header site akkasmosalman.ir

احمدی نژاد، عموی بچه‏ها

بسم الله.

عکسی از احمدی نژاد سال گذشته در سفر به خرم‏آباد گرفتم که برایم خاطره انگیز شد، مثل دیگر عکسهایم از رئیس جمهوری. یا عکسی دیگر که در زاهدان گرفتم، یا سفر به یاسوج و یا …

همه تصاویر گویاتر از صفحات طولانی است.

موضوع چیست؟! موضوع این است که بارها و بارها با چشم حقیرم و یا با دوربینم دیدم و دیدم و ثبت کردم که کودکان عمو احمدی‏نژاد را چگونه دوست دارند.

دیدم که چطور بعضی کودکان با ناراحتی نزد دکتر می‏آیند و با خوشحالی می‏روند؛ خردسالانی که یا داغ بی‏پدری را تجربه یا دوری پدر از خانه و یا مشکلاتی دیگر …؛ اما همه یک درد مشترک دارند و آن هم عمویی که به آنها توجه کند و دست نوازش پدری روی سر آنها بکشد و دلداریشان دهد و با آنها مثل بابا سخن بگوید.

احمدی‏نژاد عموی بچه‏ها

تصویر بالا را در زاهدان گرفتم. پائین دکتر بنری بود که در کادر عکس کلمه عمو دیده می‏شد. این عکس در خبرگزاری مهر منتشر نشده.

در سفر یاسوج به خاطر دارم دو کودک از دو خانواده نزد دکتر محمود آمدند و با چشمهای گریان و صورتهای خیس و قرمز کنار دکتر آرام و قرار نداشتند ، اما عمو احمدی‏نژاد نمی دانم در گوش آنها چه نجوایی خواند که آن دو کودک لبخند به لب رفتند.

وافعا چه رازی نهفته است در دل این کودکان دلبند که احمدی نژاد مثل بابا یا عمو یا دایی درد دل اونها را گوش میکنه و باهاشون رفیق میشه؟!!

احمدی‏نژاد عموی بچه‏های سرزمین مهر ما ایران است. بچه‏ها او را دوست دارند، چون سعی کرده معنی عدالت، مهر، عزت و افتخار را در دل بچه‏ها هم زنده و فعال کنه. بچه‏ها دوستش دارند چون مهربانه، چون دلش پاکه و بچه‏هاهم دل پاک.

بچه‏ها عالمی دارند …

 کودک خردسال در کنار رئیس جمهوری احساس بزرگی می‏کند …

احمدی نژاد و کودک لرستانی

بعضی مواقع کودکانی هم هستند که با نجوای احمدی‏نژاد و آن دستان پدرانه او آرامش می‏گیرند. اینها عکسهایی مربوط به سفر یاسوج است

احمدی نژاد و کودک یاسوجی

احمدی نژاد و کودک یاسوجی2

و بسیار تصاویر گویا که نشان از عشق و علاقه دکتر احمدی نژاد به بچه‏ها و روح لطیف آنهاست و عشق و مهری که کودکان و خردسالان نسبت به عموی رئیس جمهورشان ابراز می‏کنند.

یا حق …


۵ دیدگاه به “احمدی نژاد، عموی بچه‏ها”

 1. سلام
  خودم هم پس از یک سال و نیم امروز به وبلاگم سر زدم
  از پیام شما خیلی خوشحال شدم
  مشتاق دیدار
  راستی ماجرای وصیتنامه و آقای سعادت چیه؟

 2. محمد سجاد نصرتی می‌گه:

  سلام برادر واجدی. بازگشت شما رو خیر مقدم عرض می کنم. التماس دعا

 3. ناشناس می‌گه:

  سلا م  وعلیکم به تو برادر شکم سیر   این که چیزی نیست   به اطلاع شما میرسانم که در همسایگی ما میمو نی وجود دارد که با بچه های محل بازی هم میکند  قربان شما رزمنده گرسنه

 4. مائده ایرانی می‌گه:

  سلام
  طاعاتتون مورد قبول حق
  خیلی عکس قشنگیه اگه بازم داشتین بذارین
  راستی به وبلاگ من هم یه سر بزنین
  منتظر نظراتتون هستم
  sadebiaey.blogfa.com
  maodolate9.blogfa.com

 5. محمد اکبری می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  وبلاگ خوبی دارید ولی کاش عکس آقا را در بالای وبلاگتان قرار می دادید! شما گه عکاس هستید!
  اگر مایل بودید لوگوی من را در وبلاگتان قرار دهید تا با کمال میل و افتخار لینکتان کنم.
  یا علی
  اللهم عجل لولیک الفرج

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.