header site akkasmosalman.ir

حکایت شیعه – ۱۱

بسم الله

توجه کنید … تذکرات عاشورایی

این روزها خطر رو دیدم، خطر از دست دادن جوانان شیعه در دل خاک شیعیان رو :

– اولا این موارد نشان می دهد که این جریان به صورتی حساب شده مشغول فعالیت و جذب افراد است.

– دوما همه ما باید گوش به زنگ باشیم تا دست پشت پرده غرب و صهیونیزم مسیحی، افکار و روح و اندیشه جوانان پرشور و نخبه ایرانی را به سوی انحرافات بکشاند.

–  سوما در بین این قشر جوان و پرشور با آن حس کنجکاوانه که آمادگی پذیرش هر چیزی، هر تفکری و هر آئینی را دارد جوانان مسلمان شیعه ای هم هستند که شاید زبانم لال با ان چاشنی خامی که در وجودشان هست، با آن نشستن و برخاست کردنهای ناصواب در بین دوستان خود و خدایی ناکرده شرکت در جلساتی که موجب گرایش آنان به مسیحیتی که تهی از اصالت و واقعیات داشته باشد بشود . مسیح پاک بود اما اصحابش یا شاید دیگران در انجیل عیسی مسیح(ع) دست بردند و آن را تحریف کردند . این مسیحیتی که اکنون هست بی اصالت است. رواج منکرات است. همه اش گناه و حرام است. حرام خدا را حلال و حلال خدا را حرام دانسته است. تورات یهود نیز به همان صورت تحریف شده و هیچ اصالتی ندارد. اینها را همه از آن لژ صهیونیستی آن بی شرفها میبینم. آنها که مخفیانه نشستند و برای ملتها تصمیم میگیرند. انها که تهاجم فرهنگی را به کشور ما وارد کردند. به جوانهای ما نعوذ بالله می گویند برای گرویدن به مسیحیت یا یهودیت باید قرآن کریم را آتش بزنند. زبانم لال؛ زبانم لال ، می گویند به قرآن بی احترامی و آن را مورد بی حرمتی قرار دهند.

– چهارما باید اول مواظب و مراقب خود باشیم، بعد مراقب جوانان ایرانی مسلمان شیعه باشیم، مراقب باشیم دشمن به دنبال نقطه ضعف ها رفته و با ان تهاجم گسترده و عظیم فرهنگی خود می خواهد جوان متدین و مؤمن و انقلابی و مسلمان شیعه ایرانی را به سوی اهداف سوء خود بکشاند.

– پنجما باید در برابر انها ایستاد … در برابر صهیونیزم فاسد … در برابر بزرگترین افسانه و دروغ آنها (هولوکاست) … در برابر توطئه ها … در برابر بی احترامی به حضرت رسول (ص) … و … .

شما را به خدا مراقب باشید.

————————–

باز هم متذکر میشوم کسب رتبه دوم در جشنواره وبلاگ‏های انقلاب اسلامی (کاغذهای شیشه‏ای) پشتوانه ای شد تا عزم بیشتری برای نوشتن در این وبلاگ جزم کنم و امیدوارم راه حسین فاطمه را ادامه دهم. از تمامی دوستانی که اینجانب رو مورد لطف قرار دادند نیز تشکر میکنم.


پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.