌های شما، رها، بی‌پناه و بدون حامی به سمت آسمان و خدایی که تنها یکی است و “باید” برای همه باشد، بلند شده است؛ این دست‌ها را به یاد دارید؟ همان دست‌هایی است که رأی‌شان را می‌خواستند، چند صباحی بعد، یاران دبستانی‌شان را که در محبس نفرت شما گرفتار بودند طلب کردند، بعد از گذشت کمی از ناشنوایی شما شهدای‌شان را خواستند و پس از مدتی، دل به آرزوی “نبود” شما دادند و با آنکه خواستار “عدم خشونت” و مخالف “اعدام” بودند؛ ناامید از همراهی و درک شما، “مرگ”تان را فریاد کردند.

  این دست‌ها و این صداها و این قدم‌ها را شما ساختید و خواستید؛ برای حفظ نظامی به ظاهر اسلامی.

  برادرم! (که هنوز برادر صدایت می‌کنم بلکه بدانی من به ناآگاهی و کژ‌فهمی تو دل ‌می‌سوزانم)

  اگر تو و دیگر برادرانت و پدر معنوی‌ات پنبه‌های قدرت را از گوشتان خارج می‌کردید، در آن جمعه سیاه تیشه به ریشه خود نمی‌زدید!

  روزهایی بود که فکر می‌کردیم دیر نشده است، چون هنوز دل‌ بی‌پناهان برعکس تو و یارانت به شرک و نفرت آلوده نشده بود؛ اما انتظاری دور از واقعیت است اگر بخواهی فکر کنی مادری که هر شب در عزای فرزند بی‌جسدش، اشک را روانه تنها پناهش یعنی خدا می‌کند، تو را ببخشد و روزی به دادخواهی بلند نشود… دور از حقیقت است اگر خیال کنی پناه تو که باتوم و فحش و زنجیر است قوی‌تر از پناه همان مادر و دیگر پدرانی است که کمرشان را شکسته‌ای.

  تو خود به حضور عظیم مردم با توجه به تمام قدرت فیزیکی و آرایش نظامی واقفی که می‌نویسی: “جمعیت پیش می‌رود و ساکت است”، “سر تقاطع ژاندارمری و کارگر اولین دسته از منافقین سبز را می‌بینم که شعار می‌دهند و به سوی ما می‌آیند”، “حالا سبزها متشکل شده‌اند”، “سبزها هر زمان که چشم ما را دور می‌بینند، در خیابان و فرعی‌ها دوباره متشکل می‌شوند و شعار می‌دهند”، “این‌بار در فرعی شیرزاد به هم پیوسته‌اند”، “هر زمان که ما دور می‌شویم، جمعیت را از پیاده‌رو به خیابان می‌کشند و شعار می‌دهند”، “صحنه‌ی غریبی است؛ خودروها را نگه داشته‌اند، سطل‌های آشغال را برگردانده‌اند و بارانی از سنگ بر سر ما می‌بارد”.

  و چه آشکارا از ترس و دلهره‌ات برای مقابله با مشت، فریاد و سنگ می‌گویی: “زنجیرم را از کیف به جیب بارانیم می‌برم”، “اولین یگان بسیج را که می‌بینم نفسی می‌کشم؛ کم‌تر از این اندازه دلم برای بسیجی‌ها تنگ شده بود، آن‌ها در حاشیه‌ی میدان و خط ویژه مستقر هستند”، “بچه‌ها تذکر می‌دهند زیاد جلو نروم”، “چند نفر پیاده و چند موتور هستیم و نیاز به نیروی کمکی داریم”، “دسته‌ی ما بسیجی‌ها هستند که کف خیابان همدیگر را پیدا کرده‌اند؛ موتورها مال خود بچه‌ها است”، “خیابان یک‌طرفه است و ما خلاف می‌آییم، اگر به کمین‌شان بخوریم جایی برای دور زدن نیست”، “سربازهای عادی سپر و باطوم برداشته‌اند؛ انتخاب دیگری نداریم”، “یگان ناجا ناآزمونده و ترسیده است؛ سربازها نیاز به روحیه دارند”، “ما این وسط گیر افتاده‌ایم، تنها تلاش می‌کنیم که چهارراه سقوط نکند؛ دلم می‌خواهد خداوند از آسمان بسیجی بفرستد”، “دعایم انگار مستجاب است؛ از سمت چپ یک دسته‌ی موتورسوار به ما ملحق می‌شود، از دیدن هم ذوق‌زده‌ایم”.

  عشق را خط بطلان می‌کشی و هر نشانه‌ای از آن را می‌خواهی با پاک‌کنی از خشونت محو کنی:‌ “تعدادی دختر و پسر خوشحال با سر و وضعی که مناسب امروز است (۱۴ فوریه، روز ولنتاین)، شعار می‌دهند و رد می‌شوند”، عشق را از آن غربی‌ها می‌دانی و عاشق را وابسته به بیگانه: “سبزها از همین ابتدا باخته‌اند زیرا فراخوان تظاهرات در روز ولنتاین یعنی پذیرش ادعایی که حزب‌الله از ابتدای فتنه در حال اثبات آن بوده است؛ سبزها دین ندارند. سبزها از فراخوان مناسبت‌های مذهبی رسیده‌اند به مناسبت‌های ملی و از آن‌جا به مناسبت‌های مدرن؛ والنتاین؛ روز جهانی بزرگداشت فحشا”!

  نه برادرم! نه!

  یکی از اشتباهات تو که در کنار دیگر اشتباهاتت تو را تبدیل به موجودی کرده که مردم بی‌پناه را با مهاجمان جنگی اشتباه می گیری همین است که یکی از بزرگترین اصول دین را که همانا “زندگی” کردن است نادیده می‌انگاری و با باورهایی از جنس “گریه”، “خشونت”، “جنگ” و “خرافه” و شلاقی از “اطمینان”، تازیانه می‌زنی:

  “به شانه‌اش می‌زنم؛ تو که گفت این دلقک‌ها نمی‌آیند؟! چیزی نمی‌گوید. حسین قدیانی است که ترک میثم محمدحسنی نشسته است، سید شهاب واجدی را نمی‌شناسم اما احساس می‌کنم که لنز دوربینش برای درگیری خیابانی زیادی بزرگ و سنگین است. میثم از موتور پائین می‌آید و با یک باتوم فنری، تک و تنها به پیشانی کار می‌رود؛ عشق می‌کنم با حسین و میثم و شهاب که جسارت‌شان را بیرون از وب هم می‌توان دید”.

  می‌دانی فرق ما و شما در چیست؟

  تو عشق می‌کنی با جسارتی که از باتوم فنری و صدای موتورت فریاد می‌شود و ما عشق می‌کنیم با الله اکبرهایمان و صدای پاهایمان؛ معشوق‌ تو قبیله‌ی چماق‌ به‌دستانی است از جنس توهم قدرت و معرفت و معشوق ما قافله‌ی شبنم‌هایی است از جنس سهراب‌ها، نداها، اشکان‌ها، حامدها؛ همانان که تو و دیگر انقلابی‌ها! سعی در ربودن‌شان کردید، جان‌شان را، جنازه‌شان را و یادشان را… و چه سعی بیهوده‌ای!

