header site akkasmosalman.ir

نمازی دشمن شکن به امامت رهبر

بسم الله.
هر وقت که منادی ندای صلاه ظهر جمعه دیگری را به امامت قامت رعنای رهبر می‏دهد، گُل از گُلمان می‏شکفد و منتظر می‏شویم تا نزدیکی‏های ظهر جمعه فرا برسد.
آنگاه است که وضویی از جنس باور می‏سازیم، سجّاده‏ ایمانمان را بر بال فرشتگان می‏گسترانیم و به سوی میعادگاه عاشقان به پرواز در می‏آییم. می‏رویم تا در نمازی که رضای حق در آن است، معموم امامی باشیم که می‏دانیم نائب بر حق مهدی موعود (عج) است، ما عاشقان و شیفتگان ولایت، ایرانیان مسلمان، شیعیان علی بن ابیطالب (ع) در سنگری صف آرایی می‏کنیم که نمازی دشمن شکن و جهادی عبادی گونه است.
ما عاشورائیان همیشه نشان داده‏ایم که جملگی در هر عرصه‏ای، مطیع امر رهبر بوده و تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت فقیه می‏مانیم، تا به مملکتمان آسیبی نرسد.
agha-po38 agha-po19 قنوت نماز امام خامنه‏ای
یه نفسی میکشم. یاد این میافتم که عکاسم. هِی. چقدر دلم تنگ شده برای عکاسی از چهره ماه، از امام خامنه‏ای؛ چقدر دلم میخواد دوباره روزی برسه که از قنوت نائب امام زمان (عج) عکس بگیرم. بیچاره دوربینم که مدت‏هاست بهم طعنه میزنه پس چی شد؟ چی شد قول داده بودی به من که منم میتونم رهبر رو ببینم! بعضی موقع‏ها که با دوربینم تنها میشیم بهش میگم قم که بُردمت، آقا رو دیدی دیگه. دوربینم میگه من این حرف‏ها حالیم نمیشه، اون زمانی که دوربین‏های قبلیت رو بردی از آقا عکس گرفتی من که نبودم، باید منم ببری. بهش میگم دوربین عزیزم، اون یکی دوربینم که مدت‏هاست افتخار پیدا کرده دست کسی باشه که از آقا عکس بگیره، تو هم از خدا بخواه که قسمتت بشه آقا رو ببینی، شاید به بهانه تو منم راه دادند تا از چشم تو آقا رو ببینم. میگه الهی آمین …
یا حق

۳۶ دیدگاه به “نمازی دشمن شکن به امامت رهبر”

 1. محمودشون می‌گه:

  ببخشید دوربینتون ساخت کجاست که انقدر ولایت مداره و فارسی رو مث دخترای دم بخت تلاوت می کنه؟ میگن نیکون بصیرتش خیلی بالاست یه عالمه مگاپیکسل خیلی…… ولی هاسلبلاد از خواص بی بصیرته( تف به لنزش) از اون طرف کانون اصلا عضو عماریون شده به همین خاطر یه جوری طراحی شدهه که با یه دستم میشه باهاش عکاسی کرد عکس یه دستارم بهتر میندازه ولی این پاناسونیک و فوجی و سونی موضعشون رو نشون نمی دن از بس فتنه گرن………

 2. hamid reza sadri می‌گه:

  janam fadaye agha emam khamenei

 3. سلام
  مصاف تو را می خواند:
  “خام نه ای برای خامنه ای؟

 4. mahmood می‌گه:

  درود بر خامنه‏ای

 5. شورآباد می‌گه:

  سلام
  یه طرح از آقا زدم
  خوشحال میشم ییایید و نظر بدید
  یا علی

 6. حسنا می‌گه:

  خوشتر از نقش تو در عالم تصویر نبود…
  به کوری چشم دشمناش ، تا آخرین قطره ی خونمون گوش به فرمان ولی الامرمسلمین جهان اسلام امام خامنه ای (مدضله) هستیم.بر تمامی دشمناش لعنت.

 7. علی می‌گه:

  اخبار :
  “اخوان المسلمین که اصلی ترین گروه سیاسی اسلامگرای مخالف دولت مصر است، نیز در پاسخ به اظهارات رهبر ایران، اعلام کرد که “قیام مردم مصر” شامل همه اقشار این کشور نظیر مسلمانان، مسیحیان و تمامی نگرش های سیاسی موجود در مصر است و یک “انقلاب اسلامی” نیست.

  اخوان المسلمین در بیانیه کوتاهی تاکید کرده است که این گروه نه به دنبال کسب قدرت است و نه برنامه ای برای این کار دارد، بلکه فقط خواستار اصلاحات در مصر است.”
  ************************************************
  همه ی عالم و آدم و خود مصری ها می گویند انقلاب ما ربطی به اسلام ندارد ، با بصیرت ها در ایران می گویند این انقلاب اسلامی است ، صد رحمت به حسنی مبارک که مخالفانش اجازه ی راهپیمایی دارند در کشور ما تنها ساندیس خورهای با بصیرت بدون مجوز راهپیمایی می کنند .
  سال گذشته مردم ایران را به خاک و خون کشیدید ، خبرنگارها را از ایران اخراج کردید ، اینترنت را قطع کردید ، اعدام و شکنچه کردید و حالا از مبارک انتقاد می کنید عجب وقاحتی و عجت رویی سنگ پا کم می آورد !
  اخوان المسلمین هم به جرگه ی بی بصیرت ها کوچ کرد و پاسخ دندان شکنی به شماها داد .

