header site akkasmosalman.ir

BBC Persian بخواند

بسم الله.

ضد تبلیغ بی بی سی فارسی برای عکاس مسلمان

روزهایی که در سفر امام خامنه‏ای در قم بودم موجی از پیامک دوستان بهم رسید که بی‏بی‏سی‏‏فارسی همون بنگاه خبری مدعی اخبار صحیح، دربرنامه نوبت شما بحث سفر مقام معظم رهبری به قم و انعکاس خبری آن در رسانه‏ها و فضای سایبری رو بررسی کرده و وبلاگ عکاس مسلمان رو نشون داده و در مورد این صاحب وبلاگ که بعنوان یک عکاس در سفر رهبری به قم حضور داشته صحبت‏هایی به میان آورده.

ضد تبلیغ بی بی سی فارسی برای عکاس مسلمان

وقتی خود فیلم ضبط شده‏اش رو دیدم فهمیدم که اینها مثلا در عین اینکه سعی میکنند بی طرفی خودشون رو نشون بدهند، چقدر احمقانه برخورد کرده و چقدر سخیف هستند.

با گفتارشون؛ با تلفن‏ها؛ با خوندن پیامک‏ها؛ همه اینها نشأت گرفته از افکار لائیک و ضد دین اینهاست. آهای اهالی بی‏بی‏سی، ای اهالی بنگاه دروغ پراکن سخیف، چه مخاطبین لائیک شما، چه اکثر شما که یا بهایی یا بی دین هستید چقدر کوته فکر هستین. واقعا فکر می‏کنید منِ نوعی با سازماندهی و یا هماهنگی قم رفته بودم؟! واقعا اینطور فکر می‏کنید؟ فکر می‏کنید به من گفتن بیا قم عکس بگیر و توی وبلاگت منتشر کن؟! باید بگم سخت در اشتباهید. باید بگم خیلی دیدتون ضعیفه! شما بسیجیان و فدائیان امام‏ خامنه‏ای رو هنوز نشناخته‏اید. فکر می‏کنید ملت رو با اتوبوس و قطار و … به قم رسوندند؟ فکر می‏کنید مردم حزب اللهی و ولایی ما اینقدر کم شأن هستن؟ آره شیفتگان ولایت زیادند، اما نه به زور، بلکه به عشق، به شوق و علاقه. دیدیم که طرف با پای برهنه به عشق رهبرش از فلان شهر می‏کوبه تا خودش رو به استقبال یا دیدار برسونه، اما به همون خدایی که شما قبولش ندارید ندیدیم که اتوبوس یا قطار راه بندازن برای استقبال یا دیدار! آره ممکنه مردم فلان شهر در فلان سالروز و به بهانه فلان مناسبت ملی یا مذهبی بصورت گروهی به بیت رهبری برن تا با مقتدایشان دیدار کنند اما ندیدیم در شهر دیگری از جایی دیگر به قول شما بسیجی منتقل کنند!!! اما یه چیز دیگه رو هم بگم که این ایام، ایام زیارتی و معروف و مشهور به کرامت است، ایامی که مشتاقان شیعه به مشهد و قم میروند و اینکه از شهرهای دیگر حضور داشته باشند بعید نیست چون قم شهری زیارتی است!

یادمه خانم پونه قدوسی که از بستگان نزدیک مرحوم آیت الله قدوسی است، وقتی تیتر مطلب وبلاگ رو خوند گفت نوشته استقبال از امام خامنه‏ای به قم! یا خانم فَرن تقی زاده گفت با سفر رهبری به قم از واژه جدید امام خامنه‏ای در فضای سایبر داره استفاده میشه که چقدر به این حرف‏ها خندیدم. یا اینکه گفتند بیشتر طرفداران آیت الله خامنه‏ای تازه از کاربران و استفاده‏کنندگان فضای اینترنت شدند، یا اینکه یکسری از مخاطبین وطن‏فروش و لائیک شما اشاراتی داشتند به همین سازماندهی‏ها یا نکته مسخره و کاملا کذب در مورد اینکه آیت الله خامنه‏ای در سخنرانی‏اش در قم فراموش کردند میلاد امام رضا (ع) رو خدمت خواهرش و مردم حاضر در اجتماع عظیم تبریک بگویند، یا اینکه ایشون از حمایت مردم و مر اجع برخوردار نیست! واقعاً نمیدونم شما چشم و گوشتون رو بستین؟ یا خوابید و نمیخواید بیدار شید؟! همه مردم شاهد بودند حضرت آقا اول میلاد رو تبریک گفتند! تازه اینو هم بگم مردم توی هم دست و پا میزنند برای دیدن رهبرشون، اونوقت یکسری احمق میان میگن از حمایت مردمی برخوردار نیستن! واقعا که باید به هوش این ضدانقلاب‏های فراری و لائیک تبریک گفت برای این آیکیو و دید نافذشون! خیلی خوب و دقیق به مسائل نگاه میکنید یا اینکه دوست ندارید واقعیت رو بفهمید اما هرچی هست شماها همیشه در خوابین و بیدار نمیشید ….

راستش خدا رو شکر می‏کنم به جایی نرسیدم که مصداق جمله امام خمینی بشم. همون جمله معروف که میگه هر وقت دیدید که دشمنان از شما تعریف کردند در خودتان شک کنید ! … حس من بعد از دیدن فیلم برنامه نوبت شما این بود که اینها به تمسخر ضدتبلیغ برای وبلاگم شدند و با چه کینه‏ای وبلاگ عکاس مسلمان رو نشون می‏دادند.

