header site akkasmosalman.ir

مهدی فاطمه، میلادت مبارک

بسم الله

بسم الله نور

 

و نرید ان نمن علی الذین استضعفو فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

بقیه الله خیرلکم ان کنتم مؤمنین

 

فرخنده میلاد با سعادت فخرعالم امکان، آخرین منجی عالم بشریت، دوازدهمین مهر سپهر و ستاره فروزنده آسمان امامت و ولایت، قائم آل محمد(ص)، صاحب العصر و الزمان، حضرت حجه بن الحسن العسکری، امامنا المهدی (عج) بر تمامی شیعیان و منتظرین ظهور حضرتش مبارکباد.

 

سلام بر فروغ روشن عدالت

سلام بر احیاگر بشریت

سلام بر نور امامت و ولایت

سلام بر وارث پیغمبران

سلام بر یوسف زهرا، مهدی فاطمه(س)

سلام بر گل نرگس هستی

سلام بر مهر سپهر عصمت

سلام بر حجه بن الحسن

سلام بر بقیه الله الاعظم

سلام بر قائم آل محمد(ص)

سلام بر آخرین ذخیره الهی امامنا مهدی موعود(عج)

 

مهدی جان با تمام وجود می گویم خوش آمدی … خوش آمدی

و آنجایی که نشانی از تو نیست قرار نه فرار باید کرد

 

خواستم بنویسم غایب ولی قلم بی تاب شد، زبان باز کرد وگفت: حاضر! حاضر سفر کرده ای که چند روزی به سفر رفته است. سالها از انتظار خلق می گذرد. چه روزها که شب و چه شبها که روز شد و تو نیامدی…

تویی که بی قراری های دلهامان خوب می شناسدت.

علی الخصوص عصرهای جمعه که عصاره هستی در غروب جمعه جمع می شود و این انتظار برای همه هستی است چه آنان که تو را با نام زیبایت مهدی مشناسند و چه آنها که در پی مصلحی هستند تا با طلوعش همه تیرگیها را کنار زند و وجودهای تشنه نور و حقیقت را در قدوم خویش سیراب کند.

چه فجرها که از برای دیدن زیباترین فجر هستی ، فجر نور، مشتاقانه انتظار کشیدند.

چه نرگس ها که شب ها با زمزمه فرج به خواب رفتند.

و تو بهانه همه شکفتن هایی …

هر ظهوری که پدیده ای را عیان می کند، غنچه ای که باز می شود، مخلوقی که پا به عرصه هستی می گذارد، جوانه ای که از خاک سر بر میآورد، چشمه ای می جوشد، رودی که می خروشد، رعدی که می غرد، ابری که می بارد، شبی که نفس زنان خود را به طلیعه صبح می رساند. قیامی که رخ  می دهد، سکوتی که فریاد می شود، شکاف و روزنه ای که که به سوی نور و روشنایی باز می گرد، وجودهای طالب نور که از برای اطمینان  و رضایت حرکتی را آغاز می کند، شفاعت اگر معنا میابد و اگر پدیده ها به سمت یگانه شدن جاری وساری می شود، اگر زشتی فجور عیان می شود، اگر فطرت ها طالب زیبایی ها می شود، اگر کربلا با همه عظمتش کرامت بهترین بندگان خدا را جلوه گر می نماید، اگر امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) و عباس بن علی (ع) در راه معشوق  بلاها را به جان می خرند، اگر بر سر نیزه ها خورشید می درخشد و قرآن از زبانش نازل می شود، اگر زینب کبری (س) در اوج سختی و بلا جز زیبایی نمی بیند و فریاد « ما رأیت الا جمیلا» سر میدهد، اگر در عصر آخر الزمان ستارگانی که در طواف آن شمس های نورانی قیام میکنند و شهد شهادت می نوشند، همه و همه برای این است که بگویند عالم هستی ،  فجری عظیم و شگفتی بی نظیر در پیش داردو اگر شکفتن و ظهور را نیاموزید آن فجر همچنان در پشت ابرهای غیبت خواهد ماند.

 

باز بر زبان الکن خود جاری می کنم این جمله را که آنجا که نام مهدی نیست قرار نه فرار باید کرد.

و دعا می کنیم اللهم عجل لمولانا و الفرج و العافیه و النصر، اللهم عجل ، عجل ، عجل لولیک الفرج…

 

خدای مهدی فاطمه نگهدارتون   


پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً معادله امنیتی را حل کنید *

comments-bottom

تصاویر منتخب

All contents by Akkasemosalman is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License | استفاده از عکس‏های این سایت با ذکر منبع و نام عکاس آزاد است.