  • زهرا می‌گه:

   سلام برادر…
   مثل اینکه بعضی ها تافته ی جدا بافته شدند و جدیدا از قول اخوان المسلمین حرف هم میزنند. البته این نتیجه شنیدن اخبارهای کشورهای بیگانه است. آخه برادر چرا حرفات دیکته شده ی BBC است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این شبکه ها هر وقت، وقت کنند راست میگن این بر هیچ کس پوشیده نیست.
   اخبار موثق داره میگه اخوان المسلمین اصلا حرفی در این رابطه نزده!!!!!!!!!!! که شما تفسیرش میکنید…
   انقلاب مصر ربطی به اسلام نداره؟؟؟؟؟؟؟ آخه بدبخت اگه نداشت چرا از روز شورش به بعد همه ی مساجد مصر بعد از سال ها دارن اذان میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما جدیدن اذان هم ربطی به اسلام نداره.!!!! تو نمی خواد از قول همه ی عالم حرف بزنی همه چیز مثله روز روشنه…
   من خودم کسی هستم که در اکثر راهپیمایی ها شرکت میکنم، فکر میکنی اونقدر احمقم که به خاطر ساندیس برم… والله تا حالا یه شکلات هم به ما ندادند!!!! هدف ما چیز دیگه است…
   نمی دونستی بدون: دین رسمی کشور ایران اسلام و مذهب رسمی آن تشیع است… هر کشوری قوانینی داره پارسال در فتنه ی ۸۸ اغتشاشگران نه تنها با رئیس جمهور بلکه با اسلام و تشیع مقابله کردند انتظار داشتی دست به سینه بهشون نگاه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ البته بازم حرفات بوی BBC را میده فقط با قانون شکنان برخورد قانونی شد شکنجه و اعدام و این چیز ها با این توپ پر شما بازهم دیکته شده ی کفار و منافقین و بیگانگان است. یه نصیحت دیگه از این به بعد از جانب هیچ کس حتی اخوان المسلمین!!! حرف نزن که اگه حرفات بوی دروغ و افترا بده یه روزی باید جواب پس بدی.
   یه خواهش: در مورد اسلام بیشتر تحقیق کن و به بهترین ها برس تا رستگار شوی
   فاین تذهبون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • آزاد می‌گه:

    نخست اینکه خبر ربطی به دیکته شدن ندارد خبر آن چیزی است که اتفاق افتاده است و بنابراین خبر همه ی خبر گزاری ها کمابیش شبیه هم است این تفسیرها و برداشت هاست که با هم متفاوت می باشد البته بگذریم که در صدا و سیمای ام القرای مسلمین جهان !!!! خبرهای اتفاقات جهان هم با بقیه ی دنیا متفاوت است و می گویند همه ی دروغ گو هستند جز ما !
    دیگر اینکه شما اگر راست می گویی و یک منبع موثق داری آدرسش را بنویس تا ما هم برویم بخوانیم البته اگر منبع موثقت کیهان و ایرنا و فارس نیوز و صدا و سیماست که ول معطلیم ، بنده را مهم کرده اید که سخن گوی اخوان المسلین شده ام شما چرا از قول مردم مصر سخن پراکنی می کنید ؟؟؟!
    اینکه ادعا می کنی اعتراضات مردم مصر اسلامی است خوب یک شعار یا یک پلاکارد از مردم مصر نشان بده که در آن شعار اسلامی داده شده است به همین سادگی ! و البته که نمی توانی چرا که اگر چنین چیزی بود الان صدا و سیما بوق و کرنا می کرد !
    دیگر اینکه که به بی بی سی تاخته ای ! عجب نمک نشناس هایی هستید بی بی سی شبکه ای بود که تقلب در انتخابات را برایتان توجیه می کرد و به خورد بینندگان و شنوندگانش می داد و همه ی سیاست هایش در راستای حفظ نطام ایران است ، هر وقت هر جایتان درد می گیرد ( منظورم بزرگانتان است ) به انگلیس تشریف می برید و درمان می شوید ، همه ی فرزندانتان در انگلیس تحصیل می کنند ، شبکه ی پرس تی وی دفتر اصلی اش در انگلیس می باشد و بسیاری از همکاران این شبکه انگلیسی می باشند و حساب های برخی مقامات در انگلیس می باشد و …. عجب نکن نشناس هایی هستید !
    اما اینکه گفته ای فتنه ی ۸۸ !! خوب این برای ما عجیب نیست هر دیکتاتوری مخالفینش را فتنه گر می داند زمان پیش از انقلاب به مخالفین می گفتند خرابکار ، پس از انقلاب واژه ها بیشتر شد : ضد انقلاب ، مزدور استکبار ، سرسپرده ، منافق و اخیرا فتنه گر .
    مردم ایران در تظاهرات و اعتراض بر ضد کودتای انتخاباتی و تقلب گسترده در انتخابات که شخصی با چیزی حدود ۵ میلیون رای را زور چپان رییس جمهورش کردند و از قضا الان هم موی دماغ آقایان شده است به خیابانها ریختند و خواستار این شدند که رایشان چه شد ؟ نه با نظام کاری داشتند و نه با اشخاض تنها یک سئوال داشتند رایشان کجا رفت ؟ اما پاسخ آنها گلوله بود ، کهریزک بود ، اعدام بود ، شکنجه بود تظاهرات ۲۵ خرداد از میدان امام حسین تا میدان آزادی بزرگترین اجتماع خودجوش آزادی خواهی مردم ایران در انتهایش با شلیک بسیجیان مزدور به مردم به روزی رنگین در تاریخ آزادی خواهی مردم ایران تبدیل شد و بله اکنون دیگر مردم با تقلب در انتخابات کار ندارند هم اینک مردم همان شعاری را می دهند که مردم مصر دارند : الشعب یرید اسقاط النظام !
    از قضا بر حسب تصادف بین شماها و مبارک چه شباهت هایی است قطع اینترنت ، کتک زدن مخالفان ، با شتر به معترضان حمله کردن ( البته شما از نوع پیشرفته ترش یعنی موتور استفاده کردید ) ، داشتن قدرت مطلقه در دست یک نفر ( حسنی مبارک در مصر و در ایران …. ) ، فتنه گر خواندن مخالفان در هر دو نظام ( البته مبارک اینک صدای مردم را شنید اما شما هنوز گوش تان ناشنواست ) ،
    باقی اش بماند برای بعد ………..
    اما یک نکته اگر شهامت دارید مجوز یک راهپیمایی به مخالفانتان را بدهید اگر شهامت دارید ………… تا ببینید چه بی شمارند آن وقت برای امثال جنابعالی شاید کمی حقیقت روشن شود …………