در ضمن در مورد خودم هم بصورت واضح بگم که شب قبل از ورود امام خامنه‏ای به قم، به خاطر رهبر عشق سیدعلی، با همسرم با وسیله نقلیه شخصی‏ام، با بنزین نرخ آزاد لیتری چهارصد تومان به قم رفتیم، توی قم در هتلی سه ستاره با نرخ شبی پنجاه هزار تومان حدود سه شب اقامت کردیم و سعی کردم غیر از حضور همسرم در استقبال مردمی که برایش جذاب بود کلا به ایشون خوش بگذرد. بله شاید بگید حتما پولش را از جایی گرفتی؟! یا ممکنه بعضی بگن از مرفهین بی دردی! اما باید بگم که تمام خرج و مخارجم از حقوق کارمندی و کار عکاسی و طراحی و گرافیک بدست می‏آید و خدا را شاکرم که هم سفر زیارتی رفتم، هم رهبرم امام خامنه‏ای را دیدم، هم همسرم را به سفری کوتاه اما پرخاطره بردم، هم از رهبرم عکس گرفتم. و هم پول حلالم را در راه حلال خرج کردم.یا حق


۱۱۷ دیدگاه به “BBC Persian بخواند”

 1. لابدان می‌گه:

  من هم خدا رو شکر کردم که از شما تعریف نکردند! موفق باشید انشاالله.

 2. نخود می‌گه:

  خوشحالم که می بینم رفتی تو بی بی سی!
  :
  ایضا این خط:
  مصداق جمله امام خمینی بشم. همون جمله معروف که میگه هر وقت دیدید که دشمنان از شما تعریف کردند در خودتان شک کنید !

 3. چشمک می‌گه:

  چشمات رو روی حقیقت نبند برادرم. ارزش نداره

 4. آفرین .
  از این پاراگراف آخرت خیلی خوشم اومد. تا کور شود هر آن که نتواند دید.

 5. k می‌گه:

  mordeshor khodet va rahbaret va weblageto be zoodi bebare kesafate harroomzade

  • فدائی ولایت می‌گه:

   در جواب k که همه رو مثل خودش حروم زاده می بینه:
   ببین عزیز دلم فکر کنم یکم زیادی خوردی متوجه می شی که چی میگم؟گ…..ه
   ما حامی امام خامنه ای هستیم و دست از این سید بر نمی داریم.
   ماجرای آقا یا خانم kمثل زمان امیرالمومنین است.چون در زمان رسول خدا از آن حضرت روایت شده بود که هر که دشمن من و اهل بیت من است بداند که خدا نطفه او را حرام قرار داده است.بعد دشمنان آن حضرت می آمدند در مسجد و پدر و مادر خود را می آوردند وشهادت می دادند که ما حرام زاده نیستیم وبا اهل بیت پیامبر دشمنیم .ولی چیزی نمی گذشت که با اقرار والدین حرام زادگی آنها مشخص میشد.
   مثل تو مثل این افراد است و تو به حرام زاده بودن اولی تری ای دشمن پسر امیرالمومنین.

   اللهم احفظ ولینا و سیدنا خامنه ای بالقرآن

   • عسل می‌گه:

    شما واقعا فدایی رهبری؟
    فدایی رهبر باید تمام رفتارش الگو گرفته از رهبر باشه که! کی رهبر(حتی در مورد دشمن ترین دشمنانش) از الفاظ زشت استفاده کرده؟
    خواهش می کنم شماهایی که ادعای دینداری دارید بیشتر توجه کنید و منطقی حرف بزنید.
    -منظورم کلمه آخر سطر دومه

   • saman می‌گه:

    حرومزاده اون … شاهدزدتونه تا شماها مثل موجودات زبون بسته کورکورانه از این دزدای جنایتکار حمایت میکنید روز به روز ایران و به ویرانه نزدیک تر میکنید به قول خدا
    بدترین جنبندگان نزد خدا موجوداتین که نمی اندیشن و کورکورانه تقلید میکنن
    بیاین واسه نجات ایران عزیزمون دست از حمایت این جنایتکارا و دزدا و بزرگترین مفسده اقتصادی سرتا سر تاریخ ایران دست بردارید از نظر شماها دزدی در اسلام جایزه که ازین دزدا حمایت میکنید تا حسابای بانکی مجتبی از دلارای نفتی لبریز بشه

  • یگانه سادات می‌گه:

   بزرگوار داری میسوزی خب یه لیوان آب همه چیز رو حل میکنه

   همیشه کسی که حرفی واسه گفتن نداره این الفاظ رو به کار میبره شروع میکنه به توهین کردن

   اما من در جواب شما اینو میگم:

   ما همان نسل جوانیم که ثابت کــردیم

   در ره عشق جگـــــر دار از صد مردیــم

   هر زمان یاد خمینی(ره) در سر ما افتـد

   دور سیـد علی خــامنــه ای میگــردیم

  • عسل می‌گه:

   آدم عاقل اگه می خواد از چیزی انتقاد کنه با دلایل منتقی این کار رو می کنه نا اینکه مثل حیوانات (این فحش نیست مثاله) عقلش رو بفرسته تعطیلاتو هرچی از دهنش در میادو به هر کی که می خواد می گه! جنابk حواست باشه هنوز زیر پرچم اشلام داری زندگی می کنی پس حداقل احترام پرچم و هم کیشاتو داشته باش .

 6. سادات علوی می‌گه:

  سلام علیکم
  تا کور شوند دشمنان اسلام و مسلمین
  بخوصوص دشمنان امام خامنه ای دامت برکاته
  خدا قوت دلاور بایدم چشمشون بزنه بیرون
  موفق و مستدام باشیدگلگل

 7. ایرانی می‌گه:

  ذوب شده ی بیچاره,اخه آدم زنش رو میبره قاتل ببینه؟

 8. سلام
  به به پس شما هم انگلیسی هستید!!!
  شوخی کردما اخوی بزرگوار.
  خدا خیرتون بده.
  راستی نظر رو خصوصی گذاشتم تا سو استفاده از این نظر نشه.