  معشوق ما کاروان بدن‌های خسته، کبود و خونینی است که اگر تابوتی از جنس ما نداشتند، بر مرکبی از عشق، باور و ایمان بدرقه‌شان کردیم؛ راهی خانه مقصود.

  شما به زنجیر، وابسته و ما به کمند خونین معشوق‌مان بسته‌ایم؛ هرکس به راه خود!

  به کلمات خودت استناد کردم تا بگویم؛ همین دلایل کافی است که بدانی آنکه بازنده است تویی و برنده این نبرد نابرابر ماییم زیرا کفه‌ی ما در این ترازو، عشق سنگین‌تر کرده‌ است.

 128. طعم باران می‌گه:

  اجرتون با سیدالشهدا……. خدا حفظشون کنه…

 129. وائل می‌گه:

  salam baradar behtarid?enshallah afiato amniat o aramesh rozi shoma va khanevadaton

 130. ali می‌گه:

  امام علی: مراقب دینداری تان باشید از شرّ کسی که خداوند به او قدرتی بخشیده اما او می پندارد که اطاعت او اطاعت از خدا و نافرمانی او نافرمانی از خداست.
  دکتر شریعتی: استبداد دینی بدترین نوع استبداد است

  • زهرا می‌گه:

   امام باقر (ع):
   اسلام بر پنج پایه استوار است؛
   نماز، زکات، روزه، حج و ولایت. و آنگونه که بر ولایت تاکید شده بر هیچ چیزی تاکید نشده است.
   سوره نسا آیه ۵۹:
   یا ایها الذین امنو اطیعو الله و اطیعو الرسول و اولی الامر منکم

 131. دینا می‌گه:

  با سلام
  آژانس خبری روز( دینا) با رویکردی جدید در عرصه سیاسی، فرهنگی، اجتماعی وارد عرصه فضای رسانه های مجازی شده است. منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستیم. مطالب جالب و خواندنی خود را جهت درج در اختیار ما قرار دهید. در صورت علاقمندی به همکاری حتما اطلاع دهید. موفقیت ما در گروه همکاری و حمایت شماست. به امید فردایی بهتر
  در صورت امکان لینک کنید.dayna.ir

 132. علي می‌گه:

  دوستان عزیزی که این همه کامنت گذاشته اید…. من نه طرفدار خامنه‌ای هستم نه طرفدار کروبی و موسوی و اینا.
  من فقط طرفدار ایرانم
  اگر سر به سر تن به کشتن دهیم *** از ان به که کشور به دشمن دهیم
  دریغ است ایران که ویران شود *** کنام پلنگان و شیران شود
  زمانی که این شعر بود … خامنه ای نبود.. اسلام هم نبود…. ولی ایران بود…
  زمانی که من در جنگ بودم
  در دهلران و پاوه و ….
  خیلی هاتون هنوز به دنیا هم نیومده بودین
  زمانی که خمنی آمد…
  زمانی که گفتن ” بهشتی بهشتی طالقانی رو تو کشتی”
  من بودم
  ولی شما هم بودید؟
  من برای ایران جنگیدم
  نه برای ولایت
  نه برای شاه
  نه برای موسوی
  همین موسوی باعث انفجار جمعیتی امروز است.
  همین کروبی کسی که از شهرام جزایری پول گرفته است
  همین رضایی کسی که یکصد هزار نفر را در یک شب در فاو به کشتن داده است.
  همین رفسنجانی کسی است که یک تنه اقتصاد ایران را میچرخاند
  همین خامنه ای کسی است که خانه اش پشت کاخ مرمر است
  ………………
  یه نفر را پیدا کنید که اگر و امایی نداشته باشد
  چو ایران نباشد تن من مباد
  برای ایران بجنگید
  ز

 133. علي می‌گه:

  در ضمن عکاس عزیز
  آقا شهاب
  اینو برای خودت مینویسم نه برای انتشار
  یه خبرنگار باید هرچیزی که هست رو نشون بده
  نه چیزی رو که دوست داره
  اگه طرف حکومتی نمیتونی نمی تونی اسم خبرنگار و عکاس رو خودت بزاری
  اگه خبر نگاری باید دو طرف رو نشون بدی و بزاری ملت خودشون تصمیم بگیرن چی خوبه چی بد
  این اخلاق حرفه ای خبرنگاری است

 134. امتداد سرخ می‌گه:

  در راه حفظ مکتب اهل بیت تا آنجا که ولی فقیه فرمان دهد به پیش خواهیم رفت . جز به چشمان ولی فقیه به چشمان دگری نخواهیم نگریست و جز محاسبه ی او محاسبه ی دگری هم نخواهیم کرد . ما که برای فاو و شلمچه نجنگیده ایم . برای نگاه های متوقعانه ی پیامبر (ص) ، برای دردهای بی صدای علی (ع) ، برای ناله های مظلومانه ی زهرا (س) ، برای تطهیر زمین و آزادی انسان جنگیده ایم .
  ای پیروزی تو پست تر از آنی که به ما انگیزه دهی
  ای شکست تو نا چیز تر از آنی که ما را توبه دهی
  ای دنیا تو ناشایست تر از آنی که ما را محافظه کار بار آوری
  ای مرگ ای آشنای دیرینه ، کجایی ؟ سرخ روی باش بیا تا آنچنان در آغوشت بفشارم تا خود صدای شکستن استخوان های سینه ات را بشنوی …

  همسر گرامی شهاب صبر زینبی تان در نزد خدای عالمیان محفوظ است انشا الله

 135. سلام می‌گه:

  ایشالا همتون در راه ولایت جان بدید. آمین

 136. احمد حسینیان می‌گه:

  سلام رزمنده
  یاد شلمچه و گلوله تانکی که پیش شهید انیران افتادم که او را مرادنه پیش امام حسین فرستاد
  یاد شلمچه بخیر
  داداش خدا قوت استقامت کن پهلون
  انشا ا… فرج آقا نزدیک است
  ازطرف جانباز ۷۰ % احمد حسینیان ساری
  یا علی

 137. احمد حسینیان می‌گه:

  نوووووووووووووووووووووووووووو کر ولاااااااااااااااااااایتیم

 138. امین می‌گه:

  سلام دوست عزیز. شما در ۲۵ بهمن و روزهای اعتراضات قبل بارها در خیابان حاضر شدید و دختران و پسران جوان را تا سر حد مرگ کتک می زدید.
  نمی دانم که همسرتان در مورد رفتارهای شما در خیابان چه نظری دارند وقتی دختر بیچاره را با سر به زمین می کوبیدید.
  مسلمان بودن شما باعث فراری دادن خیلی ها از اسلام شده است دوست عزیز.
  بیچاره اسلام مظلوم.

 139. سلاله 9 دي می‌گه:

  احسنت به شما و همسر خوبتان.انشاءالله تا ابد سرباز سپاه سید علی باقی بمانید.