    • زهرا می‌گه:

     سلام برادر
     اول یه سوال ازت میپرسم که خیلی دوست دارم جوابشو بدونم، شما ایرانی هستی؟ مسلمانی؟ (از اسمت میشه فهمید که مسلمانی…)
     و اگر یک مسلمان ایرانی هستی آیا با حرکت عظیم امام خمینی در سال ۵۷ موافقی؟؟؟ یعنی به زبون خودمون امام خمینی رو قبول داری؟؟؟
     بعد از اینکه جواب سوالام رو دادی اگه پاسخت مثبت بود یعنی یک مسلمان ایرانی بودی که با آرمان ها نظام موافق هست، اون موقع وقت میگذارم و جواب تک تک جملاتت را میدهم.
     و یه چیز دیگه که دوست دارم بدونی اینه که اصلا قصد جسارت ندارم. من و تو فقط تشنه ی حقیقتیم.
     (امیدوارم جواب سوالاتم را بدهی…)

     • علی می‌گه:

      خواهر گرامی زهرا ،
      بنده یک ایرانی مسلمان شیعه ی دوازده امامی ( البته فقط دوازده امام و نه بیشتر ) هستم .
      بنده سال های پیش از انقلاب و تظاهرات مردم را به یاد دارم ، نخست اینکه مخالفت مردم با حکومت تا پیش از سال های ۵۵ و ۵۶ بیشتر از طرف گروه های غیر مذهبی و دانشگاهیان بود و از سال ۵۵ به بعد رنگ و بوی اسلامی هم به خود گرفت ( البته تک نقطه هایی هم بصورت اسلامی در گذشته وجود داشت ) ، دیگر اینکه مردم در آن زمان میدانستند که چه چیزی را نمی خواهند اما نمی دانستند که چه چیزی را باید بخواهند ! مرحوم خمینی هم تا پیش از پیروزی انقلاب چیزی از ولایت فقیه نگفت و شعارهای زیبایی هم بیان می کرد . پس از پیروزی انقلاب ضد استبدادی مردم ایران شعارها ناگهان تغییر کرد و ……. مرحوم خمینی سنگ بنای ………را در قالب ولایت فقیه در ایران برپا کرد .
      فرموده اید آرمان های نظام ! من واقعا با این واژه بیگانه ام آرمان های نظام یعنی چه ؟ چرا آرمان های مردم را با آرمان های نظام عوض می کنید ؟ نظام ها را مردم برپا می کنند و باید تابع مردم باشند .
      خواهرم نوشته ای تشنه ی حقیقت هستی اما با کیهان و فارس نیوز و ایرنا نمی توانی حقیقت را ببینی ، به قول امام علی نباید حق را به مرد شناخت بلکه این افراد هستند که باید با حق مورد سنجش قرار گیرند .
      حق چیست ؟ این پرسش را به دنبالش باش آنگاه نگاهت عوض می شود .