 9. مهتاب می‌گه:

  آره پول حلال تو مزد ریختن خون عزیزایه مردم رو زمینه…بخور خونو که یه روزی باید جواب بدی..امام کیه؟آیا امام رهبریه که قاتل مردمشه؟؟؟

  • سامان می‌گه:

   در جواب مهتاب:
   این قاتلی رو که تو ازش اسم میبری فکر کنم اشتباه گرفتیش.شما همتون یک قاتلید نه رهبر ما میدونی چرا؟
   در روایتی از رسول خدا داریم که روز قیامت که میشه فردی را در پیشگاه الهی حاضر می کنند تا به نامه اعمالش رسیدگی شود.پرونده او بی عیب و نقص است و خدا دستور می دهد که او به بهشت ببرید در این هنگام خونی از آسمان بر بدن او می چکد او از این خون تعجب می کند و در جواب او می گویند تو یک نفر را کشته ای.می گوید من در دنیا هیچ کسی را نکشته ام .عرض میشود:چرا تو از کارهای یک قاتل حمایت کرده ای و ضمه اش برگردن تواست.
   قاتل واقعی همان است که شما از او حمایت می کنید نه رهبر ما نائب المهدی .

 10. سرباز علی می‌گه:

  سلام،خدا قوت بسیجی دلاور.
  بی نظیر بود. آنها به خیال خودشون میخوان نظام رو از بین ببرن،غافل از اینکه به سربازان امام ما سید علی روز به روز افزوده میشه تا انشاالله ظهور مهدی موعود.
  موفق باشید، یا حق.

 11. 4سوق می‌گه:

  هم خودت هم خانمت زیر سایه کریمه اهل بیت سلامت باشید و از چشم بد به دور
  گل
  چی کار کردی که این جماعت اینطور کینه شما رو به دل دارن؟!
  این یعنی قبولی
  بی بی سی خفه شو

 12. هابيل می‌گه:

  س ل ا م
  جمله‌بندی‌ها و نحوه‌ی مواجهه‌ت یه مقداری بهتر از این هم می‌بود خ مناسب‌تر بود. تلاش‌ت توی متن دیده می‌شه برای اثبات ِ غیردولتی بودن. این تلاش باید توی متن دیده نشه.
  در هر حال، ارادت‌مندیم!

 13. پرداختن بی بی سی فارسی به وبلاگ “عکاس مسلمان” نشون میده که تیر خورده به هدف
  پس همین راه رو باقدرت ادامه بده برادر!!!

 14. تنها می‌گه:

  سلام
  بابا ایول
  خوب پوزه این مدعیان آزادی را زدید

 15. علی بابا می‌گه:

  درود برتو

 16. همسر عکاس مسلمان می‌گه:

  خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
  چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
  بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
  پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند.
  با اینکه به دلیل ازدحام جمعیت این سعادت حاصل نشد که ایشان را از نزدیک ببینم ولی واقعا از این سفر لذت بردم. حضور ایشان را بسیار احساس می کردم.خدا حافظ رهبر بزرگوارمان باشد.انشاالله

 17. یوسف می‌گه:

  درود بر شما و همسر شما!

  تا کور شود هر آنکه نتواند دید…

 18. پریزاد می‌گه:

  واقعا چقدر بعضی ها احمقند…
  زیارت قبول.
  چشم همه دشمنان اقا هم کور…

 19. م.رجایی می‌گه:

  اجرتون با خدا…خلوص در کارتون باشه که انشاءا… هم هست یک سعادتمند کامل هستید.

 20. مرتضی می‌گه:

  سلام برادر
  خیلی خوب جواب این وطن فروشای بی دین بی همه چیزو دادی
  بی بی سی خفه شو!
  مخلصیم
  یاعلی مدد

 21. حسن می‌گه:

  من هر وقت که فرصت داشته باشم، نوبت شما رو می بینم. این برنامه شون خیلی خیلی خیلی ضعیف بود. یعنی یک شبکه خبری رسمی به صورت خیلی تابلو یا بهتر بگم بالاترینی کلی دروغ گفت!

  خدا قوت برادر 🙂

 22. pooneh ghoddoosi می‌گه:

  jenabeh aghaye shahabeddin, ba salam man faghat mikhastam khedmate shoma arz konam keh shoma albatteh hagh darin az sohbat haye ma dar barnameh har bardashti keh khodetoon mayelid bokonid, amma man omidvar boodam doroogh ha va shaye’aate matrah shodeh dar website ha va weblog haye digeh az jomleh dar moredeh nesbate man ba ayat ollah ghoddousi ro keh aslan ham haghighat nadareh, beh eshtebah naghleh ghol konid. ma hameh bayad ta jeyee keh mitoonim talash konim keh bitaraf va sadegh bashim, hatta shoma!
  mamnoon va ba ehteram
  pooneh ghoddoosi
  bbc persian TV

  • یگانه سادات می‌گه:

   ما که نفهمیدیم کی با کی فامیله هر کی اینجاس یه نماینده تو بی بی سی داره

   کلا بی بی سی نمایندگی فامیلای بعضی از آقایونه

   عجباااااااااااااااااااااا

  • Entezar می‌گه:

   منم نفهمیدم کی با کی فامیله!!
   خیلی منطق مزخرفی داره این خانوم.
   در ضمن ما بی طرف نیستیم ، طرف داریم ، خوبشم داریم. آدم بی طرف رو بهش میگن لائیک!
   خانم BBC! ، شما هم بهتره یه طرف مناسب که بدرد اون دنیاتم بخوره پیدا کنی تا دیر نشده.
   ________________________________________________________________________
   از عکاس مسلمان هم کمال تشکر رو دارم.
   یا علی(ع).