 140. جواد می‌گه:

  با سلام و آرزوی اون روزی که شهیدی باشیم در دستان امام زمان(عج)

  احسنت به شما،
  امثال شما بانوان با ایمان و استوار،قوت قلبی برای همه ما سربازان امام خامنه ای می باشد.(اگر خدا بخواهد!)

  التماس دعا دارم.
  شهاب جان،به داشت چنین همسری افتخار کن!
  یاعلی

 141. فرهاد آهنگري می‌گه:

  لعنت خدا به جنایت کاران جنبش سبز

 142. فانوس می‌گه:

  قابل شما را ندارد !
  می دانم دست با دست فرق دارد ،
  می دانم دست های من برایت دست نمی شوند .
  اما … چیزی ندارم جز همین ها …..

  \\\” و او یک دست خود را فدای عباس کرد \\\”

  یه روزم با دو کار جدید از ابوالفضل جبهه ها حاج حسین خرازی.

  یا علی مددی

 143. پیمان می‌گه:

  سلام. مخالف خیلی از حرفاتونم خیلی زیاد . اما این ازادی رو براتون قائلم که حرف بزنید و این احترام که حرف هاتون رو می خونم . امبدوارم شما هم این آزادی رو از من و امثال من دریغ نکنید …

  • سید شهاب الدین می‌گه:

   این ایمیل ساختگی است و نویسنده بیشرم آن با سؤ استفاده از ایمیل عکاس مسلمان نسبت به رهبر عظیم الشأن انقلاب امام خامنه‏ای (حفظه الله) توهین‏هایی را نوشته که جداً هیچ ارتباطی با اینجانب ندارد / عکاس مسلمان/

 144. احسان می‌گه:

  سلام
  لطفا این غلط املایی رو تصحیح بفرمائید:

  افتخار من خونی است که همسرم برای دفاع از انفلاب اسلامی،…..

  باید بنویسید “انقلاب اسلامی” نه “انفلاب اسلامی”

  نمیخواستم ایراد بگیرم اما دوست دارم کارتون بی نقص باشه
  التماس دعا
  یاعلی(ع) مدد

 145. یه روز رفیقت بوددددددددددددددددددددیم می‌گه:

  از اینکه با این وضعیت دیدمت یه جورایی ناراحت شدم .اما وقتی به عقبه کارهات نگاه کردم یادم اومد خیلی در حق رفقات خیانت کردی . خیلی پشت سرشون حرف در آوردی . کم بهشون نزدی یادت بیار تا بدونی اون کتک ها پشتش یه آه مظلوم بوده . باور کن بخشی از این کتک ها آه بعضی بچه هایی بود که نونشون رو خوردی ولی در حقشون خیانت کردی ما که ازت نمیگذریم آقا شهاب .
  به حاج خانمتون هم میگم حاج خانم خدا بهت صبر بده ما راضی به مرگ آقا شهاب نبودیم و نیستیم اما یه کم نصیحتش کن بی آبرویی کم نکرده و آبروی مردم رو کم نبرده . انشالله خدا دشمنان انقلاب و ولایت رو نابود کنه این آقا شهاب رو هم آدم کنه و برای شما حفظ کنه ولی به آبروی حضرت زهرا(س) از خدا میخواهیم بچه شهاب مثل خودش نشه چون خودش و بهتر از همه خودش میشناسه .
  به هر حال اگه دوست داشتی ما رو بشناسی به عقبه ات برگرد خواهی شناخت .

 146. حمید می‌گه:

  جلبک های عزیز بعد از ۸ سال گستاخی زمان خاتمی ، بازم توقع دارن هر غلطی دلشون میخواد بکنن.
  ای کاش لا اقل مرد بودن و میگفتن که منظورشون از آزادی چیه؟ ! من و همه ی بچه حزب اللهیا میدونیم که دنبال کثافتکاری …. هستن و به خاطر این آرمان کثیف هم حاضر نشدن اون جور که باید در راه هدفشون هزینه پرداخت کنن.
  انقلاب کردن خون میخواد که جلبک ها ندارن…

  بسیجی تا حالا که با دست خالی اومده تو میدون ، همه در رفتن وای به اون روزی که دست به اسلحه ببریم. یک نفر از سبزک ها زنده نخواهند ماند …

  • آزاد می‌گه:

   جدی؟؟ با دست خالی؟؟؟پس معنی دست خالی هم فهمیدیم!!! پس لابد با شلیک تخم مگس توسط پشه های منافق جوانان رو کشتید؟؟؟

  • محمد می‌گه:

   می دونی منظوره من از آزادی چیه ؟ اینه که حالم از حجاب اجباری بهم می خوره … متنفرم از این که یکی دیگه بهم امر کنه که چجوری لباس ب÷وشم یا ن÷وشم …. چندشم می شه وقتی می بینم یه عده آدم (بلا نسبت آدم) یه نفر رو می پرستن …. من نمیخوام مسلمان باشم و این مملکت ماله منم هست … دوس دارم توش اونجور که دوس دارم زندگی کنم … تو راز و نیازم با خدا از صمیم قلب تک تکتون رو نفرین کردم …

 147. شافیا می‌گه:

  سلام
  سلام به خانم سید شهاب و خودشون.اتفاقا دیروز تماما به فکر این بودم که من اگه جای خانم سید شهاب بودم هم سرمو اینجوری میاوردن خونه سکته میکردم…خدا صبر بده همه ی مارو از دست این بی شرفا!!
  تبریک میگم بابت کربلایی که بردید… ان شا الله ۳ تایی مشرف بشیدم
  کربلا رفتن خون میخواهد..از همان خونهایی که از سر و دوربین سید شهاب ریخت ۲۵ بهمن
  دوستان سخت نگیرید
  همیشه یک عده سبز در توهم داشتیم و داریم!
  کجا دانند حال ما سبک باران ساحلها….
  یا علی

 148. آزاد می‌گه:

  وای بر شما پاچه خوارانی که بچه های مردم رو در کهریزک مورد تجاوز قرار میدید و همه نوع بلایی به سر مردم می آرید و دختر و پسر حالیتون نمیشه،اونوقت عکس العمل مردم رو که میبینید و خشم مردم بر سرتون فرود میاد به خودتون افتخار میکنید!!!!آیا کشته شدن سهراب اعرابی هم دروغ بود؟؟کشته شدگان در خیابان دروغ بود؟؟شما نمیفهمید یا خودتون رو به نفهمی میزنید؟؟؟فیلم های روز عاشورا که شما سگان ولایتی بر روی پل حافظ به مردم مستقیما شلیک میکردید هست،میتونید فیلم هارو تماشا کنید!!!!چگونه خودتان را راضی میکنید که حسین عجرتان خواهد داد؟؟؟چگونه منتظر فرج آقا امام زمانید و نمیترسید که همانا اولین کسانی که سر از تنشان بکند خود شما باشید؟؟؟؟در عجبم که چگونه میتوان انسانی را شستشوی مغزی داد به طوری که در روز روشن بگوید شب است؟؟؟؟به خدا هیچ کس از خشم مردم در امان نخواهد بود!منتظر روزی باشید که به دنبال سوراخ موشی برای پنهان شدن هستید و نمیابید!!! نکنه شما این شعار مصری هارا نشنیدید:الدین لالله و الوطن للجمیع؟؟؟؟؟نکند سخنان سخنگوی اخوان والمسلمین رو نشنیدید که از خامنه ای درخواست کردند در امور داخلی مصر دخالت نکند؟؟؟؟شمایی که پیگیری اخبار از شبکه هایی مانند بی بی سی را محکوم میکنید چرا اعتراف نمیکنید از طریق همین رادیو بی بی سی بود که مردم رهنمود های امام خمینی را دریافت میکردند؟؟؟؟
  روز عذاب برای کسانی که روی به مردم خود شلیک کردند و به حقوق دیگران به هر نحوی تجاوز کردند نزدیک است!در همین دنیا!