      موفق باشی

      • سید شهاب الدین می‌گه:

       برای اینکه امام راحل ما، خمینی کبیر رو با الفاظ بد مورد خطاب دادی بجاش سه نقطه گذاشتم.
       و اما! ولایت فقیه هدیه خداست به مسلمانان شیعه علی بن ابیطالب (ع). هرکس ولایت فقیه را قبول نداشته باشد، ولایت علی بن ابیطالب و ائمه بعد از ایشان را نیز قبول ندارد و جاهل به ولایت از دنیا میرود.
       همونطور که امام رضا (ع) فرمود: کلمه لا اله الا الله حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. بشرطها و شروطها و انا من شروطها.
       { ولایت علی بن ابیطالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. بشرطها و شروطها و انا من شروطها}
       ۱= کلمه لا اله الا الله حصار و دژ محکم من است، هرکس داخل این حصار شد از عذاب الهی دور میشود. به شرط و شروطی که من از آن شروط هستم.
       ۲= ولایت علی بن ابیطالب حصار و دژ محکم من است، هرکس داخل این حصار شد از عذاب الهی دور میشود. به شرط و شروطی که من از آن شروط هستم.

       • علی می‌گه:

        بنده هیچ توهینی به مرحوم خمینی نکردم نمی دانم چرا سانسورش کردی ( دموکراسی شما هم همینجا جوهرش تمام شد ) اما لطف کن و برتری نظام ولایت فقیه را نسبت به شاهنشاهی بیان کن ؟
        کلام معروف امام رضا (ع) را نقل نموده اید :
        کلمه لا اله الا الله حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. بشرطها و شروطها و انا من شروطها.
        فکر می کنم مفهوم لااله الا الله که امام رضا ( ع ) آن را حصاری در برابر عذاب برشمرده اند کاملا روشن است ! حال چگونه شما لا اله الا الله ( هیچ خدایی جز خدای یکتا نیست ) به اثبات ولایت فقیه ربط داده اید آدم متعجب می شود واقعا می دانید چه چیزی نوشته اید ؟
        اما پاسخ شما که قیاس مع الفارق نموده اید را از قرآن می آورم خداوند می فرماید :
        یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ أَطِیعُواْ اللّهَ وَأَطِیعُواْ الرَّسُولَ وَأُوْلِی الأَمْرِ مِنکُمْ فَإِن تَنَازَعْتُمْ فِی شَیْءٍ فَرُدُّوهُ إِلَى اللّهِ وَالرَّسُولِ إِن کُنتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ ذَلِکَ خَیْرٌ وَأَحْسَنُ تَأْوِیلً
        برای اینکه سیل اتهامات از قبیل نفهمیدن قرآن و … را به اینجانب وارد نکنید شما را به تفسیر المیزان در باره ی این آیه ارجاع می دهم و کوته نوشتی از آن را می آورم :

        …..به ناچار باید بگوییم منظور از اولی الامر افرادی از امتند که در گفتار – و کردارشان – معصومند ، و به راستی اطاعتشان واجب است ، – به عین همان معنایی که اطاعت خدا و رسولش واجب است ، و چون ما قدرت تشخیص و پیدا کردن این افراد را نداریم – بناچار محتاج می‏شویم به این که خود خدای تعالی در کتاب مجیدش و یا به زبان رسول گرامیش این افراد را معرفی کند ، و به نام آنان تصریح نماید ، قهرا آیه شریفه با کسانی منطبق می‏شود که رسول خدا (صلی‏الله‏علیه‏وآله‏وسلّم‏) در روایاتی که از طرق ائمه اهل بیت ( علیهم السلام ) تصریح به نام آنان کرده ، و فرموده اولی الامر اینان هستند …………

        بنابراین تکلیف اولی الامر که روشن است و همه به نام از سوی رسول خدا معرفی شده اند این آیه را آوردم چون تا چندی پیش مدعیان ولایت فقیه به این آیه تمسک می جستند و پس از اینکه معلوم شد از این آیه هیچ سودی برای اثبات ولایت فقیه نمی برند دیگر از آن دم نمی زنند و دستشان خالی است .
        امام علی و امام رضا خود از اولی الامر می باشند بنابراین آن حدیث که شما سند کرده ای ” ولایت علی بن ابیطالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی. بشرطها و شروطها و انا من شروطها” هیچ ربطی به ولایت فقیه ( به غیر از امامان معصوم ) ندارد و برداشتی دیگر از آیه ی اطیعوالله و اطیعوالرسول و ….. می باشد .

        والسلام

        • سید شهاب الدین می‌گه:

         میشه بگی یه حکومت بدون ولی و زعیم چطور اداره میشه؟ میشه بگی حکومت اسلامی شیعی بدو رهبر و ولی فقیه چطور برقرار میمونه؟ میشه بگی وقتی امام معصوم در غیبت کبری به سر میبرد کی باید مردم رو راهنمایی و هدایت و تدبیر کنه؟ نکنه شاه یا آدم مسلمان نمای آمریکایی باید در ایران اسلامی حومت کنه؟ آره؟

         • علی می‌گه:

          شما لطف کن و برتری ولایت فقیه را نسبت به پادشاهی بیان کن .
          شما فکر کرده ای دیگر کشورها که دارای رفاه ، معنویت و عدالت اجتماعی بسیار بالاتر از ما هستند همه با ولایت فقه اداره می شوند ؟!
          همه ی کشورهایی که بدبخت و بیچاره هستند با رای یک نفر اداره می شوند شما می گویید ولایت فقیه ، من می گویم حسنی مبارک ، بن علی ، و …

      • بر می‌گه:

       امام خمینی خیلی قبل از انقلاب و وقتی تبعید در نجف بودند در مورد ولایت فقیه بحث کردند و کتاب ولایت فقیه ایشون مجموعه گفتارهای ایشون هست که اون موقع به صورت اعلامیه در دست مردم پخش میشد…… شما احتمالا همگام با مردم نبودی و همراه با موافقان شاهنشاهی بودی که خبر نداری یا اون موقع همسن و سال مبارزان نبودی

       مردم اون موقع می دونستند ایشون حرفشون و مکتبشون چیه شما جز اون مردم بودید؟

       شک دارم البته ببخشید چون این رو همه می دونند

       شیعه ۱۲ امامی مساله اجرای احکام اسلامی توسط یه دولت اسلامی براش جا افتاده همونی که پیغمبر اسلام (ص) از دوران مبعوث شدندشون تا وفاتشون و همین طور امام علی علیه السلام اون رو انجام میدادند بی هیچ کم وکاست در مورد بقیه امامان علیهما السلام هم باید بگم کار شکنی ها ی امویان و غیره اجازه حکومت حق رو نداد.

       • علی می‌گه:

        اینکه مرحوم خمینی درس های حوزوی طلبه ها در باره ی ولایت فقیه را در کتابی در سال ۱۳۴۸ جمع کرده است هیچ ربطی به شعارهای انقلاب و مبارزه ی مردم ایران با حکومت مرحوم محمد رضا پهلوی ندارد . بنده سالهای پیش از انقلاب را به خوبی به یاد دارم تظاهرات و شعارهای مردم هنوز در گوشم است ، معلم دینی عمده ی روشنفکران مذهبی و دانشگاهیان مرحوم شریعتی و مرحوم طالقانی بودند و معلم دینی عوام مرحوم خمینی ( از سال ۵۵ به بعد ) ، گروههای دیگری از روشنفکران مخالف دولت هم مکاتب غیر مذهبی داشتند و مبارزه می کردند .
        نخستین بار است که می شنوم پیش از انقلاب اعلامیه در باره ی ولایت فقیه پخش می شده است اگر سندی در این باره دارید بیاورید چون چنین ادعایی از اساس باطل است اگر چنین بود دست کم یکی از شعارهای مردم باید از ولایت فقیه نشانی داشت و معروف ترین آن ها : استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود توجه کنید مردم می گفتند جمهوری اسلامی ، اگر آن طور که شما گفته اید بود می بایست شعار می دادند : استقلال آزادی حکومت اسلامی ! یا نمی دانم شاید شعاری در باره طرفداری از ولایت فقیه داده می شد و من نشنیده ام و امیدوارم شما بگویید .
        اشاره کرده اید که شیعه ی دوازده امامی اجرای احکام توسط دولت اسلامی برایش جا افتاده است ، اینکه اظهر من الشمس است اما شما بگویید چگونه فهمیدید این دولت دولت اسلامی ( از نوع پیامبر یا امامان معصوم ) است ؟!
        باقی نوشته هایتان هم متلک و شعار و تهمت می باشند و ارزش پاسخ دادن ندارند .

        والسلام

        • سید شهاب الدین می‌گه:

         اهانت به امام یک امت اسلامی تا به کجا؟
         توهین به مقتدای یک ملت انقلابی تا کی؟
         اگر اهانتهاتون ادامه پیدا کنه متأسفانه مجبورم تمامی نظراتت رو حذف کنم.

         • علی می‌گه:

          نمی دانم منظورتون از اهانت چیست وقتی کسی را نقد می کنند ممکن است برداشت شما اهانت تلقی شود . ولی شما بفرمایید چگونه باید یک شخصیت و عملکردش را نقد کرد ؟

      • زهرا می‌گه:

       سلام برادر!
       خوشحالم که فهمیدم مسلمانی!
       بهت پیشنهاد میکنم حتما تاریخ قبل از سال های ۵۵ را بخوان، آنگاه متوجه خواهی شد از دوره ی قاجار به بعد عموم مردم با علما رابطه نزدیکی برقرار کردند. مگر ماجرای لغو امتیاز توتون و تنباکو را نشنیده ای؟؟؟ مردم اگر نسبت به اسلام بی اعتنا بودند، هرگز به فرمان آیت الله شیرازی لبیک نمی گفتند و استعمال توتون و تنباکو را ترک نمی کردند…
       حتما جدیدا علما هم جدا از اسلام حساب میشوند!!!!
       فکر کنم یه چیزی بد توی ذهنت جا افتاده اینکه فکر میکنی مسئله ولایت فقیه یک امر من در آوردیه در حالی که اصلا این طور نیست. مثلا در همان قضیه ی لغو امتیاز توتون و تنباکو وقتی ایت الله شیرازی حکم مربوطه را صادر کرد بقیه ی علما از جمله آیت الله شیخ فضل ا.. نوری، آیت الله آشتیانی و …نه تنها مخالفت نکردند بلکه ایشان را در این امر یاری کردند. ولی به این دلیل قبل از امام خمینی ولایت فقیه عمومیت نداشت و مردم فکر میکنند من درآوردی است و در زمان بقیه ی علمای قبل از مرحوم امام بارز نبوده این است که انها حکومتی را در اختیار نداشتند تا بتوانند در سایه ی آن مردم را رهبری و هدایت کنند. اصلا یکی از اهداف انقلاب امام خمینی تشکیل حکومت اسلامی بود…
       حتی در زمان امام صادق و باقر (ع) و دیگر امامان اگر مردم سوالی را میپرسیدند ائمه انها را به اصحاب ارجاع میدادند. این یعنی چی؟ یعنی امامان بزرگوار از همان ابتدا میخواستند مردم را با نائبان و فقهای عصر خود آشنا کنند و باز مردم برای عصر غیبت آماده شوند…
       برادر این آیه صریح قرآن است که در سوره ی توبه آیه ۱۲۲ خداوند میفرماید: «و مؤمنان را نشاید که همگی بیرون روند پس چرا کوچ نکنند از هر گروهی، جمعی از آنها تا دانش دین بیاموزند، و مردم خویش را انذار دهند، انگاه که به سوی آنها بازگردند؛ شاید که بترسند و توجه کنند.»
       و یا امام عصر که می فرماید:«و در مورد رویدادهای زمان به راویان حدیث ما رجوع کنید که آنان حجت من بر شمایند و من حجت خدا بر آنها میباشم.
       پس سخنان و فیلم ها و نوارهای امام خمینی که الان موجود است و بر ضرورت وجود ولی فقیه تکیه داشتند، می خواهی همه را نادیده بگیری؟؟؟؟
       هم وطنی
       فکر میکنی چرا امامان من و تو با ان مظلومیت وصف ناپذیر به شهادت میرسیدند؟؟؟ اگر امامان هرکدام در خانه ی خود می نشستند و تنها به احکام شرعی خود عمل میکرند آیا بازهم خلفای عباسی اینگونه با این توحش آنها را شکنجه روحی و جسمی و سپس شهید میکردند؟ هرگز اینگونه نبود چون امامان ما فقط حکومت را میخواستند تا در سایه ان بتوانند احکام الهی را اجرا کنند یعنی امامان سیاست و حکومت و رهبری را با دینداری باهم میخواستند که این طور با انها برخورد میشد…
       تاریخ پر است از عبرتها برای من و تو که نه پیامبرمان را دیده ایم و نه امامانمان را…
       منظور من از آرمان ها نظام همان ارمان ها ی عموم مردم بود… این که مسّلم است نظام از مردم تشکیل شده و آرمان های نظام ما نیز که برگرفته از اسلام و انسانیت است به نفع همه ی مردم میباشد.
       نظام همین الان هم تابع مردم است. این مردم بودند که در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ با ۹۸ درصد به جمهوری اسلامی ایران و امام خمینی آری گفتند.. و در همه صحنه ها مانند ۸ سال دفاع مقدس باز این مردم بودند که کشور را حفظ کردند.
       بعد از رحلت امام خمینی هم دوباره نماینده ها خبره ی ملت که هرکدام فقیه مجتهد و زمان شناس بودند و با رای پدر و مادرانمان وارد مجلس خبرگان شده بودند آیت الله خامنه ای را انتخاب کردند.
       جالب است بدانی در اخرین جلسه ی خبرگان رهبری «همه» تکرا میکنم «همه ی» اعضا به صلاحیت مقام معظم رهبری رای دادند و حتی یک نفر مخالف هم نبوده!!!!
       یعنی شما به فقیهان و علمایی که در خبرگان هستند بازهم اعتماد نداری؟؟؟؟؟؟؟؟
       شاید برایت جالب باشد من به ندرت وارد این سایت هایی که گفتی میشوم و بیشتر خبرگزاری های مخالف را میخوانم. ولی به نظر خودم آنقدر عاقل شده ام که بصیرت و بینش سیاسی را در حد خودم داشته باشم. و بتوانم حق و باطل را به طور نسبی تشخیص دهم. آنقدر می فهمم که حرفهای مغرضانه دشمنان قسم خورده ی انقلاب اسلامی را باور نکنم…
       راستی من احساس کردم تو با اصل ولایت فقیه مشکل داری، حرفهای گفتنی زیاد است. فقط یک جمله در مورد بحث های قبلمان امیدوارم چند شب پیش ۲۰:۳۰ را دیده باشی که BBC را پخش میکرد که نماینده اخوان المسلمین چه پاسخ دندان شکنی به خبرنگار این شبکه داد. امیدوارم این یکی را دیگر تکذیب نکنی…! (BBC که ان را دفاع کننده از حق مردم خوانده ای همان بهائیانی هستند که در عروسی هایشان سر شیعه را می برند و جلوی عروس و دامادشان می اندازند!!!، واقعا هم جای تشکر داره چه مدافعان خوبی!!! وای ما چقدر بدیم که قدر این دوستان خوبمان را نمی دانیم!!!!!!
       الان کار دارم و نمی تونم جواب بقیه ی حرفات رو بدم انشاء الله روزای دیگه در خدمتتون هستم.)
       موفق و پیروز باشید.