  • علی می‌گه:

   پونه خانم اخیرا یه شایعات جدیدی پشت سرتون افتاده…

  • دوست می‌گه:

   خانم قدوسی واقعا من حالا می فهمم که چقدر شما بی طرفید چقدر صادقید واقعا شما چقدر خوبید واقعا باید بی بی سی به خودش افتخار کنه که چون شمایی و دیگرانی داره
   آخه میدونید که من بی طرف تر و صادق تر از بی بی سی ندیدم …

   ممنون و با تشکر
   پینوکیو
   شبکه بابا لنگ دراز

  • روح الله می‌گه:

   واقعا شما هم خیلی بی طرف هستید…
   نون خور دشمن ترین کشور هستید. واقعا بی طرفین…
   تو تلوزیون دولتی انگلیس دارید علیه وطن خودتون حرف می زنید دیگه واقعا بی طرفین…

   چاکر عکاس مسلمان هم هستیم.

 23. مهدی می‌گه:

  salam be baradare azizam
  aqa ma nemidunestim webloge akkase mosalman ke BBC injuri darbarash gofte male shomast
  vaqean in eftekhar ro ke doshmana azatun badi goftan behetun tabrik arz mikonam

 24. بچه مثبت می‌گه:

  “همانا زمین را ستارگان ماه به ارث خواهند برد”
  متن جدید وبلاگ جوان امروز.مارا از نظراتون محروم نفرمائید.

 25. علي نيكويي می‌گه:

  سلام شهاب الدین عزیز!
  حال کردم. خیلی خوب بود. زدی تو دهن استعمار پیر، روباهی که سال‌هاست سایه‌ی شومش رو کشور ما هست.
  منم یه مسلمونم. من هم شیفته‌ی آقا هستم و لطف ایشان هم بسیار شامل حال من شد. برای نمونه ۸۶ روز توی شرایط ایده‌آل و فوق‌العاده توی سوئیت یه هتل بسیار شیک گذروندم و قراره که این اقامت تا ۱ سال (بلکه بیشتر) ادامه داشته باشه.
  .
  .
  .
  .
  کجاست سایه؟
  من از ساحت آفتاب می‌آیم
  و تمام قصه‌ی سهراب و نوش‌دارو را
  مثل آب روانم…

 26. مبارکه می‌گه:

  ………….

 27. آرش می‌گه:

  با تشکر از زحمات شما می خواستم بگم وقتی این رژیم سقوط کرد شما باید به جای …. مالی، زنت و ننت ……….. تا خرجت دربیاد

 28. میثم رهگذر می‌گه:

  خسته نباشی سید! خداقوت.
  راستی یادم باشه یه موقه یه توضیحی من بدم راجع به این قضیه بی طرفی که دروغ بزرگ رسانه های مدرنه…

 29. عمار می‌گه:

  سلام
  این پست شما در بسته فرهنگی عمار منتشر شد
  http://ammarname.com/post-152.aspx
  یا علی

 30. قمارباز می‌گه:

  سلام برادر
  تبریک که حرص دشمن رو تونستی دربیاری!

 31. امیرعلی صفا می‌گه:

  سلام شهاب الدین عزیز

  بسیار احسنت به شما .
  خیلی زیاد خسته نباشید انشاالله .
  عالی است کارت عالی .
  عکاس مسلمان یکی از نگین های زیبای سایبر است و  خوش درخشیدی عزیز .

 32. میثم رشیدی می‌گه:

  سلام برادر
  من هم اونجا بودم که متاسفانه ندیدمت
  اگه دیده بودمت میبردمت خونه ای که داشتیم و از دادن پول به هتل معاف می شدی…
  به هر حال زیارت قبول

  روز به یاد موندنی بود
  یه یادداشت کوتاه هم نوشتم که اگر حال داشتی در وبلاگم بخون….

 33. علی البرزی می‌گه:

  سلام دوست عزیز

  با این متنی که نوشتی ثابت کردی هم عکاس ماهر ، هم خبرنگار و روزنامه نگار ماهر  و هم یک بسیجی واقعی هستی ، اینرو بدون تعارف گفتم ….

  راستی دلمان برایت تنگ شده رفیق سری به ما بزن ، جای شما در جوان خیلی خیلی خالیه گلگل

  وبلاگ ارزشی و پر محتواتو لینک کردم
  در پناه حق باشید

  علی البرزی

 34. محمد علی می‌گه:

  سلام داداش
  نظرات رو خوندم
  جالب بود برام که با همسرتون تو نظرات مکاتبه کردید؛
  امثال این افراد و شبکه ها خودشون رو گول نمیزنند و بی خبر و احمق نیستن؛ اتفاقا تعمد مغرضانه نسبت به نشون دادن فضای دروغین و  از پیش طراحی شده برای ایران رو دارن
  همین که تا دنبال کردن نظرات این پست پیش رفتند گواه بر صحبتمه
  ممنون ازت
  موفق باشی

 35. مهدی می‌گه:

  سلام
  این کار یه چیز دیگر راه هم نشان می دهد آن اینکه واقعا وبلاگ این توانایی را دارد تا بسیاری از مفاهیم و مطالب از سوی ان مطرح شود

  در حقیقت جهاد وبلاگویسی در راستای جهاد مجازی

  مجاهد مجازی

 36. علی.فاطمه می‌گه:

  فتبارک الله احسن الخالقین
  اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر
  سلام علیکم
  برادر الحمدلله والمنه خوب و شایسته پاسخ دادید , خدا قوت
  یا علی مدد