 149. میرحسین می‌گه:

  آ قا شهاب ایشالله همانطور که بچه های مردم و کفن کردید با دستهای خودت و زنت بچه تو کفن کنی از امشب دعای هرشب منه. به امید روزی که تسلیت مرگ بچه تو تو این صفحه ببینم.خدا لعنتتون کنه راستی می دونی چرا اینطوری فکر میکنید چون مطمین هستم روزی ۱۰ دقیقه هم مطالعه نداری. ار جهل وبی سوادیتونه

 150. john می‌گه:

  ننگ بر شما سگان ولایت. مرگ بر شما مزدوران

 151. علیرضا می‌گه:

  اول از همه برات متاسفم که هر کی باهاتون مخالفه رو منافق می دونید.اول از همه بهت بگم که من خودم فرزند جانباز هستم و از دست برچسب ها نمی تونی به من بزنی.
  تاسف دوم هم اینه که یکسری عکس گذاشتی و به باد تمسخر گرفتی. شمایی که می گی من از اول تا اخرش بودم ایا تیر خوردن و کشته شدن مردم رو ندیدی؟که اگه بگی ندیدی من به فرض راستگو بودن شما کلی عکس و فیلم بهت نشون می دم(فقط همینجا اعلام کن دوست من)
  تو کدوم کشور با دانشجویانشون به این شکل وحشیانه بر خورد می کنن حتی شاه هم حرمت دانشگاه رو نگه داشت که ما کردیم(فیلم حمله رفیقات به کوی دانشگاه رو که دیدی؟اگه ندیدی باز من با فرض راستگو بودن شما در صورت درخواست شما لینک دانلودش قرار می دم.
  تو کدوم کشور جوانانان اون کشور تو کهریزک اون طور به خاک خون می کشن و عاملین اصلی پستی بالاتر می گیرن.
  تو کدوم کشور معاون اول رئیس جمهورش یکی از بزرگترین پرونده های فساد مالی داره و کسی صداش هم در نمی یاد .
  تو کدوم کشور نیروی انتظامی اون یک جوان بی گناه رو تو میدان ولی عصر زیر می کنه و فرمانده انتظامی اون کشور همچین حادثه ای رو غیر واقعی می دونه(باز اگه خواستی بگو تا فیلمش رو برات قرار بدم)
  تو کودوم کشور رهبر ان که باید مواضعی پدرانه داشته باشه میاد در نماز جمعه و اون حرف های تحریک امیز بزنه.تو کدوم کشور یک رهبر عادل میاد تمام امکانات خوش بسیج کن برای انتخواب کسی که تو تمام ضمینه های اقتصادی و فرهنگی کارنامش مردوده.تو کدوم کشور رهبرش نیروهای نظامی وازد سیاست می کنه؟
  الان یه نگاه به وضع اقتصادی و فرهنگی و کاری و غیره بکن ایا ما تو وضعیت خوبی قرار داریم.نمی دونم منو مسلمان میدونی یا نه ولی به علی قسم من شغلم حسابرسی و نمی دونی چه فجایع مالی تو همین دولتی که شعار مبارزه با مفاسد اقتصادی رو میده رخ داده.
  درباره عاشورا هم خیلی حرف دارم به نظر خودت کشتن مردم تو روز عاشورا گناهش بیشتره یا هیجانی شدن یک مشت جوان کم سن سال.به والله قسم مردم تو چهار راه ولی عصر داشتن اروم راهپیمایی می کردن و شعار یا حسین میرحسین می دادن که نیروی انتظامی شما حمله کرد و فضا رو متشنج کرد.(فیلم اینم موجوده که اگه خواستی برات می ذارم)
  و اما در اخر هم دعوتت می کنم به خواندن نهج البلاغه و مقایسه اون با رهبرت فقط کافیه کمی تعصب بذاری کنار.
  موفق باشی

  اول از همه بهت بگم در باره حرف هایی که در جوابم دادی کلی باهات بحث دارم بعدن جوابت رو میدم.
  و اما در مورد اینکه گفتید یک تصویر رو کنید.به هر حال من کلی برات وقت گذاشتم و این عکس ها رو از رو فیلم برات گرفتم البته شما نمونه بارز این ضرب المثل هستید که کسی که خوشو زده به خواب نمیشه بیدار کرد.
  تصاویر:
  http://upload1.imgdl.ir/images/398111.jpg
  http://upload1.imgdl.ir/images/729222.jpg
  لینک برای دیدن فیلم
  http://www.youtube.com/watch?v=LA3imhp_sYk

 152. خزعلی می‌گه:

  آخخخخخخخخخخخخخخخ حال کردممممممممممممممممم. هرچی ساندیس خورده بودی ریدی :))))))))))))) ای برده های ولایت وقیح. دلم به حالتون میسوزه که در حماقت و خریت دست و پا میزنید

 153. محمود می‌گه:

  نوش جونت سید ، کاش ما هم اونجا بودیم چند تا مشت جهت ثواب بهت عنایت می کردیم!
  شماها رو کتک زدن از ختم قرآن هم ثوابش بیشتره ، باور کن هرکی یه مشت تو دهن امثال تو و رهبر …….. بزنه مستقیم با بویینگ ۷۴۷ می برنش بهشت و کلی حور و پری دور و برش رو می گیرند
  اجرت با سید علی

 154. مهدی می‌گه:

  بعضی نظر ها خنده داره واقعا

  احمقانه و کوته فکرانه

  و البته از این عده چیزی جز این هم بر نمیاد

  اگه ما هم شرفمون رو فروخته بودیم به … مطمئنا الان مثل اونا پاچه خواریه ….. رو می کردیم و این گونه نظر های چرت و پرت برای تملق رو سند می کردیم که بگیم آقا ما هم هستیم !

  حالا ککه این حرف منو می خونی اگه فکر میک نی خودتی مطمئن باش خودتی ! آره بابا منظورم دقیقا اون کسیه که متوجه شد منظورم خودشه !

