header site akkasmosalman.ir

سُمبه پُر زورتر از قانون!

بسم الله.
مواظب باشید که اگر مولایمان امام خامنه‏ای ندا داد: أین عمار؟ جواب ندهید عمار در اِوین است!!!

این روزها بعد از رفع فیلترینگ سایت‏هامون و در نتیجه آن حرکت دستگاه عدالت به سوی ممنوع الخروج کردن سران فتنه، خبر عجیبی ما رو غافلگیر کرد!
در اخبار خواندیم کاوه اشتهاردی مدیرمسئول روزنامه ایران به حبس و تحمل شلاق از سوی دستگاه عدل و عدالت جمهوری اسلامی ایران محکوم شده!
حضرات عزیز دستگاه عدالت! انگار سُمبه خاندان معزز هاشمی زورش از قانون بیشتر شده نه؟!
انگار زورش بیشتر شده که برای مدیر مسئول دلسوز و انقلابی روزنامه دولتی ایران، روزنامه‏ای که در عمل به فرمایشات امام خامنه‏ای عزیز به بصیرت دهی به مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی کمک کرد و هر روز خار چشم دشمنان ایران شد و چشم فتنه گران و شورشیان را کور کرد.
خیلی جالب است که مهدی هاشمی فراری، این آقازاده با نفوذ مفسد، که بیش از یکسال از فرار او می‏گذرد، با پول‏های نامعلوم از کجا آمده راست راست در خیابان‏های لندن قدم می‏زند، به ریش من و شما می‏خندد، غیابی برای مدیر مسئول روزنامه دولتی کشور دادگاهی می‏سازد و با آن نفوذ محیرالعقول خویش رأی هیئت منصفه مطبوعات را باطل و با رآی‏ جدید در دادگاه کیفری برای مدیرمسئول مؤمن و جوان دولت، این فرزند شهید حکم به تحمل شش ماه حبس تعزیری و شلاق می‏دهد.
واقعاً سُمبه خاندان هاشمی و فرزند مفسد برومند فراریشان آقا مهدی انگار خیلی زورش بیشتر است از قانون که اتهام به فساد و خیلی گندکاری‏ها چیزی نیست، اما انتشار اسناد واقعی فساد این آقا، افتراء محسوب شده و برای مدیر مسئول عزیز روزنامه دولتی اینگونه حکم صادر می‏شود!!!
خداییش مواظب باشیم از گل نازکتر به خاندان معزز هاشمی کمتر نگوییم که ممکن است ما هم به شلاق و حبس محکوم شویم …
راستی عالیجنابان! یاد سخن دکتر الهام افتادم که درست گفت: مواظب باشید که اگر مولایمان امام خامنه‏ای ندا داد: أین عمار؟ جواب ندهید عمار در اِوین است!!!

اما؛ عالیجنابان، حضرات محترم و عزیز دستگاه عدل و عدالت جمهوری اسلامی ایران؛
بگذارید دوباره مثل وبلاگ قدیمی‏ام متذکر شوم من هیچ دشمنی‏ای با شما عزیزان ندارم و به والله سرباز کوچک و حقیر و ذره‏ای از این خیل خروشان انقلاب اسلامی در جبهه جنگ نرم هستم. امیدوارم بسیجیان و فدائیان ولایت و خط شکنان جبهه جنگ نرم و نبرد سایبری را یاران خود، دوستان خود و از خود بدانید و نقد و نظر دلسوزانه آنها را نه به دید تخریب و تهدید، بلکه با دیدی منصفانه و دوستانه بنگرید و سعی به مطالبه حقوق حقه ملت شریف ایران در تسریع در محاکمه سران فتنه هشتاد و هشت بپردازید.
عالیجنابان؛ همه فرزندان حقیقی انقلاب اسلامی و سربازان ولایت، در کنار شما هستند و نه در مقابل شما …
اگر نقدی هست، که وارد است برای این است که نمی‏خواهیم دشمنان به ریش ما بخندند و خار در چشم ما و شما کنند. پس انتقادات دلسوزانه فرزندان ولایت را بپذیرید. یا حق
mehdi-hashemi02 kaveh-eshtehardi
در ضمن عکس‏‏های بنده از مهدی هاشمی فراری، مربوط میشه به همایش برترین‏های دانشگاه آزاد و عکس آقای کاوه اشتهاردی هم مربوط است به مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل ایرنا که در زمان حضورم در خبرگزاری مهر ثبت کردم.

۲۶ دیدگاه به “سُمبه پُر زورتر از قانون!”

 1. علی می‌گه:

  سلام

  عالی بود قلم خوبی داری
  خداوند قلمت را هر روز گویا تر کند
  متن بالا را در وب سایت خبری خبر ۲۴ درج کردم
  موفق باشید
  التماس دعا
  ارادتمند
  علیرضا کریمی

 2. کاوه اشتهاردی یک روزنامه نگار متعهد است

  لحظه ایی تأمل هم کفایت می کند ،
  واقعاً جرم کاوه اشتهاردی ” نشر اکاذیب ” است ؟!