 37. حقجو می‌گه:

  سلام شهاب جان عزیز
  اینا کارشونه بیان توی این تارنوشتها بگردن و آنچه در سینه شان عقده شده را خالی کنند…
  خدا میدونه کدوماشون مشتخدم دلارهای آمریکایین که بی هیچ شرم در تلویزیونهاشون نشون میدن که ما داریم به مخالفان جمهوری اسلامی کمک میکنیم! حتی اگر پول هم بگیری برای عکاسیت حقته گرچه این جز عشقت به مولایت و نائب امام زمانت ارواحنا لتراب مقدمه الفداء نیست… باید به فکر نفوذی هایی که تو نظام ما دارن  برای «بعضی از اینهایی که توی امثال خانه سینما و برخی مطبوعات و… به نظام دهن کجی میکنند» حقوق تعیین میکنند باشیم.
  باید به اینها همان را گفت که به آمریکا حضرت روح الله رضوان الله تعالی علیه گفت: ای آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر…
  خدا حفظت کنه…
  یاعلی(ع)مدد…

 38. سلام آقا شهاب
  احسنت بر صداقت ومقاومت اسلامی شما
  قابل توجه بی بی سی فارسی وسرکار خانم پونه قدوسی:
  امام فرمودند:تا ظلم هست مبارزه هست وتا مبارزه هست ما هستیم…
  بدانید امثال شهاب ها زنده اند تا مبارزه  ومقاومت زنده است…
  همه وبلاگ نویسان ارزشی ومقاومت از  نوع ادبیات غیر حرفه ای  وساده انگارانه شما یکه خورده اند:
  قبول کنید که شما برای استعمار وروباه پیر (انگلیس) مزدوری میکنید.چطور  یک عکاس حرفه ای مسلمان را به این تهمت هایی که خودتان هم می دانید دروغ است متهم می کنید.
  تا کی خودتان را به خواب می زنید…
  حقیقتا ثابت کردید غیر حرفه ای هستید.
  نهضت جهانی مقاومت

 39. اندیشه روشن می‌گه:

  سلام علیکم
  تبریک میگیم خدمتتون بابت این همه اخلاص و این همه ارادت به امام‌ و مولایمان …

  بی شک راهتان درست و قدم هایتان استوار است در این مسیر که دشمنان تازیانه ناسزا و فحش را بر شما نواخته اند …

  دروغ و نفاق امثال بی بی سی بر همگان روشن است اما شب پرستان را چه به دیدن و شنیدن حقیقت …

  آنقدر دروغ گفته اند و آنقدر وارونه کرده اند حقیقت را که خودشان هم باورشان شده این دروغها … چیزی جز دروغ نمیگویند و چیزی جز راست نمیپندارند …

  خالصانه برای تان آرزوی موفقیت میکنیم در این راه پرخطر

  شهادت نصیب تان و بهشت روزی تان انشالله …
  یاعلی

 40. سید سعید می‌گه:

  سلام
  خیلی خیلی جالب بود که بی بی سی  فارسی هم برای ما اعلام موجودیت می کند …اقا سید ما خدا حفظت کنه که یک سفر پر خیر برکت رفتی …البته مهمان بودی درقم …

 41. عاشقان ولایت از نمایشگاه دیجیتال روایت آسمانی ۲
  (جملات وبیانات علما وبزرگان در مورد امام خامنه ای ) بازدید فرمایید.
  http://WWW.NEHZATEJAHANI.COM
  اینجوری یه بار دیگه بی بی سی فارسی وسرکار خانم قدوسی دماغشان به زمین کشیده می شود…
  نهضت جهانی مقاومت

 42. ديده بان می‌گه:

  جبهه سایبری و آنچه از شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب اسلامی می خواهیم

 43. محمد هادی می‌گه:

  عکاس مسلمان امیدوارم موفق باشی
  دست خدا به همرات

 44. رئوف زماني می‌گه:

  سلام ایول دااااااااااااااااش حالی بردیم فراوان  و اندر کف عکس هایتم اخوی خدا رهبر مارا حفظ کنه انشالاه

 45. سما می‌گه:

  سلام برادرلبخند
  اونایی که فحاشی میکنن در واقع شخصیت کثیف خود و گروهی که ازش طرفداری میکنن رو نشون میدن به نظر من حرفاشون هیچ اهمیتی نداره که بخواین حتی ذره ای ناراحت بشید
  امیدوارم توی خط مقدم جبهه ولایت همیشه پیروز باشیدگل

 46. حاج محمد می‌گه:

  سلام . ارادت سید
  تا کور شود هر انکه نتواند دید عکاس مسلمانی عاشقانه مولایش را دوست میدارد .
  موید باشی

 47. محمد می‌گه:

  بسم الله
  خدا شما افسر جوون رو حفظ کنه واسه جبهه ی ما
  التماس دعا
  الهم احفظ قاعدنا امام خامنه ای

 48. محمد می‌گه:

  بسمه تعالی
  با عرض سلام و خسته نباشید زیارت قبول هم زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها و هم زیارت حضرت آقا موفق باشید همینطور که هستید از هیاهو این رسانه ها مبتذل هم نگران نباشید چون خدا با ماست حق یارتان التماس دعا

 49. amir می‌گه:

  سلام داداش
  خسته نباشی غیر از این چند تا عکس مطلب قبل ایا عکس دیگری هم موجود است
  التماس دعا

 50. طهورا می‌گه:

  سلام
  خیلی سرتا شلوفه ها
  سری به ما نمی زنید!
  راست گفتید چقدر سخیفند اینا
  برای من مسج اومده بود: « مبلغ یک میلیون ریال بابت حضور در مراسم استقبال از رهبری به حساب شما واریز شد» اونقده خندیدم که اشکم دراومد. آخه من اون روز به خاطر ویژه نامه ای که داشتیم برای آقا تهیه می کردیم استقبال نرفته بودم.
  چی می خواد بگن با این حرفاشون؟ جکایت همون کیک و ساندیسه دیگه نه؟
  می گن کافر همه را به کیش خود پندارد راست گفتن. خودشون از تلویزیون هاشون به مردم اعلام می کنن بیایین تو مراسم وسیله رفت و آمد شما مهیاست و غذای سرد هم هست و … بعد فکر می کنن ما هممثل خودشونیم. جدا خدا رو شکر که دشمن های ما رو خدا از احمق ها قرار داد…

 51. یاسین می‌گه:

  سلام
  به کعبه خوش امدید، شما هم لینک شدید.
  اگر تمایل داشتید مرا نیز در لیست دوستانتان قرار دهید
  وبلاگ کعبه

 52. قاسم می‌گه:

  براشون همین بسه که: ما دوست داریم..

 53. قاسم می‌گه:

  لینکت رو گذاریده کردم ..:)

 54. عبدالله می‌گه:

  سلام دوست عزیز خوشحال میشم ازدانشکده من دیدن کنید!
  من از وب شما لذت بردم برای همین شما رو لینک کردم شما هم اگر مایل هستید من رو با نام دانشکده دوستان لینک کنید اگر این کار را کنید من به شما قول میدهم لوگوی شما در دانشکده ما ثبت بشه!!
  ممنون میشم لطف کرده تقاضای من رو رد نکنید!
  در مورد مطلبتون هم باید بگم حق با شماست و بازهم به قول حضرت امام خمینی اگر دشمنان از ما تعریف کردن ما باید به خودمان شک کنیم!!
  منتظر حضورتون هستم!!!گل

 55. چترباز می‌گه:

  این نشون میده که شما سرباز خوبی هستید و میخان شما را خراب کنند و یا خراب جلوه بدند
  بنابر این دست شما درد نکنه
  دست مریضاد  کارتون عالی عالیه
  سرباز ولایتی
  شهادت نصیبتون
  یا علی مدد

 56. چترباز می‌گه:

  راستی اگه دوست داشتی ما رو هم لینک کن
  یا علی

 57. مهدی مسعودی می‌گه:

  احسنت، حقا که ستاره ای از دین دارانی . بذار بمیرن از این عقده ها که ما سید علی داریم آونها چیزی ندارن.بذار فکر کن تو این مسافر خونه دنیا موندگارن و میتونن بیش از چند روز بمونن، بذار خوش باشن با دروغاشون و فکر کنن دنیا همون چیزی که اونها از گپ های دوربین های شکستشون میبینن…
  آره بذار آقا جانمون بیاد، اونوقت ما عاشقای سید علی سر بلند میکنیم و بقیه…
  آره اخوی دنیا انجوری نمی مونه…
  ان شاالله شهید شی، یا علی

 58. رز می‌گه:

  یا رئوف

  سلام اخوی
  خوب حالشونو جا اوردی…..این ها  گوششان کر ودلشان….

 59. …………………بسم رب المهدی…………………….
  ماشالا به این همه بصیرت…کیف کردم داداش….خوب پوز شیطون رو به خاک مالیدی….
  خیلی عزیزی…..
                                               اللهم احفظ قائدتا الخامنه ای…

 60. بنده می‌گه:

  سلام. خوب اونا مگه تا به حال کم دروغ گفتن؟! کارشون اینه که دروغ بگن و با ژست حق به جانب هم بگن. مخاطبینشون هم کدومشون می ره چک کنه که آیا امام خامنه ای اول صحبتشون تبریک … گفتن یا نه!

 61. مهدی می‌گه:

  چراغی را که ایزد برفروزد….. هرآنکس پف کند ریشش بسوزد!!

 62. Learn French Online می‌گه:

  Make sure you, are you able to PM me and inform me couple of more thinks about this, I’m really lover of your blog site.!!.gets solved properly asap.”

  ——————————————–
  my website is
  http://howtobbq.org

  Also welcome you!

 63. سرباز علی می‌گه:

  سلام،خدا قوت بسیجی دلاور.
  بی نظیر بود. آنها به خیال خودشون میخوان نظام رو از بین ببرن،غافل از اینکه به سربازان امام ما سید علی روز به روز افزوده میشه تا انشاالله ظهور مهدی موعود.
  موفق باشید، یا حق.

 64. باران می‌گه:

  عالی بود! حرف نداشت! بذارید اونها تو توهم خودشون باقی بمونن. بسیجیان خامنه ای بی نهایت زیادند!

 65. حاج محمد می‌گه:

  هر روز بهتر از دیروز
  به قول حضرت امام “ره” از تعریف و تمجید دشمنان باید ترسید . نه انتقاد .
  موفق باشی سید

 66. حامد می‌گه:

  آقا کلا دمت گرم. من یکی که حالم از هرچی بی بی سی و بریتانیای کثیف و عمله و اکراش بهم می خوره.