 155. اصغر می‌گه:

  واقعا از امام زمان خجالت بکشید. خامنه ای بر خلاف قانون اساسی آن زمان رو با یک نامه جعلی و شاموزته بازی همین رفسنجانی بی بصیرت رهبر شد. اهل سیگار و چپق هم بوده. اگه می بینید مصباح طرفدارشه چون سهم بودجه سالانه اش روزی ۳۰ میلیون تومانه. آره دوباره بخون. ۳۰ میلیون. شماها چی. دلتون خوشه در راه رضای خدا مردم را تحویل مقامات می دهید. وقتی مردم خامنه ای را نمی خواهند چرا شما به زور می خواهید مردم او را دوست داشته باشند. دلم برای بچه شماها می سوزه. چه نوهای حرومی که بهش نداده اید. خدایا تو را به حق صاجب الزمان مرگ …… …………. و سپاه و بسیج را برسان. خدایا تو را به خون دلی که مولای ما از دست ……….. میکشه بساط این جکمت اهریمنی را تمام کن.

 156. آدم و حوا می‌گه:

  همسر گرامی یا بهتر بگم خانم زینب کبری وقتی شوهرت با امثال شوهرت فرزندان مادران بی گناه رو میکشتند اونوقت چرا زجحه نمی کردی تنها جان شما ارزش داره ندا ها و اخرین هم محمد مختاری اون انسان نبود مگه مگر مادر نداشت آگر خدای که میگین باشه اول یقه شما ها رو باید بگیره

 157. sina می‌گه:

  عجب کتکی زدن دمشون گرم ببینم …….. ترکوندن؟؟ فکر کنم دیگه نتونه ……. ……. خانوم

 158. زن بسیجی رو ...... می‌گه:

  خواهر بسیجی شانس آوردی خودت اونجا نبودی وگرنه شلوار از پای خودت هم در میاوردیم. ما از شما آشغالای تخم حروم ولد الزنا بیزاریم . برین گم شین تو همون لبنان و فلسطین زندگی کنید

 159. آدم می‌گه:

  نمیدونستم شما هم از دیدن خون حالتون بد میشه؟ پس چرا مردم رو تو خیابون به قصد کشتن می زنید؟ اونا رو قبلا محاکمه کردن؟

 160. سرباز وطن می‌گه:

  سلام برادر خسته نباشی، آخه چرا الکی خودتو میندازی وسط مهلکه ، اون …….. و اعوانشو مفت خور هاش دارن حالشون رو میکنن فردا هم که این نظام سقوط میکنه اونا قشنگ هواپیماشون آماده هست که بزنن به چاک و الفرار چرا وجهه خودت رو پیش مردم خراب میکنه ، به دریا بپیوند

 161. من می‌گه:

  من متاسفم که یه هموطن رو اینجور دیدم. امیدوارم دوستان سبزم خشم فروخورده رو بر روی هموطن خالی نکنن و همون اشتباه بسیج و لباس شخصی هایی که خون هموطن رو ریختند مرتکب نشن. و شما خانم و آقای بسیجی ! لطفا کورکورانه و متعصبانه درهای مغز خودتون رو نبندید. از اندیشه و خردورزی نترسید. اگرچه خامنه ای شخصا انسان خوبی باشد اما اکنون خامنه ای یک شخص نیست. سمبلی است از ادامه ی سیلی استبدادی که قرنهاست بر رخ این مرز و بوم خورده و میخورد.

 162. lk می‌گه:

  پس حسابی …….. گذاشتن برادر
  خدا ازشون نگذره
  موتورت چی شد؟ هنوز تو ……. مبارکه یا درش اوردن برادرا؟
  به این سبزکیا بگو خیلی نامردین که از آغا بدتون یاد

 163. sagam bokonatet می‌گه:

  به …… مادر …… … جوونای مردمو میگیرین میزنین تجاوز بهشون میکنین تازه جنازه هم میدوزیدین … خداوند خودش ….. رهبر و همتونو …….

 164. فطرس ملک می‌گه:

  سلام به برادر سید شهاب و همسر بزرگوارشان
  خیلی متاسف شدم از این اتفاق و خیلی متاسف تر شدم به خاطر حضور افراد بی هویت و خودفروخته و وطن فروش در این سایت ارزشی که هر اراجیفی به ذهن کوچک و ناچیزشان می آیند به هم می بافند و بلغور می کنند.
  خدارو شکر رهبری داریم که تا پای جان در راهش ایستاده ایم و جان ناقابل را نثارش می کنیم و آماده اشاره ای هستیم برای کندن ریشه این اراذل و یزیدیان زمان از کشور اسلامی مان
  خدایا انقلاب خمینی کبیر (ره) را به انقلاب امام زمان(عج) متصل فرما
  خدایا امام خامنه ای روحی فداه را تا ظهور حضرتش مستدام و سلامت بدار
  جانم فدای رهبرم

 165. حسن می‌گه:

  آقا حمید،ماشاالله شما بسیجی ها چقدر همه چی رو می دونید.من نمی دونم با این همه دانش چرا جای اینکه خودتون فکر کنید و از عقل خدادادی استفاده کنید، از آقاتون تقلید می کنید. مشکل مملکت ما بی سوادی و خرافاتیه که اجازه نمیده کمی فکر کنیم. یه قالب دور ذهنمون ساختیم و می ترسیم از شک کردن به باورهای موروثی.
  آقای بسیجی، ابراهیم هم اگه می خواست چشم و گوش بسته باورهای مذهبی پدرانشو بپذیره بت پرست باقی می ماند. پس گاهی به کارهایی که می کنی شک کن.فکر کن. گر چه کاریست بس دشوار

 166. نويد می‌گه:

  اگه واقعا بسیجی بوده هر چی کتک خورده نوش جونش ، وقتی این همه مردم بی گناه رو کشتن و زدن و شکنجه کردن، باید انتظار کتک خوردن رو هم داشته باشن.
  اگر دین ندارید ل اقل آزاده باشید

 167. میلاد می‌گه:

  چند نمونه ویدیو مرتبط :

 168. میلاد می‌گه:

  چند نمونه ویدیو مرتبط :
  http://www.youtube.com/
  ازین قبیل مدارک بیشمار است ولی صحنه هایی که با چشم خودم دیدم تا ابد در ذهنم باقی میمونه!
  خدایا توکل بر تو

 169. کور هر چی توی چنته خودشه خیال می کنه توی چنته رفیقش هم هست !

  kanoonFATH.blogfa.com

 170. vael می‌گه:

  اللّهمَ انّی اسئلُکَ

  آرامش نه فتنه

  اللّهمَ انّی اسئلُکَ

  امنیت خاطر و نه تشویش

  اللّهمَ انّی اسئلُکَ

  درک حضور نه غفلت و گمراهی

  .
  .
  .
  .
  و…..

  به روزم….خوشحال میشم هم سنگری سربزنی

 171. چاپار می‌گه:

  بسه دیگه مرد!
  دلمون ترکید بابا
  پاشو بیا بنویس، بعکس، ببِروز!