       • علی می‌گه:

        …….فقط یک جمله در مورد بحث های قبلمان امیدوارم چند شب پیش ۲۰:۳۰ را دیده باشی که BBC را پخش میکرد که نماینده اخوان المسلمین چه پاسخ دندان شکنی به خبرنگار این شبکه داد. امیدوارم این یکی را دیگر تکذیب نکنی…! (BBC که ان را دفاع کننده از حق مردم خوانده ای ………………………

        مرحوم دکتر شریعتی جمله ی زیبایی دارد ، می گوید در جایی که تنها دولت حق حرف زدن دارد هیچ چیزی را باور نکنید !!
        امیدوارم پاسخ استنادتان به ۲۰:۳۰ را داده باشم .
        دیگر اینکه خبر گزاری های داخلی بر خلاف خبر گذاری های بین المللی اصل خبر را هم تحریف می کنند درست همان چیزی که شما در باره ی مصاحبه ی اخوان المسلمین بیان کرده اید . برای آگاهی شما عرض کنم نماینده ی اخوان المسلمین دوباره بر همان مواضع پیشین این گروه در باره ی تظاهرات مردم مصر تاکید کرد .
        بنده بی بی سی را مدافع حق مردم نخوانده ام نمی دانم از کجا چنین چیزی را عنوان کرده اید ؟ اما خودتان بگویید وقتی صدها و هزاران نفر از آقازاده های محترم در انگلیس تشریف دارند بی بی سی طرفدار کیست ؟
        در ضمن سر نگونی ولایت حسنی مبارک در مصر را تبریک می گویم .

        • زهرا می‌گه:

         سلام
         متاسفانه باید بگویم من نمی توانم به حرفهای شیکه ای بی ثبات اعتماد کنم که حرف هر روزش با روز دیگر در تناقض است. اینکه می گویید اخوان المسلمین بازهم بر مواضع پیشین خود تاکید کرد حتما از منبع موثقی!!!!! همچون بی بی سی متوجه شده اید…
         چیزی که در اخبار پخش کرد، فقط واقعیت را نشان میداد، خبرنگار این شبکه مستقیما با نماینده اخوان المسلمین صحبت میکرد و فکرنمی کنیم تا این حد بتوان همه چیز را تکذیب کرد.
         در بیانات گذشته خود گفته اید بی بی سی همه سیاست هایش در راستای حفظ نظام ایران است» چه معنی می تواند داشته باشد؟؟؟؟؟ لطفا حرفای خودتان را دیگر تکذیب نکنید.
         اما اینکه گفته بودید«هر وقت هر جایتان درد می گیرد ( منظورم بزرگانتان است ) به انگلیس تشریف می برید و درمان می شوید ، همه ی فرزندانتان در انگلیس تحصیل می کنند »
         ما و بزرگانمان هرجایمان درد میگرد به همین ایران خودمان تشریف می بریم و نمونه اش حضرت امام خمینی و دیگر افرادهستند.
         چه کسی گفته همه فرزندان ما در انگلیس تحصیل می کنند، شما بی زحمت یه سری به دانشگاه های معتبر ایران بزنید اونوقت متوجه خواهید شد که چقدر دانشمندان و متفکرانی در همین دانشگاه ها هستند که دست کمی از دانشمندان غربی ندارند.
         راستی بعد از رفتن مبارک امیدوارم تصاویر خواندن نماز جمعه و جماعت حتی نماز صبح را از میدان التحریر قاهره دیده باشید. اینکه مردم در این سه هفته فریادهای الله اکبر و لااله الا الله سرمیدادند فکرمی کنم گواه خوبی برای شما باشد که بیشترین و بزرگترین گروه مخالف حکومت حسنی مبارک مسلمانان هستند.
         حسنی مبارک بر مردم ولایت نداشت چرا که نه با رای مردم برسرکار آمده بود و نه مشروعیت و مقبولیت داشت….
         من هم سرنگونی فرعون مصر را به همه انسانهای آزاده از جمله مسلمانان مصر تبریک می گویم…

         • علی می‌گه:

          ……راستی بعد از رفتن مبارک امیدوارم تصاویر خواندن نماز جمعه و جماعت حتی نماز صبح را از میدان التحریر قاهره دیده باشید. اینکه مردم در این سه هفته فریادهای الله اکبر و لااله الا الله سرمیدادند فکرمی کنم گواه خوبی برای شما باشد که بیشترین و بزرگترین گروه مخالف حکومت حسنی مبارک مسلمانان هستند.
          حسنی مبارک بر مردم ولایت نداشت چرا که نه با رای مردم برسرکار آمده بود و نه مشروعیت و مقبولیت داشت……….

          چطور نماز مردم مصر انقلاب اسلامی و مسلمانی و … می باشد ولی الله اکبر گفتن جنبش سبز فتنه !!
          الله و اکبر گویان ایران ( جنبش سبز ) دموکراسی می خواهند پس نمی توانید نماز مصری ها را به حساب خودتان مصادره فرمایید .
          بنده متوجه نشدم که رهبر ما چگونه با رای مردم مشروعیت و مقبولیت کسب کرده است که شما وجه تمایز با حسنی مبارکش می دانید لطفا این را توضیح دهید تا آگاه شویم ؟
          (اتفاقا حسنی مبارک همیشه در انتخابات مصر با اکثریت مطلق مشروعیت و مقبولیت کسب می کرد !!)

