header site akkasmosalman.ir

جمهورترین مردمی

بسم الله/ در طول سالیان بعد از انقلاب و بعد از گذشت دولتهای مختلفی که بر سر کار آمدند، می‏توان به جرأت گفت که به غیر از دولتهای مرحوم شهید رجایی و مقام معظم رهبری «حفظه الله» به عنوان رؤسای جمهور آنها بودند، الباقی واقعا برای مردم چه کردند؟! آیا آقای هاشمی رفسنجانی، (مثلا رئیس دولت سازندگی) اینقدر سفر استانی رفت؟! اینقدر به بطن جامعه رفت و با درد مردم فقیر و ضعیف آشنا شد؟! آیا به مناطق محروم رفت و مردم زیر خط فقر را به چشم خود دید؟! آیا آقای محمد خاتمی، (مثلا رئیس دولت اصلاحات) اینقدر به کوی و دیار مردم مظلوم و دردمند سفر کرد تا با مشکلات و گرفتاریهای اونها کمی همدردی کنه و کمکی به رفع  و رجوع گرفتاریهای مردم محروم کنه؟! آیا آقای هاشمی رفسنجانی برای سازندگی جیب ثروتمندان جامعه آمده بود یا برای سازندگی و آبادانی مناطق محروم و رسیدگی به مردم ضعیف؟؟؟! آیا محمد خاتمی برای اصلاحات حکومت اسلامی و آزادی بیشتر برای انسان‏های هرزه و دادن مجوز برای بی‏بند و باریهای بیشتر و راه‏اندازی خانه‏های فساد برای دختران و پسران آمده بود یا برای اصلاح امور مملکتی و اصلاحات اقتصادی و فرهنگی که موجب تقویت روح دینی در مردم شود و از نظر اقتصادی جیب قشر آسیب‏پذیر را ترمیم کند؟! ۱۶ سال یعنی رسیدگی به انسان‏های مرفه و بی درد و ضعیف تر کردن قشر محروم! بگذریم …

جمهور محبوبم که در چندین دیدار و سفر استانی‏اش به عنوان عکاس خبری حضور داشته‏ام، به واقع یک رئیس جمهور مردمی و با اخلاق است که هم برای سازندگی کشور و هم اصلاحات آن همت کرد و تلاشش بی وصف و کم‏نظیر بود.

دکتر محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد در سفر به استان لرستان

دکتر محمود احمدی نژاد

او دکتر محمود مردمی نژاد است. مردی برای تمامی مردم، که ساعات و لحظه‏های زیادی از عمرش را برای آبادانی و رسیدگی به مردم و خصوصاً پاسخگویی و رفع مشکلات اقشار کم درآمد گذراند. انسانی با صفای روح و باطن، مدیر و راستگو و اهل دیانت و سیاست، در سفرهای استانی و در دیدارهای گوناگون همیشه شاهد استقبال کم‏نظیر مردم از وی بوده‏ام. وی با ۶٠ سفر استانی و بیش از ۵٠٠ سفر داخلی به شهرها و روستاها، یکی از کم‏سابقه‏ترین رکوردها را به جای گذاشت. این همه همت و تلاش واقعا غیر قابل جبران است.

دکتر محمود احمدی نژاد

در جمع مردم زاهدان

جمهور محبوب هر دیار و شهری که می رود مشکلی و گره‏ای از گره‏ها می‏گشاید. بودجه‏هایی که سالیان سال در پایتخت و شاید بعضی کلانشهرها خرج می‏شد، ظرف چهار سال به بطن جامعه رفت، روستاهای محروم و دورافتاده رنگ و بوی جدیدی گرفت، برق، آب لوله‏کشی، تلفن و مخابرات و گاز شهری از جمله مواردی بود که خیلی از روستاها که همراه دکتر می‏رفتیم حداقل‏های آن را هم نداشت!!! جاده و آسفالت هم نبود و روستایی رفتیم که مردم می‏گفتند از برکت سفر دور اول اینجا اسفالت شده، برایمان مخابرات آروده‏اند و … . واقعا چرا نباید رؤسای دولتهای پیشین به فکر مناطق محروم و کم‏بضاعت می‏بودند و این شعار میشود و میتوانیم دکتر احمدی‏نژاد باعث شد همه ایران که همیشه میگوئیم سرای من است، رنگ و بوی جدید و تازه‏ای به کشور و خصوصا مناطق محروم داده است.

دکتر محمود احمدی نژاد

 جمهور مردمی که روزانه از زیادی جلسات و دیدارهای کاری و غیره تا نیمه‏های شب چشمانش قرمز و رئیس جمهور قبلی که میشنیدیم به خاطر تماشای فوتبال تیمهای خارجی تا نیمه های شب با چشمانی قرمز به منزل مراجعه میکرده. او واقعا جمهورترین مرد مردمی است. او مردی از بطن جامعه و با دید کلان نسبت به تمامی مسائل سیاسی و اجتماعی و فرهنگی است که هر چیز را موشکافانه و به دقت بررسیو حل و فصل می‏کند …

دکتر محمود احمدی نژاد

در پاسخ به احساسات مردم عسلویه

 و دیگر تصاویری از دوستان و خودم که از ابراز احساسات مردم به احمدی‏نژاد وجود دارد و این احساسات واقعی و از ورای جان است.

ما همه می‏دانیم که چه کسی می‏تواند با استفاده از سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی و با پیروی از چشم‏انداز ۲۰ ساله‏ای که مقام معظم رهبری آن را تهیه و تدوین نمود، کشور جمهوری اسلامی ایران را به اعتلا در همه عرصه و زمینه‏ها برساند و باز هم افتخار و عزت ملی بیافریند و باعث شور و نشاط ملی و مردمی شود.