 172. خیبریان می‌گه:

  بسم الله سلام داداش خیلی وقت که دیگه اینترنت نمیایم نگرانت شدم داداش زنگ هم زدم گوشیت خاموش بود ان شاالله ظهور نزدیک است از اطاعت وعبادت چه می دانیم یا علی مددی

 173. یاغی می‌گه:

  دوستان ،رفقا، سروران ارجمند
  چرا اینقده خودتون و اذیت می کنین؟ بابا کسی که چند سال آزگار خودش و … کرده که کنکور قبول بشه و بعد هم … شده که بر اساس تزها و متدهای غربی اونم به ضرب پول باباهه و مقالات سرچی قربونش برم توی اینترنت پایان نامه بده و مدرک … بگیره اونم فقط واسه اینکه زبونم لال از جماعت های کلاس عقب افتادگی پیدا نکنه،
  حالا تو هی بیا براش روضه ی کربلا بخون. آخه این بیچاره چه می فهمه حسین (ع) کیه و یزید چیکارس که بخواد گریه کنه.
  متوهم بیچاره نون نظام لیبرال دموکراسی هاشمی رو خورده و نمک گیر تفکرات سکولار امثال خاتمی و مهاجرانی و سروش بی صفته. خب طبیعیه که وقتی بهش بگی ولایت مطلقه ی فقیه یبوست فکری بگیره و هنگ کنه. ولی وقتی بهش می گی ولایت مطلقه ی طاغوت و کفر و شیطان و دنیا مثل … کیف می کنه.
  باور کنین یه جورایی جوونایی که گیر این ماجران حق دارن. و باید تقاص اونهارو هم از همون سران و تهان فتنه کشید.

 174. يک رهگذر می‌گه:

  این هم یک ویدئو از جنس بی بی سی

  http://www.youtube.com

 175. حمید می‌گه:

  اعوذبالله من الشیاطین سبز
  خوشبخنانه با نطقی که کردیم بعضی ها اونچیزی که تو دلشون بود ریختن بیرون. فکر کنم زدم وسط خال .
  حالا یکم پرده نفاق رفت کنار .. کم کم داریم معنی آزادی رو میفهمیم !!
  بی بند و باری و هزار جور کثافتکاری دیگه …
  با این حساب
  خوب غلط میکنین اسم امام و شهدا رو میبرین
  غلط میکنین ماسک به صورت میزنین. شما به حرفی که میزنید اعتقاد ندارید. این یعنی نفاق
  بسیجی اگه تا حالا مونده و قدرتمند تر از قبل شده به این خاطر بوده که به حرفی که زده اعتقاد داشته و برای اعتقادش خون داده
  جلبک که خون نداره ……
  تا بسیجی هست انقلاب هست و شما سبزهای بی خاصیت هم هیچ غلطی نمیتونید بکنید
  ضمنا اگر کسی ناراحته میتونه از این کشور بره یه جای دیگه ..
  بسیجی برای این کشور خون داده و نمیگذاره بیفته دست چندتا بی غیرت وطن فروش.

 176. basijie kosnane می‌گه:

  خانم محترم پس زن وبچه و پدر مادر اونایی رو که تو کهریزک همین امثال شوهر شما فدائیان ولایت لخت مادرزاد کردن بهشون تجاوز کردن کتکشون زدن کشتنشون چی باید بگن اگر بی اجازه آقاتون می تونین به کامپوتر دست بزنید برین اسم جوادی فر رو سرچ کنین ببینین سربازان ولایت قبل از شهادت این جوون چه بر سرش اووردن و هزاران جنایت کوچک وبزرگ اونوقت اگه واژه ای به نام شرم و وجدان در وجودتون هنوز باشه فکر کنم حداقل امشب راحت نمی خوابید یک لحظه فقط یک لحظه خودت رو جای مادر یا همسر بچه هایی که تو کهریزک و الان تو گوهر دشت و اوین و زندان های مخفی وزارت اطلاعات هستن بذار یک لحظه فکر کن پسرت یا شوهرت یا پدرت رو اعدام کنن(به هر جرمی) و نذارن حتی جنازه اش رو برای آخرین بار ببینی اونوقت بازم برای چهار تا مشت و لگدی که آقاتون خورده اینجوری جزع و فزع میکنی …. منتها مشکل اینه روح انسانیت وقتی سیاه و تیره از تعصب بشه باید خدا خیلی کمک کنه تا آدم بتونه دوباره شفافش کنه

 177. Basijie madarjende می‌گه:

  خواهر بسیجی شانس آوردی خودت اونجا نبودی وگرنه شلوار از پای خودت هم در میاوردیم. ما از شما آشغالای تخم حروم ولد الزنا بیزاریم . برین گم شین تو همون لبنان و فلسطین زندگی کنید

 178. basiji =kir می‌گه:

  وای بر شما پاچه خوارانی که بچه های مردم رو در کهریزک مورد تجاوز قرار میدید و همه نوع بلایی به سر مردم می آرید و دختر و پسر حالیتون نمیشه،اونوقت عکس العمل مردم رو که میبینید و خشم مردم بر سرتون فرود میاد به خودتون افتخار میکنید!!!!آیا کشته شدن سهراب اعرابی هم دروغ بود؟؟کشته شدگان در خیابان دروغ بود؟؟شما نمیفهمید یا خودتون رو به نفهمی میزنید؟؟؟فیلم های روز عاشورا که شما سگان ولایتی بر روی پل حافظ به مردم مستقیما شلیک میکردید هست،میتونید فیلم هارو تماشا کنید!!!!چگونه خودتان را راضی میکنید که حسین عجرتان خواهد داد؟؟؟چگونه منتظر فرج آقا امام زمانید و نمیترسید که همانا اولین کسانی که سر از تنشان بکند خود شما باشید؟؟؟؟در عجبم که چگونه میتوان انسانی را شستشوی مغزی داد به طوری که در روز روشن بگوید شب است؟؟؟؟به خدا هیچ کس از خشم مردم در امان نخواهد بود!منتظر روزی باشید که به دنبال سوراخ موشی برای پنهان شدن هستید و نمیابید!!! نکنه شما این شعار مصری هارا نشنیدید:الدین لالله و الوطن للجمیع؟؟؟؟؟نکند سخنان سخنگوی اخوان والمسلمین رو نشنیدید که از خامنه ای درخواست کردند در امور داخلی مصر دخالت نکند؟؟؟؟شمایی که پیگیری اخبار از شبکه هایی مانند بی بی سی را محکوم میکنید چرا اعتراف نمیکنید از طریق همین رادیو بی بی سی بود که مردم رهنمود های امام خمینی را دریافت میکردند؟؟؟؟
  روز عذاب برای کسانی که روی به مردم خود شلیک کردند و به حقوق دیگران به هر نحوی تجاوز کردند نزدیک ا

 179. max می‌گه:

  دوستان دوستان
  گوش کنید بینید من همه ای نظر رو خوندم ولی یه مثله اول اینکه بعضی ها خیلی مغرضانه حرف زدنند
  بعضی ها تبعیضانه حرف زدن
  حالا یکی به من بگه که این کسانی که خودشونو نماینده مردم میدونند ایا ۹ دی, ۲۲ بهمن رو ندیدن
  حالا یه کسه دیگه به من بگه کسایی که حرف حساب حالیشون نمیشه از این ملت چی می خوان که زرتو زرت می ریزن تو خیابون بابا کسی شما رو نمی خوات به غیر از چند تا جون که حرفا بی بی سی و ادمای که برای کافه ها زمان شاه دلاشون تنگ شد رو باور
  ولی یادمان باشد که هیچگاه خورشید با فوت کسی خاموش نمی شود