 67. ma می‌گه:

  هزاران درود بر تو باد ای ره یافته عاقبت بخیر باشی

  movie downloads

  free movie downloads

  desktop wallpapers

  online movies

 68. auto mechanics می‌گه:

  Keep posting stuff like this i really like it

 69. محمد حسین می‌گه:

  سلام بر سید دوست داشتنی
  سید خیلی باحال بود
  سید دمت گرم
  سید انشا الله عاقبت به خیر بشی
  سید نمی دونم دیگه چی بگم
  سیددددددددددددددد

 70. sam waiseghoby می‌گه:

  pretty helpful material, overall I consider this is well worth a bookmark, thanks

 71. محب می‌گه:

  شایداین شعربرای دوستان تکراری باشه ولی یادآوریش بدنیست
  گرگهاخوب بداننددراین ایل غریب
  گرپدررفت تفنگ پدری هست هنوز
  گرچه نیکان همگی بارسفربربستند
  شیرمردی چوعلی خامنه ای هست هنوز
  گرامام شهدانیست کنون دربرمان
  خلف صالح ومظلوم علی هست هنوز
  درپناه اجدادبزرگوارتون سربلندباشیدبرادر

 72. مرتضی می‌گه:

  سلام عالی نوشتی
  پاشیم دو رکعت نماز بخونیم اونم نماز شکر که خدا دشمنان اسلام رو احمق قرار داده.

  بسم الله الرحمن الرحیم
  صم بکم عمی فهم لا یعقلون
  صدق الله علی العظیم

 73. عکاسی از جنس ولایت می‌گه:

  افتخار میکنیم به رهبر و ولایتمون….
  افتخار میکنیم به جناب واجدی و همسر گرامیشون

 74. کلام می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  آنان که معنای ولایت را نمی دانند در کار ما سخت ماننده اند
  کلام

 75. Marde Khoda می‌گه:

  خاک بر سرت !
  چرا ؟
  اینقدر زیرا داره که نمی دونم کدوم رو بگم .

 76. شقایق می‌گه:

  صلوات بفرستین ختم به خیر کنین این دعواها و بحث ها رو!
  برادر شهاب، شما دوست داری یه مطلب بنویسی و چند تا برادر و خواهر دیگه بگن ایول و چند تا هم وطن دیگه ات با ادبیات نادرستشون به شما و هر کس دیگه فحش بدن؟؟؟!!!
  به جای اینکه سعی کنیم روز به روز وحدت ایجاد کنیم بین مردم و دنبال همدلی و ایجاد اشتراک باشیم، ملت رو خودی و غیر خودی می کنیم و هر کدوم علیه دیگری جبهه می گیریم
  اینه وظیفه ای که امام به عهده شما گذاشته؟
  توهین و مسخره کردن همدیگه؟
  عالمی دیگر بباید ساخت وز نو آدمی…

 77. شقایق می‌گه:

  وحدت و همدلی مردم زمان انقلاب و جنگ رو یادتون رفته؟
  حتما باید جنگی باشه تا ما با هم همدل باشیم؟!!!

 78. چه توفیقی نسیب حالتون شده…دعا کنید ما هم توفیق دیدار یار رو پیدا کنیم…و من الله توفیق…
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم اجمعین و احفظ امامنا خامنه ای…

 79. ksdd می‌گه:

  man faghat ye chizi midunam ke adamaye kuchik ba vasl kardane khodeshun b adamaye maroof mikhan bozorg shan to hatman dalile in ke axat tu bbc pakhsh shode ro khoda miduni .yani khoda toro be vasete hamun bahayia maroof karde ajjjjjjjjjjjab dino eteghadi darin shoma ,shoma hamun ziankaran dar 2 donya hastin k payambar beheshun mige jaahel

 80. mah313 می‌گه:

  سلام میخواستم از این عزیزاى روشنننننفکر بپرسم اونى که به شما درس آزادى بیان میده أدب و شعور یاد نداده ؟؟؟!!!ضمنا خواستم خواهش کنم همچین پیامایى رو حذف کنید یا علی مدد
   

 81. رضا می‌گه:

  من کار به بی بی سی و تقی و نقی ندارم که همه سر و ته یک کرباسند ولی این رو میدونم که در آینده ای نچندان دور ملت ایران گردن شما و اون سید علی آقای ……. رو میگیرند و مثل …… ……

  • سید شهاب الدین می‌گه:

   ببین آدم بی تربیت، پدر و مادر بالای سرت نیست ادب یادت بدن در مورد نائب امام عصر (عج) مثل بچه آدم حرف بزنی.

 82. saman می‌گه:

  ازین آخوندا….. تر خودشونن اسلامو خلاصه کردن به کمر به پایین یه سری مردم عوامم گذاشتن سر کار اخه لامذهبا تو قران فقط ۳ چهار تا آیه مربوط به حجاب هست ولی کل قران راجع به حق الناس و بی عدالتی و تفکر نکردن و احمق بودن و لال بودنو و مال حروم خوردنو مال مردم خوردنو …. هست ولی این نظام فاسد فقط مردمو درگیر این ۳ چهار تا آیه و کمر به پایین کرده انگار فقط اسلام واسه کمر به پایین اومده این بی خردان ای نادانان چرا وقتی دزدی میکنن مسئولین اسلام به خطر نمیوفته چرا وقتی اختلاس میشه صداتون در نمیاد فقط بلدین واسه بد حجابی اعتراض کنید شما که مسلمون واقعی هستین شده یه بار واسه دزدی یه مدیر تظاهرات کنید یه روزی بالاخره ماه میاد…..
  به راستی که راست گفت خدا در قران که قطعا بدترین جنبندگان نزد خدا کران و لالانی هستن که نمیاندیشن
  خطاب به ولایت مدارانی که خودشون از عقل تعطیل کردن و کورکورانه بدون اندیشیدن تقلید میکنن چرا که از هر ۴ آیه یه آیه اخرش لا تعقلون لا یعقلون و …. ادمایی هستن که اندیشه نمیکنن و چه بد جایگاهی دارن این افراد خدا ب فریادشون برسه

  • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

   اتفاقاً این آدما خوب اندیشه کردن که یک ولی مقتدر و مظلوم همچون مولایشان امام علی (ع) برگزیده اند…
   معلومه خودت لا تعقلون لا یعقلون و لا سمیع و لا بصیر و لا فهیم هستی …

   • saman می‌گه:

    بله همتون خوب اندیشه کردید که یک ولی مظلوم و که حسابای پسرش … لبریز از دلارای نفتیه برگزیدید اینم بدون که شماها این ملی مظلومو انتخاب نکردین رفسنجانی تو مجلس خبرگان با یه صلوات کردش نماینده خدا روی زمین و شما ابلهان کورکورانه شدین فدایی این دزد بزرگ تاریخ چند هزار ساله ایران

    • saman می‌گه:

     ببخشید ولی مظلوم

    • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

     قرار نشد توهین کنی. مواظب حرف زدنت باش

     • saman می‌گه:

      وقتی خودت میگی لا فهیم پس جنبشو داشته باش من با خیلی از ولایی هایی مثل تو بحث کردم همشونم کم میارن اخرش پس ادامه نده خودتم میدونی رهبرتون و خودتون تو توهمات فانتزی به سر میبرید رهبرتون توهم نماینده خدا بودن رو داره شما ها هم توهم اینکه بدون اون بی نصیب از هوریان بهشتی میشید در هر صورت یه فکری هم به حال ملت بدبخت بیچاره بکنید بزا فرزندانمون طعم خوشبختیو تو ایران بچشن

      • saman می‌گه:

       البته به خاطر به کار بردن کلمه ابله پوزش میخوام ببخشید منظورم شما نبودین

      • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

       حوری عزیزم نه هوری. با آدم بی منطق مگه میشه بحث کرد؟!
       ما شیعه هستیم، اینو قبول داریم که باید برای ما امام معصوم حاکمیت کنه. اگر هم امام در غیبت بود نائبش.
       مفهومه؟

       • saman می‌گه:

        آخه عزیزم چرا به غلط املایی گیر میدی؟
        مشکل من هم سر همین قضیه است دیگه.
        تو قران یه آیه راجع به ولی امر صحبت کرده شده همه زندگی شیعیان شدید بت پرست بابا پرستش یه انسانم فرقی با بت پرستی نمیکنه از نظر شما اول ولی فقیه بعد ۱۴ معصوم بعدشم اگه جایی بود خدا . شما که انقدر خودتونو ملزم میکنید که بهآیات قران توجه کنید چرا به کل قران اهمیت نمیدید چرا این همه آیه راجع به ظلم و بی عدالتیو و دزدی و حق الناس هست براتون اهمیت نداره چرا وقتی یکی ازین مسئولین زیر نظر همین ولی امر دزدی میکنه حق الناس میخورن مثل آب خوردن شماها سکوت میکنید چرا اعتراض نمیکنید. این همه تناقض به نظر شما درسته اگه پایبند اسلام و قرانید باید همه دستوراتشو عمل کنید نه اینکه گزینش کنید و دیکتاتور پرور باشید تو رو خدا یکم واقع بین باشید باور کنید همتون به خاطر ترس از آخرت کورکورانه ولایی شدید از بس که از بچگی تو گوشتون خوندن بدون ولایت آخرت ندارید. بابا اینا همه داستانای این قدرتمنداس که میخوان بهتون حکومت کننو ثروت مملکت رو تاراج کنن . از حق هم نگذریم عجب روشیو انتخاب کردن ملتو چشم و گوش بسته نوکر حلقه بگوش خودشون کنن الحق که روی شیطان و سفید کردن

        • saman می‌گه:

         یه مطلب دیگه مگه تو حق انتخابی غیر شیعه هم داشتی که میگی چون شیعه هستیم باید حتما یه دیکتاتور به ما حکومت کنه جون من اینم شد منطق و دلیل خودت یکم رو جوابت اندیشه کن اینکه چون تو شناسنامه ای شیعه شدی باید یه حاکم مطلق داشته باشی مثل زمانای قدیم که مردم تو توجیه بت پرستی میگفتن چون نیاکان ما بت پرست بودن ما هم باید بت پرست باشیم . ولی اون زمان دور نیست که بساط ظلم و چپاول هر چی دیکتاتور تو دنیا جمع شه یه جمله بهت بگم اینکه بدون وقتی عکس حاکمای یه جامعه از یه تمبر پستی بزرگتر شد مطمئن باش که اون حاکم دیکتاتوره و به جز چپاول و غارت و اهداف خودش هیچ چیز براش مهم نیست

         • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

          من اگر صد بار بمیرم و زنده بشم شیعه میشم شیعه اثنی عشری. و به شیعه بودن خودم افتخار میکنم.
          به ولایت داشتنم میبالم…

          • saman می‌گه:

           پس دیگه حرفی نمیومنه . حتما انقدر ازین حکومت بهت میرسه که چشم و زبونتو به حقیقت بسته ولی تا دیر نشده یکمی بیشتر اندیشه کن

          • سید شهاب الدین واجدی می‌گه:

           نه اتفاقا یه جاهایی زخم هم خوردم. اما از اصل و ریشه ای که بهش اعتقاد دارم بر نمیگردم.

 83. میعاد می‌گه:

  خدا قوت برادر

 84. saman می‌گه:

  ولی برادر تعصب بیش از حد باعث میشه چشم ادم واقعیت ها رو نبینه میترسم یه روز به این واقعیت ها بررسی که خیلی دیر باشه و فقط حسرت یه عمر بردگی برات بمونه آخه اینا مگه قدر شماهارو میدونن به خدا اینا فقط به پول و قدرت فکر میکنن و اسلام و تشیع و ولایت فقط بازیچه دستشونه برادر بجنب تا دیر نشده و

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.