  واقعاً از دید شما اینهمه خیانت و سوء استفاده از کشورمان و ایجاد باندهای قدرت و ثروت
  و ایجاد تبعیض و حس بدبینی در مردم ” نشر اکاذیب ” است ؟!

 3. asd می‌گه:

  خدا
  یا شر اونها رو کم کن یا اینها رو حفظ کن.

 4. احمدرضا می‌گه:

  هاشمی رفسنجانی را کامل قید بفرمایی تا با هاشمی های شهرهای دیگر قاطی نشود. ملتفتی که؟!

 5. احمدرضا می‌گه:

  هاشمی رفسنجانی را کامل قید بفرمایید تا با هاشمی های شهرهای دیگر قاطی نشود. ملتفتی که؟!

 6. قلی می‌گه:

  جواب شما قبلا به صورت خیلی دقیق و منطقی داده شده
  http://alef.ir/1388/content/view/91423

  • سید شهاب الدین می‌گه:

   ضمن عذر خواهی از دوست خوبم مجتبی توانگر عزیز “سردبیر سایت الف” و استاد گرانقدر “محمدصادق کوشکی” خیلی مطلب سخیفی بود و معلوم بود با تعجیل و به تندی قلم زده شده بود و اصلا از بحث “جر زنی” دادگاه کیفری در مورد رأی هیئت محترم منصفه مطبوعات حرفی به میان نیامده بود. واقعا متأسفم

  • رضا می‌گه:

   هاشمی رفسنجانی جیره خوار زیاد دارد. بعضی ها وام دارش هستد!!! طبیعی است.

 7. به نام خدا
  بنده به‌سایت الف بسیار ایراد دارم و هنوز مطلب ایشان یا هر معترضی به این مطلب شما را ندارم.
  اما مساله‌ی شماها با دستگاه قضایی داره مساله‌ی فقط جناح خود شما با قانون و قانون‌مداری می‌شه.
  قانون ما وصل به ولایت فقیه، فرستاده‌ی خدا و خود خداست. اگر مطابعت از قانون جمهوری اسلامی ایران را مطابعت از خدا می‌دانید، معلوم نیست چرا از طریق قانونی پیگیری نمی‌فرمایید.
  شما اجازه ندارید خودتان را با فتنه‌گران مقایسه کنید که اگر اون‌ها را آزاد می‌گذارند ـ که حتما به‌خاطر حفظ نظام است ـ شما را هم باید آزاد بگذارند که هر کاری خواستید انجام بدهید.
  ظاهرا این وضعیت شما منتهی می‌شود به‌فتنه‌های سخت‌تری که بزرگان فرموده‌اند و آن هم احتمالا جنگ قدرت بین اصول‌گرانماهاست نه سرسپردگان محض مقام عظمای ولایت!!!!

  • افق می‌گه:

   سلام علیکم.
   خدا قوت.

   عارضم خدمت جناب کلافچی.
   اگر حرفی هم می زنیم ما، بر اساس فرمایشات حضرت آقا است، خیلی به سایت الف استناد نشود هم، طوری نمی شود. کلام مولا روی زمین مانده، ما یکدیگر را نقد می کنیم. این جای تعجب دارد برادر. حرف ما این است که قوه قضاییه خیانت را با اشتباه عوضی گرفته، شاید هم نگرفته. چون خیانت را با مصلحت می نگرد و اشتباه را (اگر باشد که من بعید می دانم) با عدالت آن هم قاطع و سنگین. حرف ما سر متهم کردن بی گناه است آنهم به استناد رای هیئت منصفه مطبوعات که کاملا در جریان مسائل بوده اند، نه تحلیل سایت الف.

   «ضربه‏ى عدالت باید قاطع ولى در عین حال دقیق و ظریف باشد. متهم کردن بى‏گناهان، یا معامله‏ى یکسان میان خیانت و اشتباه، یا یکسان گرفتن گناهان کوچک با گناهان بزرگ جایز نیست … با این امر مهم و حیاتى نباید بگونه‏ى شعارى و تبلیغاتى و تظاهرگونه رفتار شود. بجاى تبلیغات باید آثار و برکات عمل، مشهود گردد. به دست اندرکاران این‏مهم تاکید کنید که بجاى پرداختن به ریشه‏ها و ام‏الفسادها به سراغ ضعفا و خطاهاى کوچک نروند و نقاط اصلى را رها نکنند.»

   * بخش هایی از پیام ۸ ماده ای رهبر انقلاب خطاب به سران قوا http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=3062

 8. به نام خدا
  ویرایش نظر قبلی:
  بنده به‌سایت الف بسیار ایراد دارم و هنوز مطلب ایشان یا هر معترضی به این مطلب شما را نخوانده‌ام.
  اما مساله‌ی شماها با دستگاه قضایی داره مساله‌ی فقط جناح خود شما با قانون و قانون‌مداری می‌شه.
  قانون ما وصل به ولایت فقیه، فرستاده‌ی خدا و خود خداست. اگر مطابعت از قانون جمهوری اسلامی ایران را مطابعت از خدا می‌دانید، معلوم نیست چرا از طریق قانونی پیگیری نمی‌فرمایید.
  شما اجازه ندارید خودتان را با فتنه‌گران مقایسه کنید که اگر اون‌ها را آزاد می‌گذارند ـ که حتما به‌خاطر حفظ نظام است ـ شما را هم باید آزاد بگذارند که هر کاری خواستید انجام بدهید.
  ظاهرا این وضعیت شما منتهی می‌شود به‌فتنه‌های سخت‌تری که بزرگان فرموده‌اند و آن هم احتمالا جنگ قدرت بین اصول‌گرانماهاست نه سرسپردگان محض مقام عظمای ولایت!!!!