 180. mohajer می‌گه:

  heyf farsi nemitonam type konam
  ama dar kol ahsnat be onayie ke ADAB ro doroste ghort dade bodan
  adabe lazemye neshon dadane HAGH hast ; agar ke haghi bashe !!!!!! va ama bad
  khob fekr konid age chizi bade hamishe bade MAGHLATE bazio SAFSATE bazi tatil
  etemase 2A
  be omide zohore MONJI
  dar panahe hazrate hagh

 181. mohajer می‌گه:

  heyf farsi nemitonam type konam
  ama dar kol ahsnat be onayie ke ADAB ro doroste ghort dade bodan
  adabe lazemye neshon dadane HAGH hast ; agar ke haghi bashe !!!!!! va ama bad
  khob fekr konid age chizi bade hamishe bade MAGHLATE bazio SAFSATE bazi tatil
  etemase 2A
  be omide zohore MONJI
  dar panahe hazrate hagh

 182. یاغی می‌گه:

  متشکریم از ادب و نزاکت دوست مودب و خانواده دار عزیز که با اسامی مودبانه شون مثل … basijie mad ماهیت فکری و سلامت روحی و روانی و اخلاقی شون رو به همه نشون دادن و البته با همین سعه ی صدر و روی خوشی که نشون دادن تمام ملت رو جذب و مرید دست به سینه ی خودشون کردن.
  اگه ما هم تا حالا امثال ایشون رو بی ادب و نفهم و بی بته و بی پدر مادر می دونستیم فهمیدیم که سخت در اشتباه بودیم. جاداره همینجا از ایشون و همپالگی هاشون عذر خواهی کنیم.
  و به تبعیت و حمایت از ایشون و فکر و مرام و اخلاق شون، شعار “زنده باد مخالف من” سر بدیم و اعتقاد به اصول اخلاقی، التزام به قانون، و عمل به شرع مقدس اسلام رو سرلوحه ی کاهامون بدونیم.
  و البته و صد البته پیرو خط امام باشیم.

 183. پگاه می‌گه:

  دلم برا همهی کج فهمها میسوزه!جابجا کردن دلمثل جابجا کردن کوه می مونه فقط کار خداست.باتمام وجودمیگم،بلندِ بلند،باافتخار:بهت غبطه میخورم

  • علی می‌گه:

   کج فهمها ! قربون شما راست فهم برم .
   ما از این جماعت ولایتمدار جز شعار و سفسطه و تهمت و رجز خوانی چیزی ندیدیم .
   نیاز به غبطه خوردن شما نیست شما هم می توانی یک دوربین دستت بگیری البته از نوع Canon 1D Mark II یا هر دوربین دیگر به قیمت هفت هشت میلیون تومان و بروی در پیست اسکی از ناموس مرم عکس بگیری و در وبلاگت قرار بدهی و جار بزنی وااسلاما !!
   یا می تونی بری توی خیابون از مردم معترض که نسبت به فقر وبیکاری و فساد حکومتی و رانت خواری و دروغ گویی و بی عدالتی و شیادی و اختناق فریاد می زنند عکس بگیری و در اختیار سربازان گمنام قرار بدهی تا پس از دستگیری و تجاوز به آنها ( مرد و زن هم فرقی نمی کند ) و شکنجه و اعتراف گیری به اعدام و حبس محکوم شوند و بعد اسلام ! از شر استکبار و فتنه گران نجات پیدا می کند .
   مطمئن باش به راحتی می تونی از این آقا شهاب واجدی پیش بیفتی !! پس نیازی به غبطه خوردن نیست .

 184. سوده ط می‌گه:

  والا ما هر چی از این احمق های ترسو دیدیم نت پیمایی از خارجه بود!حداکثر شجاعت بچه لات های خیابانی شون هم حمله به یک عکاس غیر مسلح به صورت کاملا جوانمردانه بود…حدودا ۵۰ نفر به ۱ نفر!
  خواهر خوبم؛همسر دوست بسیجی ام!دستت را برای مراقبت از بسیجی خمینی و خامنه ای می بوسم.باشد که دستت مهربانت را در دست مادر سادات فاطمه الزهرا و زینب کبری ببینم.یا علی

 185. زهرا می‌گه:

  چه بخواهیم قبول کنیم و یا قبول نداشته باشیم این مشکلی است که هم اکنون در جامعه ما وجود دارد و با تهمت زدن , اعتقاد و ایمان همدیگر را به زیر سوال بردن مشکلی حل نمی شه باییم به سوالهای همدیگه فکر کنیم و در پیدا کردن جوابهاش به همدیگه کمک کنیم , مشکل جامعه ما بیشتر از اینکه در بودن و نبودن اسلام باشد در درک متفاوت و ناقص ما از مفاهیمی چون ,دین , انقلاب , ازادی …………………
  امام علی می فرمایید :ستیزگی اندیشه را از بین می برد و ستیز دبیر را ویران می کنند و در جای دیگری می فرماید: دوستت را بسیار دوست مدار که روزی تو را دشمن شود و به دشمنت نیز بسیار دشمنی مورز که باشد روزی که ترا دوست گردد.
  من سوالی دارم که امیدوارم انسانی تسلیم امر خداوند(مسلمان ) اون را بر غرضی تعبیر نکند و اون را فقط بر گرفته از وقایع اکنون نداد و پاسخی برای من داشته باشد
  من فرزند بعد از انقلابم و مانند خیلی از شما با لغت مهین پرستی اشنا هستم این جمله یک سایت بسیجی است( http://basij.um.ac.ir/index.php?module=htmlpages&func=display&pid=64 “بسیج یعنی عنصر مومن و انقلابی و علاقمند به میهن”
  ۱٫ایا میهن پرستی یکی از اصول بسیجیان است؟
  ۲٫ جایگاه میهن پرستی در دین اسلام کجاست ؟
  ۳٫ ایا میهن پرستی در کنار خدا پرستی قرار می گیرد؟

 186. یک محمد هستم می‌گه:

  اقا سید وظیفه ما هست بهتون تبریک بگیم. اجرکم عند الله
  از فرند فیدتون اومدم اینجا .
  خوش به حالتون به دروازه بهشت نزدیک شده اید
  امیدوارم خدا این رشادت رو از شما نگیره و ما رو ادامه دهنده راه شهدای اسلام قرار بده.

