header site akkasmosalman.ir

به بهانه ۳۰ سال افتخار

بسم الله.

سلام. بای بای سلام به همه دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی ایران.

آنهایی که مثل همیشه میلیونی آمدند و آنهایی که مثل همیشه هزاران نفر گفتند.چشمک

به بهانه ۳۰ سال افتخار و اقتدار برای ایران پهناور و اسلامی‏مان و با پشت‏سر نهادن افتخاراتی چون کامل شدن چرخه سوخت هسته‏ای و حالا نیز پرتاب ماهواره امید به فضا و شرکت در جشن تولد ۳۰ سالگی انقلاب اسلامی آمدم.

 بعد از حدود ۱۸ ماه و نوشتن آخرین مطلب که آن هم اطلاع رسانی جشنواره تسما بود و نیز بخاطر فشار کار و زندگی و دلایل شخصی نتوانستم به روز شوم.

حالا آمدم بگویم درگیری کار خبری و هنری زیاد است، چه عکاس خبری باشی چه گرافیست، هر چه هست پرمشغله و پر و پیمان است.

شهاب الدین در حال عکاسی

 آمدم بگویم هنوز زنده‏ام و منتظرم که روزی من جای لنگه کفشم، دوربینم را به صورت دشمنان ایران اسلامی پرت کنم.

آمدم بگویم وقتی عکاس نمایشگاه بین المللی قرآن باشی در سال ۸۵، وقتی مقتدا و مولایت فضای مصلی تهران را منور به قدوم خود کند، لختی می بینی که دستان پرمهرش را میگشاید و تو در آغوش رهبر مسلمانان جهانی و دست آقایت را بوسه‏باران میکنی.

این را نیز باید گفت، باید گفت که وقتی با رئیس جمهور میهنت، همین احمدی‏نژاد که خیلیها از او کینه به دل دارند به سفرها میروی و تلاش و بیخوابی و خستگی ناپذیری‏اش را میبینی، عقل و هوش از سرت میرود و تازه میفهمی عجب مسئولان گذشته تنبل و بیکار بوده‏اند.

آری این را گفتم که اضافه کنم، همین 20 بهمن ۸۷ پس از سفر فشرده چند ساعته به منطقه ویژه پارس جنوبی در عسلویه و افتتاح چند پروژه پتروشیمی، همین دکتر محمود خودمان که خودم هم به خیلی از برنامه‏ها و سیاست‏هایش ایراد و اشکال دارم و منتقد بعضی از کارهایش هستم، بعد از پیاده شدن از پلکان هواپیما و قبل از سوار شدن مرا به سوی خود خواند و در آغوش گرفت و بر صورت و پیشانی‏ام بوسه زد و خسته نباشید و خداقوت گفت و من هم از او تشکر کردم و رفتم. شاید اگر دکتر این عمل را انجام نمیداد، خستگی و گرمازدگی عسلویه در تنم باقی میماند. خدا قوتش بدهد چون خدمت میکند برای مردم،زیرا که رهبرم نیز خدمت به مردم او را تأیید و تشویق میکند.

شهاب الدین در حال عکاسی

اما روز ۲۲ بهمن ۸۷ ، یعنی همین چند روز پیش مأمور بودم شخصیت‏ها را به غیر از رئیس جمهور پیدا کنم و عکس بگیرم و از جمله آقای هاشمی رفسنجانی و البته ، البته آقای خاتمی رئیس جمهور سابق کشور که به تازگی گفته در انتخابات دهم می‏آید.

آری آمد و شعارهای طرفداران وی و البته صادقانه بگویم شعارها همه جدید و نو و حساب شده بود ، فشار جمعیت و ازدحام برای دیدن خاتمی توسط مردم زیاد و از دست محافظینش در رفته بود، یک سری تندرو شعار طرفداری میدادند و یک سری تندرو هم که بر ضد خاتمی، شنیدم بعضیها حرفهای کذبی زدند و گفتند چماق بدستها آمدند، اما من عکس زیاد دارم ، هیچ چماقی درکار نبود، بلکه یکسری تندرو به طرفداران تیر خاتمی چند حرف پراندند و مثلا شنیدم که گفتند شما ۵۰۰ تومان پول گرفتید که شعار بدهید و این از عوامل درگیری بین دو طرف شد. خداییش نوع شعارها و جدید بودن آنها و هماهنگی آن مقدار جوان برای دادن این شعارهای تازه در طرفداری خاتمی کمی بودار بود و بنظرم شک و شبهه مخالفین خاتمی بیراه نبود. تازه درگیری اینها باعث زیر دست و پا ماندن تعداد زیادی زن و مرد شرکت کننده در راهپیمایی شد و اگر محافظین، خاتمی را به ساختمان نشریه حسبان نمیبردند معلوم نبود خاتمی هم زنده بماند.

من به عنوان عکاس خبری که در آنجا بودم فکر کنم آن کوته نظری که گفته چماق احتمالا چوب پرچم سه رنگ زیبای کشورمان را اشتباه دیده و خواسته پیاز داغ قضیه را به نفع خود زیاد کند. آقای … باور کن اینها چوب پرچم بود که میلیونها نفر بدست داشتند، حتما میگی همه این مردم که اومدن راهپیمایی، اومدن خاتمی رو بزنن.خنده

خاتمی در 22 بهمن 87

خودتان قضاوت کنید!

به امید فردایی روشن برای ایران زیبای اسلامی …

یا حق


۳ دیدگاه به “به بهانه ۳۰ سال افتخار”

 1. حسن می‌گه:

  موضوع از نظر من کاملا روشنه و از اولش هم نیاز به قضاوت نداشت. اطرافیان جناب خاتمی (و نه خودش) حربه های رسانه ای ناجوانمردانه ای رو به کار گرفتن که باعث می شه شکست سختی بخورن.
  البته این پیش بینی منه. شاید غلط از آب دربیاد.

  ==========
  پ.ن:دلم واست تنگ شده سید!

 2. عاشورائیان می‌گه:

  بسم الله. پیش بینیت درست بود. ای‏ول. یا حق

 3. غ می‌گه:

  هنوز یادم هست وقتی ایت الله خا منه ای می خواست به اصفهان برود به یکی از فا میل های ما را با ده هزار تومان پول و خورشت مرغ به اصفهان بردند پس تقلب در ایران یک امر طبیعی است

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۶م,مرد,۱۳۹۵ | ۲ بازخورد
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۹م,مهر,۱۳۹۴ | ۳۶ بازخورد
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۶م,خرد,۱۳۹۴ | ۲ بازخورد

تصاویر اتفاقی

نتیجه جلسه مؤسسان مج... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۸م,فرو,۱۳۸۵ | بدون بازخورد
خاطره‏‏یِ عکاسیِ راه... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۲۱م,بهم,۱۳۸۹ | ۱۵ بازخورد
نمایشگاه عکس ادیان ت... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی ۱۹م,مرد,۱۳۸۸ | ۱۲ بازخورد

تصاویر محبوب

کانال تلگرامی عکاس م... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
تشییع پیکر سردار شهی... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی
وداع با غواصان شهید... ارسال از author icon سید شهاب الدین واجدی

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.