          • زهرا می‌گه:

           وقتی جنبش سبز الله اکبر میگفت الله اکبرش از جنس یزیدیان بود. نه قیافه آنها به الله اکبر گفتن میخورد( منظورم ظاهر غیر مسلمانی آنهاست) و نه رفتار هایشان. چگونه قبول کنم کسانی که در ظهر عاشورا که مسلمانان به عزای حسین (ع) نشسته بودند عده ای بی سروپا در خیابان های تهران دست میزدند و می رقصیدند و …
           برادر بچه گول میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
           مشروعیت آیت الله خامنه ای را تو تعیین نمی کنی من هم تعیین نمی کنم مجلس خبرگان که نمایندگان من و تو هستند و از مجتهدان جامع الشرایطند تعیین میکند. علما و روحانیون طراز اول همچون آیت الله بهاالدینی، علامه حسن زاده، آیت الله بهجت و دیگر علما تعیین میکنند.
           مقبولیت ایشان پشتوانه ی مردمی است خودت بهتر میدانی که در ایران اکثرا پشتیبان ولایت فقیه هستند و تنها گروه اندکی آن هان نه از مردم بلکه از منافقان و سلطنت طلبان مخالف ایشان هستند. که ما وقتی میبینیم دشمنان قسم خورده ی اسلام و ایران مخالف رهبرمان هستند دیگر هرگز شک به خود راه نمی دهیم و لحظه ای به حقانیت ایشان شک نمیکنیم. والسلام

  • سید شهاب الدین می‌گه:

   این خبر تکذیب شده علی آقا!!!

   • علی می‌گه:

    جناب شهاب الدین لینکی ، آدرسی ، چیزی ، اسمی و … از اخوان المسلمین بده تا ما برویم و تکذیبیه ی آن را بخوانیم همینجوری که نمی شود بگوییم خبر تکذیب شده است .
    در ضمن سپاس گزاری از شما برای منتشر کردن دیدگاههای مخالف خود را دارم ، ای کاش مسئولین ممکلت یک جو از غیرت شما را در انتشار و پخش نظرات مخالف خودشان داشتند و اگر چنین می شد هم اینک بسیاری از مشکلات را نداشتیم .

  • علی کوچولو… نامرد کوچک… کوچول موچولو… بی بی سی جیک زد
   علی کوچولو… دروغی نگو… که اگر گفتی… موسوی گشتی
   علی کوچولو… کروبی نشو… که اگر گشتی… مضحکه گشتی
   علی کوچولو… ملت خر نیستن… خر خودتی و … کره خر بچه ات!

   از آقا شهاب عاجزانه تقاضا دارم که این نظر را ویرایش نکنند… این نظر بار فرهنگی دارد و یک اثر هنری است
   لطفا به آثار هنری یکدیگر احترام بگذاریم…
   مخلص هر چی بسیجیه
   یا علی
   محسن از مالزی

   • علی می‌گه:

    با تشکر از شما ، هیچکس چون شما نتوانست ولایتمداران را معرفی کند .
    از کوزه همان برون تراود که در اوست !
    نوشته ی شما هیچ نیازی به پاسخ ندارد همه چیزش آشکار است و خوانندگان خودشان داوری می کنند .

 8. SS می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  تمایل دارم با شما تبادل لینک کنم
  اگه مایلید منو “کربلا، آنگونه که بود ” لینک کنید
  وخبر بدید منم شما رو لینک کنم
  SS
  http://WWW.IRANVIVA.MIHANBLOG.COM
  SSIRANVIVA@GMAIL.COM

 9. درست فکر کنیم // تصمیم بگیریم // درست واکنش نشان دهیم
  تا نخواهیم ساحل نشین اشک حسرت باشیم
  اگر پیامبر(ص) نیستیم می توانیم دنباله رو آن باشیم
  اگر فاطمه (ع) نیستیم می توانیم آن را الگو قرار دهیم
  به چشم های همدیگر اعتماد کنیم
  برای شادی و رفع خستگی هدیگر بکوشیم
  دوستانه و خالی از هر ریایی کنار هم باشیم
  اگر چنین باشیم دنیای ما اصلا کمتر از بهشت نیست
  کاش وقتی آرزویی می کنیم
  از دل شفاف مان هم رد شود
  مرغ آمین هم از آنجا بگذرد
  حرفهای قلبمان را بشنود
  آدمهای ساده را دوست دارم
  همان ها که بدی هیچ کس را باور
  ندارند.
  همان ها که برای همه لبخند دارند
  همان ها که همیشه هستند،
  برای همه هستند.
  آدمهای ساده را
  باید مثل یک تابلوی نقاشی
  ساعتها تماشا کرد؛
  عمرشان کوتاه است.
  بسکه هر کسی از راه می رسد
  زمینشان میزند
  یا درس ساده نبودن بهشان می دهد.
  آدم های ساده را دوست دارم.
  بوی ناب
  “آدم” می دهند”
  مشاوره سنگ صبور سعا

 10. علی می‌گه:

  سلام علیکم
  عالی بود
  لبیک یا امام خامنه ای

 11. زهرا می‌گه:

  سلام سید
  به خدا دلم گرفته از همه ی آدم هایی که چشمشان را بستند و …
  نمی دونم چی بگم فقط میگم تو که از نسل پیامبری یه دعایی در حقشان بکن…
  منم دعا کن که دیگه تحمل ندارم…

 12. مجید می‌گه:

  کیش شخصیت که می‌گن همین رو می‌گن.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.