 187. محسن می‌گه:

  max حرف ما هم همینه می گیم اگه سبزها کن هستند و کسی نمی خواد ما را چرا یک مجوز راهپیمایی نمی دین عزیز من چرا سرکوب می کنین بابا یک مجوز تو ورزشگاه آزادی بدین دورش هم مامور بزارین

 188. محسن می‌گه:

  max حرف ما هم همینه می گیم اگه سبزها کم هستند . شما ۹ دی زیاد بودین و کسی نمی خواد ما را چرا یک مجوز راهپیمایی نمی دین عزیز من چرا سرکوب می کنین بابا یک مجوز تو ورزشگاه آزادی بدین دورش هم مامور بزارین

  • sabze sabze sabz می‌گه:

   خداوندا خدای مهربانی خدای آزادی خدای دوست داشتن خدای بخشش خدای عدالت و برابری میدانم روزی خواهد رسید که این ددمنشان درنده خو این جلادان آدمکش این از یزید بدتران که بر جان و مال و عفت و ناموس مردم مسلمان ظلم کرده اند ، همچون صدام در نهایت خفت از لونه موشی بیرون آورده شده و از ریشهای به خون آغشته شان آویزان خواهد شد، خدایااااااااااااااااا مگر میشود این همه جوان بیگناه را کشت، زخمی کرد، بیچاره کرد، این همه خوانواده را داغدار کرد، به ناموس یک مسلمان در زندان تجاوز کرد حتی به مردان…………..، این همه جنایت انجام داد و در نهایت عزت مردن/////////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر روزی چنین شد شک ندارم که تو هم مثل آنها دروغ هستی

 189. amir ali می‌گه:

  سلام بر ایرانیان
  دوست گرامی و همسر ایشان چند گله دارم:
  ۱- آیا این چنین رفتار های خوب است یا خیر با مردم چه می کنند دوستان و همفکران شما
  ۲-شما که ضد استکبار هستید و ولایت مدار چرا لباس مارک دار آمریکائی بر تن دارید؟(مارک ناتیکا)
  ۳- مرگ خوبه برای همسایه؟
  ۴- اعتراض مدنی طبق قانون اساسی مورد تأیید روح ا… چه می شود؟
  …….
  امیر علی

 190. فاطمه می‌گه:

  بسیچی یعنی سگ دربار ………ای جنایتکار
  من تو همسر عکاس بیطرف خوب می شناسم همچنین خواهر تن فروش چادریت که آبروی هر چی زن هست را برده تو دیگر خفه شو نکبت مرگ بر دیکتاتور

 191. حسین می‌گه:

  http://www.rahesabz.net/story/33766/

  من هم مثل بسیاری از مردم ایران فیلم کتک خوردنت را از موبایل ها و ماهواره ها دیدم
  لطفا لینک بالا را ببین ???
  از ماست که بر ماست
  من هم متاسفم که چرا هر روز خبرهای ناگواری را در ایران میبینیم و میشنویم

 192. taghi می‌گه:

  با سلام و عرض احترام

  ……. …….. … …….. …………

 193. ابراهیم می‌گه:

  من وقتی فیلم کتک خوردنتو دیدم … چیبگم !؟ ، ببین برادر اصلا قابل وصف نیبود حال من، واقعا چی بگم به این جماعت ؟ ای خدا خودت خوب میدونی که چه گلی کاشتن ، دمشون گرم، باید اونقدر میخوردی تا چشات دربیاد. بی حیای بدبخت ، اون همه رعایتتونو کردیم هردفعه چش سفیدتر شدین … باید همون ۲۵خرداد کارتونو یه سره میکردیم …

  یه روزی اگر بیاد اونی که باید بیاد، میبفهمین چه مغز مریضی داشتین ! البته انشاالل که میفهمی ، من که بعید میدونم ، بیشتر فکر کنم شما سربازان گمنام امام زمان، همونایی باشین که تو احادیث گفتن بعد ظهور از دشمنان امام میشن در حالی که قبل ظهور از جان بر کف بودن تا سرباز امام زمان !…

  ای حیوان ! رهبرتون قاتله. میفهمی ؟ خودتم دست کمی از قاتل نداری ، تهمت بی اساس دروغ های مکرر چشم و گوشتونو کر کرده .. بیبیسی و اینا بهانست… وقتی اخوان المسلمین زد تو دهن امام خامنه ای خیلی حال کردم، منتهی نمیدونم چرا این صدا و سیمای ما هر چی به نفع دستشویی …… باشه نشون میده، چیزای دیگرو نشون نمیده .. نمیدونم واقعا ، دیکتاتورم که میگی نیست، برا اون میگم .

 194. بسیجی گمنام می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام دوست عزیزم
  بذار یه خاطره از اون روز (۲۵ بهمن) برات تعریف کنم جیگرت حال بیاد. توی پیاده رو طوری با باتوم و کابل زدمشون که عین سگ میگفتن غلط کردیم. جالب بود ما ۳-۴ تا لباس شخصی بودیم و اونها ۵۰ نفر.وقتی هم میگرفتیم میکردیمشون تو ماشین مثل ابر بهار گریه میکردند.راستی آقایان ادب مرد به ز دولت اوست آقایان روشن(بخوانید خاموش) فکر رسم ادب شما اینه که میبینید یک خانم نویسنده است فحاشی کنید؟؟؟ غیرت دارید؟؟ حقیر یکی از کسانی هستم که از روز اول اغتشاشات شما را مورد نوازش قرار دادم و به لطف خدا باز هم خواهم داد. بدانید قلب های ما همچون پاره های آهن از عشق به امام خامنه ای لبریز است و زهی خیال باطل که از پس ما بر آیید. به این نبالید که ۵۰نفری بر سر یک نفر ریختید. اگر مرد بودید چرا ۵۰ نفرتان در مقابل ۴نفر فرار کردید؟؟ چون مرد نیستید. چون بچه هاتون هم مال خودتون نیست. از زنهاتون بپرسید بچه ها مال کین؟؟
  دوست داشتید بیایید وبلاگم : http://www.hefa.mihanblog.com
  اللهم احفظ سیدنا و امامنا و قائدنا الخامنه ای

 195. سلام
  درد دل های خود را خوب بیان کردید
  درد هاتان درد های ما نیز هست
  عکاس مسلمان
  دعات میکنم

 196. سارا می‌گه:

  جانباز ؟ از اون هیکل تپل و مفت خورش معلومه ! نام جانباز رو آلوده نکن ، جانباز پدر من و مانند اونه که در راه کشور عزیزمون ایران و با عراقی و بعثی عرب جنگید نه این گردن کلفت که انگشتهای چاق و کار نکرده اش نشون از مفت خوری و پول حروم میده ! کتک خوردی ؟ ا ؟ نوش جونت کمت بوده

 197. عکاسی از جنس ولایت می‌گه:

  سلام بر عکاس هنرمند و خانوم گرامی و شجاعشان
  ————
  این دوستان فتنه و به اصطلاح جلبک هایی که باید روزی پاسخگوی این همه تظاهر باشند….بازهم از خشم خدا نمی ترسند و دروغ می گویند پشت دروغ…
  بگذارید بگویند!!جایی ندارند برای خالی کردن توهماتی که از رسانه های غرب برایشان ارسال میشود!
  بگذارید بگویند جایی ندارند جز آشوب در خیابان ها و ریختن خون جوانان پاک ما…
  و بگذارید بگویند…زیرا آن ها هنـــــــــــوز نمی دانند…و نمی دانند…که چه قرار است به سرشان بیاید

  درود فــــــــــــــراوان بر آقای واجدی و همه آنها که در راه ولایت قدم گذاشته اند تا خون شهیدانمان پایمال نشود
  یا علی

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.