 9. ارمیا می‌گه:

  سلام بر عکاس مسلمان
  تشکر از حضورتون
  موید باشید

 10. پیام فضلی می‌گه:

  با عرض ادب و سلام-
  داش شهاب خیلی خوشحال شدم وقتی با نظر شما مواجه شدم. ب

 11. با سلام عکاس مسلمان ؛
  به همین مناسبت من یه پوستر زدم خوشحال میشم سر بزنید و نظر بدید.
  یا علی مدد.

 12. فطرس ملک می‌گه:

  سلام
  منم دیروز مطلب دکتر کوشکی رو تو سایت الف خوندم
  خیلی مغرضانه بود
  واقعا که

 13. بهار می‌گه:

  سلام خیلی وبلاگتون عای بود
  اس ام اس ماندگارتونو با اجازه بر داشتم
  می تونم لینکتون کنم ؟
  التماس دعا

 14. «هوا را ترافیک گناه است که آلوده می کند»
  متن جدید وبگاه مصاف.منتظر دوستان هستم.

 15. عارفه می‌گه:

  سلام
  اگر مولایمان امام خامنه‏ای ندا داد: أین عمار؟ جواب ندهید عمار در اِوین است!!!
  موفق باشید

 16. قادری می‌گه:

  انشاءالله که درست می شود باید مثل امام امت امام خامنه ای (حفظه الله) صبور باشید

  به ما نیز سر بزنید با مطلبی با عنوان ” امام امت در غزه‌ ” به روزم سر بزنید.

 17. سيد می‌گه:

  با سلام بر شما ومحضر حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا
  دوست من شاید سمبه آقایان از قانون پر زور تر باشد اما از سمبه خدا چی؟ برای من که از دیر زمان به وضعیت آقایان واقف بودم وقتی که به اسم آقایان قسم خورده میشد وامیرکبیر زمان بودند باور کردنی نبود که روزی برسد که کوس رسوایی آقایان اینگونه در کوی برزن نواخته شود واینگونه از چشم ودل مردم بیفتند خدا میداند جزو آرزوهای من این بود که آیا روزی میشود که عموم مردم پی به کنه وجود این خاندان ببرند؟ اما حالا دیدیم که شد و این کار خدا بود در حالی که هنوز مهره های اینان در هر اداره وسازمانی وصنفی حضور دارند آنچنان خار شده اند که نه تنها از اصل افتاده اند بلکه بزودی از اسب هم می افتند برادر عزیزم نگران نباش در حالی که ما باید وظیفه خودمان را انجام بدهیم خداوند پیشاپیش همه ما سنت خویش را انجام میدهد این اتفاقات هم مراحلی هستند که باید اتفاق بیفتند تا هر چه بشتر ایشان از چشم ودل مردم بیفتند که دادگاه دل مردم حکم خودش را به خوبی صادر میکند .پس به آینده امیدوار باش که چیزی از عمر نفاق باقی نمانده است .انشاالله

 18. عکاس باشی می‌گه:

  سلام
  گاهی بدجور دلم میگیره ، بدجور بد
  امروز موضوع انشاء : آقازاده گان بهترند یا صادقان ؟؟؟؟

  منتظرتم
  یاعلی

 19. رضا می‌گه:

  سلام
  به امید روزی که دست دزدان از بیت المال قطع شود، هر کی که می خواهد باشد. حتی زبیر زمان!!!

 20. ز.الف می‌گه:

  با سلام
  به نظر من دستگاه قضایی کشور اگر در آینده نزدیک به محاکمه این مفسد لندن نشین نپردازد تاوان سنگینی باید بدهد و مطمئنا اعتبار این قوه به ظاهر عدالت طلب زیر سوال خواهد رفت.شاید گناه اشتهاردی و امثال ایشان این است که فرزند کسی هستند که از تمام هست و نیستش برای نظامی گذشت که در طول ۳۰ سال امثال هاشمی ها از آبشخور آن بخورند و جالب اینکه سیر هم نمی شوند.افسوس از آن خونهایی که ریخته شد تا این آقایان!!!!!بخورند و بچرند و لگدمال کنند همه آن ارزشها را.
  به امید روزی که اماع عدل و مهربانی رخ بنماید.
  اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان

 21. یک کاشونی می‌گه:

  انشاالله که این عبدالله ابن زبیرا یکی مثل حجاج ابن یوسف کنار خانه خدا گور به گورش کنه!!!!!

 22. مطلبی نوشتم در نقد نحوه برخورد دوستان مذهبی در مقابل قوه قضاییه

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.