header site akkasmosalman.ir

خبـرهای داغ جهت اطـلاع

بسم الله

 

تهیه فیلم علیه احمدی نژاد

شنیده شده است خانه هنرمندان فیلمی را در دست تهیه قرار داده که مضمون اصلی آن تخریب چهره رئیس جمهوری است.

بر پایه این اطلاعات سوژه پردازی و چگونگی محتوای فیلم زیر نظر بهروز غریب پور قراردارد . در این فیلم با افرادی که در جریان انتخابات ریاست جمهوری به آقای احمدی نژاد رأی داده اند مصاحبه می شود و قالب مصاحبه شونده ها در سخنان خود به این نکته اذعان دارند که آقای احمدی نژاد را نمی شناختند و بدون آگاهی به وی رأی دادند این فیلم می کوشد القا کند که دولت احمدی نژاد با استفاده از « آرای سرگردان » در جریان انتخابات ظهور کرد و از پشتوانه مردمی برخوردار نیست.

در جریان ساخت این فیلم سعید حجاریان نیز به غریب پور کمک می کند.

 

ایجاد یک وب سایت توسط رژیم صهیونیستی برای جوانان ایرانی

گفته میشود رژیم صهیونیستی قصد دارد یک وب سایت رسمی به زبان فارسی برای هدف قراردادن جوانان ایرانی راه اندازی کند.

به گزارش روزنامه یدیعوت آهارنوت این سایت توسط وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی راه اندازی می شود و علت آن را واکنشی به سیاست های ضد صهیونیستی ایران اعلام کرد .

ادامه جاسوسی موساد از پرونده هسته ای ایران

نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است سازمان جاسوسی موساد همچنان وظیفه جمع آوری اطلاعات در پرونده هسته ای ایران را بر عهده داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، رادیو ارتش اسرائیل در این باره اعلام کرد »ایهود اولمرت» با این تصمیم در حقیقت درخواست سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل را برای برعهده گرفتن مسایل مربوط به پرونده هسته ای ایران، رد کرده است.

سرویس اطلاعات ارتش اسرائیل موسوم به »AMAN» دارای ۷ هزار نفر کارمند است که از آن به عنوان رقیب اصلی موساد یاد می کنند.

بنا بر این گزارش، تصمیم اولمرت همچنین همزمان با برگزاری نشست »میر داگان» رئیس موساد که یکی از مشاوران تندروی سیاسی آریل شارون نخست وزیر پیشین و بنیامین نتانیاهو، اتخاد می شود.

رسانه های صهیونیستی گزارش داده اند که بودجه سالانه موساد در سال گذشته به واسطه نگرانی تل آویو درباره برنامه هسته ای ایران، دو برابر شده است.

در ماه ای اخیر نیز روزنامه های عربی، اسرائیلی، آمریکایی اقدام به انتشار گمانه زنی هایی کردند که حاکی از حمله احتمالی آمریکا و اسرائیل به مراکز هسته ای ایران است.

با این حال هم مقامات آمریکایی و هم اسرائیلی این گزارش ها را رد کرده اند.

در ماه دسامبر گذشته داگان ۶۰ ساله ادعا کرده بود که ایران می تواند ظرف دو سال آینده به بمب هسته ای دست پیدا کند.

رومانی، مرکز تازه فعالیت های تروریستی علیه شیعیان

دولت رومانی فعالیت های گسترده ای را برای سازماندهی فعالیت های تروریستی وهابیت علیه شیعیان در اروپا آغاز کرده است. وزارت کشور رومانی که به مرکز فعالیت های ضدشیعی تبدیل شده است، با دعوت رسمی از رهبران سلفی – که هدایت اعتقادی گروه های تروریستی در عراق را بر عهده دارند – اقدام به برگزاری جلسات رسمی با آنان کرده است.«مثنی حارث الضاری» که ریاست رابط علمای مسلمانان سنی در عراق را بر عهده دارد، در جمع مسلمانان سنی اروپا با اعلام واجب القتل بودن شیعیان، بر لزوم برخورد با شیعه و ایران تأکید کرده است.گفته می شود، سفیر عراق در بخارست با آگاهی از این اقدام دولت رومانی، اعتراض شدیداللحنی را به وزارت خارجه این کشور تسلیم کرده است.

 

جاسوسان آمریکایی ایران لو رفتند!

در پی افشای هویت یک جاسوس آمریکایی، گروه جاسوسان آمریکایی درباره برنامه اتمی ایران لو رفت.

افشای هویت «والری پلام ویلسون» یک مامور مخفی سیا از سوی مقام های کاخ سفید در سال ۲۰۰۳، ضربه سنگینی بر امنیت ملی آمریکا و توانایی آن برای مقابله با تولید و تکثیر اتمی در خارج از این کشور وارد آورد.

به گزارش مقام های اطلاعاتی کنونی و سابق آمریکا، پلام ویلسون مامور مخفی سیا که در قالب یک مقام غیررسمی در دبیرخانه عملیاتی مشغول خدمت بود، عضوی از گروه عملیاتی کسب اطلاعات در زمینه توزیع و کسب تسلیحات کشتار جمعی به خصوص در مورد ایران بود.

مقام های اطلاعاتی که خواستند نامشان فاش نشود، اطلاعاتی را در مورد اقدامات پلام فاش کردند.

این گزارش حاکیست مساله پلام جدی تر از آن است که قبلا گزارش می شد و ارتباط زیادی با امنیت ملی آمریکا و توانایی آن برای نظارت بر برنامه اتمی ایران دارد.

در حالی که بسیاری معتقدند پلام درگیر نظارت بر امور بازار سیاه اتمی بخصوص عبدالقدیرخان پدر بمب اتمی پاکستان داشت، منابع اطلاعاتی می گویند گروه او نقش زیادی در این امر نداشت و عمدتا متوجه ایران بود.


 

 

کتب شیعه ممنوع!

گفته میشود دولت کویت در جریان سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب این کشور که درحال برگزاری است، مانع حضور ناشرانی شد که کتابهایی چون مفاتیح الجنان و وسایل الشیعه را منتشر کرده اند. علمای کویت از اینکه دولت کویت عرضه کتاب های شیعی را ممنوع نموده به شدت انتقاد کرده اند.

منابع اطلاعاتی جزئیات کار پلام را مشخص نکردند اما اعلام کردند که اخراج او صدمات فراوانی بر گروه او و توانایی سنا برای نظارت بر تولید و تکثیر بخصوص در مورد ایران وارد آورده است.

 

 

یاحق


پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.