من به عنوان یک عکاس مسلمان می‏گویم که او بهترین است.

برای مردم و رضای خدا کار و تلاش کرد و فقط خدا می‏تواند اجر و پاداش او را بدهد.

یاحق


۷ دیدگاه به “جمهورترین مردمی”

 1. ندای انقلاب می‌گه:

  ایهالناس مسلمان کشی‌یکی‌از سرگرمیهای جدید   برای کشورها و دولتهای مسلمان و غیره مسلمان شده. جالب اینجاست که دوستان عزیز آقای احمدی خره،چین و شوروی، قبل از شمارش آرای  انتخابات به ایشون تبریک گفتند. کشور چین و شوروی یک ساعت بعد از انتخابات به آنترینژاد تبریک گفتند تو نگو اینها با هم یه قرارهایی دارند و  آنهم سرگرمی هست که هر ستاشون دوست دارند و آن هم، مسلمان کشی‌. در ارومجی چین و در چچنیا شوروی و در ایران عزیز دولتها همه مشغول مسلمان کشی‌هستند.احمدی‌نژاد ممکن که خایهٔ امریکا و انگلیس را نمیمالد ولی‌  خوب خایهٔ  چین و شوروی را ما چ می‌کند. هی‌نماز جمعه داد میزنم مرگ بر یهودی و صهیونیست تو نگو پولدارترین ادمهایی که شوروی را اداره میکنند یهودی هستند. هر هفته میرم نماز جمعه داد میزنم مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس تو نگو مسلمان کشهای اصلی‌، چین، شوروی و همین رئیس جمهور قلابی خودمون  آقای احمقی خره جنایتکار هستند.
  «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»

 2. فرزند شهيد می‌گه:

  خوب جناب نون به نرخ روز خور پاچه خوار،حالا مثلا این آقا که این همه بودجه ی بی زبون حق همین مستضعفین رو خرج ریاو تزویر خودشون کردن و این ور و اون ور رفتن چه گلی به سر ما زدند ؟!
  آخه برادر من یه چیزی بگو که بهش بیاد!
  عیب نداره همینکه تو دلت این رو قبول داری و برای گذران زندگی مجبوری اینجوری به زبون بیاری ما قبولت داریم هموطن درکت می کنیم برادر.

 3. فرزند شهيد می‌گه:

  تو فکر کن من یک دروغگو و یک مرفهی که الان توی مجلل ترین خونه ی ایران داره برات کامنت میذاره و تا در کل قوم و خیشش حتی یک شهید که هیچ یک جبه رفته نداشتن چه برسد به پدر شهید و عموی جانباز و دائی جهادگر و…!
  ولی خودم قبول دارم که پدر عارف و سرشناس من سالها پیش بعد از مدت ها شکنجه در ساواک تنها با تن و روان علیلش با مادرم ازدواج کرد حتی بدون هیچ پس اندازی تنها با تن جانبازش و سینه ی پر از نورش و سالها در بستر بیماری و جانبازی حسرت آن داشت که با همرزمانش که سالها با طاغوت جنگیده بودند در جبهه ها دوشادوش آنان در صف بهشت باشد اما بستر بیماری بود که او را از خود جدا نمی کرد و همان بود که بعد از ۲۰ سال تحمل درد و رنج که راه بهشت را به او نشان داد و وصال یار نازنیش را در بهشت برین!
  شهادت و فصلش برای ما جانگدازتر بود از هر چیزی حتی نگذاشتن ارثیه ای برای ما که هیچ بلکه هنوز خانواده اش بعد از ۳۰ سال باید در خانه ی استیجاری ساکن باشند و فرزندانش حتی حاضر به استفاده از سهمیه ی ورود به دانشگاه نباشند.
  اما اگر دلت آرام می گیرد که من دروغگو هستم مرا دروغگو خطاب کن که در سایه ی این ولایت و این جمهور مردمیت بدتر از این هست!

 4. ناشناس می‌گه:

  اون هایی که از روز اول چشم دین انقلاب و ملت رو نداشتن و با ۸ سال جنگ جوونای مردم رو پرپر کردن و با بمب های شیمیایی پدر ملت رو در آوردن یا وطن فروشایی مثل شما که آب به آسیاب دشمن می ریزن و با حرف های به اصطلاح روشنفکرانه دل یه عده ای رو خوش کردن که البته به لطف خدا با اقبال عم مواجه نشدن و دست به کارهای دیگه زدند و با ژست مظلوم نمایهنه ادعای کمک اغز مردمی که نه بزرگی به آنها گفتند دارند

 5. advdk می‌گه:

  واقعاَ برای کوته فکرایی مثل شما متأسفم امیدوارم هم اون سید آمریکایی هم ساده لوح هایی مثل شماکه گوش به حرف های اون دروغگوی تمام عیار می دید زودتر سر عقل بیان تا بیشتر از این آبروتون نرفته

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۶م,مرد,۱۳۹۵ | ۲ بازخورد
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۹م,مهر,۱۳۹۴ | ۳۶ بازخورد
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۶م,خرد,۱۳۹۴ | ۲ بازخورد

تصاویر اتفاقی

روز جهانی عکاسی گرام... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۸م,مرد,۱۳۹۰ | ۶ بازخورد
گزارش دو/ منطقه زلزل... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۴م,مرد,۱۳۹۱ | ۴۵ بازخورد
عمّارها… آیت ا... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۱م,دی,۱۳۹۰ | ۶۲ بازخورد

تصاویر محبوب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.